سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
اظهارات ضدونقیض درباره ادامه حیات جمنا؛

سرنوشتِ نامعلوم جمنا زیر سایه شورای وحدت اصولگرایان

جمنا که زمانی قرار بود محور وحدت اصولگرایی باشد این روزها در بیم و امید رفتن به حاشیه یا ماندن در متن تصمیم گیری اصولگرایان به سر می برد.
شهاب‌الدین صدر به اصولگرایان:

ائتلاف نکنید دوباره شکست خواهید خورد

رئیس جبهه پیشرفت، رفاه و عدالت می‌گوید: اصولگرایان اگر می‌خواهند به پیروزی برسند باید سلیقه‌های همدیگر را تحمل کنند و تنگ‌نظری‌ها را کنار بگذارند وگرنه اگر متشتت باشند نتیجه انتخابات را دوباره واگذار می‌کنند.
نفر چهارم جوانان اصولگرا کیست؟

سنت کافه گردی در مثلث ضد فراماسونری!

علی اکبر رائفی پور، وحید یامین پور و یاسر جبرائیلی از فعالان رسانه‌ای مشهور جریان جوان اصولگرا محسوب می‌شوند. رائفی پور بیشترین سخنرانی در مجامع عمومی را دارد و جبرئیلی مدیریت تعدادی از سایت‌های نظامی سیاسی را بر عهده داشته است و یامین پور نیز سهمیه جبهه پایداری از صدا و سیما محسوب می‌شود.
تاریخ تکرار می‌شود؛

چند سکانس از «فرصت‌سوزی» اصلاح‌طلبان

اصلاح‌طلبان در دایره «فرصت سوزی» گرفتار شده‌اند، یک روز چهره های شاخص خود را از دست می‌دهند و روزی دیگر کرسی‌های قدرت را. فرصت سوزی‌هایی که پیشتر نیز آن را تجربه کرده بودند اما گویی چپ گرایان یا حافظه تاریخی خوبی ندارند یا اهل عبرت‌آموزی نیستند.
پس از پایان حرف و حدیث های انتخابات 96؛

قالیباف ۹۸؛ بازیگری که می‌خواهد بازیگردان شود؟

محمدباقر قالیباف با دعوت از جوانان برای ورود به انتخابات مجلس شورای اسلامی به دنبال این است که چهره کلیدی در میان اصولگرایان داشته باشد و از یک بازیگر به بازیگردان تبدیل شود؟
مرتضی حاجی :

مقوله‌ای به نام«پرستو» به شکل ماموریت سازمانی وجود ندارد

وزیر دولت اصلاحات با اشاره به حواشی ایجاد شده درباره پرستو گفت: این کار به عنوان یک تکلیف سازمانی انجام نمی‌شود بلکه ممکن است مثل داستان قتل‌های زنجیره‌ای دهه ۷۰ باشد.
اصلاح طلبان و انتخابات مجلس؛

گروه‌های هفت‌گانه اصلاح طلب و انتخابات مجلس یازدهم/ هفت دسته، سه استراتژی +جدول

انتخابات مجلس یازدهم پیش روست و اصلاح طلبان نیز مانند رقیب خود را برای شرکت در آن آماده می‌کنند. گروه‌های اصلاح طلب را می‌توان به ۷ دسته تقسیم کرد که سه استراتژی «مشارکت مشروط در انتخابات»، «مذاکره با حاکمیت برای تایید صلاحیت‌ها» و «حضور در انتخابات» را پیش می‌برند.
یادداشت حجاریان؛

تسخیر سفارت آمریکا نتیجه تاثیرپذیری «چپ اسلامی» از «چپ روسی» بود

سعید حجاریان نوشته است: «از جمله موارد موجود در کارنامه جناح چپ ماجرای تسخیر سفارت امریکاست. آن رخداد بر اساس تحلیلی مبنی بر بازگشت کودتاگونه شاه و شاید به ‌دلیل تاثیر پذیرفتن «چپ اسلامی» از «چپ روسی» و غلبه اندیشه‌های ضدامریکایی و البته در پی مشارکت دانشجویان هر دو جناح موجود پدید آمد. هر چند باید اذعان کرد چپ‌ها سرآمدان ماجرای سفارت بودند.»
مدیرکل دفتر امور سیاسی وزارت کشور:

۱۲۰ حزب و ۱۳۰۰ تشکل تخصصی و صنفی در کشور مجوز فعالیت رسمی دارند

مدیرکل دفتر امور سیاسی وزارت کشور گفت: از مجموع ۲۴۷ حزب تشکیل شده در حال حاضر ۱۲۰ حزب و ۱۳۰۰ تشکل صنفی و تخصصی مجوز رسمی خود را از وزارت کشور دریافت کرده و فعالیت می کنند.
هدف وسیله را توجیه نمی‌کند؛

نگاه مرتضی حاجی به احتمال پرستو بودن همسر دوم نجفی/احتمال وجود پرستو را رد نمی‌کنم

