سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
پیروزبخت مطرح کرد؛

مخالفت با تعویق یکساله استاندارهای ۸۵گانه‌ خودرویی

رییس سازمان ملی استاندارد ایران در آستانه فاز دوم اجرای طرح استانداردهای ۸۵گانه‌خودرویی تاکید کرد که موعد زمانی و موارد استانداردهای تعیین شده دچار تغییر نمی‌شود.
گفت‌وگوی تفصیلی با رئیس سازمان استاندارد؛

امکان سخت‌تر شدن استانداردهای ۸۵‌گانه خودرویی

رئیس سازمان ملی استاندارد ایران وجود هرگونه لابی و فشاری را برای تعدیل استانداردهای ۸۵‌گانه خودرویی رد کرد. وی همچنین تاکید کرد که این سازمان تمایلی به ایفای نقش پلیس در جامعه اقتصادی کشور ندارد.
رئیس سازمان ملی استاندارد؛

خودروسازان درخواستی برای تعویق در اجرای استانداردها ندادند

رئیس سازمان ملی استاندارد، با بیان اینکه خودروسازان هنوز درخواستی برای تعویق در اجرای استانداردهای ۸۵گانه خودرویی نداشته‌اند، گفت:زمان اجرای این استانداردها را تغییر نمی‌دهیم.
رئیس سازمان ملی استاندارد:

استاندارد در کالاهای مخابراتی اهمیت ویژه‌ای دارد

نیره پیروزبخت گفت: تا به امروز به مرحله‌ای نرسیده‌ایم که تندیس زرین استاندارد اعطا شود. اگر روزی به این سطح برسیم این تندیس از طرف رئیس جمهور اعطا می‌شود. براساس قانون جدید مرجع جایزه ملی کیفیت سازمان استاندارد است.
پیروزبخت:

قانون تقویت و توسعه نظام استانداردسازی ۷ بار به مجلس رفت

رئیس سازمان ملی استاندارد ایران گفت: قانون تقویت و توسعه نظام استانداردسازی هفت بار به مجلس و تشخیص مصلحت نظام رفت و درنهایت با حداکثر آرا تأیید شد.
عضو هیئت مدیره سندیکای آسانسور و پله برقی؛

منتظر فاجعه در مورد آسانسورهای تهران هستیم

عضو هیئت مدیره سندیکای آسانسور و پله برقی گفت: در ابتدا انتظار داشتیم که این افزایش قیمت ارز حباب و به صورت موقتی باشد اما با پایداری قیمت دلار در مدار ۴ هزار ۶۰۰ تومان مجبور به افزایش قیمت شدیم.
پیروزبخت اعلام کرد؛

گوگرد در بنزین تهران همچنان بالا است/توقف تولید برخی خودروها

رئیس سازمان ملی استاندارد با اشاره به جدیدترین آزمون‌های پایش کیفیت بنزین گفت: میزان گوگرد موجود در بنزین تهران، ۶۰ بوده؛ در حالیکه این رقم باید به صورت استاندارد ۵۰ باشد.
اضافه شدن هشت استاندارد برای موتورسیکلت‌ها؛

استاندارد موتورسیکلت‌ها ٢٥ گانه شد + استانداردهای جدید

با اضافه شدن هشت عنوان استاندارد برای موتورسیکلت‌ها از ابتدای دی‌ماه سال جاری، تعداد استانداردهای مربوط به موتورسیکلت‌ها از ١٧ به ۲۵ مورد افزایش یافت و هر موتورسیکلتی که نتواند تا ابتدای فروردین‌ماه سال ٩٧ این تعداد استاندارد را رعایت کند، شماره‌گذاری نخواهد شد.
دائره‌المعارف اصلاحات اقتصادی؛

کراکینگ چیست؟

کراکینگ فرآیندی است که در صنایع پتروشیمی کاربرد دارد. همچنین این فرایند از روش‌های اصلی در تبدیل نفت خام به سوخت های مفید مانند بنزین، گازوییل، سوخت جت و نفت سفید است.
رئیس سازمان ملی استاندارد:

استاندارد گازوئیل اجباری می شود

معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان ملی استاندارد ایران از اجباری نبودن استاندارد گازوئیل به عنوان یکی از عوامل اصلی آلایندگی کلانشهرهای کشور خبر داد و گفت: در آینده نزدیک سازمان ملی استاندارد و سازمان حفاظت محیط زیست با این موضوع برخورد خواهند کرد.
مسلم بیات؛

