سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
سخنگوی تعزیرات:

اظهارات شبنم نعمت زاده خلاف واقع است

سید یاسر رایگانی سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی در پاسخ به سوالی درباره اظهارات روز گذشته متهم شبنم نعمت زاده در دادگاه، گفت: وی اعلام کرده است که در کرج هیچ موسسه ای ندارد و به حوزه دارو بدون چشم‌داشت کمک کرده است که این اظهارات قطعا خلاف واقع است؛ ایشان در کرج فعالیت داشته و دارد.
چرایی رای دیوان عدالت اداری؛

مصون‌شدن ‌صندوق بازنشستگی نفت از بازرسی

صندوق بازنشستگی صنعت نفت از آن صندوق‌هایی است که حرف‌و‌حدیث درباره نحوه عملکرد آن و بروز تخلف در زیرمجموعه‌هایش زیاد منتشر می‌شود.
مدیرکل تعزیرات استان تهران خبر داد:

دخالت برخی از شرکت‌های وارد و توزیع کننده دارو در فروش دارو خارج از شبکه

محمد علی اسفنانی با بیان اینکه در مجتمع ویژه رسیدگی به تخلفات بهداشتی و درمانی و قاچاق، پرونده های مربوط به عرضه خارج از شبکه وجود داشته است، اظهار داشت: در این موارد شاهد عرضه دارو توسط شرکت های وارد کننده و یا توزیع کننده دارو بوده ایم.
مسدود کردن حساب های بانکی برای وصول مالیات؛

توقیف حساب‌های بانکی برای وصول مالیات قابل شکایت در دیوان عدالت نیست

شعبه ۱۴ دیوان عدالت اداری با صدور حکمی توقیف حساب‌های بانکی برای وصول مالیات را قابل شکایت در این دیوان ندانست.
دیوان عدالت اداری ؛

توقیف حساب‌های بانکی برای وصول مالیات قابل شکایت در دیوان عدالت نیست

در حکم شعبه 14 دیوان عدالت اداری آمده است: در خصوص شکایت شاکی به‌شرح دادخواست تقدیمی، با توجه به محتویات پرونده و مستندات ارائه‌شده و مفاد لایحه دفاعیه، شکایت وارد و درخور پذیرش نیست زیرا اقدام معترض‌عنه پس از احراز انتقال امتیاز داروخانه توسط خوانده صورت پذیرفته که در محدوده وظایف قانونی و مطابق مقررات بوده است و در خصوص بخش دیگر شکایت شاکی دائر به اعتراض به توقیف حساب‌های بانکی نظر به اینکه اقدام انجام‌شده جزء امور اجرایی بوده که قانونگذار این اختیار را به واحد مالیاتی جهت وصول مطالبات اعطاء کرده و قابل شکایت در دیوان عدالت نیست، لذا شکایت را وارد تشخیص نداده، رأی به رد شکایت صادر و اعلام می‌کند رأی صادره قطعی است.شعبه ۱۴ دیوان عدالت اداری با صدور حکمی توقیف حساب‌های بانکی برای وصول مالیات را قابل شکایت در این دیوان ندانست.
رئیس تعزیرات حکومتی استان تهران:

۱۰ هزار پرونده خودرویی رسیدگی شده است

رئیس تعزیرات حکومتی استان تهران گفت: از ۱۳ هزار پرونده خودرویی در سازمان تعزیرات، به ۱۰ هزار پرونده رسیدگی و حکم آن صادر شده است.
معاون سازمان بازرسی کل کشور:

برخی افراد سودجو دنبال زدن محصولات داخلی و رفتن به سمت واردات هستند

معاون نظارت و بازرسی امور فرهنگی و اجتماعی سازمان بازرسی کل کشور گفت: با کمال تاثر افراد سودجو که متاسفانه برخی هم در دولت‌ها هستند یا به خاطر منافع مالی یا عدم درک درست و عدم غیرت ملی و همچنین افراد نفوذی که به دنبال مایوس کردن و زدن محصولات داخلی و رفتن به سمت واردات هستند را شاهد هستیم و برخی را با اسم می‌شناسیم که در خریدهای مختلف چطور به خرید جنس خارجی اصرار دارند.
وزیر دادگستری:

لزوم برخورد فرهنگی در بحث مبارزه با فساد در کنار محاکمه مفسدان

علیرضا آوایی وزیر دادگستری در رابطه با همکاری دولت با قوه قضائیه در رابطه با بحث فساد گفت: هیچ کشوری تا زمانی که نتواند بحث فساد را تقلیل کند به توسعه دست نمی یابد.وی افزود: اگر مبارزه با فساد و محاکمه کردن‌ها چندین برابر سنگین شود اما روی بحث فرهنگی آن کار نکنیم، کافی نخواهد بود. از دوران کودکی و حتی از مهد کودک باید روحیه مبارزه با فساد را ایجاد کنیم.
رئیس سازمان بازرسی کل کشور؛

