سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
یک استاد رشته علوم ورزشی:

"مردم" در ورزش ایران گُم‌ شده‌اند!

محمدعلی قره در مورد ضعف‌های اجرایی ورزش ایران در بخش‌های مختلف اعم از عدم ثبات مدیریتی، مسائل مالی، ورزش پایه و... ضمن ابراز تاسف نسبت به عدم توجه به ورزش همگانی، گفت که "مردم در ورزش ایران گم‌ شده‌اند".
احمدی:

در دولت تدبیروامید نگاه به ورزش همگانی حرفه‌ای شد

معاون وزیر ورزش و جوانان گفت: رویکرد ما در ورزش همگانی مشارکت همه دستگاه‌های اجرایی کشور برای مشارکت بیشتر مردم است.
ثبت نام همچنان ادامه دارد؛

نامزدهای انتخابات فدراسیون ورزش‌های رزمی به 8 نفر رسید

در فاصله یک روز به پایان مهلت ثبت نام از نامزدهای انتخابات فدراسیون ورزش‌های رزمی، سرپرست پیشین فدراسیون وزنه برداری نیز ثبت نام کرد.
در گردهمایی مدیران کل ورزش و جوانان استانها تاکید شد؛

به سمت توازن در سهم بندی بین ورزش همگانی و قهرمانی حرکت می کنیم

در دومین روز گردهمایی مدیران کل ورزش و جوانان سراسر کشور که در هتل المپیک برگزار شد مدیران معاونت فرهنگی و توسعه ورزش همگانی برنامه های خود را بیان کردند.
ورزش های محبوب؛

کدام ورزش دانشجویی طرفدار بیشتری دارد؟

برنامه‌های کوهنوردی از جمله رویدادهای ورزشی در دانشگاه‌ها است که ظرفیت برای شرکت در آن به‌سرعت تکمیل می‌شود.
موتوسواران تبریزی؛

وقتی «آدرنالین» به اوج می‌رسد

تعدادی از موتوسواران تبریزی و شهرهای اطراف، آخر هفته‌ها برای اجرای حرکت‌های نمایشی، سرعت و... در اتوبان‌های نیمه کاره شهر تبریز گردهم می‌آیند و بسیاری از مردم نیز برای تماشای حرکت‌های نمایشی موتورسواران در این اتوبان‌هاجمع می‌شوند.
ویلموتس:

بدون شک از بازیکنان جوان در تیم ملی استفاده می‌کنم

سرمربی تیم ملی فوتبال با حضور در تمرین تیم ملی فوتبال جوانان گفت: همیشه به بازیکنان جوان اهمیت می‌دهم و بدون شک از آنها برای حضور در تیم ملی استفاده می‌کنم.
معاون وزیر ورزش و جوانان مطرح کرد:

مشارکت 51 درصد جمعیت شهری و روستایی کشور در فعالیت‌های ورزشی

معاون فرهنگی، همگانی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان گفت: در نظر داریم تعداد خانه‌های روستایی را به 10 هزار خانه برسانیم تا جمعیت 20 میلیونی روستایی از امکانات ورزشی مناسب و فعالیت ورزشی مورد نظر بهره‌مند شوند.
مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی:

خراسان رضوی در همه رشته های ورزشی باید جزو ۳ استان برتر کشور شود

مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت:بایدبه سمتی حرکت کنیم که خراسان رضوی در همه رشته های ورزشی جزو ۳ استان برتر کشور شود.
طبق آمار رسمی مرکز آمار ایران؛

۲۱ یا ۵۱ درصد مردم ورزش می‌کنند؟

در حالی که معاون ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان می‌گوید طبق آمار رسمی مرکز آمار ایران ۵۱ درصد مردم ورزش می‌کنند اما رئیس فدراسیون ورزش‌های همگانی عنوان کرده که براساس سند چشم‌انداز شش ساله، میزان مشارکت مردم در ورزش‌های همگانی باید تا سال ۱۴۰۴ به ۵۰ درصد افزایش یابد!
ورزش برای همه ؛

