سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
آذری‌جهرمی:

با قاچاق موبایل بالاخره مقابله شد

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: مبارزه موفق با قاچاق تلفن همراه نشان داد که اگر بخواهیم با قاچاق مقابله کنیم، می‌توانیم.
نقوی حسینی :

نفوذی‌ها در دولت هستند نه در سپاه

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه نفوذیها در دولت هستند نه در سپاه، گفت: پس از تحقیق و تفحص مجلس از وجود افراد 2 تابعیتی در دولت، برخی ناراحت شده و به فرافکنی روی آوردند.

وزیر سابق بودجه فرانسه به اتهام فرار مالیاتی و پولشویی محکوم شد

وزیر سابق بودجه فرانسه که حساب‌های مخفی در خارج از فرانسه داشت، در دادگاه تجدید نظر پاریس، به اتهام فرار مالیاتی به چهار سال زندان محکوم شد.
جای بسی سوال است؟!!

جمهوری اسلامی و مسئله ای به نام” فساد”

جمهوری اسلامی و مسئله ای به نام لذا آسیب شناسی و ارائه راهکار برای پیشگیری و مقابله با بروز فسادهای فوق الذکر در جهت پیشبرد اهداف انقلاب عزیز، مهم و حیاتی تلقی خواهد شد.

تخریب ویلای غیر مجاز یکی از وزرای دولت دوازدهم

روزنامه جمهوری اسلامی در ستون جهت اطلاع خود از تخریب ویلای یکی از وزیران کابینه خبرداد.
بدهکاری وزیر سابق؛

18.9 میلیارد تومان از چک های دختران وزیر سابق برگشت خورده است!

صورت های مالی منتهی به 29 اسفند 1396 شرکت راموفارمین نشان می دهد که شرکت دختران وزیر سابق به این شرکت، 26.9 میلیارد تومان بدهکار می باشد که 18.9 میلیارد تومان از این مبلغ چک های برگشتی است! شرکت راموفارمین تنها 19 میلیارد تومان از این شرکت اسناد تضمینی در اختیار دارد!
لایحه شفافیت منابع مالی؛

پول‌های کثیف چه وقت فیلتر می‌شوند

یک لایحه با بیش از دو سال انتظار که از قرار معلوم هنوز هم باید در انتظار بماند؛ از آبان 1394 هنوز نتوانسته راهی به صحن مجلس پیدا کند و معلوم نیست در سومین سالش چه زمانی وارد دستور کار می‌شود: «لایحه شفافیت منابع مالی نامزدهای انتخابات».
واکنش به اظهارات میردامادی؛

روابط غیرمتعارف امیرانتظام قابل پذیرش نبوده است

جناب میردامادی به‏ خوبی واقفند که اظهارنظر ایشان در مورد روابط غیر متعارف آقای امیر انتظام با بیگانه و اینکه وی جاسوس نبوده‌است، ارزش تاریخی ندارد بلکه به سبب گرایش اخیر ایشان به سوی نهضت آزادی به نوعی داد و ستد تلقی خواهد شد، اما متأسفانه یک سویه.
سخنگوی حزب اعتماد ملی:

یا احمدی‌نژاد را بگیرید یا بقیه را آزاد کنید

سخنگوی حزب اعتماد ملی گفت: باید بسیاری از زندانیان سیاسی که در سطوح پایین تر منتقد دولت و حکومت بودند، برای رفع تبعیض از زندان آزاد شوند
داستان فساد سران کشورها؛

کشورهای دنیا با سران مفسدشان چه می‌کنند؟ +جزئیات

قدرت می‌تواند فسادآور باشد به‌گونه‌ای که بسیاری از قدرتمندان و صاحبان مسند با تکیه بر همین قدرت جرم‌های مختلفی از‌جمله فساد مالی را مرتکب می‌شوند. در این فهرست به زندگی هشت نفر از سیاستمدارانی خواهیم پرداخت که پس از رسیدن به قدرت و با سوء‌استفاده از قدرت سیاسی خود از طریق قاچاق، اختلاس و... میلیون‌ها دلار پول به جیب زده‌اند.
احمد توکلی:

تأسیس سامانه ثبت حقوق برای دولت مشقتی جز رسوایی مدیران فاسد ندارد

رئیس دیده‌بان شفافیت و عدالت با انتقاد از تعلل قوه مجریه در راه‌اندازی سامانه ثبت حقوق و مزایا گفت: اجرای ماده ۲۹ برنامه ششم مشقتی برای دولت جز رسوایی مدیران فاسد ندارد.
کلاهبرداری ارزی؛

رد‌پای نهادها در خروج ارز از کشور؛

پورابراهیمی با انتقاد از کلاهبرداری احمدی‌نژاد در دولت نهم، از دولت خواست حساب سپرده ارزی را تضمین کند .
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس؛

مطلعم که دستگاه قضایی در حال رسیدگی به پرونده قالیباف است

یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: براساس اطلاعاتی که از دستگاه قضایی دارم این قوه در حال رسیدگی به پرونده‌های شهردار سابق تهران است.
توکلی:

اتهامات بقایی و مشایی مالی است و ربطی به آزادی بیان ندارد

آقای احمدی نژاد به مدت 8 سال تصدی تمامی امور اجرایی کشور را در دست داشت و متاسفانه بعضا لطماتی را به نظام وارد کرد که آثار آن همچنان باقی است.
نماینده مجلس:

مبادی ورودی کالای قاچاق باید کنترل شود

نماینده مردم شهرستان های اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار در مجلس شورای اسلامی گفت: برنامه ریزی برای کنترل دقیق تر تمامی ورودی های کالای قاچاق به کشور ضرورت دارد.
واکنش کرباسچی به تهدید توکلی:

در طول این همه سال که مسئولیت داشتید، چرا به فکر شفافیت نبودید؟

غلامحسین کرباسچی در روزنامه اعتماد در باره تهدید احمدتوکلی به برگزاری تجمع علیه دولت نوشت: در طول این همه سال که مسئولیت داشتید، چرا به فکر شفافیت نبودید؟
گفت‌وگو با دکتر احمدزاده؛

در زمان مدیریت بقایی نزدیک به ۶۰۰ هزار شیء تاریخی از موزه ملی خارج شد

رئیس اسبق سازمان میراث فرهنگی گفت: تیم بقایی می‌خواست کل شرکت توسعه گردشگری را حدوداً با ۱۲۰ یا ۱۲۵ میلیارد تومان واگذار کند درحالی‌که فقط قیمت هتل لاله در سال ۸۹، ۹۷ میلیارد تومان بود.
مبارزه با فساد اقتصادی؛

اعتماد مردم با اعاده‌اموال‌نامشروع‌مسئولان بازمی‌گردد

اعتماد از دست رفته مردم با اعاده اموال نامشروع مسئولان بازمی‌گردد/ مجلسی‌ها به جای مصاحبه مکرر بر روی تصویب طرح تمرکز کنند / عضو شورای مرکزی کانون دانشگاهیان گفت: اعتماد از دست رفته مردم با عمل بازمی‌گردد نه با حرف، مردم دوست دارند بشوند اموال نامشروعی که فلان شخص یا فلان گروه ربوده بودند به خزانه بازگشت.
عضو فراکسیون کارگری:

به خاطر منافع ۴ زن اصلاح طلب، منافع ۵۴۰ کارگر یک کارخانه از بین رفت!

حداقل انتظار مجلس از آقای جهانگیری که خود را سردمدار پیاده سازی سیاست های اقتصاد مقاومتی در کشور می داند این است که جلوی بازپس گیری این کارخانه از این افراد به ازای دریافت آپارتمان های لوکس را بگیرد.
حمید رسایی:

یک بام و دو هوای کارخانه خواران

بعد از انتشار اخبار کارخانه خواری توسط همسران چهار چهره سیاسی پر ادعا ، غلامحسین کرباسچی که همسرش یکی از این چهار زن کارخانه خوار بوده، تصویری از حکم دادگاه در خصوص پرونده کارخانه رشت الکتریک را منتشر کرد.
صفحه  از ۱۱
نظرات و گلایه ها