فیش نجومی مدیرعامل فروشگاه رفاه هم منتشر شد؛

دریافت ماهانه بیش از 24 میلیون تومان+اسناد

فیش حقوقی مدیرعامل شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه نشان می‌هد که وی ماهانه بیش از 24 میلیون تومان حقوق دریافت می‌کند.
حسینعلی حاجی دلیگانی:

مردم حق دارند از وضعیت حقوق و مزایای مدیران اطلاع داشته باشند

نماینده مردم شاهین شهر در مجلس گفت: در این کشور، مردم کارفرما و همه مسئولان پیمانکاران مردم ‌می‌باشند و به همین دلیل، کارفرماها باید از حقوق پیمانکارانشان مطلع باشند.
گزارش تحلیلی «شفافیت برای ایران»؛

اعلام عمومی حقوق و مزایای مدیران، گام مهمی در راستای افزایش اعتماد عمومی به نظام

گروه «شفافیت برای ایران» با انتشار بیانیه‌ای تحلیلی ضمن تشریح دستاوردهای اجرای ماده ۳۵ برنامه ششم، اعلام کرد: اعلام عمومی حقوق و مزایای مدیران بزرگترین ضامن برای عدم تکرار پدیده‌‌های تلخی مانند حقوق‌های نجومی است.
احمد توکلی:

خطر نجومی‌بگیران بیشتر از اختلاسگران است/ تا الان ۵۳ نفر احضار شدند

یک کارشناس اقتصادی با اشاره به قابل اتکا نبودن آمار تعداد نجومی‌بگیران، گفت: مدیری که امین تلقی می‌شود و در توزیع منابع به نفع خود برداشت می‌کند، هر کار دیگری نیز از او ممکن است سر بزند.
دستور جدید روحانی درباره سلامت نظام اداری؛

هشدار به مدیرانی که به کارمندان «طبقه تشویقی» می دهند

بر اساس ابلاغیه روزهای اخیر رئیس جمهور به همه وزارت خانه ها و استانداری ها، تاکید شده است کارگروه مذکور با توجه به آیین نامه پیشگیری و مقابله با مفاسد اقتصادی در قوه مجریه ایجاد شده، لذا همچنان معتبر بوده و مشمول تغییرات مصوبه سال 93 نیست.
رئیس دیوان محاسبات:

فساد سیستمی نشده، دو سال قبل باید جلوی حقوق نجومی گرفته می‌شد

رئیس دیوان محاسبات کشور با رد نظر برخی که می گویند فساد در کشور سیستمی شده ،گفت: اگر نظامات هوشمند نظارتی در دستگاه های اجرایی مستقر می‌شد دو سال پیش از وقوع دریافت های نجومی باید هشدارهای مربوطه به مدیران داده می‌شد.
بی توجهی به منافع ملی؛

حقوق های نامتعارف ابزاری برای تخریب نظام

یکی از مسائلی که متأسفانه هرازگاهی و به بهانه‌ای توسط جناح‌ها و جریانهای سیاسی به ویژه افراطی‌های آن‌ها فدا می‌شود توجه به منافع ملی کشور است، قطعاً و قاعدتاً هر‌اقدام غیر‌قانونی و یا هر سوء‌استفاده‌ای از مقام و موقعیت برای برخورداری شخصی از منابع بیت‌المال اقدامی‌ناپسند، نادرست و خلاف شرع و قانون‌ است و شایسته برخورد و اصلاح.
علیرضا زاکانی:

رئیس جمهور سرمایه‌گذاری برخی وزرا در خارج از کشور را اعلام کند

نماینده مجلس نهم گفت: رئیس جمهور نباید فقط به سخن اکتفا کند، بلکه میزان سرمایه‌گذاری برخی وزرا در خارج از کشور را به مردم اعلام کند.
راه اندازی سامانه ثبت حقوق و مزایای دریافتی مدیران و کارکنان دستگاه های اجرایی؛

سکوت دختر نجومی بگیر هنگام بررسی فیشهای نجومی در مجلس!

