فروشگاههای زنجیرهای؛ تافته جدابافته:

رشد قارچ‌گونه فروشگاه‌های پوشاک خارجی

در حالی فروشگاههای زنجیره‌ای پوشاک خارجی، به صورت قارچ‌گونه به رشد خود ادامه می‌دهند که به اتحادیه پوشاک اعلام شده نباید بر فعالیت آنها نظارتی داشته باشد.
مدیر برند پوشاک ایتالیا؛

ایران مرکز صادرات پوشاک منطقه می‌شود

ما در ایران اولین مرکز تولیدی ایمپریال را درجایی به‌غیراز ایتالیا تأسیس خواهیم کرد و این تفاوت حضور ما در ایران با سایر کشورها است.
برخی برندهای داخلی ،واردکننده هستند؛

رشد قارچ گونه فروشگاه‌های پوشاک خارجی

در حالی فروشگاههای زنجیره‌ای پوشاک خارجی، به صورت قارچ‌گونه به رشد خود ادامه می‌دهند که به اتحادیه پوشاک اعلام شده نباید بر فعالیت آنها نظارتی داشته باشد.
مدیرکل نساجی وزارت صنعت، معدن و تجارت عنوان کرد؛

حمایت از پوشاک برندهای ایرانی با فرهنگسازی وسیع

گلناز نصراللهی عنوان کرد: ما قرار است در هر استان یک شهرک پوشاک راه اندازی کنیم که نخستین این شهرک‌ها در تهران و روبروی فرودگاه امام خمینی(ره) تاسیس می‌شود. کلنگ این شهرک زده شده و در آینده نزدیک به بهره برداری می رسد.
همایش کارشناسان حوزه مد و لباس؛

حمایت از فعالیت‌های مد و لباس در قانون برنامه ششم توسعه

رئیس دفتر امور فرهنگ، گردشگری و ورزش سازمان برنامه و بودجه گفت: در برنامه ششم تلاش کرده‌ایم تا جایگاه مد و لباس به خوبی دیده شود و این نگاه حمایتی دیگر نمی‌تواند متوقف شود.
ابوالقاسم شیرازی تشریح کرد؛

آخرین وضعیت واردات پوشاک به ایران

رئیس اتحادیه تولید کنندگان و فروشندگان پوشاک تهران آخرین وضعیت مربوط به واردات پوشاک توسط شرکت‌های خارجی و نحوه عرضه آن در ایران را تشریح کرد.
رئیس اتحادیه صنف پوشاک:

رعایت فرهنگ ایرانی و اسلامی برای همکاری ایران و ایتالیا در پوشاک

رئیس اتحادیه صنف پوشاک با اشاره به همکاریهای مشترک ایران و ایتالیا در بخش پوشاک گفت: بر اساس تفاهم صورت گرفته آن بخش از تولیدات مشترک ایران و ایتالیا که در بازار ایران عرضه می‌شود فرهنگ ایرانی و اسلامی در آن رعایت می‌شود.
نرگس طافی:

ایستایی و سکون در طراحی لباس تصویر می شود/ لزوم رعایت کپی‌رایت

یک طراح لباس که قرار است در تازه‌ترین نمایشگاه خود به ارائه طرح‌هایی با مفهوم ایستایی و سکون بپردازد معتقد است: لباس باید معنایی را منتقل کند و سنت و مدرنیته را در هم آمیزد.
تنگی نفس بازار پوشاک؛

تعطیلی واحدهای تولیدی یکی پس از دیگری

اما وقتی صحبت از صنعت پوشاک می شود نخستین نگاه برای حل معضلات آن مبارزه با قاچاق این کالا است.
دبیر کار گروه ساماندهی مد و لباس کشور:

ایران به دنبال ثبت استانداردهای لباس حلال در دنیا است

«حمید قبادی» دبیر کار گروه ساماندهی مد و لباس کشور در نمایشگاه حلال اسپانیا گفت، ایران بنا دارد استانداردها و شاخص های لباس حلال را در دنیا مطرح و ثبت کند.
دو نماینده زن مجلس شورای اسلامی؛

از طریق پوشش اسلامی می‌ توانیم در بازار جهانی‌ حلال نقش مهمی‌ داشته باشیم

«طیبه سیاوشی شاه عنایتی» نماینده مردم تهران و «زهرا ساعی» نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی معتقدند که ایران از طریق لباس و پوشش اسلامی می‌ تواند در بازارهای جهانی‌ حلال نقش مهمی‌ ایفا کند.
بازار تاناکورای ارومیه

میراث خانواده «ریوزو» در ایران!

