سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
یک‌لحظه مکث؛

آیا روحانی دو سال پیش هم به مناطق سیل‌زده می‌رفت؟+ تصاویر

نمونه بارز این مهم را می‌توان در سیل ویرانگر ایلام در آبان ماه سال 94 مشاهده کرد جایی که به‌مراتب سیل شدیدتر بود اما روحانی نوبخت و فریدون را برای حضور در مناطق بحرانی فرستاد.
گریزی به پیامک جدید رئیس جمهور؛

بیاییم با حقوق خود بیشتر آشنا شویم!

در انتخابات سال 92، حسن روحانی درحالی موفق به کسب اکثریت آرا شد که خود را حقوق دان معرفی کرد. اینکه رییس جمهور منتخب مردم نه تنها با حقوق آشنا باشد بلکه ...
وزیر ارتباطات:

پیامک‌های روحانی رایگان است

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: برای ارسال پیامک از سوی رئیس‌جمهوری، هیچ هزینه‌ای به دولت تحمیل نخواهد شد.
رئیس سازمان برنامه و بودجه؛

زمان واریز حقوق کارمندان و یارانه اسفندماه اعلام شد

رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: با خزانه توافق کرده‌ایم حقوق کارمندان حداکثر تا ۲۰ اسفند و یارانه اسفند چند روز زودتر پرداخت شود.
در نامه جهانگیری به طیب‌نیا و نوبخت عنوان شد

آغاز پرداخت مطالبات فرهنگیان با انتشار 5 هزار میلیارد اوراق صکوک/ سازمان برنامه و بودجه تعهد و بازپرداخت اصل و سود را پیش بینی کند

طی نامه معاون اول رئیس جمهور به وزارت اقتصاد به این وزارتخانه اجازه انتشار حداکثر 50 هزار میلیارد ریال اوراق صکوک اجاره بابت پرداخت بدهی های وزارتخانه‌های آموزش و پرورش و علوم، تحقیقات و فناوری داده شد.
امین زاده در بازدید از مرکز آمار ؛

مردم از محرمانه ماندن اطلاعاتشان مطمئن باشند

دستیار رییس جمهوری اظهار داشت: مردم با ارائه اطلاعات صحیح و دقیق مسئولان کشور را در برنامه ریزی دقیق برای پیشرفت کشور یاری کنند و مطمئن باشند که اطلاعات آنها محرمانه باقی خواهد ماند.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی:

دولت مخالف اشرافی گری است و برای تحقق عدالت اجتماعی تلاش می کند

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت که دولت یازدهم مخالف اشرافی گری است و تمام تلاش خود را برای تحقق عدالت اجتماعی به کار می بندد.
امین‌زاده:

تحقق بخشی از بیانیه رئیس جمهور با اصلاح قوانین و مقررات نظام پرداخت‌ها امکانپذیر است

معاون حقوقی رئیس جمهور اصلاح قانون مدیریت خدمات کشوری و اجرایی شدن دو قانون دسترسی آزاد به اطلاعات و ارتقاء سلامت اداری را موجب اجرایی شدن بخش‌های قابل توجهی از بیانیه رئیس جمهور دانست و گفت: اصلاح قانون مدیریت خدمات کشوری با بررسی فوری در دولت ظرف دو هفته ممکن است.
گزارش ویژه جهانگیری به رئیس جمهور در خصوص پرداخت‌های غیر متعارف

پرداخت های غیرمتعارف در دستگاه‌ها استثنا است/ مازاد دریافتی مدیران در حال استرداد به بیت المال است/ وضعیت 4 وزارتخانه در دست بررسی

گزارش کمیته ویژه‌ای که بعد از ابلاغ رئیس جمهور و دستور جهانگیری برای بررسی همه جانبه مسأله فیش های حقوقی، زمینه‌ها، ابعاد و موارد مختلف آن تشکیل شده بود منتشر شد.
سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در کوتاه‌مدت اجرایی نیست؛

جهانگیری: ذائقه مردم و افکار عمومی از حقوق‌های نجومی تلخ شده است/ رونمایی از طرح رفع معضلات بانکی در کشور

معاون اول رئیس‌جمهور با اشاره به اینکه سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در کوتاه‌مدت قابلیت اجرایی ندارد، گفت: مصمم به اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در کشور هستیم.
بیانیه مهم روحانی خطاب به ملت شریف ایران:

مبارزه با فساد و رانت در نظام اداری و اقتصادی را تا ریشه کن شدن ادامه می دهیم/ دستگاه ها موظف به انتشار حداقل و حداکثر حقوق مدیران می شوند

