سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
در راستای کاهش روابط فرهنگی تاجیکستان با ایران؛

رساله امام خمینی(ره) در تاجیکستان ممنوع شد!

برخی از منابع خبری مدعی شدند که رساله امام خمینی(ره) و برخی دیگر از مراجع تقلید ایرانی در کشور تاجیکستان در فهرست کتاب‌های ممنوعه قرار گرفته است!
جاهلیتی به نام وهابیت؛

تخریب بقیع، سند مظلومیت شیعه

هشتم شوال، سالروز غم‌انگیز تخریب حرم شریف ائمه بقیع (علیهم صلوات الله) به دست وهابیان آل‌سعود است. در این روز، تفکر ارتجاعی وهابی‌گری به بهانه برداشت غلط از دین، مضجع شریف و حرم نورانی ائمه بقیع(ع) و صحابه بزرگوار را ویران کردند و به خیال خود، سنت پیامبر (ص) را احیا کردند.
وعده بهشت؛

اینم کارت ورود به بهشت!

داعش کارت ورود به بهشت توزیع می‌کند! داعش بین عناصر خود برگه کوچکی توزیع کرده و ورود بهشت و دستیابی به حوری بهشتی را به عناصر خود در صورت کشته شدن در درگیری های نظامی وعده داده است.
آیت‌الله حسینی‌بوشهری در پیش از خطبه‌های نمازجمعه تهران ؛

تروریست‌ها تحت ولایت شیطان هستند/ جمود‌گرایی و انحراف از دین ویژگی بارز تکفیری‌هاست

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان اینکه تروریست‌ها تحت ولایت شیطان هستند، گفت: جمودگرایی و انحراف از دین از ویژگی‌های تکفیری‌هاست.
شایعه پرانکی وعده صحبت با خداوند ؛

کشیشی که شماره موبایل خدا را دارد!

در بسیاری از کشورها کلاهبرداران با استفاده از جهل جامعه سعی در پر کردن کیسه خود را دارند.
محسن قرائتی:

گناهانی که خدا با استغفار هم نمى‏‌بخشد

هر گناهى آدم بکند و یک مرتبه استغفار کند خدا مى‌‏بخشد اما بعضى از گناهان است که خدا با استغفار هم نمى‏‌بخشد.
پروژه نفوذ و تحقق وهابیسم در اندونزی؛

تربیت تروریست در پرجمعیت‌ترین کشور مسلمان!+عکس

سعودی‌ها پروژه نفوذ و تحقق وهابیسم در اندونزی را بی‌ سر و صدا پیش می‌برند و اگر با همین فرمان جلو بروند، آینده اندونزی در دستان این تفکر است.
بررسی جریان های فمینیستی اسلامی و خاستگاه آن در ایران / 3

مسابقه‌ای برای مرد بودن!/ فمینیسم؛ بی حرمتی مدرن به زن

دوران‌ جدید، با وجود تأمین‌ برخی‌ امتیازات‌ مادی‌ برای‌ زنان، جایگاه‌ اصلی‌ آنان‌ را احیا نکرد. شخصیت‌ انسانی‌ زنان‌ به گونه‌ای مدرن مورد بی‌حرمتی‌ قرار گرفت؛ امنیت‌ و آرامش‌ زنان‌ از آنها سلب شد و جایگزینی برای جبران کاستی‌ها پیدا نشد. طرفداران افراطی‌ زن، با نام‌ دفاع‌ از زن، به‌ انکار جنسیت‌ و طبیعتِ‌ زن‌ پرداختند. اگر درگذشته‌ موجود مؤ‌نث، مطرود و تحمیلی‌ بود، زن‌گرایان‌ افراطی‌ برای‌ شخصیت‌ دادن به‌ زن‌، راه‌ چاره‌ را در دگرگون کردن قواعدِ جنسیت یافتند.
مورمونیستم و فرقه خطرناک آمریکایی؛

ماجرای دختر مردی که خودش را پیامبر می‌دانست!

