سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       

ابراز خوشحالی وزیر بهداشت از تعطیلی برنامه درحاشیه پزشکی

تشکر وزیر بهداشت از صدا و سیما به خاطر جمع کردن برنامه انتقادیِ در حاشیه پزشکی خبر 20:30.
پیرامون انتخابات نظام پزشکی؛

حافظی از نظام پزشکی انصراف نمیدهد

«رحمت الله حافظی» که در روز رای گیری انتخابات نظام پزشکی گفته بود حتی اگر خودش انتخاب شود این انتخابات مخدوش است، حالا پس از انتخاب خودش حاضر به انصراف نیست ولی می‌خواهد که همه‌ی منتخبین به خاطر «بحران مشروعیت» یکجا انصراف دهند تا انتخابات دوباره برگزار شود!

اسامی منتخبین انتخابات نظام پزشکی تهران اعلام شد

ایرج فاضل دارای بیشترین رای است. اسامی منتخبین هفتمین دوره انتخابات سازمان نظام پزشکی در تهران اعلام شد.
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس:

انتخابات نظام پزشکی ابطال نمی‌شود

رئیس هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات نظام پزشکی با تاکید بر اینکه انتخابات نظام پزشکی ابطال نشده است،گفت: متاسفانه بسترهای لازم برای اخذ آرا به روش الکترونیکی فراهم نشد.
دکتر محمد آقاجانی:

مشارکت بالا جهت رای‌دهی الکترونیکی در انتخابات نظام پزشکی

رییس هیات اجرایی مرکزی هفتمین دوره انتخابات سازمان نظام پزشکی، روند برگزاری این دوره از انتخابات را تشریح کرد.وی با اشاره به برگزاری این دوره از انتخابات به صورت الکترونیکی و حضوری افزود: اعلام نتایج انتخابات به فردا موکول شده است. بعد از آن نیز هیات مدیره‌های شهرستان‌ها تشکیل و شورای مرکزی نظام پزشکی را ایجاد می‌کنند و پس از انجام مراحل مربوط به انتخاب رییس کل، تلاش بر آن است که در روز اول شهریور ماه و همزمان با روز پزشک، رییس کل سازمان نظام پزشکی به صورت رسمی معرفی شود و در مراسمی حکم خود را دریافت کند.
احتمال ابطال برخی از آرا؛

عدم استفاده از امکانات دولتی و عمومی در انتخابات نظام پزشکی

دبیر هیئت نظارت بر انتخابات نظام پزشکی تهران گفت: تاکید شده که از امکانات دولتی و عمومی در انتخابات نظام پزشکی استفاده نشود.
شرکت در انتخابات نظام پزشکی؛

شرکت در انتخابات نظام پزشکی ، چرا و چگونه؟

دخالت در سرنوشت از طریق انتخابات ، خواه به صورت مشارکت ، خواه به صورت عدم مشارکت ، بر اساس شرایط موجود ، بازتاب دهنده خواسته هایی است که در یک مسیر مدنی ابراز می گردد. علی رغم محدودیت ها ، تقویت نهادهای صنفی و غیردولتی یکی از راه های دست یابی به پیشرفت و شفافیت است. در جوامع سیاست زده ای چون ما ، از این روزنه می توان امید به رهایی از منجلاب انفعال و سکوت داشت.
وزارت بهداشت هیچ دخالتی در انتخاب کاندیداها ندارد؛

تکذیب ادغام دو ائتلاف "سپید" و "امید سلامت"در انتخابات نظام پزشکی

با نزدیک شدن موعد انتخابات نظام پزشکی بازار برخی شابعات گرم شده.یکی از آنها این است که قرار است دو ائتلاف مهم در هم ادغام شوند.
پیرامون انتخابات نظام پزشکی؛

چرا نظام پزشکی از جایگاه اصلی خود دور مانده است؟

دکتر محمدهادی یارایی:سازمان نظام پزشکی جمهوری اسلامی ایران به عنوان بزرگترین NGO در کشور می تواند در تنظیم روابط ارکان نظام سلامت نقش کلیدی و تعیین کننده ای ایفا کند و این در حالیست که بین موقعیت فعلی این سازمان تا چشم اندازهای مطلوب فاصله زیادی وجود دارد.
اهرم فشار وزارت بهداشت؛

