سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       

زشت‌ترین رفتار ممکن در مناطق زلزله‌زده!

رفتار زشت برخی از مردم و مدیران حاضر در مناطق زلزله زده مورد انتقاد قرار گرفت.
توییت اکانت هلال احمر:

از اهدای اجناس دوم به منظور حفظ کرامت انسانی حادثه دیدگان خودداری کنید

هلال احمر درخواست کرد حتی‌المقدور از اهدای اجناس دوم بمنظور حفظ کرامت انسانی حادثه دیدگان خودداری کنید.

اختلاف نظر مسئولان در خدمت رسانی به زلزله زدگان!

بخشدار ازگله: مشکل چادر داریم. رئیس سازمان امداد و نجات: به اندازه کافی چادر توزیع شده است
طاهر موهبتی:

۳۲میلیون بیمه شده رایگان باید پول بدهند

طاهر موهبتی: اگر از من سئوال شود که بزرگترین دغدغه و چالش جدی سازمان بیمه سلامت چیست می گویم ۳۲ میلیون بیمه شده ای که به صورت رایگان بیمه شده اند
معاون بهداشت وزارت بهداشت:

عدم پذیرش کودکان کار در بیمارستان‌ها تخلف است

معاون بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با تاکید براینکه عدم پذیرش کودکان کار در اورژانس‌ بیمارستان‌ها دولتی و حتی خصوصی تخلف است، گفت: در کوتاه مدت می‌توان از وزارت بهداشت درخواست کرد که در یک مدت سه ماهه به صورت موقت درمان رایگان کودکان کار را چه با هویت و چه بی‌هویت بر عهده گیرد.
در نشست خبری مطرح شد:

تشریح اقدامات وزارت بهداشت برای خدمات‌رسانی به زائران

سخنگوی وزارت بهداشت اقدامات این وزارتخانه برای خدمات‌رسانی به زائران اربعین را تشریح کرد.
رئیس کل سازمان نظام پزشکی ؛

راه حل مشکلات متخصصین بیهوشی

اگر کتاب جدید ارزشگذاری نسبی خدمات اصلاح شود شاهد اجرای عدالت اجتماعی در کشور خواهیم شد
وزیر بهداشت:

مردم خیالشان از بابت سلامت برنج و غلات راحت باشد

وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی گفت:مردم باید از سلامت برنج و غلاتی که از مبادی قانونی وارد کشور می شوند، مطمئن باشند و به شایعات در این حوزه توجه نکنند.
حاشیه ای بر سخنان رییس کل نظام پزشکی؛

آقای دکتر! مرگ کیارستمی کاه نبود، جان‌کاه بود

حدس می زنیم او نمی خواسته مرگ کیارستمی بزرگ را کوچک جلوه دهد تنها می خواسته بگوید مرگ و بیماری که می آید کارگردان و غیر کارگردان نمی شناسد. کاه اما دیگر چرا؟!
واکنش نایب رئیس کمیسیون بهداشت؛

درخواست بیهوشی ها از رئیس مجلس

جمعی از متخصصین بیهوشی کشور با حضور در فضای بیرونی ساختمان مجلس شورای اسلامی، خواستار توجه رئیس و نمایندگان مردم به اعتراض و گلایه های آنها شدند.
ربیعی خبر داد :

دستورالعمل بیماران خاص، صعب العلاج و سرطانی بازنگری شد

وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی از بازنگری در دستورالعمل بیماران خاص، صعب العلاج و سرطانی در نشست شورای عالی بیمه خبر داد.
رئیس سازمان نظام پزشکی:

در پرونده مرحوم کیارستمی از کاه، کوه ساختیم

رئیس سازمان نظام پزشکی با تأکید بر اینکه نخستین خطا در مورد پرونده مرحوم کیارستمی تشکیل دادگاه ویژه بود، گفت: در مورد این پرونده از کاه، کوه ساخته شد و علت فوت کیارستمی خونریزی مغزی ناشی از تجویز داروها در خارج از کشور بود.
وضعیت بحرانی بیمارستان شهید لواسانی در پی انتشار شایعات تلگرامی؛

جراحی رایگان قلب کودکان دروغ است!

