سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
مسلم بیات؛

پروانه استاندارد ۳۲ فرآورده مختلف باطل شد + اسامی

مدیرکل استاندارد تهران از ابطال پراونه استاندارد ۳۲ فرآورده در تهران طی ماه گذشته خبر داد و گفت: از ابتدای سال تاکنون نیز پروانه استاندارد ۶۱۹ فرآورده ابطال و یا تعلیق شده‌است.
مدیرکل استاندارد تهران؛

برند ترازوی غیراستاندارد توقیف شدند

مدیرکل استاندارد تهران با تاکید بر اجباری بودن استاندارد ترازوها و باسکول‌های الکترونیکی، از توقیف ۱۱ برند ترازوی غیراستاندارد، در یک ماه گذشته خبر داد.
کاهش مخاطرات جاده ای؛

ایزو ۳۹۰۰۱ سیستم مدیریت ایمنی ترافیک جاده

ایزو ۳۹۰۰۱ ، سیستم مدیریت ایمنی ترافیک جاده ای در سال ۲۰۱۲ توسط سازمان ایزو منتشرشده است این استاندارد از ۱۰ بخش تشکیل‌شده است این استاندارد در ایمنی ترافیک سیستم حمل‌ونقل کاربرد فراروانی دارد.
رییس سازمان ملی استاندارد ایران ؛

محصولات تراریخته ارزیابی ریسک نمی شوند

رییس سازمان ملی استاندارد ایران گفت: نظارت بر اقلام موجود در بازار، نظارت بر واردات و کنترل بازار وظیفه سازمان ملی استاندارد ایران است.
بیشتر بدانیم؛

تغییرات ایزو 9001:2015

با استانداردهای ایزو بیشتر آشنا شوید.
رئیس سازمان ملی استاندارد اعلام کرد؛

ورود دادستانی تهران به آزمایش کیفیت بنزین/ گوگرد بنزین تهران بالاتر از حد مجاز است

رئیس سازمان ملی استاندارد گفت: پیشتر هماهنگی برای نمونه‌گیری و پایش کیفیت بنزین بین وزارت نفت و سازمان ملی استاندارد انجام می‌شد اما به دلیل شبهات پیش آمده و ادامه آلودگی هوای تهران دادستانی تهران هم تقاضای ورود به نمونه گیری پایش بنزین را داشت.
دبیر انجمن آب‌های معدنی ؛

آب‌های بسته بندی نیازی به تاریخ تولید و انقضاء ندارند

فروهر با تاکید بر اینکه به هیچ عنوان افزودنی به آب اضافه نمی‌شود، گفت: در علم آب و فاضلاب آب چیز افزودنی ندارد، تنها کار اینکه ضدعفونی و داخل بطری شده و بسته بندی می شود.
معاون سازمان ملی استاندارد:

تحول نظام استانداردسازی طی برنامه ششم

معاون ارزیابی کیفیت سازمان ملی استاندارد ایران از تحول نظام استانداردسازی کشور طی برنامه ششم توسعه خبر داد و گفت: در سال ۱۳۹۶ طرح پایلوت اولیه نظام استانداردسازی برای سه گروه کالایی پر مصرف مدنظر قرار گرفته و در سالیان آتی تعمیم می‌یابد.
قربانخانی:

تلفات ساختمانی ایران نسبت به میانگین جهانی بالاست

رئیس ­سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران: استفاده از افراد فاقد صلاحیت در بخش ساخت و ساز منجر به جان باختن سالانه حدود 1900 نفر در کشور در حوادث ساختمانی می شود.
بنابر تعريف استانداردISO 8402 ؛

مفهوم تضمین کیفیت چیست؟

"مجموعه اقدامات برنامه ريزي شده و سيستماتيک ضروري براي فراهم آوردن اطمينان کافي از اينکه يک فرآورده يا خدمت خواسته هاي کيفيتي معيني را برآورده مي سازد".
حسین فلاح جوشقانی خبرداد؛

حد تشعشعات رادیویی در ایران

سرپرست سازمان تنظیم مقررات وارتباطات رادیویی اعلام کرد: با تأیید سازمان انرژی اتمی نتایج اندازه‌گیری دوره‌ای تشعشعات پرتوهای رادیویی در کشور کمتر از حد پرتوگیری مطابق با استاندارد ملی است.
نصب فیلتر دوده روی دیزلی‌ها؛

