سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
با تودیع وثیقه 50 میلیاردی؛

حسین فریدون آزاد شد

حسین فریدون برادر رئیس جمهور که به خاطر ناتوانی در تامین قرار وثیقه صادره، به زندان معرفی شده بود، عصر امروز وثیقه ۵۰ میلیارد تومانی را تودیع و آزاد شد.
رییس قوه قضاییه:

شما چه کاره‌اید که بخواهید حصر را بشکنید؟

بساط «رفع‌ حصر» را جمع کنید وگرنه قوه قضاییه جمعش خواهد کرد. رئیس قوه قضاییه با بیان اینکه اظهارات برخی نامزدها در جریان رقابت‌های انتخاباتی برخلاف امنیت ملی بود و از برخی خطوط قرمز نظام عبور شد، طرح برخی مباحث نظیر رفع حصر را خارج از حدود اختیارات نامزدها دانست و گفت:
از سوی محمود علیزاده طباطبایی؛

مرخصی رفتن مهدی هاشمی تکذیب شد.

محمود علیزاده طباطبایی خبر مرخصی مهدی هاشمی را تکذیب کرد.
دادستان کل اعلام کرد:

از دو دوره مناظره خاطره خوش نداریم

دادستان کل کشور گفت: به نظر می رسد یکی از مهمترین مسائلی که باید در امر انتخابات مورد توجه قرار گیرد، مساله امنیت است.
رئیس قوه قضاییه:

نامزدها شعارهای بی اساس و غیرمنطقی ندهند

رئیس قوه قضاییه با تأکید برضرورت حضورحداکثری مردم درپای صندوق های رأی برای نشان دادن اقتدار ملی و ارتقای امنیت کشور،قهرکردن با انتخابات را نیت و هدف اصلی دشمنان دانست و ازمردم خواست که با شرکت در انتخابات ریاست جمهوری، ناامیدی و یأسی را که رسانه های غربی القا می کنند، خنثی کنند.

مرخصی تمام شد؛ مهدی هاشمی برنگشت

با وجود پایان زمان اعلام‌شده درباره مرخصی مهدی هاشمی، وی هنوز به زندان برنگشته است.
وکیل خانواده هاشمی:

اگر به مهدی ابلاغ شود به زندان بازمی گردد/ مهدی با تماس وزیر بهداشت مرخص شد

سید محمود علیزاده طباطبایی در خصوص اظهارات سخنگوی دستگاه قضا مبنی بر پایان مرخصی مهدی هاشمی گفت: اصلا زمانی را به مهدی هاشمی ابلاغ نکرده‌اند، شبی که آیت الله هاشمی فوت کرد وزیر بهداشت با آقای دولت آبادی تماس گرفت و مهدی هاشمی به مرخصی آمد و الان هم اگر به آقای هاشمی ابلاغ کنند حتما بر‌می‌گردند.
کدخدایی وگفتگو با علی ضیاء:

بادیگارد ندارم اما فیلم «بادیگارد» را دیده ام!

عباسعلی کدخدایی درباره پرایدسواری اش، تحصیل در انگلستان و دیگر موضوعات صحبت کرد.
مصطفی ترک‌همدانی:

صدور قرار منع تعقیب در پرونده شکایت دادستانی از علی مطهری

وکیل‌مدافع علی مطهری گفت: پرونده موکلم که با اعلام جرم دادستانی تشکیل شده بود، پس از بررسی منجر به صدور قرار منع تعقیب شد.
هفتاد و نهمین سالگرد شهادت مبارز ضد رضاشاه

مدرس نماد نماینده آزاده

مدرس درباره دلایل مخالفتش با جمهوری می‌گوید: «من با جمهوری واقعی مخالف نیستم و حکومت صدر اسلام هم جمهوری بوده است ولی این جمهوری که می‌خواهند به ما تحمیل کنند بنا به اراده ملت ایران نیست، بلکه انگلیسی‌ها می‌خواهند به ملت ایران تحمیل کنند و رژیم حکومتی را که صد درصد دست نشانده و تحت اراده خود باشد در ایران برقرار سازند... اگر واقعاً نامزد و کاندیدای جمهوری آزادیخواه و ملی بود، حتماً با او موافقت می‌کردم و از هیچ نوع کمک و مساعده با او دریغ نمی‌نمودم.»
اقدام احمد منتظری علیه امنیت ملى؛

احمد منتظری به شش سال زندان و خلع لباس محکوم شد/ حکم قابل تجدیدنظرخواهى است

این حکم تا ٢٠ روز از تاریخ ابلاغ، قابل تجدیدنظرخواهى در محاکم دادگاه ویژه روحانیت می‌باشد.

