سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
رئیس کمیسیون عمران مجلس:

توسعه شبکه ریلی کشور دنبال نشده است

رئیس کمیسیون عمران مجلس با انتقاد از اینکه در کشور توسعه شبکه ریلی را دنبال نکرده‌ایم، گفت: همه مراکز متصل به شبکه ریلی حداکثر ۱۱ درصد بار را جابجا می‌کنند.
مروری بر اخبار هواپیمایی،فرودگاه ها و سفر؛

سرخط اخبار هواپیمایی،فرودگاه ها و سفر در 24 آبان 1397

سرخط اخبار هواپیمایی،فرودگاه ها و سفر در 24 آبان 1397 به شرح زیر می باشد‌
سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری:

مجوز ۵۴ دفتر خدمات مسافرت هوایی لغو شد

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری­ از لغو ۵۴ مجوز، تعلیق مجوز ۱۳۷ دفتر خدمات مسافرت هوایی و ۳۱۰ سایت غیر مجاز در نیمه نخست­ امسال خبر داد.
مروری بر اخبار هواپیمایی،فرودگاه ها و سفر؛

سرخط اخبار هواپیمایی،فرودگاه ها و سفر در 23 آبان 1397

سرخط اخبار هواپیمایی،فرودگاه ها و سفر در 23 آبان 1397 به شرح زیر می باشد‌
کاهش ۱۵ درصدی سفرهای هوایی؛

«آسمان»رکورددار تأخیرهای پروازی مهرماه

شرکت هواپیمایی آسمان با داشتن ۳۹ درصد تأخیر در پروازهای خود و ۲۳ درصد تأخیرهای کل پروازهای داخلی مهر ماه، رکورددار تأخیر در پروازهای این ماه به حساب می آید.
مقام سازمان بنادر ؛

امارات حق دخالت در کالاهای عبوری به بهانه تحریم را ندارد

مدیرکل امور بندری سازمان بنادر با تکذیب خبر ممنوعیت بارگیری کالاهای فلزی از بنادر امارات به مقصد ایران، گفت: هیچ کشوری نمی تواند نسبت به کالاهای عبوری شناورها اعمال نظر کند.بهزادیان ادامه داد: احتمال می رود برخی شناورهای سنتی و موتورلنج ها قصد حمل اینگونه کالاها را داشته اند که در اسناد آنها مشکلاتی وجود داشته است یا اینکه از نظر ایمنی، مشکل حمل داشته اند که ارتباطی به تحریم ها ندارد؛ بنابراین اصل این خبر از سوی سازمان بنادر و دریانوردی تکذیب می شود.
مروری بر اخبار هواپیمایی،فرودگاه ها و سفر؛

سرخط اخبار هواپیمایی،فرودگاه ها و سفر در 22 آبان 1397

سرخط اخبار هواپیمایی،فرودگاه ها و سفر در 22 آبان 1397 به شرح زیر می باشد‌
معاون سازمان بنادر:

کشتی های ایران برای تردد مشکلی ندارند

معاون امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی گفت: کشتی های ایرانی در فهرست سفید کنوانسیون استانداردهای آموزش، صدور گواهینامه و نگهبانی دریانوردان (اس.تی.سی.دبلیو) قرار دارد و همچنان با پوشش شرکت های بیمه ای هیچ مشکلی در زمینه تردد آنها وجود ندارد
دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی:

پروازهای ایرانی به ترکیه و لبنان لغو نمی شود

دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی گفت: پروازهای ایرانی به ترکیه و لبنان لغو نمی شود.
نوسازی ناوگان هوایی؛

دور جدید مذاکرات هوایی

دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی اعلام کرد که خرید هواپیماهای روسی نیازمند صدور مجوز اوفک از سوی خزانه‌داری آمریکاست. این خبر درحالی اعلام شد که پیش از این مدیرعامل ایران‌ایر از مذاکره با غیراروپایی‌ها برای نوسازی ناوگان هوایی این شرکت خبر داده بود. فرزانه شرفبافی گفته بود که هر شرکتی که بتواند بدون نیاز به مجوز اوفک به ایران‌ایر هواپیما بفروشد با آن وارد مذاکره می‌شوند.
مروری بر اخبار هواپیمایی،فرودگاه ها و سفر؛

سرخط اخبار هواپیمایی،فرودگاه ها و سفر در 21 آبان 1397

سرخط اخبار هواپیمایی،فرودگاه ها و سفر در 21 آبان 1397 به شرح زیر می باشد‌
مردم در سال 98 قاطعانه پاسخ میدهند!