تحقیقات پرونده «پوری‌حسینی» ادامه دارد

ناصر سراج درباره آخرین وضعیت پرونده میرعلی‌اشرف پوری حسینی رئیس سابق سازمان خصوصی‌سازی که به‌تازگی بازداشت شده است اظهار کرد: سازمان بازرسی پیشتر در ارتباط با این پرونده گزارش‌هایی را به مرجع قضایی و سایر مراجع ذی‌صلاح ارسال کرده بود و تحقیقات در این باره همچنان ادامه دارد تا گزارش‌های بعدی را نیز ارائه کنیم.
مدیرکل سازمان تعزیرات استان تهران:

نصب کارتخوان در مطب پزشکان در راستای شفاف‌سازی دریافتی آنهاست

مدیرکل سازمان تعزیرات استان تهران نصب کارتخوان در مطب پزشکان را در راستای شفاف‌سازی دریافتی آنها عنوان کرد و گفت: بسیاری از پرونده‌های حوزه پزشکی در خصوص دریافتی پزشکان خارج از تعرفه است.
با اظهارات رئیس سازمان بازرسی قوت گرفت؛

ورود قوه‌قضائیه به واگذاری سهام خودروسازان

با ورود قوه‌قضائیه به موضوع واگذاری سهام خودروسازان، خصوصی‌سازی دو شرکت بزرگ خودروساز کشور وارد مرحله جدیدی شد. هرچند رضا رحمانی وزیر صمت عنوان کرده که تا پایان سال ۹۹ سهام خودروسازان را واگذار خواهد کرد، اما حالا رئیس سازمان بازرسی کل کشور خصوصی‌سازی دو شرکت خودروساز را مشروط خوانده است.
با رأی دیوان عدالت اداری؛

الزام وکلا به بارگذاری پروانه وکالت در سامانه کسب و کار

کانون‌های وکلا و مرکز وکلای قوه قضائیه مکلف شدند که پروانه وکالت را در سامانه کسب و کار بارگذاری کنند.
قاضی سراج:

قراردادهای فروش خودرو یکطرفه است

رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت: قراردادهای فروش خودرو تقریبا یکطرفه و به نفع فروشندگان است.
رییس سازمان بازرسی کل کشور؛

اجازه واگذاری بلوکی شرکت های خودروساز را نخواهیم داد+ فیلم

رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت: قطعاً اجازه واگذاری بلوکی شرکت‌های خودروساز را به دلیل جلوگیری از انحصار نخواهیم داد.
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی:

فروش گوشت گوساله با سه برابر قیمت واقعی / محکومیت سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری

سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی گفت: 30 هزار و 23 پرونده در مدت 138 روز ابتدای سال در حوزه قاچاق کالا و ارز وارد سازمان تعزیرات شده است.
از آغاز تحریم ها تاکنون؛

حکایت قطعه سازی خودرو+فیلم

حکایت 2 فرضیه احتمالی را درباره ادعای قطعه سازی خودرو از زبان رئیس سازمان بازرسی کل کشور می شنوید.
قاضی سراج:

دستگاه‌هایی که در خصوص سند عفاف و حجاب قصور داشته‌اند، معرفی می‌کنیم

رئیس سازمان بازرسی کل کشور تاکید کرد، برخی دستگاه‌ها در خصوص سند عفاف و حجاب قصور و کم‌کاری داشته‌اند که به زودی معرفی خواهند شد.
رئیس سازمان بازرسی؛

نباید اجازه دهیم باستی هیلز جدیدی در دماوند ساخته شود

قاضی سراج در رابطه با تغییر کاربری بخشی از زمین‌های شهرستان دماوند اظهار داشت: شخصا طی روز‌های آینده از محل بازدید خواهم کرد، نباید اجازه دهیم باستی هیلز جدیدی ساخته شود. با توجه به اینکه تخریب ساختمان‌های ساخته شده هزینه‌های زیادی برای کشور در پی دارد، تلاش ما باید به این سمت باشد که از ابتدا جلوی ساخت و ساز‌های غیر مجاز و غیر قانونی را بگیریم.
تعزیرات:

گوشت گوساله را با سه برابر قیمت واقعی به دست مردم می‌رسانند

سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی گفت: دلالان گوساله زنده را ۲۶ تا ۲۸ هزار تومان در هر کیلو از دامدار می‌خرند و گوشت ۱۰۰ هزار تومان در هر کیلو به دست مصرف کننده می‌رسد.
مدیرکل تعزیرات حکومتی تهران:

جریمه 7 میلیارد تومانی برای پزشک متخلف

پزشک متخلف و بدون صلاحیتی که 30 هزار بیمار را ویزیت کرده بود به پرداخت 7 میلیارد تومان جریمه محکوم شد.
صفحه  از ۲۵
نظرات و گلایه ها