سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
واکنش کرباسچی به تجمع قم؛

اطلاع دارم که بزرگان حوزه با این کارها مخالفند

روزنامه ایران با غلامحسین کرباسچی دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی در باره تجمع ضددولتی جمعی از طلاب در قم که در ان شعارهایی علیه دولت داده شد،مصاحبه کرده است.
قالیباف و اشتباهاتی که تمامی ندارد؛

قالیباف یا مانیفیست نواصولگرایی

محمدباقر قالیباف سیاستمدار همیشه ناکام سالهای گذشته این روزها به فکر رهبری اصولگرایان افتاده است و بعد از 12 سال امروز به جای رویای ریاست جمهوری رویای رئیس مجلس شدن را در سر می‌پروراند.
نعمتی خبرداد:

حزب "رهروان به "رفاه ملت ایران"تغییر نام داد

نعمتی از تغییر نام حزب رهروان به حزب رفاه ملت ایران خبر داد.
كاظم جلالي، رييس مركز پژوهش‌هاي مجلس:

ولله من و لاريجاني يك جلسه هم با موسسان حزب رهروان نداشتيم

كاظم جلالي، رييس مركزي پژوهش‌هاي مجلس در گردهمايي به مناسب روز خبرنگار در مورد حضور خود در حزب لاريجاني توضيح داد.
جریانی سوار صداقت من شد؛

عباس پالیزدار: پرونده‌هایی را در اختیار احمدی‌نژاد قرار دادم

جریانی سوار صداقت من شد. آمدند همان حرف‌های من را تکرار کردند و در سخنرانی‌ها همان‌ها را گفتند ولی معلوم نشد طی چهار سال گذشته چه کار کردند.
یکی از امضا‌کنندگان بیانیه اخیر اصلاح‌طلبان عنوان کرد؛

اصولگرایان دلسوز به راهکارهای اصلاح‌طلبان توجه کنند

بیانیه اخیر اصلاح‎طلبان به منظور ارائه راهکارهایی برای حل مشکلات کشور، که از سوی چند چهره شاخص اصلاحات به نگارش درآمده، نشان از دغدغه‎های این جریان برای حفظ منافع ملی دارد.
محمدرضا باهنر:

خدا آخر و عاقبت احمدی نژاد را به خیر کند/ کسی که می‌گوید باید از روحانی عبور کنیم کم عقل است

محمدرضا باهنر گفت: اولین کسی که شعار عبور از روحانی را مطرح کرد احمدی‌نژاد بود و امیدوارم خداوند آخر و عاقبت همه ما را ختم به خیر کند
مشاور سابق روحانی؛

اکثر اصلاح‌طلبان قائل به نظام جمهوری اسلامی نیستند

حسین دهباشی در پاسخ این سؤال که از اکثر اصلاح‌طلبان چه دیده‌اید که فکر می‌کنید براندازند؟، اظهار داشت: من شخصی نیستم که در هسته مرکزی همه جناح های سیاسی باشم، ولی وقتی به یادداشت های آن نگاه می‌کنم که منتقد ولایت فقیه، منتقد شورای نگهبان و به قرائت امروز مخالف حتی ظواهری مثل حجاب اجباری‌اند، خب نتیجه می‌گیرم قائل به نظام جمهوری اسلامی نیستند!
نقشه اصولگرایان عوض می شود؟!

تحول آرایش سیاسی در اردوگاه جناح موسوم به راست

شکست زنجیره‌ای در سه انتخابات کافی است تا اصولگرایان از خود بپرسند برای آینده چه برنامه‌ای دارند؟ آیا می‌خواهند همان مسیر همیشگی را بروند یا باید طرحی نو درانداخته و با سازوکار جدید برای میدان‌های انتخاباتی آینده آماده شوند.
یادداشت محمد مهدی اسلامی؛

ساختار اصولگرا- اصلاح‌طلب را فراموش کنیم

به نظر می‌رسد در چهلمین سال انقلاب اسلامی، باید به سوی یک اصلاح در شیوه رقابت‌های انتخاباتی پیش رفت، امری که با اصلاح قانون احزاب گام‌هایی به سوی آن برداشته شده است و در صورت اصلاح قانون انتخابات متناسب با این ضرورت، می‌توان به بهبود روند مبارزات انتخاباتی امید بست. به گمانم، اصلی‌ترین رکن این تغییر، محوریت احزاب به جای جناح‌ها باید باشد.
یادداشت حسین قربانزاده؛

چالش سرمایه اجتماعی و سرود ملی وحدت!