حالا برای خودش اسم و رسمی دارد؛ «تاناکورا». چنان مشتری‌های دلدادهای دارد که بیا و ببین. زمانی چند فروشنده بیشتر نبودند که در این حوالی لباس‌های تاناکورایی می‌فروختند. بازارشان گرفت و حالا خدا می‌داند چند مغازه هستند! آن هم در بازارچه‌ای مسقف که بعضی از دکان‌هایش آسانسور هم دارد. هرچه بخواهی در این بازار پیدا می‌شود؛ از کفش نوزادی گرفته تا پیراهن مردانه و بارانی زنانه و لباس ورزشی و هر چیزی که فکرش را بکنید.

حمید قبادی: روزهایی پرکار پیش روی حوزه مد و لباس‌ است

دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس از فرارسیدن روزهایی پرکار در حوزه لباس ایرانی و اسلامی خبر داد.
علی ربیعی :

ایجاد اشتغال قابل توجه در تولید کفش و پوشاک

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: درتحلیل کارشناسان بین المللی و داخلی به این نتیجه رسیدیم که ابتدا در زمینه پوشاک و سپس کفش می توان درکوتاه مدت به نتایج مطلوب ایجاد اشتغال دست یافت.
کسب سود کلان از اجناس بی‌کیفیت؛

حضور پررنگ تقلبی‌ها در بازار پوشاک

با وجود اعلام وزارت صنعت، معدن و تجارت مبنی بر جلوگیری از فعالیت فروشگاه‌های پوشاک برند فاقد مجوز، این فروشگاه‌ها همچنان مشغول فعالیت هستند و هیچ نظارتی بر فعالیت آنها وجود ندارد.
از سوی کارگروه ساماندهی مد و لباس ابلاغ شد

خانه‌های مُد از ارائه تصاویر غیر اخلاقی و غیر شرعی در شبکه‌های مجازی خودداری کنند

کارگروه ساماندهی مد و لباس در ابلاغیه‌ای به تمام مزون‌ها و خانه‌های مُد، آورده است: مزون‌ها و خانه‌های مُد از ارائه هرگونه تصاویر نامناسب، غیر اخلاقی و غیر شرعی در شبکه‌های مجازی خودداری کنند.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جمع فعالان صنعت پوشاک:

ظرفیت افزایش یک میلیون شغل در صنعت پوشاک/ شهرک پوشاک در جوار فرودگاه امام(ره) راه‌اندازی می‌شود

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از ایجاد شهرک پوشاک در جوار فرودگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) خبر داد و گفت: این صنعت ظرفیت ایجاد یک میلیون شغل در یک برنامه بلندمدت دارد.
رییس اتحادیه خیاطان زنانه و مردانه:

بازار عجیب دوخت‌ودوز و هزینه‌های میلیونی دوخت لباس‌های مجلسی!

رییس اتحادیه خیاطان زنانه و مردانه در مورد دستمزدهای میلیونی خیاطان در سطح پایتخت برای دوخت انواع لباس گفت: قیمت‌گذاری برای دوخت وجود ندارد و دستمزد خیاطی توافقی و بسته به میزان هنری که خیاط برای دوخت لباس به کار می‌برد.
فعال بخش خصوصی:

برای نجات صنعت پوشاک کشور سه سال فرصت داریم

مدیر توسعه رسته پوشاک تهران در طرح تکاپو گفت: صنعت پوشاک کشور برای مدت سه سال به کمک نیاز دارد و در صورت غفلت، این صنعت نابود می شود.
دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس؛

ایران می‌تواند در زمینه مد و لباس با کشورهای اروپایی رقابت کند

دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس گفت: در حوزه‌ مد و لباس نه تنها قابلیت تولید داریم بلکه در جایگاهی هستیم که می‌توانیم با کشورهای اروپایی نیز رقابت کنیم.
صفحه  از ۳
نظرسنجی
تا چه حدی از عملکرد وزارت صنعت،معدن و تجارت، راضی هستید؟
هیچ
کم
متوسط
زیاد
نظرات و گلایه ها