سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
وکیلی قرائت کرد:

اعلام وصول طرح تبدیل سازمان برنامه و بودجه به وزارت برنامه و بودجه

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی طرح تبدیل سازمان برنامه و بودجه به وزارت برنامه و بودجه را اعلام وصول کرد.
لطف الله فروزنده:

ابلاغ نشدن قانون برنامه ششم توسعه از سوی رئیس‌جمهور تخلف آشکار قانونی است

سخنگوی جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی با بیان اینکه عدم ابلاغ قانون ششم توسعه از سوی رئیس‌جمهور تخلف آشکار قانونی است، گفت: مجلس به این رفتار فراقانونی دولت واکنش قوی نشان دهد چرا که در غیر اینصورت هویت مجلس از بین خواهد رفت.
نوبخت:

قرار نیست برنامه ششم را در پاکت قرار دهیم و به تک تک وزرا بدهیم

سخنگوی دولت گفت:‌ قرار نیست برنامه را کپی کنیم و در پاکت قرار دهیم و به تک تک وزرا بدهیم بلکه این برنامه از سوی رییس مجلس ابلاغ شده و در سایت قرار داده شده و قانون است و دولت در حال اجرای ان است.

متن نامه «حاجی‌بابایی» به «لاریجانی» درباره برنامه ششم توسعه

رئیس کمیسیون تلفیق لایحه برنامه ششم توسعه در نامه‌ای به رئیس مجلس خواستار ابلاغ مصوبات مجلس در برنامه ششم به دستگاه‌های اجرایی از سوی دولت شد.
نوبخت:

نظام آمارگیری ایران منسوخ است/تصویب برنامه ملی آمار تا آبان ماه

رئیس شورای عالی آمار با بیان اینکه نظام آمارگیری در ایران در مقیاس جهانی سنتی تعریف می‌شود، گفت: امیدواریم تا‌ آبان ماه برنامه ملی آمار در شورای عالی به تصویب برسد.
گزارش سازمان برنامه و بودجه از بودجه 95؛

بودجه ۹۵ حدود ۶۱ هزار میلیارد تومان کسری آورد/سهم اعتبارات عمرانی ۱۵ درصد

در گزارش مقدماتی از بودجه ۹۵ ، مشخص شد در بودجه سال گذشته ضمن تحقق تراز عملیاتی ۶۱ هزار میلیارد تومانی، با افزایش درآمدهای نفتی تراز سرمایه‌ای ۳۲هزار میلیارد تومانی محقق شده است.
لاریجانی:

بودجه ۹۶ حدود ۵۰ هزار میلیارد کسری داشت

رئیس‌مجلس شورای اسلامی گفت: در بودجه سال ۹۶ حدود ۴۰ تا ۵۰ هزار میلیارد کسری بودجه داشتیم که با اوراق مشارکت بر آن سرپوش گذاشته شد.
مرکز پژوهش‌های مجلس بررسی کرد؛

۱۲ چالش برنامه ششم/تدوین بخش اعظم برنامه ششم توسط قوه مقننه!

مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی در گزارشی ضمن بررسی «میزان انطباق قانون برنامه ششم توسعه» با سیاست‌های کلی برنامه ششم و اقتصاد مقاومتی، ۱۲ چالش پیش روی این برنامه را نتیجه‌گیری کرد.

واریز حقوق اردیبهشت‌ماه بازنشستگان کشوری

حقوق اردیبهشت ماه تمامی بازنشستگان کشوری به حساب‌شان واریز شد. حسین بخشی زاده، مدیرکل امور مالی صندوق بازنشستگی کشوری، گفت: با تامین اعتبار صورت گرفته، حقوق، حق عائله مندی و اولاد اردیبهشت ماه تمامی بازنشستگان کشوری عصر روز گذشته (چهارشنبه) به حساب این افراد واریز شد و قابل برداشت است.
خالي‌بافي يا قالي‌بافي؛

خزانه خالي در پسا برجام

قبل از امضاء و اجراي برجام، رئيس جمهور پالس خزانه كشور خالي است را به به داخل و خارج از كشور ارسال كرد. راست و دروغ خالي بودن خزانه كشوري به عظمت جمهوري اسلامي ايران بماند.
ضرورت بازنگری در سازمان برنامه و بودجه؛

