سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
پشت صحنه ساخت مدال‌های المپیک توکیو + عکس
مدال های المپیک ؛

پشت صحنه ساخت مدال‌های المپیک توکیو + عکس

کمتر از یک سال تا شروع مهم‌ترین رویداد ورزشی جهان یعنی بازی‌های المپیک زمان باقی است و در این برهه زمانی، مدال‌های بازی‌های المپیک با ظرافت خاصی ساخته شدند و قرار است سال آینده به بهترین ورزشکاران در سراسر جهان اهدا شوند.
هزینه‎‌های بی‌فایده‌ برای کالاهای لوکس ورزشی
اجناس لوکس ورزشی ؛

هزینه‎‌های بی‌فایده‌ برای کالاهای لوکس ورزشی

با بالا رفتن قیمت ارز و افزایش قیمت کالاهای وارداتی، اجناس لوکس ورزشی هم از این قاعده مستثنی نبوده و افزایش قیمت سه برابری را نسبت به سال گذشته تجربه کردند. اما در این بین باوجود افزایش قیمت، برخی از مردم همچنان نسبت به بضاعت مالی خود این نوع کالاها را خریداری و استفاده می‌کنند اما در این میان عده‌ای هم هستند که با وجود هزینه‌ی زیاد بعد از مدتی استفاده، این کالاها را در گوشه‌ای از منزل رها می‌کنند و پس از مدت کوتاهی این کالاها در بسیاری از خانه‌های ما بدل به شیئی تزیینی می‌شود.
فتق از نوع ورزشی!
دانستنی ورزشی؛

فتق از نوع ورزشی!

شایع‌ترین علامت فتق ورزشی درد در کشاله ران و ناحیه شرمگاهی است که می تواند به ماهیچه های نزدیک کننده ران و قسمت پایینی شکم گسترش یابد.
نمادهای جام ملت‌های اروپا  ۱۹۸۰ تا ۲۰۲۰
جام اروپایی؛

نمادهای جام ملت‌های اروپا ۱۹۸۰ تا ۲۰۲۰

معرفی نماد رسمی برای جام ملت‌های اروپا از سال 1980 میلادی آغاز شد و در همین راستا سایت اسپورت اکسپرس گزارش تصویری درباره نمادهای رسمی جام ملت‌های اروپا از سال 1980 تا 2020 میلادی منتشر کرده است که در زیر مشاهده می‌کنید.
تمام حاشیه‌های نود در 20 سال حضور روی آنتن
به بهانه جدایی عادل فردوسی‌پور؛

تمام حاشیه‌های نود در 20 سال حضور روی آنتن

این روزها صحبت از تعطیلی برنامه نود یا تغییر تیم سازنده این برنامه است و نگرانی از باب اینکه دیگر عادل فردوسی‌پور را دوشنبه‌شب‌ها روی آنتن زنده شبکه 3 نمی‌بینیم فوتبالدوستان زیادی را به واکنش نسبت به این موضوع وا داشته است. برنامه نود با وجود منتقدان زیادی که دارد بدون شک برنامه مهمی در صدا و سیما و البته در فوتبال ایران محسوب می‌شود و کسی نمی‌تواند تاثیرگذاری آن را کتمان کند.
توهین سهوی به پرچم ، این بار در فدراسیون کاراته
اشتباه در سایت فدراسیون کاراته:

توهین سهوی به پرچم ، این بار در فدراسیون کاراته

پرچم هر کشور تابع استانداردهای ترسیمی و نوشتاری خاص است.کم توجهی به این نشانگان نوشتاری و ترسیمی، نه تنها از نظر اخلاقی و تعصبات ملی درست نیست، بلکه نوعی جرم نیز تلقی می شود. متاسفانه مشغله زیاد مدیران و غفلت روابط عمومی های محترم ، شرایط را برای برخی کم توجهی های غیر عامدانه در این خصوص فراهم کرده است. بر این اساس،گزارش زیر به سوتی انعکاس نادرست پرچم رسمی کشور در سایت فدراسیون کاراته،پرداخته است.
نظرات و گلایه ها