پشت پرده ردصلاحیت های نظام پزشکی

هفتمین دوره انتخابات سازمان نظام پزشکی در حالی قرار است روز جمعه ۳۰ تیر ۹۶ در سراسر کشور برگزار شود، که برخی رد صلاحیت های این دوره تا حدودی معنادار و مبهم بوده است.
هفتمین دوره انتخابات نظام پزشکی؛

کدام لیست در انتخابات نظام پزشکی اقبال بیشتری به پیروزی دارد؟

انتخابات نظام پزشکی سی ام تیرماه برگزار خواهد شد و گروه ها و دسته های مختلفی در حال رایزنی و تبلیغات برای جلب هرچه بیشتر آرای پزشکان هستند در این میان سه لیست از بقیه مطرح تر هستند.
مشکلات جامعه پزشکی؛

بزرگان جامعه پزشكي را به ميدان برگردانيم

مشکلات جامعه پزشکی کلان تر از آن است که با اقدامات جزیره ای حل شود.
روایت فرار عماد دوساله از چنگال داعش؛

سرنوشت "درمان" کودک خبرساز حادثه تروریستی تهران

"عماد" و خانواده اش به شهرشان بازگشته اند و شنبه دوباره به تهران می‌آیند تا شاید یکی از آن شش نفری که برای پیوند مغز استخوان او اعلام آمادگی کرده اند، برای این جراحی مناسب باشند؛ البته مشکل اینجاست که این جراحی انجام نمی‌شود تا زمانی که آنزیم مخصوص درمان "ام پی اس" برای وی پیدا شود؛ آنزیمی که مدت‌ها است نتوانسته اند آن را پیدا کنند، حتی در تهران.

پزشکان تهران نسخه مالیات را هم پیچیدند!

بزرگترین فراریان مالیاتی. پزشکان تهران از بزرگ‌ترین فراریان از مالیات هستند که حدود ۶۰۰ میلیارد تومان مالیات را به جیب می‌زنند.
وزیر بهداشت:

ضمانت بدهید تا بمانم/ نمی‌شود هم کارکرد و هم کتک خورد

وزیر بهداشت گفت: صحبتی در رابطه با حضورم در کابینه آینده شده اما تا زمانی که تضمینی وجود نداشته باشد برای اینکه ما را آزار و اذیت نکنند فکر می‌کنم حضور پیدا کردن نمی‌تواند مشکلات مردم را حل کند.
تصاویر باورنکردنی؛

عجیب ترین رکوردداران گینس

تصاویر عجیب ترین علاقمندان رکورد زنی در دنیا
۱۸۹ بار اهدای زندگی در ۴۷ سال؛

مشکلات اهدای خون پابرجاست

شاخص اهدای خون مستمر در ایران ۵۲ درصد است که ۹۵ درصد اهداکنندگان را آقایان هستند و ۵ درصد باقی مانده را بانوان تشکیل می‌دهند.
وزیر بهداشت:

ذخیره خون ایران یک هفته‌ای شد

سید حسن هاشمی در حاشیه بازدید از انتقال خون استان تهران و دیدار با اهداکنندگان خون، اظهار داشت: ذخیره خونی کشور در دوران گذشته به اندازه یک روز بود اما در حال حاضر، ذخیره خونی کشور به هفت برابر شده است و هیچ کمبودی وجود ندارد که باید از مردم و به ویژه افرادی که به طور مستمر خون خود را اهدا می‌کنند، تشکر کنیم.
درآمد روزانه پزشکان؛

پزشکان در کدام کشورها درآمد بالایی دارند؟

شاید برای شما سوال باشد که در چه کشورهایی پزشکان بالاترین درآمد را دارند. با کجارو باشید و ۱۰ مورد از بهترین کشورها برای پزشکان را بشناسید.
رییس ستاد مرکزی اجرایی انتخابات نظام پزشکی ؛

۵۵۴۲ نفر برای انتخابات نظام پزشکی ثبت نام کردند

رییس ستاد مرکزی اجرایی انتخابات نظام پزشکی گفت: از اول اردیبهشت ماه سال جاری با تشکیل هیئت مرکزی نظارت و ستاد اجرایی مرکزی، فرایند انتخابات آغاز شد و ۵۵۴۲ نفر برای هفتمین دوره انتخابات سازمان نظام پزشکی ثبت نام کردند.
صفحه  از ۴
نظرات و گلایه ها