سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       

مقایسه تخلفات دولت روحانی و احمدی‌نژاددر ابلاغ به موقع قوانین

گزارش کمیسیون اصل نود مجلس درباره «بررسی طرز کار قوه‌مجریه در ابلاغ و اجرای قوانین مصوب و تهیه و تنظیم مقرره و آیین‌نامه‌های اجرایی مربوط» در جلسه علنی دیروز پارلمان قرائت شد؛ گزارشی که کمیسیون اصل ۹۰ در آن، تخلف قوه مجریه در ابلاغ و اجرای قوانین و همچنین عدم ارائه لایحه دائمی قانون خدمات کشوری را محرز دانست.
سراج:

کار سالم اقتصادی سخت شده است

افزايش سوءاستفاده از كارت‌هاي بازرگاني يكبار مصرف و انفعال اتاق بازرگاني در جمع‌آوري يا سامان دادن اين كارت‌ها با واكنش رئيس سازمان بازرسي كل كشور مواجه شد. ناصر سراج در جمع اعضاي اتاق ايران نسبت به استفاده از اين كارت‌ها گلايه كرد و گفت: كارت‌هاي صوري پدر اقتصاد را درآورده و برخي افراد چون چاره‌اي ندارند و نمي‌توانند كار اقتصادي سالم انجام دهند، در اين دام گرفتار مي‌شوند.
خجسته :

آزادی یکی از متهمان پرونده اختلاس«بنیادشهید» توسط فردی بانفوذ

رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی از آزادی یکی از متهمان پرونده اختلاس بنیاد شهید توسط یکی از افراد ذی نفوذ خبر داد.
نایب رییس مجلس مطرح کرد؛

انتقاد پزشکیان از سکوت مجلس درباره تخلفات هدفمندی یارانه‌ها در دولت احمدی‌نژاد

نایب رییس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم تشکیل دادگاه رسیدگی به جرائم نفتی احمدی‌نژاد، نسبت به اقدام نماینده ارومیه در انتشار اسنادی درمورد حمیدبقایی و موارد مشابه انتقاد کرد و همچنین با انتقاد از سکوت مجلس درباره تخلفات هدفمندی یارانه‌ها در دولت نهم و دهم، گفت که علاوه بر مجلس، دولت، قوه قضاییه و همه رسانه‌هایی که در آن زمان تعریف و تمجید می‌کردند، در بروز این تخلفات مقصرند و تاکید کرد که اگر رسانه‌ها حرف‌شان را محکم بزنند، تعطیل می‌شوند.
عضو کمیسیون حقوقی و قضائی مجلس :

خروج متهم صندوق ذخیره فرهنگیان از کشور با وساطت یک دستگاه حکومتی انجام شد

عضو کمیسیون حقوقی و قضائی مجلس گفت: با نامه‌ای که یکی از دستگاه‌ها به اداره گذرنامه نوشت، امکان خروج متهم صندوق ذخیره فرهنگیان علی رغم حکم قاضی مبنی بر ممنوع الخروجی وی از کشور فراهم شد.

چه کسانی خاوری را به دولت قبل تحمیل کردند؟

بسیاری از کسانی که پس از ماجرای اختلاس سه هزارمیلیاردی و فرار خاوری دولت احمدی نژاد را متهم می کرند، از کسانی هستند که طی نامه ای مبالغه آمیز به احمدی نژاد، خاوری را از مدیران دلسوز نظام بانکی کشور معرفی کرده و خواستار ابقای او توسط احمدی نژاد شدند.
برخورد با فساد اقتصادی؛

نسخه سال 65 موسوی خوئینی‌ها برای برخورد با مفسدین اقتصادی+ تصویر

بعدها گفته می‌شود علت اینکه امروز این کارها مشکل شده، به خاطر بعضی از تندرویهایی است که در آن روزهای اولیه شد. من به شما اطمینان می‌دهم که اگر روزهای اولیه، جریان انقلاب کندروی هم کرده بود بدتر از این می‌شد. یعنی امروز هنوز یک مقدار فشار آن حرکتهای انقلابی روزهای اوایل انقلاب هست.
جعفرزاده ایمن‌آبادی:

با اثبات تخلفات رئیس دولت‌ نهم و دهم، احمدی‌نژاد باید از مجمع تشخیص مصلحت نظام اخراج شود

نایب رییس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس با بیان این‌که در زمان صدور حکم عضویت احمدی‌نژاد در مجمع تشخیص مصلحت نظام ازسوی مقام معظم رهبری، تخلفات رییس دولت نهم و دهم کشف نشده بود، گفت: باتوجه به اثبات این تخلفات لازم است احمدی‌نژاد از مجمع تشخیص مصلحت نظام اخراج شود.
تشریح علل عدم رسیدگی به پرونده برادر رئیس‌جمهور؛

