سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
پاسخ دولت تدبیر و امید به قصور دولت بهار!

گره معمای پیچیده «مازیار ابراهیمی» در دستان دولت روحانی

در حالی که ترور دانشمندان هسته‌ای در سال‌های 1388 تا 1390 در اوج تنش‌های ایران در سیاست خارجی با محوریت فعالیت‌های هسته‌ای ایران رخ داد، گذشته از عملکرد نظام اطلاعاتی و امنیتی کشور، به نظر می‌رسد حلقه‌های مفقوده در ماجرای مازیار ابراهیمی رسیدن به پاسخ کمال را ناممکن کرده است؛ در هر صورت جبران خسارات مادی و معنوی از فردی که حق او ضایع شده، بر عهده ولیان امور بوده اما دولت روحانی در این امر پیشقدم شده است.
وزیر اطلاعات:

حفظ نظام با اعمال خلاف شرع، نقض غرض است

وزیر اطلاعات گفت: اگر برای دفاع از نظام از راه معصیت رفتیم، ثواب نمی‌کنیم. حفظ نظام جمهوری اسلامی با اعمال خلاف شرع، نقض غرض است.
سخنگوی سازمان انرژی اتمی:

بازرسی آژانس بین‌المللی انرژی اتمی از دانشگاه‌ها دیگر انجام نمی‌شود

سخنگوی سازمان انرژی اتمی گفت: در قضیه بازرسی نمایندگان آژانس از دانشگاه‌ها بعضی مسائل وجود داشت که این مسائل حل شد و دیگر موضوعی با این عنوان در دانشگاه‌های کشورمان وجود ندارد.
اخبار متناقضِ ناپدید شدن صدرالساداتی؛

ماجرای بی‌خبری از صدرالساداتی‌ها و چند پرسش

ماجرای برادران صدرالساداتی که از دو روز گذشته شایعاتی مبنی بر مفقود شدنشان در محافل خبری رسمی و مجازی منتشر شد با اظهار نظر تازه سید مهدی صدر الساداتی در صفحه اینستاگرامش پرسش هایی را برانگیخته و متوجه او ساخته است.
سردار مرتضی طلایی؛

انتشار فیلم‌های غیر اخلاقی مسئولان به نفع نظام و مردم نیست

انتشار فیلم‌های شخصی مدیران شهری در کل کشور چندی است که در فضای مجازی باب شده است؛ این در حالی است که بسیاری از این افراد عنوان کرده‌اند فیلم فضای شخصی با همسر شرعی‌شان که مربوط به سال‌ها پیش بوده دست به دست شده و بدین ترتیب علاوه بر بازی با حیثیت افراد به حربه‌ای برای کنار زدن رقبا تبدیل شده است.در این خصوص سردار مرتضی طلایی، ضمن انتقاد از انتشار دهندگان این فیلم‌ها، احتمال وجود دست‌های پشت پرده برای غفلت از فسادهای مالی دیگر افراد را دور ندانست
دوتابعیتی های مشکوک؛

فلاحت پیشه:اطلاعات سپاه اعلام کرد لیست دو تابعیتی های دولت را ارائه نکرده

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت : در دوره ای که ریاست کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی را در مجلس بر عهده داشتم سعی کردم بخشی از موارد مناقشه برانگیز و پرونده ای این حوزه را حل و فصل کنم و یکی از این موارد موضوع و لیست ادعایی حدود ۱۰۰ نفر لیست دوتابعیتی بود که در عمل برای کشور هزینه ایجاد کرده بود.
مصباحی‌مقدم ؛

انهدام پهپاد آمریکایی و توقیف نفت‌کش انگلیسی دست برتر ایران در منطقه را نشان داد

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: دست برتر نظام جمهوری اسلامی در انهدام پهپاد پیشرفته آمریکایی و توقیف نفتکش انگلیسی مشخص شد.
محمود صادقی مطرح کرد؛

مسئولان درباره اعترافات متهمان به ترور دانشمندان هسته‌ای توضیح دهند

محمود صادقی نماینده تهران در مطلبی در صفحه توییتر خود در واکنش به طرح ادعاهایی درباره اعترافات متهمان ترور دانشمندان هسته ای نوشت: « باتوجه به ادعاهای عجیبی که اخیرا درباره کاذب بودن اعترافات متهمان به ترور دانشمندان هسته‌ای مطرح شده، مسئولان ذی‌ربط باید درباره‌ی صحت و سقم این ادعاها توضیح دهند.»
موضوع دو تابعیتی ها؛

خاوری نماینده ایرانیان خارج از کشور نیست

موضوع دو تابعیتی ها بعد از فرار ناگهانی خاوری به تدریج در رسانه‌ها و بین سیاستمداران داغ شد، تابعیتی که به وی اجازه داده بود زندگی دومی برای خود تشکیل داده و در یک بزنگاه از دست قانون فرار کند. نگرانی از تکرار این مورد به ویژه در تنور داغ کشمکش‌های سیاسی تبدیل به ابراز نگرانی‌های گسترده تر و زیر سوال بردن وضعیت بسیاری از کسانی شد که در سمت‌های مختلف سیاسی و بالا حضور داشتند.
محسن رضایی عنوان کرد؛

دشمن موشک بزند،موشک می‌زنیم

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: آمریکا در حال افول و در مسیر سراشیبی است و ما با مقاومت فعال آنان را به زانو درمی‌آوریم.رضایی با اشاره به موضوع مقاومت فعال ایران گفت: در حوادث زنجیره ای اخیر از پهپاد ، مقصر آمریکایی ها هستند. هواپیمای بدون سرنشین آمریکا به آسمان ما تجاوز کرد. به آن پهپاد اخطار کردیم. مسیرش را تغییر نداد.
نفوذ در حوزه های علمیه را جدی بگیریم؛

فریبا عادلخواه کیست و در قم چه می‌کرد؟!

