سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
جای ترابی و خلیل‌زاده در تیم ملی خالی بود
انصاری فرد؛

جای ترابی و خلیل‌زاده در تیم ملی خالی بود

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: جای مهدی ترابی و شجاع خلیل‌زاده در جمع ملی‌پوشان در دیدار با بحرین خالی بود و امیدوارم سرمربی تیم ملی در دیدارهای آینده از این بازیکنان استفاده کند.
درخواست دایی از رئیس قوه قضائیه
تمسخر آقای‌گل جهان در صداوسیما؛

درخواست دایی از رئیس قوه قضائیه

داستان‌های عجیب‌وغریب صداوسیما با علی دایی، کاپیتان و سرمربی سابق تیم ملی ایران، همچنان ادامه دارد؛ پیش‌تر علی دایی از برنامه‌های صداوسیما به دلیل پرونده‌سازی علیه خودش شاکی شده بود و در نهایت تصمیم گرفت با دوربین‌های سیما صحبتی نکند؛
قهر مجدد «معمار» مشهور!
شایعات درخصوص محمد بنا قوت گرفته است؛

قهر مجدد «معمار» مشهور!

رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی کشور درحالی به میزبانی استان خوزستان برگزارشد که سرمربی تیم‌ملی برای آنالیز فنی و تماشای مصاف مدعیان در این مسابقات حضور نداشت. ابتدا روز جمعه دلیل این اتفاق، بیماری فرزند محمد بنا اعلام شد اما دیروزخبرها نشان از ناراحتی و شایعه استعفای سرمربی تیم‌ملی کشتی فرنگی کشورمان داشت. موضوعی که با کنار هم گذاشتن برخی اتفاقات گذشته و روزهای اخیر می‌توان آن را محتمل دانست. محمد بنا پیش از این هم سابقه قهر و استعفا از تیم‌ملی را داشته است. در حقیقت آمار قهر و آشتی‌های او در بیش از یک دهه مسوولیتش در تیم‌ملی فرنگی آن‌‌قدرزیاد بوده است که هر رئیسی در این مدت در فدراسیون کشتی روی کارآمده، با رفتارهایی از این دست مواجه بوده است.
فرهاد می‌خواست برادرش را به تیم امید بیاورد!
افشاگری اکبر محمدی علیه مجیدی؛

فرهاد می‌خواست برادرش را به تیم امید بیاورد!

رئیس کمیته جوانان فدراسیون فوتبال به اظهارات فرهاد مجیدی واکنش نشان داد و گفت: مجیدی می‌خواست برادرش را به کادر فنی تیم امید بیاورد و این توهینی به جامعه مربیان بود.
افشاگری بی‌سابقه فرهاد مجیدی علیه حمید استیلی!+ فیلم
سرمربی سابق تیم ملی امید ؛

افشاگری بی‌سابقه فرهاد مجیدی علیه حمید استیلی!+ فیلم

فرهاد مجیدی سرمربی پیشین و کوتاه مدت تیم ملی امید ایران که ساعاتی قبل از رای کمیته فنی و توسعه فدراسیون فوتبال به عدم کفایتش از حضور در این تیم استعفا داد، حالا جزئیاتی از دخالت‌های خارج از عرف حمید استیلی در کارش را افشا کرده است.
نظرات و گلایه ها