سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
نازنین زاغری هم مبادله می شود؟

پشت پرده تماس های مکرر مقامات انگلیسی با ایران

افزایش رایزنی ها درباره نازنین زاغری در نهایت می تواند منجر به مبادله وی با انگلیس شود همانگونه که پیش از این مقامات ایران جیسون رضاییان را با بخشی از دارایی های ایران که در آمریکا مسدود شده بود مبادله کردند.
معاون انتظامی وزیر کشور؛

هنوز علت بسته بودن مرز خسروی از سوی عراق مشخص نیست

معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور گفت: ایران آمادگی ارسال مسافران اربعین را داشت، اما دولت عراق مرز خسروی را بسته است، به محض اطلاع از چرایی این موضوع به مردم علت را گزارش خواهیم کرد.
دریافت روزانه 1500 پوند برای جاسوسی؛

قرارداد دری اصفهانی با شرکت چند ملیتی PWC +سند

قسمتی از متن قرار داد یکی از کارمندان شرکت چند ملیتی PWC که در پوشش خدمات مشاوره‌ای مالی و بانکی جاسوس تربیت می‌کند را مشاهده نمایید.
عضو کمیسیون امنیت ملی مطرح کرد:

احتمال قرار گرفتن ارتش آمریکا در فهرست گروه های تروریستی

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی اعلام کرد: در صورت قرار دادن نام سپاه پاسداران در فهرست گروه های تروریستی، قطعا ارتش آمریکا را در فهرست گروه های تروریستی قرار می دهیم.
دستگیری یک ایرانی – کانادایی؛

جاسوسی یک دوتابعیتی جلوی چشم همگان!

طی روزهایی که مردم ایران سرگرم خواندن قصه‌های تخیلی در مورد جاسوسی دختر آیت‌الله آملی لاریجانی بودند، خبرگزاری‌ها از حکم حبس پنج ساله برای یکی از اعضای تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای ایران خبر دادند.
عدم تغییر نظر رای‌دهندگان به حصر؛

چه کسانی حصر را تمدید کردند؟

اظهارات معاون اول دستگاه قضا یک هفته بعد از آن مطرح شد که محمدباقر نوبخت در جمع خبرنگاران پیرامون مساله حصر ادعا کرد: «اینکه دادگاهی تشکیل شود، در حوزه اختیارات قوه قضائیه است، اما من در جلسه شورای‌عالی امنیت ملی حضور داشتم و مباحث خوب و دقیقی آنجا مطرح شد.»
بروجردی :

مراکز نظامی هیچ ارتباطی با برجام ندارند!

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: ممکن است افراد بیگانه در قالب بازرسان آژانس دنبال دسترسی به اطلاعات نظامی و توانمندی‌های ما در عرصه غیر هسته‌ای باشند و بخواهند اطلاعاتی در این باره کسب کنند.
سخنگوی دولت خبر داد؛

بررسی «حصر» در جلسه شورای عالی امنیت ملی

سخنگوی دولت از مطرح شدن مباحثی درباره حصر در شورای عالی امنیت ملی خبر داد و گفت: با خروج نیروهای امنیتی ان‌شاءالله گام‌های بعدی هم برداشته خواهد شد.
صفاری:

هیچ کشوری حق دخالت در امور نظامی ایران را ندارد

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس در واکنش به درخواست نماینده آمریکا از آمانو مبنی بر بازدید آژانس از مراکز نظامی ایران گفت: هیچ کشوری حق دخالت در امور نظامی ایران را ندارد
پیوند احتمالی داعش و منافقین؛

توئیت امیرعبداللهیان در مورد پیوند احتمالی داعش و منافقین

دستیار ویژه رییس مجلس شورای اسلامی در امور بین‌الملل نسبت به پیوند احتمالی داعش و منافقین هشدار داد.
امیردریابان علی شمخانی؛

امنیت، کالایی قابل خریداری با دلارهای نفتی نیست

دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: موفقیت خیره کننده جریان مقاومت در عراق و سوریه نشان داد که امنیت کالایی قابل خریداری با دلارهای نفتی نیست.
علاالدین بروجردی خبرداد؛

اختصاص دو هزار میلیارد تومان بودجه برای ارتقای توان موشکی و سپاه قدس

رئیس کمیسیون سیاست خارجی مجلس گفت: در پیشنهاد اولیه طرح دو فوریتی 1000 میلیارد برای این موضوع گذاشته شده است.
دبیر شورای عالی امنیت ملی :

قدرت‌سازی؛ راهبرد پایدار ایران در مدیریت چالش‌های امنیت ملی

بی شک هر گفتار، کردار، اندیشه و حرکتی که از سوی افراد، جایگاه‌ها و تریبون‌ها در مقابل تحقق شاخص‌های ذکر شده صورت پذیرد، ارائه آدرس اشتباه به دشمن و عاملی بازدارنده در برابر اراده ملی برای تفوق بر مشکلات و دستیابی به قله‌های پیشرفت، عزت و کرامت مستمر به عنوان مطالبه همیشگی مقام معظم رهبری است.
مجيد آقابابايى توضیح داد؛

جزئیات بیشتر درباره آزادی صیادان ایرانی در عربستان

مجيد آقابابايى مدير كل امور مرزى وزارت كشور، درباره آزادى صيادان ايرانى از سوى عربستان اظهار داشت:دو صياد اهل گناوه كه سال قبل توسط گارد ساحلى عربستان دستگير شده بودند آزاد شدند.
دبیر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ؛

مستندات دخالت عربستان در حادثه مجلس به شورای امنیت ارائه شود

دبیر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، خواستار ارائه مستندات دخالت عربستان در حادثه تروریستی مجلس و حرم امام (ره) به شورای امنیت سازمان ملل برای ثبت در تاریخ شد.
رئیس کمیسیون امنیت ملی ؛

مسئولیت حفاظت مجلس برعهده سپاه است

رییس کمیسیون امنیت ملی از برخی فرافکنی‌ها در جلسه کمیسیون امنیت درباره حادثه تروریستی در مجلس انتقاد کرد.
سعیدی ؛

کشور برای برخورد با هرگونه فعل و انفعال تروریستی آمادگی بالایی دارد

یک نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: کشور برای برخورد با هرگونه فعل و انفعال تروریستی از آمادگی بسیار بالایی برخوردار است.
توطئه قومیتی ضدانقلاب؛

تعبیر رهبری از مُشت مردم کُرد بر سینه دشمن

در طول سال‌های اخیر پس از شرارت های پژاک در شمال غرب کشور، همین کُردها بودند که در کنار برادران پاسدارشان، سلاح به دست گرفتند و با خون خود امنیت مردم را حفظ کردند.
طیب نیا ؛

حادثه تروریستی تهران خسران بزرگی بود

علی طیب‌نیا با شرکت در مراسم تشییع پیکر شهدای حادثه تروریستی روز چهارشنبه بیان کرد: چنین حوادثی هر چند ضایعه و خسران برای مملکت است ولی انسجام ما را عمیق‌تر می کند.
ذوالفقاری:

به نتایج بسیار مهمی درارتباط با حوادث تروریستی اخیر دست یافته ایم

معاون امنیتی انتظامی وزارت کشور با بیان اینکه به نتایج بسیار مهمی درباره حوادثه اخیر تروریستی دست یافته ایم، گفت: تا ساعات آینده و نهایت تا فردا نتایج اعلام خواهد شد.
صفحه  از ۸
نظرات و گلایه ها