سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
داریوش سجادی فعال سیاسی:

برجام برای من ادامه فتنه ۸۸ بود

به نظرم آقای روحانی در برجام تمام شد و ۴ سال آینده برای او ۴ سال بطالت است. از برجام چیزی در نیامد و قرار هم نبود چیزی در بیاید. روحانی نتوانست برجام‌های ۲ و ۳ را جلو ببرد. ۴ سال آینده پایان عمر سیاسی آقای روحانی است، زیرا دیگر پشتیبانی مانند مرحوم هاشمی ندارد و خودش هم نشان داد که آنقدر وزن ندارد که بتواند به صورت مستقل نقش بازی کند.
اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام:

نشانی از اجرای سیاستهای اقتصادمقاومتی نیست

سه عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام بر ناکارامدی دولت در اجرای سیاست های کلی از جمله اقتصاد مقاومتی تاکید کردند و خواستار تدوین الگوی نظارتی در این زمینه در مجمع شدند.
محمد رضا خاتمی:

در موضوع حصر آقای لاریجانی با ما همراهی دارد

نائب رئیس مجلس ششم با بیان این که این کابینه، کابینه ایدآلی نیست و شاید حتی با همین وضعیت سیاسی ایران می شد کابینه بهتری را تشکیل داد، گفت: تجربه ما در انتخابات شوراهای شهر رو روستا اخیر و انتخابات 7 اسفند، لزوم بازنگری در جبهه اصلاحات و شورای سیاست گذاری را به ما گوشزد می کند.
درحاشیه سلفی با موگرینی؛

شکار لحظه‌ها از سیاسیون خط قرمز است؟!

پس از انتقاد نمایندگان مجلس به انتشار عکس‌های خبری از صحن علنی مجلس، این بار عکس‌های منتشرشده از اعضای شورای شهر در صحن علنی، دلخوری عده‌ای را موجب شده و حواشی ایجاد کرده است.
حاجی دلیگانی:

شروع یک دوگانگی در دولت/ انتصابات اخیر آقای رئیس جمهور تخلف است

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با اشاره به آغاز به کار دوازدهمین دوره ریاست جمهوری گفت: با توجه به اینکه اخیرا معاونت های مختلفی در ساختار ریاست جمهوری از سوی آقای روحانی تعریف شده است باید تاکید کنم که انتصابات اخیر آقای رئیس جمهور تخلف محرز قانون اساسی است .

واکنش الهه کولایی به مدیر شدن آقازاده ها

الهه کولایی به فرایند آقازاده سالاری به جای جوان گرایی اعتراض کرد.
ناهید تاج‌الدین و حمیده زرآبادی مطرح کردند؛

روحانی موانع حضور زنان در کابینه را شفاف توضیح دهد

معرفی وزرای پیشنهادی رئیس‌جمهور، بدون حضور زنان در کابینه دوازدهم، گمانه‌زنی و واکنش‌های زیادی را به همراه داشت و انتقاداتی را متوجه روحانی و دولت دوازدهم کرد. انتقاداتی که همچنان ادامه دارد و یکی از منتقدان جدی آن، زنان نماینده مجلس هستند.
فرید موسوی:

انتظارات مردم از دولت نسبت به سال ۹۲بالاتر رفته‌ است

نایب‌رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس، ضمن بیان اینکه تغییرات زیادی در کابینه پیشنهادی دولت، صورت نگرفته است، اعلام کرد: جامعه و خصوصاً ۲۴ میلیون نفری که به آقای روحانی رأی دادند به دنبال اتفاقاتی بهتر از این بودند.
حسین شریعتمداری؛

آقایان توضیح دهند که کدام بخش از برجام به زیان آمریکاست؟!

با جرأت می‌توان گفت که کره‌شمالی در این زمینه از مذاکرات بی‌نتیجه و فاجعه‌آمیز ایران با آمریکا الگو گرفته و از این روی حاضر نشده است خود را مانند ما به چنبره فریب آمریکا گرفتار کند.
محسن رهامی:

روحانی درباره انتخاب رحمانی‌فضلی به مردم توضیح دهد

محسن رهامی، فعال سیاسی اصلاح‌طلب تصریح کرد: آقای روحانی درواقع داخل فضایی تصمیم می‌گیرد که شاید سایرین از چگونگی آن اطلاع درستی نداشته باشند، بنابراین باید درباره مسئله‌ای که مطرح‌شده توضیح مناسبی در مجلس به مردم دهد زیرا به هر حال عقبه ۲۴ میلیون رأی نیروهای اصلاح‌طلب و معتدل جامعه است و انتظارات زیادی ازجمله تغییرات در استانداری‌ها و فرمانداری‌ها وجود دارد.
انتقاد روزنامه جمهوری اسلامی؛

