سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
تاجگردون مطرح کرد؛

موافقت یواشکی وزرا با بازگشت کوپن؛ آقای روحانی هنوز مخالف است

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس درباره بازگشت کوپن گفت:وزرا در لفافه­ و پنهانی و یواشکی بارها موافقت خود برای اجرایی شدن این طرح را بیان کرده اند اما روی هم رفته رئیس جمهور و دولت چندان اعتقادی به این موضوع ندارد و نگاه رئیس جمهور هنوز محتاطانه است.
توییت یک خبرنگار:

وزارت اقتصاد میزان حقوق مدیرانش را اعلام نمی‌کند

توئیت کنایه آمیز یک خبرنگار: وزارت اقتصاد علی رغم تاکید قانون حاضر نیست اعلام کند دستمزد مدیرانش چقدر است.
وقتی زنگنه عکس اظهاراتش عمل می‌کند؛

سودجویی مدیران ناتوان پتروشیمی از واژه "تحریم" تمام می‌شود؟

در حالی‌که بسیاری از مدیران ناکارآمد صنعت پتروشیمی این روزها از تحریم به نفع مدیریت ضعیف خود بهره برده اند و تاکید دارند که کاهش تولید و صادرات محصولات پتروشیمی به دلیل تحریم‌های ناعادلانه صورت گرفته بررسی اظهارات زنگنه در اواسط بهمن ماه سال ۱۳۹۳ در سالگرد پنجاه سالگی تاسیس شرکت ملی صنایع پتروشیمی تمام این اظهارات را نقض می‌کند!
علیرضا حیدری؛

قطعا سازمان تامین اجتماعی با ضرر و زیان مواجه شد

کارشناس مدیریت بانکداری بر این باور است که رشد ارزشِ دارایی‌هایِ غیرنقدی صندوق‌های بازنشستگی در شرایط تورمی، نمی‌تواند مصارف روبه رشد آنها را پوشش دهد.
لابی‌گری اصلاح‌طلبان در مجلس جواب داد؛

حذف مهمترین منتقد دولت از ریاست کمیسیون اقتصادی/ چه کسانی از رفتن پورابراهیمی خوشحال می‌شوند؟

الیاس حضرتی عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی به عنوان ریاست جدید کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی انتخاب شده است؛ این در حالی است که فعالیت رسانه‌ای وی نمود بیشتری دارد و براساس گفته یکی از اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس لابی‌گری منجر به انتخاب حضرتی شده است.
شهاب‌الدین بی‌مقدار؛

تمام امکانات برای حضور زنان در استادیوم‌ها مهیاست، اما آقایان نمی‌گذارند

شهاب‌الدین بی‌مقدار، عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس، با انتقاد از عدم حضور زنان در استادیوم‌ها، گفت: به رغم اینکه وزارت ورزش اعلام می‌کند تمام امکانات برای حضور زنان در استادیوم‌ها مهیاست، آقایان به زنان و دختران اجازه نمی‌دهند که یک مسابقه تماشا کنند. اینها مواردی است که بر جامعه اثر می‌گذارد.
شقاقی‌شهری مطرح کرد:

نیمه پنهان حقوق‌های نامتعارف

مقاومت در برابر انتشار اطلاعات دستمزدی مدیران کشور، باوجود گذشت دو سال از تصویب قانونی که اعلام این اطلاعات را به عموم مردم اجباری می‌کند، نشان‌دهنده عمق غیرپاسخ‌گو بودن و پنهان‌کاری در دستگاه‌هایی است که با اموال عمومی و منافع همه مردم ایران سروکار دارند.
ناهید تاج‌الدین مطرح کرد؛

اجرای ناقص قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: اشتغال به کار یک‌هزار بازنشسته مشمول قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان دهن‌کجی به نسل‌های جوان است.
عضو کمیسیون امنیت ملی؛

دولت، مخالف اصلی احیای کوپن در کشور است

عضو کمیسیون امنیت ملی عنوان کرد: دولت در خصوص شیوه تخصیص 14 میلیارد دلاری که برای تامین و توزیع کالاهای اساسی در نظر گرفته شده بود ، نمره قابل قبولی دریافت نمی کند و این مصوبه بهتر از اینها قابل اجراست.
مدیران شایسته هراسی از پاسخگویی ندارند؛

20 سوال از مدیرعامل ایران خودرو و 1 سوال از وزیر صنعت

پاسخگویی یکی از اصول بی بدیل در امر شفافیت و کاهش زمینه های فساد است. اگر مجریان دستگاه ها و بخش های مختلف اقتصاد خود را در معرض سوال مردم و پایش افکار عمومی قرار ندهند، عیار عملکرد آنان مشخص نخواهد شد.انتظار از هیئت مدیره ایران خودرو این است که خود را در معرض سوال افکار عمومی قرار دهد.
رفتار شهرداری اهواز نشان داد؛

هرجا مسؤلان زندگی‌ می‌کنند، آسمان آبی‌تر، آب گواراتر، درختان سبزتر و ...