پروانه استاندارد ۳۲ فرآورده مختلف باطل شد + اسامی

مدیرکل استاندارد تهران از ابطال پراونه استاندارد ۳۲ فرآورده در تهران طی ماه گذشته خبر داد و گفت: از ابتدای سال تاکنون نیز پروانه استاندارد ۶۱۹ فرآورده ابطال و یا تعلیق شده‌است.
مدیرکل استاندارد تهران؛

برند ترازوی غیراستاندارد توقیف شدند

مدیرکل استاندارد تهران با تاکید بر اجباری بودن استاندارد ترازوها و باسکول‌های الکترونیکی، از توقیف ۱۱ برند ترازوی غیراستاندارد، در یک ماه گذشته خبر داد.
کاهش مخاطرات جاده ای؛

ایزو ۳۹۰۰۱ سیستم مدیریت ایمنی ترافیک جاده

ایزو ۳۹۰۰۱ ، سیستم مدیریت ایمنی ترافیک جاده ای در سال ۲۰۱۲ توسط سازمان ایزو منتشرشده است این استاندارد از ۱۰ بخش تشکیل‌شده است این استاندارد در ایمنی ترافیک سیستم حمل‌ونقل کاربرد فراروانی دارد.
رییس سازمان ملی استاندارد ایران ؛

محصولات تراریخته ارزیابی ریسک نمی شوند

رییس سازمان ملی استاندارد ایران گفت: نظارت بر اقلام موجود در بازار، نظارت بر واردات و کنترل بازار وظیفه سازمان ملی استاندارد ایران است.
بیشتر بدانیم؛

تغییرات ایزو 9001:2015

با استانداردهای ایزو بیشتر آشنا شوید.
رئیس سازمان ملی استاندارد اعلام کرد؛

ورود دادستانی تهران به آزمایش کیفیت بنزین/ گوگرد بنزین تهران بالاتر از حد مجاز است

رئیس سازمان ملی استاندارد گفت: پیشتر هماهنگی برای نمونه‌گیری و پایش کیفیت بنزین بین وزارت نفت و سازمان ملی استاندارد انجام می‌شد اما به دلیل شبهات پیش آمده و ادامه آلودگی هوای تهران دادستانی تهران هم تقاضای ورود به نمونه گیری پایش بنزین را داشت.
دبیر انجمن آب‌های معدنی ؛

آب‌های بسته بندی نیازی به تاریخ تولید و انقضاء ندارند

فروهر با تاکید بر اینکه به هیچ عنوان افزودنی به آب اضافه نمی‌شود، گفت: در علم آب و فاضلاب آب چیز افزودنی ندارد، تنها کار اینکه ضدعفونی و داخل بطری شده و بسته بندی می شود.
معاون سازمان ملی استاندارد:

تحول نظام استانداردسازی طی برنامه ششم

معاون ارزیابی کیفیت سازمان ملی استاندارد ایران از تحول نظام استانداردسازی کشور طی برنامه ششم توسعه خبر داد و گفت: در سال ۱۳۹۶ طرح پایلوت اولیه نظام استانداردسازی برای سه گروه کالایی پر مصرف مدنظر قرار گرفته و در سالیان آتی تعمیم می‌یابد.
قربانخانی:

تلفات ساختمانی ایران نسبت به میانگین جهانی بالاست

رئیس ­سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران: استفاده از افراد فاقد صلاحیت در بخش ساخت و ساز منجر به جان باختن سالانه حدود 1900 نفر در کشور در حوادث ساختمانی می شود.
بنابر تعريف استانداردISO 8402 ؛

مفهوم تضمین کیفیت چیست؟

"مجموعه اقدامات برنامه ريزي شده و سيستماتيک ضروري براي فراهم آوردن اطمينان کافي از اينکه يک فرآورده يا خدمت خواسته هاي کيفيتي معيني را برآورده مي سازد".
صفحه  از ۴
نظرسنجی
تا چه حدی از عملکرد وزارت صنعت،معدن و تجارت، راضی هستید؟
هیچ
کم
متوسط
زیاد
نظرات و گلایه ها