حقوق نجومی صفدر حسینی؟

"ذخیره انقلاب!" با انقلاب چه کرد؟

صفدر حسینی که محمدباقر نوبخت از وی به‌عنوان یکی از "ذخایر نظام!" یاد کرده در راستای دریافت حقوق نامتعارف از صندوق توسعه ملی به دادسرا احضار شده و باید منتظر برخورد قضایی با وی ماند.
پرونده برادر رئیس‌جمهور همچنان باز است؛

جدیدترین جزئیات از بررسی پرونده تحصیلی «فریدون»

زاهدی با بیان اینکه هنوز پرونده تحصیلی «فریدون» در مجلس باز است، گفت: هیئت رئیسه مجلس ضمن ارجاع به کمیسیون آموزش با بررسی آن موافقت کرده است.
زاکانی:

پتروشیمی باختر را 130 میلیارد تومان به نورچشمی‌ها فروختند/ در دولت یازدهم چند برابر فساد بابک زنجانی وجود دارد

نماینده سابق مردم تهران در مجلس گفت: سه سال و نیم است که پرونده‌های فساد خاک می‌خورد ولی دولت جوابگو نیست و در یک نمونه پتروشیمی باختر را نورچشمی‌ها با 130 میلیارد تومان خریده‌اند.
نماینده سابق مردم تهران:

پرونده‌های فسادی که خاک می‌خورد

نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: در این دولت سه سال و نیم است که پرونده‌های فساد خاک می‌خورد ولی دولت جواب‌گو نیست.
بانک صنعت و معدن، لابيگر وزارت صنعت در مجلس؟

از توجیه اقتصادی تسهیلات میلیاردی تا دور زدن پنج ساله قانون!

ابهامات جدی در خصوص عملکرد این بانک اگر در آینده نزدیک رفع نشود، ممکن است دولت روحانی را با یک بحران تازه تر مواجه کند و بعید است دلواپسان مخالف دولت در آستانه انتخابات 96 در کمین آن ننشسته باشند.
زاکانی و فساد ستیزی:

باید اصل اساسی «از کجا آورده‌ای» باب شود

یک نماینده سابق مجلس، ایجاد اشتغال برای مردم را از وظایف حاکمیت و از حقوق اساسی ملت دانست و گفت: چرا باید برخی با جست‌وجو در زباله‌ها امرار معاش کنند و برخی در برج عاج و عمارت‌های آنچنانی بنشینند؟
از فساد اقتصادی تا فتنه‌گری؛ دامن این حزب آلوده است!

سرنخ نشریات زنجیره‌ای به کدام جریان آلوده می‌رسد؟

هتاکی نشریه صدا از گروه رسانه‌ای هم میهن ارگان حزب کارگزاران سازندگی با توجه به مشی گذشته نشریات این تشکل که بلافاصله پس از تعطیلی با نام دیگر و با مرام گذشته منتشر شده‌اند نشانگر این واقعیت است که بایستی با ریشه برخورد کرد.

علیرضا زاکانی: مدارک جدیدی از کرسنت را در دادگاه ارائه می‌کنم

نماینده سابق تهران در مجلس با اشاره به شکایتهای مطروحه از سوی برخی مقامات گفت: فردا با ۳ شکایت دولتی به دادگاه می‌روم و مدارک جدیدی از کرسنت را ارائه می‌کنم.

دیوان محاسبات ۱۴ آذر گزارش کامل حقوق‌های نجومی را ارائه می‌دهد

دیوان محاسبات کل کشور اعلام کرد: گزارش بررسی پرونده مربوط به حقوق های ناعادلانه، یکشنبه آینده ارائه می شود.
محمود صادقی:

اعلام آمادگی توکلی برای مقابله با فساد / تفحص از دانشگاه‌ کاشان

رییس فراکسیون شفاف‌سازی و سالم‌سازی اقتصادی و انضباط مالی گفت: احمد توکلی در تماسی با بنده نسبت به همکاری برای مقابله با فساد اعلام آمادگی کرد. در بحث مبارزه با فساد با هیچ جناحی تعارف نداریم و دست تمامی دوستان در جناح‌های سیاسی مختلف را به گرمی فشار می‌دهیم؛ چرا که مبارزه با مفاسد اقتصادی نیاز به عزمی جدی و ملی دارد که با هم‌افزایی میان طیف‌های سیاسی محقق خواهد شد.
دبیر کمیسیون امنیت ملی مجلس:

بسیاری از مسئولان تابعیت خود را کتمان می‌کنند

دبیر کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: متاسفانه بسیاری از داشتن مسئولان تابعیت، کارت اقامت و گرین‌کارت خود را کتمان می‌کنند.
یادداشت تلگرامی احمد توکلی؛

توضیحات توکلی پیرامون اولین دادگاه رسیدگی به واگذاری مجتمع المهدی

احمد توکلی، نماینده سابق مجلس شورای اسلامی در یادداشتی در کانال تلگرامی خود به توضیح اولین جلسه دادگاه رسیدگی به شکایتش از واگذاری مجتمع آلومینیومی المهدی که روز سه‌شنبه برگزار شد، پرداخت.

