سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
دادستان تهران مطرح کرد؛

صدور کیفرخواست در هفت پرونده‌ اقتصادی

جعفری دولت‌آبادی در نشست با معاونین دادسرای تهران و دادستان‌های شهرستان‌ها به تبیین شرایط جاری کشور پرداخت.
موسوی لارگانی:

برخورد با محتکران کالاهای انبار شده جزء ضروریات است

عضو کمیسیون اقتصادی گفت: شاید یکی از دلایل به وجود آمدن تخلفات اقتصادی در کشور این باشد که به صورت قاطع با متخلفان برخورد نکرده ایم.
مدیرکل سابق تعزیرات استان تهران:

سازمان حمایت مثل تعزیرات زیرمجموعه وزارت دادگستری قرار گیرد

وضعیت مناسب این است که دو سازمان مستقل حمایت و تعزیرات به‌دلیل تخصصی‌بودن موضوع بازرسی و رسیدگی همچنان مستقل باشند ولی هر دو زیر نظر وزارت دادگستری تعریف شوند تا با اجرای سیاست واحد، هم‌افزایی داشته باشند.
احمد توكلي :

عليه سازمان خصوصي سازي شكايت كرديم

احمدتوكلي از شكايت سازمان ديده بان شفافيت و عدالت پيرامون واگذاري مجتمع آلومينيوم المهدي و هرمزال خبر داد و تصريح كرد: شكايت از سازمان خصوصي سازي و مالك مجتمع آلومينيوم المهدي دردادستان تهران درحال پيگيري است.
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی؛

تشکیل ۶۶۸ پرونده احتکار به ارزش ۱۰۰ هزار میلیارد

سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی گفت: بیشترین انرژی ما در چند ماه گذشته صرف موضوع مبارزه با احتکار شده و ۶۶۸ پرونده با عنوان احتکار داشتیم که ۱۰۰ هزار میلیارد ریال ارزش این پرونده‌ها بوده است.
وزیر دادگستری؛

تعزیرات حتی در روزهای تعطیل هم به پرونده‌ها رسیدگی می‌کند

وزیر دادگستری مطرح کرد: اگر کسی اعتراضی به سیستم تعزیرات داشته باشد باید رسیدگی کنیم و البته نقدهای وارده هم باید مستند باشد و معمولا شخصا این مسائل را پیگیری می‌کنم.
آوایی عنوان کرد؛

مردم گرانفروشی لوازم التحریر را به تعزیرات گزارش دهند

وزیر دادگستری گفت: مردم گرانفروشی در بازار لوازم‌التحریر را به سازمان تعزیرات حکومتی گزارش دهند.وزیر دادگستری با بیان اینکه اعضای سازمان تعزیرات همراه با نمایندگان سازمان حمایت به بررسی گرانی بازار می‌پردازند, گفت‌: با توجه به بازگشایی مدارس باید تمرکز بیشتری در بازار و نحوه عرضه لوازم التحریر داشته باشیم.
قوانین و مقررات شهرسازی؛

عوارض غیرقانونی شهرداری ها

عوارض غیر قانونی شهرداری ها ابطال شده در دیوان عدالت اداری
یک حقوقدان عنوان کرد؛

عدم ترک پست توسط مدیران بازنشسته، تصرف غیرمجاز در اموال دولتی است

وکیل پایه یک دادگستری با اشاره به مفید بودن اجرای کامل قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان در دستگاه‌ها و نهادهای دولتی گفت: عدم ترک پست توسط مدیران بازنشسته، مجازات برای آن‌ها در پی دارد.
یک مقام مسئول خبر داد؛

تشکیل ۵۷ هزار پرونده احتکار و گرانفروشی با ارزش ۵۰۰ میلیارد تومان

معاون بازرسی و رسیدگی به تخلفات سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان گفت: طبق آخرین ابلاغیه شورای عالی هماهنگی اقتصادی سه قوا متضمن مقام معظم رهبری، تنها مرجع قیمت گذاری سازمان حمایت است و هر گونه تغییر قیمتی منوط به طرح موضوع و اخذ تاییدیه کارگروه تننظیم بازار است.
سخنگوی تعزیرات عنوان کرد؛

