سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
گلایه رهبر معظم انقلاب از مجلس شورای اسلامی؛

گلایه رهبر انقلاب از مجلس در جریان سخنرانی حرم مطهر رضوی

رهبر انقلاب در سخنرانی اول فرودین در حرم امام رضا (ع) از مجلس گلایه کردند.
پیام های نوروزی رهبر انقلاب؛

مروری بر ۳۰ پیام نوروزی رهبر انقلاب

از زمانی که حضرت آیت‌الله خامنه‌ای سکان رهبری انقلاب را به دست گرفته‌اند، هر ساله در اولین روز سال نو محورهای مورد تأکید و افق‌های پیش روی جمهوری اسلامی را در پیام نوروزی اعلام می‌کنند و مسئولان در راستای تحقق‌بخشیدن به شعار سال، خواسته‌های ایشان را در رویه‌ها و قوانین دخیل می‌کنند. این نکته جالب توجه است که از سال‌های آغازین رهبری ایشان، در کنار شعارهای معنوی که ناظر به رشد جنبه‌های روحی ملت بوده است، مقولات اقتصادی مثل توسعه اقتصادی کشور، توجه به معیشت و رفاه اقشار محروم، وجدان کاری، رعایت منابع مالی، تولید و اشتغال و … در کانون توجه رهبر انقلاب قرار داشته است.
آمریکا مغلوب در چالش ۴۰ ساله با ایران؛

سال رونق تولید ایران و افول آمریکا

رهبر انقلاب: قدرت آمریکا رو به افول و زوال است.
در پی حادثه سیل ویرانگر در استانهای گلستان و مازندران؛

رهبرانقلاب: امکانات بیشتری برای امداد به مناطق سیل‌زده گسیل شود

در پی حادثه سیل ویرانگر در استان‌های گلستان و مازندران، رهبر انقلاب به رئیس ستاد کل نیروهای مسلح دستور دادند امکانات بیشتری برای امداد به این مناطق گسیل شود.
سخنرانی رهبر معظم انقلاب در حرم امام رضا(ع)؛

سه چهره‌ای که رهبر انقلاب از آنان نام بردند

رهبر معظم انقلاب اسلامی در سخنرانی روز اول فروردین در حرم مطهر امام رضا (ع)، از سه چهره نام بردند: امیرکبیر، جلال آل احمد و تقی‌زاده.
کلیپ تقطیع شده سخنان رهبر انقلاب چگونه ساخته شد؟

پربازدیدترین فیلم‌های سال 97 فیلم

کلیپ تقطیع شده سخنان رهبر انقلاب چگونه ساخته شد؟ به‌تازگی کلیپی 46 ثانیه‌ای با عنوان «فایل صوتی [آیت‌الله] خامنه‌ای در جمع فرماندهان ارشد نظام» در فضای مجازی پخش شده که بررسی‌های فارس نشان می‌دهد این کلیپ با تقطیع سخنان رهبر انقلاب در سخنرانی‌های مختلف آماده شده است
اقتصاد مساله فوری کشور است؛

انتشار لوح «اقتصاد مسئله فوری کشور است»

پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR، لوح «اقتصاد مسئله فوری کشور است» را منتشر کرد.
در فراخوان پایگاه اطلاع رسانی KHAMENEI.IR؛

مهم‌ترین جمله رهبر انقلاب در سال ۹۷ انتخاب شد

بیش از پنجاه هزار کاربر از روز ۲۷ اسفندماه تا امروز با شرکت در نظرسنجی انتخاب مهمترین جمله سال ۹۷، مهم‌ترین جمله رهبر انقلاب را برگزیدند.
در فراخوان پایگاه اطلاع رسانی KHAMENEI.IR؛

مهم‌ترین جمله رهبر انقلاب در سال ۹۷ انتخاب شد

کاربران پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR بیانات رهبر انقلاب اسلامی درباره‌ی رو به افول بودن آمریکا را به عنوان مهمترین جمله حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در سال ۱۳۹۷ انتخاب کرد.
در سال ۹۷؛

آخرین پست اینستاگرامی صفحه منتسب به رهبر انقلاب

صفحه اینستاگرام منتسب به رهبر معظم انقلاب چند ساعت مانده به سال نو جملاتی از ایشان درباره نوروز را به اشتراک گذاشت.
سخنرانی نوروزی رهبری؛

سال ۱۳۹۸ به توفیق الهی سال فرصت‌ها، امکانات و گشایش است

در اولین روز سال ۱۳۹۸ حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر انقلاب در حرم مطهر امام رضا (ع) سخنرانی کردند.
تاملی بر دوگانه‌های راهبردی رهبر انقلاب؛

