سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
اسفنانی:

مجازات درج نکردن قیمت کالا بازدارنده نیست

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران: مجازاتی که برای درج نکردن قیمت کالا در قانون در نظر گرفته شده مربوط به قانون مصوب ۲۲ سال پیش است و به هیچ وجه بازدارنده نیست.
قوانینی که معلق‌اند!

اتمام حجت با شهرداری برای بازسازی ناوگان درون شهری تا اعلام گزارش قصور 10 نهاد و وزارتخانه

در حالیکه هنوز آیین نامه‎های اجرایی قانون هوای پاک معلق مانده‎اند؛ نگاهی اجمالی به اخبار منتشره این مطلب را می‌رساند که در سال‌های اخیر شاهد ورود جدی دادستان‌ها در حوزه حقوق عامه به ویژه رفع معضل آلودگی هوا بوده‌ایم.
تحقیقات ادامه دارد؛

باند اختلاس در یکی از شرکت‌های بیمه متلاشی شد

باند اختلاس دریکی از شرکت‌های بیمه متلاشی شد.
سراج مطرح کرد:

بررسی همزمان پرونده ۲فلایت چک درسازمان بازرسی/آخرین وضعیت پرونده

رئیس سازمان بازرسی کل کشور، آخرین وضعیت پرونده های دو فلایت چک را تشریح کرد و گفت:این سازمان به موضوع خرید فلایت چک دوم هم ورود کرد.
دعوا بر سر یک اسم بود؛

آبونمان با اسم جدید به قبوض گاز برگشت

دریافت آبونمان در قبوض گاز که از سوی دیوان عدالت اداری غیرقانونی اعلام شده بود، با تغییر نام به "هزینه خدمات مستمر" ، در قبوض جدید گاز از مشترکان دریافت شد.
جمال انصاری مطرح کرد:

ورود سازمان تعزیرات حکومتی به گرانی مواد لبنی، فروش گوشت لاکچری، افزایش قیمت خودروها و کانکس در مناطق زلزله‌زده

رییس سازمان تعزیرات حکومتی از ورود این سازمان به گرانی مواد لبنی، فروش گوشت لاکچری، افزایش قیمت خودروها و کانکس در مناطق زلزله‌زده خبرداد و گفت: همکاران ما در حال رسیدگی به تخلفات صورت گرفته در این حوزه‌ها هستند.
طی بخشنامه ای علام گردید ؛

کپی شناسنامه از سیستم اداری حذف شد + سند

بر اساس بخشنامه سازمان اداری و استخدامی دستگاههای اجرایی مکلف شدند ظرف دو هفته برای حذف دریافت کپی مدارک هویتی اقدام کنند.
روزنامه های متخلف؛

جزییات رسیدگی به پرونده روزنامه‌های «شرق» و «قانون» در دادگاه مطبوعات

جلسه رسیدگی به پرونده روزنامه‌های شرق و قانون صبح امروز در شعبه ششم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی شقاقی برگزار شد.
حمید درخشان نیا اعلام کرد؛

فرصت دریافت کارت ملی هوشمند تمدید نمی شود

رئیس سازمان ثبت‌ احوال کشور گفت: برای تمدید کارت ملی هوشمند تنها تا پایان سال جاری فرصت باقیست و این فرصت به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد.
اطلاعیه دیوان محاسبات:

وجود نامه به امضای یکی از رئیسان اسبق دیوان محاسبات درباره کرسنت صحت ندارد

دیوان محاسبات کل کشور در اطلاعیه ای اعلام کرد: وجود نامه ای به امضا یکی از رئیسان اسبق این دیوان درباره قرارداد گازی موسوم به کرسنت، ساختگی است و قویا تکذیب می شود.
با رأی دیوان عدالت اداری صورت گرفت؛

الزام وزیر نفت به استرداد مزایای پرداختی به کارکنان

هیأت عمومی دیوان عدالت اداری با ابطال بندهایی از آئین‌نامه نظام‌های اداری و استخدامی کارکنان صنعت نفت، مزایای کارکنان شاغل در واحدهای عملیاتی صنعت نفت را شامل کارکنان وزارتخانه ندانست و خواهان مسترد کردن تمام مزایای پرداختی مذکور به خزانه شد.
چند شغله بودن مدیران ستاد؛

ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز تعطيل است؟

بعضي ­کارکنان ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز از انتصاب رييس به عنوان قائم مقام يک وزارتخانه، سخنگو به عنوان مديرکل وزارتخانه اي ديگر و مدير روابط عمومي به عنوان رييس حوزه رياست يک نهاد خبر مي دهند.
از سوی رئیس سازمان بازرسی ابراز شد؛

انتقاد شدید از حربه اعمال تخفیف پس از گرانی خودرو

رئیس سازمان بازرسی کل کشور با اشاره به اینکه خرید خودروی ایرانی به صورت نقد دارای تخفیف ۸.۵ میلیون تومانی است، گفت: اصلا بی‌خود کرده که قیمت خودرو را گران کردند تا بخواهد تخفیف هم بدهند.
هشدار حذف آبونمان شرکت ملی گاز؛

اخذ هرگونه وجه تحت عنوان آبونمان از مشترکین ممنوع است

دیوان عدالت اداری طی یک اخطار ۴۸ ساعته به شرکت ملی گاز اعلام کرد که اخذ هرگونه وجه با عنوان آبونمان از مشترکان ممنوع است.
حذف نکردن یارانه کار دست دولت داد؛

حکم دیوان محاسبات علیه سه مقام ارشد دولت

دولتمردان یازدهم در آستانه محکومیت ده هزار میلیارد تومانی در دیوان محاسبات؛ تله‌ای که نمایندگان مجلس نهم در واپسین روزهای عمر مجلس قبل برای دولتمردان یازدهم کار گذاشته بودند حالا گریبان اسحاق جهانگیری، محمدباقر نوبخت و علی ربیعی را گرفته است.
مدیرکل سابق تعزیرات حکومتی استان تهران:

دو سال جنگیدیم برای یک حکم الهی مصوبه گرفتیم

مدیرکل سابق تعزیرات حکومتی استان تهران با اشاره به رعایت‌نشدن خالص‌فروشی توسط اصناف گفت: دو سال جنگیدیم و برای یک دستور دینی مصوبه گرفتیم.
صیانت از میراث فرهنگی ؛

ظرفیت‎های قانونی قوه قضاییه در حفاظت از میراث فرهنگی

طی چند سال گذشته سازمان‎های مردم نهاد با ارسال گزارشاتی به دادستانی بیش از پیش نسبت به حفظ میراث فرهنگی حساسیت نشان داده‎اند، در مقابل قوه قضاییه نیز با استفاده از ظرفیت های قانونی خود نقش مهمی در جهت تحقق اهداف میراث فرهنگی و حمایت از سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در حوزه گردشگری داشته است.
مدیر کل امور حقوقی و تعزیرات سازمان حمایت:

اخذ ۱۰ هزار شکایت مردمی از گران‎فروشی و کم‎فروشی در یک ماه

مدیر کل امور حقوقی و تعزیرات سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولید کنندگان گفت: گرانفروشی و کم فروشی بیشترین شکایت مردمی به ستاد خبری ۱۲۴ بوده که در این باره بیش از ۱۰ هزار گزارش در یک ماه دریافت شده است.
با شکایت سازمان بازرسی صورت گرفت؛

ممنوعیت دریافت کارمزد از تقسیط بدهی مردم به شهرداری‌ها

با شکایت سازمان بازرسی کل کشور از شورای اسلامی شهر سامان و رأی هیأت عمومی دیوان عدالت اداری، دریافت کارمزد از تقسیط بدهی مردم به شهرداری‌ها ممنوع شد.
یک نقد منطقی؛

هزینه های بیهوده برای هوشمندسازی کارت ها

در حالی که سازمان ها با یک همکاری نزدیک می توانستند یک کارت هوشمند بجای کارت های ملی، پایان خدمت و گواهینامه طراحی کنند، هر کدام جداجدا جیب مردم را برای هوشمندسازی خالی کردند.
صفحه  از ۱۰
نظرات و گلایه ها