700هزارمیلیارد تومان بدهی به رئیس‌جمهور بعدی می‌رسد

طی سال‌های 92 تا 95 دولت یازدهم700 هزار میلیارد تومان بدهی برای رئیس‌جمهور بعدی کشف کرده که معلوم نیست چه مقدار از آن متعلق به دولت قبلی بوده است.
رشد بودجه عمرانی منفی شد؛

آمار بانک مرکزی "خبط فاحش" دولت روحانی را افشا کرد

بودجه عمرانی دولت در ۱۱ ماهه ۹۵ به ۱۸ هزار میلیارد تومان رسید که در حد بودجه عمرانی ۵ سال پیش یعنی سال ۹۰ است. این در حالی است که بودجه جاری دولت در این چهار سال بیش از ۱۰۰ هزار میلیارد تومان رشد داشته است.
افزایش حقوق بازنشستگان؛

حقوق بازنشستگان تا 27 % افزایش می یابد

رئیس امور نظام های پرداخت و مدیریت مشاغل سازمان اداری و استخدامی کشور اطلاع داد حقوق بازنشستگان سنوات قبل به میزان قابل توجهی افزایش خواهد یافت.
قانون احکام دائمی برنامه‌های توسعه کشور؛

لاریجانی پس از استنکاف رئیس‌جمهور، قانون احکام دائمی برنامه‌های توسعه کشور را ابلاغ کرد

«قانون احکام دائمی برنامه‌های توسعه کشور» پس از استنکاف رئیس‌جمهور در ابلاغ قانون، نهایتاً از سوی علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی ابلاغ و در ۲۰ فروردین ۹۶ در روزنامه رسمی کشور منتشر شد.
نماینده مردم اردکان مطرح کرد:

تشریح وضعیت اقتصادی کشور و عملکرد بودجه سال 95

تشریح وضعیت اقتصادی کشور و عملکرد بودجه سال ۹۵ در کمیسیون برنامه و بودجه با حضور "نوبخت" و سیف
ارقام عجیب در بودجه؛

عامل كسري بودجه در اقتصاد ايران چیست؟

در میانه زمستان سال گذشته کارشناسان کسری‌هایی را برای بودجه سال ٩٦ پیش‌بینی می‌کردند که سرآمدترین آن پیش‌بینی ١٥٠ هزار میلیارد تومانی مرکز پژوهش‌های مجلس بود.
لاریجانی در دیدار با رئیس دیوان محاسبات:

دیوان محاسبات طرح اصلاح قانون برنامه و بودجه را آماده کند

رئیس مجلس شورای اسلامی در مأموریتی که بر عهده دیوان محاسبات گذاشت، خواستار تمهیداتی جهت اصلاح نظام بودجه‌ریزی کشور از وضعیت فعلی به بودجه‌ریزی مبتنی بر عملکرد شد.
سخنگوی دولت ادعای خلافش را پس گرفت؛

عقب‌نشینی ۱۳ هزار میلیارد تومانی نوبخت +عکس

با توجه به گزارش بانک مرکزی از عملکرد 10ماهه عمرانی، باورپذیر است و به نظر می‌رسد نوبخت آمار خلاف واقعی که در مجلس ارائه کرده بود را اصلاح کرده است.
افرادی که سهام عدالت ثبت نام نکرده‌اند؛

تکلیف افرادی که سهام عدالت ندارند چیست؟

افرادی که در طرح سهام عدالت ثبت نام نکرده‌اند برایشان این سوال پیش آمده که آیا در حال حاضر می‌توانند در این طرح ثبت نام کنند یا خیر. اینگونه که سازمان خصوصی‌سازی اعلام کرده تا زمانی که ثبت نام‌شدگانِ قطعی، ساماندهی نشوند ثبت نام جدید انجام نمی‌شود و این ساماندهی احتمالا تا پایان سال ۱۳۹۶ به طول خواهد انجامید.
احمد علیرضا بیگی، نماینده تبریز، آذرشهر و اسکو:

بخش عمده منابع بودجه ۹۶ استقراضی است

نماینده تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی گفت: بخش عمده منابع بودجه ۹۶ به صورت استقراضی تعریف شده و این رویکرد سرنجام خوبی برای اقتصاد کشور در سال آینده نخواهد داشت.
صفحه  از ۱۸
نظرات و گلایه ها