سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
در دیدار سید حسن نصرالله با آ‌یت الله نوری همدانی مطرح شد؛

تأکید بر حمایت همه جانبه از جبهه مقاومت برای مقابله با استکبار و دشمنان اسلام

حجت الاسلام والمسلمین سید حسن نصرالله دبير كل حزب الله لبنان با حضور در محل اقامت حضرت آیت الله نوری همدانی با این مرجع تقلید دیدار و گفت وگو کرد.
نواب:

دخالت‌روحانیت‌درانتخابات‌راقبول ندارم

نواب، عضو سابق جامعه روحانیت مبارز می‌گوید: زنده و مرده روحانیت خود را وقف مبارزه با افراطی‌گری، خرافه‌گرایی و مداح‌بازی کرده است. طبق آمار این قشر جوانان که در جلسات این‌گونه مداحان شرکت می‌کنند، تقریبا با کمال معذرت شانس مدیریتی در آینده ندارند.
آیت الله امینی:

کشتار مسلمانان میانمار از بی‌رحمانه‌ترین حوادث تاریخ بشر است

قم - عضو مجلس خبرگان رهبری در بیانیه‌ای کشتار مسلمانان میانمار را از بی‌رحمانه‌ترین و غم انگیزترین حوادث تاریخ بشر دانست و گفت: همه باید به کمک این مظلومان بشتابند.
دری نجف‌آبادی؛

علمای اسلام در برابر نسل‌کشی مسلمانان میانمار سکوت نکنند

عضو مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر اینکه سازمان ملل و علمای اسلام در برابر نسل‌کشی مسلمانان میانمار سکوت نکنند، گفت: می‌توان برای جلوگیری از ادامه نسل‌کشی در میانمار با دولت این کشور مذاکره کرد.
حجت الاسلام و المسلمین جواد کرمی مطرح کرد؛

غدیر اثبات نادرستی گفتمان جدایی دین از سیاست

حادثه غدیر در حقیقت اثبات حکومت اسلامی است و در غیاب امام زمان (عج) این ولی فقیه است که در رأس حکومت قرار می گیرد.
آیت الله طبرسی؛

انقلاب اسلامی پیوند عمیقی با غدیر دارد

آیت الله طبرسی با اشاره به این‌که انقلاب اسلامی پیوند عمیق با غدیر دارد، گفت: دشمنان با نقشه شیطانی در مورد تهمت به امام و ارتباط ایشان با استکبار می‌خواهند انقلاب ما را از ریشه بی‌هویت کنند.
عضو انجمن فیلسوفان آمریکا:

علوم انسانی مردم را نسبت به نقش شهروندی خود آگاه می کند

چارلز تالیافرو معتقد است علوم انسانی در عصر مدرن به شکل یک خاستگاه حیاتی متجلی شده و مردم توانستند از طریق آن با تاریخ و نقش‌های بالقوه خود در جوامع آشنا شوند.
آیت‌الله نوری‌همدانی:

مسلمانان در برابر جنایات میانمار وظیفه سنگینی دارند

یکی از مراجع تقلید گفت: سازمان ملل تنها جنایات بوداییان در میانمار را محکوم کرده است، بنابراین مسلمانان در این بخش وظیفه حساس بر عهده دارند و باید قیام کنند و نگذارند چنین اقداماتی انجام شود.
آیت الله مصباح یزدی:

برخی حاضر هستند برای کمک گرفتن تا کمر جلوی مسؤولان آمریکا خم شوند

آیت الله مصباح با بیان این که امام راحل انسان های بسیاری را با عنایت الهی از عذاب و ذلت نجات دادند، گفت: کشورهای اسلامی به برکت رهنمودهای امام از ذلت دریوزگی کفار نجات پیدا کردند.
محسن غرویان ؛

روحانی در مسائل فقهی به نظرات مجتهدان نواندیش مراجعه کند/ اصل ولایت ربطی به جنسیت ندارد

استاد حوزه و دانشگاه تصریح کرد: در مسئله شهادت که در کتاب‌های فقهی مانند جواهر در کنار بحث قضا آمده است در برخی از مسائل تنها شهادت زنان موردقبول واقع می‌شود و شهادت مردان مورداستفاده ندارد. این موارد نشان می‌دهد که در بعضی از مسائل زنان هم ولایت دارند به‌خصوص اگر به این نکته توجه شود که اصل ولایت ربطی به جنسیت ندارد.
آیت‌الله سیداحمد علم الهدی :

