حسینعلی حاجی دلیگانی:

مردم حق دارند از وضعیت حقوق و مزایای مدیران اطلاع داشته باشند

نماینده مردم شاهین شهر در مجلس گفت: در این کشور، مردم کارفرما و همه مسئولان پیمانکاران مردم ‌می‌باشند و به همین دلیل، کارفرماها باید از حقوق پیمانکارانشان مطلع باشند.
سخنگوی کمیسیون تلفیق برنامه ششم:

حداکثر حقوق مدیران دولتی ۱۲.۵ میلیون تومان شد

سخنگوی کمیسیون تلفیق برنامه ششم با بیان اینکه حداکثر حقوق جدید دو برابر حداکثر حقوق مدیریت قانون خدمات کشوری است، گفت: حداکثر حقوق ۱۲.۵ میلیون تومان تعیین شده است.
قول وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به جوانان یتیم ؛

ربیعی به جوانان یتیم وعده اشتغال داد

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره موضوعات مختلفی مانند تجمیع بیمه‌ها، طرح تحول سلامت، کارت منزلت، پول درمان کارگران، حذف یارانه پردرآمد‌ها و غیره صحبت کرد.
اوحدی:

پذیرش مسئولیت جدید عامل رفتن من از سازمان حج و زیارت شد

رئیس سابق سازمان حج و زیارت گفت: با توجه به انتصاب بنده به‌عنوان مشاور اقتصادی معاون اول رئیس‌جمهوری در امور عراق تصمیم بر آن شد تا در حوزه‌ای غیر از ریاست در سازمان حج و زیارت فعالیت داشته باشم.

عیدانه ۵ میلیون تومانی کارکنان با دستور آقای وزیر!

با دستور و تائید وزیر راه و شهرسازی به مناسبت میلاد رسول اکرم (ص) به هریک از کارکنان شرکت فرودگاه‌های کشور مبلغ ۵۰ میلیون ریال عیدانه پرداخت شد.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات:

دولت روحانی در دور دوم از جوانان بیشتر استفاده می‌کند/ ارائه مجوز به دو شرکت خصوصی پست

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از ارائه مجوز به دو شرکت خصوصی در زمینه پست و ایجاد 100 هزار شغل در حوزه ارتباطات و فناوری خبر داد و گفت: روحانی در دور دوم از جوانان بیشتر استفاده می‌کند.

مدیرعامل بر کنار شده بانک صادرات، بازهم مدیر شد!

درحالی هنوز مردم منتظر اعلام نتایج برخورد دولت با مدیران نجومی بگیر هستند که باخبر شدیم مدیرعامل معزول بانک صادرات که جزو مدیران نجومی بگیر بود به تازگی مدیر یک موسسه اعتباری شده است.
وزیری با مخالفان «دوبل»؛

زنگنه یک توسعه‌گر است، هرچند مدلش دولتی است

انتقاد‌ها به قراردادهای تازه نفتی کم‌وبیش فروکش کرده است. زنگنه در مصاحبه‌ای گفته بود بعد از انتخابات مجلس این انتقادها بسیار کم شد. در واقع تب سیاست از دایره انتقادهای نفتی به او، يكباره خوابید؛ اما هم مخالفان برقرارند و هم انتقادها بر او و سیاست‌هایش ساری و جاری. تبارشناسی منتقدان و مخالفان او شاید در شناسایی جریان‌های فکری و سیاسی امروز نفت، کمی راهگشا باشد.
بر اساس اعلام گمرک

رئیس سازمان غذا و دارو صحبت‌هایش درباره گمرک را تکذیب کرد

گمرک ایران اعلام کرده که رئیس سازمان غذا و دارو در تماس تلفنی با مسئولان گمرک از آنچه در برخی رسانه‌ها به عنوان اظهارات وی درباره گمرک آمده است، ابراز تعجب کرده و این مطالب را تکذیب کرده است.
از شایعه تا واقعیت؛

شایعه ای هدفدار برای انتصاب وزیر ارتباطات به عنوان معاونت اول یا دبیر شورای عالی امنیت ملی در دولت آینده

شایعاتی منتشر شده که تاکنون با محمود واعظی وزیر ارتباطات و فن آوری اطلاعات، مذاکراتی انجام شده تا وی به عنوان معاون اول رئیس جمهور یا دبیر شورای عالی امنیت ملی در دولت آینده به کار گرفته خواهد شد.

