سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
اصلا روزه ات به چند؟؟؟

نقد تاخیرهای پرواز در هواپیمایی کیش ایر

متن زیر با زبانی طنز گونه اقدام به بیان مشکلات حوزه حمل و نقل هوایی کشور در بخش مسافر با تاکید بر تاخیر پروازهای داخلی نموده و تاخیر پرواز شماره 7068 هواپیمایی کیش ایر(سه شنبه مورخ 16/3/96) از مشهد به تهران را بعنوان نوعی مورد قابل تمرکز، نشانه رفته است. علت تمرکز بر تاخیر این پرواز ، ایجاد حساسیت در نهادهای نظارتی و همچنین مراجع تقلید و آیات عظام برای ورود به مسئله تاخیرات پروازها و اثرگذاری آن بر تکالیف دینی در موقعیت های خاص می باشد که با یاری خداوند با روش های قانونی توسط پایگاه تحلیلی – خبری شعار سال ، دنباله گیری خواهد شد.
ناگفته‌های زاکانی از قرارداد گازی بین ایران و ترکیه ؛

از قرارداد فاسد ‌دوره دوم خرداد ‌زمان وزارت "زنگنه" ضرر کردیم

نماینده مردم تهران در مجلس نهم شورای اسلامی با اشاره به قرارداد گازی ایران با ترکیه و ضررهای این قرارداد گفت: قرارداد گازی با ترکیه حاصل کار بیژن زنگنه در دوره دوم خرداد است.
۱۱سوال فضای مجازی از رئیس جمهور؛

توسعه فضای مجازی از ادعا تا واقعیت

عضو سابق هیات رئیسه مرکز ملی فضای مجازی در نامه ای خطاب به حسن روحانی رئیس جمهور، دغدغه کارشناسان، مردم و کاربران در حوزه فضای مجازی را در قالب ۱۱ سوال مطرح کرد.
رئیس مجمع نمایندگان کارگران استان تهران:

واردات پوشاک کارخانه‌ها را تعطیل و کارگران را بیکار کرد

رئیس مجمع نمایندگان کارگران استان تهران با بیان اینکه حجم واردات کالای پوشاک باعث بیکاری خیاطان ایرانی شده است گفت: زمانی که وزیر دولت به عنوان کسی که خود باید متولی حمایت از تولید باشد، جزو بزرگترین وارداتچی باشد جای تعجب است.
اتفاق عجیب‌ در شرکت تاسیسات دریایی؛

روایت دکلی که پیدا نشد

عجیب‌ترین اتفاق در این پرونده این است که همزمان با انعقاد قرارداد، رسید تحویل دکل از سوی فروشنده، توسط مدیرعامل وقت شرکت تاسیسات دریایی ایران امضا و به فروشنده تحویل داده می‌شود.
گزارش از سایت و آمار وزارت صنعت؛

سند جدید از تعطیلی چندهزار تایی واحدهای صنعتی در "دولت رکود”

طبق گزارش سایت وزارت صنعت، فقط در سال ۹۲ و ۹۳ بیش از ۶۰۰۰ واحد جدید صنعتی ایجاد شد، در عین حال تعداد کارگاه های صنعتی در سال ۹۳ نسبت به ۹۱ بیش از ۳۳۰ واحد کمتر است که با احتساب تعطیلی‌های ۹۴ و ۹۵ شمار تعطیلی‌ها چندهزار تایی می شود.
نماینده آبادان؛

سیاستگذاری در بنادر کشور تنها متوجه چهار بندر است

سخنگوی کمیسیون اجتماعی و نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی گفت:سیاستگذاری در بنادر کشور تنها متوجه چهار بندر است و این به معنای از بین بردن سایر بنادر از جمله بنادر آبادان، اروندکنار و چوئبده است.
وزير صنعت، معدن و تجارت ؛

مسئوليت قراردادهاي محرمانه با من!

زمان زيادي برد تا وقتي براي مصاحبه اختصاصي كنار بگذارد. نقدها هم به او كم نيست و همين، كنجكاوي را براي پاسخ به دغدغه‌هاي عمومي از او بيشتر مي‌كند. محمدرضا نعمت‌زاده، وزير صنعت، معدن و تجارت ايران كه براي بار سوم بر اين كرسي نشسته، دور سوم وزارت خود را با حواشي زيادي آغاز كرد.
پورمختار:

آتش‌سوزی پتروشیمی بوعلی از سوء مدیریت مدیران نشأت می‌گیرد

عضو کمیسیون حقوق و قضایی مجلس گفت: گزارش آتش‌سوزی پتروشیمی بوعلی باید از طریق کمیسیون انرژی به مراجع قضایی ارسال شود و دستگاه قضا هم رسیدگی جدی کند.
در نشست فراکسیون تولیدکنندگان اتاق تهران مطرح شد؛