نهادینه سازی ورزشهای همگانی نیازمند عزم ملی

تغییر ساختاری و مدیریتی و رفتاری، تامین زیرساختها، اجرای قوانین، توزیع عادلانه امکانات و دسترسی آسان، داشتن برنامه، بازنگری دستور العملها، فرهنگ سازی و اطلاع رسانی از جمله راهبردهایی است که کارشناسان حاضر در میزگرد اصفهان برای نهادینه سازی ورزش همگانی در جامعه مطرح کردند.
رئیس هیئت ورزش‌های همگانی اردبیل؛

۵۰ درصد اردبیلی‌ها تا سال ۱۴۰۰ با ورزش آشتی می‌کنند

رئیس هیئت ورزش‌های همگانی استان اردبیل گفت: با کیفی سازی برنامه‌ها درصدد افزایش ۵۰ درصدی گرایش مردم به سمت و سوی ورزش همگانی تا سال ۱۴۰۰ هستیم.
سلامت بمانید؛

ورزش هايي براي پشت ميزنشين ها

اکثر ما دست کم هشت ساعت از روزمان را پشت میز کار می گذرانیم و این نشستن های طولانی عوارضی جسمی و روانی زیادی دارد. با انجام تمرینات ساده ای، از فرصت های فراغت می توانید نهایت استفاده را به نفع سلامت تان بکنید.
وزیر آموزش‌ و پرورش:

330 میلیارد ریال اعتبار به تجهیزات ورزشی اختصاص یافت

وزیر آموزش‌ و پرورش گفت: امسال نخستین سالی است که 330 میلیارد ریال اعتبار برای تهیه و توزیع تجهیزات ورزشی اختصاص پیدا کرده است و این طرح در سراسر کشور به صورت همزمان انجام می‌شود.
رییس فدراسیون ورزش های همگانی؛

سند تحول ورزش های همگانی تدوین و ابلاغ شده است

رییس فدراسیون ورزش های همگانی گفت: اقدام خوبی برای توسعه ورزش های همگانی در استان ها انجام شده و هم اکنون سند تحول و تعالی آن تدوین و به استان ها ابلاغ شده است.
معاون ورزش و جوانان بوشهر:

برنامه نخبه پروری در ورزش استان بوشهر تدوین می‌شود

معاون اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر گفت: طرح نخبه پروری و کشف استعدادهای ورزشی جوانان و نوجوانان در استان بوشهر برگزار می شود.
تور سافاری بین‌المللی موتورهای سنگین؛

ورود موتورهای سنگین به تهران + جزئیات

تور بین‌المللی موتورهای سنگین فردا وارد تهران می‌شود.
رئیس فدراسیون ورزش همگانی خبر داد:

تدوین سند تحول ورزش‌های همگانی بر مبنای منویات مقام معظم رهبری

رئیس فدراسیون ورزش همگانی گفت: سند تحول ورزش‌های همگانی بر مبنای منویات و توصیه‌های مقام معظم رهبری تدوین شده است.
حق بر شهر و فراگیر شدن ورزش همگانی؛

قانون می‌گوید که تربیت بدنی رایگان حق مردم است

براساس قانون اساسی کشورمان (بند 3اصل سوم) تربیت‌بدنی رایگان برای همه به‌عنوان یک حق مورد شناسایی قرار گرفته و دولت و دستگاه‌های اجرایی وظیفه دارند با فراهم‌ آوردن تجهیزات و زیرساخت‌های لازم این امکان را در اختیار شهروندان بگذارند. از این‌رو یکی از مولفه‌های حقوق شهروندی، ورزش همگانی و داشتن امکانات مورد نیاز جهت انجام ورزش است.
سوال بی پاسخ این روزهای جودو؛

چرا جودوکاران جوان در تیم ملی نتیجه نمی‌گیرند؟

جودوکا‌های جوان و پرافتخار جودوی ایران در رده نوجوانان و جوانان از زمانی که به تیم ملی بزرگسالان تزریق شدند، عملکرد ضغیف و دور از انتظاری داشتند.
صفحه  از ۴
نظرات و گلایه ها