سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
نماینده آبادان؛

سیاستگذاری در بنادر کشور تنها متوجه چهار بندر است

سخنگوی کمیسیون اجتماعی و نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی گفت:سیاستگذاری در بنادر کشور تنها متوجه چهار بندر است و این به معنای از بین بردن سایر بنادر از جمله بنادر آبادان، اروندکنار و چوئبده است.
وزير صنعت، معدن و تجارت ؛

مسئوليت قراردادهاي محرمانه با من!

زمان زيادي برد تا وقتي براي مصاحبه اختصاصي كنار بگذارد. نقدها هم به او كم نيست و همين، كنجكاوي را براي پاسخ به دغدغه‌هاي عمومي از او بيشتر مي‌كند. محمدرضا نعمت‌زاده، وزير صنعت، معدن و تجارت ايران كه براي بار سوم بر اين كرسي نشسته، دور سوم وزارت خود را با حواشي زيادي آغاز كرد.
پورمختار:

آتش‌سوزی پتروشیمی بوعلی از سوء مدیریت مدیران نشأت می‌گیرد

عضو کمیسیون حقوق و قضایی مجلس گفت: گزارش آتش‌سوزی پتروشیمی بوعلی باید از طریق کمیسیون انرژی به مراجع قضایی ارسال شود و دستگاه قضا هم رسیدگی جدی کند.
در نشست فراکسیون تولیدکنندگان اتاق تهران مطرح شد؛

انتقاد تولیدکنندگان از بانک مرکزی/صنعت در حال نابودی است

فراکسیون تولیدکنندگان اتاق بازرگانی ایران بیانیه‌ای ۲۶ بندی در انتقاد از سیاست‌های بانک مرکزی منتشر کرد.
رییس انجمن صنفی واردکنندگان خودرو اعلام کرد؛

جزئیات قرارداد موشک اس۳۰۰ را می دانیم ولی خودرو محرمانه است

رئیس انجمن صنفی واردکنندگان خودرو ازانحراف دولت به سمت تجارت خودرو خبر داد و گفت: قراردادهای سربسته خودرویی منافع یقه‌سفیدها را تامین می‌‌کند نه مردم. جزئیات قرارداد خرید موشک اس ۳۰۰ روسیه را همه می دانند ولی قراردادهای خودرویی محرمانه است.
یک فعال صنعت چای:

مدیریت دولتی صندوق توسعه صنعت چای عامل ناهنجاری است

یکی از فعالین حوزه چای کشور گفت: براساس اظهارات رئیس سازمان چای کارخانه‌هایی که از قبل هزینه های کمرشکن نوسازی را انجام داده‌اند، نمی‌توانند تسهیلات دریافت دارند.
کارنامه عباس آخوندی و پسران؟

از قطار مرگ با کترینگ اتریشی تا بی‌مهری به مسکن مهر

نتیجه استیضاح آخوندی در مجلس هرچه باشد، تاثیری بر کارنامه بی‌دستاورد و پراشتباه وزیر راه و شهرسازی نخواهد داشت. در دو حوزه اصلی مسوولیت ایشان، نه مسکن مهر و اجتماعی به ثمر رسید، نه ناوگان ریلی و جاده‌های کشور سامان گرفت.
پیدا و پنهان عملکرد صنعتی دولت؛

اهداف دولت یازدهم محقق شد؟

آمار و ارقام از عملکرد دولت یازدهم نشان می دهد که دولت به اهداف اعلام شده در برنامه های خود نرسیده و در مهلت باقیمانده نیز فرصتی برای تحقق آنها نخواهد داشت.

کسر هزینه پیامک صورت‌حساب بانکی از مشتریان بدون موبایل

از جمله اقدامات جالب در شبکه بانکی این است که پس از قانونی شدن دریافت هزینه بابت ارسال پیامک صورت حساب، اکنون یک بانک دولتی بابت اطلاع‌رسانی پیامکی از مشترکانی که موبایل ندارند مبلغ 10 هزار تومان کسر می‌کند.
بدهی 6هزار میلیاردی دولت به صنعت دارو؛

داروخانه‌ها در معرض ورشکستگی قرار گرفته‌اند

محمدحسین قربانی، درخصوص برخی اخبار مبنی بر وجود 6 هزارمیلیارد تومان بدهی دولت به صنعت دارو از سال 93 تاکنون، گفت: به طور تقریبی این آمار درست است و این میزان بدهی در مجموع شامل صنعت دارو اعم از توزیع، تولید و پخش دارو در داروخانه ها است.
رئیس اتحادیه کفاشان تبریز؛

گزارشی از رکود عمیق در بازار کفش

عمده کارخانجات با 30 درصد ظرفیت نیرو به فعالیتشان ادامه می دهند.
کاهش تعرفه 23 ردیف از کالاهای وارداتی ترکیه؛

