سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
سخنگوی شورای عالی امنیت ملی ؛

واکنش دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی به اظهارات منتسب به یک نماینده

سخنگوی شورای عالی امنیت ملی کشورمان تأکید کرد «دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی» تنها نهاد صاحب صلاحیت برای اظهارنظر در موضوعات راهبردی کشور است و اظهارات شخصی افراد حقیقی و حقوقی غیرمرتبط تأثیری بر تصمیمات ذکرشده ندارد.
ورود عاشقانه، نقد منافقانه؛

انتقاد به ورود نیروهای امدادی عراق در خوزستان

تا دیروز روشنفکران و تجدیدنظر‌طلبان جمهوری اسلامی را عامل دشمنی با همسایگان می‌دانستند و امروز که همسایگان در اوج دوستی به کمک می‌آیند، ساز دیگری را کوک می‌کنند. عراقی ها، لبنانی‌ها و... مترصد زمانی بودند تا در مقابل نجات‌دهندگان کشورشان از شر تروریسم آمریکایی، ادای دین نمایند.
جمالی نوبندگانی:

ورود حشدالشعبی و فاطمیون به کشور برای کمک به سیل‌زدگان با اجازه جمهوری اسلامی بود

عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه ورود حشدالشعبی به کشور برای کمک به مناطق سیل زده با اجازه جمهوری اسلامی صورت گرفت، گفت: حضور عراقی‌ها به همراه تجهیزات برای کمک به سیل‌زدگان باعث افزایش همدلی میان دو کشور می‌شود
وزیر اطلاعات:

ترامپ سیلی محکمی از تمام ملت ایران دریافت کرد

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمود علوی عصر امروز در جمع خبرنگاران در عسلویه با بیان اینکه سپاه یک نیروی مسلح قوی و پرقدرت است اظهار داشت:سپاه یک نیروی مسلح است که عمده تاثیرگذاری آن در داخل کشور است از این‌رو تروریسم خواندن آن توسط آمریکا روی کارکرد و قدرت سپاه تاثیر ندارد.
واکنش به یک رویداد؛

تحلیل قائم‌مقام اسبق وزارت خارجه از مبنای تصمیم آمریکا در تروریست‌خواندن سپاه

علیرضا شیخ‌عطار معتقد است؛ منافقین در طول ۴۰ سال گذشته در این حد به کاخ سفید نزدیک نبودند و هیئت حاکمه آمریکا تحلیل‌های منافقین را مبنای تصمیم‌گیری قرار داده‌اند.
دو هدف ترامپ از اقدام اخیر؛

تمام ایرانیانی که در سپاه به سربازی رفته اند، از ورود به خاک آمریکا منع خواهند شد

فارغ از بحث روانی، آثار اقتصادی اقدام اخیر ناچیز تلقی می‌شود چراکه سپاه پیش از این تحت شدیدترین فشارهای تحریمی بوده است. اما برعکس مخاطرات این تصمیم برای ارتش آمریکا شدید خواهد بود. چنانکه اعلام شده، پنتاگون و سیا همواره مخالف تروریست اعلام شدن سپاه بوده‌اند چراکه آن را موجب تهدید جان سربازان آمریکایی بدون دستاورد قابل توجهی می‌دانند. به نظر می‌رسد گفتمان تندروها در واشنگتن برای برخورد با ایران بر مخالفت‌ها چربیده است.
مصباحی مقدم:

با قرار گرفتن نام سپاه در لیست گروه‌های تروریستی، شانس تصویب FATF در مجمع تشخیص کاهش یافت

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: اقدام آمریکا در مورد تروریستی خواندن سپاه احتمال تصویب نکردن fatf را در مجمع تشخیص قوی‌تر کرد.
در بیانیه ای از سوی شورای عالی امنیت ملی؛

ایران «سنتکام» و تمامی نیروهای وابسته به آن را «گروه تروریستی» اعلام کرد

شورای عالی امنیت ملی جمهوری اسلامی ایران در بیانیه ای، رژیم ایالات متحده آمریکا را «دولت حامی تروریسم» و «فرماندهی مرکزی آمریکا موسوم به سنتکام» و تمامی نیروهای وابسته به آن را «گروه تروریستی» اعلام کرد.
در پیامی مطرح شد؛

واکنش رئیس کمیسیون امنیت ملی به احتمال قرار گرفتن سپاه در لیست گروه‌های تروریستی

رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس به احتمال قرار گرفتن سپاه در لیست گروه‌های تروریستی واکنش نشان داد.
نظریه‌پرداز جنگ‌های ترکیبی:

توطئه آمریکایی «مرزهای خونی» عامل حادثه تروریستی زاهدان +عکس

«اندرو کوریبکو» می‌نویسد حادثه تروریستی حمله به اتوبوس کارکنان سپاه پاسداران نقشه آمریکا برای ایجاد تفرقه میان ایران و پاکستان است و تهران باید بلوچستان را به پلی برای یک‌پارچه‌سازی منطقه تبدیل کند.
فلاحت پیشه عنوان کرد؛

دولت بودجه کافی برای انسداد ‌مرزها را اختصاص نداد

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه دولت بودجه کافی را به مرزها اختصاص نداده است گفت: حتی در این بودجه امتیازات لازم به مرزنشینان داده نشده است.عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه افزود: دو ماه قبل از تهیه لایحه بودجه 98 اعضای کمیسیون امنیت ملی در جلسه‌ای که با رئیس سازمان برنامه و بودجه داشتند بر روی دو موضوع ضعف تخصیص‌ بودجه مرزها و انسداد مرزها تأکید داشتند.
وزیر کشور:

ایران به شدت از دیوار کشیدن در مرز با پاکستان استقبال می‌کند

وزیر کشور گفت: ایران به شدت از دیوار کشیدن در مرز با پاکستان استقبال می‌کند.
پيرمحمد ملازهي:

دامي كه نبايد در آن افتاد دامي كه نبايد در آن افتاد

حادثه تروريستي جاده زاهدان- خاش با هر نام و هر انگيزه‌اي كه صورت گرفته باشد، عملي محكوم است. تجربه در همه جوامع بارها ثابت كرده است كه هيچ مطالبه‌اي را چه حقوقي و چه مذهبي نمي‌توان از راه عمليات كور تروريستي به دست آورد.
رحیمی:

۱۶ بار هشدار مراجع امنیتی درباره حادثه زاهدان

عضو هیأت رئیسه مجلس تصریح کرد: در طول چندین هفته قبل ازحادثه تروریستی خاش، مراجع امنیتی دولت، ۱۶ هشدار رسمی مبنی بر احتمال وقوع اقدامات تروریستی ارائه داده بودند.
مدیرکل امور مرزی وزارت کشور:

اعتبار گذرنامه ها به ۱۰ سال افزایش می یابد

مدیرکل امور مرزی وزارت کشور با تاکید بر مسئولیت دولت پاکستان در بازگشت و سلامت مرزبانان ربوده شده ایرانی، از تصمیم این وزارتخانه برای افزایش مدت زمان اعتبار گذرنامه به ۱۰ سال خبر داد
لاریجانی:

دولت پاکستان باید پاسخگوی حادثه تروریستی زاهدان باشد

رییس مجلس شورای اسلامی، گفت: دولت پاکستان باید پاسخگوی اقدام گروهک تروریستی حادثه سیستان وبلوچستان باشد و در این مقطع نمی تواند غیرمسئولانه عمل کند.
فلاحت‌پیشه خبر داد؛

نشست فوق‌العاده کمیسیون امنیت ملی درباره حمله تروریستی زاهدان

رئیس کمیسیون امنیت ملی از ۲ جلسه فوق العاده در این کمیسیون در هفته جاری خبر داد.
با انتشار اطلاعیه ای اعلام شد؛

مواضع شورای امنیت ملی صرفا از سوی دبیر و یا سخنگو اعلام می‌شود

مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی اعلام کرد که اخبار و مواضع این شورا صرفا از سوی شمخانی و یا سخنگوی این نهاد اعلام می‌شود.براساس این اطلاعیه، یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی اخیرا در اقدامی غیر معمول اقدام به انتشارنقل قولی از دریابان شمخانی درمورد لایحهCFT کرده بود.
امشب در مستند «طراحی سوخته» ؛

پشت‌پرده شبکه "اسماعیل بخشی" + تیزر

مستند "طراحی سوخته" درباره سوءاستفاده جریان‌های مارکسیستی از تجمعات کارگری و ماجرای اسماعیل بخشی امشب پخش می‌شود.
سخنگوی شورای عالی امنیت ملی:

اخبار و مواضع شورای عالی امنیت ملی و دبیرخانه آن صرفا از سوی سخنگوی این نهاد اعلام می‌شود

سخنگوی شورای عالی امنیت ملی گفت: اخبار و مواضع شورای عالی امنیت ملی و دبیرخانه آن صرفا از سوی سخنگوی این نهاد اعلام می‌شود و هرگونه اطلاع‌رسانی خارج از مسیر ذکر شده ضمن آن که مورد تایید نیست،اقدامی خلاف قانون محسوب می‌شود.
صفحه  از ۱۶
نظرات و گلایه ها