سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
رضا رضایی خبر داد؛

راه‌اندازی بیش از ۵۰۰۰ تخت بیمارستانی جدید در ایران تا پایان امسال

رئیس اداره بودجه و اعتبارات معاونت درمان وزارت بهداشت از راه‌اندازی ۴۰ بیمارستان جدید در کشور طی سال جاری خبر داد و گفت: طبق برآوردی که با هیات‌امنای ارزی در معالجه انجام شده، بیش از ۷۰ درصد اقلام و تجهیزات پزشکی که قرار است در این بیمارستان‌ها به کار برده شود، تجهیزات تولید داخلی هستند.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی قم خبر داد؛

پیگیری وضعیت بیماران یکی از درمانگاه‌های چشم پزشکی قم

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: پیگیری‌های لازم در خصوص وضعیت بیماران درمانگاه چشم پزشکی بخش خصوصی در حال انجام است.
یادداشت حسين ناصري؛

سازماني به عمق روان

پس از تأخير طولاني، حکم رئيس جديد سازمان نظام روان‌شناسي و مشاوره به امضاي رئيس‌جمهور رسيد. البته شايسته است که به منظور احترام به رأي‌دهندگان در آخرين انتخابات نظام روان‌شناسي و تنوير افکار عمومي روشن شود که چرا مهم‌ترين متولي سلامت روان کشور، مدت‌ها بدون رئيس بوده است. با اين وجود، ضروري است اين انتخاب را به فال نيک گرفت و اميدوار بود که در اين برهه حساس، به درستي از پس وظايف و مسئوليت‌هاي خود برآيد.
فتوکلیپ؛

افتتاح بیمارستان فرهیختگان

همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر و در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، بیمارستان فرهیختگان دانشگاه آزاد اسلامی افتتاح شد.
با حضور دکتر ولایتی؛

بیمارستان فرهیختگان دانشگاه آزاد اسلامی فردا افتتاح می‌شود

همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بیمارستان فرهیختگان دانشگاه آزاد اسلامی فردا با حضور رئیس هیئت مؤسس و هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی افتتاح می‌شود.
محسن نفر:

افتتاح بیمارستان فرهیختگان دانشگاه آزاد اسلامی همزمان با دهه فجر

محسن نفر درباره راه‌اندازی بیمارستان فرهیختگان گفت: مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی فرهیختگان همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی افتتاح می‌شود.
به صورت همزمان در ۴۵ دانشگاه علوم پزشکی؛

۷۵ مرکز تشخیص زودهنگام سرطان در کشور افتتاح شد

سرطان ها از جمله مهم ترین بیماری های غیر واگیر هستند که به دلیل ماهیت مزمن شان، هزینه های سرسام آور تشخیص و درمان این بیماری ها با اولویت بالا در نظام های سلامت کشورها مورد توجه قرار دارد و سالانه هزاران مورد ابتلا به سرطان در ایران و میلیون ها مورد در جهان رخ می دهد که در صورت تشخیص به موقع و زودهنگام بیماری در مراحل اولیه، درمان آن آسان تر و امکان کنترل و بهبود کامل آن بسیار زیاد است.
مدیرعامل سازمان انتقال خون:

700 هزار واحد پلاسمای تولیدی در بیمارستان‌ها مصرف می‌شود

مدیرعامل سازمان انتقال خون گفت: هم اکنون از 2 میلیون و 100 هزار پلاسمای تولیدی در ایران، 700 هزار واحد به مصرف بیمارستان‌ها می‌رسد و مازاد آن برای تولید داروهای مشتق مانند آلبومین و فاکتور هشت به اروپا ارسال می‌شود.

سناریوی برکناری ریاست بیمارستان امام رضا (ع) آمل

هیات مدیره نظام پزشکی آمل به سناریوی برکناری ریاست بیمارستان امام رضا (ع) اطلاعیه صادر کرد.
رئیس بیمارستان شهدای تجریش:

رعایت اصول ایمنی در زمینه گودبرداری بیمارستان

رییس بیمارستان شهدای تجریش گفت: در قسمتی از بیمارستان شهدای تجریش گودبرداری صورت گرفته و پروژه جدیدی در حال اجرا است هیچ گونه خطری افراد را تهدید نمی‌کند.
سخنگوی سازمان انتقال خون؛

