سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
چهره هفته؛

ناصر سراج؛ قاضی پرونده‌های جنجالی که بدون خداحافظی رفت

ناصر سراج رییس سازمان بازرسی کل کشور روز شنبه با حکم ابراهیم رییسی برکنار شد و حسن درویشیان مدیر کل بازرسی استان خراسان رضوی به جای او منصوب شد. سراج حتی در مراسم تودیع خود شرکت نکرد.
محسنی اژه‌ای:

مردم آگاهی بیشتری یافته‌اند

معاون اول قوه قضاییه گفت: امروز هم لطف خدا بیشتر است و هم مردم آگاهی بیشتری یافته‌اند و هم امکانات بیشتر شده است و آنچه که سرمایه اصلی است همین مردم و ایمان و توکل است.
نماینده مردم شیراز ؛

ادای احترام به ذوالقرنینی که افراد را به او تشبیه می‌کنند، ممنوع است

بهرام پارسایی با اشاره به ذوالقرنین خواندن رئیس دستگاه قضایی گفت: مبارزه با فساد باید دور از سیاسی کاری باشد تا مردم به استقلال قوه قضائیه پی ببرند انتظار می‌رود قوه قضائیه درباره برخی پرونده‌ها برای مردم شفاف‌سازی کند.
دادگاه رسیدگی به اتهامات شبنم نعمت زاده؛

ماجرای یک «نعمت» زاده+ویدیو

اولین دادگاه رسیدگی به اتهامات شبنم نعمت زاده، دختر وزیر اسبق صنعت در حالی برگزار شد که ماجرای ویلای او در لواسان، نیز بازداشت متهم به دلیل ترس از فرار وی و نیز وثیقه گذار ۲۵ ساله‌ای که ۲۰ میلیارد برای او وثیقه گذاشته بود، از حاشیه‌های هفته‌های اخیر پیرامون پرونده او بوده است.
معاون قوه قضاییه:

مردم فشارهای اقتصادی وتحریم را تحمل می‌کنند اما از فساد ناراضی‌اند

معاون قوه قضاییه گفت: مردم فشارهای اقتصادی وتحریم را تحمل می‌کنند اما از مفاسد اقتصادی و فساد مسئول و کارگزار ناراضی هستند.
آزادی مشروط مرتضوی ؛

دلیل آزادی زودهنگام سعید مرتضوی

سعید مرتضوی، دادستان سابق تهران در توضیح ماده‌ی قانونی که به موجب آن آزاد شده است گفت: اینجا مساله‌ی قانون مطرح است؛ ماده ۵۸ قانون می‌گوید یک سوم محکومیت را که فرد بگذراند می‌توان به او آزادی مشروط داد که ما دو سوم حکم را هم گذرانده بودیم.
گزارش تصویری؛

حضور آیت الله رئیسی در دسته عزاداری

مراسم عزاداری روز عاشورا با حضور آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی رئیس قوه قضائیه در دسته عزاداری هیئت میثاق با شهدای دانشگاه امام صادق(ع) برگزار شد.
پس از تحمل دو سوم از مدت محکومیت؛

سعید مرتضوی از زندان آزاد شد

سعید مرتضوی، دادستان سابق تهران پس از تحمل دو سوم از مدت محکومیت خود از زندان آزاد شد.
رئیسی اظهار داشت؛

نمی‌توان «به من چه، به‌ تو چه» را در مملکت اسلامی پیاده کرد

رئیس قوه قضاییه گفت: عاشورا مظهر امر به معروف و نهی از منکر است. نمی‌توان «به من چه، به‌ تو چه» را در مملکت اسلامی پیاده کرد. نظام ما، نظام امر به معروف و نهی از منکر است و جامعه‌ای که امر به معروف و نهی از منکر نکند، جامعه مرده است.
دادستان کل کشور:

مذاکره با آمریکا تسلیم شدن در برابر شیطان بزرگ است

دادستان کل کشور با اشاره به ضعیف شدن جریان نفاق و نفوذ، گفت: امروز در کشور ما جریان نفاق و نفوذ ضعیف شده ولی از بین نرفته و به شکل جدیدی خود را در همه عرصه‌ها نشان می‌دهد.
اسطوره سازی جدید کیهان و رفقا؛

تشبیه رئیسی به چهره‌های لیست ممنوعه

محمد شریعتمداری در حالی ابراهیم رئیسی را ذوالقرنین و کورش خوانده که اساسا حاکمیت نگاه مثبتی به این شخصیت تاریخی ندارد و هر ساله نیروهای نظامی و امنیتی با گردشگردانی که نوروز به مقبره او می‌روند، برخورد می‌کند.
قاضی مسعودی مقام:

پرونده شکایت شجریان از صدا و سیما نواقصی داشت / به متهمان ۱۰ روز مهلت دادیم تا مستندات خود را ارائه کنند

شعبه ۶۸ دادگاه تجدیدنظر استان تهران به متهمان پرونده شکایت محمدرضا شجریان از صدا و سیما، ۱۰ روز مهلت داد تا مدارک و مستندات خود را ارائه کنند.
مادر ريحانه جبارى خطاب به نجفی:

به شما حسودیم می‌شود

شعله پاکروان مادر ریحانه جباری متنی را در اینستاگرام خطاب به محمدعلی نجفی درباره‌ی قتل همسر دومش میترا استاد نوشته و از حسرت‌های خود درباره‌ی وضعیت پرونده‌ی دخترش در اتهام قتل نسبت به پرونده‌ی نجفی نوشته است.
با تودیع وثیقه:

محمدعلی نجفی آزاد شد

محمدعلی نجفی، متهم پرونده قتل میترا استاد ساعاتی پیش با تودیع وثیقه از اوین آزاد شد.
پرونده‌ فروش محصولات شرکت سایپا؛

دو نماینده بازداشت شده آزاد شدند

محمد عزیزی و فریدون احمدی چهارشنبه گذشته در ارتباط با پرونده‌ای در خصوص فروش محصولات شرکت سایپا بازداشت و به زندان اوین منتقل شدند.این در حالیست که یک عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی از آزاد شدن دو نماینده بازداشت شده خبر داد.
رئیس کمیته امداد:

«رئیسی» در مبارزه با فساد سرد نخواهد شد

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: «رئیسی» همراهان خوبی دارد و در مبارزه با فساد سرد نخواهد شد.وی در برنامه دستخط به تشریح ۳ ماموریت جدید کمیته امداد پرداخت و درخصوص نحوه انتصاب آیت الله رئیسی در قوه قضائیه و برخورد دستگاه قضا در دروه جدید با مفاسد اقتصادی اظهار نظر کرد.
اگر حرف طباطبایی درست باشد؛

محمدعلی نجفی مرتکب قتل میترا استاد نشده

روز دوشنبه مصاحبه‌ای از وکیل دادگستری سرشناس، جناب سیدمحمود علیزاده طباطبایی منتشر شد که در آن اظهار کردند آقای محمدعلی نجفی مرتکب قتل خانم میترا استاد نشده و این قتل را بر گردن گرفته است!
پرونده های قضایی؛

سنگین‌ترین وثیقه‌های ایران را دادگاهها برای چه کسانی تعیین کرده است؟

از سال ۹۰ تاکنون پرونده تخلفات مالی و اداری در حوزه سکه و ارز گرفته تا تخلفات در حوزه دارو به طور محسوس افزایش پیدا کرده است و در این میان حجم وثیقه‌هایی که برای این متهمان صادر می‌شود نیز به همان نسبت زیاد شده است؛ وثیقه‌های سنگینی که گاهی تعداد صفرهایش از مرز ۱۲ عدد هم می‌گذرد.
معمای پیچیده‌ مازیار ابراهیمی؛

فرار مسئول پرونده دستگیرشدگان حقیقت دارد؟

موضوع اعترافات اجباری مازیار ابراهیمی این روزها بسیار پرحاشیه شده است. علی مطهری از حیدر مصلحی خواسته پاسخگوی اقداماتش باشد و از سوی دیگر یکی از مورخان ایرانی در کانال تلگرامی‌اش مدعی شده مسئول پرونده دستگیرشدگان متهم به ترور دانشمندان هسته‌ای به اسراییل فرار کرده است. تمام این اخبار در فقدان اطلاع رسانی دستگاه‌های امنیتی دست به دست می‌شود.
در دادگاه کارکنان دولت؛

ناهید خداکرمی مجرم شناخته شد

ناهید خداکرمی، رئیس کمیته سلامت شورای اسلامی شهر تهران که با شکایت ستاد امر به معروف و نهی از منکر اصفهان، به دادسرای رسانه و سپس دادگاه کارکنان دولت فراخوانده شده بود، از سوی دادگاه مجرم شناخته شد و به جرم تشویش اذهان عمومی محکوم به پرداخت 4 میلیون جریمه نقدی با تعلیق دو ساله شده است
صفحه  از ۱۳
نظرات و گلایه ها