سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
نایب رییس اتاق بازرگانى صنایع و معادن و کشاورزى:

سیاست دولت انتخاب اجبارى کالاى ایرانى است/ عدم رقابت‌پذیرى؛ مانعی برای پیشرفت صنایع

نایب رییس اتاق بازرگانى، صنایع و معادن و کشاورزى در جشنواره ملى بهره‌ورى با اشاره به نامگذارى سال جارى مبنى بر حمایت از کالاى ایرانى اظهار کرد: حمایت از کالاى ایرانى غیر از رقابت‌پذیر کردن کالاى ایرانى و افزایش بهره‌ورى امکان‌پذیر نیست.
توتال باز هم پیچاند؛

آقای زنگنه پاسخگو باشید

شرکت فرانسوی توتال چهارشنبه‌شب برای دومین بار در دو دهه اخیر وزارت نفت ایران را سرکار گذاشت و رسما اعلام کرد در صورتی که آمریکا اجازه ندهد، فعالیت خود را در ایران متوقف خواهد کرد.
نهادهای نظارتی کجا هستند؟

گلایه مردمی از "جمعه سیاه" ایرانی

فروشگاه‌های اینترنتی کشور که چندی پیش "جمعه سیاه" ایرانی را برگزار کردند و تجارب سیاهی برای کاربران اینترنتی آفریدند، همچنان موجب گلایه و اعتراض بسیاری از مردم هستند که به حقشان نرسیده‌اند.
در واکنش به توصیه وزیر؛

گلایه فروشندگان از توصیه وزیر به نخریدن گوشی موبایل

وزیر ارتباطات در پاسخ به گلایه فروشندگان از توصیه‌اش به مردم برای نخریدن گوشی، گفت: فروشندگان موبایل در یک شب همان گوشی‌های ...
همچنان بی‌توجهند؛

یک سال از ابلاغ بخشنامه نماز به ایرلاین‌ها گذشت

در حالی که ۱۹ اردیبهشت سال گذشته رئیس سازمان هواپیمایی بخشنامه نماز را به ایرلاین های ایرانی ابلاغ کرد، اما اجرای این بخشنامه در برخی ایرلاین ها با اما و اگرهایی همراه بوده است.
شبکه کانون های تفکر مطرح کرد:

کوتاهی ذوب آهن مهمترین علت عدم تولید ریل ملی

شبکه کانون های تفکر ایران (ایتان) با انتشار گزارشی تحلیلی ضمن تاکید بر ضرورت تولید ریل ملی و منفعت 2 میلیارد دلاری قطع واردات آن، اعلام کرد مهمترین علت عدم تولید ریل ملی علی رغم امضای قرارداد چهل هزار تنی ریل بین شرکت راه‌آهن و شرکت ذوب‌آهن اصفهان در اواخر مهرماه 95، کوتاهی ذوب آهن بوده است.
وزیر نیرو خبرداد؛

مصرف ۱۲۸ میلیون مترمکعب آب شیرین برای خنک کردن برج‌های نیروگاه‌های حرارتی

رضا اردکانیان وزیر نیرو معتقد است که بحران آب ایران هنوز برای بسیاری از اقشار جامعه به یک باور تبدیل نشده است. او از نوع نگاه شهروندان ایرانی که در طول تاریخ همواره به صورتی با شبح خشکسالی دست به گریبان بوده‌اند به مقوله مصرف آب انتقاد دارد و تاکید می‌کند:« شاید بتوان گفت ایرانی‌ها یکی از بدمصرف‌ترین جوامع در طول سال‌های گذشته بوده‌اند.»
رامین نورقلی پور:

عملکرد کمیسیون صنایع مجلس در زمینه رانت‌خواری‌های صنعت خودرو مثبت نبوده است

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی ضمن تشریح فعالیت‌های کمیسیون خود در سال 96 گفت: متاسفانه عملکرد کمیسیون صنایع و معادن مجلس در زمینه رانت‌خواری‌های موجود در صنعت خودرو مثبت نبوده است.

بیسکویت ایتالیایی با گندم ایرانی

آرد ایرانی بعد از گردش در دور دنیا به ایران برگشت تا خارجی‌ها هم کالای خوب را ببرند و هم پول را!
سال تولید داخل است اما...!

۷۵درصد بازار لوازم خانگی در دست ۱۰ برند خارجی

تقریبا هیچ‌خانه‌ای در ایران وجود ندارد که حداقل یک کالا از لوازم‌خانگی‌اش، برند «کره» نباشد، اما مساله به همین‌جا ختم نمی‌شود. تبلیغات تلویزیون، سینما، حاشیه بزرگراه‌ها و معابر اصلی شهر، تبلیغات حاشیه استادیوم و هر آن چیزی که بشود روی آن نام برند خارجی را نصب کرد، امروز پر است از نام‌های کره‌ای، چینی و ترک و خالی است از نام‌های نوستالژیک ایرانی که زمانی زینت‌بخش خانه‌هایمان بودند.
تعصب به ساخت ایران؛

حمایت از کالای ایرانی؛چرا و چگونه...