مرتضی حاجی وزیر دولت اصلاحات در واکنش به اتفاق پیش آمده برای محمد علی نجفی، و جناحی شدن پرونده او با اشاره به اینکه همواره گفته می‌شود هدف وسیله را توجیه نمی‌کند، ادامه داد: ضربه زدن به رقیب و از میدان به در کردن آن به هر طریقی درست نیست و نمی‌توانیم با هر وسیله‌ای که می‌خواهیم رقیب را از میدان به در بکنیم.
بالاگرفتن اختلافات درونی اصلاح‌طلبان؛

تشتت تشکیلاتی به نفع مردم یا اصلاحات؟

اظهارنظرهای متفاوت اصلاح‌طلبان برای انتخابات مجلس، چنددستگی آنان را بیش از پیش عیان کرده است.
ائتلاف مجدد قالیباف با دوستان نظامی قدیمی!

ائتلاف در قم/ همکاری فرماندهان برای عبور از لاریجانی

با قانون جدید وزارت کشور، اصولگرایان و اصلاح طلبان باید برای فعالیت مجوز ائتلاف و جبهه‌ دریافت کنند.
تغییرات در جبهه اصلاح‌طلبان ایران؛

جواد امام رئیس کمیته استان‌های شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان شد

کارگروه استان‌های شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان «جواد امام» و «علی صوفی» را به‌عنوان رئیس و نایب‌رئیس این کمیته انتخاب کرد.
تحولات سیاسی داخلی؛

ابهام زدایی از جبهه های انتخاباتی اصلاح طلبان و اصولگرایان

یکشنبه هفته گذشته بود که حمید ملانوری مدیرکل سیاسی وزارت کشور و دبیر کمیسیون ماده ۱۰ احزاب از تشکیل دو جبهه جدید در اردوگاه اصولگرایان و اصلاح‌طلبان خبر داد و با برشمردن احزابی که در هر یک از این جبهه‌ها حضور دارند، زمینه را برای گمانه‌زنی‌های رسانه‌ای درباره اینکه آیا تشکیل این جبهه‌ها به معنی بوجود آمدن افتراق در این جریان‌های سیاسی است یا خیر فراهم آورد.
پولهای کثیف و رسانه‌های مشکوک؛

مراقب جنجال مدعیان «قانون» و توزیع‌کنندگان اخبار فوری باشید!

طبیعتا در برهه فعلی و شرایط نزدیک به انتخابات، خطر پولشویی و حمایت های رسانه ای با کمک پولهای کثیف در این موضوع خاص، بسیار عمیق تر و فاجعه آمیزتر از تبعات اقتصادی آن خواهد بود.
«شورای شهر سایه»؛

شهردار تهران خارج از بهشت انتخاب می‌شود؟

به‌نظر می‌رسد اختلافات چندین‌ساله میان گروه‌های مختلف جریان اصلاحات این‌بار به‌بهانه ماجرای قتل میترا استاد همسر دوم محمدعلی نجفی بار دیگر بروز و ظهور پیدا کرده باشد، اختلافاتی که با انتقادات تند و تیز روزهای گذشته غلامحسین کرباسچی از سران حزب اتحاد ملت به‌عنوان اصلی‌ترین حامی شهرداری نجفی در سال 96 به اوج خود رسیده است.
ناصر ایمانی:

مجلس اصلاح‌طلب یا اصولگرا بهتر از مجلس پوپولیست است

ناصر ایمانی می‌گوید: اصولگرا یا اصلاح‌طلب بودن مجلس یازدهم مهم نیست و مجلس اصلاح‌طلب یا اصولگرا بر مجلس پوپولیست و عوامگرا ارجح است.
تحلیل وضعیت فراکسیون امید؛

چرا فراکسیون امید پیروز نمی‌شود؟

محمد دیده‌ور، عضو بخش تحلیلی انصاف نیوز، در تحلیل وضعیت فراکسیون امید مجلس در یادداشتی با عنوان «چرا فراکسیون امید پیروز نمی‌شود؟» نوشت
ماجرای محمدعلی نجفی و میترا استاد؛

پاسخ کارگزاران به سایت نزدیک محسن هاشمی

روابط عمومی کارگزاران سازندگی درباره‌ی انتشار یادداشتی در سایت انتخاب درباره‌ی ماجرای محمدعلی نجفی و میترا استاد که آن را «توهین آمیز» خوانده پاسخ داد؛ این سایت به محسن هاشمی از اعضای ارشد همین حزب نزدیک است که رییس شورای شهر تهران و از گزینه‌های شهرداری بوده است.
چه کسانی می‌خواستند میترا استاد را به شورای شهر تهران بفرستند؟

جزئیات جدیدی از روابط سیاسی همسر نجفی +تصاویر

تصاویر به دست رسیده، حضور فعال میترا استاد در میان اصلاح طلبان را نشان می‌دهد. آنگونه که گفته شده احزابی که او را معرفی کرده‌اند، تلاش زیادی داشتند تا نام میترا استاد در لیست شورای شهر تهران قرار بگیرد.
صفحه  از ۱۶۶
نظرات و گلایه ها