سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
زیرآبی اعتدال و توسعه؛

نشست دولتی ها چند روز پس از میزبانی روحانی!

نشست سران حزب اعتدال و توسعه، تنها چند روز پس از دیدار روحانی با رئیس دولت اصلاحات، چندان به مذاق برخی رسانه های اصلاح طلبان خوش نیامده است.
معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد در دولت دهم گفت :

«رامین» توهم احمدی‌نژاد را برملا کرد

معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد در دولت دهم و مشاور سابق محمود احمدی‌نژاد با اشاره به برخی مواضع و جملات احمدی نژاد در سال های اولیه تشکیل دولت نهم که ولایت فقیه را اساس زندگی خود می دانست، افزود: سقوط چنین سیاستمداری در هر نظامی جای بحث دارد و وضعیت فعلی احمدی نژاد عبرت آموز است.

سنگ‌اندازی اصلاح‌طلبان برای پسر آیت‌الله

یکی از مسائلی که کمتر مورد توجه قرار گرفته، اصرار اصلاح‌طلبان بر عدم حضور چمران در شورای شهر تهران حتی به قیمت شهردار شدن یک فرد ناکارآمد است؛ موضوعی که البته قابل تأمل است.
نام‌های بسیار برای تصدی عنوان شهردار؛

دعوا بر سر «میثاق‌نامه»/ اختلافات «سیاسی» برای ارگان «غیرسیاسی»

اختلافات سیاسی اصلاحات برای ارگان «غیرسیاسی» شهرداری تهران یادآور اختلافات آنها در شورای شهر اول است که در نهایت منجر به انحلال شورا شد.
این بار کارگزاران؛

تمسخر سریالی عارف توسط اصلاح‌طلبان

تحقیر سریالی محمدرضا عارف توسط اصلاح‌طلبان ادامه دارد. این بار روزنامه کارگزاران سازندگی احتمال حضور او در شهرداری را به‌سخره گرفته است.
محسن رهامی:

جریان اصلاحات باید از رای مردم حراست کند

یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب با اشاره به اینکه جریان اصلاحات باید از رایی که مردم به این جریان دادند، حراست کنند، گفت: هم فشارها به نجفی و هم عدم انسجام اصلاح‌طلبان در استعفای شهردار تهران موثر بود.
حجاریان:

احمدی‌نژاد ما را رها نمی‌كند

رئیس‌ دولت نهم، در انتخابات ریاست‌جمهوری سال ١٣٨٤، از ساده‌زیستی، عدالت‌خواهی و احقاق حق مردم سخن گفت و به زعم آقای مصباح یزدی با «دعاهاي خاصي که به وجود مقدس حضرت ولي عصر (عج) شد» نهایتا در قامت منجی مردم بی‌پناه به پاستور ورود کرد.
سخنگوی جبهه پایداری تشریح کرد؛

وضع مالی اعضای جبهه پایداری چطور است؟

مجید متقی‌فر: محصولی بارها درباره وضع مالی‌اش توضیح داد اما برخی دنبال تخریب‌اند
سید مصطفی هاشمی طبا:

ام الفساد اقتصاد ما نقدینگی است/امکان دارد اعتراضات دی ماه بازگردد

یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب درباره تغییرات بازار ارز و رویکرد دولت در زمان بحران‌های اقتصادی گفت: ام‌الفساد اقتصاد ما نقدینگی است که دولت باید یک نظارت و سیستم حساب شده برای کنترل آن داشته باشد.
فاضل میبدی؛

هیچ اشکالی ندارد که در شورای شهر چند فکر مخالف هم داشته باشیم

حجت‌الاسلام و المسلمین محمدتقی فاضل میبدی، مشاور سیدمحمدخاتمی در دولت اصلاحات و عضو مجمع محققین و مدرسین حوزه علمیه قم معتقد است خروج یکی از اعضای شورای شهر تهران و ورود یک عضو اصولگرا به آن، خللی در کار شورا ایجاد نمی‌کند.
سروری؛

نمی‌توان رفتار پیام رسان‌های خارجی علیه منافع کشور را نادیده گرفت

دبیرکل جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی گفت: مصالح کشور شوخی نیست و نمی‌توان رفتار پیام رسان‌های خارجی علیه منافع کشور را نادیده گرفت و اجازه داد وارد حوزه منافع ملی شوند و هر اقدامی خواستند انجام دهند.
محمود میرلوحی:

جزییات دیدار «سران جریان اصلاحات و اعتدال» به زودی منتشر می‌شود

یک عضو شورای سیاستگذاری اصلاح‌طلبان گفت: افرادی از جمله ناطق‌نوری، خاتمی، سیدحسن خمینی و جهانگیری در ادامه جلساتی که با حضور مرحوم آیت‌الله هاشمی رفسنجانی برگزار می‌شد، اخیرا با یکدیگر دیدار کردند.
سیدجواد ابطحی عضو جبهه پایداری:

لاریجانی برای انتخابات ریاست‌جمهوری آینده فعالیت می‌کند/قالیباف و رضایی طرفداران جدی خود را در نحله‌هایی از اصولگرایان دارند

سیدجواد ابطحی درباره تلاش شخصیت های جریان اصولگرا برای انتخابات ریاست جمهوری 1400 ، گفت: شک دارم آقای ضرغامی فعالیت هایی که در اینستاگرام دارد یا مصاحبه ها و دیدارهایش با هدف کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری باشد.
احمد شیرزاد پاسخ داد:

تکرار یک تجربه تلخ در کمین اصلاح‌طلبان؟

آن روزها یکی از سیاست‌ها اساسی صدا و سیما این بود که از اعضای شورای شهر اول علیه یکدیگر مصاحبه بگیرد و عمق اختلافات را افزایش دهد که موفقیت آمیز هم بود بالاخره شرایط به جایی رسید که شورا منحل شد.
نگاهی به سابقه 40 سال گذشته؛

کشور نظامی می‌شود اما نظامی رییس جمهور نمی‌شود

اسماعیل گرامی مقدم، سخنگوی حزب اعتماد ملی در یادداشتی درباره پیشنهاد برخی اصولگرایان به ریاست جمهوری یک نظامی ،در یادداشتی به این موضوع پرداخت.
محمد هاشمی:

مسئولان نظام از طبقه مرفه نبوده‌اند

یک فعال سیاسی اصلاح طلب درباره حمایت از کالای ایرانی گفت: برای این شعار سال تحقق یابد کالاهای تولید داخل باید توانایی رقابت با کالاهای خارجی را داشته باشند.
به ضرر احمدی‌نژاد یا به نفع او؟!

5 نکته دربارۀ حاضران و غایبان بیانیۀ اعلام برائت

هر چند در این بیانیه با 43 امضا فهرستی از اتهامات را برای احمدی نژاد ردیف کرده‌اند اما همۀ این موارد 10 گانه مربوط به پس از ریاست جمهوری است و بیشتر ماه های اخیر و نه آن 8 سال که وضعیت سیاسی و اقتصادی و اجتماعی و اخلاقی و دیپلماتیک آشفته شد و به بهای مشکلات دیگران به ظهور طبقۀ جدیدی انجامید...
کیهان:

تاجزاده وطن فروش و داعشی وطنی است

این طیف وطن فروش که حتی وقیحانه از داعش حمایت کردند، به امید دشمن لاعلاج و شکست خورده در منطقه تبدیل شده‌اند.
یادآوری سرنوشت کاندید شدن رضایی؛

کنایه وزیر احمدی‌نژاد به نظامیانی که سودای پاستور دارند

عضو جمنا گفت: «مردم در دوره‌های گذشته انتخابات به افراد نظامی چون محسن رضایی، محمدباقر قالیباف و علی شمخانی رأی ندادند. این نشانه و علامتی برای افراد نظامی است و اگر می‌خواهند نامزد انتخابات شوند این تجربه را مدنظر داشته باشند.»
انتقادات معاون رئیس دولت دهم؛

احمدی نژاد به خودبینی دچار شده، مراقب باشید

از ابتدای انقلاب این رویه قابل مشاهده بوده که بسیاری از کسانی که همراه نظام بودند، دچار خطای تحلیل شدند و حتی از کرسی قائم‌مقامی رهبری و ریاست‌جمهوری پیاده شدند و در مسیر انحراف و گمراهی افتادند.
صفحه  از ۱۱۵
نظرات و گلایه ها