سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
ناصر امانی:

قالیباف از ایرنا شکایت کرد

در پی انتشار گزارش مفصلی در خصوص پرونده شریفی معاون وقت شهرداری تهران از سوی خبرگزاری جمهوری اسلامی، محمد باقر قالیباف از این خبرگزاری شکایت کرد.
با آملی لاریجانی تا مجمع؛

اکبر طبری که بازداشت شده کیست؟

یک نماینده مجلس از بازداشت اکبر طبری خبر داد، فردی که معاون اجرایی حوزه ریاست قوه قضائیه در دوره آیت الله آملی لاریجانی بوده است.
خداحافظی اجباری از مدیریت؟

احضار یک مقام ارشد ورزشی به قوه قضاییه

یک مقام ارشد ورزشی هفته گذشته به قوه قضاییه احضار شد تا درباره اتهاماتی که متوجه او است، پاسخگو باشد.
در نشست خبری با خبرنگاران مطرح شد ؛

پاسخ ربیعی به دخالت نهادهای دولتی در پرونده نجفی

سخنگوی دولت گفت: در پرونده اتهامی محمد علی نجفی ؛حقوق افراد مطرح است ، بگذاریم عدالت کار خود را کند.
عضو کمیسیون صنایع مجلس :

طرح مشکلات کارگری در ملاقات با رئیس قوه قضائیه

عضو کمیسیون صنایع مجلس گفت: پیگیر هستم تا در ملاقات حضوری با رئیس قوه قضائیه موضوع شرکت کنتورسازی قزوین و مشکلات کارگری استان را با ایشان در میان بگذارم.
رئیسی:

با وجود واگن‌سازی اراک، واردات‌ واگن از خارج چه معنایی دارد؟

رئیس دستگاه قضاء با اشاره به واردات واگن‌ به کشور با وجود دارا بودن ظرفیت بزرگی همچون کارخانه واگن‌سازی در استان مرکزی گفت: به راستی در شرایطی که چنین ظرفیت مطلوبی در کشور وجود دارد، واردات‌ واگن از خارج چه معنا و مفهومی می‌تواند داشته باشد.
پرونده مختومه است!

واکنش وکیل سعید طوسی به اظهارات محمود صادقی

وکیل سعید طوسی در واکنش به ادعای محمود صادقی نماینده‌ی مردم تهران در مجلس شورای اسلامی مبنی بر ارجاع پرونده‌ی شکایت از موکلش به دیوان عالی کشور گفت: «بالاخره آقای منتظری باید نظر بدهد و ایشان مرجع قضایی است. ایشان می‌گوید نه این کذب است. حال شکات پرونده یا آقای صادقی چه می‌گویند؟»
خبرنگار آمریکایی، از واقعیت تا گاندو؛

مقامات رسمی درباره پرونده جیسون رضاییان چه می‌گویند

سریال گاندو که این شب‌ها به پایان خود نزدیک می‌شود، پرونده مربوط به یک خبرنگار ایرانی- آمریکایی را دغدغه بسیاری از مخاطبان عام سیما کرده است: جیسون رضاییان خبرنگار سابق واشنگتن‌پست در تهران که در سریال به مایکل هاشمیان معادل‌سازی شده است.
احضار اعضای شورای شهر؛

روایت حق شناس از بازداشتش در دادسرا

محمد جواد حق شناس رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر تهران به خاطر انتشار قرائت ربنا با صدای لیلا تهرانچیان به دادسرای ارشاد احضار شد تا به دلیل آنچه تشویق مردم به فساد عنوان شده، تفهیم اتهام شود؛ موضوعی که ابهاماتی به دنبال داشت و مورد اعتراض قرار گرفته است
بازداشت یا اخراج؟!

