سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
نسخه شرق برای کابینه دوم روحانی؛

ابقای زنگنه و ظریف قطعی است

شرق نوشت: نمایندگان فراکسیون امید مجلس دو ماه مانده به تعیین نهایی کابینه جدید حسن روحانی، لابی‌ها و رایزنی‌های‌شان را با دولت آغاز کرده‌اند.
انتقاد روزنامه جمهوری اسلامی؛

چرا اصلاح طلبان به اسناد "سیا" علیه آیت الله کاشانی اتکا می کنند

روزنامه جمهوری اسلامی نوشت:مدتی است فیلمی در فضای مجازی دست به دست می‌شود که با زیرنویس‌هایش درصدد القاء این نکته است که آیت‌الله کاشانی به همراه سپهبد فضل‌الله زاهدی سردسته کودتاچیان 28 مرداد بعد از دستگیری مصدق وارد خانه وی شده و با این اقدام، کودتای آمریکائی 28 مرداد را تایید کرده است.
سهم خواهی از دولت؛

بازی پلیس خوب و پلیس بد مرعشی و کرباسچی با کابینه

دعوای طیفی از اصلاح‌طلبان با برخی اعضای دولت بالا گرفته است.
وقت خداحافظی فرارسیده است؛

اصولگرایان پشت حسین الله کرم را خالی کردند /فصل خداحافظی راست‌گرایان با «الله‌کرم‌»ها رسیده است؟

فعلا وقت خداحافظی فرارسیده است؛ با الله‌کرم‌ها. آیا این تصمیم قطعی راست گرایان است؟ آیا باید باور کرد که آنها دیگر رجعتی به نمادهای راستگرایی در نیمه دوم دهه هشتاد و نیمه اول دهه نود نخواهند داشت؟ باورش سخت است.
آرای کمتر اصلاح طلبان نسبت به اصولگرایان؛

نگرانی حجاریان از رشد دو برابری رای اصولگرایان

سعید حجاریان طی تحلیلی درباره انتخابات ریاست‌جمهوری اخیر نوشت که با مبنا گذاشتن آرای سال ۱۳۷۶، آرای اصولگرایان نسبت به اصلاح‌طلبان رشد دو برابری داشته است.
ناطق نوری:

اقدام اخیر سپاه، نمایشی از اقتدار کشور در جهان بود

یک عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام اظهار کرد: ایران اسلامی با اقتدار و امنیت پایدار مسیر رشد و توسعه را ادامه خواهد داد و اقدام اخیر غیورمردان سپاه، نمایشی از اقتدار کشور در سطح ملی، منطقه و جهان بود.
عضو موتلفه:

تا وقتی جشن های ما با روضه همراه است نمی توانیم نسل جوان را جذب کنیم

روزنامه ابتکار به نقل از حمیدرضا ترقی عضو حزب موتلفه اسلامی پیرامون نتایج انتخابات 96 و بررسی علت عدم موفقیت اصول‌گرایان در جذب حداکثر آراء نوشت: مهمترین چالش اصول‌گرایان با قشر خاکستری جامعه است که نه حرف اصول‌گرایان را می‌فهمند و نه چندان پایبند به اصول و مبانی انقلاب هستند و ذائقه آنها با جریان ما متفاوت است.
رمز تخریب جدید ؛

«مدرک تحصیلی» روحانی؛ رمز تخریب جدید مخالفان دولت و دلواپسان

مصباح یزدی در جلسه درس اخلاق خود با کنایه در مورد مدرک حسن روحانی سخن گفت:« در کشور ما بسیاری از کسانی که مقامات برجسته دارند تحصیل کرده انگلیس و آمریکا هستند، حالا این که دکترا را گرفتند یا خیر نمی دانم اما می گویند در آن تشکیک وجود دارد.»
دغدغه ای صرفا انتخاباتی ؛

دغدغه جناح راست قبل از انتخابات: معیشت مردم/ بعد از انتخابات: جلوگیری از حضور زنان در ورزشگاه

دغدغه‌های اقتصادی گویی اما تنها برای انتخابات بود. حالا که انتخابات تمام شده است دغدغه‌های اصول گرایان و حامیانش تغییر پیدا کرده است.
سر مردم بی‌کلاه خواهد ماند ؛

سرنوشت ۱۶میلیون رای‌اصولگراها تا انتخابات‌مجلس‌ یازدهم

عضو شورای مرکزی جمنا می گوید: 16 میلیون رأی فعلی اصولگرایان کاسته نخواهد شد بلکه با افزایش منتقدان دولت بر تعداد آنها افزوده خواهد شد مگر اینکه یک تغییر روش و منش اساسی در دولت دوازدهم صورت گیرد.
حلقه‌ گمشده‌ اصولگرایان؛

