سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
با دستور موقت رییس جمهور؛

درصد جانبازی غیرقابل تغییر شد

دکتر حسن روحانی رییس جمهور برای جلوگیری از فشار برخی مدیران برای افزایش درصد جانبازی خود، به رییس بنیاد شهید دستور داده است که تا ۲ ماه آینده کمسیون پزشکی تشکیل نشود.
وزیر اطلاعات:

مقام معظم رهبری حرکت عده ای در هو کشیدن یادگار امام در حرم امام را تقبیح کردند

وزیر اطلاعات با تاکید بر این که «ولایتمداری زمانی خود را نشان می‌دهد که در جایی که نظر من با نظر ولی‌فقیه متفاوت است، نظر ولی فقیه خود را بپذیرم، اظهار کرد: وقتی مقام معظم رهبری حرکت عده‌ای را در هو کشیدن یادگار امام (ره) در حرم امام (ره) و پرتاب کردن کفش و مهر را در قم به سمت رئیس مجلس را تقبیح و محکوم کردند، اگر آن حرکت را تکرار نکردیم، امتحان خود پس داده‌ایم و الا این که مقام معظم رهبری عملی را تقبیح کنند اما ما حرکت زشت خود را توجیه کنیم و بگوییم که تکلیف رهبری آن است که آن صحبت‌ها را بزنند و تکلیف ما نیز این است که این‌گونه عمل کنیم، این ولایت‌مداری نیست

واکنش پرویز اسماعیلی به ادعای توهین فردی منتسب به وزارت خارجه به امام حسین(ع)

معاون ارتباطات و اطلاع‌رسانی دفتر رئیس‌جمهور در واکنش به ادعای توهین فردی منتسب به وزارت امور خارجه به ساحت مقدس امام حسین(ع) تصریح کرد: دین و آزادگی فرزندان فداکار ملت در دستگاه ‎دیپلماسی با سیاست‌بازی‌های سخیف خدشه‌دار نمی‌شود.
زیباکلام:

انحصار صداوسیما باعث گسترش شبکه‌های مجازی شده است

صادق زیباکلام با بیان اینکه تنها جایی که در ایران در دست حکومت نیست و می‌توان یک نفسی کشید فضای مجازی است، گفت: به همین دلیل در ایران این فضا پررنگ شده است و از آن استفاده‌ اخلاقی و منصافه نمی‌شود و هرکسی می‌تواند در فضای مجازی با نام خودش و یا با اسم مستعار حضور داشته باشد.
چالش سیاسی ایران؛

آیا برگزاری «رفراندوم» در ایران ممکن است؟

کلمه «رفراندوم» و «همه‌پرسی» برای بخشی از اصولگرایان گویی که تبدیل به ناسزا شده است و با شنیدن آن از کوره در می‌روند و اعصاب‌شان به هم می‌ریزد. اصلاح‌طلبان و منتقدان نیز متوجه ماجرا هستند. هرگاه بخواهند حال طرف مقابل را بگیرند و آنها را در موضع تدافعی قرار دهند، پیشنهاد رفراندوم می‌دهند! مشکل کجاست؟همه‌پرسی به منزله پذیرش فصل‌الخطاب و داوری نهایی مردم در اداره امور کشور است. اگر این اصل و مفهوم را بپذیریم، در این صورت در همه اموری که دچار اختلاف می‌شویم و با استفاده از سازوکار عادی نمی‌توانیم آن را حل کنیم، به این مرجع مراجعه می‌کنیم. نمونه روشن آن برگزیت یا همان سیاست خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا بود. جامعه بریتانیا از این نظر به دو گروه متضاد تبدیل شده بود.
سکوت اصولگرایان در قبال توهین یار قدیمی!؛

تتلو با کدام وعده عقایدش را تغییر داده بود؟

هر فردی ممکن است در عقاید سست شود و تحت تاثیر دریافت پول و وعده، برخلاف اعتقادات خود سخنی به زبان بیاورد. درباره تتلو هم همین امر صادق است، اما افرادی که دیروز او را تواب آزاده می‌خواندند، حالا باید اعتراف کنند چه وعده‌ای به او داده بودند که او را مجبور کردند بر خلاف عقاید خود سخن بگوید.
دور زدن قانون؛

هجوم مدیران بازنشسته به بنیاد شهید!

در هفته های گذشته مدیران بازنشسته برای افزایش درصد جانبازی خود به ۵۰ درصد در حال لابی گسترده و فشار به مسوولان بنیاد شهید هستند.
حجت الاسلام صدیقی در نماز جمعه تهران؛

مسئولین از انتقادها عصبانی نشوند

امام جمعه موقت تهران گفت: در انتقاد از مسئولین باید منصفانه برخورد کرد، مسئولین هم انتقادپذیر و از گذشته خود پشیمان باشند و از این انتقادها عصبانی نشوند.خطیب نماز جمعه تهران تصریح کرد: در انتقاد از مسئولین باید منصفانه برخورد کرد، مسئولین هم انتقادپذیر و از گذشته خود پشیمان باشند و از این انتقادها عصبانی نشوند. اگر قصوری هست عذرخواهی کنند و با روحیه جهادی به خدمت بپردازند. اینطور می‌شود که خدا ما را به راه‌هایی که اقتصاد کشور احیا شود راهنمایی می کند.
یادداشت دکتر مصطفی قادری؛

بدون شک ما ایرانی ها به خوبی تربیت نشده ایم!

