مدیر عامل انجمن اهدای عضو ایرانیان:

اهدای عضو روی گواهینامه رانندگی درج می شود

مدیر عامل انجمن اهدای عضو ایرانیان گفت :یک کار بسیار جالب و مهم که در کشور های دیگر صورت گرفته است ولی در ایران تا به حال انجام نشده ثبت تمایل به اهدای عضو در کارت گواهینامه است که در صدد هستیم آن را در کشور محقق سازیم.
مسائل ازدواج سالمندان؛

آیا ازدواج سالمندان خوب است؟

ازدواج سالمندان فی نفسه برای استحکام خانواده و از تنهایی درآوردن افراد و کامل کردن انسان ها امری نیکوست. عرف ما برای افراد سالمندی که تا به حال ازدواج نکرده اند یا آن ها که همسرانشان را از دست داده اند حقی قائل نمی شود که این امر یک نقطه ضعف و تفکر ارتجاعی است.
یادداشتی از عباس اورنگ:

ادغام درمان تامین اجتماعی با وزارت بهداشت؛ تصمیمی نافرجام

عباس اورنگ کارشناس رفاه و تامین اجتماعی و مدیر عامل انجمن رفاه و تامین اجتماعی در یادداشت پیشرو دلایل مخالفت کارگران با طرح شکست خورده ادغام درمان تامین اجتماعی را برمی شمرد.
شهبازی در برنامه مناظره مطرح کرد؛

کارانه 866 میلیون تومانی برای معاون وزیر بهداشت

شهبازی در برنامه مناظره با نشان‌دادن فیش حقوقی یکی از معاونان وزارت بهداشت گفت: این فرد 866 میلیون تومان کارانه دریافت کرده؛ آن‌هم پیش از دو برابر و نیم شدن کارانه‌ها! کاش آقای وزیر به جای آن‌که برنامه‌های ثریا ومناظره را لغو کند می‌آمد و پاسخ این ایرادات را می‌داد، البته از فردا عکس دوران جبهه و جنگ و حضور آقای وزیر در مناطق محروم در کانال ایشان گذاشته می‌شود!»
چالش‌مانکن در اتاق عمل!!!

واکنش وزارت‌بهداشت به ویدئوی"چالش‌مانکن در اتاق عمل"

رییس مرکز روابط عمومی وزارت‌بهداشت توضیحاتی را در واکنش‌ها به انتشار فیلمی در فضای مجازی به نام "چالش مانکن در اتاق عمل" ارائه داد.
نظرات و گلایه ها