خواننده انگیسی درباره بازداشتش در کیش دروغ گفت؟

پلیس کیش اعلام کرد: جاس استون خواننده زن معروف انگلیسی در جزیره کیش بازداشت نشده بلکه به علت نداشتن مدارک لازم طبق مقررات از ورود او به کشور جلوگیری شد .
شنود غیر مجاز؛

توضیح استاد حوزه درباره شکایت از یک نهاد نظامی به‌خاطر شنود

یک استاد حوزه می‌گوید از یک نهاد نظامی به‌خاطر شنود مکالماتش شکایت کرده و ثابت شده که این شنود به‌صورت غیرقانونی انجام می‌شده است.
مردی با کمترین رد پا؛

سامان مدلل کیست

مدلل کیست و تا کی باید پرونده های رانت خواری کلان اقتصادی مافیایی زر و زور و تزویر روح ولی نعمتان انقلاب را خراش دهد.
برای اجرای حکم؛

عرب‌سرخی راهی اوین شد

فیض الله عرب‌سرخی اعلام کرد برای اجرای حکمش عازم اوین شده است.
محمد جواد فتحی اظهار کرد:

ایرادات طرح "اعاده اموال نامشروع" از نگاه یک حقوقدان مجلس

محمدجواد فتحی یک عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه «مصوبات مجلس در جریان بررسی طرح اعاده اموال نامشروع ایرادات حقوقی دارد»،‌ گفت: مردم از مجلس انتظار قانونگذاری حکیمانه دارند و قانونگذار نباید اسیر احساسات واقع شود زیرا قوانین فاسد و غیر علمی موجب تضییع حقوق افراد و نابسامانی های فراوان می شود.
برای تکامل رفتارهای انقلابی مغفول؛

اینک وظیفه ما برای رئیسی در برابر مردم فقط تبلیغ او نیست!

اینک وظیفه ما برای رئیسی در برابر مردم فقط تبلیغ او نیست! چون نسبت خود رئیسی نیز با مردم تغییر کرده و اینک در نقش یک خدمتگذار و پاسخگو به ملت قرار گرفته است.البته رئیسی با شیبی قابل توجه از محبوبیت در یک جناح سیاسی در کشور فراتر رفت و به یک چهره محبوب اجتماعی نیز تبدیل شد. آغاز این روند از آستان قدس تا انتخابات ریاست جمهوری 96 و علی رغم همه تخریب‌ها کسب آرای قابل توجه 16 میلیونی نشان می دهد که او از محدود شخصیت های انقلابی است که در فاصله کوتاهی تبدیل به یک چهره محبوب اجتماعی با این حجم وسیع شده است.
رئیسی:

رابطه‌بازان و مفسدان در آینده کشور هیچ جایی ندارند

رابطه‌بازان و مفسدان در آینده کشور هیچ جایی ندارند رئیس قوه قضائیه در مراسم تشییع شهدا، گفت: خون شهدا این نظام را تضمین کرده است، آینده از آنِ متقین است و پولداران و رابطه‌بازان و مستکبران و مفسدان در آینده هیچ جایی ندارند.
ساده زیستی؛

بازگشت رئیس قوه قضائیه از همایش به دفتر کار خود با مترو

رئیس قوه قضائیه که برای شرکت در همایش قوه قضائیه به مجتمع شهید بهشتی واقع در پل رومی رفته بود، برای بازگشت به محل کار خود از مترو استفاده کرد.
گرمترین اتاق یک مسئول در تابستان؛

سراغ این «رئیس» با بادبزن بروید

در راه فکرم درگیر مصاحبه زنده آن شب با جناب رئیسی بود و قرار بود خدمت ایشان برسم تا فضای کلی مباحث را به ایشان بگویم لحظه شماری میکردم تا وارد ساختمان شوم تا حداقل سوزش آفتاب را کمتر احساس کنم گرما به حدی بود که فکرم بسمت باد خنک کولر در دفتر کار آقای رئیسی میرفت.
باید از قوه قضاییه تشکر کرد؛

واکنش مطهری به لغو پوشیدن چادر در دادگاه

علی مطهری با اشاره به دستور اخیر رئیس قوه قضاییه مبنی بر لغو پوشیدن اجباری چادر برای متهمان در دادگاه‌ها، این تصمیم را بسیار مثبت ارزیابی کرد.
در واکنش به یک کلیپ؛

پاسخ سردار طلایی به اتهام زنی های ناروا

سردار طلایی عضو سابق شورای شهر تهران به انتشار یک کلیپ با موضوع جعبه سیاه فساد بانک سرمایه واکنش نشان داد.
صفحه  از ۱۰
نظرات و گلایه ها