59 درصد اهداکنندگان خون مستمر هستند

سخنگوی سازمان انتقال خون گفت: در هشت ماهه امسال 58،9 درصد اهداکنندگان خون در کشور، اهداکنندگان مستمر (با سابقه حداقل دو بار اهدای خون در سال) بوده اند.
سه استان رکورددار کشور؛

افزایش شاخص اهدای خون مستمر

سخنگوی سازمان انتقال خون ایران، از افزایش آمار اهداکنندگان خون مستمر در ۸ ماهه اول سال ۹۷ خبر داد.
معاون برنامه ریزی وزارت بهداشت:

بیمارستان های 250 تا400 تختخوابی بیشترین بازدهی را دارند

معاون برنامه ریزی راهبردی و هماهنگی وزارت بهداشت گفت: تحلیل های اقتصادی کشور نشان می دهد بیمارستان های دارای 250 تا 400 تخت خواب، بیشترین بازدهی در حوزه خدمات را از لحاظ جمعیت شهرها در کشور دارند.
اقدام غیردوستانه امارات متحده عربی؛

ممنوعیت فعالیت بیمارستان ایرانیان دوبی

روابط‌عمومی جمعیت هلال‌احمر در خصوص اقدامات غیردوستانه و کارشکنی‌های امارات متحده عربی در مسیر فعالیت بیمارستان ایرانیان دوبی، اطلاعیه‌ای منتشر کرد.
خبر خوش برای بیماران خاص

افتتاح 83 مرکز جامع خدمات بیماران خاص

دکتر مهدی شادنوش از افتتاح حدود ۸۳ مرکز جامع خدمات بیماران خاص در ۵۹ دانشگاه علوم پزشکی به زودی خبر داد و گفت: به زودی شبکه مراکز جامع بیماران خاص در کشور و در ۵۹ دانشگاه علوم پزشکی ایجاد می‌شوند.
رییس مرکز مدیریت پیوند و درمان بیماری‌های وزارت بهداشت؛

مراکز شیمی درمانی استاندارد شدند

دکتر مهدی شادنوش با بیان اینکه در حوزه مبارزه با بیماری‌های سرطان در چند سال اخیر و در راستای طرح تحول نظام سلامت کارهای بسیار بزرگی در کشور انجام شده است، افزود: در ماه های گذشته مراکز شیمی درمانی فعال در سطح کشور استانداردسازی شدند؛ به گونه ای که با ابلاغ آیین نامه بهره برداری از مراکز شیمی درمانی و طی مهلتی که داده شده مقرر شده است تا در مطب ها شیمی درمانی صورت نگیرد، بلکه با استانداردسازی در مراکزی با امکانات جانبی مناسب، شیمی درمانی انجام شود.
بازدید وزیر بهداشت ؛

وزیر بهداشت از طرح‎های در حال ساخت بیمارستان مهریز بازدید کرد

«سید حسن قاضی زاده هاشمی» در این سفر که رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد، امام جمعه و فرماندار مهریز و جمعی از خیرین حضور داشتند، از طرح توسعه، بخش جدید دیالیز و ساختمان آزمایشگاه بیمارستان بازدید کرد
قائم مقام وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی خبر داد؛

وجود ۱.۶ تخت بیمارستانی به‌ازای هر هزار نفر در کشور

قائم مقام وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: به‌ازای هر هزار نفر جمعیت ۱.۶ دهم تخت است که هنوز با استاندارد جهانی فاصله داریم برای 1404 نقشه جامع درمان تهیه شده و سطح‌بندی مناسب برای مناطق محروم مشخص شده است.
به همت دولت تدبیر و امید؛

25 هزار تخت به ظرفیت بیمارستان های کشور افزوده شده است

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: 25 هزار تخت به ظرفیت تخت‌های بیمارستانی کشور در دولت تدبیر و امید اضافه شده است.
با حضور وزیر بهداشت؛

بخش توسعه ای اورژانس بیمارستان ۴۲ تختخوابی چالدران افتتاح شد

در ادامه سفر قاضی زاده، درمانگاه بیمارستان شهدای شوط نیز که در ۷۵۰ مترمربع زیربنا و اعتباری بالغ بر ۱۶ میلیارد ریال احداث شده است به بهره برداری رسید.
صفحه  از ۶
نظرات و گلایه ها