سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
سردار غیب پرور:

مردم را باور ندارند و برای حل مشکلات به آمریکا و اروپا آویزان می شوند

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: دین خواهی و خودباوری مردم کم نیست ولی عده‌ای این را قبول ندارند و برای حل مشکلات به آمریکا و اروپا آویزان می‌شوند.
با حضور جمعی از فرماندهان؛

اولین پایگاه بسیج مستقر در هتل های کشور افتتاح شد

اولین پایگاه بسیج مستقر در هتل های کشور با حضور جمعی از فرماندهان و مسئولان عالی رتبه بسیج در هتل مائده مشهد افتتاح شد.
سردار غیب پرور در پیامی به مناسبت روز دانشجو:

دانشجوی بسیجی در برابر تروریسم اقتصادی غرب قد علم می‌کند

در پیام رئیس سازمان بسیج مستضعفین آمده است: باز نمایی 16 آذر مملو از عملکرد فاسد و مکانیزم سیاسی عقب افتاده و ضد بشری سردمداران زورگوی آمریکایی است که از گذشته تا به حال فقط مدعی دروغین حقوق بشر، دموکراسی و جنبش های مدنی بوده است.
پیام امام خمینی به مناسبت گرامیداشت هفته بسیــج ؛

بسیج مظهر مردم‌سالاری دینی

امام خمینی (ره) به مناسبت گرامیداشت هفته بسیــج پیامی در تاریخ دوم آذر ماه سال ۶۷ خطاب به ملت ایران و بسیجیان سلحشــور فرمودند : بسیج مدرسه عشق و مکتب شاهدان و شهیــدان گمنامى است که پیـــروانش بر گـلدستـــه‌هاى رفیــع آن، اذان شهادت و رشــــادت ســـر داده‌ اند.
جانشین رئیس سازمان بسیج:

خود را جدا از دولت نمی‌دانیم/ بسیج حامی و یاور دولت است

«مملکت اسلامی باید همه‌‏اش نظامی باشد؛ تعلیمات نظامی داشته باشد؛ یکی از ابواب فقه، باب «رمی» است که تیراندازی است؛ یک مملکت بعد از چند سالی بشود کشوری با ۲۰ میلیون جوان، باید بیست میلیون تفنگدار داشته باشد؛ بیست میلیون ارتش داشته باشد و چنین مملکتی آسیب‌بردار نیست...»؛
سردار سپهر در نماز جمعه تهران:

بسیج کلید طلایی عبور از تحریم‌های استکبار جهانی است

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین بسیج را کلید طلایی عبور از تحریم‌های استکبار جهانی دانست و گفت: بسیجیان با امامین انقلاب پیمان بسته‌اند که تا رسیدن به اهداف انقلاب از پای ننشینند. ما یقین داریم که پرچم نصرت الهی در دست بسیجیان جهان اسلام است و مشاهده کردیم که انتقال فرهنگ بسیج به جهان اسلام، موجب پیروزی‌های مقاومت در لبنان، سوریه، عراق و یمن شد.
سردار غیب‌پرور در تجمع بسیجیان:

هیچ راهی جز باور کردن جوانان نداریم

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: فشار و درد زندگی در بخش‌های اقتصادی داریم اما این حربه‌ای نیست که انقلاب اسلامی را مضمحل کند‌، ما مدعی هستیم که فروپاشی آمریکایی‌ها آغاز شده است.
معاون مقاومت مردمی سازمان بسیج؛

به مردم ثابت شد اعتماد به غرب اشتباه است

سردار سالار آبنوش معاون مقاومت مردمی سازمان بسیج مستضعفین در تحلیل بخشی از بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در رابطه با تلاش آمریکا برای تضعیف عناصر قدرت جمهوری اسلامی و هم‌صدایی عده‌ای نِق‌زن داخلی با این کشور، گفت: آمریکا برای تضعیف پایه‌های نظام، آخرین تیر که فشار اقتصادی است را به سمت کشور نشانه گرفته تا از این طریق چالش‌های روانی برای جامعه ایجاد کند.
رزمایش سراسری اقتدار عاشورایی؛

گردهمایی 100 هزار نفری بسیجیان برای مقابله با جنگ اقتصادی

پنجشنبه این هفته 100 هزار نفر از بسیجیان سپاه حضرت محمد رسول‌الله(ص) در تهران گرد هم می‌آیند تا مانور خدمت‌رسانی برای کمک به محرومان انجام شود. این گردهمایی یادآور تجربه ای در روزهای پایان جنگ تحمیلی است که 100 هزار نفر از سپاهیان حضرت محمد رسول الله در ورزشگاه آزادی جمع شدند.
سردار غیب‌پرور عنوان کرد؛