اصولگرایان از سوءمدیریت دولت فعلی فرصتی برای احیای سرمایه اجتماعی خود پیدا کردند اما این احیای سرمایه اجتماعی به‌شرطی است که مردم جریان اصولگرا را گزینه جایگزین دولت فعلی بدانند. متأسفانه در وضعیت فعلی چنین اقبالی به جریان‌های سیاسی کشور وجود ندارد و ما نباید خودمان را گول بزنیم و واقعیت‌های عینی جامعه را نادیده بگیریم.
منتجب نیا :‏

مخالف خوانی، موج سواری و سوءاستفاده احمدی نژاد از فضای کنونی، او را قهرمان نمی‌کند

منتجب نیا می‌گوید: تجربه ۸ ساله آقای احمدی نژاد نشان می‌دهد ایشان به هیچ وجه طرفدار آزادی بیان، اندیشه و فکر در جامعه ‏نبوده و فضای اختناق و استبداد را همیشه حاکم می‌کرده بنابراین امروز حرف ایشان خریدار ندارد. هم خواص می‌دانند و هم عامه ‏مردم می‌دانند که در شرایط فعلی مخالف خوانی و موج سواری کردن و از فضای گرانی و مشکلات اقتصادی سوءاستفاده کردن، ‏کسی را نه قهرمان می‌کند و نه اصلا گوشی بدهکار صحبت‌های ایشان است. ‏
تمام شدن نان برجام؛

خاتمی، عبور از روحانی را کلید زد چون می‌داند او تمام شده است

یک‌ دیپلمات اصلاح‌طلب بازنشسته ادعا کرد با تمام شدن نان برجام، روحانی تمام شده است.
رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست‌ جمهوری:

رئیس دولت اصلاحات معجونی ارائه داد که به مسائل روز کشور ارتباطی ندارد

رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست‌ جمهوری و عضو جامعه روحانیت مبارز درباره ارائه راهکارهای رئیس دولت اصلاحات برای اصلاح امور کشور گفت: ایشان یک معجونی ارائه دادند که به مسائل روز کشور اصلا ارتباطی ندارد.
عبدالله ناصری: دولت دست‌های پشت پرده را افشا کند

مردم ایران باید به شرایط بحرانی کشور و فشارهایی که بر دولت وارد می‌شود آگاه باشند

یک فعال سیاسی اصلاح طلب معتقد است که دولت روحانی برای برون رفت از شرایط موجود در اولین گام باید جلوی اقدامات هزینه ساز را بگیرد.
محسن غرویان:

رییس‌جمهور قصد تزریق‌آرامش به جامعه را دارد

رئیس‌جمهور باید به مردم شفاف بگوید که افراطیون چه موانعی در برابر دولت ایجاد می‌کنند.
مطالبه قدرت حداکثری اصلاح طلبان ؛

آیا نسخه شفابخش مشکلات کشور در دست اصلاح‌طلبان است؟

آیا قرار بود موسوی با فرستادگانی از کرات دیگر دولت تشکیل دهد؟ مگر نه این است که اعضای اصلی ستاد میرحسین همین حالا در دولت اعتدال در مصدر امور هستند؟
دو روز بعد از پیشنهادهای رئیس دولت اصلاحات منتشر شد؛

راهکارهای اصلاح‌طلبان برای برون رفت از شرایط موجود

فعالان سیاسی اصلاح‌طلب در بیانیه‌ای خطاب به مردم ایران ضمن حمایت از راهکارهای پیشنهادی اخیر رئیس دولت اصلاحات، پیشنهادات خود را برای برون رفت از شرایط موجود کشور ارائه دادند.
دولت؛ اصلاح طلبان و جریان انقلاب؛

دولت چه میزان در بهبود وضع موجود می‌تواند مؤثر باشد؟

اول از همه اعلام موضع؛ همه دولت‌ها، انحرافات و ناکارآمدی‌هایی داشته‌اند؛ اما این دولت که شکل تمام‌یافته دولت سازندگی در دهه‌70 است، یک ویژگی کلیدی دارد و آن‌هم دولت لیبرال هم در سطح «گفتمانی و اعتقادی» است و هم «سبک زندگی و رفتاری». جمع این دو در کنار هم تنها و تنها در سبک شخصیتی کارگزاران سازندگی خلاصه است.
حجت‌الاسلام موسوی لاری عنوان کرد؛

خاتمي سوپاپ اطمينان نظام نیست/ راه‌حل داريم اختيار نه

وزیر کشور دولت اصلاحات می‌گوید: خاتمي هيچ‌گاه از نظام جدا نبوده كه بخواهد سوپاپ اطمينان نظام باشد.
صفحه  از ۱۲۹
نظرات و گلایه ها