زمین گیر شدن فرودگاه یاسوج حاصل برخی سیاستهای زارعی است

قریب به 10 ماه از تعطیلی فرودگاه شهر یاسوج میگذرد، همگان دیدند که چطور 66 لاله رشید از سراسر ایران در خون خود خفتند.اندکی بعد نماینده دیارمان بویراحمد، به جای آنکه سعی در بدست آوردن حق و حقوق بیشتر برای مان داشته باشد، حتی حاضر نشد در مقام دفاع از کودکان معصوم سانحه هواپیمایی در مقابل آخوندی در مجلس بر آید.
معاون وزیر راه اعلام کرد؛

شبکه ریلی به شمال غرب کشور متصل شد

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: با تکمیل 98 کیلومتر باقیمانده خط آهن مراغه - ارومیه که بیش از 400 میلیارد تومان برای آن هزینه شده است، شبکه ریلی به شمال غرب کشور متصل شد.مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور افزود: بی شک این خط آهن می‌تواند در رونق اقتصادی منطقه و دسترسی کارخانجات، صنایع کشاورزی و دامپروری به شبکه ریلی کشور بسیار تاثیرگذار باشد.
آخر هفته با شرکت های هواپیمایی؛

سرخط اخبار شرکت های هواپیمایی در هفته سوم آبان 97

با شروع تحریم های آمریکا علیه ایران، صنعت هوانوردی نیز درگیر این تحریم ها شده است؛ در فهرستی که وزارت خزانه‌داری آمریکا از تحریم‌های ایران منتشر کرده نام هواپیمایی جمهوری اسلامی (ایران ایر) هم به چشم می‌خورد. بیش از ۶۰ هواپیمای ایران ایر با مشخصات جزیی از جمله شماره سریال هم در فهرست تحریم‌ها دیده می‌شود.
معاون وزیر راه و شهرسازی؛

خط آهن ۱۰۰۰ میلیاردی هفته آینده با حضور روحانی افتتاح می‌شود

معاون وزیر راه و شهرسازی از بهره برداری خط آهن مهاباد-ارومیه به ارزش ۱۰۰۰ میلیارد تومان طی هفته آینده با حضور رئیس جمهوری خبر داد و گفت: کارخانه ذوب آهن برای اولین بار در کشور ۱۰۰۰ تن ریل پیشرفته UIC۶۰ تولید کرد.
خرید سوخو روسی؛

شرط روسیه برای فروش سوخو به ایران

دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی با تاکید بر اینکه به کارگیری هواپیماهای روسی در کشور قطعا منوط به این است که ایمنی آنها توسط سازمان هواپیمایی کشوری تایید شود، گفت: بعد از برجام مذاکراتی برای خرید هواپیما با چینی ها داشتیم اما هواپیمای آنها هنوز به مرحله تولید قطعی نرسیده و از این رو یک گزینه قطعی برای ایرلاین های داخلی نیستند.
رئیس سازمان هواپیمایی کشوری گفت:

پرواز چارتر حذف نمی‌شود

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری گفت: پروازهای چارتر به طور کامل از صنعت حمل و نقل هوایی حذف نمی شوند، بلکه باید در زمان خود از این سیستم فروش استفاده شود.
مروری بر اخبار هواپیمایی،فرودگاه ها و سفر؛

سرخط اخبار هواپیمایی،فرودگاه ها و سفر در 19 آبان 1397

سرخط اخبار هواپیمایی،فرودگاه ها و سفر در 19 آبان 1397 به شرح زیر می باشد‌
حاشیه امن عملیات‌های هوایی سپاه؛

سود و زیان توقف سوخت‌گیری هواپیما‌های ایرانی در کشور‌های دوست به جیب چه کسی خواهد رفت؟

با توقف سوخت رسانی به هواپیما‌های ایرانی در فرودگاه‌های جهان، علی رغم مصون بودن عملیات‌های هوایی سپاه در منطقه، ایرلاین‌های امارات، قطر و ترکیه در کمین پر کردن خلا ایرلاین‌های ایرانی نشسته اند.
برایان هوک اعلام کرد؛

شکایت ایران به سازمان دریانوردی از آمریکا

برایان هوک، مسئول گروه اقدام ایران در وزارت خارجه آمریکا، اعلام کرده بود که شرکت‌های بیمه بین‌المللی از ارائه خدمات به کشتی‌های ایرانی منع شده‌اند و جمهوری اسلامی به احتمال زیاد مجبور خواهد شد که برای بیمه کشتی‌ها به شرکت‌های داخلی متکی شود
صفحه  از ۱۱۷
نظرسنجی
تا چه حدی از عملکرد وزارت صنعت،معدن و تجارت، راضی هستید؟
هیچ
کم
متوسط
زیاد
نظرات و گلایه ها