سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
گفت و گو با حسین راغفر؛

لایحه بودجه مجموعه‌ای از سیاست‌های متناقض است/ مدیران اقتصادی اصلا توانایی مدیریت بحران را ندارند

«برنامه دولت مشخص نیست. من تصور می کنم برای خروج از بحران برنامه‌ای وجود دارد که دولت با آن پیش برود. عزم جدی در دولت دیده نمی شود. لختی و کندی عجیبی در دستگاه های اقتصادی وجود دارد. مدیران صنعت، معدن، اقتصاد، تجارت و ... اصلا توانایی مدیریت منابع موجود و تجهیز بنگاه های در آستانه ورشکستگی و یا احیای بنگاه هایی که به دلایل مختلف ورشکست شده اند را ندارند.»
عضو کمیسیون تلفیق بودجه مطرح کرد؛

جزئیات قطع بودجه نهادهای خاص در سال 97

عضو هیات رئیسه کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس گفت: قطع بودجه نهادهای خاص مثل حوزه‌های علمیه یا موسسات فرهنگی و قرآنی در کمیسیون تلفیق بودجه 97 به دلیل کمبود منابع مالی بوده است.
کوچکی‌نژاد:

پاداش پایان خدمت مدیران زیر ۲۷۰ میلیون تومان می‌شود/ حقوق ۲۵ میلیونی برخی مدیران دولتی

عضو کمیسیون تلفیق بودجه گفت: با مصوبه کمیسیون، سقف پاداش مدیران با هر میزان حقوق زیر ۲۷۰ میلیون تومان می‌شود.
یوسف‌نژاد در نشست خبری مطرح کرد؛

اختصاص هزار میلیارد تومان از منابع بانکی برای ستاد دیه

سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه ۹۷، جزئیات جلسه امروز این کمیسیون را تشریح کرد.
با درخواست کمیسیون از هیات رئیسه انجام شد؛

تمدید بررسی لایحه بودجه ۹۷

بررسی لایحه بودجه ۹۷ در کمیسیون تلفیق تمدید شد؛ لایحه‌ای که قرار بود بررسی آن تا پایان هفته گذشته پایان یابد، حالا به گفته علی‌اصغر یوسف‌نژاد سخنگوی کمیسیون تلفیق، بررسی آن با تمدید یک هفته‌ای، پایان دی به اتمام می‌رسد.
سخنگوی کمیسیون تلفیق خبرداد؛

پذیرش اسناد وقفی به عنوان ضمانت در بانک‌ها

سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه ۹۷ مجلس، از پذیرش اسناد املاک وقفی به عنوان ضمانت در محاکم دادگستری و بانک ها خبر داد.
رییس سازمان برنامه و بودجه:

اختصاص 327 هزار میلیارد تومان به اشتغال در بودجه 97/ سال گذشته 750 هزار فرصت شغلی ایجاد شد

رییس سازمان برنامه و بودجه گفت: سال گذشته حدود 17 هزار و 900 میلیارد تومان به 24 هزار واحد کوچک و متوسط تسهیلات پرداخت شد.
معاون پارلمانی رئیس جمهور:

مجلس نباید ماهیت بودجه را عوض کند

معاون پارلمانی رئیس جمهور در دیدار وزیر و معاونان وزارت امور اقتصادی و دارایی، گفت: امیدواریم ماهیت و چارچوب اصلی لایحه بودجه سال ۱۳۹۷ کل کشور تغییر نکند.
رونق اقتصادی و اشتغال اولویت دولت؛

آخرین تغییرات لایحه بودجه در کمیسیون تلفیق

لایحه بودجه سال 1397 کل کشور در حالی در کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی در دست بررسی است که تغییراتی در بخش های مختلف آن اعمال شده است.
بودجه سال آینده اواسط آذر ماه تقدیم مجلس شد؛

بودجه 97 مشکلات مزمن اقتصاد ایران را ندید/ حذف یارانه‌بگیران، بهانه‌ای برای اشتغالزایی

اگرچه حذف یارانه‌بگیران می‌تواند تصمیم درستی برای یک اقتصاد باشد، اما سوالی که تاکنون در میان عامه مردم مطرح بوده، این است که آیا پول‌هایی که با حذف یارانه‌بگیران کسب می‌شود، واقعا صرف اشتغالزایی خواهد شد.
امید کریمیان؛

