سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
مدیرکل دیوان محاسبات کردستان:

وظیفه دیوان محاسبات، نظارت مالی به منظور پاسداری از بیت المال است

مدیر کل دیوان محاسبات استان کردستان گفت: کار دیوان محاسبات اداری، نظارت مستمر مالی به منظور پاسداری از بیت المال است.
مافی مطرح کرد؛

پزشکان بنیاد شهید در تعیین درصد جانبازی مدیران از تهدیدها نترسند

نماینده مردم تهران درباره هجوم مدیران به بنیاد شهید برای افزایش درصد جانبازی خود گفت: پزشکان و مسئولان بنیاد شهید در خصوص تعیین درصد مدیرانی که خواستار بررسی دوباره وضعیت جانبازی خود شده‌اند کاملا منصفانه رفتار کنند و از تهدیدها نترسند.
یادداشت عباس عبدی؛

سه گام ضروری در مبارزه با فساد

جامعه ایران در شرایط کنونی با مشکلات گوناگونی مواجه است. در حوزه سیاست خارجی، در زمینه اقتصاد، در موضوع سیاست رسانه‌ای و... مسائل دیگر نیز کمابیش مواجه با مشکلات خاص خود هستیم. چه باید کرد؟
منافع معلمان یا منافع سیاسی؟

پشت پرده تغییرات مدیریتی صندوق ذخیره فرهنگیان

تغییر مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان و مطرح شدن برخی اسامی برای تصدی این پست در فضای مجازی مطرح است، هر چند اعضای کمیسیون آموزش این موضوع را رد می‌کنند اما زمزمه‌های تغییر مدیریت صندوق به گوش می‌رسد.
نقوی حسینی:

مردم درباره روند برخورد با مفاسد سوال دارند/پشت پرده انتصاب «سیف»

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: مردم همچنان این سوال را دارند که تکلیف برخی پرونده‌های مفاسد اقتصادی چه شد؟ این هنر قوه قضائیه است که شبهه را از ذهن مردم پاک کند.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران:

هیچ فشاری را برای افزایش درصد جانبازی نمی‌پذیریم

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، گفت: بنیاد شهید و امور ایثارگران هیچ گونه توصیه و اعمال فشاری را برای افزایش درصد جانبازی نمی‌پذیرد.
دبیر انجمن تولیدکنندگان آب‌های معدنی و آشامیدنی؛

وقت‌کشی برای حذف دلالان مواد اولیه بطری!

حدود یک ماه قبل فعالان صنایع مرتبط با مواد اولیه بطری در جلسه‌ای اختصاصی با وزیر صنعت، معدن و تجارت پیشنهاد خود را در مورد حذف مرحله خرید تولیدکنندگان پریفورم از بورس ارائه و در خصوص قیمت‌گذاری محصولات پتروشیمی با توجه به بسته جدید ارزی دولت مسائل مورد نظر خود را مطرح کردند؛ مسئله‌ای که همچنان در مورد آن تصمیمی اتخاذ نشده تا قیمت مواد اولیه بطری به صورت روزانه تغییر کرده و در این به دلیل سودجویی برخی واسطه گران، تولیدکنندگان صنایع مرتبط با چالش جدی مواجه باشند.
فساد ستیزی؛

مدیرکل سابق بنیاد مستضعفان استان البرز دستگیر شد

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز از دستگیری مدیرکل سابق بنیاد مستضعفان این استان خبر داد.
اینفوگرافی؛

نگاهی به عملکرد دولت در کنترل «قاچاق کالا و ارز»

در اینفوگرافی زیر نگاهی میکنیم به جزئیات عملکرد دولت در بحث کنترل و مبارزه با قاچاق کالا و ارز:
افشاکننده برکنار شد؛

تخلفات میلیاردی در استانداری تهران +سند

مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری تهران به دلیل مبارزه با تخلفات مالی و قانونی و اعلام جرم به مقامات مسئول، از کار برکنار شد.
هشدار مدیرکل تخلفات اداری سازمان مالیاتی:

کارمندان مالیاتی مجاز به ارائه مشاوره مالیاتی نیستند

مدیرکل دفتر ارزیابی عملکرد و هماهنگی هیات‌های رسیدگی به تخلفات اداری سازمان مالیاتی در رابطه با همکاری کارمندان سازمان مالیاتی با شرکت‌ها و کارفرمایان هشدار داد و جهت رسیدگی به مسئولان این سازمان رونوشت زد.
دیرو زود دولت الکترونیک؛

اتاق شیشه‌ای د‌‌ولت الکترونیک

رئیس‌جمهوری د‌یروز از اجرای کامل د‌‌ولت الکترونیک تا پایان د‌‌ولت د‌‌وازد‌‌هم خبر د‌‌اد‌‌؛ فرایند‌‌ی که زند‌‌گی راحت‌تر و شفافیت را به د‌‌نبال د‌‌ارد‌‌.
هند در مبارزه با فساد ساختاری (قسمت دوم -نهایی)

رویکرد دولت هند در مقابله با فساد

رویکرد «ناراندرا مودی» نخست وزیر هند در مقابله با فساد، گرچه با انتقاد و تردیدهایی همراه شده اما موفقیت نسبی این خط مشی ها نشان داد با عزم جدی، اقدامات هماهنگ و برنامه ریزی شده و بدون تبعیض می توان یک سیاست ضدفساد موفق را پایه ریزی کرد
هند در مبارزه با فساد ساختاری (قسمت اول)؛

خط مشی های موفق مودی در مبارزه با فساد

مقابله با پولشویی، شناسایی و برخورد با شرکت های کاغذی، بررسی منشا سرمایه های افراد و بنگاه ها و اصلاحات در قوانین ضد فساد در هند از جمله اقدامات «ناراندار مودی» است که موجب افزایش شفافیت اقتصادی در این کشور شد.
قاطعیت در مبارزه به فساد؛

پس ازعراقچی وسیف نوبت چه کسی است؟

مسئولان قضایی میگویند، ازدلال هابه دانه درشت ها می رسیم، همانطورکه ازدلالان کف خیابان به امثال مظلومین، آقاخان، عراقچی وسیف رسیدیم،حال سوال اینجاست که آیا این دانه درشت ها هم محاکمه می‌شوند؟
چرخه رذیلت؛

بین فساد سیاسی و فساد اقتصادی چه رابطه‌ای برقرار است؟

محمدرضا عارف اخیراً درباره آلوده به فساد بودن بعضی نهادهای مقابله با فساد هشدار داده است: «وقتی صحبت از فساد می‌شود نباید این تلقی ایجاد شود که فساد تنها در نهادهای اجرایی امکان رشد و نمو دارد.
وزارت صنعت اعلام کرد؛

جلوگیری از احتکار با اجرای سامانه جامع انبار

مدیرکل دفتر بازرگانی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: با توجه به بهره‌برداری از فاز دوم سامانه جامع انبار، به تدریج احتکار موضوعیت خود را از دست می دهد.
بقیه اداتو در میارن؛

ترفندهای جدید این ژن های والا

در پی افزایش بدبینی نسبت به نوع زندگی آقازاده ها برخی ازین جماعت اقدام به تغییر فامیلی خود کرده اند.
پشت این پرده کیست؛

پشت پرده پس گرفتن امضاهای نمایندگان مجلس

امیدواریم پشت پرده استیضاح وزیر آموزش و پرورش نیز این گونه، و صرفا بخاطر امتیاز گرفتن از بطحایی نباشد.
یک دهه سرگردانی؛

ماجرای ناکامی طرحی که ۱۳ سال دوید

طرح اعاده امول نامشروع مسوولان که مدت‌هاست راهروهای مجلس را برای تبدیل شدن به قانون طی می‌کند هفته گذشته با رای نمایندگان از دستور کار خارج شد. حال این سوال مطرح است آیا این موضوع به معنی مهر بایگانی بر قانون از کجا آورده‌ای است؟
صفحه  از ۲۲
نظرات و گلایه ها