سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
معصومه ابتکار:

موافق تحریم انتخابات نیستم، باید امیدوار باشیم

معصومه ابتکار درباره نگاه خود به پیشنهاد حجاریان برای مشارکت مشروط اصلاح طلبان در انتخابات مجلس گفت: فعلا مسائل مطرح شده در حد گمانه زنی و طرح کلی هستند بنابراین خیلی زود است تا تصمیم‌گیری و جمع بندی نهایی درباره انتخابات برسیم.
رقبای لاریجانی در صف مجلس یازدهم؛

مرد لابی‌ها از جشم اصولگرایان افتاد

هرچقدر اصولگرایان در روزهای باقیمانده به انتخابات مجلس یازدهم از علی لاریجانی دور می‌شوند، برخی نمایندگان فراکسیون امید مجلس چنان حمایتی از لاریجانی می‌کنند و چنان تشریحی از شخصیت او دارند که اگر خود اصولگرایان بخواهند از او تعریف کنند، به این قدرت نخواهند توانست.
تحولات سیاسی در حوزه داخلی ایران؛

جلسات گفت‌وگوی ملی بی‌سر وصدا در حال برگزاری است

یک منبع آگاه درخصوص برگزاری جلسات گفت‌وگوی ملی بین دو جریان سیاسی کشور گفت: عناصر مهم و تاثیرگذار جریان‌های سیاسی اصولگرا و اصلاح‌طلب جلساتی را در قالب گفت‌وگوی ملی برگزار می‌کنند.
واکنش تند محمد هاشمی به یک ادعا درباره حزب جمهوری؛

پایداری‌ها همواره دنبال تحریم تاریخی هستند

برادر مرحوم هاشمی رفسنجانی در واکنش به سخنان یکی از نماینده های جبهه پایداری در مجلس که اخیرا گفته بود: «مشکل حزب جمهوری اسلامی آن بود که نمی‌دانستند که آیا باید از دستورات ولی فقیه اطاعت کنند یا اینکه دستورات حزب در اولویت قرار گیرد.»، اظهار داشت: این سخنان از پایداری ها بعید نیست و همواره در پی تحریف تاریخ هستند.
زاکانی مطرح کرد؛

مجلس ما یک نفره است!

"باید در کشور قانون از کجا آورده ای را اجرا کرد. باید معلوم شود مسئولان کشور پول از کجا آورده اند. همچنین اموال نامشروع طبق اصل ۴۹ قانون اساسی باید برگردد."علیرضا زاکانی نماینده پیشین تهران در برنامه اختیاریه به بیان برخی سخنان پرداخت.علیرضا زاکانی که در این برنامه مهمان مرتضی فاطمی از مسئولان پیشین مجله پنجره بود، سعی کرد فرصت را برای ادامه دعوای با علی لاریجانی با تریبونی که بی رقیب در اختیارش قرار گرفته استفاده کند.
چند صدایی در جبهه اصلاحات؛

اصلاح‌طلبان برای چه ‌کسی شرط می‌گذارند؟

«معلوم نیست که در صورت محقق‌نشدن شرط اصلاح‌طلبان و شرکت‌نکردن آنها در انتخابات تغییری در روند برگزاری انتخابات رخ خواهد داد یا خیر؟ تجربه نشان داده است که در صورت شرکت‌نکردن اصلاح‌طلبان، انتخابات برگزار می‌شود و از قضا نیروهای اصولگرا و حتی اصولگرایان تندرو روی کار می‌آیند
امیررضا واعظی آشتیانی:

اصولگرایان به وحدت نمی رسند

با وجود انتقادات ریز و درشتی که در عرصه‌های سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و بین‌المللی رخ می‌دهد، اما اخبار و حوادث سیلی که از ابتدای سال جاری در اکثر استان‌های کشور جاری شده هنوز بیش از سایر موضوعات پیش روی افکار عمومی قرار دارد. گرچه دولت و سایر نهادهای نظامی و حاکمیتی چون هلال احمر به امدادرسانی و کمک‌رسانی می‌پردازند، اما در این میان هستند کسانی که از این سیل گل‌آلود ماهی خود را با انگیزه‌های تخریب و تسویه حساب سیاسی با دولت صید کنند.
گرامی‌مقدم؛

خاتمی در رأی آوردن روحانی در انتخابات ریاست‌ جمهوری نقش داشت

سخنگوی حزب اعتماد ملی با بیان اینکه هسته کوچکی در دفتر رئیس‌جمهور، رأی اصلاح‌طلبان را مصادره کردند، گفت: خاتمی در رأی آوردن روحانی نقش داشت.
بادامچیان :

ناکارآمدی دولت پای جریان اصلاحات است

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: دولت فعلی دولت اصلاح طلبان است و قطعاً افکار عمومی ناکارآمدی این روزهای دولت را کاملاً به پای جریان اصلاحات می‌گذارد
جعفرزاده‌ایمن‌آبادی :

دولت، اصلاح طلبان را در قدرت سیاسی سهیم نکرد

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی می‌گوید: نتایج انتخابات اخیر به واسطه حضور پررنگ و پرقدرت اصلاح‌طلبان بوده، ولی میوه این درخت را اعتدالی‌ها چیده‌اند. آنها باید اصلاح‌طلبان را در این پیروزی و قدرت سیاسی سهیم می‌کردند که این کار انجام نشد.
ترقی:

