سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
ویلموتس:

بدون شک از بازیکنان جوان در تیم ملی استفاده می‌کنم

سرمربی تیم ملی فوتبال با حضور در تمرین تیم ملی فوتبال جوانان گفت: همیشه به بازیکنان جوان اهمیت می‌دهم و بدون شک از آنها برای حضور در تیم ملی استفاده می‌کنم.
معاون وزیر ورزش و جوانان مطرح کرد:

مشارکت 51 درصد جمعیت شهری و روستایی کشور در فعالیت‌های ورزشی

معاون فرهنگی، همگانی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان گفت: در نظر داریم تعداد خانه‌های روستایی را به 10 هزار خانه برسانیم تا جمعیت 20 میلیونی روستایی از امکانات ورزشی مناسب و فعالیت ورزشی مورد نظر بهره‌مند شوند.
مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی:

خراسان رضوی در همه رشته های ورزشی باید جزو ۳ استان برتر کشور شود

مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت:بایدبه سمتی حرکت کنیم که خراسان رضوی در همه رشته های ورزشی جزو ۳ استان برتر کشور شود.
طبق آمار رسمی مرکز آمار ایران؛

۲۱ یا ۵۱ درصد مردم ورزش می‌کنند؟

در حالی که معاون ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان می‌گوید طبق آمار رسمی مرکز آمار ایران ۵۱ درصد مردم ورزش می‌کنند اما رئیس فدراسیون ورزش‌های همگانی عنوان کرده که براساس سند چشم‌انداز شش ساله، میزان مشارکت مردم در ورزش‌های همگانی باید تا سال ۱۴۰۴ به ۵۰ درصد افزایش یابد!
ورزش برای همه ؛

نهادینه سازی ورزشهای همگانی نیازمند عزم ملی

تغییر ساختاری و مدیریتی و رفتاری، تامین زیرساختها، اجرای قوانین، توزیع عادلانه امکانات و دسترسی آسان، داشتن برنامه، بازنگری دستور العملها، فرهنگ سازی و اطلاع رسانی از جمله راهبردهایی است که کارشناسان حاضر در میزگرد اصفهان برای نهادینه سازی ورزش همگانی در جامعه مطرح کردند.
رئیس هیئت ورزش‌های همگانی اردبیل؛

۵۰ درصد اردبیلی‌ها تا سال ۱۴۰۰ با ورزش آشتی می‌کنند

رئیس هیئت ورزش‌های همگانی استان اردبیل گفت: با کیفی سازی برنامه‌ها درصدد افزایش ۵۰ درصدی گرایش مردم به سمت و سوی ورزش همگانی تا سال ۱۴۰۰ هستیم.
سلامت بمانید؛

ورزش هايي براي پشت ميزنشين ها

اکثر ما دست کم هشت ساعت از روزمان را پشت میز کار می گذرانیم و این نشستن های طولانی عوارضی جسمی و روانی زیادی دارد. با انجام تمرینات ساده ای، از فرصت های فراغت می توانید نهایت استفاده را به نفع سلامت تان بکنید.
وزیر آموزش‌ و پرورش:

330 میلیارد ریال اعتبار به تجهیزات ورزشی اختصاص یافت

وزیر آموزش‌ و پرورش گفت: امسال نخستین سالی است که 330 میلیارد ریال اعتبار برای تهیه و توزیع تجهیزات ورزشی اختصاص پیدا کرده است و این طرح در سراسر کشور به صورت همزمان انجام می‌شود.
رییس فدراسیون ورزش های همگانی؛

سند تحول ورزش های همگانی تدوین و ابلاغ شده است

رییس فدراسیون ورزش های همگانی گفت: اقدام خوبی برای توسعه ورزش های همگانی در استان ها انجام شده و هم اکنون سند تحول و تعالی آن تدوین و به استان ها ابلاغ شده است.
معاون ورزش و جوانان بوشهر:

برنامه نخبه پروری در ورزش استان بوشهر تدوین می‌شود

معاون اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر گفت: طرح نخبه پروری و کشف استعدادهای ورزشی جوانان و نوجوانان در استان بوشهر برگزار می شود.
تور سافاری بین‌المللی موتورهای سنگین؛

