سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
از سوی رییس‌جمهور انجام شد؛

معرفی چهار وزیر پیشنهادی به مجلس

گزینه‌های پیشنهادی دولت برای تصدی چهار وزارتخانه اقتصاد، کار، صنعت و راه را به مجلس شورای اسلامی معرفی شدند.
حسین مقصودی خبر داد؛

دست رد مجلس به سینه دولت درباره 2 گزینه مد نظر روحانی برای وزارت کار و اقتصاد

عضو فراکسیون جوانان مجلس با بیان اینکه دولت یک حکم مهم برای یک مسند مهم کشوری را اجرا نکرده عنوان کرد: تنش های زیادی میان مجلس ایجاد شد که همه آنها بر سر آقای سیف بود؛ هر چند روز یک بار بخشنامه ای مغایر با بخشنامه قبلی از سوی دولت به ویژه شخص آقای جهانگیری صادر می شود که بازگان، صادرکننده، وارد کننده به خاطر این بخشنامه های دست و پا گیر فعالیتشان مختل شده است.
تحولات در مجتمع دخانیات ارومیه؛

ماجرای اعمال نفوذ آقای نماینده در دخانیات ارومیه

پس از تغییر مدیرعامل مجتمع دخانیات ارومیه برخی از کارگران این شرکت از دخالت‌ها و اعمال نفوذ «نادر قاضی پور» نماینده‌ی مجلس در عزل و نصب‌های این شرکت اعلام نارضایتی کردند. «سید هادی بهادری» دیگر نماینده‌ی استان آذربایجان غربی نیز بر اعمال نفوذهای قاضی پور در این شرکت صحه می‌گذارد و شخص نادر قاضی‌پور نیز ضمن ارائه‌ی توضیحاتی می‌گوید: هرکس در شرکت دخانیات است آدم من است.
رنجبرزاده؛

دولت وزرای پیشنهادی کار و اقتصاد را شنبه یا یکشنبه به مجلس معرفی می‌کند

عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: دولت اعلام کرده که وزرای پیشنهادی کار و اقتصاد را برای کسب رأی اعتماد شنبه یا یکشنبه به مجلس معرفی می‌کند.
حاجی‌بابایی عنوان کرد؛

برخی افراد با دریافت ۲۴۰ میلیون یورو ارز ‌کالایی وارد نکرده‌اند‌!

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی گفت: افرادی ۲۴۰ میلیون یورو ارز دریافت کرده‌اند دریغ از آن که حتی یک قلم کالا وارد کنند و این پول را در کشور تبدیل به ریال کرده‌اند درحالی که صنعتگران ما در کشور گرفتار مشکلات متعدد هستند.
اسدالله عباسی خبر داد؛

زمان احتمالی جلسه رای اعتماد به وزرای پیشنهادی

عضو هیئت‌رئیسه از احتمال برگزاری جلسه رای اعتماد به وزرای پیشنهادی دولت در روز چهارشنبه هفته آینده خبر داد.
آیا نوبت زنان و جوانان نرسیده است؟

وکلای ملت به چه وزرایی رأی اعتماد می‌دهند

روز یکشنبه وزرای کار، اقتصاد،‌ صعنت و راه به مجلس معرفی خواهند شد؛ باتوجه به استیضاح‌های صورت گرفته و نظر مجلس درباره کابینه دوازدهم پیش‌بینی می‌شود افراد معرفی شده به سختی بتوانند رأی اعتماد بهارستان‌نشینان را به دست بیاورند.
جعفرزاده:

وزرا از مجلس فرار نکنند؛ حمله کنند

وزارتخانه‌های ما همیشه در حال دفاع هستند و هیچ حمله‌ای ندارند،حال آنکه بهترین دفاع حمله است، استیضاح‌ها در نظام کشور اخلال ایجاد کرده است، حال آنکه باید برای استیضاح سازوکار تعریف شود.
حاجی دلیگانی مطرح کرد؛

اضافه درآمد دولت ناشی از فروش ارز زیر ذره بین مجلس

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با بیان اینکه اضافه درآمد دولت ناشی از فروش ارز زیر ذره بین مجلس قرار دارد، گفت: کمیسیون در حا بررسی میزان درآمد دولت در این زمینه است.
ابوترابی:

رئیس‌جمهوری قدرت برکناری شریعتمداری را ندارد

عضو کمیسیون صنایع مجلس گفت: رئیس‌جمهور به جای نگاه به عملکرد شریعتمداری وابستگی‌های حزبی را در نظر می‌گیرد و به دلیل اینکه وی رئیس ستاد انتخاباتی‌اش بوده است قدرت کنار گذاشتن او را ندارد
نامه زنان نماینده به رئیس جمهور ؛

حداقل یک زن به عنوان وزیر در کابینه انتخاب شود

فراکسیون زنان مجلس طی نامه‌ای به رئیس جمهور خواستار معرفی حداقل یک زن به عنوان وزیر شد.
دهقان:

دولت افراد حاشیه‌دار را برای وزارت انتخاب نکند

محمد دهقان نماینده مردم طرقبه، چناران و شاندیز در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، اظهار داشت: ظاهراً هنوز دولت در حال رایزنی برای انتخاب وزرا است؛ به نظر می‌رسد دولت نسبت به برخی وزرا تصمیم گرفته اما هنوز تصمیمات خود را نهایی نکرده است
حسن کامران:

رئیس مجلس مانع تفحص از مجلس است

حسن کامران نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی ، درباره آخرین وضعیت تحقیق و تفحص از مجلس اظهار داشت:‌ اولین مانع تحقیق و تفحص از مجلس شورای اسلامی، شخص رئیس مجلس است
پورابراهیمی درنامه ی به سازمان بازرسی کل کشور مطرح کرد؛

تخلف در واگذاری سهام متعلق به صندوق بازنشستگی فولاد

محمدرضا پورابراهیمی، رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در نامه ای به قاضی سراج، رئیس سازمان بازرسی کل کشور خواستار رسیدگی به تخلفات صورت گرفته در واگذاری سهام متعلق به صندوق بازنشستگی فولاد شد.
عضو کمیسیون برنامه و بودجه خبرداد؛

بسته‌های حمایتی دولت چگونه به مردم خواهد رسید؟

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفته است که نمایندگان دولت گزارش‌های خود را درباره ۱۲ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان منابع مالی برای بسته‌های حمایتی از اقشار آسیب پذیر و افراد با حقوق پایین مطرح کردند.
عضو هیات رئیسه مجلس؛

مجلس به شریعتمداری رأی اعتمادنمی‌دهد

علی اصغر یوسف نژاد گفت: رفتن شریعتمداری به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، اشتباه است و نمی‌تواند برای تکیه بر صندلی این وزارت رأی‌ اعتماد بگیرد.
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس خبر داد؛

فرار مالیاتی کلان دارندگان کارت بازرگانی

اقتصادنیوز؛ محمدرضا پورابراهیمی در نامه‌ای خطاب به رئیس جمهور از فرار مالیاتی ۱۵ هزار میلیاردی دارندگان کارت بازرگانی خبر داد.وی اصلاح مقررات مربوط به صدور کارت بازرگانی توسط وزرات صنعت، معدن و تجارت را مغایر با سیاست‌های ارزی و تجاری کشور دانست.
شبکه ارسال پیامک تهدید به نمایندگان؛

پیامک تهید آمیز به نمایندگان برای تصویب CFT

با استفاده از فناوری‌های موجود نهادها و سازمان‌های مرتبط در کشور می‌توانند به راحتی شبکه‌‌ای را که پشت پرده ارسال پیامک‌های فله‌ای تهدید نمایندگان حامی تصویب FATF است شناسایی کنند.
دو گزینه بنزینی روی میز؛

کدام پیشنهاد انتخاب می‌شود؛ سهمیه‌بندی بدون جبران یا سهمیه‌بندی با جبران؟

«شدت گرفتن رشد مصرف بنزین» و «افزایش حجم قاچاق سوخت» زیر سایه بنزین ۱۰۰۰ تومانی، عواملی هستند که باعث شده‌ دولت پس از چهار سال ثبات قیمت بنزین به بررسی دو راهکار برای اصلاح نرخ‌ها و مصرف بنزین بپردازد.
در صحن علنی صورت گرفت؛

دو کارت زرد برای وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در یک روز

نمایندگان در خانه ملت از پاسخ وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص علت عدم نظارت بر سامانه‌های ویدیو درخواستی (VOD) از سوی آن وزارتخانه قانع نشدند.
صفحه  از ۴۷
نظرات و گلایه ها