سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
عماد افروغ:

زنگ خطر جابجایی خادم و مخدوم در ایران به صدا در آمده!

یک جامعه شناس و استاد دانشگاه شرط مجوز برای سازمان های مردم نهاد کاملا مخرب دانست و گفت: افراد باید بتوانند با آزادی کامل فعالیت های خود را آغاز کنند و نهادهای نظارتی هم وقتی می توانند به این نهادها ورود کنند که فعالیت های این گروه ها جنبه غیر قانونی پیدا کند.
بررسی دوگانه های انتخاباتی؛

نقش دو نامزد انقلابی انتخابات ۹۶ در آینده اصولگرایی

از عمده نیروهایی که براساس تحلیل ها انتظار می رود به صورت جدی تری در انتخابات آینده حضور یافته و برنامه هایی برای انتخابات مجلس ارائه دهند، دو شخصیت رئیسی و قالیباف می باشند. هرچند این دو تا کنون پیرامون انتخابات پیش روی مجلس اظهارنظر نکرده اند ولی فضای انتخاباتی و رویکردهای سیاسی مانند نواصولگرایی یا وجود 16 میلیون رای در انتخابات سال 96 انگیزه های جدی برای کنش گری در این عرصه ایجاد می کند.
واکنش توییتری حسام الدین آشنا؛

حسن روحانی چند ساعت روزانه کار می کند؟ + تصویر

واکنش‌‌ها در این چالش توییتری به همین‌جا ختم نشد و در ادامه افراد مختلف از آشنا پرسیدند که «مگر شما مشاور رئیس‌جمهور نیستید؟ میزان کار درست را شما بگویید
عارف:

برای حفظ انسجام، فحش‌خوری را یک اصل میدانیم/ هر وقت که تشخیص دادیم فریاد میکشیم

عارف با بیان اینکه فکر می‌کنم باید خیلی زودتر مساله حصر حل می‌شد و الان هم دیر شده در پاسخ به این سوال که آیا ممکن است شما اولین ملاقات‌کننده با مهندس موسوی باشید، گفت: اگر چنین اتفاقی بیفتد خوشحال خواهم شد.
غرویان:

چطور مصباح در برابر حمله احمدی‌نژاد به قوه قضائیه سکوت کرد اما در مقابل جمله تحریف‌شده رئیس‌جمهور موضع‌گیری می‌کند؟

باید از ایشان سؤال کرد که یک شخصی مانند احمدی‌نژاد، رئیس قوه قضائیه را که منسوب نایب امام زمان(عج) و ولی فقیه است را غاصب و غیرعادل توصیف کرد و این در واقع انکار خود ولی فقیه است، اما آقایان سکوت کردند، چیزی نگفتند و اعتراض نکردند، حالا چطور این قدر به جمله تحریف شده رئیس جمهوری می‌پردازند و این همه موضع‌گیری می‌کنند؟
میرتاج‌الدینی:

برنامه‌ریزی جمنا برای انتخابات مجلس/جبهه‌پایداری شرطی برای جمنا گذاشته است؟

عضو علی‌البدل شورای مرکزی جمنا گفت: مطلع هستم فعالیت‌ها و اجرای برنامه‌های جمنا ادامه دارد و تعطیل نشده است و همگرایی و تعامل با گروه‌ها و مجموعه‌های دیگر اصولگرا همچون جبهه پایداری را دنبال می‌کند.
پدیده تحزب،پدیده وارداتی؛

قبایل اصولگرا و اصلاح طلب جزئی از مشکل، نه چاره مشکل

پدیده تحزب از آن دسته از پدیده های وارداتی با خواستگاه غربی است که در عین داشتن جنبه های مثبت و راهگشا، دارای نقاط ضعف اساسی و کلیدی است که عالمان و نظریه پردازان علم سیاست در نوشته های خود به آنها اشاره کرده اند.
عباس عبدي؛

آخرين فرصت برای اصلاح‌طلبان

عباس عبدي در خصوص مواضع اصلاح طلبان در برابر اعتراضات اخیر واکنش نشان داد،یادداشت عبدی را در روزنامه اعتماد در متن پیش رو می خوانید.
داریوش قنبری:

عارف در بهترین حالت لیدر یک سوم مجلس است/ فراکسیون امید در اقلیت است

وضعیت میان اصلاح طلبان و دولت دوازدهم، وارد مرحله ای تازه شده است. مرحله ای که در آن دولت راه خود را انتخاب کرده است و در این انتخاب، اصلاح طلبان را نادیده گرفته اما آنان همچنان خود را حامی دولت می دانند.
نامزدی جهانگیری برای انتخابات ۱۴۰۰ هنوز قطعی نیست؛

کمرنگ شدن نقش جهانگیری در دولت تکذیب شد

عضو حزب کارگزاران شایعاتی که در خصوص کمرنگ شدن نقش اسحاق جهانگیری در دولت تدبیر و امید مطرح می‌شود را شایعات فضای مجازی خواند و گفت: من خودم این موضوع را از آقای جهانگیری سوال کردم و ایشان شدیدا آن را تکذیب کردند.
وکیل خانواده هاشمی؛

