سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
در کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی بیرجند تأکید شد؛

رونق گردشگری از رهگذر ترویج بازی های بومی و محلی

نقش بازی های بومی و محلی در رونق گردشگری در جلسه کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی بیرجند مطرح و اعضا پیرامون آن گفت و گو کردند.
مهدی تاج؛

اگر قانون بازنشسته‌ها شامل فدراسیون فوتبال می‌شود، صددرصد تابع قانونیم

مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال تأکید کرد اگر قانون منع بکارگیری بازنشسته‌ها در مشاغل دولتی شامل حال این فدراسیون می‌شود، صد درصد از آن تمکین خواهند کرد.
محورهای مهم دیدار تاج با اینفانتینو؛

از گرفتن میزبانی جام جهانی فوتسال تا پول‌های بلوکه شده

مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان قصد دارد دیداری با جیانی اینفانتینو، رئیس فیفا داشته باشد تا در خصوص موضوعات مختلف صحبت کند.
در حاشیه برگزاری رویدادهای بزرگ ورزشی جهان؛

قرارداد استیکرهاى میلیاردى فدراسیون فوتبال در سکوت خبرى تاج و دوستان

فدراسیون فوتبالِ تحت هدایت مهدی تاج در حالی با یک شرکت معتبر خارجی قراردادی میلیاردی منعقد کرده است که هیچگونه اطلاع‎رسانی‎ در این خصوص صورت نگرفته است
حال و روز آرای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال؛

کمیته انضباطی نرخ رکیک‌ترین فحاشی و عریان شدن را مشخص کرد

با صدور رأی اتفاقات دیدار خونه به خونه بابل و شاهین شهرداری بوشهر از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، نرخ رکیک‌ترین فحاشی نسبت به نوامیس تیم مهمان و همچنین عریان شدن و رفتارهای زننده ۱۰ میلیون تومان و توبیخ کتبی اعلام شد!
ممنوعیت بکارگیری بازنشستگان؛

همه منتظر پیاده شدن قانون

قانون «منع به کارگیری بازنشسته‌ها» سرانجام به مرحله ابلاغ رسید و حالا همه اهالی ورزش منتظر اجرایی شدن آن در این بخش مهم تاثیرگذار در جامعه هستند.یکی از بخش‌های که باید این قانون در آن اجرا شود، ورزش است؛ بخشی که تعدادی از بازنشستگان در آن فعالیت می‌کنند و حالا باید عطای کار را به لقایش ببخشند. وزارت ورزش و جوانان به عنوان متولی اصلی ورزش، مسئول اجرای قانونی است که همه تأییدش کرده‌اند. در همین باره صحبت‌های فراوانی طی هفته‌های اخیر وجود داشته و حتی عنوان شده که برخی ممکن است برای ادامه حضور در پستی که دارند، دست به هر کاری بزنند و جلوی قانون هم بایستند.
اساسنامه فدراسیون فوتبال؛

تاج چگونه از قانون بازنشستگی مستثنی شد؟

ریاست مجمع فدراسیون فوتبال توسط رییس این فدراسیون عامل اصلی در راه استثنا شدن فدراسیون فوتبال در بحث بازنشستگی بود.
رده بندی تیم ها اعلام شد؛

یک پله سقوط برای ایران در رده بندی فیفا

سایتfootballranking رده بندی تیم‌های ملی را اعلام کرد که در آن تیم ملی فوتبال ایران با یک پله سقوط نسبت به ماه گذشته در رده سی و سوم دنیا و اول آسیا قرار گرفت.
شهردار پاکدشت خبر داد؛

نصب اولین دیواره استاندارد صخره نوردی در پاکدشت

داریوش پازوکی از نصب اولین دیواره استاندارد صخره نوردی در پاکدشت خبر داد و اظهار داشت: اهمیت به ورزش و قرار دادن سلامتی جامعه در اولویت مدیریت شهری و اساسا دولت ها هزینه ها سنگین آسیب های اجتماعی مثل اعتیاد را کاهش می دهد لذا مدیریت شهری پاکدشت نیر تصمیم بر انجام این کار مهم گرفته است.
زنگی زنگ یا رومی روم؟!!

تاج، جانباز غیردولتی، خواهان ارز دولتی

تاج برای رهایی از مهلکه قانون منع به‌کارگیری بازنشسته‌ها، پای اساسنامه را به میان می‌کشد و می‌گوید که ما غیردولتی هستیم و از سوی دیگر از دولت و در رأس آن از شخص رئیس جمهوری استمداد می‌کند که برای حفظ کی‌روش وارد گود شود. بالاخره فدراسیون فوتبال دولتی است یا غیردولتی؟
در کمیسیون گردشگری اتاق ایران مطرح شد؛

غفلت مسئولان از گردشگری ورزشی

مدیران دولتی و بخش خصوصی در نشستی دیدگاه های خود نسبت به اهمیت تجاری سازی ورزش و نقش آن در رونق گردشگری ورزشی را بیان کرده و بر این عقیده هستند که گردشگری ورزشی در ایران مغفول مانده است
مدرس فدراسیون فوتبال:

