سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
آخرین وضعیت بودجه ۹۷؛

لایحه ۱۲ آذر به مجلس می‌رود

آخرین خبرها از روند تدوین لایحه بودجه ۱۳۹۷ حاکی از آن است که بخشنامه بودجه در سازمان برنامه و بودجه نهایی شده و احتمالا امروز در جلسه ستاد اقتصادی به امضای رئیس‌جمهوری خواهد رسید.
نوبخت خبر داد:

بودجه بر اساس عملکرد دستگاه ها تخصیص داده می شود

رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: رئیس جمهوری این سازمان را موظف کرده است تا هر 6 ماه میزان و نحوه اجرای برنامه های ابلاغی به وزرا را بررسی، ارزیابی و گزارش کند.
احمد توکلی:

دولت دوازدهم باید از اقتصاد نفتی فاصله بگیرد

رئیس سازمان دیده بان شفافیت و عدالت با تشریح ویژگیهای دولت رانتی گفت: دولت دوازدهم باید از اقتصاد نفتی فاصله بگیرد.
با حکم نوبخت؛

معاون امور اقتصادی سازمان برنامه و بودجه منصوب شد

سیدحمید پورمحمدی معاون امور اقتصادی و هماهنگی برنامه و بودجه سازمان برنامه و بودجه کشور شد.
در پایان جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی ؛

ارزیابی و آسیب شناسی بسته‌های رونق تولید و اشتغال در جلسه هفته آینده

رئیس سازمان برنامه و بودجه از ­ارزیابی و آسیب شناسی بسته‌های رونق تولید و اشتغال در جلسه هفته آینده ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی خبر داد.
حاجی‌بابایی؛

بودجه دولت شفاف نیست و انحراف دارد/ سرنوشت ۵۰ هزار میلیارد تومان درآمد هدفمندی مشخص نیست

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس، گفت: بودجه دولت شفاف نیست و انحراف دارد و یکی از دلایل کسری بودجه به دلیل شیوه نامطلوب بودجه‌ریزی است، سرنوشت ۵۰ هزار میلیارد تومان درآمد هدفمندی مشخص نیست.
به گفته ی رئیس سازمان برنامه و بودجه؛

نوبخت: بودجه ریزی سال 1397 تغییر می کند/ محدودشدن هزینه های جاری

رئیس سازمان برنامه و بوجه گفت: هم اکنون که در حال تنظیم لایحه بودجه 1397 هستیم، روش بودجه ریزی را تغییر داده ایم و شعاری که برای بودجه سال آینده انتخاب کرده ایم« تصویب بر پایه قیمت تمام شده و هزینه واحد تولید و تخصیص بر اساس عملکرد» است.
پورمختار:

اختیارات ویژه ای در برنامه توسعه ششم به دولت داده شده است

نماینده مجلس شورای اسلامی با اشاره به قانون برنامه ششم توسعه اظهار داشت: : درقانون برنامه ششم توسعه اختیارات ویژه ای به دولت داده شده است که اگر از این قوانین به درستی استفاده کند حتما در رسیدن به اهداف خود موفق خواهد بود.
نوبخت در جمع خبرنگاران مطرح کرد؛

احتمال کسری ۳۸ هزار میلیاردی بودجه ۹۶

رئیس سازمان برنامه و بودجه، گفت: بودجه ۳۴۶ هزار میلیارد تومانی که در قانون آمده است عملا پیش بینی ما آن است که در حد ۳۰۹ هزار میلیارد تومان تحقق پیدا می کند.

