سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       

چالش مدیریت نسل جدید

اگر از مدیران سازمان ها بپرسیم که نسل جدید در فضای سازمانی چگونه هستند، به احتمال زیاد میگویند مدیریت نسل جدید دشوار است. نه تنها در سازمان بلکه اگر همین سوال را از پدرها، اساتید دانشگاه، معلم ها و مربی های ورزشی هم بپرسید، پاسخ همین است.
پژوهشگر حوزه کار و تأمین اجتماعی؛

همه ۲۴ صندوق بازنشستگی کشور ورشکسته هستند

پژوهشگر حوزه کار و تأمین اجتماعی با اشاره به اینکه ۲۴ صندوق بازنشستگی در کشور ورشکسته هستند، گفت: هزینه طرح تحول در دولت یازدهم ۲ برابر مجموع هزینه بخش سلامت در ۵۲ سال گذشته است.

هیچ می دانستید سازمان تنظیم مقررات صوت و تصویر فراگیر در فضای مجازی داریم؟

حالا این سازمان مال کیه، نقش چیه و اصلا چه اختیاراتی داره الله اعلم!
رئیس دیوان عدالت اداری مطرح کرد؛

بیشترین نارضایتی مردم از کدام دستگاه‌هاست؟

وزارت کار، تأمین اجتماعی، شهرداری‌ها و آموزش و پرورش را چهار دستگاهی اعلام کرد که مردم بیشترین شکایت را از این دستگاه‌ها در دیوان عدالت مطرح می‌کنند.
مهدی جهانگیری:

ادغام وزارتخانه‌‌ها نتیجه‌ای جز کاهش تعداد وزرا نداشت

عضو هیأت رئیسه اتاق بازرگانی تهران با بیان اینکه ادغام وزارتخانه‌های بازرگانی و صنعت و معدن نتیجه‌ای جز کاهش دو وزیر به یک وزیر نداشت، گفت: کوچک‌سازی دولت که از اهداف ادغام بود محقق نشد.
ادغام وزارتخانه ‌ها در دولت قبل؛

بخشی از بدنه دولت به دنبال جدایی دوباره وزارتخانه‌ هاست

آن‌طور که رئیس سازمان اداری و استخدامی می‌گوید، ادغام‌ وزارتخانه‌ ها در دولت گذشته، بدون مبنای کارشناسی بوده و برای همین، دولت لایحه جدایی وزارتخانه ‌ها را دنبال می‌کند.
هاشمی‌طبا:

بازی "ادغام و تفکیک" به راه انداخته‌اند!

وزیر اسبق "صنایع و معادن" به صراحت از لایحه تفکیک وزارت صنعت، معدن و تجارت استقبال و بیان کرد که در سال ۱۳۹۰ نیز مخالف ادغام وزارت صنعت، معدن و تجارت بوده است.
تراژدی تأمین‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ اجتماعی؛

بازرسی ده‌ساله دفاتر بنگاه‌ها‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ توسط سازمان تأمین‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ اجتماعی

در سال‌ها‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ی اخیر کار به جایی رسیده بود که واحدهای تولیدی چندین برابر ارزش واقعی خود واحد، برگه‌ها‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ی بدهی تأمین‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ اجتماعی را دریافت می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کردند و این سازمان درخواست دریافت حق بیمه می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کرد.
چالش پرداخت حقوق؛

یادگاری ویرانگر قالیباف!

یک عضو شورای شهر گفته اولین چالش شهردار بعدی تهران، پرداخت حقوق است؛ یکی از بزرگترین سازمان‌های بدهکار در ایران، به علت استخدام های بالا و بی حساب و کتاب، در شروع مدیریت جدید باید ابتدا به فکر حقوق کارکنانش باشد.
ایران کشور کارمندپرو؛

از هر ۲۶ ایرانی یکی کارمند دولت است

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: براساس آمار‌ها در ایران به‌ازای هر ۲۶ تا ۲۸ نفر یک کارمند دولت و در دنیا به‌ازای هر ۶۰۰ تا ۸۰۰ نفر یک کارمند دولت وجود دارد.
تفکیک حوزه جوانان از ورزش؛

اولین قدم، احیای سازمان ملی جوانان

روزنامه معین چاپ گیلان در شماره دوشنبه اول خردادماه، مطلبی در قسمت سرمقاله با عنوان اولین قدم، احیای سازمان ملی جوانان به قلم صاحب مقصودی در ارتباط با دستور رئیس جمهوری به به سازمان امور اداری و استخدامی برای احیاء سازمان ملی جوانان و ضرورت توجه به مسائل این قشر منتشر کرده است.
معاون وزارت ورزش و جوانان اعلام کرد ؛