برخی فکر می‌کنند باید دشمن از ما راضی باشد

نماینده ولی‌فقیه در استان خراسان رضوی با اشاره به اینکه نقطه نخست لقاءالله ستیز با دشمنان خدا است گفت: اینکه عده‌ای فکر می‌کنند بنا است به نحوی زندگی کنیم که دشمنان خدا از ما راضی باشند یک فکر غیرانقلابی است که انقلاب را نمی‌فهمد.
حضرت آیت العظمی نوری همدانی در دیدار دکتر واعظی:

کار دولت یازدهم خوب بوده و در مجموع دولت موفقی بود

حضرت آیت‌الله العظمی نوری همدانی در دیدار رییس‌ دفتر رییس جمهور تصریح کردند: کار دولت یازدهم خوب بوده و در مجموع دولت موفقی بود. دولت آقای دکتر روحانی قدمهای زیادی برای خدمت به مردم برداشته و امیدوارم توفیقات دولت ایشان روز به روز بیشتر شده و وحدت و همدلی و همفکری در کشور روز به روز بیشتر شود.
قطعنامه برائت از مشرکین؛

حجاج ایرانی سیاست‌های سلطه‌گرانه آمریکا را محکوم کردند

قطعنامه پایانی مراسم برائت از مشرکین در صحرای عرفات با محکوم کردن سیاست‌های سلطه‌طلبانه آمریکا خوانده شد.
علم الهدی:

سکولار، مسلمان نیست

عده ای سطحی نگر مراسم برائت از مشرکان را سیاسی خوانده و می گویند مکه و مراسم حج جای مناجات با خدا است و نباید به کار سیاسی آغشته شود در حالیکه برائت از مشرکان کاری سیاسی نیست و جزو واقعیت های حج ابراهیمی است.
رئیسی:

در مسئله فلسطین بحث شیعه و سنی مطرح نیست/ مگر ساکنان غزه شیعه هستند؟

تولیت آستان قدس رضوی گفت: گروهک‌های تکفیری، تروریست‌های دست ساخته استکبار برای فراموشی مسئله فلسطین و ایجاد حاشیه امن برای رژیم جعلی و جانی اسرائیل است
آیت الله مؤمن:

کسانی که نقل دروغ از رهبری کردند ادبیات آیت‌الله خامنه‌ای را نمی‌شناسند

تا جایی که من در خاطر دارم آقای آذری قمی همواره نسبت به رهبری ارادت و محبت داشتند و البته این رابطه متقابل بود و رهبری هم همیشه با احترام و محبت در خصوص ایشان صحبت می کردند.
رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه؛

نماز جمعه در900 شهرکشور اقامه می شود/ائمه جمعه پشتیبان نیروهای نظام

نخستین نماز جمعه 5 مرداد اقامه شد و از آن تاریخ به بعد اقامه نماز جمعه به حدود 900 شهر کشور رسیده است.
استعفای روحانیون حامی دولت؛

دومینوی استعفای ائمه جمعه!

ائمه جمعه ها معمولا از یک ثبات جایگاه برخوردارند اما اینکه در روزهای اخیر دو امام جمعه همزمان استعفا دادند، نزد افکارعمومی و نخبگان این شائبه را به وجود آورد که این استعفا‎ها با عقبه سیاسی بوده یا ....؟
از آیت‌الله هاشمی تا اما‌م‌ جمعه‌ كرمان؛

استعفای ائمه جمعه در تابستان

برخی ائمه‌جمعه استعفا می‌دهند، برخی هم مانند مرحوم آیت‌ا... هاشمی دعوت نشدند و... جالب است که بیشتر خداحافظی‌ها با تریبون نمازجمعه در فصل تابستان بوده است.
علم الهدی:

برجام، کشنده استقلال این مملکت است

تعجب می‌کنم که متولیان سیاست خارجی کشور بعد از دو سال که بدعهدی‌های آمریکا این‌طور به افتضاح کشیده شد و هر روز بر خلاف تعهدشان در برجام یک تحریم و بدمستی انجام دادند، سکوت کردند اما متشکرم که اخیراً زبان جریان سیاست خارجی و متولیان سیاست خارجی ما باز شده.
صفحه  از ۱۰
نظرات و گلایه ها