سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
در برنامه سلام صبح بخیر؛

اظهار نظر رئیس پلیس راهور درباره پراید

سردار محمدرضا مهماندار در یک برنامه تلویزیونی اظهار کرد: افرادی که پراید می‌خرند چاره‌ای جز خریدن پراید ندارند.
فرمانده پلیس راه کشور:

بی‌کیفیت‌ترین خودروها با گران‌ترین قیمت به مردم فروخته می‌شود

فرمانده پلیس راه کشور تولید خودروهای بی‌کیفیت توجیه اقتصادی، فنی و ایمنی ندارد، گفت: تاثیر این خودروها در حوادث جاده‌ای غیرقابل انکار است. در بیشتر موارد خودرو به دلیل اینکه بدنه ضعیفی داشته و از آلیاژ مقاومی تولید نشده است، بدنه آن به طور کامل جمع شده و حتی نمی‌توان اجساد را از داخل خودرو خارج کرد.
فرمانده پلیس راه کشور:

بی‌کیفیت‌ترین خودروها با گران‌ترین قیمت به مردم فروخته می‌شود

فرمانده پلیس راه کشور تولید خودروهای بی‌کیفیت توجیه اقتصادی، فنی و ایمنی ندارد، گفت: تاثیر این خودروها در حوادث جاده‌ای غیرقابل انکار است. در بیشتر موارد خودرو به دلیل اینکه بدنه ضعیفی داشته و از آلیاژ مقاومی تولید نشده است، بدنه آن به طور کامل جمع شده و حتی نمی‌توان اجساد را از داخل خودرو خارج کرد.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا:

خودروسازان «ارابه مرگ» تولید می‌کنند

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا با انتقاد از عملکرد دستگاه‌ها در خصوص کاهش تلفات حوادث جاده‌ای گفت: خودروسازان ارابه مرگ تولید می‌کنند. خودروی پراید و پژو RD که ایمنی لازم را ندارند، نباید در جاده‌ها تردد کنند.
پهپادهای کنترل ترافیک پلیس راهور؛

ورود پهپادها به پلیس راهور + عکس

پهپادها برای رصد و نظارت ترافیکی در محورهای مواصلاتی و راه‌های کشور به کمک پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا آمدند.
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی ؛

«پراید» و «آردی» نباید در جاده‌ها تردد کنند / برخی خودروسازان ارابه مرگ تولید می‌کنند

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی از وضعیت ایمنی برخی خودروهای داخلی شدیدا انتقاد کرد و گفت:‌ برخی خودروسازان ارابه مرگ تولید می‌کنند.
عامل حوادث رانندگی؛

تراژدی افزایش مرگ و میر تصادفات رانندگی در ایران

اگر سئوال شود چه تعداد تلفات ناشی از حوادث رانندگی در یک بازه زمانی می‌تواند قابل قبول باشد، اعداد و ارقام مختلفی اعلام می شود. اما اگر همین سئوال به مرگ چه تعداد از اعضای خانواده شما در حوادث رانندگی تغییر یابد، پاسخ چه خواهد بود؟
ورود و انفجار میکسر در باغ سفارت روسیه؛

برخورد خونین میکسر حامل بتن با چند خودرو و دیوار باغ سفارت روسیه

برخورد میکسر حامل بتن با چند خودرو و دیوار باغ سفارت روسیه، یک کشته و چند زخمی برجای گذاشت.
سردار مهماندار؛

پنج شنبه این هفته طرح ترافیک اجرا نمی شود

رییس پلیس راهور تهران بزرگ اعلام کرد با توجه به برگزاری کنکور سراسری پنج شنبه این هفته طرح ترافیک اجرا نمی شود.
رئیس پلیس راهور:

تحریم ها تاثیری در تامین دوربین های ثبت تخلفات رانندگی نداشته است

رئیس پلیس راهور گفت: دوربین های ثبت تخلفات جاده ای غالباً تولید داخلی هستند و شرکت های تولیدکننده، این نوع تجهیزات را در کشور طراحی و تولید می کنند بر این اساس تحریم ها تاثیری در تامین این دوربین ها نداشته است.
فرمانده پلیس راه کشور عنوان کرد؛

