سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
رهبر انقلاب:

چشم‌های مردم جهان به راهپیمایی اربعین دوخته شده

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای خطاب به موکب‌داران عراقی بیان داشتند آنچه برای ما نقل می‌شود از رفتار شما برادران عزیز در مواکب میان راه و رفتار کریمانه‌ شما با زائران حسینی، در دنیا نظیر ندارد؛ هم‌چنان که راه‌پیمایی اربعین در تاریخ نظیر ندارد.
گزارش تصویری؛

جلسه درس «خارج فقه» رهبر انقلاب

جلسه درس خارج فقه رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح سه‌شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۸ در حسینیه امام خمینی (رحمه الله علیه) برگزار شد. رهبر انقلاب اسلامی در این جلسه و در آغاز سال تحصیلی حوزه‌های علمیه تأکید کردند: سیاست دولت آمریکا، فشار حداکثری به ایران در قالب تحریمهای گوناگون، تهدید و یاوه‌گویی‌های مختلف است، چرا که دولت کنونی آمریکا معتقد است با رودربایستی و تعارف نمی‌توان جمهوری اسلامی را به زانو درآورد و وادار به تواضع و قبول کرد
رهبر انقلاب اسلامی؛

همه مسئولان یکصدا معتقدند با آمریکا در هیچ سطحی مذاکره نخواهد شد نه در نیویورک و نه غیر آن

رهبر انقلاب اسلامی تأکید کردند: چنانچه آمریکا حرف خود را پس گرفت و توبه کرد و به معاهده هسته‌ای که آن را نقض کرده است، بازگشت، آن‌وقت در جمع کشورهای عضو معاهده که شرکت و با ایران صحبت می‌کنند، آمریکا هم می‌تواند شرکت کند، اما در غیر این‌صورت هیچ مذاکره‌ای در هیچ سطحی بین مسئولان جمهوری اسلامی و آمریکایی‌ها اتفاق نخواهد افتاد نه در نیویورک و نه غیر آن.
رهبر انقلاب:

مذاکره یعنی نمایش موفقیت آمریکا/ فشار حداکثری در مقابل ملت ایران پشیزی نمی‌ارزد

حضرت آیت‌‌الله خامنه‌ای در خصوص هدف آمریکایی‌ها از مطرح کردن مجدد موضوع مذاکره با ایران گفتند: همه باید بدانند و توجه کنند که این یک ترفند است. گاهی می‌گویند مذاکره بدون پیش‌شرط، گاهی نیز می‌گویند مذاکره با ۱۲ شرط. اینگونه سخنان یا ناشی از سیاست آشفته آنها است و یا ترفندی برای سردرگم کردن طرف مقابل. البته جمهوری اسلامی سردرگم نمی‌شود، چرا که راه ما روشن است و می‌دانیم چه می‌کنیم.
یادداشت روزنامه جوان؛

نقد اعضای دفتر رهبری امکان‌پذیراست؟

یادداشت مدیرمسئول روزنامه جوان روز شنبه به قلم عبدالله گنجی به امکان نقد اعضای دفتر رهبری پرداخت.
رهبر انقلاب به عزاداران حسینی:

خب سینه‌زنی پشت بلندگو چرا؟/موجبات ناراحتی مردم را فراهم نکنید

رهبر انقلاب اسلامی به عزاداران حسینی توصیه کردند که موجبات ناراحتی مردم را فراهم نکنند.
تاکید رهبر انقلاب به آیت الله رئیسی:

تخلفات ادارات نسبت به مردم عادی اشد است

هیچ سازمانی به خودش نباید اجازه نقض قانون را بدهد کسانی که امروز از طرف دولت اسلامی مسئولیت نگهبانی دارند، باید از دست اندازی افراد سوداگر و متخلف و قانون گریز به منابع طبیعی پیشگیری کنند. اینکه می‌بینید امروز دادستانی برای قلع و قمع یک بنا حکم می‌دهد برای این است به موقع جلوی احداث این بنا گرفته نشده است.
اختیارات ولی فقیه برای عزل رئیس جمهور؛

آیا ولی‌فقیه می‌تواند رئیس جمهور را عزل کند؟

مطابق قانون اساسی در موارد خیلی خاص رهبری می تواند برای اینکار ورود کند و در غیر این صورت برای عزل رئیس جمهور به دلیل عدم کفایت سیاسی یا دلایل حقوقی مجلس یا دیوان عالی کشور تصمیم می گیرند.
دیدار مداحان با رهبر انقلاب ؛

گله ی امام خامنه ای در دیدار اخیر مداحان

گله ی امام خامنه ای در دیدار اخیر مداحان: امروز دشمنان به زوایای زندگی من و شما با دقت نگاه میکنند تا نقطه ضعفی پیدا کنند.
اسماعیل هنیه در نامه‌ای به رهبر انقلاب:

مقاومت تا پیروزی نهایی تجدیدناپذیر است/ ایران پیشران قوای حق است

اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) در نامه‌ای به حضرت آیت الله خامنه‌ای، با ابراز تشکر و قدردانی از حمایت صریح رهبر معظم انقلاب اسلامی از مقاومت فلسطین در دیدار هیئت اعزامی حماس و اعلام آمادگی ایران برای تجهیز مقاومت به آنچه برای انجام وظیفه به آن نیاز دارد، تأکید کرد: بار دیگر رویکرد تجدیدناپذیر خود را برای حضور در سنگر مقاومتِ پایدار در کنار همه قوای حق و عدالت و آزادگی و پیشران همه آنها جمهوری اسلامی ایران، تا پیروزی نهایی اعلام می‌کنیم
رهبر انقلاب:

مذاکره با آمریکا قطعا ممنوع است + فیلم

مقام معظم رهبری در دیدار سال گذشته با اعضای هیئت دولت از ممنوعیت مذاکره با آمریکا سخن گفتند.
روز مباهله چه روزی است؟

روایت رهبرانقلاب از روزی که پیامبر(ص) عزیزان خود را به میدان آورد+فیلم

به مناسبت فرارسیدن روز مباهله، گزیده‌ای از بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار با طلاب و روحانیون منتشر شده است که در آن به روایتی از روز مباهله پرداخته‌اند.
نگاهی به بیانیه گام دوم رهبر انقلاب؛

رهبر انقلاب: بحث تقدم جمهوریت یا اسلامیت موضوعی انحرافی است + فیلم

سخنان روشنگرانه آیت الله خامنه‌ای درباره حقیقت واحد جمهوری اسلامی مورد بازخوانی قرار گرفته است.برخی گروه‌ها قصد دارند با فتنه افکنی و ایجاد شکاف در جمهوری اسلامی، مردم را از نظام دور کنند، اما رهبر معظم انقلاب در بخشی از سخنان روشنگرانه خود درباره گام دوم انقلاب، بحث تقدم جمهوریت یا اسلامیت را موضوعی انحرافی دانستند.
خط حزب‌الله ۱۹۸؛

وظیفه اصلی رهبری چیست؟ +دانلود

صد ‌و ‌نود و هشتمین شماره‌ی هفته‌نامه‌ی خط حزب‌الله با عنوان «دوسال پایانی» منتشر شد.طبق رسم هرساله مقارن با ایام شهادت شهیدان باهنر و رجایی و هفته‌ی دولت رهبر انقلاب با هیأت دولت دیدار کردند. در این دیدار رهبر انقلاب، دو اولویت اصلی دولت در این دو سال باقیمانده را اقتصاد و فرهنگ مطرح کردند. از همین روی در سخن هفته‌ی این شماره‌ی خط‌ حزب‌الله به چرایی اولویت‌دار بودن این دو موضوع پرداخته‌ است.
دیدار هیات دولت با رهبر معظم انقلاب؛

توصیه‌های رهبر انقلاب به دولت در ۸ دیدار چه بود؟

دولت یازدهم و دوازدهم حسن روحانی در طول ۶ سال گذشته ۸ دیدار با رهبر انقلاب اسلامی داشته است که ایشان نکات بسیار زیادی در این‌باره به دولت فرموده‌اند.نخستین دیدار اعضای هیئت دولت و حسن روحانی با رهبر انقلاب به تاریخ ۶ شهریور سال ۱۳۹۲ و چند روز بعد از مراسم تحلیف و تنفیذ رئیس‌جمهور برمی‌گردد. این دیدار با حضور اعضا و وزرای دولت برگزار شد. در این دیدار حضرت آیت‌الله‌العظمی‌ خامنه‌ای به چند نکته مهم‌ اشاره کردند. ایشان شاخص‌های مهم دولت مطلوب، را «سلامت اعتقادی و اخلاقی»، «خدمت به مردم»، «عدالت»، «سلامت اقتصادی و مبارزه با فساد»، «قانون‌گرایی»، «حکمت»، «خردگرایی و تکیه بر ظرفیت درون‌زای» کشور دانستند.
دیدار رهبر با مدال‌آوران المپیادهای علمی ؛

واکنش رهبر انقلاب به انتقادات تند جوانِ نخبه‌ ناامید از وضع کشور + فیلم

فیلمی از بیانات رهبر انقلاب در واکنش به انتقادات تند یک جوانِ نخبه‌ ناامید از وضع کشور را مشاهده می‌کنید.
به مناسبت هفته دولت؛

دشمن هیچ غلطی نمی‌تواند بکند/ چهل سال دوم قطعاً بهتر خواهد بود

به مناسبت هفته دولت اعضای هیئت دولت امروز با رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.
هر چه فریاد دارید بر سر امریکا بکشید؛

رهبر انقلاب خطاب به مسئولین:بر سر یکدیگر کمتر فریاد بکشید+فیلم

رهبر انقلاب خطاب به مسئولین: دشمن اصلی را با دوستانی که با آن‌ها اختلاف نظر داریم اشتباه نگیریم
برای اولین بار منتشر شد؛

پاسخ رهبر به نامه رمزی یکی از اسرای بند صدام +تصویر

به مناسبت سالروز آغاز بازگشت آزادگان دوران دفاع مقدس به میهن اسلامی پاسخ حضرت آیت‌الله خامنه‌ای به نامه‌ی یکی از رزمندگان در بند رژیم صدام منتشر شد.
واکنش ها به اقدام عبدالسلام یمنی؛

چرا عبدالسلام یمنی در دیدار با رهبر انقلاب خنجر داشت؟

تصاویر دیدار هئیت انصارالله به ریاست محمد عبدالسلام با رهبری، در شبکه‌های مجازی بسیار بازتاب داشته است.
صفحه  از ۳۹
نظرات و گلایه ها