بوسه حاج قاسم بر پیشانی آملی لاریجانی

در حاشیه سومین همایش فرماندهان بسیج قوه قضاییه که در روز سوم آذر و همزمان با گرامیداشت هفته بسیج در مجتمع شهید بهشتی قوه قضائیه برگزار شد.
مدیرخراسانی از قوه‌قضائیه رفت

قاضی پرونده‌ احمدی‌نژاد وکیل می‌شود

سیامک مدیرخراسانی رئیس شعبه ششم دادگاه کیفری یک استان تهران که رسیدگی به پرونده‌های مهمی همچون پرونده محمدرضا رحیمی معاون اول رئیس جمهور سابق، سعید مرتضوی دادستان سابق تهران و محمود احمدی نژاد رئیس جمهور سابق را بر عهده دارد، تقاضای پروانه وکالت داد.
معاون فرهنگی قوه قضاییه

برای کاهش طلاق تربیت ارتباطی و اخلاقی در آموزش و پرورش جدی گرفته شود

معاون فرهنگی قوه قضائیه گفت: مهمترین راهکار برای کاهش طلاق این است که تربیت ارتباطی و اخلاقی در آموزش و پرورش جدی گرفته شود.
رئیس قوه قضاییه عنوان کرد:

جای دولت بودم اجازه ورود وزیر اقتصاد آلمان به کشور را نمی‌دادم

رئیس قوه قضاییه با انتقاد شدید از اظهارات اخیر وزیر اقتصاد آلمان مبنی بر لزوم به رسمیت شناختن اسرائیل و طرح برخی ادعاهای حقوق بشری علیه ایران گفت: اگر به جای دولت محترم و وزیر امور خارجه بودم به طور قطع اجازه نمی‌دادم چنین شخصی وارد ایران شود.
حجت الاسلام و المسلمین صادقی گفت:

وهابیت، داعش و طالبان نماد افراطی گری هستند/ تناقض در زبان و عمل منافق

در تاریخ قبل از این افراط و تفریط بوده و امروز هم وجود دارد، نماد افراطی گری و نقل گرایی که عقل را تعطیل می‌کنند وهابیت فعلی و داعش و طالبان و امثال آن است.
وزیر دادگستری:

منافقین نمی‌توانند چهره‌ انقلاب را بد جلوه بدهند

وزیر دادگستری گفت: منافقین نمی‌توانند چهره‌ انقلاب را بد جلوه بدهند
گفت و گو با حجت الاسلام مجید انصاری معاون حقوقی رئیس جمهوری:

روحانی به وعده هایش به‌عنوان یک حقوقدان عمل کرد

برای پاسداشت اخلاق و قانون از پیگیری ماجرای«توهین» به رئیس جمهوری نمی‌گذریم حجت‌الاسلام والمسلمین مجید انصاری مدت زیادی نیست که به‌عنوان معاون حقوقی رئیس جمهوری منصوب شده است اما به اتکای سوابق زیادی که در امور حقوقی و مسئولیت‌های پارلمانی دارد، مهمترین ریشه مسائل و مشکلات موجود در کشور و تعارضات و ناهنجاری‌ها را آشنا نبودن شهروندان وحتی نخبگان با حقوق خودشان می‌داند.
لاریجانی:

سازندگان داعش، النصره و القاعده قصد دارند در بحرین نیز جریان خون راه بیندازند

معاون امور بین‌الملل قوه قضائیه گفت: سازندگان گروه‌های تروریستی داعش، النصره و القاعده قصد دارند در بحرین نیز همچون کشورهای دیگر منطقه جریان خون راه بیندازند.
دادستان کل کشور:

مهم‌ترین حربه دشمن برای ضربه زدن به فرهنگ اصیل اسلام، فضای مجازی است

دادستان کل کشور با بیان اینکه دشمن به شدت در جهت از بین بردن فرهنگ اصیل اسلام، معارف دینی و اعتقادات مذهبی مردم برنامه دارد، گفت: بزرگترین و مهمترین راهی که دشمن برای ضربه زدن به فرهنگ برگزیده، فضای مجازی است.
صفحه  از ۲
نظرات و گلایه ها