کریمیان: پیامدهای کسری بودجه 97 خطرناک است

نماینده ادوار مردم مریوان و سروآباد مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه بودجه 97 در نگاه تحلیلی واقع گرایانه نبوده گفت: کوچک نشدن دولت و احتمال بالای کسری بودجه در سال آینده و پیامدهای منفی، آن خطرناک خواهد بود.
سخنگوی ستاد بودجه سازمان برنامه و بودجه؛

بودجه ۷هزار میلیاردی دولت برای فقرا

سخنگوی ستاد بودجه سازمان برنامه و بودجه از بودجه ۷هزار میلیارد تومانی دولت برای فقرا در سال ۹۷ خبر داد و گفت:دولت سال آینده در بافت های فرسوده با ساخت ۲۰۰هزار واحد مسکونی ۳۰۰ هزار شغل ایجاد خواهد کرد.
خلاصه ای از بودجه 97؛

همه محاسن و معایب بودجه سال 97 در یک نگاه

خلاصه گزارش محاسن و معایب بودجه سال 97 که توسط دکتر بهادرانی تهیه گردیده و ارائه شد را جهت مطالعه و بهره برداری همکاران ارسال میکنم.
بسترهای عدالت اجتماعی بودجه 97؛

تلاش برای رفع مطلق در قالب بودجه 97

توجه ویژه به عدالت اجتماعی و تلاش برای ریشه کن کردن فقر مطلق یکی از ویژگی های لایحه بودجه سال 1397 است. با تصویب این لایحه در مجلس شورای اسلامی انتظار می رود بیش از گذشته شاهد کاهش شکاف طبقاتی و ایجاد عدالت اجتماعی در جامعه باشیم.
آزادی‌خواه؛

درآمد حاصل از حذف یارانه بگیران به بهزیستی و کمیته امداد تعلق بگیرد

عضو کمیسیون تلفیق بودجه ۹۷ گفت: دولت می‌توانست تدبیر کند و صادقانه وارد عمل شود. در ۴ سال گذشته قبل از انتخابات هر سال تعدادی از یارانه بگیران را حذف می‌کرد.
بودجه سال 97 ؛

فقدان خلاقیت و نوآوری در بودجه 97 زمینه‌ساز افزایش فقر در جامعه

عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی با تاکید براینکه مبادا با افزایش قیمت‌ها و عوارضی که اخذ خواهد شد روند توسعه اقتصادی کشور با کندی مواجه شود، گفت: در نگاهی کلی، بودجه امسال نیز همانند سنوات گذشته فاقد خلاقیت و نوآوری است و پیکانش را به سمت افرادی گرفته که بیشتر کار می‌کنند.
قوامی مطرح کرد:

مخالفت کمیسیون تلفیق بودجه با کسب درآمد دولت از مابه التفاوت قیمت دلار

نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت:کسب درآمد دولت از مابه التفاوت دلار ۳۵۰۰ تا۳۸۵۰ تومانی که در لایحه بودجه بصورت غیراستحقاقی لحاظ شده بود توسط کمیسیون تلفیق حذف شد.
یوسف‌نژاد در تشریح نشست کمیسیون تلفیق بودجه:

مجوز انتشار ۷۶ هزار میلیارد تومان اوراق مشارکت مالی- اسلامی داده شد

سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۷، از اجازه انتشار ۷۶ هزار میلیارد تومان اوراق مشارکت مالی- اسلامی در سال ۹۷ خبر داد.
حاجی‌بابایی:

محتوای لایحه بودجه ۹۷ خلاف برنامه ششم است/کل درآمد نفت خرج می‌شود

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس، با بیان اینکه لایحه بودجه ۹۷ صد درصد برخلاف برنامه ششم توسعه است، نسبت به خرج کردن کل درآمدهای نفتی توسط دولت در سال آینده هشدار داد.
حسینی:

مجلس باید مبنای بودجه 811 هزار میلیارد تومانی شرکت‌های دولتی را بررسی کند

عضو کمیسیون بودجه مجلس با تأکید بر اینکه باید مبنای بودجه 811 هزار میلیارد تومانی شرکت‌های دولتی و بانک‌ها در مجلس بررسی شود، گفت: نمایندگان نباید درگیر احکام بودجه شده و از پرداختن به مبنای محاسبات ارقام لایحه غافل شوند.
صفحه  از ۳۱
نظرات و گلایه ها