سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
نظریه‌پرداز جنگ‌های ترکیبی:

توطئه آمریکایی «مرزهای خونی» عامل حادثه تروریستی زاهدان +عکس

«اندرو کوریبکو» می‌نویسد حادثه تروریستی حمله به اتوبوس کارکنان سپاه پاسداران نقشه آمریکا برای ایجاد تفرقه میان ایران و پاکستان است و تهران باید بلوچستان را به پلی برای یک‌پارچه‌سازی منطقه تبدیل کند.
فلاحت پیشه عنوان کرد؛

دولت بودجه کافی برای انسداد ‌مرزها را اختصاص نداد

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه دولت بودجه کافی را به مرزها اختصاص نداده است گفت: حتی در این بودجه امتیازات لازم به مرزنشینان داده نشده است.عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه افزود: دو ماه قبل از تهیه لایحه بودجه 98 اعضای کمیسیون امنیت ملی در جلسه‌ای که با رئیس سازمان برنامه و بودجه داشتند بر روی دو موضوع ضعف تخصیص‌ بودجه مرزها و انسداد مرزها تأکید داشتند.
وزیر کشور:

ایران به شدت از دیوار کشیدن در مرز با پاکستان استقبال می‌کند

وزیر کشور گفت: ایران به شدت از دیوار کشیدن در مرز با پاکستان استقبال می‌کند.
پيرمحمد ملازهي:

دامي كه نبايد در آن افتاد دامي كه نبايد در آن افتاد

حادثه تروريستي جاده زاهدان- خاش با هر نام و هر انگيزه‌اي كه صورت گرفته باشد، عملي محكوم است. تجربه در همه جوامع بارها ثابت كرده است كه هيچ مطالبه‌اي را چه حقوقي و چه مذهبي نمي‌توان از راه عمليات كور تروريستي به دست آورد.
رحیمی:

۱۶ بار هشدار مراجع امنیتی درباره حادثه زاهدان

عضو هیأت رئیسه مجلس تصریح کرد: در طول چندین هفته قبل ازحادثه تروریستی خاش، مراجع امنیتی دولت، ۱۶ هشدار رسمی مبنی بر احتمال وقوع اقدامات تروریستی ارائه داده بودند.
مدیرکل امور مرزی وزارت کشور:

اعتبار گذرنامه ها به ۱۰ سال افزایش می یابد

مدیرکل امور مرزی وزارت کشور با تاکید بر مسئولیت دولت پاکستان در بازگشت و سلامت مرزبانان ربوده شده ایرانی، از تصمیم این وزارتخانه برای افزایش مدت زمان اعتبار گذرنامه به ۱۰ سال خبر داد
لاریجانی:

دولت پاکستان باید پاسخگوی حادثه تروریستی زاهدان باشد

رییس مجلس شورای اسلامی، گفت: دولت پاکستان باید پاسخگوی اقدام گروهک تروریستی حادثه سیستان وبلوچستان باشد و در این مقطع نمی تواند غیرمسئولانه عمل کند.
فلاحت‌پیشه خبر داد؛

نشست فوق‌العاده کمیسیون امنیت ملی درباره حمله تروریستی زاهدان

رئیس کمیسیون امنیت ملی از ۲ جلسه فوق العاده در این کمیسیون در هفته جاری خبر داد.
با انتشار اطلاعیه ای اعلام شد؛

مواضع شورای امنیت ملی صرفا از سوی دبیر و یا سخنگو اعلام می‌شود

مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی اعلام کرد که اخبار و مواضع این شورا صرفا از سوی شمخانی و یا سخنگوی این نهاد اعلام می‌شود.براساس این اطلاعیه، یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی اخیرا در اقدامی غیر معمول اقدام به انتشارنقل قولی از دریابان شمخانی درمورد لایحهCFT کرده بود.
امشب در مستند «طراحی سوخته» ؛

پشت‌پرده شبکه "اسماعیل بخشی" + تیزر

مستند "طراحی سوخته" درباره سوءاستفاده جریان‌های مارکسیستی از تجمعات کارگری و ماجرای اسماعیل بخشی امشب پخش می‌شود.
سخنگوی شورای عالی امنیت ملی:

اخبار و مواضع شورای عالی امنیت ملی و دبیرخانه آن صرفا از سوی سخنگوی این نهاد اعلام می‌شود

سخنگوی شورای عالی امنیت ملی گفت: اخبار و مواضع شورای عالی امنیت ملی و دبیرخانه آن صرفا از سوی سخنگوی این نهاد اعلام می‌شود و هرگونه اطلاع‌رسانی خارج از مسیر ذکر شده ضمن آن که مورد تایید نیست،اقدامی خلاف قانون محسوب می‌شود.
شمخانی خبر داد؛

