سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
مثلث ارتجاع؛

مذموم‌ترین رفتارهای کارگزاران نظام اسلامی

صفات برگرفته از نظام طاغوتی از قبیل تجمل‌گرایی، اشرافی‌گری، ویژه‌خواری، سهم‌خواهی و زیاده‌طلبی در زمره برشمرده شده است.
سلیمی نمین :

سخنان رییس جمهور در مورد رفراندوم مجهول است

سوال اصلی که در این است که روحانی دقیقا در مورد چه موضوعی قرار است همه پرسی برگزار کند و مشاوران رییس جمهور چه کسانی هستند که به جای همدلی و اتحاد به دنبال ایجاد دعوای کاذب بین دو جناح هستند.
راه حل حقوقی در سیاست؛

رفراندوم چه به کار روحانی می‌آید؟

اخیراً آقای رئیس‌جمهور با طرح مسأله همه‌پرسی فرمودند: «اصل 59 قانون اساسی می‌گوید در برخی موارد قانون‌گذاری و اعمال قوه مقننه در مسائل مهم اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و سیاسی، مراجعه به آرای مستقیم مردم است. اگر در دو تا مسأله اختلاف نظر داریم، جناح‌ها اختلاف دارند، دعوا و شعار ندارد، صندوق آرا را بیاوریم و طبق اصل 59 قانون اساسی هر چه مردم گفتند، به آن عمل کنیم، این ظرفیت قانون اساسی ماست و باید به ظرفیت‌های قانون اساسی‌مان عمل کنیم.»
نقوی حسینی:

بنی‌صدر هم بر طبل رفراندوم کوبید

سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی گفت: همه پرسی رمز عملیات‌های دشمن است یعنی هر گاه دشمن در ۴۰ سال گذشته تلاش داشته تا علیه ملت چالش و مشکل ایجاد کند بر طبل رفراندم کوبیده است.
واکنش به اظهارات رئیس‌جمهور:

خودِ روحانی سوار قطار انقلاب است یا از آن پیاده شده؟ / کروبی را بنگرید؛ واقعاً نظام با اين جماعت چه بايد بكند؟

روزنامه اصولگرای جوان در باره اظهارات رئیس جمهور در 22بهمن در خصوص پیاده شدگان از قطار انقلاب نوشت: قطار انقلاب با رویش‌های جدید همیشه پر از مسافر بوده است و سوارشدگان چند برابر پیاده‌شدگان هستند.
روزنامه نگار اصلاح‌طلب درتوییتر خود نوشت:

وقتی رییس جمهور قانون اساسی را از یاد می برد

داریوش سجادی فعال و روزنامه نگار اصلاح‌طلب با اشاره به صحبت‌های رئیس‌جمهور درباره لزوم پایبندی به قانون اساسی در جمع راهپیمایان 22 بهمن، در توئیتر نوشت: ایشان یادش رفته قبلا گفتند بهشت زوری نیست در حالی که در قانون اساسی آمده دولت باید تمام امکانات خود را برای رشد فضائل اخلاقی بر اساس ایمان و تقوای شهروندان به کار بندد.
نقدی بر مدیران ناکارآمد ؛

مدیران ناکارآمد، نیروی برانداز جمهوری اسلامی هستند یا مردم محروم؟!

پرونده ای برای مدیران ناکارآمد دولتی وجود ندارد؛ مثلا در جایی ثبت نشده که یک مدیر، یک نهاد اقتصادی دولتی را به ورشکستگی کشانده و صلاحیت مدیریتی در هر دولتی ـ چه اصولگرا و چه اصلاح طلب ـ را ندارد. ثبت نشده که در دوران مدیریت یک مدیر دولتی، هزینه های اداره یک نهاد وحشتناک اوج گرفته و کارآمدی آن تنزل یافته. در پرونده هیچ مدیری ثبت نشده به دلیل تخلفات روی نداده در زمان مدیریتش، صلاحیت مدیر شدن در یک سازمان دیگر را ندارد؛ ثبت نشده که در دوران مدیریت یک مدیری، سازمان فامیلی و خانوادگی اداره شده و او صلاحیت ادامه مدیریت را ندارد .
صدای بلند آژیر برای رییس جمهور؛

سازمان رای حسن روحانی اکنون چه وضعیتی دارد؟

یک «غم غربتی» به سراغ آن سازمان رای آمده است ؛ یک «دل آشوبگی» خاصی نمایان گشته ؛ چیزی شبیه «تردید».
سکوت نمایندگان!!

حقوق نجومی، تا ابد و یک روز

علی‌رغم گذشت چند روز از رسانه‌ای شدن لایحه مادام‌العمر کردن حقوق‌های نجومی توسط دولت نمایندگان مجلس همچنان از جزئیات آن بی‌اطلاعند.
عمق مشکلات مردم گم شد!

تکرار وعده‌های گذشته!/ تبدیل جلسه پاسخگویی به مردم به جلسه شاد و مفرح

عضو اتاق بازرگانی استان اصفهان و فعال بخش خصوصی با انتقاد از کلی‌گویی رئیس‌جمهور گفت: آنچه من دوشنبه‌شب دیدم، بیش از آنکه جلسه پاسخگویی رئیس‌جمهور به مردم باشد، جلسه شاد و مفرحی بود و چنانکه مشاهده کردید، مهم‌ترین مسائل این روزهای کشور ازجمله تجمعات و اعتراضات اخیر و تحولات اقتصادی اخیر در بین سخنان رئیس‌جمهور ناپیدا بود.

