سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کامیونداران چه می‌خواهند؟

ریشه‌های اعتراض چند روزه در شبکه حمل و نقل

«به تمام مسئولان نامه نوشتیم و در جلسات مختلف مشکلات را مطرح کردیم اما هیچ نتیجه‌ای نداشت و همواره چالش‌ها بزرگتر شد. حال اعتراض خود را به جاده‌ها آوردیم تا شاید مسئولان بدانند که کارد به استخوانمان رسیده است.ما هیچ چیز، جز حق قانونی خود نمی‌خواهیم. حقی که سال‌ها فراموش شده است و هر بار که یادآوری کردیم فردی برای رسیدگی آن اعلام آمادگی نکرد.»
نمایندگان مجلس هشدار می‌دهند؛

احتمال پیوستن اتوبوسرانان و تاکسی‌داران به اعتصاب کامیون‌داران

تصاویر منتشرشده درفضای مجازی و ارتباط با مسئولان و برخی جایگاه‌داران بنزین در شهرستان‌های کشور از حل نشدن وضعیت سوخت‌رسانی کمبود عرضه سوخت گلایه دارند.
مروری بر اخبار هواپیمایی،فرودگاه ها و سفر؛

سرخط اخبار هواپیمایی،فرودگاه ها و سفر در 5 خرداد 1397

سرخط اخبار هواپیمایی،فرودگاه ها و سفر در 5 خرداد 1397 به شرح زیر می باشد
رئیس اتحادیه حمل بار کشور:

کرایه کامیون ۲۰درصد افزایش یافت؛ مشکلات بیمه حل شد

رئیس اتحادیه حمل‌ونقل بار کشور با بیان این‌که کامیون‌داران به افزایش دوبرابری قیمت اقلام مورد نیاز از جمله لاستیک و روغن اعتراض داشتند، از افزایش کرایه حمل بار تا سطح ۲۰درصد برای جبران بخشی از گرانی‌ها و کم‌باری خبر داد.
عضو کمیسیون عمران مجلس تاکید کرد؛

افزایش صادرات با استفاده از ظرفیت ترانزیت ریلی

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با اشاره به ظرفیت بالای ترانزیت ریلی در کشورمان گفت: افزایش ترانزیت کالا به صادرات محصولات ایرانی کمک می‌کند. به گزارش روابط عمومی راه آهن، سید ابوالفضل موسوی بیوکی، نماینده مردم، یزد، اشکذر، بخش ندوشن و دهستان، با اشاره به نامگذاری سال۹۷ و تاکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر حمایت از کالا و تولیدات ایرانی درباره نقش راه آهن در این باره گفت: با توجه به برنامه ششم توسعه و تاکید براین ‌که باید سهم راه‌آهن در جابه‌جایی بار تا پایان برنامه ششم به ۳۰ درصد از کل آمار ترانزیت کشور برسد، اولین کار در راستای حمایت از تولید داخلی افزایش ترانزیت کالا و کمک به صادرات محصولات ایرانی است.
معاون حمل‌ونقل وزیر راه و شهرسازی در نشست خبری؛

سند استراتژی‌های حمل‌ونقل با امضای وزیر راه و شهرسازی ابلاغ شد

معاون حمل‌ونقل وزیر راه و شهرسازی از ابلاغ سند استراتژی‌های بخش حمل‌ونقل با امضای وزیر به تمامی سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه و زیربخش‌های وزارت راه و شهرسازی در اوایل هفته جاری خبر داد و گفت: ۹۴ اقدام استراتژیک پیش‌بینی شده است که ۴۰ مورد آن در دست اقدام قرار دارد. مهرداد تقی‌زاده در نشست خبری با اصحاب رسانه از ابلاغ سند استراتژی‌های بخش حمل‌ونقل با امضای وزیر به تمامی سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه و زیربخش‌های وزارت راه و شهرسازی خبر داد و تأکید کرد: زین پس تمامی اقدامات باید براساس استراتژی‌های بخش حمل‌ونقل انجام شود.
صدیف بدری عنوان کرد؛

ضرورت توسعه شبکه ریلی برای حمایت از تولیدکنندگان داخلی

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس گفت: توسعه شبکه ریلی یکی از مهم‌ترین راه‌های حمایت از تولیدات داخلی است. صدیف بدری، نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر و سرعین درباره نقش راه‌آهن در تحقق شعار سال و حمایت از کالای ایرانی افزود: حمل‌ونقل ریلی نه تنها در ایران بلکه در سراسر جهان از جمله مطمئن‌ترین و ایمن‌ترین زیرساخت‌های حمل‌ونقل به‌شمار می‌رود. بنابراین می‌تواند برای حمل تولیدات داخلی وسیله‌ای کم‌هزینه و مناسب باشد و باعث کاهش هزینه آنها شود.
بلومبرگ اعلام کرد؛

تحریم جدید آمریکا علیه ماهان، کاسپین، معراج و پویا ایر

سخنگوی وزارت خرانه داری آمریکا بر اساس آنچه حمایت برخی ایرلاین های ایرانی از آنچه این وزارتخانه آمریکایی، حمایت از تروریسم خوانده، تحریم های جدید علیه آنها اعمال کرده است.
مروری بر اخبار هواپیمایی،فرودگاه ها و سفر؛