مدل‌شورایی؛ راهبرد پیروز اصلاح‌طلبان

«مدل شورایی»؛ این استراتژی چپ گرایان در روزهای خروج از انزوای سیاسی شده است. دور یک میز می نشینند و تصمیمات سیاسی را از دل همفکری های شورایی گرفته و روی کاغذ ثبت می کنند.
حبیبی در نشست دبیران حزب موتلفه؛

خوش‌بینی دولت یازدهم به آمریکا خسارات زیادی به نظام وارد کرد

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در دیدار با کارگزاران نظام، گفت: اعتماد و خوشبینی به آمریکا در برخی از دولتمردان دولت یازدهم خسارت‌های زیادی به نظام هم به لحاظ حقیقی و هم به لحاظ مادی وارد کرده است.
میرسلیم دبیرکل حزب موتلفه؟

کنایه ‌های تند عضو موتلفه به اصلاح‌ طلبان و روحانی

عضو ارشد حزب موتلفه تاکید دارد: موتلفه از این انتخابات یارگیری بسیار خوبی کرد و عناصر بسیار نخبه در سطوح بالای علمی به حزب گرایش پیدا کردند. باید با برنامه ریزی بتواند این حجم جدید طرفدار را بتواند جذب و سازماندهی کند.
دهقان مطرح کرد؛

لزوم تغییر ادبیات رئیس جمهور در «پساانتخابات» / شعار دادن کافیست

عضو فراکسیون ولایی مجلس با بیان اینکه اظهارات روحانی ، جلسه کارگزاران نظام راتلخ کرد، گفت:روحانی باید ادبیاتش راعوض کند. دوران انتخابات تمام شد،شعار دادن کافی است، دیگر باید کار را آغاز کنند.
مهندس باهنر:

در غیبت احزاب قدرتمند، برای آینده مردم سالاری دینی به شدت نگرانم

محمد رضا باهنر یکی از چهره های نام آشنای اصولگرایان که با سابقه هفت دوره وکالت مردم در مجلس شورای اسلامی می توان او را وکیل الرعایا نامید روایت خاص خود را از انتخابات 29 اردیبهشت ماه دارد. او فارغ از نتیجه انتخابات معتقد است اصولگرایان از سال 92 تا 96 گام های مثبتی را برداشتند.
عطریانفر:

سهم‌خواهی اصلاح‌طلبان از روحانی، فتنه تندروهاست

عضو حزب کارگزاران سازندگی هرچند می گوید بیش از دو سوم کابینه روحانی در دور دوم دچار تحول خواهد بود اما معتقد است تغییر در بعضی از وزارتخانه‌‌ها از جمله وزارت اطلاعات به نفع مصالح عمومی نیست.
ایمانی:

اصولگرایان اولویت را بر اصلحیت می‌گذارند تا مقبولیت

ناصر ایمانی گفت: شخصیت‌هایی همچون آقایان لاریجانی و توکلی می‌توانند کمک کنند و جریان اصولگرایی را یک گام به پیش ببرند.
منتجب‌نیا:

اصلاح‌طلبان در صف‌سهم‌خواهی از روحانی نایستاده‌اند

قائم مقام حزب اعتماد ملی گفت: این انتخابات گزینش آزادانه و آگاهانه مردم از یک جریان و طرز تفکر بود و روحانی بعد از انتخابات، رئیس جمهوری همه کشور است چه آنهایی که به ایشان رای دادند و چه آنهایی که رای ندادند.
تیر خلاص اصلاح طلبان به «هاشمی»؛

محسن هاشمی از گردونه شهرداری حذف شد

مهمترین وظیفه شورا انتخاب شهردار تا ۱۲ شهریور است. درگیری دربین اصلاح طلبان و کارگزارن بالا گرفته است. محسن هاشمی یکی از کاندیداهای اصلی شهرداری بود ولی شنیده شد وی را کنار گذاشتند.
چگونگي رابطه اصلاح طلبان و رهبری معظم انقلاب؛

دیدار اصلاح طلبان با رهبر انقلاب

آقایان رهامی و منتحب ‎نیا با پادرمیانی آقای سیدهادی خامنه‎ای درباره موضوع حصر به دیدار با رهبری رفتند که البته آنگونه که خود اظهار کردند دیدار شخصی بوده است.
صفحه  از ۷۳
نظرات و گلایه ها