سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
رئیس مرکز کنترل ترافیک و پلیس راهور ناجا خبر داد؛

بارش باران در برخی محورهای مواصلاتی کشور

رئیس مرکز کنترل ترافیک و پلیس راهور ناجا آخرین وضعیت جوی و ترافیکی راه‌های کشور را تشریح کرد و از بارش باران در برخی محورهای مواصلاتی استان اصفهان خبر داد.
از سوی پلیس راهور؛

حداکثر سرعت مجاز در معابر مختلف پایتخت اعلام شد

حداکثر سرعت مجاز وسایل نقلیه در معابر مختلف پایتخت از سوی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ اعلام شد.
تردد خودروها ؛

بدون نوبت ممنوع+ فیلم

‏⁧پلیس⁩ جلوی ورودی صدر شرق در ⁧ بلوارکاوه⁩ ایستاده و هر کسی که بدون نوبت خودش را در صف جا داده ، بیرون می‌کند!
پلیس:

دوربین ماکتی نداریم همه واقعی‌اند

رئیس پلیس راه راهور ناجا به برخی از شایعات در مورد دوربین‌های جاده‌ای پاسخ داد.
ماجرای پیامک‌های ارسالی و جریمه عوارض جاده‌ای خودروها ؛

جریمه عوارض جاده‌ای خودروها

معاون ساخت و توسعه آزادراه‌ها به پیامک‌های ارسالی و جریمه عوارض جاده‌ای واکنش نشان داد.
فرمانده پلیس راه کشور؛

هشدار پلیس درمورد بکارگیری اتوبوس‌های فرسوده به عنوان سرویس کارخانجات و مدارس

فرمانده پلیس راه کشور نسبت به بکارگیری اتوبوس‌ها و مینی بوس های فرسوده به عنوان سرویس ادارات ، کارخانجات و مدارس هشدار داد.
صفر شدن ناگهانی شمارشگر چراغ های راهنمایی؛

پشت پرده صفر شدن‌ ناگهانی چراغ‌های راهنمایی و رانندگی

در حالیکه پلیس راهور تهران بزرگ، وجود اختلال در برخی از چراغ‌های راهنمایی و رانندگی در سطح شهر را پذیرفته که به‌صورت ناگهانی عدد شمارشگر آن "صفر" و منجر به جریمه شدن رانندگان می‌شود، شهرداری تهران مدعی شده به‌هیچ عنوان چنین مسئله‌ای صحت ندارد!
شهرداری تهران:

به‌هیچ عنوان شمارشگر چراغ‌های راهنمایی ناگهانی "صفر" نمی‌شود!

در حالیکه پلیس راهور تهران بزرگ، وجود اختلال در برخی از چراغ‌های راهنمایی و رانندگی در سطح شهر را پذیرفته که به‌صورت ناگهانی عدد شمارشگر آن "صفر" و منجر به جریمه شدن رانندگان می‌شود، شهرداری تهران مدعی شده به‌هیچ عنوان چنین مسئله‌ای صحت ندارد!
چشم به راه دیدنتان هستیم!!

چرا خبری از پلیس‌های دوچرخه سوار نیست؟

رئیس آموزش همگانی پلیس راهور تهران بزرگ گفت: هدف از اجرای طرح پلیس دوچرخه سوار، ارتقاء فرهنگ مردم در استفاده از وسایل پاک است.وی در پاسخ به سوالی مبنی بر کار اصلی پلیس دوچرخه سوار اظهار کرد: اولین و مهمترین فاکتور ما در حوزه پلیس، فرهنگ سازی استفاده از وسایل نقلیه‌ مانند دوچرخه است.
پزشکی قانونی:

۳۷۴۵ موتورسوار سال گذشته جان باختند

رئیس سازمان پزشکی قانونی گفت: ۳ هزار و ۷۴۵ موتورسوار سال گذشته در حوادث رانندگی کشته شدند. شجاعی گفت: ۷۹ درصد موتورسواران فوت شده راکب موتورسیکلت و ۱۹، ۶ درصد هم سرنشین موتورسیکلت بودند و وضعیت ۱، ۴ درصد از فوتی‌های موتورسوار هم نامعلوم بود.
رییس اجراییات پلیس راهنمایی و رانندگی تهران:

تخلفات رانندگی‌تان را ببینید

رییس اجراییات پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از فراهم شدن امکان مشاهده تصاویر تخلفات رانندگی از سوی رانندگان خبر داد.
رئیس اجراییات پلیس راهور فاتب؛

برای اعتراض به ثبت خلافی خودرو کجا برویم؟

شهروندان تهرانی در صورت اعتراض به ثبت تخلفات توسط دوربین‌های سطح شهر، برای دیدن عکس تخلف مربوطه می‌توانند به آدرس‌های هفت گانه واحدهای رسیدگی به اعتراضات در سطح شهر تهران مراجعه کنند.
رئیس پلیس راهور ناجا ؛