حمایت از کالای ایرانی،بسیار فراتر از ترجیح و خرید محصول وطنی است.در حقیقت،در این نام،تعصب به " ساخت_ایران" و اشاعه و ترویج آن و تلاش برای ایجاد فضا و وجهه مثبت برای "ساخت ایران" پررنگ‌تر است.

کلیپ تاریخی حضرات در حمایت از کالای ایرانی!

آقایان خودرو ساز چه ماشینی سوار می شوند؟
حمایت از کالای ایرانی؛

حمایت از کالای ایرانی فراتر از شعار سال

حمایت از کالای ایرانی به عنوان یکی از ضرورت های مهم باید به عنوان راهبردی فراتر از شعار سال در اولویت قرار گیرد.
محمد لاهوتی مطرح کرد؛

مسئولیت سنگین سه قوه در حمایت از کالای ایرانی

عضو شورای گفتگوی دولت و بخش‌خصوصی با بیان اینکه مسئولیت سنگینی در حمایت از کالای ایرانی بر عهده قوای سه‎گانه قرار دارد، گفت:خرید محصولات داخلی راه حل ابرچالش بیکاری در اقتصاد ایران است.
ایران ایر تور به فکر سلامتی ما؛

بلیط گران تر،غذای مختصرتر، شاید سلامتی بیشتر

بارها و بارها سازمان هواپیمایی کشوری، بحث نظارت بر خدمات رسانی شرکت های هواپیمایی را ادعا می کند. کجاست نظارتی که ما نمی بینیم و شاهد آن نیستیم. بلیط 300 تا 410 هزار تومانی ایرتور از تهران به مشهد، همراه با تاخیر یک ساعته (البته غیر عمدی) و پذیرایی دیدنی. گزارش جالبی برای دوستان ناظر در سازمان هواپیمایی کشوری خواهد بود.
علیرضا اکبری تشریح کرد؛

دستگاه‌هایی که قرار بود CTBT در ایران نصب کند و نتوانست

کارشناس مسائل راهبردی و امنیتی گفت: در سال 1378 وزارت خارجه کشورمان مستقیم با سازمان اجرایی CTBT توافق کرد که دستگاه‌هایی در داخل ایران نصب شود، ولی به دلیل عدم هماهنگی‌ های ملی این کار نشد.
وزارت راه؛

کشور با سونامی مهندسان بیکار مواجه است

مدیرکل دفتر توسعه مهندسی ساختمان وزارت راه و شهرسازی با بیان اینکه کشور با یک سونامی مهندسان بیکار مواجه است، گفت: نگاه آموزش عالی بیشتر تمرکز بر کمیت است و این کمیت سبب توسعه برخی از مراکز آموزشی و واحدهای دانشگاهی شد.
نائب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس:

وزارت راه و وزارت کار به صورت خانوادگی اداره می شوند

نائب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: برخی وزارتخانه ها به صورت خانوادگی در حال مدیریت هستند، بنابراین ما وظیفه خود می دانیم تا نسبت به استیضاح وزاری راه و شهرسازی و کار،تعاون و رفاه اجتماعی اقدام جدی کنیم.
روزنامه جمهوری اسلامی:

متهمان ردیف اول سقوط هواپیما

قطعاً اگر شما با پول‌های کلان فروش نفت در دولت‌های نهم و دهم، صنعت هواپیماسازی کشور را به خودکفائی می‌رساندید، امروز نیازی به خرید هواپیما از شرکت‌های غربی سازنده هواپیما نبود.
بررسی حقوق مدرن آب؛

حقوق آب، نیازمند رویکردی نو

حقوق آب، با سابقه چندین هزار ساله، به عنوان حوزه‌ای مهم در مباحث حقوقی مطرح می‌باشد که در اینجا در کانون توجه این بررسی قراردارد. در مباحث حقوق مدرن آب به مالکیت آب، ارتباط بین انواع منابع آب با یکدیگر و با سایر منابع (بویژه منابع خاک)، حل و فصل تعارضات، پاسخگویی و دامنه مشارکت بخش خصوصی و نظایر آن توجه می‌شود.
صفحه  از ۱۰
نظرسنجی
تا چه حدی از عملکرد وزارت صنعت،معدن و تجارت، راضی هستید؟
هیچ
کم
متوسط
زیاد
نظرات و گلایه ها