اصولگرایان با وحدت عملی به عرصه انتخابات مجلس وارد شوند

عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی گفت:‌ اصولگرایان با وحدت عملی به عرصه انتخابات مجلس ورود کرده و با لیست واحد در سراسر کشور زمینه پیروزی خود را فراهم کنند.
ناجی اصولگرایان؛

چه کسی «خاتمی» جریان اصولگرایی خواهد شد؟

هر چقدر هم کنار هم قرار گرفتن طیف‌های مختلف اصولگرا سخت یا ناممکن باشد اما چه کسی است که نداند آنها همواره به خصوص در بحبوحه انتخابات، چراغی به دست در این طیف گسترده به دنبال شیخ یا موکل‌هایی بودند که همه، حتی جوان‌ترها از آن حرف‌شنوی داشته‌باشند.
مرتضی مبلغ:

در سطح حاکمیت به اجماع پایدار برای حل چالش‌های کشور برسیم

یک فعال سیاسی گفت:هیچ کاری فوری‌تر و ضروری‌تر از این نیست که در سطح حاکمیت به شکل گفت‌وگو و اغنایی به یک اجماع پایدار برای حل چالش‌های کشور برسیم.
واکنش ها به پیشنهادات حجاریان؛

ایده کهنه حجاریان مبنی بر شرکت مشروط در انتخابات

به تازگی سعید حجاریان در خصوص راهبرد‌های جریان اصلاح‌طلبی در سال ۹۸ یادداشتی را منتشر کرد که طبق اعلام برخی رسانه‌های داخلی، برای نخستین بار بر روی وبگاه اصلاح طلب 'مشق نو' قرار گرفت و در آن به برنامه‌های آینده جریان اصلاحات و حضور مشروط در انتخابات اشاره شده است که این مطالب با واکنش‌های بسیار گسترده‌ای در میان جریان‌های سیاسی روبرو شد.رسانه های اصولگرا، اظهارات سعید حجاریان را تکمیل پازل آخر فتنه اقتصادی به منظور ایجاد حصار امنیتی برای بانیان اغتشاش تلقی کردند.
کرباسچی:

کسانی که به اصلاح‌طلبان رای داده‌اند به این نتیجه رسیده‌اند که آنها دنبال قدرتند نه خدمت

روزنامه شرق با غلامحسین کرباسچی دبیرکل حزب کارگزاران در باره برنامه انتخاباتی اصلاح طلبان در سال ۹۸ گفت وگو کرده است.
بررسی یادداشت حجاریان؛

بقای اصلاح‌طلبی با مردم یا بدون مردم؟

در واقع حجاریان سعی می‌کند راه‌حل میانه‌ای را در پیش بگیرد تا در وهله نخست خود را از یک مطلق‌گرایی برهاند و پیش از همه خود را قانع کند که اگر نیرو‌های اصلاح‌طلب با ردصلاحیت گسترده مواجه نشوند و از سوی دیگر برنامه‌های مشخصی را در کوتاه‌مدت اجرا کنند، شرکت آن‌ها در انتخابات منطقی است...
حزب روح الامینی در جایگاه بنگاه کاریابی؛

اعضای حزب نزدیک به محسن رضایی در مجمع تشخیص+جدول

بخش عمده اعضای حزب توسعه و عدالت حزب نزدیک به محسن رضایی در مجمع تشخیص مصلحت نظام فعالیت دارند.
۳ چالش بزرگ جریان اصولگرایی؛

انتخابات اسفند ۹۸ به کام اصولگرایان خواهد بود؟

«تشکیلات»، «شخصیت‎های بانفوذ» یا «چهره‌های کمتر شناخته شده»؛ کدامیک تعیین‎کنندگان نهایی سرنوشت جریان اصولگرا در آوردگاه یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی خواهند بود؟با سلسله شکست‎های اصولگرایان در انتخابات پیشین، «جمنا» آخرین راه چاره آنان برای مبارزه با کثرت‎گرایی شد. بزرگان اصولگرا دست به تشکیل جبهه مردمی نیروهای انقلاب زدند تا چند ماه مانده به انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم در سال ۹۶ بتوانند برای یکبار هم که شده به آفت چند کاندیدایی در انتخابات پایان دهند.
انتقاد های انتخاباتی؛

ترامپ در پی برآورده کردن خواسته سعودی ها و نتانیاهو است

نامزد احتمالی حزب دموکرات آمریکا در انتخابات 2020 در صفحه شخصی خود با اشاره به تروریستی خواندن سپاه پاسداران توسط ترامپ، او را بازیچه سعودی‌ها و رژیم اسرائیل خواند. ترامپ در پی برآورده کردن خواسته سعودی ها و نتانیاهو است
شعارهایی که دیگر رای آور نیست؛

تجدیدنظر اصولگرایان در ارزش‌ها!

عبور اصولگرایان از روحانیت سنتی البته در گفتمان اصولگرایان تغییراتی نیز ایجاد کرده است. مهمترین نمود این تغییر در آرمان‌های فرهنگی اصولگرایان است. شعار حجاب یکی از شعار‌هایی است که اصولگرایان روز به روز آن را بیشتر در گنجه قرار می‌دهند و حتی معتقدند تندروی‌های دهه شصت علیه بی حجابی توسط نیرو‌هایی صورت گرفته که امروز به اصلاح طلبان مشهورند و در واقع نقش خود را در گشت‌های ارشاد (کمیته‌های آن زمان) و مبارزه علیه بی حجابی نفی می‌کنند.
صفحه  از ۱۶۰
نظرات و گلایه ها