سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
مدیریت جدید شستا؛

انتصاب مدیرعامل جدید شستا

محمد رضوانی‌فر به‌ عنوان مدیرعامل جدید شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی (شستا) منصوب و جانشین مرتضی لطفی در این سمت شد.
در حال برگزاری؛

مراسم تودیع و معارفه معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

مراسم تودیع و معارفه معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی امروز(20 آذر)، با حضور دکتر محمد شریعتمداری، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سالن اجتماعات ساختمان شهید بهشتی، برگزار شد.
حسنعلی قنبری دو شغله شد!

عضو هیات مدیره بانک دی، مدیرعامل هلدینگ بانک سپه شد

حسنعلی قنبری ممان، با حکم محمد کاظم چقازردی، مدیرعامل بانک سپه به عنوان مدیر عامل جدید شرکت گروه مدیریت سرمایه گذاری امید منصوب شد. شرکت مدیریت سرمایه گذاری امید، هلدینگ بزرگ فعال در زمینه معادن، سیمان، ساختمان، انرژی و بازار سرمایه بوده که 70 درصد سهام آن به صورت مستقیم از آن بانک سپه است.
علیجانی :

معرفی ۳ کاندیدای استانداری تهران به وزرات کشور

دبیر مجمع نمایندگان تهران درباره گزینه‌های پیشنهادی این مجمع به وزرات کشور گفت: این افراد از چهره‌های ملی و استانی هستند و توان مدیریتی بالایی دارند.

مسئول پروژه‌های طرح تحول سلامت انتخاب شد

دکتر جان‌بابایی طی حکمی دکتر علی دلخروشان (سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی دانشگاه علوم پزشکی خراسان جنوبی) را به عنوان «مسئول پروژه‌های طرح تحول سلامت» منصوب کرد.
طی نامه ای صورت گرفت؛

شاهرخ رمضان نژاد رییـس سازمـان نظـام مهندسـی کشـاورزی شد

محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی، طی نامه ای به دکتر روحانی ریاست جمهوری اسلامی ایران، مهندس شاهرخ رمضان نژاد را به عنوان رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کشور معرفی کرد.
انتصابات جدید شستا؛

محمد رضوانی‌فر مدیرعامل جدید شستا شد

محمد رضوانی‌فر به‌ عنوان مدیرعامل جدید شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی (شستا) منصوب و جانشین مرتضی لطفی در این سمت شد.
با حکم وزیر راه و شهرسازی؛

مدیرکل حوزه وزارتی، وزارت راه و شهرسازی منصوب شد

وزیر راه و شهرسازی در حکمی مصطفی طاعتی مقدم را به سمت مدیرکل حوزه وزارتی منصوب کرد.
رفتنی ها می روند؛

رفتنی ها می روند

رسول کشت پور پس از صادر نشدن حکم قطعی درباره بازنشستگی‌اش از سوی دیوان عدالت اداری بازنشسته شد.
با حکم محمود واعظی؛

نهاوندیان جانشین مسعود نیلی در نیاوران شد

با حکم محمود واعظی رئیس هیئت امنای مؤسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه‌ریزی، محمد نهاوندیان رئیس جدید مؤسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه‌ریزی شد.
انتصاب یک ژن خوب؛

فرزند حدادعادل هم در صداوسیما پست گرفت

با حکم معاون سیما اعضاء جدید شورای اندیشه‌ورزی شبکه سه سیما تغییر کردند. طی احکامی از سوی مرتضی میرباقری معاون رئیس سازمان در امور سیما، اعضای جدید شورای اندیشه ورزی شبکه سه سیما منصوب شدند.
تغییر در سازمان حمایت از مصرف کنندگان؛

