سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
خبرگزاری دولت تکذیب کرد؛

اخبار ضد و نقیص از استعفای شریعتمداری

اخبار ضد و نقیص از استعفای شریعتمداری در حالی که ظهر امروز برخی منابع خبری از جمله الیاس حضرتی از استعفای شریعتمداری خبر داده بودند، روابط عمومی وزارت صمت این خبر را تکذیب کرد.
سیده‌حمیده زرآبادی؛

واعظی در حال چینش مهره‌ها پس از قانون منع به کارگیری بازنشستگان است

زرآبادی می‌گوید: برخی آقایان از اصلاح‌طلبان مجلس تنها به عنوان جاده صاف‌کن انتظار دارند و همین که آن اتفاقی که خود می‌خواهند رخ می‌دهد، راهشان را جدا می‌کنند. برای چندمین بار است که از زمان روی کار آمدن دولت تدبیر و امید شاهد چنین اتفاقی هستیم و به نظر می‌رسد این افراد که از قدرت تصمیم‌گیری بالایی برخوردار هستند باید رویکرد خود را عوض کنند.
حضرتی خبر داد؛

وزیر صنعت، معدن و تجارت استعفا کرد

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، از استعفای وزیر صنعت، معدن و تجارت با هماهنگی رییس جمهور خبر داد.
قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان در وزارت صمت اجرا شد؛

معاونان شریعتمداری استعفا دادند

هفت معاون وزارت صمت شامل قانون منع بکارگیری بازنشستگان بودند که پس از ابلاغ این قانون توسط رییس‌جمهور همگی در حمایت از این تصمیم استعفا دادند. و در اولین انتصاب از تغییرات جدید علی رهبری متولد ۱۳۶۲ با حکم محمد شریعتمداری به سرپرستی یکی از مهم‌ترین سازمان‌های دولتی یعنی سازمان تجارت الکترونیک کشور منصوب شد.
حواشی قانون منع بکارگیری بازنشستگان؛

دردسرهای یک عدد

رضا دهکی در سرمقاله روزنامه ابتکار نوشت: نیت چنین قانونی قطعا مثبت است و طبیعتا تلاش می‌کند که از رسوب حلقه خاصی از مدیران در مناصب مختلف و کاهش ارتفاع سقف رشد در سازمان‌ها جلوگیری کرده و به تزریق روحی تازه به فضای مدیریتی ایران کمک کند. با این حال در آن روی سکه هم نگرانی‌هایی وجود دارد و هم چالش‌هایی به چشم می‌خورد.
پیوندی استعفا دارد؛

استعفای "پیوندی" از ریاست هیات مدیره تاپیکو

رییس هیئت مدیره فعلی شرکت سرمايه‌گذاري نفت، گاز و پتروشيمي تامين (تاپيکو) شب گذشته متن استعفای خودرا به مدیرعامل شستا تحویل داد.
با ابلاغ قانون ممنوعیت به‌کارگیری بازنشستگان؛

۷ معاون شریعتمداری از وزارت صنعت می‌روند+اسامی

با ابلاغ قانون اصلاح قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان هفت معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت باید تا دو ماه آینده از سمت خود در این وزارتخانه کنار بروند. این در حالی است که جایگزین این افراد مشخص شده و کمیته انتصابات وزارت صنعت، معدن و تجارت پیشنهادات خود را در این رابطه به محمد شریعتمداری -وزیر صنعت، معدن و تجارت- اعلام می‌کند؛ هرچند که با توجه به نقش توسعه‌ای برخی از سازمان‌های مربوطه و نقش کلان آن در ساختار صنعتی، تولیدی، تجاری و اقتصادی کشور نظر دولت و بخش خصوصی نیز در این رابطه اخذ خواهد شد.
خروج از خدمت با بازنشستگی؛

ممنوعیت بکارگیری بازنشستگان و الزامات آن

ماده واحده قانون اصلاح «قانون ممنوعیت بکارگیری بازنشستگان» با تصویب در جلسه علنی روز سه شنبه مورخ 6/6/1397 و تاییدشورای نگهبان درتاریخ 21 شهریور وابلاغ آن توسط رییس مجلس به دولت مراحل قانونی را طی کرد. وفق قانون پس از طی فرصت دوماهه قانونی باید اجرایی شود.

