سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
انتصاب مدیران ؛

دکتر افضلی مدیر عامل شرکت دخانیات ایران شد

دکتر سیاوش افضلی که 15 سال سابقه مدیریت در شرکت دخانیات از کارشناسی، رییس اداره ، مدیر استان و عضو هیات مدیره و معاون بازرگانی واقتصادی را دارد به عنوان مدیر عامل و نائب رنیس هیات مدیره شرکت دخانیات ایران انتخاب شد گفتی است سیاوش افضلی دارای مدرک دکتری مدیریت پیشرفته کسب و کار از دانشگاه تهران بوده و هم اکنون نیز حدود سه سال عضو هیات مدیره موظف و قائم مقام شرکت نفت ایرانول بوده است .
معاون وزیر کار تغییر کرد؛

اوسط هاشمی رییس سازمان فنی و حرفه ای شد

رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و معاون وزیر طی حکمی از سوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تغییر کرد.علی اوسط هاشمی طی حکمی جدید از سوی محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به عنوان رییس جدید سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور منصوب شد.
در غیاب پوری حسینی؛

برگزاری معارفه رئیس جدید سازمان خصوصی‌سازی در غیاب پوری حسینی

معارفه دکتر علیرضا صالح، رئیس جدید سازمان خصوصی سازی با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی، تنی چند از نمایندگان مجلس، هیات عامل و مدیران سازمان خصوصی سازی، رئیس و معاونین صندوق توسعه ملی و ... ظهر چهارشنبه در غیاب پوری حسینی، رئیس پیشین این سازمان در وزارت امور اقتصادی و داریی برگزار شد.
حاشیه‌ها همچنان ادامه دارد؛

مدیرعامل جدید رایتل دو معاون را منصوب کرد

با وجود غیرقانونی دانستن انتصاب مینا مهرنوش به عنوان مدیرعامل رایتل از سوی سازمان تنظیم مقررات، او با صدور احکامی معاونان فنی شبکه و فناوری اطلاعات جدید رایتل را منصوب کرد.
با حکم وزیر اقتصاد؛

علیرضا صالح رئیس سازمان خصوصی سازی شد + سوابق

طی حکمی از سوی وزیر امور اقتصاد و دارایی دکتر علیرضا صالح معاون اسبق سازمان برنامه و بودجه کشور و قائم مقام فعلی صندوق توسعه ملی به سمت معاون وزیر اقتصاد و رئیس سازمان خصوصی سازی منصوب شد.
رای اکثریت اعضای شورا؛

دبیر کل جدید سندیکای بیمه‌گران ایران انتخاب شد

سیدمحمد کریمی، رئیس کل اسبق بیمه مرکزی با رای اکثریت اعضای شورای عمومی سندیکای بیمه‌گران ایران به مدت دو سال به عنوان دبیرکل جدید این سندیکا انتخاب شد.
جایگزین پیوندی در هلال احمر؛

سامانی جایگزین احتمالی پیوندی در هلال احمر

پس از بالا گرفتن حواشی درباره‌ هلال احمر و رییس فعلی آن علی اصغر پیوندی، شنیده‌ها حاکی از آن است که رایزنی‌ها برای ریاست سیدسلمان سامانی از نیروهای نزدیک به عبدالرضا رحمانی فضلی، وزیر کشور که مدت ها سخنگوی این وزارتخانه بود، آغاز شده است.
حکم انتصاب

معاون کسب‌وکار مديرعامل بانک اقتصادنوين انتخاب شد

به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، ربيع‌زاده که کارشناسي ارشد مديريت امور بانکي دارد، پيش از اين سوابق مديريتي و اجرايي مختلفي را تجربه کرده است که عضويت در هيات ‌مديره و معاون مديرعامل بانک صادرات در منابع انساني و قائم مقام و معاونت مديرعامل بانک گردشگري در امور شعب، اعتبارات و بين‌الملل از آن جمله است.
در احکام جداگانه از سوی وزیر کشور؛

مدیران کل امور امنیتی و انتظامی وزارت کشور منصوب شدند

وزیر کشور در احکامی جداگانه مدیران کل دفتر امور امنیتی و دفتر امور انتظامی و توسعه نظم عمومی وزارت کشور را منصوب کرد. «عبدالرضا رحمانی فضلی» روز شنبه در حکم انتصاب "ولی اله میرزائی اصل" بر انجام امور مربوط به مسائل و موضوعات امنیتی، تشکیل منظم و مستمر جلسات شورای امنیت کشور و کمیسیون‌های زیرمجموعه و پیگیری تحقق مصوبات آن و تعامل و همکاری لازم با تشکیلات متناظر در استانداری‌ها از طریق برنامه‌ریزی مناسب و شایسته و مبتنی بر آخرین دستاوردهای علمی، تاکید کرده است.
تعیین تکلیف هپکو ؛

روغنی مدیرعامل جدید هپکو شد

براساس اعلام سازمان خصوصی‌سازی با موافقت سهامدار عمده هپکو، ابوالفضل روغنی گلپایگانی بعنوان مدیرعامل جدید هپکو معرفی شد.
با حکم رحمانی فضلی؛