مواجهه‌ی مطلوب با چالش‌های فرهنگی انقلاب باید چگونه باشد؟

رهبر انقلاب در ابتدای این گفتار اشاره کردند که عنوان‌ها و سرفصل‌هایی که مطرح می‌کنند، برای مردم مهم است و عامّه‌ی مردم در این زمینه‌ها باید «صاحب‌نظر» باشند و «درک و فهمِ عمیق» داشته باشند، تا در نهایت به یک «فهمِ عمومی در میانِ مردم» دست پیدا کنیم. ازاین‌رو، توصیه کردند که خبرگان، این مضامین را برای مردم، «تبیین» کنند تا به‌صورتِ «گفتمان» و «فهمِ عمومی» دربیایند.در این مقاله، براساسِ سلسله دوگانه‌های مفهومیِ متضاد که رهبرِ انقلاب در دیدارِ اخیرِ خویش با اعضای مجلسِ خبرگانِ رهبری در تاریخِ بیست‌و‌سوّمِ اسفندِ سالِ نودوهفت مطرح کرده‌اند، چگونگی و نحوه‌ی مواجهه‌ی مطلوب با چالش‌های فرهنگی، صورت‌بندی شده است. برای این‎منظور، تلاش شده از دوگانه‌های ساخته‌و‌پرداخته‌شده از سویِ ایشان، تفاسیر و برداشت‌های فرهنگی ارائه شود و این دوگانه‌ها، به‌مثابهِ قالب‌ها و چارچوب‌هایی برای طرّاحیِ کیفیّتِ رویارویی با دشواری‌ها و چالش‌های فرهنگی، انگاشته شوند.
پایگاه khamenei.ir منتشر کرد؛

مهم‌ترین و به‌یادماندنی‌ترین جمله‌ رهبر انقلاب در سال ۹۷ کدام است؟

پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای مهم‌ترین جمله رهبر انقلاب از نظر مخاطبان را به نظرسنجی گذاشت.
مروری بر ۳۰ پیام نوروزی رهبر انقلاب؛

امید،نشاط و انگیزه در پیامهای نوروزی رهبری

از زمانی که حضرت آیت‌الله خامنه‌ای سکان رهبری انقلاب را به دست گرفته‌اند، هر ساله در اولین روز سال نو محورهای مورد تاکید و افق‌های پیش روی جمهوری اسلامی را در پیام نوروزی اعلام می‌کنند و مسئولان در راستای تحقق‌بخشیدن به شعار سال، خواسته‌های ایشان را در رویه‌ها و قوانین دخیل می‌کنند
دیدار اعضای مجلس خبرگان با رهبر انقلاب ؛

تکذیب شوخی مقام معظم رهبری با سن آیت‌الله جنتی

رهبر معظم انقلاب صبح پنج‌شنبه گذشته با نمایندگان منتخب ملت در مجلس خبرگان رهبری و آیت‌الله جنتی رئیس این مجلس دیدار کردند. در جریان این دیدار و در زمانی که موضوع جوانگرایی مطرح شد، با سن آیت‌اللّه جنتی شوخی جالبی کردند.
رهبر معظم انقلاب؛

دوراهی‌های سرنوشت‌ساز برای اداره کشور

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، با تأکید بر ضرورت ایجاد یک گفتمان و فهم عمیق عمومی درباره «نوع و چگونگی مواجهه با چالشها و حوادث» به تبیین ۱۰ دوگانه در این زمینه پرداختند.
پیام مقام معظم رهبری در مورد ترور دکتر سعید حجاریان؛

رهبر انقلاب در پی ترور سعید حجاریان چه پیامی دادند؟

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، در واکنش به ترور سعید حجاریان،‌نائب رئیس شورای شهر تهران در دوره اول در تاریخ۲۶ اسفند ۱۳۷۸ ساعت ۱۱:۴۱ روز پنج شنبه ، پیامی منتشر کردند. ترور ناجوانمردانه نایب رییس شورای شهر تهران ـ که در چند روز گذشته اتفاق افتاده، عمل جنایت آمیزی است که می‌‌تواند بخشی از یک توطئه خطرناک برضد مصالح کشور و ملت ونظام اسلامی باشد.
آیت‌الله سیداحمد علم‌الهدی؛

زمان سخنرانی نوروزی مقام معظم رهبری در بارگاه رضوی مشخص شد

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی جزئیات سخنرانی نوروزی مقام معظم رهبری را اعلام کرد.
در دیدار اعضای مجلس خبرگان مطرح شد؛

رهبر انقلاب: همه امکانات را بسیج کنیم سنگین‌ترین شکست تاریخ آمریکا رقم می‌خورد

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با اشاره به سخنان امریکایی‌ها درباره اعمال شدیدترین تحریمها علیه ملت ایران افزودند: آنها در مقابل ایران دست به تهاجم حداکثری زده اند اما اگر ما به بسیج حداکثری امکانات و توانایی‌های خود اقدام کنیم، به فضل الهی سنگین ترین شکست تاریخ امریکا را نصیب این کشور خواهیم کرد.رهبر انقلاب اسلامی با تأکید بر اینکه «شناخت واقعیت میدان» و یا «نشناختن واقعیات» یکی از دوگانه‌های اساسی در مواجهه با چالش ها و حوادث است، افزودند: در مسائل داخلی، دشمن و دنباله های او تلاش زیادی می کنند تا جایگاه خودی را ضعیف و جایگاه دشمن را قوی نشان دهند و در نهایت اینگونه القاء کنند که کشور با مشکلات لاینحل فراوانی مواجه شده و امکان هیچ اقدامی نیز وجود ندارد.
برشی از «خون دلی که لعل شد»؛

عمامه‌گذاری زودهنگام برای فرار از کلاه پهلوی/ روایت تنگ‌دستی شدید دوران کودکی

پدر به سراغ قفسه‌های کتابخانه می‌رفت، کتابی را برای فروش برمی‌داشت، اما فروش آن کتاب برایش ناگوار می‌آمد و لذا آن را به جای خود می‌گذاشت؛ دومی را برمی‌داشت، سومی را برمی‌داشت،... تا اینکه ناچار برخی را انتخاب می‌کرد و برمی‌داشت.
صفحه  از ۳۱
نظرات و گلایه ها