علی باقری:

امروز مشکل کشور اجرای کنسرت نیست، تبعیض و فقر است/پایبندی به ارزشهای اسلامی از فساد جلوگیری می کند

معاون دبیر سابق شورای عالی امنیت ملی کشور گفت: امروز مشکل کشور اجرای کنسرت نیست، تبعیض و فقر است و پایبندی به اصول و ارزشهای اسلامی از فساد جلوگیری می کند و دور شدن از ارزشهای انقلاب ضرر و زیان به دنبال دارد.
انتقاد ‌پورمختار به ‌رفتار مجلس در قبال حقوق‌های نجومی؛

مبلغ کمی از حقوق‌های نجومی مسترد شد/برخورد با متخلفان نیز ضعیف بود

نماینده مردم بهار و کبودراهنگ در مجلس شورای اسلامی انتقادات تندی را نسبت به مبازه با مفاسد اقتصادی و رفتار ملاحظه‌کارانه مجلس در قبال حقوق‌های نجومی مطرح کرد.
طبق اعلام مسئولان؛

واگذاری اراضی ۳۰۰۰ میلیاردی قشم به افراد "خاص" در دولت احمدی‌نژاد

طبق اعلام مسئولان در اواخر دولت قبلی حدود ۳۰۰۰ میلیارد تومان اراضی مختلف در جزیره قشم به افراد یا سازمان‌های مختلف که با عنوان "خاص" از آن‌ها نام برده می‌شد واگذار شد تا موجب تشکیل ۴۱ پرونده در دستگاه قضایی شود.
توکلی:

اشرافی‌گری گریبان انقلاب را گرفته‌است

احمد توکلی با بیان اینکه توجه به مستضعفان و محرومان بزرگترین نقطه قوت پس از انقلاب است، گفت: بلای رفاه‌طلبی و اشرافی‌گری گریبان انقلاب را گرفته است.
پزشکیان و نجومی بگیرها؛

نجومی‌بگیران اصلاً تقصیری نداشتند؛ مدرکش هم موجود است

نائب رئیس مجلس معتقد است در جامعه برای اینکه بگویند ما با حقوق‌بگیران برخورد می‌کنیم یک عده از مدیران لایق را اخراج می‌کنند تا از هجمه‌ها بکاهند.

جوابیه فریدون به مجلس درباره وضعیت پرونده اقتصادی‌اش

حسین فریدون در پی تذکر 46 نماینده مجلس جوابیه‌ای را خطاب به رییس مجلس شورای اسلامی به مجلس ارسال کرد.
رئيس‌كل اسبق بانك مركزی خبر داد؛

خواسته غيرقانونی احمدی نژاد از مظاهری

«در دولت پیش آقای احمدی‌نژاد به من دستور داد که از اعتبارات بانک مرکزی ٥٠‌ میلیون دلار به لبنان کمک کنم که من گفتم این کار فقط با مصوبه مجلس یا دستور رهبری ممکن است و بعد گفتند کمک نکن ولی ٥٠‌ میلیون دلار در بانک مرکزی لبنان سپرده‌گذاری کن که باز هم گفتم به‌دلیل آنکه بانک مرکزی لبنان اعتبار لازم برای بازپرداخت سپرده را ندارد، نمی‌شود، این کار را نمی‌کنم که بعد از من کردند».
بذل و بخشش‌های احمدی‌نژاد به خارجی‌ها؛

روایتی از ولخرجی احمدی‌نژاد درکشورهای خارجی

کمک‌های نقدی ایران به سایر کشورها دربرخی مقاطع مانند دولت نهم و دهم، حساب‌شده نبوده است. اگر کمک‌های نقدی ایران به سایر کشورها درقالب وام‌های کوتاه‌مدت یا خطوط اعتباری انجام می‌شد، کشور به راحتی می‌توانست با آن کشورها تسویه‌حساب مالی انجام دهد.
یوسفیان‌ملا:

ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی دوشنبه آینده تشکیل جلسه می‌دهد

عضو ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی اعلام کرد که پس از خبر روز گذشته، ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی دوشنبه آینده تشکیل جلسه می‌دهد.
موسوی لارگانی خبرداد:

34 هزار میلیارد تومان درآمد حاصل از افزایش قیمت حامل های انرژی گم شد!