خبر کذب جراحی رایگان اطفالِ مبتلا به بیماریِ قلبی و عروقی در حالی در فضای مجازی منتشر می‌شود که مراجعه حجم زیادی از خانواده‌ها و بیماران به بیمارستان شهید لواسانی نه تنها، مشکلات زیادی برای بیمارستان ایجاد کرده که خانواده‌های امیدوار به درمان فرزندانشان را هم ناامید از در بیمارستان برمی‌گرداند. اما این شایعه از کجا آمد؟
نسل‌كشي مارها؛

«هولوكاست مارها» افسانه‌يا حقيقت؟

«دسته دسته مارهاي سمي در كوره‌هاي بزرگ موسسه رازي مي‌سوزند. نسل‌كشي اين‌بار براي مارهايي رقم مي‌خورد كه قرار است در خدمت ساخت پادزهر براي كشور باشند. درست از سال ١٣٤٨ كه نخستين پادزهر براي نيش عقرب و مار در اين موسسه ساخته شد، هولوكاست مارها شكل گرفت. كوره‌ها پاياني هستند براي خزندگاني كه سرنوشت، آنها را به موسسه سرم‌سازي رازي كشانده است.
رییس انجمن بیهوشی ایران خبر داد ؛

جلسه متخصصان بیهوشی با رییس نظام پزشکی

به دنبال حواشی ایجاد شده در پی اعتراض متخصصان بیهوشی به کاهش تعرفه‌هایشان و همچنین طرح مباحثی مبنی بر به خطر افتادن سلامت بیماران، انجمن بیهوشی ایران اعلام کرد که پزشکان متخصص این رشته در روزهای ۲۶ و ۲۷ شهریور، برگه تعرفه مالی برای انجام خدمات خود را پر نمی‌کنند و به صورت رایگان فعالیت خواهند کرد.
رییس انجمن تجهیزات بیهوشی اظهار کرد:

وضعیت قرمزِ واردکنندگان تجهیزات پزشکی

رییس انجمن واردکنندگان تجهیزات بیهوشی و تنفسی کشور با بیان این که میزان مطالبات شرکت‌های واردکننده تجهیزات پزشکی از مرز ۳۰۰۰ میلیارد تومان عبور کرده، گفت: دیرکرد پرداخت مطالبات در این حوزه به بیش از ۲۰ ماه افزایش یافته است.
گلایه‌های مادر رنجور یکی از قربانیان قصور پزشکی؛

امیدوارم خطایی که جان کودک دوساله‌ام را گرفت، برای کسی تکرار نشود

صحبت درباره پرونده کودک دو ساله‌ای است که با احساس درد در قفسه سینه و مشکل تنفسی روانه بیمارستان شد، اما عدم تشخیص مشکل اصلی او و تجویز یک داروی بی ربط حال او را بدتر کرد؛ وضعیتی که موجب شد والدین کودک روز بعد بار دیگر دلبندشان را به بیمارستان ببرند اما بازهم تأخیر در اقدامات درمانی چیزی جز مرگ دردناک پیش رویشان قرار نداد.
قائم مقام سازمان نظام پرستاری عنوان کرد؛

تعرفه پرستاری در انتظار تصمیم وزیر رفاه

قائم مقام سازمان نظام پرستاری، گفت: جامعه پرستاری کشور چشم انتظار تعیین تکلیف اجرای قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری در شورای عالی بیمه است.
آخرین تهدید پزشکان !

حذف بیهوشی، درد تازه بیماران!

در پي كاهش 25 درصدي تعرفه، متخصصان بيهوشي تهديد كرده‌اند بيماران را بيهوش نمي‌كنند!
بررسی یک طرح حاشیه ساز؛

طرح تربیت «پرستاران بیمارستانی» آینده پرستاران تحصیلکرده را به خطر می‌اندازد

در شرایطی که وزارت بهداشت توافقنامه اصفهان را دور زده است سازمان نظام پرستاری اعلام می‌کند حداقل 10 هزار پرستار بیکار داریم ولی وزارت بهداشت این آمارها را قبول ندارد.
صفحه  از ۹
نظرات و گلایه ها