سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
نصرالله پژمان‌فر:

بازداشت‌شدگان، آمار غلط به مقام‌های تراز اول می‌دادند

پژمان‌فر گفت: آنها در پنج‌‌سال اخیر، آمار جمعیتی ایران را بشدت و به صورت متمرکز تغییر دادند و با همکاری بعضی از افرادی که در بدنه دولت بودند، توانستند آمارهای غلط را حتی به شخصیت‌های تراز اول نظام ارایه کنند.
دروغ یا راست جبراییلی؛

ابتکار از جبراییلی شکایت کرد

معصومه ابتکار معاون رئیس جمهور از یاسر جبرائیلی شکایت کرد. جبرائیلی در برنامه ثریا ادعا کرده ابتکار در جریان مذاکرات مربوط به توافق پاریس، بر کاهش ۱۸ درصدی گازهای گلخانه ای در کشور اصرار داشته و این موضوع را به اولاند رییس جمهور وقت فرانسه قول داده است و خاموشی‌های تابستان اخیر به این دلیل بود که به امید ورود سرمایه خارجی توسعه ظرفیت نیروگاه‌های کشور از محل سوخت فسیلی را ادامه ندادند.
در پی برخی اتهامات؛

شکایت ابتکار از یاسر جبرائیلی

معصومه ابتکار معاون رئیس جمهور از یاسر جبرائیلی شکایت کرد.
اولین معاون دادستان زن در کشور:

در قضاوت فرقی میان زنان و مردان نیست

مینا ترابی نخستین معاون دادستان زن کشور و لرستان 23 سال است که بر مسند قضاوت نشسته و در مقام‌های مختلف به اجرای عدالت پرداخته است و توانسته با تصمیم‌گیری‌های خوب و اظهارنظرهای عاقلانه‌اش الگویی شایسته برای زنان گام نهاده در امر قضاوت باشد.
روایت حسام الدین آشنا از قتل های زنجیره ای:

متهمان پیش از دستگیری،ذهن رئیس جمهور را جهت داده بودند

حسام الدین آشنا که روز گذشته درباره ماجرای قتل های زنجیره ای توضیحاتی ارائه کرده بود، در پاسخ به توئیتی که چند سوال در این خصوص مطرح کرده بود،توضیحات جدیدتری هم ارائه کرد.
۱۳ آبان؛ روز مبارزه با استکبار جهانی؛

آملی لاریجانی: خواب آمریکا برای ندیدن ۴۰ سالگی انقلاب تعبیر نخواهد شد

آیت الله آملی لاریجانی در حاشیه مراسم ١٣ آبان، اظهار کرد: پیام این راهپیمایی برای استکبار جهانی که سرکرده آن آمریکاست، این است که مردم بصیر و هوشیار ما در صحنه حاضر هستند و استقلال و عزت خود را حفظ خواهند کرد و تسلیم زورگویی‌های آمریکا و اذنابش نخواهند شد.
دانستنی ها؛

فرشید هکی که بود و علت مرگ وی چیست؟

مرگ فرشید هکی، حقوق‌دان و فعال مدنی، در فضای مجازی خبرساز شده است. فرشید هکی که بود و علت مرگ وی چیست؟
رئیس قوه قضاییه عنوان کرد؛

سخنان اخیر رهبر انقلاب، گشاینده قفل عملیات روانی دشمن بود

آیت الله آملی لاریجانی با بیان اینکه نفس حضور رهبر معظم انقلاب در جمع جوانان و آن سخنان قدرتمندانه و عزتمندانه ایشان حامل معانی و پیام‌های بزرگی بود، این سخنان را گشاینده قفل عملیات روانی دشمن توصیف کرد.رئیس قوه قضاییه با بیان اینکه امروز تحریم و عملیات روانی تنها کاری است که از دست دشمن برمی آید به تلاش‌های دشمنان برای وارد آوردن فشار در طول چهل سال گذشته اشاره کرد و افزود: امروز خود دشمنان و اذناب منطقه‌ای آنان می‌دانند که جمهوری اسلامی قدرتمندتر از همیشه در منطقه حضور دارد و این همان چیزی است که موجب نگرانی آنهاست.
خالق واژه ژن خوب؛

حکم آقازاده رسانه‌ای نشد!

