سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
علیرضا بیگی خبر داد؛

طرح جدید مجلس برای افزایش اختیارات استانداران

عضو کمیسیون شورا‌ها و امور داخلی مجلس از تهیه طرحی برای افزایش اختیارات استانداران در کمیسیون متبوع خود خبر داد.
نمایندگان پیشین مجلس بررسی کردند؛

"شایعه" از داخل مجلس

مجلس دسترسی کافی به اخبار و اطلاعات ندارد و از سوی دیگر میزان تاثیرگذاری این نهاد قانون‌گذار نسبت به گذشته بسیار کاهش پیدا کرده است و به همین خاطر برخی نمایندگان به دنبال این هستند که به نوعی این مسئله را جبران کنند و به همین دلیل است که می‌بینیم بعضی از نمایندگان در مصاحبه‌ها و اظهار نظر‌های گوناگون خود مسائلی را مطرح می‌کنند که فاصله زیادی با واقعیت دارد و صرفا به دلیل اینکه قابلیت تیتر شدن در رسانه‌ها را دارند، گفته می‌شوند
پورمختار عنوان کرد؛

وکلای ملت عزم استیضاح وزرای اقتصادی دولت را دارند

نماینده مردم کبودرآهنگ در مجلس گفت: مجلس عزم استیضاح وزرای اقتصادی دولت را دارد.
نماینده مردم اردبیل در مجلس:

فضای مجلس برای رای‌گیری لایحه مناطق آزاد مناسب نیست

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: در شرایط کنونی فضای مجلس برای رای‌گیری و تصویب لایجه مناطق آزاد مناسب نیست.
خسارت جنگ تحمیلی؛

غرامتی که باید پرداخت شود

به لحاظ حقوقی دولت فعلی عراق جانشین رژیم پیشین است تعهدات و حقوق دولت بعثی طبق اصل جانشینی دولت‌ها به دولت جدید عراق منتقل می‌شود. بنابراین دولت ایران باید خسارت جنگ تحمیلی را از دولت فعلی عراق دریافت کند.
باعث تاسف است اما...!!

قبح منفعت طلبی شخصی صاحب منصبان ریخته است

تاسف برانگیز است که قبح و زشتی دنبال کردن منافع شخصی در یک منصب عالی در کشور ما تا این حد ریخته و پرداختن مقامات به منافع شخصی یا جناحی اصلا تابو نیست و کسی را از آشکار شدن آن ترس و ابایی نیست. نه از حیث قانون شکنی و نه از حیث به خطر افتادن آبرو و اعتبار شخصی.
علی اصغر یوسف نژاد اعلام کرد؛

۲۸ مرداد، اعلام وصول استیضاح "کرباسیان" در مجلس

عضو هیئت رئیسه مجلس از اعلام وصول طرح استیضاح وزیر اقتصاد در روز یکشنبه هفته آینده خبر داد.
نماینده مردم شهرستان های سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس:

جمع آوری ۱۸ امضا برای استیضاح وزیر راه و شهرسازی

نماینده مردم شهرستان های سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی گفت:استضیاح وزیر راه را استارت زدیم و تا کنون ۱۸ امضا را جمع کرده ایم.
افشاگری یک نماینده؛

نماینده‌ای می‌شناسم که در همین مجلس ۵ یا ۶ سفر خارجی رفته است

محمد جواد فتحی نماینده مجلس شورای اسلامی نوشت: اعمال و رفتاری از ما نمایندگان صادر می‌شود که مردم آن‌ها را بر نمی‌تابند. ما نماینده مردم هستیم و فارغ از اینکه این برنتابیدن صحیح است یا صحیح نیست و مردم حق دارند یا ندارند، اما من وظیفه نمایندگی ام این است که آنچه مردم می خواهند عمل کنم ولو اینکه مردم اشتباه کنند ولو اینکه انتظار مردم از من انتظار درستی نباشد، اما من به نمایندگی از آن تفکر به این مجلس آمده ام. وقتی به من می‌گویند شما حق ندارید با بودجه عمومی سفر خارجی بروید ولو اینکه یک منطقی پشت این سفر خارجی باشد، اما به نظر من ما باید تمکین کنیم و سفر خارجی ترویم.
گزینه‌های احتمالی تصدی وزارت کار؛

