سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
محمد عزیزی نماینده ابهر کیست؟

مدیر احمدی نژاد، سلطان بازار پوشک!

احمد توکلی در نامه‌ای از ابراهیم رئیسی رئیس قوه قضائیه درخواست کرده به ابهامات موجود در پرونده محمد عزیزی نماینده ابهر در مجلس رسیدگی کند.
زنگنه عنوان کرد؛

شرکت نفت قصد فروش املاک زنجانی را دارد

وزیر نفت از فروش املاک منتقل شده بابک زنجانی به شرکت نفت خبر داد.بیژن نامدار زنگنه درباره این‌که گفته می‌شود وزارت نفت مانع انتقال اموال بابک زنجانی برای پرداخت بدهی‌های وی می‌شود،‌ گفت: یک مقداری از املاک زنجانی به وزارت نفت منتقل شده که دیگر متعلق به وی نیست و برای شرکت نفت است که این شرکت هم قصد فروش آن‌ها را دارد.
محمود جامساز؛

نورچشمی‌ها با اتصال به قدرت، وام‌های نجومی می‌گیرند

تبعات رشد نقدینگی موجود در اقتصاد ایران خطرات زیادی به همراه دارد و اگر نقدینگی مهار نشود می‌تواند آثار ویرانگری در بخش‌های مختلف اقتصادی به همراه داشته باشد.
گزارشی از یک فساد سیاسی؛

خواب خرگوشی هیئت نظارت مجلس در روند صلاحیت نامزدهای شورای شهر

شوراهای شهر و روستا با حیات نه چندان طولانی نتوانسته است کارنامه مطلوبی از خود ارائه دهد و کسانی که کاندیداهای این انتخابات را تأیید صلاحیت کردند باید پاسخگو باشند.
عباس عبدی:

چه زندانی سیاسی داشته باشیم و چه نداشته باشیم، دستگاه قضایی متولی خوب و بد بودن وجود این نوع از زندانی نیست

عباس عبدی در روزنامه اعتماد نوشت: اعتبار هر نظام سیاسی بیش از هر چیز متأثر و وابسته به اعتبار نهاد قضایی و دادگستری آن است. البته تصویب قوانین‌ خوب و صحیح و نظارت موثر مجلس و نیز کارآیی و کارآمدی دستگاه اجرایی و دولت نیز نقش مهمی در اعتبار یک نظام سیاسی دارند، ولی در مقایسه میان این سه قوه، بدون تردید جایگاه و اعتبار دادگستری بیش از دو دستگاه دیگر اهمیت دارد
ویلای دختر وزیر ؛

کنایه دلاوری به توقف تخریب ویلای دختر وزیر

محمد دلاوری در برنامه «پایش» با انتقاد از روند بسیار کند تخریب ویلای دختر وزیر، خطاب به شهردار لواسان گفت: آقایان شهرداری لواسان با ما بازی می‌کنید؟
"مفسدکان خوب با ژن‌های مرغوب"؛

انیمیشن طنز دیرین دیرین با عنوان فاسدک+فیلم

انیمیشن طنز دیرین دیرین با عنوان فاسدک را مشاهده می کنید.
مشمولان قانون اعاده اموال نامشروع؛

همه آنچه از «اعاده اموال نامشروع مسئولان» باید بدانید

طرح اعاده اموال نامشروع چهار ماه بعد از تصویب فوریت آن بالاخره هفته قبل به صحن علنی رسید و نمایندگان ۹ ماده آن را تصویب؛ یک ماده را حذف و بررسی دو ماده باقی مانده را به جلسات آینده موکول کردند.
پس از تذکر دادستان لاهیجان صورت گرفت:

برق ویلای خاص در روستای لیالمان متعلق به یکی از مسئولان توسط اداره برق قطع شد+جزییات

پس از تذکرات رضا رحمانی دادستان شهرستان لاهیجان پیش از خطبه های نماز جمعه در ارتباط با انشعاب عجیب خط برق برای یک ویلای پرحاشیه و خاص در روستای لیالمان و خطاب قرار دادن معاونان فرماندار و گله از عدم حضور فرماندار لاهیجان ، دقایقی قبل برق این ویلای در روستای لیالمان که متعلق به یکی از مسئولان شهرستان بوده و البته ورود افراد متفرقه به آن ممنوع است، توسط اداره برق قطع شد.
پاسخ دفتر رئیس مجمع تشخیص مصلحت به شایعه‎ "ایرنا"؛

اسناد تخلفات نزدیکان رئیس‌جمهور را منتشر کنید

دفتر آیت‌الله آملی لاریجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام به شایعات منتشره توسط خبرگزاری دولت "ایرنا" پاسخ داد.
رئیس جمهور به وزیر نفت اش"اعتقاد دارد" !