علت عدم رسیدگی به پرونده «حسین فریدون» چیست؟

عضو کمیته رسیدگی به پرونده تحصیلی"حسین فریدون" به تشریح علل عدم رسیدگی به پرونده برادر رئیس‌جمهور پرداخت.
بازی زنبیلی بقایی؛

نظر بابک زنجانی درباره زنبیل قرمز بقایی

بازی زنبیلی بقایی، این فتوطنز را در شهروند منتشرکرد.
صفری در نشست خبری مطرح کرد؛

افشاگری درباره پشت‌پرده واگذاری پالایشگاه کرمانشاه

نماینده کرمانشاه ضمن انتقاد به تشریح درباره روند واگذاری پالایشگاه کرمانشاه، گفت: منتظر باشید که بعد از شهرام جزایری و بابک زنجانی نفر سوم «ه د» خواهد بود.
با سفارشات نمایندگان ملت؛

استخدامهای غیرقانونی همچنان ادامه دارد

سفارشات نمایندگان مجلس به وزیر نفت برای استخدامهای غیرقانونی همچنان ادامه دارد!
انتقام به بهانه اعتیاد؛

شاهزاده‌هایی که در فساد از هم سبقت می‌گیرند

پس از برکناری بن نایف از منصب ولی عهدی اخباری منتشر شد که علت برکناری وی را اعتیاد به مواد مخدر عنوان می کرد، در حالی که سوابق موجود در خاندان سعودی نشان می دهد، مصرف مواد مخدر و قاچاق آن جرم نیست.
همه چیز درباره یک «جاسوس»؛

«دُری» برای سرویس‌های اطلاعاتی غربی

محکومیت عضو تیم مذاکره کننده هسته ای در حالی در دادگاه تجدیدنظر هم تایید شد که ذکر نکاتی در خصوص سابقه و اقدامات گذشته او بسیار تامل برانگیز است.
افشای دریافت‌های نجومی جاسوس هسته‌ای؛

منبع پرداخت‌های میلیاردی به دری‌اصفهانی کجاست؟+اسناد

عبدالرسول دری‌اصفهانی عضو تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای که اخیراً به جرم جاسوسی به ۵ سال زندان محکوم شده‌ است، طی سال‌های گذشته دریافت‌های نجومی و میلیاردی بسیاری از منابع داخلی داشته است.
افشای دریافت‌های نجومی جاسوس هسته‌ای؛

منبع پرداخت‌های میلیاردی به دری اصفهانی کجاست؟ + اسناد

عبدالرسول دری اصفهانی عضو تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای که اخیراً به جرم جاسوسی به پنج سال زندان محکوم شده‌است، طی سال‌های گذشته دریافت‌های نجومی و میلیاردی بسیاری از منابع داخلی داشته است.
دو شرطِ عدالتخواهی مشروع؛

فرق مبارزه با فساد، توسط "آمد نیوز" و "کلمه نیوز" با رسانه های عدالتخواه چیست

مقابل هر فسادی در نظام دینی سکوت کنیم؟ ممکن است تلقی برخی این باشد که با این مقدمه، هر مبارزه با فسادی می تواند منجر به تضعیف انقلاب باشد و محکوم شود به مصلحت اندیشی و سکوت. آیا این نتیجه گیری حق است؟
فعال سیاسی اصلاح طلب :

آقازادگی روی دیگر سکه پدرخواندگی است

در خلاصه ای که از این مصاحبه در صفحه اینستاگرام وی منتشر شده، امده است: خب معلومه، منظورم از آقازادگی، اشاره به نوع خوش خیم آن نیست. آقازاده های پاکدست و آزادی خواه که چشم داشتی به ثروت و قدرت عمومی ندارند مورد احترام مردمند. اما نوع بدخیم آقازاده ها یعنی همانکه اصطلاحا پدیده آقازادگی نامیده میشود و شوق غارت ثروت و قدرت دارد روی دیگر سکه پدرخواندگی است. اینها از طاعون هم برای جامعه بدترند. برای مردمسالاری مثل کرم روده و پارازیتند.

اینبار ژنِ خوب در ولیمه تولد فرزند، خود را نشان داد

روز گذشته انتشار تصاویری از تولد نوه نماینده ولی فقیه و امام جمعه ایلام در شبکه های اجتماعی خبر ساز شد. هادی لطفی با انتشار تصاویری ازحضور بزرگان سیاسی و هنری و نمایندگان مجلس شورای اسلامی در ولیمه فرزند ش "محمدکیان" در صفحه اینستاگرام خود، بنوعی توانست جشن عروسی فرزند رییس یکی از قوای سه گانه کشور را به چالش بکشد.
ابهام در واریز درآمد فروش نفت به خزانه؛

پرونده فروش نفت توسط نیروی انتظامی و تخلفات نفتی احمدی‌نژاد به روایت رحمانی فضلی

وزیر کشور توضیحاتی درباره پرونده فروش نفت در زمان ریاستش بر کرسی دیوان محاسبات ارائه داد.
صفحه  از ۸
نظرات و گلایه ها