سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
آیت‌الله علوی بروجردی؛

منطق دشمنان تقویت داعش است‌

تولیت مسجد اعظم قم گفت: عربستان و امارات با هزینه‌های زیاد به دنبال تخریب مکتب شیعه هستند.
زندگی رهبر انقلاب؛

رهبر انقلاب چه زمانی نماز صبح را می‌خوانند؟

آخرین موضوعی که با ایشان مطرح کردم، زمان پخش اذان صبح از رادیو و تلویزیون بود که مقداری زودتر از وقت شرعی است و درخواست کردم دستور دهند کمی دیرتر پخش شود.

آیت الله علی اصغر مروارید که بود؟

آیت الله علی اصغر مروارید از مبارزان برجسته انقلاب اسلامی بعد از تحمل دوره ای بیماری صبح روز شنبه ۱۴ مرداد۱۳۹۶ در سن ۹۳ سالگی درگذشت.
مناطق محروم ایلام؛

قرائت زیارت‌نامه‌ی برای وزیر بهداشت از سوی یک امام‌جمعه‌! (ویدئو)

بی شعور خطاب کردن مراد حاصلی فرماندار بدره از مناطق محروم ایلام توسط وزیر بهداشت که یادتان هست، مزدور خطاب کردن خبرنگار روزنامه قدس هم که از یاداتان نرفته؛ اما حالا داستان طوری دیگری رقم خورده است.
انالله و اناالیه راجعون؛

آیت الله علی اصغر مروارید از مبارزین برجسته انقلاب درگذشت

آیت الله علی اصغر مروارید از مبارزان برجسته انقلاب اسلامی بعد از تحمل دوره ای بیماری صبح شنبه 14 مرداد1396 در 93 سالگی درگذشت.
خاطره ای از رهبر معطم انقلاب؛

روزی که رهبر انقلاب مشغول به بافتن موی دخترشان شدند

رهبر انقلاب در یکی از خاطراتشان روایت جالبی از آماده کردن دخترشان برای دیدار با امام خمینی(ره) بیان کرده‌اند.
ششمین ستاره آسمان امامت؛

شورانگیزترین بخش زندگی امام صادق(ع) در کلام رهبر معظم انقلاب

رهبر معظم انقلاب اسلامی در بیانی به شورانگیزترین و مهم‌ترین بخش زندگی امام صادق(ع) اشاره کردند.
آیت الله مصباح یزدی؛

دشمنی بر سر حق و باطل جای بده بستان نیست

رییس موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره) گفت: دشمنی بر سر حق و باطل جای گذشت، بده بستان و مذاکره نیست.
آیت‌الله مصباح یزدی مطرح کرد؛

چگونه می‌توان در بین لذتها انتخاب درستی داشت

زمانی انسان می‌تواند از بین لذتها انتخاب درستی کند که با موارد بیشتری از لذتها آشنا باشد ، برای انتخاب صحیح انسان باید بفهمد لذتهایی وجود دارد که هم به لحاظ کمی و دوام و هم به لحاظ کیفی به مراتب بالاتر است.
برشی از تاریخ ؛

منزل پدری رهبر انقلاب چند متر بود؟

وقتی اخوی -حسن آقا- میخواست داماد شود، چون جایی نداشتیم، آن اتاق را خراب کردند و از آن، دو اتاق کوچکتر ساختند. زیرزمین پایین یک در داشت. در آن‌جا حمامی درست کردند و خانه شد حمام‌دار.
مواضع فکری شیخ اخوانی؛

قرضاوی؛ متجدد یا سلفی؟

پس از چالش میان سعودی و قطر که از دلایل مهم آن حمایت قطر از اخوان المسلمین بود، شیخ یوسف قرضاوی، رهبر معنوی اِخوان در لیست تروریستی عربستان جای گرفت و کتاب های او در این کشور ممنوع اعلام شد.
حجت‌الاسلام عسگر آقايي؛