استعفای "پیوندی" از ریاست هیات مدیره تاپیکو

رییس هیئت مدیره فعلی شرکت سرمايه‌گذاري نفت، گاز و پتروشيمي تامين (تاپيکو) شب گذشته متن استعفای خود را به مدیرعامل شستا تحویل داد.
سید سلمان سامانی خبرداد:

استعلام وزارت کشور از ۲ نهاد نظارتی و حقوقی درباره قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان

سیدسلمان سامانی سخنگوی وزارت کشور در صفحه شخصی خود با انتشار نامه‌ای از ارسال استعلام وزارت کشور از دیوان محاسبات کشور و معاونت حقوقی ریاست‌جمهوری به منظور اعلام صریح نظرات آنها درباره شمولیت شهرداران در قانون منع به کارگیری بازنشستگان خبر داد
معاون سیاسی استاندار خراسان رضوی:

استعفایم را نوشته و تحویل داده‌ام/ 4 مدیر دیگر در استانداری مشمول قانون منع به کارگیری بازنشستگان هستند

معاون سیاسی استاندار خراسان رضوی گفت: همان روز که شورای نگهبان قانون منع به کارگیری بازنشستگان را تایید کرد، استعفایم را نوشتم و تحویل استاندار دادم و تصمیم‌گیری در این رابطه با ایشان است.
وزیر ارتباطات:

فیلترینگ یک نارضایتی عمومی است

نمایندگان مجلس از موافقت خود با پیشنهاد وزیر ارتباطات برای تغییر روند مسدود کردن سایت‌ها و پلتفرم‌ها به‌ویژه برای حمایت از استارتاپ‌ها گفته‌اند.
عدم تحرک لازم دولت؛

بدون سخنگو و وزیر و سفیر دولت چگونه کار می‌کند؟!

در حالی که شرایط خاص اقتصادی کشور نیاز به تحرک مسئولان مختلف برای حل معضلات دارد اما وزارتخانه‌ها و سفارتخانه‌های اصلی کشور همچنان بدون سکاندار رها شده‌اند.همین تعلل در انتخاب وزیر و معرفی آن به مجلس را باید دلیل اصلی برخی از نابسامانی‌ها به‌خصوص در حوزه گمرکی دانست که سبب بروز کمبودهای بسیاری در واحدهای تولیدی به‌دلیل ترخیص نشدن مواد اولیه است. به بیان دیگر حال که دشمن جنگ اقتصادی را علیه کشور و مردم ایران شروع کرده، در جبهه داخلی، اقتصاد کشور بدون فرمانده اداره می‌شود.
رئیس دیوان محاسبات؛

۱۷۰ مقام ارشد دولتی بازنشسته می‌شوند

رئیس دیوان محاسبات کشور گفته است: با بررسی‌های صورت گرفته مشخص شده که حدود ۱۷۰ مقام دولتی طبق قانون جدید نمی‌توانند در دستگاه‌های اجرایی به خدمت خود ادامه دهند.رئیس دیوان محاسبات کشور بیان کرد: فرزندان جانبازان قبلا می‌توانستند بعد از بازنشستگی به کار بازگردند که آن‌ها نیز طبق قانون جدید امکان چنین کاری را نخواهند داشت.
اصلاح قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان؛

معاون شریعتمداری که با ابلاغ قانون، باید از وزارت صنعت بروند + اسامی

هفت معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با ابلاغ قانون اصلاح قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان طی دو ماه آینده باید از سمت خود کناره‌گیری کنند.
دور زدن ممنوع؛

کوچ پیرمردها از دولتی ها به خصولتی ها ممنوع!

ساتا،شستا،هلدینگ خلیج فارس،شرکت های سرمایه گذاری بانک ملی،پارسیان،غدیر و صندوق بازنشستگی و ذخیره فرهنگیان هم مشمول این قانون می شوند.
رحمانی فضلی خبر داد؛

جابجایی برخی از استانداران با ابلاغ قانون منع بکارگیری بازنشستگان

وزیر کشور با اشاره به ابلاغ قانون جدید منع بکارگیری بازنشستگان، گفت: اکنون تعدادی از استانداران هستند که باید جابه‌جا شوند.
انتخاب خانم حمیرا ریگی به عنوان سفیر برونئی؛

واکنش سخنگوی وزارت خارجه به شایعه سفارت حمیرا ریگی

سخنگوی وزارت امور خارجه در واکنش به اخباری مبنی بر انتخاب خانم حمیرا ریگی به عنوان سفیر برونئی گفت: در شرایط فعلی این خبر را تایید نمی کنم.
رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد؛

ادعای سایپا درباره ورود ۷۰۰ هزار کاربر برای ثبت‌نام را بررسی کنید

رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی در نامه‌ای به وزیر ارتباطات خواستار بررسی ادعای مدیرعامل شرکت خودروسازی سایپا مبنی بر ورود لحظه ای ۷۰۰ هزار کاربر برای ثبت نام در پیش‌فروش خودرو شد.
هشدار به مدیران بازنشسته؛

قاضی سراج: فقط ۶۰ روز جهت ترک پست فرصت دارید

قاضی سراج به بازنشستگان شاغل در دستگاه‌های دولتی هشدار داد: فقط ۶۰ روز جهت ترک پست فرصت دارید.
صفحه  از ۳۱
نظرات و گلایه ها