سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کشتم که کشتم،دیه اش را می دهم
انتقاد از مجازات دختر پورشه سواری که وقتی تصادف کرد، گفت:

کشتم که کشتم،دیه اش را می دهم"

روزنامه جوان نوشت:اردیبهشت امسال تصادف مرگباری در اصفهان رخ داد. در کورس دو خودروی پورشه، یکی از پورشه‌ها با انحراف از مسیر اصلی با یک دستگاه پراید برخورد می‌کند که به مرگ راننده جوان پراید منجر می‌شود. حالا حکم پورشه‌سوار قاتل صادر شده است؛ پرداخت دیه، مطالعه دو کتاب و حبسی که یک سومش تعلیق شده است!
انتقاد محسنی‌اژه‌ای از چشم‌ بستن شهرداری‌ها بر تخلفات با توجیه تأمین بودجه
در اجلاس شورای عالی استان‌ها؛

انتقاد محسنی‌اژه‌ای از چشم‌ بستن شهرداری‌ها بر تخلفات با توجیه تأمین بودجه

معاون اول قوه‌قضاییه گفت: آسیب‌هایی را در شورا و شهرداری‌ها می‌بینیم که به جایگاه آنها آسیب زده است؛ مثلا برای اداره شهر و نیاز به بودجه، اعلام می‌کنیم پولی بدهند و در هر جایی که می‌خواهند با هر تراکمی ساختمان بسازند.
ماجرای شاکیان ایران‌ خودرو چیست؟
عدم تحویل خودرو به بهانه تحریم؛

ماجرای شاکیان ایران‌ خودرو چیست؟

احسان رزاقی نایینی سال گذشته مبلغی بابت خرید خودروی تندر ۹۰ پلاس به شرکت ایران خودرو پرداخت می‌کند نراقی می‌گوید به بهانه‌ی شروع تحریم‌های آمریکا علیه صنعت خودرو سازی کشور، این شرکت خودرویی به او و ۱۳ خریدار دیگر تحویل نداده، در صورتی که طبق گفته‌ی این خریدار «هزینه‌ی خودرو قبل از شروع تحریم‌ها به شرکت واگذار شده بود.»
عباس ایروانی چطور آزاد است؟
با وجود همه اتهامات؛

عباس ایروانی چطور آزاد است؟

امروز دومین جلسه دادگاه عباس ایروانی مالک گروه عظام به اتهام افساد فی الارض بود و این دادگاه در حالی تمام شد که متهم به خبرنگاران گفت که ساعت ۶ براي نشست خبری در دفتر کارش حاضر باشند.
حکم حسین جنتی را نقض کنید!
افشین علا ،شاعر انقلاب:

حکم حسین جنتی را نقض کنید!

افشین علا، شاعر انقلاب، در یادداشتی تلگرامی با عنوان «این حکم را نقض کنید!» درباره‌ی حکم حبس حسین جنتی نوشت:متأسفانه حسین جنتی (شاعر) از قطعی شدن حکم شش ماه زندان به جرم تبلیغ علیه نظام خبر داده است.
بازار داغ شایعات انتقال زندانیان از اوین
یادداشت اسماعیل عبدی؛

بازار داغ شایعات انتقال زندانیان از اوین

این روزها از کنار هر دو یا سه نفر زندانی که عبور کنید متوجه بحث در مورد انتقال خواهید شد و به تازگی شایع شده که قصد انتقال ۳۰۰ زندانی را از اندرزگاه ۷ اوین به زندان تهران بزرگ دارند. عده‌ای نیز سخن از نگهداری زندانیان سیاسی در سالنی بزرگ در کنار هم به میان می‌آورند.
بحران مزاحم تلفنی!
مزاحمت تلفنی خطوط امدادی ؛

بحران مزاحم تلفنی!

با هر کدامشان که حرف می‌زنی، دل پُر دردی دارند و از بی‌محبتی‌ها گلایه می‌کنند. صابون مزاحمت‌های تلفنی آن هم برای خط‌های امدادی به تَن اکثرشان خورده؛ کارشناس اورژانس، امدادگر، پلیس، کارشناس اورژانس اجتماعی یا آتش‌نشان. همگی خواهشی دارند که قدر بوق‌های آزاد تلفن‌های حیاتی را بدانیم. بوق‌هایی که وسوسه‌ای می‌شود برای یک مزاحم تلفنی تا آن را به بوق اِشغال بدل کند، غافل از آن که شاید در همان لحظه هزاران نفر را منتظر یک «الو؟ چطور می‌توانم کمکتان کنم؟» از سمت همان اپراتور بگذارد. داستان مزاحمت‌های تلفنی نسبت به سال‌های اولی که با ایجاد این خطوط قابل دسترسی آسان، راه تازه‌ای برای کمک به مردم باز شده بود، کمتر شده ولی تمام نشده. بعد از آن که شنیدن آمار مزاحمت‌های تلفنی خطوط امدادی تعجب همه را برانگیخت، پیگیری‌های قضایی و قانونی برای مزاحم‌های این شماره‌ها انجام شد و تا حدی هم کمتر شد اما باز هم تمام نشد. هنوز هم آمار عجیبی می‌رسد، مثل خبری که از سازمان آتش‌نشانی شیراز در ایرنا منتشر شد: «حدود ۹۰ درصد از تماس‌های تلفنی با آتش‌نشانی شیراز مزاحمت تلفنی است.
«شبنم نعمت‌زاده» بدهکار ماست
ستاد اجرایی فرمان امام:

«شبنم نعمت‌زاده» بدهکار ماست

رییس ستاد اجرای فرمان حضرت امام گفت: برخلاف اینکه آمریکایی‌ها و غربی‌ها مدعی هستند که دارو و غذا را مستثنی از تحریم کرده‌اند، اما در شرایطی که نمی‌توان پولی برای تامین این دارو‌ها پرداخت کرد بنابراین عملا این اقلام هم در لیست تحریم‌ها قرار دارند، اما توانمندتر از این هستیم که دشمنان بتوانند از طریق این مسائل ما را به زحمت بیندازند.
نظرات و گلایه ها