اخذ عوارض زوج و فرد، محلی برای کسب درآمد شهرداری شده است

رئیس پلیس راهور ناجا با تاکید بر اینکه پلیس از شکایت خود کوتاه نمی‌آید، گفت: متاسفانه اخذ عوارض زوج و فرد، محلی برای کسب درآمد شهرداری تهران شده است.وی افزود: اصلاً بیایید بررسی کنید چه عاملی سبب شد که طرح زوج و فرد در تهران اجرا شود؟ با افزایش آلودگی هوا بعد از اجرای محدوده طرح ترافیک مصوب شد یک طرح موقت نه به صورت دائم در ۵ درصد از شهر تحت عنوان طرح زوج و فرد رخ دهد.
رئیس پلیس راه راهور ناجا خبر داد؛

سهم ۶۷ درصدی خودور‌های شخصی در بروز حوادث جاده‌ای

رئیس پلیس راه راهور ناجا گفت: در نوروز امسال اتوبوس‌های مسافربری یک درصد در حوادث جاده‌ای سهیم بودند و سهم خودرو‌های شخصی ۶۷ درصد بود.
رییس اجراییات پلیس راهور فاتب؛

اگر به خلافی خودرو اعتراض دارید به این مکان‌ها بروید

شهروندان تهرانی در صورت اعتراض به ثبت تخلفات توسط دوربین‌های سطح شهر، برای دیدن عکس تخلف مربوطه می‌توانند به آدرس‌های هفت گانه واحدهای رسیدگی به اعتراضات در سطح شهر تهران مراجعه کنند.
پرداخت الکترونیکی عوارض؛

جزئیات سیستم پرداخت الکترونیکی عوارض آزادراه ها

الکترونیکی شدن اخذ عوارض در همه آزادراه‌های کشور تا تیرماه سال جاری عملیاتی می‌شود . به زودی ۱۰ آزادراه دیگر از جمله آزادراه‌های تبریز - زنجان ، تبریز - ارومیه ، کنارگذر شمالی مشهد ، مشهد - باغچه ، قزوین - رشت ، تهران - پردیس ، سلفچگان - ساوه ، قم- کاشان ، کاشان - اصفهان و بندر شهید رجایی - سیرجان به این سیستم مجهز خواهد شد .
عضو هیأت رئیسه کمیسیون عمران مجلس:

معلولیت ۳۵۰ هزار ایرانی در تصادفات جاده‌ای طی سال ۹۷

عضو هیأت رئیسه کمیسیون عمران مجلس گفت: در ایام نوروز، میزان جانباختگان بر اثر تصادفات جاده ای حدود ۳۳ درصد کاهش یافته است، البته باید گفت که بخشی از کاهش آمار تصادفات، به علت کاهش مسافرت های نوروزی بوده است.
احضار دریافت کنندگان پیامک حجاب؛

رفع شکایت کشف حجاب در ازای پرداخت خلافی خودرو

ابلاغیه: مالک خودرو شماره... در خودرو شما جرم کشف حجاب صورت گرفته است. لذا ضمن اخطار مبنی‌بر عدم تکرار،‌ ابلاغ می‌گردد، حداکثر ظرف 72 ساعت به پلیس امنیت اخلاق محل سکونت خود مراجعه کنید». حالا حدود چهار روزی می‌شود که تعداد زیادی از زنانی که مالکیت خودرویی را دارند این پیامک را دریافت کرده‌اند. داستان از این قرار است که پلیس امنیت اخلاقی به تعداد قابل‌توجهی از مالکان خودروها - بیشتر زنان - پیامک کشف حجاب زده و آنها را برای گرفتن تعهد به پلیس امنیت اخلاقی خیابان وزرا فراخوانده است.
بزرگداشت روز ملی ایمنی حمل و نقل؛

یک میلیون نفر به دلیل پرداخت خسارات تصادف دچار فقر مطلق شدند

رئیس هیئت مدیره جمعیت طرفداران ایمنی راه ها گفت: در سال ۹۷ بر اثر تصادفات رانندگی ۱۶ هزار نفر کشته، ۳۵۰ هزار نفر معلول و یک میلیون نفر به دلیل پرداخت خسارات دچار فقر شدید شدند.
تخلف ایران مال؛

اینم قبض جریمه ۳۰۰ میلیارد تومانی!

سخنگوی شورای شهر، میزان تخلف ایران مال را حدود ۳۰۰ میلیارد تومان وجه نقد اعلام کرد و گفت «عمده تخلفات آن به حذف پارکینگ اختصاص داشته است.» این موضوع سوژه کارتونی از فیروزه مظفری در خبرآنلاین شد.
صفحه  از ۴۹
نظرات و گلایه ها