به مجلس باج می دهند تا رای بگیرند

روزنامه جمهوری اسلامی نوشت: تعدادی از وزرای دولت یازدهم که از کارآمدترین‌ها هستند و کارنامه‌های درخشانی دارند، به دلیل توقعات بیجا و فشارهای سیاسی زیادی که به آنها وارد شد تمایلی به ادامه کار در دولت دوازدهم نداشتند و صرفاً با اصرار شخص رئیس‌جمهور و عده‌ای از صاحبنظران دلسوز حاضر شدند در دولت دوازدهم نیز باشند.
حواشی اعلام لیست وزرای پیشنهادی ؛

بازهم گلایه از عدم حضور تُرک‌ها در کابینه دوازدهم

چند نماینده مجلس در جلسه علنی امروز،‌از رئیس جمهور به دلیل توجه نکردن به استان خوزستان و مردم ترک زبان در چینش کابینه،‌ گلایه کرده و تذکر دادند.
پرویز امینی:

کابینه جدید حداقل های اصلاحطلبی را هم ندارد

کابینه دوازدهم از حیث سیاسی، نه تن‌ها بنا بر ادبیات متعارف، اصلاح‌طلبانه نیست، حتی حداقل‌های این جریان را نیز پوشش نمی‌دهد.
علیزاده مطرح کرد؛

نارضایتی آیت الله هاشمی از تیم اقتصادی روحانی

عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران گفت: تیم اقتصادی کابینه روحانی موفقیت‌آمیز عمل نکردند و متأسفانه سازمان برنامه و بودجه به معنای واقعی کلمه نداریم.
غلامرضا ظریفیان:

اختلافات جدی درباره رحمانی فضلی وجود دارد

درباره برخی از وزرا مانند رحمانی فضلی اختلاف نظرهای جدی میان احزاب و جریان های سیاسی وجود دارد. زیرا برخی بر این اعتقادند که با توجه به مشکلات موجود باید تغییراتی در این وزارتخانه صورت بگیرد. از سویی برخی هم معتقدند که با توجه به شرایط موجود باید به انتخاب رئیس جمهور در وزارت کشور تمکین کرد.
ناصرنوبری:

دیپلماسی ظریف قجری است!

اگر شاکله دستگاه وزارت امور خارجه درست بود، اصلا برای شما فرقی نمی‌کرد که در آمریکا چه کسی روی کار بیاید. اهرم خودتان را داشتید و آنها هم اهرم خودشان را. می‌داد می‌‌دادید و می‌گرفتید، نمی‌داد نمی‌دادید
راغفر:

اگر عملکرد اقتصادی دولت مانند چهار سال گذشته باشد در انتخابات 1400، محافظه کاران پیروز می شوند

جامعه ایران مدت‌هاست به دلیل بیکاری از مرحله بحران عبور کرده است. این در حالی است که در شرایط کنونی بسیاری از گروه‌های سیاسی به دنبال این هستند که مناصب دولت آینده را به دست بگیرند
توتال هم اضافه شد!

ادعاهای جالب درباره دستاورهای برجام

یک فعال اصلاح طلب مدعی شده بزرگترین دستاورد دولت، توتال بوده است.
نائب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس:

برجام را به ما قالب کردند/ اصرار به ادامه آن لطمه به غرور ملت است

نائب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس برجام را به لباس پر وصله تشبیه کرد و گفت: درحالی‌که به غرور ملت در برجام لطمه خورده اما فضای خفقان و هولوکاست گفت‌وگو با موضع برجام در جامعه حاکم شده است.
زاکانی مطرح کرد؛

دولت فراتر از موشکها را نشانه گرفته/ پروژه بعدی حول "طلای سیاه" طرح ریزی شده است

نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی طی یادداشتی نوشت: به روزهای آغازین فعالیت دولت دوازدهم نزدیک می شویم. تجربه سیاسی در چهار سال دوم صدارت رییس جمهورها نشان می دهد که آنان برنامه خاصی را مدنظر قرار می دهند؛ هرچند هریک از آنان نسبت به طرح ریزی، اقدام و دست یابی به اهداف مدنظر در جایگاهی متفاوت قرار گرفته اند.
صفحه  از ۱۵
نظرات و گلایه ها