در روز بررسی موضوع در دسترس عموم بودن حقوق ها و مزایای نجومی بگیران، مدیران و مقامات و کارکنان دستگاهها، برخی از نمایندگان از جمله نماینده تویسرکان و لنگرود به مخالفت برخواسته و برخی از نمایندگان همچون دختر صفدر حسینی یکی از مدیران نجومی بگیر، سکوت محض اختیار کردند. اما برخی دیگر از نمایندگان خواستار نظارت مردم بر این حقوق ها شدند.
فیش های حقوقی نجومی؛

آیا حقوق مدیران دولتی محرمانه می‌ماند؟

در تبصره 5 مصوبه کمیسیون تلفیق، دولت مکلف به راه‌اندازی سامانه ثبت حقوق و مزایا به مدیران دستگاه‌های اجرایی موضوع ماده 5 قانون مدیریت خدمات کشوری و ماده 4 قانون محاسبات عمومی و کلیه اشخاص حقوقی و وابسته تابعه آنها و ایجاد امکان دسترسی به این سامانه برای نهادهای نظارتی و عموم مردم، شده است.
حاجی‌بابایی:

اعلام عمومی حقوق و مزایای مدیران تا پایان سال آینده/روسای قوا هم استثنا نیستند+فیلم

رئیس کمیسیون تلفیق مجلس با اشاره به مصوبه این کمیسیون درباره راه‌اندازی سامانه حقوق و مزایای افراد از جمله مدیران تا پایان سال آینده گفت: اطلاعات این سامانه در اختیار دستگاه‌های نظارتی و مردم قرار می‌گیرد.
احمد توکلی عنوان کرد:

شفاف سازی راه مبارزه بافساد/تشکیل کمیته‌ حقیقت‌یاب حقوق های نجومی

رئیس هیئت مدیره سازمان مردم نهاد دیده‌بان شفافیت و عدالت در نامه ای خطاب به رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: جمهوری اسلامی ایران برای مقابله با فساد راهی بجز شفاف‌سازی حداکثری ندارد.
اموال وزرای تدبیر در ابهام؛

ترس برخی از وزرا برای اعلام لیست اموال خود ناشی از چیست؟

اینکه پس از گذشت سه سال و نیم هنوز برخی از وزرا اموال خود را اعلام نکرده‌اند، نشان از ترس و واهمه وزرا دارد و احتمالاً ثروت‌های افسانه‌ای دارند که حاضر نیستند به‌صورت شفاف به قوه قضاییه اعلام کنند.
علی لاریجانی:

تعیین حدود برای حقوق‌های دریافتی در برنامه ششم توسعه

رییس مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: نقد خالصانه و تذکر به حاکمان اسلامی و مسئولان، از منظر تعالیم پیامبر یک ضرورت است.
در نامه‌ای به دادستان کل کشور مطرح شد:

اعتراض شدید احمد توکلی به وزارت نفت

احمد توکلی در اعترض شدید به تلاش وزارت نفت برای حضور مجدد توتال در صنعت نفت و گاز ایران گفت: دادگاه آمریکا اسناد رشوه توتال به مقام نفتی ایرانی را افشا کردند.
بررسی موضوع خرید واگن های باری در مجلس؛

رد پای مافیا در ماجرای خرید ۵۰۰۰ واگن باری از روسیه توسط وزارت راه

حسینی‌کیابا اشاره به نامه وزیر راه و شهرسازی به رئیس جمهور در خصوص صدور مجوز واردات ۵۰۰۰ واگن باری به کشور، گفت: هنگامی که در داخل کشور با مشکل بیکاری و رکود مواجه هستیم بجای کار آفرینی برای نیروهای داخلی و تقویت ظرفیت و توان داخلی موضوع واردات واگن های باری آن هم به تعداد ۵۰۰۰ دستگاه مقداری بحث برانگیز است.
رئیس اتاق بازرگانی تهران:

نه عامل ایجاد فساد در ایران

رئیس اتاق بازرگانی تهران امروز در همایش مبارزه با فساد که به مناسبت روز جهانی مبارزه با فساد برگزار شد، از نه عامل ایجاد فساد اقتصادی در کشور خبرداد.
مبارز‌ه با‌ قاچاق کالا

متن گزارش کمیسیون اقتصادی درباره تقاضای تفحص از روند مبارز‌ه با‌ قاچاق کالا

گزارش کمیسیون اقتصادی مجلس درباره تقاضای تحقیق و تفحص از روند مبارز‌ه با‌ قاچاق کالا در صحن علنی پارلمان قرائت شد.
عضو هیات رییسه مجلس خبر داد:

طرح شفاف سازی دریافتی های مدیران در دستور کار هفته آینده مجلسی ها

عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی گفت: طرح شفاف سازی دریافتی های مدیران دولتی از هفته آینده در دستور کار مجلس قرار می گیرد.
بازدید نمایندگان مجلس از نمایشگاه لوازم خانگی؛

تاکید نمایندگان مجلس بر حمایت از تولیدات داخلی و مبارزه با قاچاق کالا

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در بازدید از نمایشگاه لوازم خانگی بیان کردند که با مبارزه با قاچاق کالا، تولیدات داخلی نیز افزایش می‌یابد و علاوه بر این موضوع باید از تولیدکنندگان حمایت کافی به عمل آید.
صفحه  از ۶
نظرات و گلایه ها