بازار لوازم خانگی ایران دودستی تقدیم ترک‌ها شد

یک تولیدکننده لوازم خانگی با اشاره به اینکه اصلاً شرایط تولید محصولات لوازم خانگی در ایران و ترکیه برابر نیست، گفت: تصمیم جدید دولت برای کاهش تعرفه ۲۳ کالای وارداتی از ترکیه فقط بازار کشور را دو دستی در اختیار ترک ها قرار می دهد.
وزیر راه و شهرسازی:

حادثه پلاسکو نتیجه سازش مدیریت شهری با سوداگران است/ رسانه ملی در حق مردم جفا می‌کند

وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه نتیجه سوداگری در مدیریت شهری سانحه پلاسکو است، گفت: وقتی مدیریت شهری تجارت پیشه باشد ماموریت خود را سازش با سوداگران می‌بیند و نتیجه آن هم وقوع این بحران‌ها است و متاسفانه رسانه ملی هم در مورد خطرات مدیریت شهری در حق مردم جفا می‌کند.
با اعلام معاون وزیر نیرو ؛

کارنامه ایران در توقف انتشار گازهای گلخانه‌ای

معاون وزیر نیرو از نیاز به ۵۲ میلیارد دلار سرمایه گذاری به منظور توقف انتشار گازهای گلخانه‌ای در ایران خبر داد و گفت: تولید برق پاک تا پایان امسال، ۴۰۰ مگاوات افزایش می‌یابد.
«علیرضا زیبا حالت منفرد» کیست؟

راننده‌ای که به مقام «داتو» و همدستی بابک زنجانی رسید

پس از دستگیری بابک زنجانی بود که نخستین بار نام علیرضا منفرد جسته و گریخته در جلسات دادگاه زنجانی شنیده شد.
گفت و گو با نمایندگان مجلس درباره خربد ایرباس؛

حضرتی: متأسفم که بگویم دولت کاملا لال است!

این قراردادها، از قراردادهای بی نظیر در تاریخ کشورها هستند که می توانند 200 تا 220 هواپیما را برای کشور خریداری کنند. روز گذشته نیز آمدن این هواپیما به کشور، نشانه ای از این قرارداد بزرگ بود که نشان می دهد، ما در بخش دیپلماسی و کاهش ایران هراسی موفق عمل کرده ایم؛ یعنی، در وزارت خانه های ما به ویژه در وزارت امور خارجه، فرصت های بسیار غنی و بزرگی در خصوص برجام برای کشور ایجاد کرده اند.
اصرار بر پنهان‌کاری در مبالغ قرارداد ایرباس‌ها؛

به‌حاشیه‌رفتن دولت در شفاف‌سازی و رفع ابهام برای مردم

براساس ادعای دولت مبنی بر تمرکز بر شفاف‌سازی مالی، مردم حق دارند درباره تأمین مالی و هزینه خرید ایرباس‌ها آن هم توسط شرکت دولتی اطلاعات کسب کنند، اما دولت این شفافیت مالی را حق آنان نمی‌داند و بر پنهان‌کاری در این حوزه اصرار دارد.
سبک جدید پذیرایی در شرکت‌های هواپیمایی داخلی ؛

توزیع شیر ویژه مدارس در هواپیما

درحالی پس از گذشت حدود چهار ماه به دلیل کمبود منابع مالی سرانجام از هفته گذشته توزیع شیر در برخی مدارس کشور از جمله استان تهران آغاز شده که یکی از ایرلاین‌های داخلی اقدام به پذیرایی از مسافران با این نوع شیر در پروازهای خود کرده است.
خلاء کیفیت در کالای ایرانی؛

چگونه می‌توان «کالای با کیفیت» داشت؟

هرجا در «معاش» و «اخلاق» و «تفکر» تعادل برقرار شد؛ کارها معقولیت و مطلوبیت یافت.
واکنش طحانپور به خبر حمایت نعمت زاده از برند کره‌ای؛

افزایش 4تا 7درصدی قیمت برخی برندها در پی نوسانات دلار

رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی تهران با بیان این که از خبر حمایت وزیر صنعت از یک برند خارجی استفاده تبلیغاتی شده، گفت: تمام محاسبات شرکت‌های سرمایه‌گذار در ایران شفاف است و فقط بحث فعلی بر سر اختلاف تعرفه بوده که این موضوع مربوط به حدود 3سال پیش و در زمان تحریم‌ها بوده است.
صفحه  از ۵
نظرسنجی
تا چه حدی از عملکرد وزارت صنعت،معدن و تجارت، راضی هستید؟
هیچ
کم
متوسط
زیاد
نظرات و گلایه ها