آخوند چینی

لباس روحانیت به تن می‌کند و با لهجه اصفهانی زیبایی سخن می‌گوید. لهجه‌اش به‌خاطر دوره تحصیل در اصفهان است اما تأکید می‌کند که اصالتا اهل تبریز است و ته لهجه ترکی‌‌اش هم این نکته را یادآوری می‌کند.
آیت الله جوادی آملی:

آیا وقت آن نیست مانند حضرت خدیجه، «ربا» را کنار بگذاریم؟

آیت الله جوادی آملی در مورد مقامات حضرت خدیجه گفت: حضرت خدیجه(س)، پیش از بعثت خدا را موحدانه عبادت کرده و به نبوت عامه و انبیای ابراهیمی معتقد بوده است. آن حضرت عالمه، زاهده، محققه و موحد بودند. حضرت خدیجه (س) فرهنگ عقلانیت را در جامعه جاهلی پیاده کرد، زیرا با اقتصاد ربوی رایج مبارزه کرد.
رئیس اتحادیه جهانی علمای مقاومت:

امام خمینی کارآمدی اسلام در عصر جدید را به جهانیان اثبات کردند

امام خمینی به دلیل ارائه الگویی تلفیقی از مرجعیت دینی و رهبری سیاسی، در تاریخ اسلام یک شخصیت ممتاز بوده اند و کارآمدی اسلام در عصر جدید را به جهانیان اثبات کردند.
حجت‌الاسلام و المسلمین مؤمنی:

عبور از مرحله شک و رسیدن به یقین در مصاحبت با مرحوم پهلوانی حاصل می‌شد

حجت‌الاسلام و المسلمین مؤمنی گفت: زمانی که توفیق می‌شد و به خدمت مرحوم پهلوانی تهرانی می‌رسیدیم، شک و تردیدمان به یقین تبدیل می‌شد. ایشان مصداق کامل یک عالم عامل بود.
آیت‌الله مکارم شیرازی ؛

اقلیت قوی در کشور را به‌کار گیرید/ بانک‌ها خیلی به مردم فشار می‌آورند

یکی از مراجع تقلید خطاب به رئیس جمهور گفت: مسأله مهمی که وجود دارد این است که در این انتخابات، یک اقلیت قوی در مقابل شما بوده است، اینها را باید به کار گرفت. در میان اینها عقلا و افراد آگاهی وجود دارد که از آنها باید استفاده کرد.
آیت‌الله نوری‌همدانی:

مناظره سوم تلخ بود

مرجع تقلید شیعیان با بیان اینکه مناظره دیروز تلخ بود، گفت: کوبیدن یکدیگر نامزدهای انتخاباتی در مناظره سوژه‌ای برای رسانه‌های غربی شده تا به این وسیله بتوانند ضربه‌ای به انقلاب بزنند.
آیت الله مسعودی خمینی:

به کسی رأی دهید که زبانش، فکرش و اخلاقش همه در اختیارش باشد تا بتواند خوب بگوید و خوب عمل کند

از رفتار و گفتار کاندیداهای شرکت کننده در انتخابات ریاست جمهوری سخت دلخور و نگران است؛ او گفت: امروز شاهدیم که برای رسیدن به ریاست، روحانیت در مقابل روحانیت ایستادند، در کلامشان بی اخلاقی هایی وجود دارد که همه اینها خواسته دشمن بود و ما داریم طبق آن رفتار می کنیم.
سید احمد خوانساری؛

مرجع تقلیدی که زیر تیغ جراح، قرآن می‌خواند!

بزرگانی چون علامه طباطبایی، سید جمال گلپایگانی و سید احمد خوانساری، بنا بر احتیاط شرعی، در هنگام نیاز به عمل جراحی، بدون بیهوشی، جسم خود را به تیغ جراح می‌سُپردند که مبادا تقلید مقلدان، دچار اشکال شود.
رهبر انقلاب:

مشکل دنیای اسلام تسلط اقتصاد و سیاست غرب بر اوست

رهبر انقلاب تاکید فرمودند: باید تلاش کنیم که مفاهیم قرآنی جزو مفاهیم رایج و گفتمان های عمومی ملت های ما قرار بگیرید.
صفحه  از ۸
نظرات و گلایه ها