ولی اله میرزایی اصل مدیرکل امنیتی وزارت کشور شد

با حکم وزیر، ولی اله میرزایی اصل مدیرکل امنیتی وزارت کشور شد.
بزرگ‌ترین شرکت تولیدکننده نفت در جهان؛

رئیس آرامکو تغییر کرد

خالد الفالح، وزیر انرژی عربستان که ریاست شرکت دولتی آرامکو عربستان را برعهده داشت، جایش را به «یاسر الرمیان»، رئیس صندوق سرمایه‌های عمومی این کشور داد.
انتصاب جدید در سازمان برنامه و بودجه؛

یک طراح برنامه اصلاح ساختار بودجه برکنار شد

رئیس سازمان برنامه و بودجه، رئیس جدید امور اقتصاد کلان این سازمان را منصوب کرد. گفتنی است، پیش از این امینه محمودزاده به‌عنوان رئیس امور اقتصاد کلان سازمان برنامه و بودجه فعالیت می‌کرد. از محمودزاده به‌عنوان یکی از طراحان برنامه اصلاح ساختار بودجه که در ماههای گذشته از سوی سازمان برنامه ارائه شده بود، یاد شده است.
در اولین جلسه هیأت مدیره؛

شاهین آرپناهی مدیرعامل اپراتور تالیا شد

پیرو تشکیل مجمع عمومی عادی شرکت گسترش ارتباطات تالیا اعضای جدید هیأت مدیره این شرکت انتخاب و در اولین جلسه هیأت مدیره، شاهین آرپناهی به عنوان مدیرعامل جدید تالیا انتخاب و معرفی شد.
انتصاب در وزارت صنعت و معدن؛

سرپرست معاونت امور صنایع وزارت صمت معرفی شد

با حکم رضا رحمانی، وزیر صنعت، معدن و تجارت، مهدی صادقی نیارکی به سرپرستی معاونت امور صنایع وزارت صمت منصوب شد.رحمانی در این حکم آورده است: انتظار می‌رود با استفاده از تخصص و تجارب ارزشمندتان در راستای سیاست‌ها و برنامه‌های دولت تدبیر و امید، موجبات پیشرفت امور را فراهم نمایید.
ترکیب جدید هیات مدیره اتاق بازرگانی مشترک ایران و چین؛

ریاست عسگر اولادی، مادام العمر نشد/ حریری رییس اتاق چین و ایران شد

ترکیب جدید هیات مدیره اتاق بازرگانی مشترک ایران و چین تغییر کرد و بر این اساس، اسدالله عسگراولادی، رئیس افتخاری و نایب رئیس و مجیدرضا حریری به عنوان رئیس انتخاب شد.
سرپرست جدید برای سازمان توسعه تجارت تعیین شد؛

متصدی موقت برای سکانداری تجارت

وزیرصنعت، معدن و تجارت طی حکمی حمید زادبوم را به‌عنوان سرپرست جدید سازمان توسعه تجارت منصوب کرد. زادبوم که پیش از این حکم مسوولیت معاونت توسعه بازارهای صادراتی این سازمان را بر عهده داشت، اکنون به‌جای محمدرضا مودودی، به‌عنوان سکان‌دار تجارت خارجی کشور انتخاب شده است. این تغییر درحالی صورت گرفته است که در اوایل ماه گذشته، ساختار وزارت صمت از طریق بازگرداندن و انتقال مسوولیت‌های بازرگانی از وزارت جهادکشاورزی به وزارت صنعت،‌معدن و تجارت (ذیل تشکیل معاونت امور بازرگانی صمت)، دچار تغییرات اساسی شد.
تغییرات مدیریتی در وزارت راه و شهرسازی؛

برکناری مازیار حسینی از وزارت راه و شهرسازی

وزیر راه و شهرسازی محمود محمودزاده را به سمت سرپرست معاونت امور مسکن و ساختمان منصوب کرد.بر اساس شنیده ها، دلیل برکناری مازیار حسینی در پی تغییر نظر و لغو احکام امضای شده شورای مرکزی نظام مهندسی از سوی وزیر و نحوه‌ی اجرای طرح ملی مسکن بوده است.
با استعفای عباس علی آبادی؛

فرشاد مقیمی بر مسند مدیریت ایران خودرو نشست+سوابق

روز گذشته عباس علی آبادی مدیر عامل ایران خودرو از سمت خود استعفا کرد و امروز با حکم رضا رحمانی فرشاد مقیمی معاون امور صنایع وزیر صنعت به عنوان مدیرعامل جدید ایران خودرو انتخاب شد.
پیروی مجمع و جلسه هیات‌مدیره؛

اعضای جدید هیات‌مدیره گروه خودروسازی سایپا معرفی شدند

سیدجواد سلیمانی، معصوم نجفیان، علی شیخ‌زاده و حمیدرضا رستگار پیرو برگزاری موفق مجمع سالانه سایپا در ۳۱ تیرماه و جلسه هیات مدیره مورخ ۳۱ مرداد به‌عنوان اعضای جدید هیات‌مدیره سایپا معرفی شدند.
صفحه  از ۲۶
نظرات و گلایه ها