ضرغامی: روحانی به خاطر «قوطی» عذرخواهی کند

عزت الله ضرغامی نوشت: پیشنهاد می کنم آقای روحانی به خاطر استفاده از کلمه "قوطی" برای سرپناه میلیون‌ها نفر از مردم عزیزمان از آنان عذرخواهی کند.
صادق زيبا كلام؛

شكاف عميقي ميان روحاني و واقعيت هاي جامعه ايران به وجود آمده است

زیباکلام با تاکید بر اینکه هنوز برای صحبت از ناکارآمدی دولت زود است، گفت: « بايد اين سوال را از خود بپرسيم چرا اين احساس گسترده پشيماني و سرخوردگي از دولت دوم روحاني بوجود آمده است. من معتقدم بخشي از آن به چينش كابينه ايشان بر می گردد».
تذکر 24 نماینده به روحانی؛

به جای نقد معصومان به حل بیکاری و جلوگیری از اعمال تحریم‌های جدید بپردازید

تعداد 24 نفر از نمایندگان در تذکری به رئیس‌جمهور عنوان کردند: شما باید به دنبال حل مشکل بیکاری و جلوگیری از تحریم‌های آمریکا باشید نه اینکه به نقد امامان معصوم مشغول باشید و تقاضامندیم از برنامه‌های ماکیاولی پرهیز شود.
برجام از همان اول هم روی هوا بود؛

تکرار تعریف و تمجیدها از برجام درد مردم را دوا نمی‌کند

اظهارات روحانی درباره اثرات باقیات صالحات برجام در حالی است که محمود سریع القلم یکی از مدافعان دولت حسن روحانی در یکی از مواضع خود پیرامون برجام عنوان کرده بود:« مذاکرات برجام توسط ایران بر اساس دانش بین‌المللی نبود، چرا که این مذاکرات دچار هیجان و احساس بود و باید مطالعات بیشتری صورت می‌پذیرفت.» حال چگونه این برجامی که از سوی مدافعان دولت ناشی از هیجانات است، می تواند تا قیامت اثرگذار باشد!
اظهارات سؤال‌برانگیز رئیس‌جمهور؛

یادداشت شریعتمداری درباره اجازه انتقاد از معصوم(ع) توسط روحانی/ عذر بدتر از گناه!

آقای روحانی در حالی، حتی پیامبر خدا را هم قابل نقد می‌داند که خود تاکنون هیچ نقدی را از سوی هیچ منتقدی بر نتافته و با اهانت و ناسزاهای دور از شأن یک رئیس‌جمهور به منتقدان تاخته است!
در حاشیه کنایه صریح روحانی به اظهارات خطیب جمعه تهران؛

آقای رئیس جمهور کمی هم سوابق خود را بررسی کنید

اظهارات دیروز روحانی مبنی بر اینکه باید با احترام با مردم سخن گفت از سوی دیگری نیز عجیب به نظر می‌رسد و آن سابقه رئیس‌جمهور در برخورد با منتقدین و هتاکی بی‌محابا به آنان است.کافی است به لیستی از عباراتی بپردازیم که رئیس‌جمهور محترم در گفتار خود از آن‌ها در توصیف منتقدین خود بهره گرفته است.
دروسی را که در جوانی خوانده‌اید، فراموش کرده‌اید!

واکنش آیت‌الله اراکی به اظهارات اخیر "روحانی" درباره نقد امام معصوم

آیت‌الله اراکی در واکنش به اظهارات اخیر روحانی درباره امکان نقد امام معصوم(ع) گفت: ظاهراً دروسی را که در جوانی خوانده‌اید، فراموش کرده‌اید لذا بهتر است به سیاست خود بپردازید، وقتی سوادش را ندارید اعتقادات مردم را رها کنید.
ضرغامی:

اگر جمله «امام زمان(عج) هم قابل نقد است» را رئیس جمهور قبلی می‌گفت چه می‌شد؟

رئیس اسبق سازمان صدا و سیما نوشت: اگر جمله «امام زمان(عج) هم قابل نقد است» را رئیس‌جمهور قبلی می‌گفت چه می‌شد؟ شاید کسانی که لباس روحانیت به تن می‌کنند سهمیه‌ ویژه‌ دارند!
عضو فراکسیون روحانیون مجلس:

نقد درباره معصومین بی‌معنی است/ جلب توجه مردم هدف رئیس‌جمهور

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم گفت: اینکه به کلیه مسئولین می‌توان نقد کرد، صحیح است اما طرح موضوع جایز بودن نقد به امام زمان (عج) از سوی رئیس جمهور برای جلب توجه مردم است.
واکنش اعضای دولت به اعتراض‌ها؛

به شما رای دادیم که ...

برخی از اعضای دولت دوازدهم فکر می‌کنند کار برای روحانی تازه شروع شده است و فراموش کرده‌اند روحانی وارد سال پنجم ریاست خود شده است.
صفحه  از ۱۹
نظرات و گلایه ها