وزیر کشور چقدر حقوق می گیرد؟

رحمانی فضلی می گوید: چندین نفر به من پیشنهاد کردند که حاضریم بچه های شما را استخدام کنیم که به آنها گفتم شما اگر حاضرید فرزندان من را استخدام کنید بروید و فرزندان دیگران استخدام کنید، بیکار زیاد است،
دلایل کارشناسان برای ابقا دکتر آقایی؛

9دلیل برای ابقای مدیرعامل مستعفی راه‌آهن

واکنش‌ها به استعفای مدیرعامل راه آهن کم و بیش ادامه دارد. برخی کارشناسان معتقدند وی باید دوباره در سمت قبلی خود ابقا شود، چراکه منشاء خدمات مهمی در آن بخش بوده است.
وعده های انتخاباتی راه یافتگان به مجلس نیازمند رصد مستمر افکار عمومی است

یادم تو را فرامـوش!

رصد مستمر وعده ها باید به مطالبه ای عمومی و روشمند تبدیل شود. لازم است مکانیزمی توسط یک یا چند رسانه پرمخاطب برای پیگیری مستمر وعده های نمایندگان کامیاب(فارغ از انگیزه های جناحی آنان) تدوین شود تا سیه روی شود هر که در او غش باشد.
امیرحسین محبیان:

مدیران دولت خیلی بالا رفته اند و مردم را ریز می بینند/ رئیس جمهور نباید در پرده غیب باشد

مردم فكر مي‌كنند كه چرا وقتي پول جهیزیه دخترانشان را ندارند، از بيكاري فرزندانشان رنج مي‌برند؛ دولت دغدغه اش مي‌شود حل معضل پرواز يكسره به نيويورك و بعد هم با خودشان مي‌گويند: اين دولت ما مستضعف‌هاست يا دولت رفاه طلبان وسرمايه داران!
واكنش تركان به تكرار يك ادعا درباره شركت‌هاي مستقر در كيش

چرا آقاي سراج نگران است

موج صحبت‌های ترکان در رسانه ملی درباره مناطق آزاد و حمایت‌های او از نقاط قوت این مناطق -که البته با هجمه به سازمان‌ها و افرادی که گوینده این انتقادات بودند، همراه بود- همچنان ادامه دارد. دیروز قاضی سراج، رئیس سازمان بازرسی کل کشور در واکنش به سخنان اکبر ترکان، دبیر شورای‌عالی مناطق آزاد گفته بود: «اتفاقا ما اشتباه کردیم و کم گفتیم».
نعمت‌زاده عنوان کرد؛

امحای خودروهای قاچاق مدنظر نیست/کت و شلوار ایرانی می‌پوشم

وزیر صنعت با تاکید بر اینکه آتش‌زدن خودروهای قاچاق مدنظر نیست، گفت: کت و شلوار ایرانی می‌پوشم؛ اما برخی لوازم منزلم، خارجی است.
معاون سازمان برنامه و بودجه:

مباحث سیاسی در سازمان برنامه و بودجه جایگاهی ندارد

معاون امور مجلس، استان‌ها و پشتیبانی سازمان برنامه و بودجه کشور با تأکید بر انجام کار کارشناسی در این سازمان گفت: مباحث سیاسی و خط و خطوطی که بیرون درهای سازمان برنامه و بودجه عرف است، در داخل سازمان جایگاهی ندارد چرا که تنها بحث کارشناسی را دنبال می‌کنیم.
سراج :

به‌کارگيري دو شغله‌ها ممنوع است

ناصرسراج طي نامه‌اي به مديران ارشد وزارتخانه‌ها، سازمان‌ها ودستگاه‌هاي اجرايي اعلام کرد قانون منع به‌کارگيري دوشغله‌ها دردستگاه‌هاي دولتي ازتاريخ ابلاغ لازم‌الاجراست.
ربیعی؛

دولت مدافع دستمزدهای بالا و سرکوب دستمزدهای پایین نیست

وزیر کار دولت یازدهم با بیان اینکه در جریان انتشار فیش‌های حقوقی برخی تلاش کردند تا موج روانی علیه دولت فعلی ایجاد کنند و آن را اشرافی نشان دهند، گفت: دولت یازدهم به هیچ وجه مدافع دستمزدهای بالا برای یک عده و سرکوب دستمزدهای پایین نیست و موضوع فیش‌های حقوقی را با جدیت و به طور ساختاری اصلاح خواهد کرد.
معاون وزیر کار و رفاه اجتماعی؛

ابعاد مسئله فیشهای حقوقی بسیار گسترده است

معاون وزیر کار گفت: اطلاعات حاکی از آن است که ابعاد مسئله فیشهای حقوقی بسیار وسیع و عمق آن نیز بیش از آن چیزی است که منتشر شده‌است.
صفحه  از ۴
نظرات و گلایه ها