سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
مدیرانی لب مرز بازنشستگی؛

چند مدیر بازنشسته باید با آموزش‌وپرورش خداحافظی کنند؟

قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان چه تحولاتی را در آموزش‌وپرورش رقم می‌زند؟ طبق پیگیری‌های ، ۴ نفر باید با این وزارتخانه خداحافظی کنند و نیروهای جوان جای آنها را بگیرند
مدیرانی لب مرز بازنشستگی؛

چند مدیر بازنشسته باید با آموزش‌وپرورش خداحافظی کنند؟

قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان چه تحولاتی را در آموزش‌وپرورش رقم می‌زند؟ طبق پیگیری‌های انجام شده چهار نفر باید با این وزارتخانه خداحافظی کنند و نیروهای جوان جای آنها را بگیرند.
درگذشت مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی ؛

پیام تسلیت وزرا در پی درگذشت رئیس سازمان تامین اجتماعی و معاون وی

جمعی از وزرای اقتصادی در پیام های جداگانه با صدور پیامی در گذشت سیدتقی نوربخش رئیس سازمان زمان تامین اجتماعی و عبدالرحمن تاج الدین معاون وی را در سانحه تصادف در حین ماموریت تسلیت گفتند.
قانون منع به کارگیری بازنشستگان ؛

اهمیت انتخاب استاندارتهران

استان تهران با دارا بودن ۲۰ درصد جمعیت کشور در حالی چشم انتظار انتخاب استاندار است، که تصدی سکان هدایت این استان نیازمند شخصی فعال، فراجناحی و باتجربه است.
قانون منع به کارگیری بازنشستگان؛

خداحافظی اولین دیپلمات بازنشسته وزارت خارجه

در آستانه فرا رسیدن بیست و هفتم آبان ماه، آخرین فرصت اجرای " قانون منع به کارگیری بازنشستگان" مراسم تودیع و بدرقه ابراهیم طاهریان، سفیر ایران در ترکیه برگزار شد.
با حکم رحمانی انجام شد؛

انتصابات جدید در وزارت صنعت، معدن و تجارت

وزیر صنعت، معدن و تجارت در بدو آغاز به کار خود در این وزارتخانه که با چالش منع به‌کارگیری بازنشستگان روبه‌روست، نخستین احکام انتصاب خود را برای سید رضا سیدعلیخانی و افشار فتح‌اللهی به‌ترتیب در پست‌های «مشاور وزیر و رئیس مرکز حراست» و «مشاور وزیر و مدیرکل دفتر وزارتی» صادر کرد.
درس عبرت برای لیبرال ها؛

مدیری لیبرال که به پایان تاریخ فوکویاما نزدیک می‌شود

فرانسیس فوکویاما در صحبتی نظریه پایان تاریخ خود مبنی بر برتری لیبرالیسم را رد کرده که نشان می‌دهد افرادی مانند آخوندی باید از این موضوع درس عبرت بگیرند.فرانسیس فوکویاما، تئوری پایان تاریخ و واپسین انسان را در سال ۱۹۸۹ مطرح و در سال ۱۹۹۲ در کتاب پایان تاریخ و آخرین انسان (The End of History and the Last Man) منتشر و تشریح کرد. وی در این نظریه گفت با توجه به فروپاشی شوروی با نماد کمونیسم و سوسیالیسم در جهان و ناکارآمدی آن برای کشورهایی که وجود دارد و با توجه به اینکه چین دیگر از این نظریه اقتصادی برای خود استفاده نمی‌کند، باید لیبرالیسم را آقای جهان دانست و دیگر تاریخ برای همیشه برای نظریه‌های دیگر مدیریت و اعتقادی تمام شده است. وی در جای می‌گوید: «نقطه پایان تکامل ایدئولوژیک بنی‌بشر و فراگیرشدن لیبرال دموکراسی غربی به عنوان شکل نهایی حکومت بشری است».
در شهر گرگان؛

بزرگداشت رییس سازمان تامین اجتماعی

مراسم ادای احترام و بدرقه دکتر سید تقی نور بخش، معاون وزیر و رییس سازمان تامین اجتماعی و دکتر عبدالرحمان تاج الدین، معاون پارلمانی سازمان تامین اجتماعی، صبح جمعه، ۲۵ آبان، با حضور محمد شریعتمداری، وزیر فعلی و علی ربیعی وزیر سابق کار، تعاون و رفاه اجتماعی در شهر گرگان برگزار شد.
سلمان خدادادی:

تنها در یک دستگاه ۲۵۰۰ بازنشسته وجود دارد

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: اینکه اعلام می‌شود ۱۵۰ یا ۲۰۰ نفر مشمول قانون منع به کارگیری بازنشستگان می‌شود قطعا آمار صحیحی نیست. بر اساس اطلاعاتی می‌توانم بگویم تنها در یک دستگاه بیش از ۲۵۰۰ نیروی بازنشسته وجود دارد.
درگذشت مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی کشور؛

پیام تسلیت وزیر بهداشت به مناسبت درگذشت نوربخش

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در پیامی درگذشت دکتر سیدتقی نور بخش مدیر عامل فقید سازمان تامین اجتماعی کشور را در جریان سانحه رانندگی در استان گلستان و در حین ماموریت تسلیت گفت.
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس :

جوانان باتجربه بهتر از نخبگان بی تجربه

خدادادی گفت: یکی از اهداف اجرای قانون منع بکارگیری از بازنشستگان، جوانگرایی است اما شرط انتخاب افراد جایگزین تنها جوان بودن نیست بلکه برای حفظ تجارب و داشته ها باید سابقه داران پست های مدیریتی و افراد آموزش دیده در بدنه دستگاه ها برای تصدی پست ها در نظر گرفته شوند.
قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان؛

گزینه‌های جدی ۱۲ استانداری کشور چه‌کسانی هستند؟ +سوابق

منع به‌کارگیری بازنشستگان از حدود دو ماه پیش به سازمان اداری و استخدامی کشور ابلاغ و سبب شد تا بسیاری از دستگاه‌های اجرایی در مناطق مختلف کشور با تغییرات جدی روبه‌رو شوند. مدیران بازنشسته طبق قانون تا 24 آبان فرصت ترک صندلی خود را دارند. با اجرای قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان، گزینه‌های جدی ۱۲ استانداری کشور چه‌کسانی هستند؟
بر اثر تصادف عصر امروز رخ داد؛

درگذشت «تاج الدین» و «نوربخش» در بیمارستان

بدنبال حادثه تصادف امروز گرگان، عوامل بیماستان گرگان از درگذشت تاج الدین و نوربخش براثر شدت جراحات وارده خبر دادند.
سلام امینی:

۲۱۰ مدیر کلیدی با دولت خداحافظی می‌کنند

نماینده مجلس شورای اسلامی با اشاره به قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان گفت: ۲۱۰مدیر کلیدی باید ازدولت خداحافظی کنند در غیر این‌صورت با آنان برخورد قانونی می‌شود
احتمال تغییر آرایش دولت چقدر است؟

گمانه زنی ها درباره تغییرات جدید در کابینه

روزنامه خراسان در گزارشی به نقل از حسن روحانی نوشت که در برخی استانداری ها، فرمانداری ها و وزارتخانه ها به ناچار تغییراتی ایجاد خواهد شد.
معاون قوانین مجلس در واکنش به اظهارات قاضی سراج؛

بازنشستگان باید 27 آبان از سمت خود کناره‌گیری کنند

میرمحمدصادقی گفت: بحثی که اخیرا قاضی سراج رئیس سازمان بازرسی کل کشور درباره اعلام زمان 15 آذر برای آخرین مهلت ترک خدمت بازنشستگان در نظر گرفته شده هیچ مبنایی ندارد.
پیروزی حناچی را بیشتر بشناسیم؛

از سوابق اجرایی و علمی حناچی تا عمق رقابت او با آخوندی

پس از اعلام نام حناچی به عنوان شهردار منتخب، چهره خبرنگاران بیش از آنکه به خاطر پیروز شدن حناچی خندان باشد، به خاطر شهردار نشدن آخوندی شاد شده بود.
یک صندلی و تلاش برای نرفتن!

وضعیت اجرای قانون ممنوعیت بکارگیری بازنشستگان

لابی های بی پایان در فاصله هشت روز مانده به اتمام مهلت خداحافظی مدیران بازنشسته ادامه دارد.
تغییرات معاونان وزیر راه ؛

شمارش معکوس برای تغییر مدیران وزارت راه

اجرای برنامه‌های مد نظر روحانی در وزارت راه باعث می‌شود تا وزیر جدید راه به زودی برخی معاونان این وزارتخانه را تغییر دهد. در این بین تغییر معاونان مسکنی بیش از معاونان حمل‌ونقلی محتمل به نظر می‌رسد.
قانون منع به کارگیری بازنشستگان ؛

سه معاون بازنشسته وزارت نفت اختیارات خود را واگذار کردند

سه معاون وزیر نفت که مشمول «قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان» هستند، اختیارات خود را به معاونان یا قائم مقام خود واگذار کردند.
صفحه  از ۴۲
نظرات و گلایه ها