سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رییس جمهوری؛

درجلسه اخیر سران قوا بحثی درباره تغییرساختار دولت نشد

اظهارات یکی از نمایندگان مجلس مبنی بر بررسی ایجاد تعییرات در ساختار دولت در جلسه اخیر سران قوا و توافق ضمنی بر روی آن تکدیب شد.
مصطفی معین:

روحانی بعد از انتخابات با قبل از آن متفاوت است/فضای امنیتی و حراست زده در دانشگاه ها وجود دارد

روزنامه اعتماد در گفتگو با مصطفی معین نوشت: حمايت اصولگرايان از غلامي نوعي بهره‌گيري تاكتيكي از شرايط بود. با اين كار تلاش كرده‌اند كه هم وزير منتخب را به سوي خود جلب كنند و هم از اين فرصت استفاده كردند تا تاثيرگذاري خود را نشان دهند.
انتقاد نماینده رشت از سکوت روحانی در ماجرای سپنتا:

ای کاش شورای نگهبان از رهبر انقلاب استمزاج می کردند

چقدر خوب بود که فقهای شورای نگهبان یک استمزاج از رهبری می کردند. رهبر معظم انقلاب هیچ گاه اجازه نمی دهد چنین تصمیماتی گرفته شود تا نظام کشور با این کارها زیر سوال رود.
روزنامه جمهوری اسلامی:

مسئله عضو زرتشتی شورای شهر باید بی‌سرو صدا حل می‌شد/ گویی کار مهمتری نداریم!

روزنامه جمهوری اسلامی نوشت:این روزها به موضوع بسیار جزئی عضویت یک هموطن زرتشتی در شورای اسلامی شهر یزد آنقدر دامن زده شده که در حال تبدیل شدن به یک مساله ملی است.
نصب کاشی بر منزل پدر روحانی؛

جنجال نصب کاشی ماندگار بر منزل پدر رئیس جمهور از کجا نشأت گرفت؟

آیا وقتی گروهی در سازمان میراث فرهنگی چنین طرحی را اجرا می‌کند و یکباره از چهره‌های فرهنگی به یک چهره سیاسی جهش می‌کنند، نباید اشکال را متوجه مسئولان میراث فرهنگی دانست که حتی یک مقررات تک برگی برای چنین طرحی تصویب و ابلاغ نکرده‌اند؟
واکنش توکلی به رونمایی از پلاک منزل پدر روحانی ؛

آقای روحانی! امام علی(ع) فرمودند: بر صورت مداح خویش خاک بپاش؛ به شما هم می‌فرماید

نماینده سابق مجلس شورای اسلامی به رونمایی از پلاک منزل پدر روحانی واکنش نشان داد.
عضو سابق تیم مذاکره کننده هسته‌ای ؛

مفاهیمی چون نقض فاحش برجام، هیچ ارزشی در محیط بین‌الملل ندارد

تقسیم بندی که وزارت خارجه از انواع عدم انجام تعهدات از سوی طرف مقابل در این گزارش انجام داده است به نظر می‌رسد بیشتر ایجاد راه فرار برای اجرایی نشدن تعهدات واقعی طرف مقابل است تا مفاهیم تعریف شده در متن خود برجام و اسناد بین المللی، از این رو برای بررسی این موضوع و چالش‌های پیش روی برجام به سراغ ابوالفضل ظهره وند عضو تیم سابق مذاکره کننده‌ی هسته‌ای وکارشناس سیاست خارجی رفته ایم تا بیشتر به ابعاد این موضوع بپردازیم.
گودرزی در نطق میان‌دستور:

برخی سیاسیون به بهانه مشکلات مالی در صددند نظام را وادار به پذیرش برجام‌های ۲ و ۳ کنند

نماینده مردم بروجرد در مجلس گفت: متأسفانه برخی سیاسیون مشکلات مالی کشور را بهانه کرده‌اند و با برخی مواضع این نگرانی را به وجود می‌آورند که خدای نکرده نظام را وادار به پذیرش اقدامات جدید در زمینه برجام‌های ۲ و ۳ کنند.
رضایی:

دولتی‌ها انتقال فناوری موشکی را از رئیس‌جمهور فرانسه مطالبه کنند

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: هیچ دلیلی وجود ندارد که جمهوری اسلامی در صنایع خودروسازی با فرانسوی‌ها همراهی کند، اما این همکاری در سایر زمینه‌ها مثل صنعت موشک سازی وجود نداشته باشد.
کریمی قدوسی مطرح کرد؛