وزیرنفت از کجا راه را اشتباه رفت؟

ربیعی سخنگوی دولت ترجیح می‌دهد نگاه روحانی به این وزیر کابینه اش را در قالب رئیس جمهور به وزیر نفت اش"اعتقاد دارد" نشان دهد!با اینحال کمتر روزی است که شایعه برکناری زنگنه از سوی برخی از بهارستانی‌ها منتشر نگردد و از سویی دیگر بهارستانی‌های دیگر از استیضاح وی نگویند! اما واقعا زنگنه کجای راه را با مجلس نشینان اشتباه رفته است که امروز برخی از استیضاح او و برخی دیگر از برکناری اش می‌گویند!
سید محمد حسینی؛

اگر این ویژه خواری نیست، پس چیست؟ +عکس

سید محمد حسینی وزیر اسبق ارشاد در صفحه شخصی خود در توئیتر با ارائه لیست افرادی که بیشترین ارز نیمایی را از بانک مرکزی دریافت کرده اند ،به نام حسین بهشتی پدر داماد روحانی اشاره داشت و گفت ایشان دومین فرد حقیقی است که از ارز نیمایی استفاده نموده است و بیان نمود که اگر این ویزه خواری نیست پس چیست؟
اعلام موضع صریح رئیس اتاق اصناف درباره مهمانی نامتعارف سفارت انگلیس؛

حضور در سفارت کشوری خائن به ملت، زشت و مایه سرافکندگی است/ پیگیری حقوقی این دعوت نامه ها را انجام خواهم داد

قاسم نوده فراهانی، رئیس اتاق اصناف تهران درباره خبر دعوت از برخی تجار ایرانی برای شرکت در مهمانی نامتعارف سفارت انگلستان که اخیرا در رسانه ها و شبکه های اجتماعی خبرساز شده است گفت: اینکه عده ای به نام ایران در سفارت کشوری که در تاریخ معاصر ما علیه ملت ما اقدامات خیانت بار فراوانی داشته و در حال حاضر هم در همان مسیر حرکت می کند زشت و مایه سرافکندگی است.
حواشی جشن سفارت انگلیس؛

جشن تولد ملکه انگلستان با ارز دولتی

جشن تولد ملکه انگلستان در روزهای آینده در سفارت این کشور در ایران برگزار می‌شود. سفارت بریتانیا دعوتنامه‌هایی برای اعضای اتاق بازرگانی ارسال کرده و از آنها خواسته هزینه برگزاری جشن را پرداخت کنند. سال گذشته یک شرکت واردکننده عمده خودرو که مبلغ زیادی بابت ارز دولتی دریافت کرده بود، هزینه‌های برگزاری این جشن تولد سلطنتی را بر عهده گرفت.
حاشیه های یک سفارت؛

جشن تولد ملکه انگلستان با ارز دولتی/ هزینه مراسم پارسال را یک شرکت وارد کننده خودرو داده است

جشن تولد ملکه انگلستان در روزهای آینده در سفارت این کشور در ایران برگزار می‌شود. سفارت بریتانیا دعوتنامه‌هایی برای اعضای اتاق بازرگانی ارسال کرده و از آنها خواسته هزینه برگزاری جشن را پرداخت کنند. سال گذشته یک شرکت واردکننده عمده خودرو که مبلغ زیادی بابت ارز دولتی دریافت کرده بود، هزینه‌های برگزاری این جشن تولد سلطنتی را بر عهده گرفت.
متهمان بانک سرمایه ؛

افشای اسناد بخشی از دارایی‌های لاکچری هادی رضوی

قهرمانی، نماینده دادستان تهران، در جلسه دادگاه هادی رضوی، یکی از متهمین اختلاس گسترده در بانک سرمایه، اسناد مربوط به بخشی از اموال این متهم را به دادگاه ارائه کرد.
"خویشاوندسالاری"!!

از آقازادگی تا دامادپروری!+فیلم

اظهارات تامل‌برانگیز "پیام فضلی‌نژاد" پژوهشگر و نویسنده، درباره "خویشاوندسالاری" در برنامه زنده تلویزیونی .
تحلیل فضای رسانه های اجتماعی؛

نجفی، اتاق فکر چپ و هزینه برای صاحبان پرستوها

تحلیلی در فضای رسانه های اجتماعی منتشر شده و اتفاقات رخداده در خصوص محمدعلی نجفی و میترا استاد را با سناریو سازی سیاسی_ امنیتی مورد بحث و بررسی قرار داده است. ورای میزان صحت این سناریو ، نوع تحلیل ارایه شده ، جالب بوده و قابل تعمق است. سناریوی مورد اشاره بطور خلاصه معتقد است که قتل استاد، نه بواسطه اقدام فردی و هیجانی نجفی ، بلکه بواسطه نقشه اتاق فکر جناح چپ و با هدف هزینه زایی برای تشکیلات امنیتی راست و همچنین ازاد سازی برخی از مردان به دام افتاده جناح چپ ، از پنجه پرستوها، انجام شده است.
دستور رئیس‌جمهور به چهار وزیر کابینه برای مقابله با گران‌فروشی؛

دستور روحانی به چهار وزیر کابینه برای نظارت بر عرضه و توزیع کالا‌ها و مقابله با گران فروشان

حجت الاسلام حسن روحانی به چهار وزیر کابینه دستور داد تا اقدامات لازم و موثر در زمینه توزیع کالا‌ها و مقابله با گران فروشی انجام شود.
واکنش پویا ناظران، اقتصاددان به تایید دکترای اقتصاد نوبخت توسط وزارت علوم :

همه چیز مشکوک است

آقای نوبخت، رییس سازمان برنامه، دکترای مدیریت از دانشگاه آزاد و علی‌الظاهر دکترای اقتصاد از دانشگاه پیزلی انگلستان دارند. در مورد دکترای اقتصاد ایشون همیشه ابهاماتی بوده، اما این ابهامات چند هفته پیش تشدید شد.
صفحه  از ۱۸
نظرات و گلایه ها