چه کسی جایگزین ربیعی می‌شود؟

ربيعي كه گويا پس از استيضاح، از استفاده از خودروي وزارتخانه خودداري كرده و با اسنپ خود را براي جمع كردن وسايلش به محل وزارتخانه رسانده و پس از آن نيز در نشست انجمن صنفي خبرنگاران تهران به ‌مناسبت روز خبرنگار حاضر شد، اين مدت بيش از هر زمان ديگري در فضاي مجازي فعال شده است.
روح الله بابایی عنوان کرد؛

برای وزیر کشور وقت حضور در کمیسیون تعیین شده بود، اما ایشان حاضر نشد

روح الله بابایی صالح، عضو هیات رییسه کمیسیون اجتماعی مجلس می‌گوید: استیضاح وزیر کشور تقدیم هیات رئیسه مجلس شده ‏و هیات رئیسه نیز به کمیسیون شورا‌ها فرستاده، ولی متاسفانه نمی‌دانم به چه دلیلی ایشان در کمیسیون حاضر نشده است. ‏
جلسه استیضاح وزیر؛

وای بر ما اگر حرف‌های جلسه استیضاح راست باشد

حرف‌های جلسه استیضاح را هم مردم شنیدند هم کسانی که مسؤول رسیدگی به رفتار نمایندگان و اعضای دولت هستند. سخنرانی‌های دیروز نشان داد در رابطه مجلس و دولت اتفاقات عجیبی در حال افتادن است.
نظارت نمایندگان بر عملکرد وزرا؛

طرح استیضاح «رحمانی‌فضلی» به کجا رسید؟

علی‌اصغر یوسف‌نژاد عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامیاز ارجاع طرح استیضاح عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور به کمیسیون شوراها و امور داخلی پارلمان خبر داد و گفت: طبیعتاً اعضای کمیسیون شوراهای قوه مقننه در هفته اول کاری مجلس پس از سرکشی نمایندگان به حوزه‌های انتخابیه اعلام وصول می‌کنند.
برای اولین بار در کشور؛

انتشار داوطلبانه حضور و غیاب یک نماینده

حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده شاهین شهر، برخوار و میمه در مجلس شورای اسلامی طی برای اولین بار در کشور، اطلاعات حضور و غیاب خود در صحن علنی مجلس را منتشر کرد.
در جلسه استیضاح وزیر کار مطرح شد؛

ادعاي یک نماینده درباره رشوه ۵۰۰ میلیونی سازمان بهزیستی!

نماینده مردم سلسله و دلفان گفت: رئیس سازمان بهزیستی به وی پیشنهاد رشوه ۵۰۰ میلیونی به اسم امور خیریه داده است.
رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی :

طرح سختی کار رانندگان دوباره در مجلس به جریان افتاد/ تصمیمات خوبی در مجلس برای رانندگان اتخاذ شد

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت:به تازگی بحث سختی کار رانندگان را در دستور کار خود قرارداده ایم و مقرر شد تا طرحی که در مجلس نهم در خصوص سختی کار رانندگان تهیه شده بود اما تصویب آن برای مجلس دهم مانده بود.
خانه نشین های ملت؛

ماجرای دنباله دار نمایندگان مجلس و استیضاح

این روزها شاهد هستیم که نمایندگان مجلس شورای اسلامی وزرای دولت را استیضاح می کنند بسیار متاسفم شدم. تا کی باید مسیری را طی کنیم که منجر به عقب ماندگی ما شود؟ تا کی باید وقتی مقصران عقب افتادگی کشور در خانه ملت نشسته اند وزرای کشور پاسخگو باشند.
در نشست علنی مجلس مطرح شد؛

تذکر 60 نفر از نمایندگان به وزیر دادگستری درباره اختلاس 3 هزار میلیاردی

تعداد 60 نفر از نمایندگان در تذکری به وزیر دادگستری خواستار تعیین تکلیف همه افراد مرتبط با پرونده اختلاس 3 هزار میلیارد تومانی امیرمنصور آریا شدند.
انتقاد یک نماینده از روحانی؛

توئیت کنایه‌آمیز مهندس زرآبادی، نماینده قزوین به رییس جمهور

در راستای اقدام رئیس جمهور در باب تغییر سخنگوی دولت، مهندس زرآبادی این توئیت تامل انگیز را منتشر کرد.
زندگی شخصی پزشکیان و فرزندانش؛

برادرزاده‌ها و خواهرزاده‌های من بعضا بیکار هستند

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در خصوص اتهاماتی که علیه وی و خانواده‌اش مطرح شده، توضیحاتی را ارائه کرد.
صفحه  از ۳۳
نظرات و گلایه ها