سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
رئیس جمعیت هلال احمر:

امدادرسانی با این بی پولی ممکن نیست

رییس جمعیت هلال احمر، موضوعات مختلفی از جمله شایعات همکاری برخی از مدیرانش در ستاد رقیب دولت، انتصاب های اشتباه در هلال احمر، بی پولی های زیاد این جمعیت و رابطه اش با وزیر بهداشت را مطرح کرد.
ایران عقب از همه دنیا؛

پایتخت فاقد زیرساخت های امدادی

داستان عجیب بیماری که با بالگرد تا بیمارستان رفت اما در بیابان فرود آمد گفته شده بیماری بدحال از شهرستان با بالگرد اورژانس به تهران و بیمارستان خاتم الانبیا (ص) رسیده اما به علت عدم وجود هلی پد، به خارج از تهران منتقل شده تا با آمبولانس به بیمارستان منتقل شود.
در دیدار رييس جمعيت هلال احمر و مدیرعامل بیمه ایران عنوان شد؛

کاهش هزینه های دولت پس از وقوع حوادث با حضور شرکت‌های بیمه‌گر

رئیس جمعیت هلال احمر با تاکید بر نقش پر رنگ این جمعیت در امدادرسانی به هموطنان در سوانح و حوادث، افزود: ایران؛ کشوری پر حادثه است و به نوعی وقوع حوادث و سوانح و تاثیر آن بر زندگی مردم ملموس شده است؛ البته پس از بروز هر حادثه ای دولت ورود می کند و در صدد جبران خسارات ناشی از سوانح و حوادث بر می آید اما به نوعی باید خسارات پس از وقوع حوادث و سوانح توسط شرکت های بیمه ای پرداخت شود تا از این طریق، دولت متحمل پرداخت خسارات نشود.
به بهانه هفته سلامت؛

نقش هلال احمر در تامین سلامت مردم/ مامن بیماران نیازمند

بررسی‌های تاریخی ثابت می‌کند که ارائه خدمات «بهداشت» و «درمان»در یک قرن اخیر در کشور ما فقط در دایره وزارت بهداشت نبوده و جمعیت هلال احمر هم در تامین «سلامت» مردم نقش دارد.
سیدعلی مرعشی اعلام کرد:

ممنوعیت قدیمی سعودی‌ها باعث رشد پزشکی حج ایران شد

رئیس مرکز پزشکی حج هلال احمر ایران به تشریح یکی از ممنوعیت‌های قدیمی سعودی‌ها برای پزشکان ایرانی در مراسم حج پرداخت که بر حسب اتفاق باعث رشد خدمات پزشکی حج کشورمان در بین تمام کشورهای اسلامی جهان شده است.
وحید رحمتی:

علت عدالتخواهی هلال احمر در فصل بودجه

مدیرکل روابط عمومی و ارتباطات مردمی جمعیت هلال احمر ضمن تشریح اقدامات این نهاد مردمی در زلزله اخیر خراسان، ابراز امیدواری کرد که هلال احمر بر خلاف چند سال گذشته، سال ٩٦ را بدون دغدغه مالی پشت سر بگذارد.
معاون درمان وزیر بهداشت تشریح کرد؛

ایمن‌سازی اورژانس‌های کشور به کجا رسید؟

با بیان اینکه در حال حاضر پنج مرکز اصلی تروما در تهران وجود دارد که البته کامل نیستند و نواقصی در پوشش همه خدمات بیماران تروما دارند، سرانجام ایمن‌سازی اورژانس‌های کشور را تشریح کرد.
سرپرست اورژانس کشور خبر داد:

درمان سرپایی ۴۷ مصدوم در بازی تیم ملی با چین

پیرحسین کولیوند با اشاره به انجام اقدامات درمانی برای بازیکن مصدوم تیم ملی چین، از درمان سرپایی ۴۷ تماشاگر خبر داد.
تصمیمات عجیب و دور از انتظار مسئولان؛

چرا هلال احمر را تعطیل نمی‌کنید!

به‌رغم آنکه اغلب فعالیت‌های هلال احمر، داوطلبانه‌است و این جمعیت با کمترین میزان هزینه، خدماتی گسترده به عموم هموطنانمان ارائه می‌دهد، ظاهرا کسی متوجه اهمیت کارشان نیست؛ آنقدر که گاه شاهد اتخاذ تصمیمات عجیب و دور از انتظار مسئولان برای ایشان هستیم و به نظر می‌رسد کسی خواستار ادامه فعالیت ایشان نیست!