نایب رئیس اول کمیسیون اقتصادی مجلس خبر داد: درآمد حاصل از افزایش قیمت حامل های انرژی به خزانه دولت واریز نشده است/ از 80 هزار میلیارد تومان درآمد حاصله، 41 هزار میلیارد تومان به صورت یارانه نقدی و پنج هزار میلیارد هم به وزارت بهداشت پرداخت شده است؛ مابقی پول ها معلوم نیست کجا هزینه شده است
حقوق نجومی صفدر حسینی؟

"ذخیره انقلاب!" با انقلاب چه کرد؟

صفدر حسینی که محمدباقر نوبخت از وی به‌عنوان یکی از "ذخایر نظام!" یاد کرده در راستای دریافت حقوق نامتعارف از صندوق توسعه ملی به دادسرا احضار شده و باید منتظر برخورد قضایی با وی ماند.
پرونده برادر رئیس‌جمهور همچنان باز است؛

جدیدترین جزئیات از بررسی پرونده تحصیلی «فریدون»

زاهدی با بیان اینکه هنوز پرونده تحصیلی «فریدون» در مجلس باز است، گفت: هیئت رئیسه مجلس ضمن ارجاع به کمیسیون آموزش با بررسی آن موافقت کرده است.
زاکانی:

پتروشیمی باختر را 130 میلیارد تومان به نورچشمی‌ها فروختند/ در دولت یازدهم چند برابر فساد بابک زنجانی وجود دارد

نماینده سابق مردم تهران در مجلس گفت: سه سال و نیم است که پرونده‌های فساد خاک می‌خورد ولی دولت جوابگو نیست و در یک نمونه پتروشیمی باختر را نورچشمی‌ها با 130 میلیارد تومان خریده‌اند.
نماینده سابق مردم تهران:

پرونده‌های فسادی که خاک می‌خورد

نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: در این دولت سه سال و نیم است که پرونده‌های فساد خاک می‌خورد ولی دولت جواب‌گو نیست.
بانک صنعت و معدن، لابيگر وزارت صنعت در مجلس؟

از توجیه اقتصادی تسهیلات میلیاردی تا دور زدن پنج ساله قانون!

ابهامات جدی در خصوص عملکرد این بانک اگر در آینده نزدیک رفع نشود، ممکن است دولت روحانی را با یک بحران تازه تر مواجه کند و بعید است دلواپسان مخالف دولت در آستانه انتخابات 96 در کمین آن ننشسته باشند.
زاکانی و فساد ستیزی:

باید اصل اساسی «از کجا آورده‌ای» باب شود

یک نماینده سابق مجلس، ایجاد اشتغال برای مردم را از وظایف حاکمیت و از حقوق اساسی ملت دانست و گفت: چرا باید برخی با جست‌وجو در زباله‌ها امرار معاش کنند و برخی در برج عاج و عمارت‌های آنچنانی بنشینند؟
از فساد اقتصادی تا فتنه‌گری؛ دامن این حزب آلوده است!

سرنخ نشریات زنجیره‌ای به کدام جریان آلوده می‌رسد؟

هتاکی نشریه صدا از گروه رسانه‌ای هم میهن ارگان حزب کارگزاران سازندگی با توجه به مشی گذشته نشریات این تشکل که بلافاصله پس از تعطیلی با نام دیگر و با مرام گذشته منتشر شده‌اند نشانگر این واقعیت است که بایستی با ریشه برخورد کرد.

علیرضا زاکانی: مدارک جدیدی از کرسنت را در دادگاه ارائه می‌کنم

نماینده سابق تهران در مجلس با اشاره به شکایتهای مطروحه از سوی برخی مقامات گفت: فردا با ۳ شکایت دولتی به دادگاه می‌روم و مدارک جدیدی از کرسنت را ارائه می‌کنم.

دیوان محاسبات ۱۴ آذر گزارش کامل حقوق‌های نجومی را ارائه می‌دهد

دیوان محاسبات کل کشور اعلام کرد: گزارش بررسی پرونده مربوط به حقوق های ناعادلانه، یکشنبه آینده ارائه می شود.
محمود صادقی:

اعلام آمادگی توکلی برای مقابله با فساد / تفحص از دانشگاه‌ کاشان

رییس فراکسیون شفاف‌سازی و سالم‌سازی اقتصادی و انضباط مالی گفت: احمد توکلی در تماسی با بنده نسبت به همکاری برای مقابله با فساد اعلام آمادگی کرد. در بحث مبارزه با فساد با هیچ جناحی تعارف نداریم و دست تمامی دوستان در جناح‌های سیاسی مختلف را به گرمی فشار می‌دهیم؛ چرا که مبارزه با مفاسد اقتصادی نیاز به عزمی جدی و ملی دارد که با هم‌افزایی میان طیف‌های سیاسی محقق خواهد شد.
صفحه  از ۶
نظرات و گلایه ها