سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
گفتگو با هدایت فهمی؛

خشکسالی، امنیت ملی را تهدید می‌کند

گر آب نباشد، انسان بیش از چند‌روز دوام نمی‌آورد. در این باره، پای صحبت‌های هدایت فهمی نشسته‌ایم تا برایمان از عمق فاجعه و بحران‌هایی که در پی خواهد داشت، بیشتر بگوید. دکتر فهمی، پژوهشگر، متخصص حوزه مدیریت منابع آب و معاون دفتر برنامه‌ریزی کلان آب و آبفای وزارت نیروست. نکته‌های او، هم تأمل‌برانگیز است و هم ترساننده.
سفر جرج شالر به ایران؛

شریک محمد بن سلمان در محیط زیست ایران چه می‌کند؟ +عکس

یکی از شرکای اصلی محمد بن سلمان در دشمنی با ایران و کشتار هزاران کودک یمنی، چه دلسوزی برای محیط زیست ایران و گونه‌های زیستی در خطر کشور ما دارد.
کو گوش شنوا؟

تاملی بر نامگذاری سال «حمایت از کالای ایرانی»

چند سالی است رهبر معظم انقلاب در آغاز سال جدید یک نام را در سخنان نوروزی خود به مردم اعلام می کند این نام برگرفته از شرایط کشور و راهگشای مشکلی است که در آن مقطع کشور با آن روبه رو است. کار، تولید و حمایت از کالای داخلی جزء جدا نشدنی اسامی چند سال اخیر است که مکررا رهبری به آن تاکید می کنند و به دولت ها و مردم توصیه می کند اما ظاهرا گوش شنوایی نیست.
الزام تقویت بنیه تولید داخلی؛

چرا کالای ایرانی بخریم؟

رهبر انقلاب، سال گذشته را «اقتصاد مقاومتی اشتغال و تولید» نام نهادند و امسال بر حمایت از کالای ایرانی تأکید کردند. یکی از مشکلات عمده امروز کشور اشتغال و رکود است. یکی از راه حل هایی که می تواند اقتصاد را رونق بخشد و اشتغال زایی و خروج از رکود را محقق سازد، تقویت بنیه تولید داخلی است. هرچقدر واردات کنیم در واقع برای بیگانگان کار، اشتغال و رونق ایجاد کرده‌ایم؛ حال آنکه باید برای خودمان فکر و تدبیری داشته باشیم.
بروجردی:

تعرض به سفارت ایران بدون موافقت پلیس انگلیس نبوده است

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: ورود افراد به بالکن سفارت ایران در لندن نمی‌تواند بدون موافقت یا چشم پوشی نیروهای امنیتی و پلیس انگلیس صورت گرفته باشد.
بروجردی:

ایران هیچ گونه ارتباط اقتصادی، ورزشی و سیاسی با رژیم صهیونیستی ندارد

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاسیت خارجی مجلس شورای اسلامی با تاکید براینکه ورزش جزء کوچکی از ارتباطات قطع شده ایران با رژیم صهیونیستی است، گفت: نظام جمهوری اسلامی هیچ گونه ارتباط اقتصادی و سیاسی با این رژیم غاصب ندارد.
معاون سیاسی وزیر کشور؛

برخورد جدی با هرگونه تخریب اموال عمومی و سلب آسایش مردم

معاون سیاسی وزیر کشور در جمع خبرنگاران اظهار کرد: گروه هایی مانند "ری استارت" یکی از گروه‌های ضد انقلاب است که به دنبال ضربه زدن به مردم است و راهی که این گروه در پیش دارد معطوف به مساجد، حسینیه‌ها، مراکز عمومی و جاهایی است که امکان تخریب و آسیب رساندن دارد.
پروانه سلحشوری:

چرا یونسی جاسوس نبودن زهرا کاظمی را الان اعلام کرد؟/ در حال حاضر برای زهرا کاظمی چه می شود کرد؟

سکوت خود آقای یونسی جای بسی سوال دارد چراکه وی نماینده دولت اصلاحات بود که باید ورود پیدا می کرد.
رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس:

حادثه خیابان پاسداران سوء استفاده از خویشتن‌داری ناجا بود/ دراویش افراطی عاملان حادثه

رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است:بحث دراویش در حادثه خیابان پاسداران موضوع انحرافی است، مخل کنند امنیت چه درویش یا غیره تفاوتی ندارد، برخورد با آنها ضروری است.
گفتگوی نهادهای امنیتی با نورعلی تابنده؛

