سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
آرزو تبدیل شدن به رهبران موفق کسب‌وکار؛

سه قانون نانوشته، قبل از آنکه مدیر شوید

بسیاری از جوانان ممکن است آرزو داشته باشند روزی به رهبران کسب‌وکار موفقی تبدیل شوند، اما تعداد کمی از آنها برای این کار انتخاب می‌شوند. آنهایی که به این جایگاه می‌رسند ممکن است شخصیت‌های خیلی دور از دسترسی به نظر برسند که همیشه با ما فرق داشته‌اند.
در شبکه مستند سیما به روی آنتن می‌رود

ماجرای برادران معروف طراح فرش ایرانی

مستند «عمو اوغلی» به تهیه كنندگی سید رضا رضایی به معرفی برادران عمو اوغلی از تولیدكنندگان مطرح و شناخته شده فرش دستباف ایرانی می پردازد و نگاهی به تولید و صنعت فرش ایرانی دارد.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب:

ژاپنی‌ها در پروژ‌های آب و فاضلاب ایران حضور پیدا نکنند رقبا می‌آیند/شرکت‌های ایرانی و ژاپنی بدون واسطه ارتباط بگیرند

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کشور با اشاره به خط اعتباری ژاپنی‌ها به ایران و ابراز امیدواری نسبت به اختصاص بخشی از این خط اعتباری به پروژه‌های آب و فاضلاب، گفت: به شرکت‌های ژاپنی توصیه می‌کنم که صبر ایران زیاد است، اما رقبای آنها مثل چین، کره و آلمان به شدت به دنبال حضور در پروژه‌های آب و فاضلاب ایران هستند.
خدمات مشاوره ای برای یک کسب و کار عالی

جدیدترین کسب و کارهای سودآور اینترنتی ۲۰۱۶

به دنبال این هستید که یک کسب و کار عالی در سال جدید راه بیاندازید؟ از فرصت‌های ذیل برای تغییر مسیر بهره بگیرید.
روایت دریانورد جوان از یک زندگی ماجراجویانه روی دریا؛

از تعقیب با دزدان دریایی تا رویارویی با دسته وال‌ها!

گزارش پیش رو روایتی است از زندگی یک دریانورد ایرانی؛ جوانی که کوچه‌های خانی آباد تا پهنای اقیانوس‌ها سفر کرد. با جواد تعاونی درباره روزمرگی‌هایش در دریا و مشکلاتش گپ زدیم.
داستان ماشين‌ها؛

غول‌های خودرو را ببینید و بشناسید

پیش از آنکه داستان بلندبالای اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و سیاسی جهان ما شود، داستان زندگی آدم‌هایی بوده که با خلاقیت، دنیایشان را دگرگون کردند.
نظرسنجی
تا چه حدی از عملکرد وزارت صنعت،معدن و تجارت، راضی هستید؟
هیچ
کم
متوسط
زیاد
نظرات و گلایه ها