سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
"قهرمانان بزرگ،نان‌آوران کوچک"؛

کودکان کار در زمین فوتبال: جنگیدن برای زندگی

"قهرمانان بزرگ،نان‌آوران کوچک"؛ تیم لب خط شوش یکی از 24 تیم صعود کننده به مرحله نهایی پنجمین دوره لیگ پرشین جمعیت امام علی است که از ۳۰ مرداد تا ۸ شهریور برای قهرمانی می‌جنگند.
تفحص از سرخابی‌ها؛

منتظر قرائت در صحن علنی

سید صادق طباطبایی رئیس هیئت‌ تحقیق و تفحص از دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در مجلس شورای اسلامی با اعلام اینکه روند بررسی این پرونده به پایان رسیده است، گفت: هفته گذشته نیز جلسه‌ای درباره جمع‌بندی این تحقیق و تفحص داشتیم.
تاج: وزیر با شورای عالی امنیت ملی رایزنی می‌کند؛

راهکار فدراسیون فوتبال برای رفع موانع ورود بانوان به ورزشگاه‌ها

رئیس فدراسیون فوتبال از پیگیری وزارت ورزش برای رفع موانع ورود بانوان به ورزشگاه‌ها خبر داد. مهدی تاج درخصوص ورود بانوان به ورزشگاه‌ها گفت: «به وزیر ورزش نامه زدیم و ایشان به دنبال این است که از طریق شورای عالی امنیت ملی و مبادی قانونی، این موانع رفع شود تا بتوانیم بدون مشکل به سوی مسابقات مقدماتی جام جهانی قطر برویم.»
تا 1400 منتظر خصوصی‌سازی سرخابی‌ها نباشیم؛

اختلاف نظر دولتی‌ها در واگذاری سرخابی‌ها/ منتظر واگذاری نباشیم

در حالی که وزیر ورزش و جوانان بر این نکته اصرار دارد که دو باشگاه استقلال و پرسپولیس باید تا پایان امسال واگذار شوند و این کار عملی است، در مقابل رئیس سازمان خصوصی‌سازی می‌گوید: مقدمات واگذاری سرخابی‌ها هنوز فراهم نشده است.
محمدرضا داورزنی:

تماشاگران باید تحت پوشش دوربین‌های امنیتی قرار بگیرند

محمدرضا داورزنی معاون ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان گفت: افراد باید بدانند تماشاگری که می خواهد در استادیوم بازی را تماشا کند تحت پوشش دوربین های امنیتی قرار دارد و هر حرکتی هم که از او سربزند ،قابل شناسایی است
پایان یک طرح نیمه تمام؛

موزه ورزش ایران ثبت رسمی شد/لقمه آماده کمیته المپیک در دهان وزارت

«موزه ملی ورزش، المپیک و پارالمپیک» که طرح اولیه شکل‎گیری آن دو دهه پیش در کمیته ملی المپیک مطرح و مورد پیگیری قرار گرفت بالاخره در سازمان میراث فرهنگی ثبت رسمی شد اما به نام وزارت ورزش!
با موافقت شورای شهر رشت؛

کمک مالی 1400 میلیون تومانی به سپیدرود و داماش

هفتاد و دومین جلسه عادی شورای اسلامی شهر رشت با حضور اعضای شورا برگزار شد و در این جلسه تامین هزینه‌های ضروری تیم‌های سپیدرود و داماش مورد بررسی قرار گرفت.
مدیرکل مشارکت‌های اجتماعی جوانان وزارت ورزش و جوانان خبر داد:

ابطال مجوز موقت سمن‌ها بعد از پنج سال/ امکان دریافت مجوز دائم از وزارت کشور

مدیرکل مشارکت‌های اجتماعی جوانان وزارت ورزش و جوانان، از صدور ۲۰۰۰ مجوز سازمان مردم نهاد جوانان از سال ۹۲ تا سال ۹۶ خبر داد.
وزیر ورزش و جوانان اعلام کرد؛

اختصاص 756 میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل طرح های ورزشی استان ها

وزیر ورزش و جوانان گفت: 756 میلیارد تومان برای تکمیل طرح های ورزشی به استان ها اختصاص یافته است.
خصوصی‌سازی، راهی برای رشد؛

عوامل موثر بر خصوصی‌سازی باشگاه‌ها

بررسی تجربه کشورهایی که دست به خصوصی‌سازی در حوزه ورزش‌های خود زده‌اند، نشان می‌دهد که دخالت و گستره فعالیت‌های دولتی در آن کشورها منجر به ناکارآمدی دولتی در انجام مسوولیت‌های آن شده و علاوه بر آن بخش خصوصی را نیز با آسیب‌هایی روبرو کرده است.
سلطانی‌فر: افتخاری و طاهری زحمت می‌کشند؛

حرف های مهم درباره سرخابی ها، تکواندو ، کشتی و مالیات

مسعود سلطانی فر با حضور در برنامه گفت وگوی ویژه خبری به سئوالات مجری این برنامه پاسخ داده است
داستان پيامك‌هاي هواداري؛

پولی که هواداران می دهند اما به جیب باشگاه ها نمی رود

سامانه های پیامکی هواداری از تیم های باشگاهی تبدیل به مشکلی جدید در فوتبال ایران شده اند.
مدیرعامل بنیاد ملی بازی‌های :

منتظر تصویب برنامه ملی بازی‌های رایانه‌ای هستیم

مدیرعامل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، گفت: تصویب برنامه ملی بازی‌های رایانه‌ای تحولی عظیم در این هنر-صنعت ایجاد کرده و باعث می‌شود تا بازی‌سازان داخلی فعالیت‌ خود را در فضایی امن و بدون حضور متخلفان توسعه دهند
نظرات و گلایه ها