جریمه‌های کاغذی رانندگان حذف می‌شود

فرمانده پلیس راه کشور با بیان اینکه جریمه‌های کاغذی رانندگان حذف می‌شود گفت: تلاش می‌شود تا چند ماه آینده تمامی اقدامات کاغذی پلیس حذف شود.فرمانده پلیس راه کشور گفت: در آینده نزدیک در کنترل و افزایش نظارت سامانه‌ها اقدامات تحولی در کشور انجام می‌شود و در حال حاضر کار سنگینی انجام شده اما با همه وجود مشکلات اقتصادی مردم وجود دارد.فرمانده پلیس راه: 1000 توقفگاه برای کاهش تصادفات جاده‌ای در کشور ایجاد شد.
انهدام چندین باند تصادفات ساختگی؛

«طرح ترافیک جدید» ربطی به پلیس راهور ندارد

سردار کمال هادیانفر رییس پلیس راهور ناجا گفت: «طرح ترافیک جدید» در شورای شهر و شورای ترافیک تهران تصویب شده و ربطی به پلیس راهور ندارد.
ترافیک جاده های شمال؛

انتقاد پلیس راهور از هجوم مردم به شمال در تعطیلات

رئیس پلیس راهور از هجوم مردم به شمال ایران در تعطیلات انتقاد کرد.
به نقل از مرکز اطلاع رسانی پلیس؛

استفاده از شیشه دودی ممنوع شد

به نقل از مرکز اطلاع رسانی پلیس، سرهنگ دوم سید مسلم موسوی پناه گفت: برابر قانون اقدام به دودی کردن غیر مجاز شیشه‌های خودرو به نحوی که افراد بیرون از خودرو از فاصله حدود ۵ متری قادر به دیدن افراد داخل ماشین نباشند، ممنوع است.
رکورد سیاه استان فارس؛

صدها جان نازنین لای این آهن پاره‎ها پرپر می شود!

استان فارس با فاصله زیاد از سایر استان های کشور و با سهم ۱۰ درصدی مقام اول در حوادث و سوانح جاده ای و تصادفات دارد، مقامی که قابل افتخار نیست و هر سال صدها جان نازنین را لای آهن پاره ها پرپر می کند.
رییس پلیس راهور غرب استان تهران؛

برخورد پلیس استان تهران با رانندگان خودروهای پلاک مخدوش

سرهنگ حامد محمودی از توقیف خودروها با پلاک مخدوش در غرب استان تهران خبر داد و افزود: روزانه ۱۱۰ هزار خودرو در محورهای مواصلاتی غرب استان تهران تردد می کند.
سرهنگ علیرضا قدمی عنوان کرد؛

آخرین وضعیت محدودیت‌های ترافیکی در جاده‌های منتهی به شمال

رئیس پلیس راه مازندران گفت: محدودیت‌های ترافیکی امروز پنج شنبه ۳۰ خرداد ماه نیز در جاده‌های استان اعمال می‌شود.وی افزود: آمد و شد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ روز جمعه ۳۱ خردادماه تا ساعت ۲ بامداد روز شنبه از کرج به مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۸ روز جمعه ۳۱ خردادماه تا ۲ بامداد روز شنبه یکم تیر ماه از مرزن آباد به کرج یکطرفه خواهد شد.
سردار رحیمی تشریح کرد؛

چگونگی عملکرد پلیس راهور در مواجهه با کشف حجاب در خودرو

فرمانده انتظامی پایتخت چگونگی عملکرد مأموران پلیس راهور در صورت مشاهده کشف حجاب در خودرو را اعلام کرد.
رئیس پلیس پایتخت خبر داد؛

وقوع روزانه ۲۵۰۰ تصادف جرحی و خسارتی در تهران

سردار حسین رحیمی اظهار کرد: امروز از سوی رئیس پلیس راهور تهران دوره‌های پلیس حرفه‌ای را برپا کرده‌ایم که هدف از آن این است به‌طور خاص توانمندی‌ها و مهارت‌های رؤسا و مدیران پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ را ارتقا دهیم.وی از وقوع روزانه حدود ۲۵۰۰ تصادف جرحی و خسارتی در معابر تهران خبر داد.
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ؛

قبل از پایان زمان طرح ترافیک و زوج و فرد در ورودی محدوده‌ها توقف نکنید

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ گفت:توقف رانندگان قبل از پایان زمان طرح ترافیک و زوج و فرد باعث ایجاد ترافیک در ورودی محدوده‌ها شده و موجب اخلال در تردد دیگر خودرو‌ها می‌شود.
صفحه  از ۵۱
نظرات و گلایه ها