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی در این بیانیه با ابلاغ این دستور که 'لایحه اصلاح نظام حقوقی پرداخت ها با رفع خلاء های قانونی با فوریت تهیه و همچنین دستگاهها موظف به انتشار حداقل و حداکثر حقوق مدیران کشوری و لشکری شوند' تصریح کرده است: با کسی عقد اخوت نبسته ام؛ مبارزه با فساد و رانت در نظام اداری و اقتصادی را تا ریشه کن شدن ادامه می دهیم.
در جلسه روزشنبه به ریاست روحانی تصویب شد

لغو مصوبه دولت قبل در تفویض اختیارات ویژه به هیات عامل صندوق توسعه/ گزارش ناظر صندوق ارائه شد

هیات امنای صندوق توسعه ملی درخواست استعفای رییس و اعضای هیات عامل صندوق را پذیرفت و پیگیری لغو مصوبه دولت قبل در مورد اختیارات هیات عامل در خصوص پرداخت حقوق و مزایا را تصویب نمود
فروزنده:

حقوق‌های نجومی نتیجه روحیه اشرافی و سوء استفاده از جایگاه و قوانین است/دولت غده چرکین نظام اداری را اصلاح کند

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی دولت دهم تصریح کرد حقوق‌های نجومی نتیجه روحیه اشرافی و سوء استفاده از جایگاه و قوانین است و فرصتی ایجاد کرده است که دولت این غده چرکین نظام اداری را اصلاح کند.
با مصوبه هیات وزیران:

ساعت کار ادارات دولتی در نوزدهم و بیست و سوم ماه رمضان

با مصوبه هیات وزیران زمان شروع به کار تمامی وزارتخانه‌ها، سازمان‌ها، شرکت‌ها و موسسات دولتی در سراسر کشور در روزهای نوزدهم و بیست و سوم ماه مبارک رمضان با دو ساعت تاخیر آغاز شود.
نوبخت در نشست خبری:

شنبه‌ها علیه دولت اتاق فکر شکل می‌گیرد/تغییر نهاوندیان صحت ندارد

سخنگوی دولت در واکنش به جوسازی‌ها بر علیه دولت، گفت: هر هفته شنبه‌ها اتاق فکری بر علیه دولت تشکیل می‌شود و تصمیم‌ می‌گیرند بر روی چه موضوعی تا آخر هفته برای سوء‌استفاده تمرکز کنند.
بخشنامه رحمانی‌فضلی به استانداران:

استفاده از جنس خارجی را در وزارت کشور ممنوع کنید

وزیرکشور در بخشنامه ای،مسؤولیت معاونان وزارت کشور و استانداران در اجرای فرمان مقام معظم رهبری و تصویب نامه هیأت وزیران درخصوص ممنوعیت خرید خارجی را ابلاغ کرد.
معاون اول رئیس جمهوری ابلاغ کرد:

مصوبه دولت درباره تعیین اعضا و وظایف شورای سیاستگذاری و راهبری حلال

معاون اول رئیس جمهوری مصوبه هیات وزیران درباره تعیین اعضا و وظایف شورای سیاستگذاری و راهبری حلال را برای اجرا ابلاغ کرد.
نوبخت اعلام کرد؛

برنامه دولت برای ساماندهی 70 هزار پروژه ناتمام عمرانی

رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی با اعلام وجود 70 هزار پروژه نیمه تمام در کشور، به اولویت بندی طرح ها در تخصیص بودجه و همچنین واگذاری آنها به بخش غیر دولتی به عنوان سیاست مشخص دولت به منظور تکمیل طرح های موجود اشاره کرد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزارت کشور:

یک هزار میلیارد تومان به سرمایه سیستم بانکی کشور اضافه می‌شود/‌از ابتدای تیرماه برنامه اقتصاد مقاومتی وارد فاز اجرایی می‌شود

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزارت کشور: تسهیلات، با اولویت سرمایه در گردش با وجود چک‌های برگشتی و مطالبات غیرجاری به واحدهای تولیدی غیرفعال که مورد تأیید ستاد اقتصادمقاومتی باشند، پرداخت شود.
دکتر علی عسگری رییس جدید سازمان صدا و سیما؛

تبریک آغاز مسئولیت رییس جدید صداوسیما/جهت‌گیری کلی رسانه ملی باید تقویت امید و اعتماد باشد

رییس جمهوری آغاز مسئولیت دکتر علی عسگری رییس جدید سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران و نخستین حضورش در هیات وزیران را تبریک گفته و اظهار امیدواری کرد که روحیه مسئولانه ایشان به پیشبرد برنامه‌های پیشرفت کشور کمک کند.
صفحه  از ۳
نظرات و گلایه ها