سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
بیمه، پاشنه آشیل درمان ناباروری/ 3 میلیون زوج ایرانی را دریابید
ناباروری در ایران؛

بیمه، پاشنه آشیل درمان ناباروری/ 3 میلیون زوج ایرانی را دریابید

مطابق گزارش مرکز آمار ایران و بندهای دوم، سوم و ششم سیاست‌های کلی جمعیت، کاهش سن ازدواج و تغذیه سالم باعث کاهش ناباروری و پوشش بیمه‌ای درمان ناباروران است درحالی‌ که برخی به جای تمرکز بر سیاست‌های کلی جمعیت به پیگیری تصویب طرح‌های غیر کارشناسی و گزارش آمارهای غیرواقعی می‌پردازد.
اهدای عضو، ۴۰ درصد افزایش یافت
دکتر مهدی شادنوش:

اهدای عضو، ۴۰ درصد افزایش یافت

رئیس مرکز مدیریت پیوند و درمان بیماری‌های وزارت بهداشت از افزایش ۴۰ درصدی اهدای عضو در کشور طی سال جاری خبر داد و گفت: یقین دارم که در سال آینده کارهای بسیار بزرگتری نیز در حوزه سلول‌های بنیادی انجام خواهد شد.
مصدومان
دکتر قاسم جان‌بابایی:

مصدومان "دوچرخه‌سواری" رایگان درمان می‌شوند؟

دوچرخه‌سواری در حال تبدیل شدن به یک مُد برای توسعه حمل‌ونقل پاک است که البته عزم جدی شهرداری‌ها را هم پشت سرش دارد؛ اما باید پرسید آیا قانون‌گذارانِ این عرصه فکری برای درمان مصدومان احتمالی آن هم کرده‌اند؟.
طول عمر ونیر‌های کامپوزیتی
لمینت کردن دندان‌ها، نیاز یا زیبایی؟

طول عمر ونیر‌های کامپوزیتی

یک جراح و دندانپزشک گفت: لمینت‌های سرامیکی یا کامپوزیتی تنها در مواردی خاص و با تشخیص دندانپزشک ساخته می‌شوند.
ورود نهادهای امنیتی به موضوع فساد در حوزه دارو و تجهیزات پزشکی
عابدی بیان کرد؛

ورود نهادهای امنیتی به موضوع فساد در حوزه دارو و تجهیزات پزشکی

یک عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه «سازمان های حقوقی و نهادهای امنیتی به موضوع فساد در حوزه دارو و تجهیزات پزشکی ورود کرده‌اند»، گفت: باید نهادهای امنیتی، قضایی و مدیریتی کشور متخلفان را شناسایی کرده تا با معرفی آنها ابهام‌زدایی شود.
هزینه‌های
رشد آمار حیوان گزیدگی در کشور؛

هزینه‌های "دلاری" وزارت بهداشت برای مقابله با "هاری"

دکتر بهزاد امیری گفت: رییس اداره مدیریت بیماری‌های قابل انتقال بین انسان و حیوان وزارت بهداشت با اشاره به هزینه‌های بالای مقابله با هاری، گفت: افراد می‌توانند در صورت گزش از سوی حیوان آلوده به ویروس هاری، ‌ به صورت رایگان به مراکز درمان و پیشگیری از هاری در سراسر کشور مراجعه کنند.
ایران می تواند قطب درمان ناباروری شود
جایگاه ایران در زمینه درمان ناباروری در جهان؛

ایران می تواند قطب درمان ناباروری شود

خدمات با کیفیتی که در مراکز درمان ناباروری کشورمان ارائه می شود، در قبال هزینه هایی که دریافت می گردد، می توانند به عنوان مهم ترین اهرم در جذب بیماران خارجی از اقصی نقاط دنیا، تلقی شود.
نظرات و گلایه ها