جمالی: نظم و امنیت قابل معامله نیست

عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به اتفاقات اخیر منطقه پاسداران گفت: گفتگوهایی قبل از وقوع چنین رویدادی با آقای تابنده از سوی نهادهای امنیتی در چند روز اخیر و قبل از وقوع این حادثه صورت گرفته شده بود
بهروز بنیادی:

چرا اطلاعات‌سپاه به پرونده سیدامامی ورود کرد؟

یک عضو شورای مرکزی فراکسیون امید مجلس با اشاره به بررسی اساسنامه‌ ۳۰ ماده‌ای اطلاعات سپاه در کمیسیون امنیت ملی، بر لزوم شفاف‌سازی درباره حیطه اختیارات این سازمان و وزارت اطلاعات تاکید کرد و گفت: مسئولان وظیفه دارند با آموزش شهروندان مانع شوند که شهروندان ناخواسته به دام جاسوس‌ها بیفتند.
نقوی حسینی تشریح کرد؛

بررسی فیلم مرگ سیدامامی در جلسه فوق‌العاده کمیسیون امنیت ملی

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجه مجلس از نمایش فیلم داخل زندان و نحوه مرگ سید امامی در کمیسیون متبوعش خبر داد.

ابطحی: افسر سیا 10 سال به خانه سید امامی رفت و آمد داشت

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: افسر سیا 10 سال به خانه سید امامی رفت و آمد داشت ولی به این موضوع توجهی نشد.
نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس گفت:

چرا وزارت اطلاعات در ماجرای "سید امامی" ساکت بوده است؟

نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس گفت: چرا وزارت اطلاعات ۱۰ سال در موضوع «سیدامامی» سکوت کرده است؟
جزئیات جلسه فراکسیون محیط زیست با مسئولان رسیدگی به پرونده سید امامی؛

تابش: پرونده سید امامی به وزارت اطلاعات ارجاع نشده بود

رییس فراکسیون محیط زیست مجلس با انتقاد از اظهارات دادستان تهران در مورد سیدامامی پیش از قطعی شدن حکم وی، گفت که پرونده سید امامی به وزارت اطلاعات ارجاع نشده بود.
وزیر اطلاعات:

در گذشته شاهد اعتراض دانشجویان در خیابان‌ها بودیم/ دولت نگران امنیت دانشگاه‌ها نیست

وزیر اطلاعات گفت: با واگذاری مسئولیت تامین امنیت به خود دانشجویان، اساتید و مدیریت دانشگاهها در ابتدای فعالیت دولت تدبیر و امید، تاکنون شاهد هیچ نوع هنجارشکنی یا حرکات غیرمتعارف در دانشگاههای کشور نبوده ایم.
جمالی:

رد پای" اقلیم " در بخشی از اغتشاشات اخیر کشور

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس یکی از اشتباهات استراتژیک بارزانی را یارگیری عربستان و رژیم صهیونیستی برای تقویت و افزایش قدرت خود در منطقه تشریح کرد و گفت:متأسفانه باید گفت که رد پای اقلیم را در بخشی از اغتشاشات اخیر کشور می بینیم.
رحمانی فضلی خبر داد :

کمتراز۳۰۰ مجرم در ناآرامی های اخیر در بازداشت به‌سر می‌برند/ بازداشتی‌ها رو به کاهش است

وزیر کشور با بیان اینکه کمتر از ۳۰۰ نفر که در حوادث اخیر مرتکب جرم شده اند در بازداشت هستند، گفت: تعداد بازداشتی ها روزانه رو به کاهش است
یادداشت؛

کنوانسیون پالرمو حراج امنیت ملی!

دولت و مجلس با چه‌انگیزه و در پی کدام منظور و مقصود به کنوانسیون پالرمو که نه تنها با نص‌صریح قانون اساسی در تضاد آشکار است، بلکه امنیت و استقلال کشور را نیز به تاراج می‌گذارد، تن داده‌اند؟!.
وزیر اطلاعات:

ناآرامی‌های اخیر عمیق نبود /توطئه دشمن را در چهار تا پنج رو خنثی کردیم

وزیر اطلاعات گفت: جذب حداکثری مردم به نظام جمهوری اسلامی به عنوان تاکید موکد رهبر معظم انقلاب وظیفه مهم و نخست مسئولان نظام است.
صفحه  از ۱۰
نظرات و گلایه ها