تابش مدیرعامل سازمان حمایت شد

مراسم معارفه عباس تابش مدیرعامل سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولید‌کنندگان با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت برگزار شد. چند ساعت قبل از برگزاری این مراسم، حکم تابش رسانه ای شده بود.رحمانی اظهار داشت: با توجه به اهمیت تولید مولد اعم از صنعتی و معدنی که به این وزارتخانه سپرده شده، بنده هم چند کارگروه در این راستا تشکیل داده ام که به طورمنظم تشکیل جلسه می دهد.وی به تامین مواد اولیه به عنوان مساله اساسی و کلیدی اشاره کرد و گفت: بخشی از وظایف سازمان حمایت به تامین این بخش بر می گردد و بخشی هم در تنطیم بازار و تامین مایحتاج مردم که در این زمینه هم کارگروه‌های ویژه تعریف کرده ایم چرا که اگر تولید را حفظ کنیم قدم مهمی در تنظیم بازاراست.
با حکم وزیر نفت؛

مدیرکل بازرسی و رسیدگی به شکایات وزارت نفت منصوب شد

وزیر نفت در حکمی، اشکان میرمحمدی را به عنوان مدیرکل بازرسی و رسیدگی به شکایات وزارت نفت منصوب کرد.
برای هشتمین بار؛

حسین انتظامی نماینده مدیران مسوول در هیات نظارت شد

حسین انتظامی که از سال ۱۳۸۳ تاکنون، نماینده مدیران مسوول در هیات نظارت بر مطبوعات بوده است، برای هشتمین بار به این عنوان انتخاب انتخاب شد.
از سوی فرماندار شوش؛

مدیرعامل جدید نیشکر هفت تپه معرفی شد

کیومرث کاظمی روز شنبه در آیینی با حضور تعدادی از مسئولان استانی و شهرستانی و نمایندگان کارگران به عنوان مدیرعامل جدید شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه معرفی شد.
جمشید انصاری ابلاغ کرد؛

انتصاب علی اله قنبری به سمت رییس امور آمار، برنامه‌ریزی و تأمین نیروی انسانی سازمان اداری و استخدامی کشور

جمشید انصاری، معاون رییس‌جمهور و رییس سازمان اداری و استخدامی کشور، طی حکمی علی‌اله قنبری را به سمت رییس امور آمار، برنامه‌ریزی و تأمین نیروی انسانی سازمان اداری و استخدامی کشور منصوب کرد.
تغییر مدیرعامل منطقه آزاد کیش؛

بازنشستگی مظفری را جایگزین انصاری کرد

با تصویب شورای عالی مناطق آزاد، غلامحسین مظفری به‌عنوان مدیرعامل منطقه آزاد کیش، جایگزین محمدابراهیم انصاری لاری شد.محمد ابراهیم انصاری لاری هفدهم مهرماه سال گذشته با تصویب شورای عالی مناطق آزاد مدیرعامل منطقه آزاد کیش شده بود. غلامحسین مظفری پیش از این در مجلس هفتم شورای اسلامی نماینده مردم شهرستان نیشابور بوده و معاونت استانداری خراسان رضوی، فرماندار ویژه نیشابور، مدیرعاملی بانک شهر و عضویت در هیات مدیره بانک تجارت را در کارنامه دارد.
با صدور حکم عباس صالحي ؛

مدير انتشار و دسترسي آزاد به اطلاعات منصوب شد

وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي در حکمي، همايون اميرزاده را به عنوان مدير انتشار و دسترسي آزاد به اطلاعات اين وزارتخانه منصوب کرد.
با حکم دژ پسند؛

رئیس کل پیشین گمرک، معاون بانک و بیمه وزارت اقتصاد شد

وزیر اقتصاد طی احکامی، "عباس معمار نژاد" را به عنوان معاون امور بانکی، بیمه و شرکت های دولتی وزارت اقتصاد و "سمیع اله حسینی مکارم" و "امیر باقری" را نیز به عنوان مشاور خود منصوب کرد
انتصابات بی ربط با آقای وزیر؛

مصطفی ملکی در واحد آکسفورد لندن

حكم رييس دانشگاه آزاد براي مصطفي ملكي داماد رحماني فضلي بعنوان رييس واحدآکسفورد در لندن!!
صفحه  از ۱۹
نظرات و گلایه ها