احمدی‌نژادی‌ها در وقایع اخیر دست داشتند

خوشحالم که احمدی نژاد دوره دوم نیز رئیس جمهور ماند و دستش برای همه کسانی که از او حمایت می کردند رو شد. قبل از آن هر چه می گفتیم که این ها اولا آدم های کوچکی هستند و شایستگی اداره کشور ندارند و دوما معلوم نیست به کجا وابسته اند که می خواهند بزرگانی مثل هاشمی و ناطق را از صحنه خارج کنند
زمینه ساز تجمعات اعتراضی مردم؛

پیوند رقبای شکست‌خورده روحانی و تخم‌مرغ در اعتراضات اخیر

هفده هزار و پانصد تومان؛ این عدد شروع نمایش یک بحران در ایران شد، وقتی که به عنوان قیمت به تخم‌مرغ برچسب شد و زمینه ساز تجمعات اعتراضی مردم گردید. شعارهای اعتراضی اما پس از دو روز دیگر اشاره ای به قیمت تخم مرغ نداشت. چه روندی طی شد که تخم مرغ ایران را با بحران مواجه کرد؟
شرط سعید جلیلی برای حمایت از دولت روحانی؛

هر کس در دولت انقلابی عمل کند را حمایت می کنیم

در راستای سلسله جلسات «دولت سایه (تایید، تکمیل، تصحیح برنامه های دولت دوازدهم)»، نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی از یکی از فرمانداران زن تقدیر کرد.
هشدار میرسلیم درباره ادامه فتنه‌گری‌ها؛

کنایه به تراکم‌فروشی‌ شهرداری دوره قالیباف

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: شک ندارم که توطئه‌گران مترصد فرصت‌هاى جدیدند و باز با سوارشدن بر نابسامانی‌هاى احتمالى داخلى به فتنه‌گرى و کینه‌توزى خود ادامه خواهند داد؛ این نتیجه تجربه چهل سال گذشته ما است.
باهنر:

احمدی‌نژاد از سال ۸۴ روی موج تخریب هاشمی، کار را شروع کرد

دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری تاکید کرد: از سال ۸۴ به بعد تعدادی از جریان‌های اصولگرا مانند احمدی‌نژاد روی موج تخریب هاشمی کار را شروع کردند و در سال ۸۸ به دیگران هم رسید که پای برخی از مراجع و آقای ناطق نوری را هم به میان کشیدند.
سوال عباس عبدی از اصولگرایان:

چرا مجوز نمی‌گیرید علیه دولت راهپیمایی کنید؟

اگر از نظر اصولگرایان، دولت موجود مطالبات به حقی را برآورده نکرده است یا وضع معیشت مردم نامناسب است، و اگر معتقدند که مردم حق اعتراض دارند، در این صورت چرا خودشان از طریق شخصیت‌ها و احزاب اصولگرا تقاضای تظاهرات اعتراضی را به وزارت کشور یا استانداری‌ها ارایه نمی‌کنند؟
توکلی؛

دفاع علم‌الهدی از مردم ربطی به راه‌اندازی تجمعات ندارد

عصرایران نوشت: توکلی گفت: برخی می‌گویند آقای علم‌الهدی تا کنون از مردم دفاع نکرده است و حالا این کار را می‌کند و این حمایت شبهه ایجاد کرده است. خوب در زمانی ایشان به اشتباه از مردم حمایت نکرده است و حالا حمایت می‌کند. این کار که ربطی به راه‌اندازی تجمعات ندارد. اگر در چنین وضعیتی بهره‎برداری جناحی کنیم کار بسیار خطرناکی مرتکب شده‎ایم.
محمدرضا عارف:

همه سیاست‌مداران اصولگرا در نهایت اصلاح‌طلب می‌شوند

رئیس شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان و نماینده مردم تهران با یادآوری اینکه در دولت احمدی‌نژاد مظلومیت آقای هاشمی بیشتر نمایان شد، تاکید کرد:
بررسی تحولات مدیریتی آستان قدس رضوی؛

احکام رئیسی برای نزدیکان احمدی نژاد + جدول

هیچکس مثل خودش در آن غروب جمعه 22 اردیبهشت نمی‌دانست که رویای ریاست‌جمهوری دورتر از همیشه به او ایستاده است. نطق پایانی تند و تیز رقیبش که البته بعدا هم ردای ریاست‌جمهوری را بر تن کرد کار را تمام کرده بود اما سید ابراهیم رییسی ترجیح داد آینده سیاسی خود را حتی پس از شکست هم طور دیگری رقم بزند.
قالیباف:

رانت‌خواری فرصت‌طلبان چهار درصدی سوء استفاده دشمنان را فراهم کرد

شهردار سابق تهران نسبت به عدم پاسخگویی به مطالبات مردم پس از پایان اغتشاشات ابراز نگرانی کرد.
صفحه  از ۱۰۵
نظرات و گلایه ها