اِرویل لو بارُن، پدر آنا، رهبر یک آیین چند همسری بود که مسئولیت 20 قتل را نیز بر عهده داشت. ارویل خودش را پیامبر خدا بر روی زمین معرفی کرده بود و 13 همسر داشت. برایان ویلِر این ماجرای خواندنی را برای شما گزارش می‌کند.
امام جمعه اهل سنت درمیان:

جنایت تکفیری ها آسیب زیادی به اقتدار و انسجام اسلام وارد کرده است

امام جمعه اهل سنت درمیان گفت: جنایت‌هایی که جریان‌های تکفیری انجام می‌دهند با روح اسلام و اخلاق پیامبر اکرم(ص) سازگار نیست و به انسجام و اقتدار اسلام آسیب زیادی وارد کرده است.
در کنفرانس مبارزه با افراط گرایی مطرح شد؛

نادانی،منشا افراط گرایی در جهان اسلام است

اولین کنفرانس علوم انسانی و دینی؛ مبارزه با افراط گرایی آغاز به کار کرد.
آیت‌الله العظمی صافی گلپایگانی:

رسالت حوزه در دوره کنونی بسیار دشوار است

مرجع تقلید شیعیان جهان با اشاره به شرایط کنونی دنیا تاکید کرد: در چنین اوضاع و احوالی رسالت و مسئولیت حوزویان بسیار سنگین است و یاید تلاش کنند تا رضایت امام زمان(عج) را کسب کنند.
باورهایی از عوالم متفاوت؛

باورهای خرافی در گوشه و کنار جهان

باورهای خرافه‌گرایانه و انجام اعمال و مناسک غیرطبیعی آمیخته با باورهایی از عوالم متفاوت، از همان ابتدا وجود داشته و گستره آن، به مردم تمام کشورهای جهان رسیده است.
عالم اهل سنت عنوان کرد:

لزوم مقابلۀ علمای امت اسلامی با تکفیری‎ها

عالم اهل سنت بندر ترکمن گفت: امت اسلامی باید از رجال و علمای خود برای مقابله با دعوتهای تخریب‎گرانه این گروه‎های تکفیری استفاده کند.
دکتر حجت‌الاسلام عبدالحسین خسروپناه؛

عوامل معرفتی خشونت دینی در جهان اسلام

سیره و سنت نبی‌گرامی اسلام، رفتار محبت‌آمیز به همه انسان‌ها، حتی یهودیانی بود که آزارش می‌دادند. حاکمیت عقلانیت ابزاری در دوران معاصر را می‌خواهم به عنوان آخرین و مهم‌ترین عامل خشونت برای دینداران افراطی در دوران معاصر معرفی کنم.
ردیف شده‌اند، مثل یک نمایشگاه عکس یا یک لباس‌فروشی:

ویترین مرگ: سنگ قبر ۳۲ میلیون تومان!

هر کدام از افراد مشهور در بورس سنگ قبر، چندین سنگ قبر دارند، مثل مرتضی پاشایی، سیمین بهبهانی، عباس کیارستمی، هادی نوروزی، فردین و ...
صدای فرخنده ....

جزئیات قتل فرخنده دختر افغانی که دنیا را تکان داد+تصاویر جنایت

صبح روز پنج شنبه گذشته زنی جوان با صورتی خونین و پای برهنه رو به دوربین موبایلهای شهروندان کابل سعی می کرد چیزهایی بگوید، اما صدای ظریف و لرزان او در همهمه ای که ملایان متعصب واوباش جاهل به راه انداخته بودند شنیده نمی شد و فقط مشت و لگد بود که از هر طرف به سر و صورتش حواله می شد. عده ای دست بر اندامش می کشیدند و سعی می کردند تا در آخرین لحظات از جسمی که اکنون با فریاد ملایی متعصب حلال گشته بود تمطع بجویند و عده ای دیگر الله اکبر گویان با چوب و سنگ بر سر و رویش می کوفتند…

شیطنتی علیه زوار اربعین که ناکام ماند + عکس

تکذیب خبری که در رسانه های وابسته به رژیم سعودی و یک سایت معاند خارج‌نشین علیه زوار اربعین حسینی منتشر شده بود اعتبار این رسانه ها را بیش از پیش خدشه دار کرد.
آیت الله حائری شیرازی:

قرض بدون بهره حکم اسلام است/ نتیجه رفتار ما با حکم الهی حرمت ربا

آیت الله حائری شیرازی با صدور پیامی درباره مسأله ربا در بانک ها گفت: ما بانکداری «بدون قرض» را بانکداری «بدون ربا» نامیدیم و صحت آن را به خدا نسبت داده ایم.
تبلیغ وهابیون برای خرافی گرایی؛

تبلیغ وهابیون علیه شیعه با نمایش اعمال خرافی تشیع انگلیسی

وهابیون و تکفیری‌ها جهت تخریب چهره شیعه اقدام به جمع آوری و برجسته‌سازی برخی از اعمال، رفتار و غلوهای عده‌ای از شیعیان نااگاه و عامی می‌کنند.
صفحه  از ۶
نظرات و گلایه ها