سرخط اخبار هواپیمایی،فرودگاه ها و سفر در 4 خرداد 1397

سرخط اخبار هواپیمایی،فرودگاه ها و سفر در 4 خرداد 1397 به شرح زیر می باشد
سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری:

حمل ونقل هوایی ایران هرگونه تحریم ظالمانه را مدیریت می کند

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری در پاسخ به تحریم های جدید آمریکا علیه چند شرکت هوایی ایران گفت: موضوع تحریم های هوایی ایران از سالیان گذشته به اشکال مختلفی وجود داشته، اما صنعت حمل ونقل هوایی آن را مدیریت کرده است.
آخر هفته با شرکت های هواپیمایی؛

سرخط اخبار هواپیمایی در هفته اول خرداد 97

وزارت خزانه‌داری ایالات‌ متحده آمریکا در بیانیه ای که روز پنج‌شنبه ۳ خرداد منتشر شد ،اعلام کرد تحریم‌های تازه‌ای علیه چند شرکت ترکیه‌ای و چند شرکت مرتبط با هواپیمای ایرانی وضع کرده است. شرکت‌های وابسته به هواپیمایی ماهان و معراج و همچنین هواپیماهای شرکت‌های کاسپین و پویا در سیاهه این تحریم‌ها قرار دارند.
معاون سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خبر داد:

افزایش کرایه رانندگان کامیون تا 20 درصد از شنبه اعمال می‌شود/ رفع مشکل دستمزد بازنشستگی رانندگان تا یک ماه آینده

معاون حمل و نقل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای با بیان اینکه افزایش قیمت کرایه رانندگان کامیون دارها تا سقف 20 درصد از شنبه اعمال می‌شود، گفت: با شرکت‌هایی که بیشتر از نرخ مصوب حق کمیسیون دریافت کنند، برخورد قانونی می‌شود.
مروری بر اخبار هواپیمایی،فرودگاه ها و سفر؛

سرخط اخبار هواپیمایی،فرودگاه ها و سفر در 3 خرداد 1397

سرخط اخبار هواپیمایی،فرودگاه ها و سفر در 3 خرداد 1397 به شرح زیر می باشد
رئیس اتحادیه حمل بار کشور:

کرایه کامیون ۲۰درصد افزایش یافت؛ مشکلات بیمه حل شد

رئیس اتحادیه حمل‌ونقل بار کشور با بیان این‌که کامیون‌داران به افزایش دوبرابری قیمت اقلام مورد نیاز از جمله لاستیک و روغن اعتراض داشتند، از افزایش کرایه حمل بار تا سطح ۲۰درصد برای جبران بخشی از گرانی‌ها و کم‌باری خبر داد.
فرماندار خوی خبر داد:

قطار باری ایران به ترکیه واژگون شد

فرماندار خوی گفت: شب گذشته قطار باری ایران به ترکیه به دلیل ریزش کوه از ریل خارج و واژگون شد.
ترکیش ایرلاین؛

سخت‌گیری روی مسافران ایرانی +سند

«ترکیش ایرلاین» طی روزهای اخیر سخت گیری های جدیدی را برای سفر اتباع ایرانی به کشور صربستان با استفاده از خطوط این شرکت اعمال کرده است.
خان‌بلوکی خبر داد؛

افزایش ۲۰ درصدی کرایه کامیون

رئیس اتحادیه حمل‌ونقل بار کشور با بیان این‌که کامیون‌داران به افزایش دوبرابری قیمت اقلام مورد نیاز از جمله لاستیک و روغن اعتراض داشتند، از افزایش کرایه حمل بار تا سطح ۲۰درصد برای جبران بخشی از گرانی‌ها و کم‌باری خبر داد.
مروری بر اخبار هواپیمایی،فرودگاه ها و سفر؛

سرخط اخبار هواپیمایی،فرودگاه ها و سفر در 2 خرداد 1397

سرخط اخبار هواپیمایی،فرودگاه ها و سفر در 2 خرداد 1397 به شرح زیر می باشد
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس؛

مسئولان ریلی از منافع شخصی چشم پوشی کنند/ متولیان، قوانین مصوب را اجرا نمی کنند!

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به اینکه قانون دسترسی آزاد به شبکه ریلی کشور از جمله قوانینی است که سال هاست در کشور اجرایی نمی شود گفت: در حالیکه امسال نیز شعار سال بر مبنای موضوعات اقتصادی و حمایت از تولید ملی انتخاب شده لازم است مسئولین به اجرای مصوبات این چنین که به حمایت از تولید کنندگان داخلی منجر می شود، اقدام کنند.
مشکلات این روزهای رانندگان؛

مشکلات کامیون‌داران هر روز بیشتر از دیروز/ دلار‌ قیمت لوازم‌ یدکی و دستمزد را تعیین می‌کند نه دولت

افزایش بی‌رویه قیمت لوازم یدکی ناوگان عمومی جاده‌ای، احتکار قطعات و لوازم یدکی برای سودجویی بیشتر، رشد بی‌سابقه دستمزد تعمیرگاه‌ها و تأثیر غیرمنطقی قیمت ارز بر نرخ دستمزد و قیمت لوازم یدکی، از مشکلات این روزهای رانندگان است.
صفحه  از ۸۷
نظرسنجی
تا چه حدی از عملکرد وزارت صنعت،معدن و تجارت، راضی هستید؟
هیچ
کم
متوسط
زیاد
نظرات و گلایه ها