رفتار موسوی فرد، نشان داد که امام جمعه یک مقام مردمی است نه حکومتی. مردم باید بدانند که امام جمعه سمت آنهاست نه مسؤولان.
گویا اعضای هیئت مدیره انگیزه استعفا ندارند؛

حضور چند شغله‌ها در ترکیب هیات مدیره صندوق ضمانت سپرده‌ها!

طبق اطلاعات کسب شده در ترکیب هیات مدیره صندوق ضمانت سپرده‌ها که وابسته به بانک مرکزی است،‌ افرادی مانند محمدرضا شجاع الدینی ( 3 شغله)،‌ ندیمی بوشهری (بازنشسته)،‌ ابراهیم کاردگر ( مدیرعامل بیمه دانا) و احمد بدری ( 3 شغله) حضور دارند. این صندوق ماموریت حمایت از سپرده‌گذاران از طریق تضمین بازپرداخت وجوه متعلق به سپرده‌گذاران بانک‌ها و سایر مؤسسات اعتباری عضو درصورت ورشکستگی را دارد. آیا این افراد میتوانند حق سپرده گذاران را بگیرند!؟
بیش از ۶۰ درصد بازنشستگان زیر خط فقر!!

سر بازنشستگان تأمین اجتماعی از همسان‌سازی حقوق بی‌کلاه ماند

مصوبه همسان‌سازی حقوق بازنشستگان دستگاه‌های مختلف دولتی و…، در حالی اجرا می‌شود که بازنشستگان تأمین اجتماعی به عنوان محروم‌ترین اقشار جامعه، همچنان چشم انتظار وعده‌های دولت هستند.
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی:

عدالت به معنی دریافت خدمات رایگان توسط تمامی مردم نیست

مسعود پزشکیان نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به ضرورت برقراری عدالت در حوزه بهداشت و درمان، گفت: اگر به پولدار و فقیر به یک چشم نگاه کنیم، ندارها امکان دریافت خدمات مناسب و رایگان را نخواهند داشت، عدالت حکم می‌کند که پولدار هزینه پرداخت و فقیر خدمات رایگان دریافت کند. عدالت به معنی دریافت خدمات رایگان توسط تمامی مردم نیست.
علی لاریجانی:

دولت کارگزار مناسبی برای امر اقتصادی نیست

علی لاریجانی در جلسه زیرساخت‌های جاده‌ای و ریلی خراسان شمالی در شیروان، با اشاره به اینکه حل مسئله بیکاری در کشور رونق تولید است، افزود: برای رونق تولید هم باید زیرساخت و بسترها فراهم شود و هم اینکه مشارکت مردم ایجاد شود.
محمدی:

4 گروه از کمیسیون اصل 90 بزودی عازم مناطق سیل‌زده می‌شوند

رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس، از اعزام یک گروه کارشناسی به استان فارس برای بررسی سیل شیراز خبر داد و گفت: 4 گروه دیگر نیز به زودی عازم دیگر استان‌های سیل‌زده می‌شوند.
ادبیات ناپسند مسئولان ؛

می‌‌خواهید ما هم شما را با مسؤولان چینی مقایسه کنیم؟

این روزها برخی از مسؤولان کشور در حال توصیه به مردم برای کم خوردن، کم پوشیدن و کم خرج کردن هستند. آنها می‌خواهند با توجه به شرایط اقتصادی کشور، مردم زندگی خود را مدیریت کنند. اصل حرف درست است. ما باید سبک زندگی خود را با توجه به فشارهای اقتصادی، تغییر بدهیم اما لحن و ادبیات این دوستان پسندیده نیست.
انتصابات وزارت نفت؛

تکیه ۲۸غیرنفتی بر صندلی‌های نفتی/وزیر نفت:یک وَن هم نیرو نیاوردم!

وزیر نفت در حالی می‌گوید مدیران کمی را از بیرون به نفت آورده که نگاهی به انتصابات وی طی ۶ سال اخیر نشان می‌دهد مدیران غیرنفتی در زمان مدیریت وی بیشترین سهم را در میان سمت‌ها داشته‌اند.
ذره‌بین رسانه‌ها حساس‌تر می‌شود؛

۲۲ وعده مسئولین به سیل‌زدگان

۲۲ وعده مسئولان کشور به مردم سیل زده در ۴ ماه گذشته برای جلوگیری از فراموشی و تسریع در تحقق آنها زیر «ذره بین» رسانه ها قرار می گیرد.
شریعتی:

کاغذبازی‌های اداری در شرایط فعلی باید به حداقل برسد

رئیس کمیته صنایع غذایی اتاق بازرگانی گفت: تامین مواد اولیه از مهمترین چالش‌های بخش صنعت کشور است؛ به طوری‌که اکنون کمتر واحدی می‌تواند برنامه ریزی تولید داشته باشد و یا به مشتریان خود زمان دقیق تحویل کالا را اعلام کند. پس انتظار داریم به محض رسیدن کالا به کشور در کمترین زمان ممکن مواد به کارخانه فرستاده شود.
صفحه  از ۸۷
نظرات و گلایه ها