آموزش مربیان رکن اصلی ارتقای رشته ورزشی فوتسال است

مدرس فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران گفت: برگزاری دوره های آموزشی برای مربیان از ارکان اصلی ارتقای رشته فوتسال در میان علاقه مندان به این رشته است ، هیات های ورزشی استانها به این موضوع در برنامه ریزی ها توجه بیشتری داشته باشند.
تاج مشمول نمی شود؛

تاج دیگر مشمول قانوان بازنشستگان کشوری نمی باشد

توئیت علی عالی درباره خبر ارائه مدارک ۵۲٪ جانبازی تاج به مسئولان مربوط: دولت الکترونیک برای همین شکل گرفته؛ یک روزه استعلام می‌کنند. کاغذ قبول نیست
رؤسا و معاونین رفتنی می‌شوند؟؛

خانه تکانی در ورزش ایران

قانون منع بکارگیری بازنشستگان در دستگا‌ه‌های اجرایی به مرحله اجرا درآمده و تا دو ماه دیگر انقلاب عظیمی در ورزش ایران به پا می‌‌شود.س از اجرایی شدن این قانون، مدیران ورزشی حداکثر تا دو ماه دیگر باید تعیین تکلیف شوند و جای خود را به روسای دیگر بدهند. اما نکته‌ای که باید در ورزش به آن توجه ویژه‌ای کرد این است که منشور المپیک می‌گوید دولت‌ها حق هیچ گونه دخالت در امور فدراسیون‌های ورزشی را ندارند و ورزش ایران در سال‌های گذشته به خاطر همین دخالت‌ها چندین بار تجربه تلخ تعلیق را پشت سرگذاشته است و حالا باید دید در این وضعیت وزارت ورزش چه تصمیمی اتخاذ می‌کند.
اتحادیه جهانی کشتی:

دو تغییر در قوانین داوری

اتحادیه جهانی کشتی دو تغییر جدید صورت گرفته در مقررات داوری (کشتی آزاد و فرنگی ) را اعلام کرد.
قانون منع به کارگیری بازنشسته‎ها؛

چرا وزارت ورزش فهرست بازنشسته‎ها را به صورت رسمی اعلام نمی‎کند؟

وزارت ورزش تاکنون نسبت به گزینه‌های مطرح برای بازنشستگی و تمکین از قانونِ آن واکنش نداشته و فهرستی اعلام نکرده چون نمی‎خواهد این کار با سر و صدا انجام شود.
تغییر چهره ورزش در دوماه؛

شتر ۱۰ ساله بالاخره مقابل خانه ورزشی‌ها خوابید

ماجرای منع استفاده از بازنشستگان در ورزش بالاخره با تایید شورای نگهبان و قانون شدن بعد از حدود 10 سال به ایستگاه پایانی رسید و برخی روسای فدراسیون ها باید با صندلی شان خداحافظی کنند.فوتبال، والیبال، هندبال، قایقرانی، کاراته، جودو، تنیس، هاکی، قایقرانی ورزش های رزمی، ورزش های همگانی و سه گانه از جمله فدراسیون هایی هستند که عنوان شده روسای آنها بازنشسته هستند. علاوه بر این از برخی معاونان وزارت ورزش مانند محمدرضا داورزنی، فریبا محمدیان و همچنین محمد شروین اسبقیان هم به عنوان بازنشسته یاد شده است.
مهدی تاج:

استقلال 360 هزار دلار به پروپیچ پرداخت کرد

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: پروپیچ راضی شده بود 30 هزار دلار بگیرد تا با استقلال توافق کند ولی این رقم به او پرداخت نشده و در نهایت 2 روز پیش باشگاه استقلال 360 هزار دلار به او پرداخت کرد.
در ستایش دست زور!

سه نکته اساسی در مورد بدحسابی باشگاه‌های ایرانی

چند سالی است که کنفدراسیون فوتبال آسیا برای صدور جواز حضور باشگاه‌ها در لیگ قهرمانان آسیا سختگیری‌های زیادی اعمال می‌کند. از آن جمله، AFC مصر است که باشگاه‌ها نباید بدهی داشته باشند و در تاریخ معین، پرونده شکایات جاری‌شان را مختومه کنند. مطابق انتظار این مساله برای باشگاه‌های ایرانی و به‌ویژه پرسپولیس و استقلال با بدهی‌های تاریخی انباشته حسابی زحمت ایجاد کرده و سرخابی‌ها که همیشه پرداخت حساب طلبکاران را پشت گوش می‌انداختند، حالا خودشان دنبال این جماعت راه افتاده‌اند تا بلکه بتوانند رضایت آن ها را بگیرند و جواز حضور در لیگ قهرمانان را به‌دست بیاورند.
وزیر ورزش و جوانان:

برای المپیک ۲۰۲۰ برنامه داریم

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به لزوم افزایش سرانه‌های ورزشی برای رشد استعداد جوانان گفت: برای المپیک ۲۰۲۰ برنامه داریم که امید است بتوانیم موفقیت‌های بیشتری کسب کنیم.
صفحه  از ۴۲
نظرات و گلایه ها