پیغام آمریکا به ایران برای مذاکره درباره افغانستان

داعش حاکمیت خود بر عراق را ازدست داد و در این کشور یک حاکمیت یکپارچه شکل گرفت ‌و یک هماهنگی بین اقوام مختلف عراقی دیده می‌شود. در این کشور یک ارتش و حشد الشعبی برای امنیت وجود دارد حتی فرماندهان عراقی از شرکت در جشن کریسمس در پادگان آمریکایی ها خودداری کردند. امروز جنایات آمریکا در ذهن مردم منطقه ثبت شده و آنها چاره‌ای جز خروج از منطقه ندارند.
آیا مجلس از فرمانده عملیات فریب توضیح می‌خواهد؟

کمیسیون امنیت ملی: محسن رضایی شبهات را برطرف کند

عضو هیات رییسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی می‌گوید اینکه ما بیاییم نکاتی که مرتبط با تاکتیک جنگ بوده را با اشاره ای گذرا در توییتی اینگونه تفسیر کنیم که خون یک عده جوان را هدر دادند یک اشتباه سهمگین است
نقوی‌حسینی:

فتنه ۸۸ دشمن را طمع‌کار کرد

عضو کمیسیون امنیت ملی با تشریح نقش بیگانگان در وقایع سال ۸۸، نقش سفارتخانه‌های کشور‌های اروپایی در شعله‌ور کردن این فتنه را مهم ارزیابی کرد.
شمخانی:

بینی ترامپ را به خاک می‌مالیم

دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: ایران با راهبرد اقتصاد مقاومتی و اتکا به ظرفیت‌ها و توانمندی‌های بومی در مسیر توسعه ملی گام بر‌می‌دارد و با اتکا به توانمندی داخلی، همچون زمان ریاست جمهوری اوباما، بینی ترامپ را به خاک می‌مالد.
هشدار رهبری برای سال آینده؛

حیله و فریب بزرگ پنهان شده سال ۹۷ چیست؟

فریب پروژه ۹۷ چیست؟ آمریکایی ها و به خصوص پمپئو از زمان ریاست بر سازمان سیا بزرگترین خلا آمریکا در برابر ایران را خلا اطلاعات و کسب اخبار واقعی از درون ایران می دانست. به همین دلیل وقتی به سازمان سیا رفت، بخش کسب اخبار از ایران در دستگاه اطلاعاتی آمریکا را به شدت فربه کرد.هشدار چند روز قبل رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه” اگرچه نقشه دشمن لو رفته است، اما همه باید هوشیاری خود را حفظ کنند زیرا امریکا، دشمنی خبیث و حیله‌گر است و ممکن است قصد فریب داشته باشد تا برای سال ۹۷، جنجال کند، اما مثلاً برای سال ۹۸ نقشه‌ای بکشد.” به نوعی یک بیدارباش و اعلام هوشیاری مجدد برای دستگاه های امنیتی و اطلاعاتی و عموم مردم و جناح های سیاسی محسوب می شود. این هشدار هوشمندانه را می توان ساختار مهمترین پرونده امنیتی و اطلاعاتی سال آینده ایران نیز نامید.
محمدابراهیم رضایی:

وزارت امور خارجه در خصوص اقدامات دولت گرجستان جدی‌تر ورود کند

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست های خارجی مجلس درباره شعار بازگشت عزت به پاسپورت ایرانی توسط روحانی گفت: روحانی بیشتر دچار توهم است تا واقع‌بینی، زیرا دستگاه دیپلماسی ما در بسیاری از ابعاد بسیار ضعیف و ناتوان است.
آخرین جزئیات از انفجار در شرق کشور؛

هویت عامل انتحاری حادثه چابهار مشخص شد

معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور با اعلام اینکه هویت عامل انتحاری حادثه چابهار مشخص شده‌است،‌ گفت: یکی از گروهک‌ها مسئولیت این حادثه تروریستی را پذیرفته است.
ولایتی:

عاملان حادثه تروریستی چابهار منتظر سیلی سخت جمهوری اسلامی باشند

مشاور مقام معظم رهبری در امور بین الملل، وقوع حادثه تروریستی در چابهار را محکوم کرد و گفت: عاملان و حامیان این اقدام در انتظار سیلی سخت جمهوری اسلامی ایران باشند
حاجی دلیگانی مطرح کرد:

جزئیاتی از درخواست نصیری احمدآبادی برای ویزای ۵ ساله آمریکا

نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: نصیری احمدآبادی با سربرگ مسئولیت خود ضمن ارائه اطلاعاتش به سفارت آمریکا در دوبی درخواست اقامت 5 ساله را مطرح کرده است.
صفحه  از ۱۵
نظرات و گلایه ها