سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
علی زمانیان؛

آیین به جای "ایمان"

باجایگزین کردن آیین محرم و عزاداری به جای ایمان، به نوعی به دین آسانی رسیده ایم. دین آسانی یعنی این که، فقط کافی است در مجلس عزای امام حسین حاضر شویم و چند قطره اشک بریزیم، پیراهن مشکی به تن کنیم، در صف نذری بایستیم، و چیزهایی از این قبیل، تا به رستگاری برسیم.
حمید رسایی عنوان کرد؛

تتلو مرتد و حکم مرتد، اعدام است !

حمید رسایی، نماینده پیشین مجلس که در زمان انتخابات ریاست جمهوری از تتلو حمایت کرده و حتی از وی در مراسمی نیز تقدیر کرده بود، حالا با انتشار پستی اهانت آمیز توسط تتلو درباره امام حسین (ع) در یادداشتی اورا مرتد اعلام کرده و خواستار اعدام وی شده است.
سید هادی خامنه‌ای عنوان کرد؛

امروز عزاداری بی‌محتوا مورد اقبال صداوسیما است

دبیرکل مجمع نیروهای خط امام گفت: مجالس و محافلی که اکثرا خالی از هرگونه محتوا هستند و فقط به شکل و ظاهر عزاداری می پردازند این بخت را دارند که صداوسیما و سایر رسانه‌ها آنها را مطرح کنند اما مجالسی که بیشتر بر اندیشه و تفکر درباره عاشورا و محرم تاکید دارند مجالی برای طرح و پخش در رسانه‌ها نمی‌یابند.
روزنامه جمهوری اسلامی:

جلوی تفرقه انگیزی از طریق هیات های عزاداری را بگیرید

روزنامه جمهوری اسلامی نوشت:راه انداختن دسته‌جات و کارناوال‌هایی بنام حسین و بیان مطالبی که هیچ ربطی به آن نهضت ندارد و حتی روضه‌ها و مداحی‌های دروغ و جهت‌دار طی سال‌های اخیر به اندازه کافی به فلسفه و هدف نهضت عاشورا لطمه زده است دیگر کافی است.
تخریب با ابزارهای دینی؛

دین را ابزار تخریب این و آن نکنیم

هزینه این تخریب‌ها، ضربه زدن به اصل نظام است نه فقط چند نفر از خدمتگزاران ملت و یا حوزه علمیه و مراجع تقلید. این، درست همان چیزی است که دشمنان نظام جمهوری اسلامی می‌خواهند.
چرا همیشه غم؟!

اﻭﻟﻮﻴﺖ ﺑﺎ ﻏﺪﻳﺮ اﺳﺖ، ﻧﻪ ﻣﺤﺮﻡ!

از دو الی سه ماه پیش تمامی شیعیان برای عاشورا و اربعین روز شماری کردند! این علاقه به سید الشهدا علیه السلام قابل ستایش است. اما قبل از محرم، ما مناسبتی داریم که افضل بر تمام مناسبت ها و اساس مذهب ما به بزرگداشت این روز است؛ عید غدیر!

افشاگری آیت الله مکارم شیرازی علیه مدیران فاسد

ویدئوی افشاگری آیت الله مکارم شیرازی علیه مدیران فاسد.
ناپاکی در ارتباطات مالی؛

رشوه خواران بخوانند!

ناپاکی در ارتباطات مالی میان افراد از جمله موضوعاتی است که در صریح‌ترین آیات قرآن به آن پرداخته شده است.

کنایه به امام جمعه اصفهان: شما كارت را درست انجام بده، مردم شنبه تا پنجشنبه هم مي آيند!

حجت الاسلام محمدرضا زائری در پاسخ به سخنان امام جمعه اصفهان نوشت: تهديد لازم ندارد، توپ و تشر نمي خواهد، شما كارت را درست انجام بده، شما جذاب و دلپذير باش، شما اصل جنس باش، شما فقط بويي از نماز جمعه پيغمبر داشته باش، جمعه كه سهل است، مردم شنبه تا پنجشنبه هم مي آيند!
فعالیت فرقه نوظهور به نام «احمدالحسن»؛

هشدار یک امام جمعه نسبت به گرایش به مسیحیت و فرقه های نوظهور در برخی نقاط ایران

امام جمعه باخرز که به عنوان جوانترین امام جمعه کشور معروف است از افزایش تعداد کلیساهای خانگی در نیشابور و شیراز و همچنین فعالیت یک فرقه نوظهور به نام «احمدالحسن» در خراسان خبر داد.
موسی نجفی:

داعش فاقد هویت تمدنی است/ نگاه تمدنی، کلان ترین نگاه به دین

موسی نجفی با اشاره به اینکه نگاه تمدنی، کلان ترین نگاه به دین است، افزود: جریان های بنیادگرا مثل داعش فاقد هویت تمدنی هستند.

