سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       

افشاگری آیت الله مکارم شیرازی علیه مدیران فاسد

ویدئوی افشاگری آیت الله مکارم شیرازی علیه مدیران فاسد.
ناپاکی در ارتباطات مالی؛

رشوه خواران بخوانند!

ناپاکی در ارتباطات مالی میان افراد از جمله موضوعاتی است که در صریح‌ترین آیات قرآن به آن پرداخته شده است.

کنایه به امام جمعه اصفهان: شما كارت را درست انجام بده، مردم شنبه تا پنجشنبه هم مي آيند!

حجت الاسلام محمدرضا زائری در پاسخ به سخنان امام جمعه اصفهان نوشت: تهديد لازم ندارد، توپ و تشر نمي خواهد، شما كارت را درست انجام بده، شما جذاب و دلپذير باش، شما اصل جنس باش، شما فقط بويي از نماز جمعه پيغمبر داشته باش، جمعه كه سهل است، مردم شنبه تا پنجشنبه هم مي آيند!
فعالیت فرقه نوظهور به نام «احمدالحسن»؛

هشدار یک امام جمعه نسبت به گرایش به مسیحیت و فرقه های نوظهور در برخی نقاط ایران

امام جمعه باخرز که به عنوان جوانترین امام جمعه کشور معروف است از افزایش تعداد کلیساهای خانگی در نیشابور و شیراز و همچنین فعالیت یک فرقه نوظهور به نام «احمدالحسن» در خراسان خبر داد.
موسی نجفی:

داعش فاقد هویت تمدنی است/ نگاه تمدنی، کلان ترین نگاه به دین

موسی نجفی با اشاره به اینکه نگاه تمدنی، کلان ترین نگاه به دین است، افزود: جریان های بنیادگرا مثل داعش فاقد هویت تمدنی هستند.

حمله وحشیانه به یک زن محجبه در میشیگان آمریکا

جان دنلیز ۵۷ ساله یک زن مسلمان در اورژانس بیمارستان بیومونت در میشیگان آمریکا هدف حمله یک مرد نژادپرست قرار گرفت.
آيت الله مکارم شیرازی:

در روايات واحاديث چيزي به نام طب اسلامي وجود ندارد

آيت الله مکارم شیرازی عنوان داشت: در روایات و احادیث چیزی به عنوان طب اسلامی وجود ندارد، برخی با دست‌اندازی به خرافات در این حوزه به اسلام و طب سنتی آسیب می‌رسانند.
پشت پرده حمله به برخی مساجد؛

گذری بر اسلام‌ستیزی در آلمان

بیشتر کسانی که ‌‌‌‌‌شهروندان غیر آلمانی و مراکز وابسته به آنان را هدف قرار می‌دهند، از اعضا و طرفداران گروه‌های راست افراطی هستند. بنابر آمار منتشرشده از سوی وزارت کشور آلمان، 90 درصد جرائم ضد اسلامی از سوی این افراد صورت می‌گیرد.
آیت الله العظمی نوری همدانی:

انگلیس به دنبال بدل سازی در مرجعیت است/ عید مردم زمانی است که ارزانی و اشتغال باشد

چند روز قبل نیز انگلیس به وسیله شیعه لندنی فتنه دیگری به پا کرد آنها به دنبال بدل سازی در مرجعیت هستند و به قول خودشان و با خیال خام خود می خواهند حوزه های علمیه و مرجعیت را تضعیف کنند که باید به آنان گفت: «برو این دام بر مرغی دگر نه - که عنقا را بلند است آشیانه».
خانم جلسه‌ای‌های نَذَر کرده؛

آفت‌های مجالس روضه زنانه

برخی خانم جلسه‌ای‌ها برای جذب مخاطب در جلساتشان نقل می‌کنند که یکی از مستعمین، خوابشان را دیده و حاجت گرفته است و بدین ترتیب برای خود مرید جمع کرده و خود را نَذَر کرده معرفی می‌کنند و برخی مریدان نیز برای گرفتن حاجت مبلغی نذر خانم جلسه‌ای می‌کنند تا او برایشان دعا کند.
آیت‌الله مکارم شیرازی مطرح کرد؛

مسئولان مراقب عرفان‌هاى کاذب باشند

آیت الله مکارم شیرازی گفت:بارها گفته‌ایم عرفان‌هاى کاذب سر از مسائل خطرناک دینى و اجتماعى و اجتماعى در مى‌آورند که یک نمونه‌اش همین حادثه دردناک تهران بود.
در نشست دین و شادی مطرح شد؛

شادی‌های دینی را از جامعه گرفتیم

حجت الاسلام نقویان گفت: دین شادی‌زدا و حزن‌آور نیست و این ما هستیم که به لحاظ کژتابی‌هایی که از بعضی متفکرین دین نشات گرفته یا به خاطر منافع ماست به غم دامن می‌زنیم.
انتقاد علم‌الهدی از دراویش:

این دکانی است که دشمنان درست کردند/انحراف را با گیس و سیبل راه انداختند

امام جمعه مشهد تاکید کرد: هیچ‌جای جریان درویشی، عرفان نیست، این انحراف است. این دکانی است که دشمنان ما درست کردند. تمامی فرقه‌‌های درویش‌بازی در کشور ما بعد از جریان تحریم تنباکو و بعد از اقتدار روحانیت و دین درست شدند.
دبیرکل «صوت‌القراء العالمیه» پاکستان؛

انجام تحقیقات قرآنی، راه مقابله با گروه‌های اسلام‌نما و تروریستی

دبیرکل موسسه «صوت‌القراء العالمیه» پاکستان، انجام تحقیقات قرآنی را نیاز اصلی دنیای معاصر اسلام و تنها راه مقابله با گروه‌های تروریستی و اسلام‌نما عنوان کرد و گفت: قرآن وسیله‌ای برای نمایش اتحاد مسلمانان جهان است.
فتوای جنجالی شیخ سعودی برای زنان:

«عَبایه‌ سیاه» الزامی نیست / مخالفان: بوی کشف حجاب می‌آید

ساعت24-عکاظ چاپ ریاض نوشت: مساله چادر زنان از چند دهه گذشته تا کنون موضوع جدال مجامع فقهی عربستان سعودی بوده و به نظر می رسد که فتوای شیخ عبدالله المطلق، یکی از مفتی های عضو هیئت عالمان بزرگ، که در آن بر نبود الزام استفاده از عَبایه‌ (چادر) سیاه برای زنان، تاکید کرده، بار دیگر این موضوع مطرح شده است؛ در حالی که پیش از این بحث بر سر چگونگی پوشیدن چادر (روی سر یا کتف) بود، اکنون مناقشه ها در مورد میزان صحّت وجوب این مساله برای زن مسلمان بوده و فتوای مذکور سوال بزرگی را بدنبال داشته است مبنی بر اینکه آیا مفهوم پوشش برای زن، منحصر به استفاده از چادر سیاه است؟
شیخ ماهر حمود:

اسلام‌گرایان معتدل در اولویت‌بندی دچار اشتباه‌اند

دبیرکل اتحادیه جهانی علمای مقاومت تصریح کرد که جریان‌های معتدل در اولویت بندی دچار اشتباهاتی شدند وبین امر واجب و واجب‌تر گزینه اول را انتخاب کردند و گاها به مسائلی پرداختند که از اهمیت کمتری برخوردار است.
سید میثم همدانی؛

عربستان و استکبار عامل اصلی گسترش تفکر سلفیت و تکفیر در جهان هستند

فعال فرهنگی در کشور پاکستان با اشاره به حمایت استکبار جهانی از نظریه تکفیر بیان داشت: رژیم صیهونیستی از اقدامات گروه های تکفیری بیشترین نفع را می برد. چون مسلمانان و جوان های که باید برای آزادی قبله اول علیه رژیم صیهونیستی فعال می شدند، اکنون علیه کشورهای اسلامی و یکدیگر جبهه گرفته اند.
توئیت یک هموطن ساکن آلمان:

اینا کار خودشونه باور کن فقط جهت مظلوم نمایی!

توئیت یک هموطن ساکن آلمان را در زیر می خوانید.
راه تمدن‌سازی اسلامی را اشتباه نرویم؛

کشتی طلا ارزش هنری دارد یا نقاشی فرشچیان؟

تنها ویژگیِ هنری این اثر، درج قرآن و نام ائمه بر آن است که ای کاش این اتفاق نیز رخ نمی‌داد، چون قطعاً با آموزه‌های قرآنی و شیعی در تضاد است. هنرِ دینی، هنر فرم است و نه هنر متریال؛ بنابراین، باید از خلق آنچه متکی بر متریال است و از قضا به جای نمایش تمدن دینی، دین گریزی را در پی دارد، به شدت گریزان بود.
از اقرار بادمجان به ولایت تا ....!

برخی از روحانیون، با سخنانشان چه بلایی سر دین مردم می آورند؟

هر معدنی که ولایت حضرت امیرالمومنین را قبول کرد، ارزشمندتر شد. نخستین معدنی از فلزات یا عناصر که ولایت امیرالمومنین را قبول کرد، معدن طلا بود...ما توی دریا آب شیعه داریم، سنی هم داریم/ «اولین روییدنی که اقرار به ولایت کرد، بادمجان بوده، لذا تأکید می کنند که زیاد بخورید. ما داریم اینها رو!»
صفحه  از ۹
نظرات و گلایه ها