" نخست این که نهادهای تربیت رسمی مانند مدرسه و دانشگاه و نهادهای غیر رسمی مانند خانواده از تربیت ما غافل بوده اند. دوم روش های تربیتی ما تلقینی، مزورانه و اشتباه بوده است "
کنایه BMW به پراید!

واکنش احمدی‌نژاد به گاف توئیتری

گاف توئیتری احمدی نژاد، قیمت عجیب پراید در سوریه، اظهار نظر وزیر آموزش و پرورش در خصوص تمرین زندگی، بدون وزیر ماندن وزارت اقتصاد و...دستمایه صفحه طنز «بی قانون» امروز شده است.

گیرافتادن سرپرست وزارت کار در آسانسور

سرپرست وزارت کار هنگام بازدید سرزده از کانون عالی بازنشستگان سازمان بازنشستگی در آسانسور گیر افتاد.
شمخانی:

هر اقدام خصمانه را پاسخ 10 برابری می‌دهیم

علی شمخانی، نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی صبح امروز در نشست مشترک با مدیران ارشد خودروسازی و شرکتهای اصلی قطعه سازی و انجمن های صنفی این صنعت، فرصتهای پیش رو وراهکارهای مقابله با چالش های فعلی و آتی صنعت خودروسازی را مورد بررسی قرار داد.

تفسیر اشتباه واعظی از سخنرانی آیـت‌الله جنتی

رئیس دفتر رئیس‌جمهور درحالی به آیت‌الله جنتی بابت اظهاراتش انتقاد کرده که اساسا صحبت‌های منتشر شده رئیس مجلس خبرگان را درست نخوانده است.
پروانه سلحشوری ؛

سر ماجرای کودک همسری و گشت ارشاد تهدید شدم

پروانه سلحشوری گفت: بعد از نطق من چند تن از همکاران اصولگرای تند نزد آقای عارف رفتند و با ایشان صحبت کردند که چرا سلحشوری و حیدری به این شکل حرف می‌زنند و خواستار ورود ایشان شدند.
دبیرکل حزب مردم سالاری:

حزب مردم سالاری در تدارک تقاضای شکل گیری جمهوریت سوم است

دبیرکل حزب مردم سالاری گفت: «نامه‌ای تدارک دیده‌ایم که خدمت رهبر معظم انقلاب بدهیم و از ایشان تقاضا کنیم برای بازنگری در قانون و شکل‌گیری جمهوریت سوم اقدام کنند. نهادهای انتخاباتی در نظام باید برجستگی و نهادهای انتصابی هم باید پاسخگویی داشته باشند.»
مهرداد خدیری نوشت؛

یک نامه، یک نطق، خودش نوشته یا برایش نوشته‌اند؟

«یک چهره سیاسی متنی نوشته و یک نماینده مجلس هم نطق کرده است. درست یا نادرست، موارد یا ادعاها یا راهکارهایی مطرح کرده اند. اینها همه قابل بحث است حتی موضع تند کیهان که بخش موشکی را نقد کرده ولو با اتهام بهتر از این است که بگویی خودش ننوشته.»
قالیباف:

قاچاق با سند رسمی و در بنادر قانونی می آید

صحبت های قالیباف در همایش اساتید بسیج درمورد قاچاق؛
روحانی عنوان کرد؛

بخشی از التهابات داخلی است

حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی در مراسم اختتامیه چهاردهمین جشنواره شهید رجایی گفت: همه جناح‌ها باید برابر دشمن باشند. امروز دشمنی غیر از امریکا و رژیم صهیونیستی و اذنابشان نداریم. می‌فهمم که سال دیگر انتخابات است؛ اما جناحی فکر نکند اگر علیه دولت حرفی بزند محبوب می‌شود.
آیت‌الله امامی کاشانی در نماز جمعه تهران؛

ترامپ آرزوی تسخیر خاورمیانه را به گور خواهد برد

خطیب موقت نماز جمعه تهران گفت: رئیس‌جمهور آمریکا گفته ما بدنبال تسخیر خاورمیانه هستیم در حالی که ترامپ و همراهانش این آرزو را به زودی به گور خواهند برد.
واعظی در حاشیه جلسه هیات دولت؛

سبد حمایتی دولت امروز نهایی می‌شود

رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت:در حال برنامه ریزی برای سفر روحانی به آمریکا و شرکت در اجلاس سازمان ملل هستیم.
صفحه  از ۸۸
نظرات و گلایه ها