مسئولین قدر ظرفیت عظیم بسیج مردمی را بدانند

رئیس سازمان بسیج مستضعفین به مناسبت هفته دفاع مقدس در پیامی خاطرنشان کرد: مقاومت رزمندگان در دفاع مقدس باعث شعله‌ورتر شدن روحیه‌ی انقلابی‌گری شد. مسئولین قدر ظرفیت عظیم بسیج مردمی را بدانند.
سردار سپهر مطرح کرد؛

مخالف موازی‌کاری و اقدامات بدون نظارت دولت هستیم

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: بسیج تمام ظرفیت خود را بدون هیچگونه منت در اختیار دولت برای عبور از پیچ‌های خطرناک تحریمی قرار می‌دهد و حاضر به هیچ اقدامی که اقتدار دولت جمهوری اسلامی را تحت‌الشعاع قرار دهد نیست بلکه برعکس بسیج و دولت در کنار یکدیگر ید واحده‌ای در برابر مستکبران عالم برای خنثی‌سازی نقشه‌های شوم‌شان خواهند بود.
سردار غیب پرور:

ذره‌ای در پاسداری از انقلاب تردید نداریم

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در مراسم صبحگاه رزمایش اقتدار عاشورایی بسیج در مشهد مقدس گفت: ما گله‌مندیم که مسئولان از ظرفیت بسیج استفاده نمی‌کنند، ولی مایوس نیستیم.
سردار غلامحسین غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفان؛

برخی می‌گویند مشکلات کشور راه حل سیاسی دارد؛ این حرف ها بوی مذاکره را می‌دهد

سردار غلامحسین غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفان با بیان این که برخی می‌گویند مشکلات کشور راه حل سیاسی دارد این حرف ها بوی بحث مذاکره را می‌دهد. افزود: مذاکره با چه کسی؟ کسی که دستش به خیانت آلوده است؟ در آتش، جنگنده کوثر می‌سازیم و از معدود کشور‌های سازنده این حوزه هستیم، دلیل آن است که آنجا خود باوری هست و دلال و افراد فاسد وجود ندارد. بیاید از اقیانوس عظیم بسیج و اساتید بسیجی استفاده کنیم.
سردار غیب پرور:

بسیج آماده همکاری با دستگاه قضا برای مبارزه با مفاسد اقتصادی است

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: کسانی که مایحتاج مردم را احتکار و از دست مردم پنهان می کنند یک کار شیطانی می کنند، من به آنها توصیه می کنم که از این کار دست بردارند.

بسیج مأمور شناسایی محتکران شد

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: به همه محتکران مایحتاج مردم نصیحت می‌کنم که دست از این کار بردارند در غیر این صورت با برخورد انقلابی مواجه خواهند شد.
سردار غیب پرورتاکید کرد؛

هم افزایی انقلابی بسیج با دستگاه قضایی در برخورد با محتکران

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: به همه محتکران مایحتاج مردم نصیحت می کنم که دست از این کار بردارند در غیر این صورت با برخورد انقلابی مواجه خواهند شد.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین:

دستگاه قضایی به زالوصفتان اقتصادی اجازه جولان ندهد

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه نباید به زالوصفتان اقتصادی اجازه جولان در فضای کنونی را داد، گفت: دستگاه قضایی باید جلوی این افراد محکم بایستد و مطمئن باشد که مردم به‌عنوان مهمترین سرمایه انقلاب و نظام، از دستگاه قضایی پشتیبانی می‌کنند
مراسم تکریم و معارفه مسئول سازمان بسیج شهرداری؛

رئیس سازمان بسیج شهرداری تهران تغییر کرد

مجتبی سالک رئیس جدید سازمان بسیج شهرداری تهران شد.
سردار غیب‌پرور در دوره خط امام:

هر ساختار مقاومت بسیج شهری باید یک گروه جهادی داشته باشد

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: دشمنان انقلاب اسلامی در حوزه ارزی به‌دنبال بی‌ارزش کردن پول کشور هستند و اگر قوه قضائیه با متخلفان این حوزه بیشتر برخورد کند، قطعا بازدارندگی دارد.
سردار آبنوش:

ایست و بازرسی از دستورکار بسیج خارج شد/ ضابطین بسیجی می‌توانند نسبت به جرم مشهود ورود کنند

معاون مقاومت مردمی بسیج گفت: ایست و بازرسی به معنا و مفهومی که قبلا بود الان دیگر اصلا وجود ندارد الا به اقتضا که مسئولان امنیتی نظام تشخیص دهند.
صفحه  از ۷
نظرات و گلایه ها