خالق واژه «ژن خوب» روز گذشته تایید کرد که در کمیته ملی المپیک پست گرفته است. با اینکه خودش می‌گوید با ورزش غریبه نیست و از کودکی در ورزش بوده اما هر چقدر جست‌وجو کردیم، هیچ سابقه ورزشی از او نیافتیم.
عبدالله‌ پور :

اعتراض بقایی و جوانفکر به احکام صادره

وکیل مدافع حمید بقایی گفت که نسبت به حکم صادر شده اخیر برای موکلش مبنی بر ۶ ماه حبس تعزیری اعتراض کرده است.
روزنامه شرق مدعی شد؛

شکایت قالیباف از یک عضو شورای شهر

خبرهایی با تیتر «جزئیات احضار یکی از اعضای شورای شهر تهران» به نقل از محسن هاشمی منتشر شد، اما نگاهی به متن صحبت‌های رئیس شورا حکایت از احضار تعداد قابل‌توجهی از اعضا به قوه قضائیه دارد؛ موضوعی که به تعبیر محسن هاشمی موجب نگرانی اعضای شورا شده است.
پرونده مظلومین؛

بهمنی ارتباط با سلطان سکه را تکذیب کرد

بهمنی عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی،گفت:پا درمیانی بنده برای تبرئه مظلومین در دادگاه صحت ندارد و برخی رسانه های کم لطفی می کنند.
نشست خبری شهرام ناظری و هوشنگ کامکار؛

واکنش شدید شهرام ناظری به حکم دادگاه شجریان

شهرام ناظری در واکنش به حکم دادگاه شکایت محمدرضا شجریان از صدا و سیما که در آن آمده است «انتشار این آثار در رسانه ملی موجب شهرت شجریان شده و به زیان او نبوده است»، می‌گوید: صدا و سیما شاید بتواند افرادی بی‌مایه را عَلَم کند ولی یک هنرمند سطح بالا نیازی به این چیزها ندارد و می‌تواند با یک نوار یا یک سی‌دی کارش را بکند.
روایتی از زندگی شخصی آیت‌الله جنتی؛

کدخدایی: آیت‌الله جنتی به جوانگرایی اعتقاد دارند

کدخدایی فرزندخوانده آیت‌الله است، چه در شورای نگهبان، چه در مجلس خبرگان و چه دور از دیدگان: «سال‌هایی که از شورای نگهبان دور بودم در نقش مشاور آقای جنتی بودم.»
تحلیل نامه رئیس قوه قضاییه؛

یک نامه و چند برداشت اشتباه

برخی در تحلیل نامه رئیس قوه قضاییه به رهبر انقلاب، دچار سوء تعبیر شده و با تغافل از آثار این نامه در حمایت از آزادی اطلاعات برداشت‌هایی ناصواب از «استجازه» و «حکم حکومتی» را مورد تحلیل خود قرار دادند.
معاون اجتماعی مرزبانی:

دستوری مبنی بر ممنوع الخروجی سیف نداریم

معاون اجتماعی پلیس مرزبانی گفت: دستوری مبنی بر ممنوع الخروجی سیف به پلیس مرزبانی ابلاغ نشده است.
سعید مرتضوی؛

نامی که در هفته خبرنگار تکرار شد!

نام سعید مرتضوی در روزهای اخیر در همه مراسم‌های خبرنگاران تکرار شد. تنها اسمی که روزنامه‌نگاران، حتی آزادی‌خواه‌ترین آنها، نمی‌توانست خوشحالی خود را از زندانی شدن او اعلام نکند.
خرم‌آبادی؛

تلگرام هرگز رفع فیلتر نخواهد شد

تلگرام هرگز رفع فیلتر نخواهد شد... شایعه بی اساس رفع فیلتر تلگرام که بمنظور تنفس مصنوعی به پیکر نیمه جان این شبکه هر از چندگاهی منتشر می شود ، نمی تواند روند مهاجرت مردم به پیام رسان های داخلی را متوقف کند.
غلامرضا کاتب بررسی کرد؛

پرونده احسان علیخانی در دادسرا

یک عضو شورای نظارت بر صداوسیما گفت که این شورا موضوع مربوط به مهران مدیری و احسان علیخانی را بررسی می‌کند که آیا این دو مجری مرتکب تخلف شده‌اند یا نه؟
پیشنهاد عبدی به قوه قضاییه:

هم قانون حجاب و ماهواره را عوض کنید، هم حکم ممنوعیت تلگرام را لغو کنید

بنابراين براساس قانون اساسي وظيفه ذاتي دستگاه قضايي است كه در زمينه اصلاح قانون در اين باره اقدام كند و به جاي رعايت حجاب شرعي، بر رعايت عفت عمومي كه امري نسبي است تاكيد كند. اين امر بدان معنا نيست كه حجاب شرعي نداريم.
صفحه  از ۷
نظرات و گلایه ها