حمله وحشیانه به یک زن محجبه در میشیگان آمریکا

جان دنلیز ۵۷ ساله یک زن مسلمان در اورژانس بیمارستان بیومونت در میشیگان آمریکا هدف حمله یک مرد نژادپرست قرار گرفت.
آيت الله مکارم شیرازی:

در روايات واحاديث چيزي به نام طب اسلامي وجود ندارد

آيت الله مکارم شیرازی عنوان داشت: در روایات و احادیث چیزی به عنوان طب اسلامی وجود ندارد، برخی با دست‌اندازی به خرافات در این حوزه به اسلام و طب سنتی آسیب می‌رسانند.
پشت پرده حمله به برخی مساجد؛

گذری بر اسلام‌ستیزی در آلمان

بیشتر کسانی که ‌‌‌‌‌شهروندان غیر آلمانی و مراکز وابسته به آنان را هدف قرار می‌دهند، از اعضا و طرفداران گروه‌های راست افراطی هستند. بنابر آمار منتشرشده از سوی وزارت کشور آلمان، 90 درصد جرائم ضد اسلامی از سوی این افراد صورت می‌گیرد.
آیت الله العظمی نوری همدانی:

انگلیس به دنبال بدل سازی در مرجعیت است/ عید مردم زمانی است که ارزانی و اشتغال باشد

چند روز قبل نیز انگلیس به وسیله شیعه لندنی فتنه دیگری به پا کرد آنها به دنبال بدل سازی در مرجعیت هستند و به قول خودشان و با خیال خام خود می خواهند حوزه های علمیه و مرجعیت را تضعیف کنند که باید به آنان گفت: «برو این دام بر مرغی دگر نه - که عنقا را بلند است آشیانه».
خانم جلسه‌ای‌های نَذَر کرده؛

آفت‌های مجالس روضه زنانه

برخی خانم جلسه‌ای‌ها برای جذب مخاطب در جلساتشان نقل می‌کنند که یکی از مستعمین، خوابشان را دیده و حاجت گرفته است و بدین ترتیب برای خود مرید جمع کرده و خود را نَذَر کرده معرفی می‌کنند و برخی مریدان نیز برای گرفتن حاجت مبلغی نذر خانم جلسه‌ای می‌کنند تا او برایشان دعا کند.
آیت‌الله مکارم شیرازی مطرح کرد؛

مسئولان مراقب عرفان‌هاى کاذب باشند

آیت الله مکارم شیرازی گفت:بارها گفته‌ایم عرفان‌هاى کاذب سر از مسائل خطرناک دینى و اجتماعى و اجتماعى در مى‌آورند که یک نمونه‌اش همین حادثه دردناک تهران بود.
در نشست دین و شادی مطرح شد؛

شادی‌های دینی را از جامعه گرفتیم

حجت الاسلام نقویان گفت: دین شادی‌زدا و حزن‌آور نیست و این ما هستیم که به لحاظ کژتابی‌هایی که از بعضی متفکرین دین نشات گرفته یا به خاطر منافع ماست به غم دامن می‌زنیم.
انتقاد علم‌الهدی از دراویش:

این دکانی است که دشمنان درست کردند/انحراف را با گیس و سیبل راه انداختند

امام جمعه مشهد تاکید کرد: هیچ‌جای جریان درویشی، عرفان نیست، این انحراف است. این دکانی است که دشمنان ما درست کردند. تمامی فرقه‌‌های درویش‌بازی در کشور ما بعد از جریان تحریم تنباکو و بعد از اقتدار روحانیت و دین درست شدند.
دبیرکل «صوت‌القراء العالمیه» پاکستان؛

انجام تحقیقات قرآنی، راه مقابله با گروه‌های اسلام‌نما و تروریستی

دبیرکل موسسه «صوت‌القراء العالمیه» پاکستان، انجام تحقیقات قرآنی را نیاز اصلی دنیای معاصر اسلام و تنها راه مقابله با گروه‌های تروریستی و اسلام‌نما عنوان کرد و گفت: قرآن وسیله‌ای برای نمایش اتحاد مسلمانان جهان است.
صفحه  از ۹
نظرات و گلایه ها