اخیرا بازداشت یک زن دیگر در رسانه ها، سر و صدای زیادی بپا کرده است. او کسی نیست جز فریبا عادلخواه. تا جایی که امانوئل مکرون مدعی شده در گفتگو با حسن روحانی نسبت به بازداشت فریبا عادلخواه اعلام نگرانی کرده است و بسیاری از رسانه های ضد انقلاب، یکبار دیگر در حال اعمال فشار رسانه ای بر جمهوری اسلامی در این رابطه هستند.
از یاد رفته؛

بازداشت غیرقانونی اسدالله اسدی

یک سال از بازداشت غیرقانونی اسدالله اسدی، دیپلمات ایرانی در آلمان می‌گذرد. یک سال بازداشت ظالمانه و توهین‌آمیز که هم تمام حقوق و عرف بین‌الملل درباره مصونیت دیپلمات‌ها را زیر سوال برد و هم به آزمونی برای دستگاه دیپلماسی کشورمان بدل شد.
خائن و نفوذی؛

«نفوذی» هم می‌تواند صورت تراشیده داشته باشد هم جای مُهر در پیشانی

سریال گاندو نشان داد، که در ایران منافع ملی برای جریان‌های سیاسی واقعا هیچ ارزشی ندارد. در این میان بعد از دیدن سیل این اتهامات جریان‌های سیاسی به یکدیگر در مورد نفوذ، برای بخشی از مردم این سوال ایجاد می‌شود که در این کشور، وقتی همه هم را به فساد و نفوذی بودن متهم می‌کنند دیگر باید به چه کسی اطمینان کرد؟
واژه پرستو را در ایران به ابتذال کشیدند!!

چه کسانی در دام پرستوهای اسرائیلی افتاده بودند؟!

مصطفی آرانی در گزارشی با عنوان «چه کسانی در دام پرستوهای اسرائیلی افتادند» نوشت: صبح چهارشنبه ۱۲ تیر ماه، یکی از کاربران توئیتر با انتشار عکس دو خانم که در حال گرفتن جایزه از بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل بودند، در توئیتر خود نوشت: «نتانیاهو و ریولین (رئیس‌جمهور رژیم صهیونیستی) از عوامل موساد که به ادعای اسرائیل در عملیاتی، اسناد هسته‌ای ایران را به سرقت برده‌اند، تقدیر کردند. سوال: این خانم‌ها چه نقشی داشتند؟»
ادعای استاد حوزه علمیه کاشان:

حجت‌الاسلام «حسین عرب»: یک نهاد نظامی مکالماتم را شنود می کند

حجت‌الاسلام «حسین عرب» اعلام کرد که به‌تازگی در نامه‌ای به رئیس ‌جمهوری خواستار پیگیری موضوع شنود مکالماتش توسط یک نهاد نظامی شده است.وی اضافه می‌کند که این موضوع را در نامه‌ای با «علی مطهری»، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی نیز در میان گذاشته است.
انتقاد ضرغامی از وضعیت زندان‌ها در ایران؛

انتقاد توئیتری ضرغامی از وضعیت زندان‌ها

عزت الله ضرغامی در توئیتی نوشت:وضعیت نابسامان زندان ها، فرایند بازداشتها، مرثیه وثیقه ها و اخیرا امنیت زندانی، در شان جمهوری اسلامی نیست.
بیچاره کشورهای مفلوکی که چشم‌ امیدشان به آمریکا است؛

تنگه هرمز گورستان متجاوزان به خاک ایران خواهد بود

حجت‌الاسلام محمدجواد حاج‌علی‌اکبری در خطبه‌های نماز جمعه امروز با اشاره به مسئله عفاف و حجاب گفت: یکی از مهمترین جلوه‌های تقوای الهی در جامعه ایمانی و انقلابی، «حجاب و عفاف» است.
کسی که انتقاد می‌کند متهم امنیتی نیست؛

انتقاد علی مطهری از امنیتی خواندن جرم زندانی کشته شده در فشافویه/چرا قانون جرم سیاسی اجرا نمی‌شود؟

علی مطهری با اشاره به کشته شدن یک زندان سیاسی در زندان فشافویه، گفت: لازم است که قانون جرم سیاسی به درستی اجرا شود. در مورد آقای علیرضا شیرمحمدعلی می‌گویند ایشان متهم امنیتی بوده، در حالی که او متهم سیاسی است.
تولد انگلیسی با پول ایرانی؛

وزارت خارجه علل برگزاری جشن تولد ملکه انگلیس با پول برخی از هموطنانمان را پیگیری کند

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: ضروری است که وزارت خارجه و نهادهای مربوطه بررسی دقیقی نسبت به جشن تولد ملکه انگلیس در سفارت انگلستان در تهران داشته باشند.
آزادی یکطرفه جاسوس؟!

این همه جاسوس در کنار دست برخی مدیران ارشد چه می کرده اند؟

چند هفته قبل آقای ظریف، سفری غیر ضروری به نیویورک داشت. بهانه سفر، شرکت در یک نشست حاشیه‌ای بود اما عمده موجی که درست کرد، ابراز تمایل به مبادله زندانیان بود. البته آمریکایی ها به سخنان ظریف دهن کجی کردند و مدعی شدند ایران، زندانیان آمریکایی را گروگان گرفته است.
صفحه  از ۱۷
نظرات و گلایه ها