عرضه کالاهای احتکار شده با تعزیرات نیست

سخنگوی تعزیرات حکومتی می‌گوید عرضه کالای انبارهای احتکار کشف شده، بر عهده تعزیرات نیست و این سازمان مسئولیتی در این زمینه ندارد.
دیوان محاسبات ابلاغ کرد؛

غیرقانونی شدن اخذ آبونمان تلفن

معاونت حقوقی، مجلس و تفریغ بودجه دیوان محاسبات کشور غیرقانونی شدن اخذ آبونمان تلفن را به تمامی دستگاه های اجرایی ابلاغ کرد.
معاون اداره کل تعزیرات حکومتی لرستان:

برخوردی با کسانیکه انبار خود را در سامانه ثبت کرده‌اند نداشته‌ایم

معاون اجرایی اداره کل تعزیرات حکومتی لرستان گفت: هیچ برخوردی با فعالان اقتصادی که انبار خود را در سامانه جامع انبارها ثبت کرده‌اند، نداشته‌ایم
انجمن سلولزی ایران مطرح کرد؛

پای یک شرکت تُرک در میان است +نامه

انجمن سلولزی ایران در نامه مهمی به تعزیرات، نسبت به احتمال کمبود تولید مواد اولیه دستمال کاغذی و تکرار پروژه پوشک به دلیل کارشکنی یک شرکت ترکیه‌ای فعال در ایران هشدار داد.
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی تشریح کرد:

کدام استان‌ها بیشترین احتکار کالا را داشتند؟

سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی جدیدترین آمار کشفیات کالاهای احتکار شده را اعلام کرد
سخنگوی سازمان تعزیرات :

کشف دومین محموله پوشک میلیاردی

رایگانی سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی از کشف دومین محموله پوشک میلیاردی و توقیف مواد شوینده تقلبی در کرج خبر داد.
آوایی عنوان کرد؛

تعزیرات نمی‌تواند به وظایف خود عمل کند

وزیر دادگستری گفت: در شرایط سخت جنگ اقتصادی محدودیت‌هایی برای مجموعه سازمان تعزیرات حکومتی ایجاد کرده و آنچنان که توقعات مردم است این سازمان امروز نمی تواند به وظیفه خود متناسب با مطالبات به حق مردم جامه عمل بپوشاند.
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی ؛

انتقاد تعزیرات از وزارت صنعت و سازمان حمایت که برای گرانی خودرو اقدامی نکردند

سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی می‌گوید تاکنون نه وزارت صنعت، معدن و تجارت و نه سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان، گزارشی مبنی بر گران فروشی توسط خودروسازهای داخلی را نداشتند. همچنین وی از وزارت جهاد و صنعت درخواست کرد برای گرانی میوه اقدامی کنند.
رئیس سازمان بازرسی کل کشور؛

تسهیلات ۷۲ میلیاردی صرف خرید ۵ هزار سکه شد

رییس سازمان بازرسی کل کشور با بیان اینکه یکی از این افراد ۷۲ میلیارد برای اجرای چهار قرارداد از بانک تسهیلات گرفته و بلافاصله این پول را به بانک می‌دهد و ۵ هزار سکه می‌خرد، به خلاف قانون بودن این سکه‌ها اشاره کرد.
در بازدید ماموران تعزیرات؛

مواد اولیه کفش یک سال ایرانیان در انباری کشف شد

گشت تعزیرات مقدار زیادی مواد اولیه و ملزومات تولید کفش اعم از چسب، زیره، بند و پاشنه راکه به گفته یک تولیدکننده کفش تنها با این مواد می توان تولید کفش یک سال کشور را تامین کرد، در انباری در منطقه کهریزک کشف کرد.
صفحه  از ۱۷
نظرات و گلایه ها