خطری که سرنشینان اتوبوس‌ها را تهدید می‌کند

یک عضو هیات علمی دانشگاه شهید بهشتی ضمن اشاره به سابقه مصوبه «نصب اجباری فیلتر دوده روی خودورهای دیزلی» اظهار کرد: ذرات ریز آلاینده ناشی از احتراق دیزلی‌ها به دلیل قطر کم به‌راحتی وارد ریه و جریان خون و سبب ایجاد بیماری‌های مختلف می‌­شوند. آسیب این ذرات بیشتر «محلی» است بگونه‌ای که افراد کنار اتوبوس یا سرنشینان اتوبوس را به شدت تحت تاثیر قرار می‌دهد.
از سوی اداره کل استاندارد تهران؛

پروانه استاندارد ۱۲ فرآورده غذایی ابطال شد

پروانه استاندارد ۱۲ فرآورده غذایی، در ماه گذشته ابطال و برای ۳۷ فراورده دیگر، پروانه استاندارد صادر شد.
تأملی بر اظهارات وزیر صنعت؛

آقای شریعتمداری! به خاطر مردم سر حرفتان بمانید

شریعتمداری البته برای نخستین بار به عنوان وزیر صنعت، معدن و تجارت به گلایه های مردم از خودروسازان وطنی و تحمل کاستی ها و کمبود ها از سوی مردم اشاره می کند و با تشکر از هموطنانمان که صبورانه کیفی سازی خودروهای وطنی را تحمل کردند تا اینکه امروز محصولات ایرانی روانه بازارهای هدف خارجی شود، گفت: البته تولید داخل که تضمین کننده اشتغال هم هست، اهمیت دارد، ولی باید مطمئن باشیم، خودرویی که در اختیار مردم می گذاریم، کمترین تأثیر را در تصادفات منجر به مرگ و قطع نخاع و آسیب های جسمی دارد.
پیروزبخت:

خلا قانونی در بازرسی از آسانسورهای واحدهای مسکونی

رییس سازمان ملی استاندارد ایران: بازرسی دوره ای از آسانسورهای واحدهای مسکونی نیازمند فراهم شدن بسترهای قانونی است که در آن قوه قضاییه، وزارت کشور، استانداری ها و شهرداری ها دخیل هستند.
پیروزبخت پاسخ می دهد؛

آیا سنت عقب ماندگی استانداردهای ایران از کشورهای توسعه یافته شکسته می شود؟

وقتی که ما نهی می کنیم تولید کننده ای را که کالای بی کیفیتی را تولید می کند یا واردکننده ای که کالای بی کیفیت را وارد می کند، در این برخورد به او تذکرمی دهیم که سلامت مردم به خطر می افتد و در واقع به تکلیف شرعی نهی از منکر در برابر فردی عمل می کنیم که که دانسته یا ندانسته سلامت مردم را به خطر می اندازد.
رئیس سازمان ملی استاندارد ایران:

خط قرمز سازمان ملی استاندارد، سلامت مردم است

خط قرمز سازمان ملی استاندارد، سلامت مردم است و کوتاهی هیچ کس را نمی‌پذیرد.
وزیر نیرو:

باید به کسانی که در حد معقول آب مصرف می کنند یارانه داد

چیت چیان با اشاره به اینکه 10/8 میلیارد متر مکعب در سال به مصارف زیست محیطی اختصاص یافته است اظهار داشت: برای پروژه های نیمه کاره نیز برنامه ریزی هایی صورت گرفته است.
رئیس سازمان ملی استاندارد ایران؛

استاندارد حلال به گردشگری و پوشاک هم رسید

رئیس سازمان ملی استاندارد ایران گفت : فعالیت های ما در حوزه حلال از بخش غذایی به حوزه های گردشگری و پوشاک توسعه می یابد.
توقیف ۲۰ برند موزائیک؛

توقیف ۲۰ برند موزائیک غیر استاندارد در تهران

مدیرکل استاندارد استان تهران از توقیف ۲۰ برند موزائیک غیراستاندارد در تهران خبر داد.
صفحه  از ۴
نظرسنجی
تا چه حدی از عملکرد وزارت صنعت،معدن و تجارت، راضی هستید؟
هیچ
کم
متوسط
زیاد
نظرات و گلایه ها