پشت پرده جلسات معاونین وزارت خارجه / تئوری پردازی برای ورود بازرسان آژانس به پادگان ها

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از پشت پرده جلسات برخی معاونین وزارت خارجه پرده برداشت و گفت: برخی از معاونین وزارت خارجه در تلاش هستند تا زمینه ورود بازرسان آژانس بین المللی انرژی اتمی به پادگانها را فراهم کرده و حتی در این زمینه تئوری پردازی می کنند.
میرسلیم؛

چرا اکثر قراردادها به نفع طرف خارجی تمام می‌شود؟

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: از دولت آمریکا توقعی بیش از این نداشته‌ایم و نداریم که در دشمنی با ما در حد لجاجت سفیهانه اقدام کنند.
آیت‌الله هاشم زاده هریسی:

روسای قوا اختلافات را از مجرای تعامل حل‌وفصل کنند نه تریبون‌ها

تمام قوا در نظام شریک هستند و این‌گونه نیست که هر کسی راه خود را برود. من به عنوان یک روحانی و فردی که سن بیشتری دارم این مسائل را برادرانه و خیرخواهانه می گویم. به این دلیل که به نظام علاقه‌مند هستم می گویم. روش‌ها واقعاً روش‌های درستی نیست و به نظام آسیب وارد می‌کند.
جدال لفظی روحانی و لاریجانی؛

آتش‌بس لطفا!

این چندمین بار است که مستقیم و غیرمستقیم از تریبون‌های عمومی شاهد کنش و واکنش های غیرمعمول هستیم. گویا در این بین برای روسای قوه مجریه و قضاییه هم عادی شده است، اتفاقی که شاید هرچه زودتر نیاز به آتش‌بس دارد.
جزیره ثبات دولت اعتدال؛

غربت منتقدین در کارزار رسانه‌ای «ظریف و یاران»

تحولات مهم عرصه‌های منطقه‌ای و جهانی در حالی اتفاق می‌افتد که رسانه‌های منتقد جایی در تعامل متولیان دیپلماسی کشورمان ندارند.
حمله تند وزیر احمدی نژاد به روحانی و خاتمی:

عرضه ندارند مقابل باطل بایستند، ارزش ها را جابجا می کنند

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: اینکه برخی بخواهند فلسفه قیام را به بازی بگیرند و طوری مطرح کنند که قیام امام حسین(ع) برای سازش بوده، بزرگ‌ترین خیانت است.
بهزاد نبوی؛

اشتباهات هاشمی ‎باعث ازدست‎رفتن فاو،شلمچه‌ و هور شد

در انتخابات ۹۲، من که از نامزدی احتمالی مرحوم هاشمی بی‌اطلاع بودم، از زندان به برخی دوستان توصیه کردم سراغ آقای ناطق‌نوری بروند. دوستان مخالفت کردند.
در حضور رهبر معظم انقلاب؛

کنایه یک مداح به لاریجانی

حسین سازور که به عنوان مداح در مراسم عزاداری با حضور رهبر معظم انقلاب شرکت کرده بود، همنشینی اخیر علی لاریجانی با رییس دولت اصلاحات را به باد کنایه و انتقاد گرفت.
تخطی از قانون؛

«جلوی این بدعت خطرناک را بگیریم»

ورود نمایندگان مجلس در حوزه‌هایی مثل عزل و نصب مقامات اجرایی و روند انتخاب و انتصاب آنان، دخالت در وظایف ذاتی قوه مجریه تلقی شده و صراحتاً تخطی از وظایف نمایندگان است.
داریوش سجادی فعال سیاسی:

برجام برای من ادامه فتنه ۸۸ بود

به نظرم آقای روحانی در برجام تمام شد و ۴ سال آینده برای او ۴ سال بطالت است. از برجام چیزی در نیامد و قرار هم نبود چیزی در بیاید. روحانی نتوانست برجام‌های ۲ و ۳ را جلو ببرد. ۴ سال آینده پایان عمر سیاسی آقای روحانی است، زیرا دیگر پشتیبانی مانند مرحوم هاشمی ندارد و خودش هم نشان داد که آنقدر وزن ندارد که بتواند به صورت مستقل نقش بازی کند.
اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام:

نشانی از اجرای سیاستهای اقتصادمقاومتی نیست

سه عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام بر ناکارامدی دولت در اجرای سیاست های کلی از جمله اقتصاد مقاومتی تاکید کردند و خواستار تدوین الگوی نظارتی در این زمینه در مجمع شدند.
صفحه  از ۱۶
نظرات و گلایه ها