احتمال جدا شدن حوزه جوانان از وزارت ورزش

معاون توسعه منابع و پشتیبانی وزارت ورزش و جوانان گفت: احتمال جدا شدن حوزه جوانان از این وزارتخانه در سال جاری وجود دارد.
یک مقام مسئول وزارت علوم خبر داد؛

عدم حمله باج افزاری به سرورهای دانشگاه های دولتی

مدیرکل فناوری اطلاعات وزارت علوم گفت: گزارشی درباره آلودگی و حملات باج افزاری به سرور دانشگاه های سراسری و وزارت علوم ارایه نشده است .
آمار قابل تأمل وزارت ورزش؛

وزارت ورزش؛ از برداشتن سایه جنگ تا ادعای گشایش در عرصه ورزش پس از برجام/ بصیرتِ انتخاباتی! + تصاویر

سایت وزارت ورزش در آستانه انتخابات ریاست‌جمهوری آماری را منتشر کرده که جای تأمل دارد، همان وزارتخانه‌ای که وزیرش گفته بود «برجام سایه جنگ را از سر ایران برداشت.»
پناهی از سازمان امور مالیاتی می‌رود؟

تغییرات احتمالی گسترده در سازمان ۱۰۰ هزار میلیارد تومانی در آستانه انتخابات

یک ماه مانده به انتخابات، جا به جایی‌های مهمی در سازمان امور مالیاتی که با درآمد سالانه حدود ۱۰۰هزار میلیارد تومان نقش مهمی در تامین مخارج دولت دارد، در حال رقم خوردن است. از جمله برکناری مدیر طرح جامع مالیاتی و احتمال تغییر پناهی قائم مقام سازمان.
مغز انسان عضو، بسیار شگفت‌انگیز ؛

۱۳ خطای ذهنی‌ که زندگی شما را بر هم می‌زند

مغز انسان عضو بسیار شگفت‌انگیزی است؛ هر روز بیشتر از ۵۰٫۰۰۰ فکر تولید می‌کند و ۱۰۰٫۰۰۰ فعالیت شیمیایی در هر ثانیه انجام می‌دهد. با این قدرت بالای پردازش، ممکن است تصور کنید که مغز هیچ‌وقت اشتباه نمی‌کند، ولی در واقع این‌طور نیست.
امیدعلی پارسا:

برخی دستگاه‌ها آمار حوزه خود را نمی‌دهند/ اقتصاد مقاومتی مدیریت جهادی می‌طلبد

رئیس مرکز آمار ایران گفت: برخی دستگاه‌ها علی‌رغم توافق مبنی بر ارائه آمار، اطلاعات آماری خود را به دلیل نبود ضمانت اجرایی، به این مرکز نمی‌دهند.
در مساله خوزستان به مردم آدرس غلط ندهیم؛

چرا سازمان حفاظت محیط زیست نباید وزارتخانه شود؟

همین چند روز پیش بود که وزیر صنعت از معصومه ابتکار، رئیس سازمان حفاظت محیط زیست، گلایه می‌کرد که برای حفاظت از چند گورخر اجازه بهره برداری از یک معدن را نمی‌دهد. وزیر به زعم خود می‌خواست ابتکار را تحت فشار رسانه‌ای بگذارد، غافل از اینکه بیان چنین موضوعی به نفع ابتکار تمام شد و پرده از یک مساله مهم برداشت؛ ایستادگی جانانه ابتکار در برابر گروه‌های منفعت‌طلب تخریبگر محیط زیست تا آنجا که او برای حفظ چند گورخر، حاضر است بدون رودربایستی خود را مقابل همکار خود در کابینه و رئیس سابق ستاد روحانی قرار دهد.
بحران در صندق های بازنشستگی؛

صندوق‌های بازنشستگی در «بازنشستگی»

بيشتر بحران‌هايي كه در صندوق‌هاي بازنشستگي ايجاد مي‌شود اغلب در سال پاياني دولت‌هايي كه بايد خود را براي انتخابات آماده كنند رخ مي‌دهد.مي‌توان گفت سال آخر شب عاشوراي صندوق بازنشستگي است.دولت براي انتخابات آماده مي‌شود و بازنشسته‌ها هم جزو بخش‌هايي هستند كه صداي‌شان شنيده مي‌شود و مي‌توان با دادن امتيازاتي آرا را جابه‌جا كرد.
پزشکیان:

در مقابل نمایندگان داده های قابل اعتماد وجود ندارد

نائب رئیس مجلس با بیان اینکه در مقابل دیدگان نمایندگان داده های قابل اعتماد نیست گفت: به همین دلیل درست و علمی تصمیم نمی‌گیرم.
صفحه  از ۳
نظرات و گلایه ها