انتقاد تولیدکنندگان از بانک مرکزی/صنعت در حال نابودی است

فراکسیون تولیدکنندگان اتاق بازرگانی ایران بیانیه‌ای ۲۶ بندی در انتقاد از سیاست‌های بانک مرکزی منتشر کرد.
رییس انجمن صنفی واردکنندگان خودرو اعلام کرد؛

جزئیات قرارداد موشک اس۳۰۰ را می دانیم ولی خودرو محرمانه است

رئیس انجمن صنفی واردکنندگان خودرو ازانحراف دولت به سمت تجارت خودرو خبر داد و گفت: قراردادهای سربسته خودرویی منافع یقه‌سفیدها را تامین می‌‌کند نه مردم. جزئیات قرارداد خرید موشک اس ۳۰۰ روسیه را همه می دانند ولی قراردادهای خودرویی محرمانه است.
یک فعال صنعت چای:

مدیریت دولتی صندوق توسعه صنعت چای عامل ناهنجاری است

یکی از فعالین حوزه چای کشور گفت: براساس اظهارات رئیس سازمان چای کارخانه‌هایی که از قبل هزینه های کمرشکن نوسازی را انجام داده‌اند، نمی‌توانند تسهیلات دریافت دارند.
کارنامه عباس آخوندی و پسران؟

از قطار مرگ با کترینگ اتریشی تا بی‌مهری به مسکن مهر

نتیجه استیضاح آخوندی در مجلس هرچه باشد، تاثیری بر کارنامه بی‌دستاورد و پراشتباه وزیر راه و شهرسازی نخواهد داشت. در دو حوزه اصلی مسوولیت ایشان، نه مسکن مهر و اجتماعی به ثمر رسید، نه ناوگان ریلی و جاده‌های کشور سامان گرفت.
پیدا و پنهان عملکرد صنعتی دولت؛

اهداف دولت یازدهم محقق شد؟

آمار و ارقام از عملکرد دولت یازدهم نشان می دهد که دولت به اهداف اعلام شده در برنامه های خود نرسیده و در مهلت باقیمانده نیز فرصتی برای تحقق آنها نخواهد داشت.

کسر هزینه پیامک صورت‌حساب بانکی از مشتریان بدون موبایل

از جمله اقدامات جالب در شبکه بانکی این است که پس از قانونی شدن دریافت هزینه بابت ارسال پیامک صورت حساب، اکنون یک بانک دولتی بابت اطلاع‌رسانی پیامکی از مشترکانی که موبایل ندارند مبلغ 10 هزار تومان کسر می‌کند.
بدهی 6هزار میلیاردی دولت به صنعت دارو؛

داروخانه‌ها در معرض ورشکستگی قرار گرفته‌اند

محمدحسین قربانی، درخصوص برخی اخبار مبنی بر وجود 6 هزارمیلیارد تومان بدهی دولت به صنعت دارو از سال 93 تاکنون، گفت: به طور تقریبی این آمار درست است و این میزان بدهی در مجموع شامل صنعت دارو اعم از توزیع، تولید و پخش دارو در داروخانه ها است.
رئیس اتحادیه کفاشان تبریز؛

گزارشی از رکود عمیق در بازار کفش

عمده کارخانجات با 30 درصد ظرفیت نیرو به فعالیتشان ادامه می دهند.
کاهش تعرفه 23 ردیف از کالاهای وارداتی ترکیه؛

بازار لوازم خانگی ایران دودستی تقدیم ترک‌ها شد

یک تولیدکننده لوازم خانگی با اشاره به اینکه اصلاً شرایط تولید محصولات لوازم خانگی در ایران و ترکیه برابر نیست، گفت: تصمیم جدید دولت برای کاهش تعرفه ۲۳ کالای وارداتی از ترکیه فقط بازار کشور را دو دستی در اختیار ترک ها قرار می دهد.
وزیر راه و شهرسازی:

حادثه پلاسکو نتیجه سازش مدیریت شهری با سوداگران است/ رسانه ملی در حق مردم جفا می‌کند

وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه نتیجه سوداگری در مدیریت شهری سانحه پلاسکو است، گفت: وقتی مدیریت شهری تجارت پیشه باشد ماموریت خود را سازش با سوداگران می‌بیند و نتیجه آن هم وقوع این بحران‌ها است و متاسفانه رسانه ملی هم در مورد خطرات مدیریت شهری در حق مردم جفا می‌کند.
با اعلام معاون وزیر نیرو ؛

کارنامه ایران در توقف انتشار گازهای گلخانه‌ای

معاون وزیر نیرو از نیاز به ۵۲ میلیارد دلار سرمایه گذاری به منظور توقف انتشار گازهای گلخانه‌ای در ایران خبر داد و گفت: تولید برق پاک تا پایان امسال، ۴۰۰ مگاوات افزایش می‌یابد.
صفحه  از ۶
نظرسنجی
تا چه حدی از عملکرد وزارت صنعت،معدن و تجارت، راضی هستید؟
هیچ
کم
متوسط
زیاد
نظرات و گلایه ها