بودجه ۹۷ استارت خورد

در جلسه اخیر ستاد بودجه، مدیران سازمان برنامه و بودجه بررسی و پیگیری لایحه بودجه ۱۳۹۷ را در دستور کار قرار دادند.
جزئیات حضور وزرای پیشنهادی در مجلس؛

روایت تاجگردون از حضور وزرای پیشنهادی در جلسه کمیسیون برنامه

رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی روایتی را از حضور وزرای پیشنهادی ورزش، اقتصاد و ارتباطات در جلسه امروز این کمیسیون را مطرح کرد.
خدابخشی خبر داد:

نشست فراکسیون نظارت بر اجرای برنامه ششم توسعه با هفت وزیر پیشنهادی

رییس فراکسیون نظارت بر اجرای برنامه ششم توسعه، از نشست فراکسیون متبوعش برای بررسی برنامه هفت تن از وزرای پیشنهادی دولت خبر داد.
سه عراقچیِ مهم در دولت روحانی!

دو پست مهم اقتصادی برای اقوام معاون وزیر خارجه!

برادرزاده مذاکره کننده ارشد هسته‌ای کشورمان ابتدا در سال ۸۹ چند ماهی به عنوان کارشناس وارد سرمایه گذاری خارجی شد، ولی ضعف عملکردی او باعث شد که از این سازمان زیر مجموعه وزارت اقتصاد کنار گذاشته شود.
بودجه‌ریزی جنگلی؛

ارزش جنگل‌های شمال در نظام بودجه‌ریزی ما چقدر است؟

«بودجه‌ریزی جنگلی» که در آن منطق تخصیص‌ها، قدرت چانه‌زنی سازمان‌ها، لابی‌ها و فشار ضرورت‌های روزمره باشد؛ نماد عقلانیت نیست، بلکه حاکمیت قانون جنگل در بودجه‌ریزی است.
شروع ناامیدکننده بودجه ۹۶؛

کسری ۱۰هزار میلیارد تومان شد

بر اساس آمار منتشرشده از سوی بانک مرکزی، عملکرد بودجه در نخستین ماه سال، شکل مطلوبی نداشته و با تحقق کسری بودجه ۱۰هزار میلیارد تومانی، تنها ۳۰ میلیارد تومان پرداخت عمرانی صورت گرفته است.
وکیلی قرائت کرد:

اعلام وصول طرح تبدیل سازمان برنامه و بودجه به وزارت برنامه و بودجه

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی طرح تبدیل سازمان برنامه و بودجه به وزارت برنامه و بودجه را اعلام وصول کرد.
لطف الله فروزنده:

ابلاغ نشدن قانون برنامه ششم توسعه از سوی رئیس‌جمهور تخلف آشکار قانونی است

سخنگوی جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی با بیان اینکه عدم ابلاغ قانون ششم توسعه از سوی رئیس‌جمهور تخلف آشکار قانونی است، گفت: مجلس به این رفتار فراقانونی دولت واکنش قوی نشان دهد چرا که در غیر اینصورت هویت مجلس از بین خواهد رفت.
نوبخت:

قرار نیست برنامه ششم را در پاکت قرار دهیم و به تک تک وزرا بدهیم

سخنگوی دولت گفت:‌ قرار نیست برنامه را کپی کنیم و در پاکت قرار دهیم و به تک تک وزرا بدهیم بلکه این برنامه از سوی رییس مجلس ابلاغ شده و در سایت قرار داده شده و قانون است و دولت در حال اجرای ان است.

متن نامه «حاجی‌بابایی» به «لاریجانی» درباره برنامه ششم توسعه

رئیس کمیسیون تلفیق لایحه برنامه ششم توسعه در نامه‌ای به رئیس مجلس خواستار ابلاغ مصوبات مجلس در برنامه ششم به دستگاه‌های اجرایی از سوی دولت شد.
نوبخت:

نظام آمارگیری ایران منسوخ است/تصویب برنامه ملی آمار تا آبان ماه

رئیس شورای عالی آمار با بیان اینکه نظام آمارگیری در ایران در مقیاس جهانی سنتی تعریف می‌شود، گفت: امیدواریم تا‌ آبان ماه برنامه ملی آمار در شورای عالی به تصویب برسد.
صفحه  از ۱۹
نظرات و گلایه ها