ورود موتورهای سنگین به تهران + جزئیات

تور بین‌المللی موتورهای سنگین فردا وارد تهران می‌شود.
رئیس فدراسیون ورزش همگانی خبر داد:

تدوین سند تحول ورزش‌های همگانی بر مبنای منویات مقام معظم رهبری

رئیس فدراسیون ورزش همگانی گفت: سند تحول ورزش‌های همگانی بر مبنای منویات و توصیه‌های مقام معظم رهبری تدوین شده است.
حق بر شهر و فراگیر شدن ورزش همگانی؛

قانون می‌گوید که تربیت بدنی رایگان حق مردم است

براساس قانون اساسی کشورمان (بند 3اصل سوم) تربیت‌بدنی رایگان برای همه به‌عنوان یک حق مورد شناسایی قرار گرفته و دولت و دستگاه‌های اجرایی وظیفه دارند با فراهم‌ آوردن تجهیزات و زیرساخت‌های لازم این امکان را در اختیار شهروندان بگذارند. از این‌رو یکی از مولفه‌های حقوق شهروندی، ورزش همگانی و داشتن امکانات مورد نیاز جهت انجام ورزش است.
سوال بی پاسخ این روزهای جودو؛

چرا جودوکاران جوان در تیم ملی نتیجه نمی‌گیرند؟

جودوکا‌های جوان و پرافتخار جودوی ایران در رده نوجوانان و جوانان از زمانی که به تیم ملی بزرگسالان تزریق شدند، عملکرد ضغیف و دور از انتظاری داشتند.
احمدی:

باید از رویکرد مدال آوری ورزش فاصله بگیریم

معاون فرهنگی، آموزش و پژوهش وزارت ورزش و جوانان،گفت: باید مابین دو حوزه ورزش همگانی و قهرمانی توازن ایجاد کنیم.
شعبانی‌بهار:

از ادغام دو معاونت فرهنگی و همگانی در وزارت ورزش خبری ندارم

معاون ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان گفت: نظارت خود را بر روی موضوع توزیع مکمل‌های غیرمجاز در باشگاه‌های بدنسازی از سال گذشته آغاز کرده‌ایم و برهمین اساس نیز ۲۸۰ باشگاه پلمپ شدند.
معلولیت پایان راه نیست!

شلیک به معلولیت

روزنامه سیستان و بلوچستان روز یکشنبه 17 اردیبهشت 96 مطلبی با عنوان «شلیک به معلولیت» منتشر کرده است.
شکست در دیپلماسی ورزشی؛

روزی که ترامپ در کرمانشاه خاک شد!

دیپلماسی ورزشی به دلیل صدای بلندی که در رسانه های دنیا دارد توسط بسیاری از کشورها زبان سیاست می شود و در همین فضا «جردن باروز» در کرمانشاه غافلگیر شد و علیه ترامپ موضع گرفت.
بی‌تفاوتی فدراسیون بین‌المللی زورخانه‌ای، سکوت وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک ؛

ورزش زورخانه‌ای هم توسط باکو مصادره شد!

سایت بازی‌های کشورهای اسلامی در باکو در حالی گزارشی از ورزش زورخانه‌ای نوشته که مبدا این رشته را به آذربایجان نسبت داده است. بازی‌های کشورهای اسلامی از ۱۲ تا ۲۲ می در آذربایجان برگزار می‌شود که در صفحه این مسابقات به جزئیات درباره رشته‌های شرکت‌کننده اشاره شده […]
«بارفیکس» تمرینی معجزه آسا ؛

باید و نبایدهای بارفیکس زدن

«بارفیکس» تمرینی معجزه آسا است که بدون شک می‌توانید نتیجه بسیار مثبت آن را دریافت کنید، فقط یادتان باشد که تکرارهای زیاد معادل ارتقای قدرت بدنی نیستند، بلکه تکنیک اجرایی کلید کار است.
صفحه  از ۴
نظرات و گلایه ها