موسوی لارگانی:

سال گذشته یکی از بدترین سال‌ها برای تولید ملی و اشتغال بود

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس ‌گفت: متاسفانه سال گذشته یکی از بدترین سال‌ها برای تولید ملی و اشتغال بود و تمرکز دولت بجای تولید ملی تنها بر فروش بیشتر نفت خام واقع شده بود.
حجت‌الاسلام ذوالنوری :

مسئولی که ۱۰ صبح بیدار می‌شود، اقتصاد مقاومتی را محقق نمی‌‌کند

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت: اقتصاد مقاومتی با حضور مسئولان فاسد و مدیرانی که حقوق نجومی می‌گیرند، محقق نمی‌شود.
حاجی‌دلیگانی:

«آخوندی» از شنیدن حرف مردم وحشت دارد/ وزیر راه بیشتر با مردم ارتباط داشته باشد

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: مسئولان این دولت از شنیدن حرف مردم فرار می‌کنند و از اینکه بدانند در جامعه چه می‌گذرد وحشت دارند.
مهرداد بذرپاش؛

سلامت‌مردم محمل خوبی برای بازی‌سیاسی نیست/بی‌توجهی به محیط زیست

نماینده سابق مردم تهران معتقد است، بیش از هر چیز تقدم علایق سیاسی بر دغدغه‌های سازمانی در مدیریت محیط زیست کشور باعث بروز معضلات در این حوزه شده است.
حسین شریعتمداری:

دولت به جای تغییر صورت مسئله به خاطر ناکارآمدی‌اش عذرخواهی کند/ «زورو» نامزد نمی‌شود!

دولت محترم همزمان با تغییر صورت مسئله در وعده‌هایی که داده بود و تقریبا همه آنها بر زمین مانده است، صورت مسئله را در پرسش‌ها و خواسته‌های اساسی مردم نیز تغییر داده و از قول مردم، پرسش‌هایی را مطرح می‌کند که سؤال مردم نبوده و نیست.
نماینده اصولگرای کرمانشاه ؛

استیضاح صالحی امیری سه‌شنبه تقدیم مجلس می‌شود

نماینده اصولگرای کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از ارائه اطلاعات غلط ازسوی معاون پارلمانی وزیر ارشاد، از تقدیم طرح استیضاح صالحی امیری به هیات رییسه مجلس در جلسه علنی روز سه‌شنبه مجلس خبر داد.
رحیمی نماینده دفتر تحکیم وحدت:

چه شده دولتی که با سهام عدالت مخالف بود، دم انتخابات یاد سهام افتاده؟

نماینده تشکل دانشجویی دفتر تحکیم وحدت نسبت به پیگیری ناگهانی سهام عدالت از سوی دولت و در آستانه انتخابات ریاست‌جمهوری انتقاد کرد.
261 شکل اقتصادی:

مفاسد اقتصادی در دولت روحانی رکورد زد +نمودار

براساس نظرسنجی مرکز پژوهش‌های مجلس از ۲۶۱ تشکل اقتصادی، شاخص فساد اقتصادی در سال ۱۳۹۵ که اولین سال اجرای برجام محسوب می‌شود، به اوج خود رسیده است.
حمیدرضا حاجی‌بابایی:

اشرافی‌گری، زیاده‌خواهی و وضعیت بد اقتصادی موریانه نظام است

رئیس کمیسیون تلفیق برنامه مجلس شورای اسلامی گفت: باید بدانیم که این نظام با اشرافی‌گری جور نیست، چرا که اشرافی‌گری، زیاده‌خواهی و وضعیت بد اقتصادی موریانه نظام است.
حجت‌الاسلام رضا غلامی:

رئیس جمهور محترم باید در کلام خود شأن ملت را در نظر بگیرد

رئیس مرکز پژوهش‌های علوم انسانی اسلامی صدرا گفت: در حال حاضر مردم از مسئولین انتظار دارند بدون فرافکنی مسئولیت وعده‌های خود را بپذیرند و در فضای منطقی و با پذیرش نقد، درباره تحقق این وعده‌ها در عمل، توضیح دهند.
میرسلیم:

اغلب سیاست های کلی ابلاغی رهبری معطل مانده است

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به اینکه تقریبا اغلب سیاست های کلی ابلاغ شده توسط مقام معظم رهبری معطل مانده است، گفت: آرمان های انقلاب تعریف شده و به دنبال آن سیاست هم تدوین شده و ما باید به دنبال آن برای اجرا، برنامه ریزی می کردیم که این برنامه ریزی اجرا صورت نگرفته لذا جفا شده است.
دنیاطلبی‌های حریصانه قانونی شد؛

واکنش توکلی به تصویب حقوقهای نجومی در مجلس

رئیس دیده بان شفافیت با انتقاد از مصوبه اخیر مجلس در خصوص حقوقهای نجومی تاکید کرد: نتیجه آن همه نفرت مردم از آزمندی حرامخواران از بیت المال این شده که فاصله دریافتی های بالا و پایین ۲۴ برابر شده تا دنیاطلبی‌های حریصانه را قانونی کنیم.
دبیرکل جمعیت خدمت‌گزاران انقلاب اسلامی ؛

آقای وزیر تندخویی را از بالادست خود یاد گرفته است

دبیرکل جمعیت خدمت‌گزاران انقلاب اسلامی گفت: مسؤول مولتی میلیاردر معمولاً کم‌حوصله است.
عملکرد دولت یازدهم ؛

اعتماد روحانی به راهبردهای تیم امنیتی اطرافش در انتخابات

تحرکات سیاسی دولت به گونه‌ای است که به نظر می‌رسد روحانی به تیم امنیتی اطرافش بیشترین اعتماد را کرده و تصمیم دارد راهبردهای اصلی انتخاباتی‌اش را به آنها واگذار کند.
نماینده مجلس:

چه اشکالی دارد وقتی فرد در فقر است کلیه خود را بفروشد؟

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: عده ای از ممنوع شدن پیوند کلیه از زنده به زنده سود می برند و سود آنها نیز در خرید و واردات دستگاه های دیالیزوتجهیزات گران قیمت مربوطه است.
واکنش‌های مجازی به سخنرانی اخیر رئیس جمهور؛

آقای روحانی! می‌بخشیم اما آلزایمر نداریم

برخی کاربران عنوان کردند شاید پیگیر وعده‌های انتخاباتی روحانی نباشند اما آلزایمر ندارند و آن وعده‌ها را فراموش کردند، برخی دیگر هم نوشتند رئیس‌جمهوری که دائم حرف از «ما» و «آن‌ها» می‌زند چگونه می‌تواند شعار «وحدت» سر دهد!

انتقاد جمهوری‌اسلامی از استقبال به‌سبک پهلوی

روزنامه جمهوری اسلامی نوشت: یکی از کارهایی که موجب رنجش مردم در رژیم گذشته شده بود، تشریفات زائد برای شاه و وابستگانش بود. با پیروزی انقلاب اسلامی همه مانند هم شدند و اگر مسئولی در جمعی حضور پیدا می‌کرد، همانند آنچه از صدر اسلام و زمان پیامبر بزرگ اسلام شنیده‌ایم شخص مسئول با مردم عادی قابل تشخیص نبود.
خوزستان و حاشیه سفر روحانی؛

آقای رئیس‌جمهور! مشکلات مردم خوزستان «عذاب الهی» است یا ناکارآمدی دولت‌

رئیس‌جمهور در نشست مشترک کارگروه ملی مقابله با ریزگردها و شورای اداری که در استانداری خوزستان برگزار شد مشکلات خوزستان را به عذاب الهی نسبت داده گفت‌: در برخی روایات آمده «اگر معروف را زیر پا گذاشتید و منکر ترویج شد عذاب الهی نازل می‌شود».
پزشکیان: فعلا نمی‌آیم؛

«دولت اعتدال» توانسته مقداری «اعتدال» را محقق کند

نایب رئیس مجلس درباره کاندیداتوری خود در انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: بنده می‌گویم فعلا نمی‌آیم، زیرا قصد کاندیداتوری ندارم.
روحانی در مسیر احمدی نژاد؛

دولت یازدهم به تاکتیک «سیب‌زمینی انتخاباتی» متوسل شد

دولت یازدهم در آخرین روزهایش سعی در ارائه تسهیلات قابل توجهی به مردم دارد که پیش از این در این چهارساله خبری از آن نبود و حتی رئیس‌ جمهور شخصا با این موارد مخالف می‌کرد و آنرا اقداماتی برای خرید رای از سوی دولت گذشته می‌نامید.
صفحه  از ۱۲
نظرات و گلایه ها