نحوه خدمت‌رسانی بیمارستان‌ها در نوروز اعلام شد/ آماده باش اورژانس برای چهارشنبه سوری

محمد آقاجانی در جمع خبرنگاران در اهواز از تدوین برنامه‌ای جامع در سطح اورژانس پیش‌بیمارستانی و بیمارستان‌ها برای پوشش ایام نوروز 96 خبر داد و گفت: جزئیات این برنامه در روزهای آینده به‌طور کامل اعلام خواهد شد.

وجود ۳۰ پایگاه اورژانس هوایی در کشور

سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی از راه اندازی ۳۰ پایگاه اورژانس هوایی در کشور خبر داد.
اعلام تمهیدات اورژانسی کشور ویژه نوروز؛

آماده‌باش ۱۵هزار تکنیسین فوریت‌های پزشکی

رییس اورژانس پیش بیمارستانی کشور تمهیدات اورژانس کشور برای نوروز ۹۶ را تشریح کرد.
رئیس مرکز پزشکی هلال احمر عنوان کرد؛

راه‌اندازی سومین درمانگاه دائمی ایران در کربلا / هر ۵ هزار زائر یک درمانگاه

رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر از آمادگی ایران برای راه اندازی سومین درمانگاه هلال احمر کشورمان در شهر کربلا خبر داد.
مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر عنوان کرد:

دلایل ناموفق بودن سگ‌ها و دستگاه‌های زنده‌یاب در حادثه پلاسکو

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان تهران علت ناموفق بودن استفاده از سگ‌ها و دستگاه‌های زنده‌یاب در حادثه پلاسکو را تشریح کرد.
رئیس جمعیت هلال احمر عنوان کرد؛

نیاز کشور به ۴۵ فروند بالگرد امدادی/مشکل بودجه داریم

رئیس جمعیت هلال احمر، گفت: برای پوشش کامل امداد هوایی نیازمند ۴۵ فروند بالگرد امدادی هستیم.
رئیس جمعیت هلال احمر کشور؛

پروژه‌های نیمه تمام هلال احمر تا پایان امسال به بهره‌برداری می‌رسد

رئیس جمعیت هلال احمر کشور با بیان اینکه بخش اعظمی از پروژه‌های نیمه تمام در حوزه هلال احمر تا پایان امسال به بهره‌برداری می‌رسد، گفت: به این منظور اعتبارات مناسبی به خراسان‌جنوبی اختصاص داده می‌شود.
سید امیرمحسن ضیایی:

هلال احمر نمی‌خواهد دولتی باشد/ جمعیت هلال احمر نژاد، مرز و جنس نمی‌شناسد

رئیس جمعیت هلال احمر با بیان اینکه این جمعیت تشکیلاتی است که نژاد، مرز و جنس نمی‌شناسد، گفت: هلال احمر دولتی نیست و نمی‌خواهد دولتی باشد، به نوعی جمعیت هلال احمر یک سازمان و سرمایه اجتماعی است.
معاون آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال احمر:

آمادگی مردم در برابر حوادث 9.3 درصد است

معاون آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال احمر با اشاره به آموزش 250 هزار خانواده در طرح پایلوت آموزش های همگانی، گفت: در طرح پایلوت 12 مرتبه به درب منازل مراجعه می شود و آموزش های لازم به هموطنان در سراسر کشور ارائه می شود و تمامی مستندات آموزش های همگانی ثبت خواهد شد و تا 4 سال آینده تمامی 24 میلیون خانوار ایرانی از آموزش های همگانی برخوردار خواهند شد و ارائه آموزش ها به صورت مراجعه به درب منازل خواهد بود.

ورود به مسائل اجتماعی رویکرد جدید هلال‌احمر

رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال‌احمرگفت: استان خراسان شمالی به عنوان پایلوت کشوری در زمینه طرح کارآفرینی اجتماعی تعیین می شود.

قدردانی صلیب سرخ از پیشنهاد هلال احمر ایران

رئیس کمیته بین‌المللی صلیب سرخ از پیشنهاد رئیس جمعیت هلال احمر کشورمان برای حمایت از آسیب‌دیدگان جنگ در سوریه تشکر کرد.
صفحه  از ۴
نظرات و گلایه ها