محجوب:برای مبارزه با فساد باید راه مشارکت مردم در همه امور را باز کنیم

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: همه احزاب و همچنین ما نمایندگان مجلس اگر بخواهیم با فساد برخورد کنیم ابتدا باید راه مشارکت مردم در همه امور را باز کنیم.
رضایی:

اعطای وام‌ به افراد خاص در صندوق ذخیره فرهنگیان رانت و تخلف است/ ضمانت‌های محکمی از وام گیرندگان اخذ نشده

نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی گفت: آنچه در صندوق ذخیره فرهنگیان اتفاق افتاده رانت و تخلف است و ضمانت نامه‌های محکمی هم از ابتدا از وام گیرندگان اخذ نشده است.

صلاحی: دانش‌آشتیانی معرفی شد تا فساد 8 هزار میلیاردی به حاشیه‌ برود/ به روحانی گفتند با فساد مبارزه کنی دولت می‌پاشد/ عدم برخود با نجومی‌بگیران آنها را طلب‌کار کرد

رئیس سازمان بسیج اساتید گفت: رئیس‌جمهور گفت با هر شکلی از فساد برخورد می‌کنیم ولی دولت در موضوع حقوق‌های نجومی هیچ برخوردی نکرد در اختلاس صندوق ذخیره فرهنگیان هم اجازه نداد مجلس از وزیر سؤال کند یعنی دولت می‌خواهد آن موضوع را لاپوشانی کند.
مروری بر نقش‌آفرینی مثبت مجلس در ماجرای فساد سه‌هزار میلیاردی؛

چرا مجلس دهم در ماجرای فساد ۸۰۰۰ میلیاردی رخ داده در دولت ساکت است؟

حال، پنج سال پس از تجربه‌موفق از ورودِ به‌جای مجلس هشتم در پیگیری فساد سه‌هزارمیلیاردی؛ مجلس دهم در برابر آزمونی خطیر درباره نحوه مواجهه با فساد هشت‌هزارمیلیاردی قرار دارد. تجربه موفقی که می‌تواند مجددا تکرار شود.
شخص رئیس‌جمهور مخاطب وکلای ملت؛

تغییر وزیر یا سرپوش‌گذاری بر روی فساد بی‌سابقه ۸۰۰۰ میلیاردی

نمایندگان، نه به‌عنوان علت مستقیم مخالفت خود با وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش بلکه با یادآوری‌های مکرر بر روی مقطع زمانی برکناری فانی، خواهند کوشید آن را تلاش رئیس‌جمهور برای سرپوش گذاشتن بر بی‌سابقه‌ترین فساد رخ داده در تاریخ کشور معرفی کنند.
قوه قضاییه به این پرونده ورود کند؛

عباس عبدی: مسئله فساد 8 هزار میلیارد تومانی با رفتن فانی از بین نمی‌رود

کارشناس مسائل سیاسی گفت: مسئله فساد هشت هزار میلیارد تومانی با رفتن فانی از بین نمی‌رود و باید دولت و قوه قضائیه به این مسئله رسیدگی کنند.
ماجرای آقای «ر» و یک تخلف ۸ میلیاردی

ابعاد تخلف رخ‌داده در صندوق ذخیره فرهنگیان روزبه‌روز گسترده‌تر می‌شود.

حالا هم ماجرای آقای «ر»، از سهام‌داران بانک سرمایه مطرح شده و هم پای بابک زنجانی به پرونده باز شده است. این تمام ماجرا نیست، موضوع واردات خودروهای لوکس هم بخش دیگری از پرونده صندوق ذخیره فرهنگیان است.
بررسي اتفاقات در صندوق ذخیره فرهنگیان؛

سهم پدرخوانده‌های اصلاحات از فساد 8000 میلیارد تومانی

«صندوق ذخیره فرهنگیان» نامی که این روزها بیش از گذشته بر سر زبان‌ها افتاده و هرکس در فضای حقیقی و مجازی درباره آن چیزی می‌گوید. تا چند ماه قبل هیچکس جز معلمان و فرهنگیان زحمتکش، از کارکرد چنین صندوقی خبری نداشت و احتمالا نمی‌دانست چنین مجموعه‌ای هم وجود دارد!
صفحه  از ۶
نظرات و گلایه ها