سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
رئیس پوپولیست روزه سکوت گرفته است
آقای فیفا دقیقا کجایی؟

رئیس پوپولیست روزه سکوت گرفته است

اتفاقات یک هفته اخیر در فوتبال به قدری زشت و کثیف بود که فیفا را وادار کند فورا وارد شود و حداقل بیانیه دهد ولی فیفا نه تنها بیانیه نداد که سکوت رئیس پوپولیست فیفا این زشتی ها را بدتر کرد.
قدیمی‌ترین وعده فوتبال ایران کی محقق می‌شود؟
کلاف سردرگم خصوصی‌سازی؛

قدیمی‌ترین وعده فوتبال ایران کی محقق می‌شود؟

پرسپولیس و استقلال تا پایان سال 98 باید به بخش خصوصی واگذار شوند اما به نظر نمی‌رسد در این مدتی که تا پایان سال مانده، چنین اتفاقی رخ دهد.خصوصی سازی استقلال و پرسپولیس دیگر آن جذابیت گذشته را ندارد.
توضیحات مدیرعامل پرسپولیس در مورد برکناری خلیلی و آمدن پیروانی
تغییرات مدیریتی در تیم پرسپولیس؛

توضیحات مدیرعامل پرسپولیس در مورد برکناری خلیلی و آمدن پیروانی

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: بسیاری از افراد روی پیروانی نظر داشتند و از او به عنوان مدیری که به امور مختلف تیم تسلط دارد یاد می‌کنند.مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره انتخاب پیروانی افزود: او نشان داد در کار خود یکی از بهترین‌ها است. بعد از محمود خوردبین، بسیاری از افراد روی پیروانی نظر داشتند و از او به عنوان مدیری که به امور مختلف تیم تسلط دارد، یاد می‌کردند. به هرحال افشین پیروانی در زمره برترین‌های تاریخ پرسپولیس از نظر تعداد بازی و کاپیتانی است و به واسطه سال‌ها حضور در تیم به عنوان کاپیتان، سرمربی، مربی و مدیر تیم و سال‌ها حضور در تیم ملی تجربیات گران‌بهایی دارد و به واسطه تحصیلات عالیه تا مقطع دکترا و مدیریت قوی می‌توانند به تیم کمک کند.
سوءظن بی‌پایان به وزیر!
چالش های فوتبال حرفه ای؛

سوءظن بی‌پایان به وزیر!

«کشیدن پای وزیر ورزش به ماجرای شکست‌ها و عدم موفقیت‌های دو باشگاه بزرگ تهرانی موضوع جدیدی نیست و به‌خصوص هواداران و پیشکسوتان استقلال بارها مدعی شده‌اند که وزیر ورزش به باشگاه رقیب نگاه متفاوتی دارد.» روزنامه دنیای اقتصاد نوشت: «بازی سوپرجام فوتبال ایران که در سال‌های متمادی جدی گرفته نمی‌شد و برگزاری آن برای باشگاه‌ها و فدراسیون اهمیت زیادی نداشت، این روزها تبدیل به محل جدید مناقشه و جدل کلامی بین دو باشگاه پرسپولیس و استقلال شده است.
قحط الرجال به مدیریت فوتبال رسید
چرا چرخه مدیران تغییر نمی‌کند؟

قحط الرجال به مدیریت فوتبال رسید

فوتبال ایران طی سالیان اخیر با پدیده تکراری بودن مربیان در تیم های لیگ برتری مواجه بوده است. چرخه ای ثابت و نفوذناپذیر از مربیان که از این تیم به آن تیم پاس داده می شدند.مربیانی که حتی اگر کارنامه موفقیت آمیزی هم از خود به جای نمی گذاشتند،مجدد جذب یک تیم جدید می شدند و کار خود را از سر می گرفتند. این حالت البته با ورود مربیانی جدید به عرصه فوتبال ایران و حضور چند چهره خارجی شکسته شد و انحصار بعضی مربیان خاص از بین رفت.
عبور استقلال از «خاص» به «عام»
آخرین سنگ‌ها از پیش پای خصوصی‌سازی برداشته می‌شود؛

عبور استقلال از «خاص» به «عام»

وزارت ورزش شنبه گذشته میزبان نشستی بود که به منظور بررسی وضعیت دو باشگاه پرسپولیس و استقلال برای واگذاری برگزار شد.این نشست با حضور مشترک اعضای هیات‌مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار، اعضای هیات‌مدیره و مدیران کل مجلس، دو معاون وزیر ورزش (جمشید تقی‌زاده و محمدرضا داورزنی) همراه با امیرحسین فتحی و محمدحسن انصاری‌فرد مدیران استقلال و پرسپولیس برگزار شد. پایگاه خبری وزارت ورزش تنها به اطلاع‌رسانی در مورد برگزاری این نشست بسنده کرد و اینکه نمایندگان سازمان بورس و اوراق بهادار درخصوص روند و نحوه واگذاری سرخابی‌ها، توضیحاتی ارائه داده بودند؛ حال آنکه نشست مورد نظر با دو مصوبه همراه بود که مدیران پرسپولیس و استقلال موظف به انجام آنها ظرف مدت زمان یک هفته شده‌اند.
تکثیر نفرت در بازی بحرین - ایران
ما از اشتباهاتمان عبرت می‌گیریم؟!

تکثیر نفرت در بازی بحرین - ایران

فوتبال از یک بازی که برای لذت آفریده شده به سمت یک کارزار در حرکت است. چیزی که جز خشم، تعصب، پرخاشگری و توهین و تحقیر هیچ خروجی دیگری ندارد. رفتار بحرینی‌ها تحت هیچ عنوانی پذیرفتنی نیست و امیدوارم جوان‌هایی که به خشم آمده اند در پی تلافی نباشند، حتی وقتی غم شکست و اندوه این رفتار نابخردانه آزارمان می‌دهد نباید فراموش کنیم که حق نداریم خودمان را تا این اندازه حقیر و کوچک کنیم.
نظرات و گلایه ها