معرفی یهودستیزی و ریشه‌های آن؛

یهودستیزی، حربه‌ای سیاسی

دولت مجعول اسرائیل همواره انتقادها را به‌ مثابه ضد یهودیت معرفی کرده و با این روش بسیاری از منتقدان را خفه کرده است چراکه مؤسسات صهیونیستی دو واژه ضد اسرائیل (Anti-Israel) و ضد یهودیت (Anti-Semitism) را معادل هم معرفی می‌کنند.
سید مسعود شهیدی مطرح کرد:

عظیم ترین خطر در تحقیقات قرآنی مرحوم پرورش

مرحوم استاد پرورش در اولین سخنرانی خود در مجلس خبرگان ، مهمترین و حیاتی ترین موضوعی را که در تحقیقات قرآنی خود یافته بود و آن راعظیم ترین خطری می دانست که حکومت اسلامی را تهدید می‌کند، بیان کرد و آن این بود...
خطیبان نمازجمعه:

9 دی، روز بصیرت و میثاق امت با ولایت است

خطیبان نماز جمعه سراسر کشور، با اشاره به این که 9 دی، روز بصیرت و میثاق امت با ولایت است، گفتند: خلق حماسه 9 دی سبب شد بار دیگر انقلاب اسلامی فتنه‌های دشمنان را خنثی کند.
آیت الله جوادی آملی:

قیام علیه تحریم درس حضرت خدیجه است/ بسیاری از گزینه نظامی آمریکای بی عرضه حساب می برند

حضرت آ‌یت الله جوادی آملی با بیان این که از آمریکا هیچ کاری ساخته نیست، گفت: آمریکای پلید در توطئه های بسیاری نقش داشت و نتوانست و نمی تواند کاری کند.
محسن الویری:

قاطعانه با تفرقه انگیزی برخورد کنیم

حجت الاسلام الویری، عضو هیأت علمی دانشگاه باقرالعلوم گفت: واکنش سریع، صریح و قاطع در برابر رفتارهای خام تفرقه انگیز و برخورد با عوامل آن می تواند به تحقق راهکار وحدت اسلامی کمک کند.
وحدت و همگرایی از منظر رهبر معظم انقلاب؛

ثمرات وحدت و همگرایی؛ عزت اسلام و مسلمین

رهبر معظم انقلاب اسلامی می‌فرمایند:باید به وحدت جهانی اسلام توجه بیشتری شود؛ آن حصن و حصار مستحکمی که اگر تشکیل بشود هیچ قدرتی نمی توا ند به حریم کشورها وملتهای اسلامی دست درازی کند.
وحدت و همگرایی از منظر رهبر معظم انقلاب؛

تدوین منشوری مورد تایید علمای جهان اسلام / وحدت اسلامی را عملی کنید

رهبر معظم انقلاب اسلامی می‌فرمایند:جنگ شیعه و سنی برای دشمنان اسلامی خیلی قیمت دارد. اختلاف و تفرقه میان امت اسلامی موجب می‌شود که معنویت، طراوات، قدرت، شکوه و عظمت ائتلاف ملی شما را در هم بشکند.
پایان سی امین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی با انتشار بیانیه

رفع شکاف ها ، اختلاف ها و سامان دادن به امور جهان اسلام ضروری است

شرکت کنندگان سی‎امین کنفرانس بین‎المللی وحدت اسلامی شامگاه شنبه با صدور بیانیه ای در 27 بند خواستار اجرای طرح هایی ضروری در جهت برطرف‫کردن اختلاف ها ، شکاف ها و سامان دادن به امور در جهان اسلام شدند.
سخنرانان مراسم اختتامیه؛

تفکر تکفیری را به محاصره دراوریم/ نگرانی از اوضاع یمن و حمایت برخی کشورهای منطقه از جریان های تکفیری

سخنرانان مراسم اختتامیه سی امین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی ضمن ابراز نگرانی از اوضاع سوریه و یمن نسبت به رشد گروه های تکفیری که از سوی برخی دولت های منطقه حمایت می شود، هشدار داده و خواهان مقاومت و پایداری در برابر این گروه ها شدند.
آیت الله اراکی:

مثلث انگلیس، آمریکا و اسرائیل، بزرگ ترین بذرافشان تفرقه در جامعه اسلامی است

دبیر کل مجمع تقریب مذاهب اسلامی، در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه تهران گفت: امروز، بزرگ ترین بذرافشان تفرقه در جامعه اسلامی، انگلیس خبیث و آمریکا و اسرائیل هستند.
آیت الله عبادی:

نظام اسلامی٬ پیشرفته‌ترین قانون نظام است

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: نظام اسلامی٬ پیشرفته‌ترین قانون نظام است زیرا انقلاب اسلامی همان آرمان‌های نظام است.
مشاور وزیر کشور:

تریبون نمازهای جمعه و جماعت باید متقن باشد

‌مشاور وزیر کشور در امور هماهنگی روحانیت و ائمه جمعه و جماعات گفت: مردم توقع پرداختن بسیاری از مسائل حاشیه‌ای را از ما ندارند و تریبون خطبه‌های نمازجمعه و نماز جماعت مساجد باید متقن و صحیح باشد.
آیت‌الله محسن اراکی:

فرقه‌گرایی و جنگ درونی میان مسلمانان، هدف مثلث شوم است

دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی گفت: یکی از مهم‌ترین اهداف مثلث شوم آمریکا، انگلیس و رژیم صهیونیستی در دامن زدن به جنگ و آتش‌افروزی در منطقه، حمایت از دولت نامشروع و غاصب اسرائیل است و هم‌گرایی امت واحده اسلامی می‌تواند در مقابل آنها بایستد.
آیت الله جنتی:

جریان های تفرقه افکن با تدابیر علما و اندیشمندان مهار گردند

دبیر شورای نگهبان تاکید کرد: امیدواریم جریان‌های تفرقه افکن وابسته به دشمنان اسلام، با تدابیر علما و اندیشمندان مهار گردند
آیت‌الله نوری همدانی در دیدار اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس:

ایجاد فضای دوقطبی در کشور خطرناک است/ محیط مجازی، یکی از راه‌های نفوذ دشمن

آیت‌الله نوری همدانی با بیان اینکه بیان کردن انتقاد همراه با استدلال هیچ عیبی ندارد، گفت: ایجاد فضای دوقطبی در کشور خطرناک است و مانع وحدت می‌شود.
خطیبان نماز جمعه:

برجام باعث اجماع گروه های سیاسی در مقابل آمریکا شد

خطیبان نماز جمعه سراسر کشور تاکید کردند که برجام باعث اجماع همه گروه های سیاسی نظام در مقابل توطئه های استکبار جهانی علیه ایران اسلامی شده است.
آنگاه که خدا را به سکوت فرا می خوانند؛

منورالفکران مشروطه و جدایی دین از سیاست

اصل جدایی دین از سیاست، الزامات نظری و عملی خاصی دارد. ازجمله باوربه ناظرنبودن آموزه های دین برموضوعات و مسائل سیاست است. علمای اسلامی دردوران مشروطه علی رغم خواست منورالفکران چنین جوازی ندادند.
انتقاد از دروغ پردازی‌ها در رابطه با اقلیت‌های دینی در ایران

دبیرکل اتحادیه جهانی آشوریان: آزادی‌هایی که اقلیت‌های دینی در ایران دارند در هیچ جای دنیا دیده نمی‌شود

هیات حقوق بشری کشورمان که برای شرکت در نهمین اجلاس مجمع اقلیت‌های شورای حقوق بشر در ژنو به سر می‌برد، با خانم نادیا ایزاک، دیدار و گفت‌وگو کرد.
طاهریان:

برای ایرانیان، شیعه و سنی مطرح نیست بلکه دفاع از اسلام اولویت است

سفیر کشورمان در ترکیه گفت: آنانی که نا آگاهانه با طرح فتنه شیعه- سنی و اتهام فرقه گرایی به نفع دشمنان اسلام حرکت می‌کنند، باید بدانند که برای ایرانیان، شیعه و سنی مطرح نیست بلکه دفاع از اسلام اصل و اولویت است.
صدای رسانه‌های غربی هم درآمد

ایندیپندنت: رسانه‌های غرب با بزرگترین تجمع مسالمت آمیز بشری گزینشی برخورد می‌کنند

رسانه های غربی از تعامل گزینشی در پوشش خبرهای راهپیمایی و زیارت اربعین حسینی به شدت انتقاد کردند.
صفحه  از ۷
نظرات و گلایه ها