سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
معاون مقاومت مردمی سازمان بسیج؛

به مردم ثابت شد اعتماد به غرب اشتباه است

سردار سالار آبنوش معاون مقاومت مردمی سازمان بسیج مستضعفین در تحلیل بخشی از بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در رابطه با تلاش آمریکا برای تضعیف عناصر قدرت جمهوری اسلامی و هم‌صدایی عده‌ای نِق‌زن داخلی با این کشور، گفت: آمریکا برای تضعیف پایه‌های نظام، آخرین تیر که فشار اقتصادی است را به سمت کشور نشانه گرفته تا از این طریق چالش‌های روانی برای جامعه ایجاد کند.
رزمایش سراسری اقتدار عاشورایی؛

گردهمایی 100 هزار نفری بسیجیان برای مقابله با جنگ اقتصادی

پنجشنبه این هفته 100 هزار نفر از بسیجیان سپاه حضرت محمد رسول‌الله(ص) در تهران گرد هم می‌آیند تا مانور خدمت‌رسانی برای کمک به محرومان انجام شود. این گردهمایی یادآور تجربه ای در روزهای پایان جنگ تحمیلی است که 100 هزار نفر از سپاهیان حضرت محمد رسول الله در ورزشگاه آزادی جمع شدند.
سردار غیب‌پرور عنوان کرد؛

مسئولین قدر ظرفیت عظیم بسیج مردمی را بدانند

رئیس سازمان بسیج مستضعفین به مناسبت هفته دفاع مقدس در پیامی خاطرنشان کرد: مقاومت رزمندگان در دفاع مقدس باعث شعله‌ورتر شدن روحیه‌ی انقلابی‌گری شد. مسئولین قدر ظرفیت عظیم بسیج مردمی را بدانند.
سردار سپهر مطرح کرد؛

مخالف موازی‌کاری و اقدامات بدون نظارت دولت هستیم

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: بسیج تمام ظرفیت خود را بدون هیچگونه منت در اختیار دولت برای عبور از پیچ‌های خطرناک تحریمی قرار می‌دهد و حاضر به هیچ اقدامی که اقتدار دولت جمهوری اسلامی را تحت‌الشعاع قرار دهد نیست بلکه برعکس بسیج و دولت در کنار یکدیگر ید واحده‌ای در برابر مستکبران عالم برای خنثی‌سازی نقشه‌های شوم‌شان خواهند بود.
سردار غیب پرور:

ذره‌ای در پاسداری از انقلاب تردید نداریم

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در مراسم صبحگاه رزمایش اقتدار عاشورایی بسیج در مشهد مقدس گفت: ما گله‌مندیم که مسئولان از ظرفیت بسیج استفاده نمی‌کنند، ولی مایوس نیستیم.
سردار غلامحسین غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفان؛

برخی می‌گویند مشکلات کشور راه حل سیاسی دارد؛ این حرف ها بوی مذاکره را می‌دهد

سردار غلامحسین غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفان با بیان این که برخی می‌گویند مشکلات کشور راه حل سیاسی دارد این حرف ها بوی بحث مذاکره را می‌دهد. افزود: مذاکره با چه کسی؟ کسی که دستش به خیانت آلوده است؟ در آتش، جنگنده کوثر می‌سازیم و از معدود کشور‌های سازنده این حوزه هستیم، دلیل آن است که آنجا خود باوری هست و دلال و افراد فاسد وجود ندارد. بیاید از اقیانوس عظیم بسیج و اساتید بسیجی استفاده کنیم.
سردار غیب پرور:

بسیج آماده همکاری با دستگاه قضا برای مبارزه با مفاسد اقتصادی است

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: کسانی که مایحتاج مردم را احتکار و از دست مردم پنهان می کنند یک کار شیطانی می کنند، من به آنها توصیه می کنم که از این کار دست بردارند.

بسیج مأمور شناسایی محتکران شد

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: به همه محتکران مایحتاج مردم نصیحت می‌کنم که دست از این کار بردارند در غیر این صورت با برخورد انقلابی مواجه خواهند شد.
سردار غیب پرورتاکید کرد؛

هم افزایی انقلابی بسیج با دستگاه قضایی در برخورد با محتکران

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: به همه محتکران مایحتاج مردم نصیحت می کنم که دست از این کار بردارند در غیر این صورت با برخورد انقلابی مواجه خواهند شد.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین:

دستگاه قضایی به زالوصفتان اقتصادی اجازه جولان ندهد

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه نباید به زالوصفتان اقتصادی اجازه جولان در فضای کنونی را داد، گفت: دستگاه قضایی باید جلوی این افراد محکم بایستد و مطمئن باشد که مردم به‌عنوان مهمترین سرمایه انقلاب و نظام، از دستگاه قضایی پشتیبانی می‌کنند
مراسم تکریم و معارفه مسئول سازمان بسیج شهرداری؛

رئیس سازمان بسیج شهرداری تهران تغییر کرد

مجتبی سالک رئیس جدید سازمان بسیج شهرداری تهران شد.
سردار غیب‌پرور در دوره خط امام:

هر ساختار مقاومت بسیج شهری باید یک گروه جهادی داشته باشد

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: دشمنان انقلاب اسلامی در حوزه ارزی به‌دنبال بی‌ارزش کردن پول کشور هستند و اگر قوه قضائیه با متخلفان این حوزه بیشتر برخورد کند، قطعا بازدارندگی دارد.
سردار آبنوش:

ایست و بازرسی از دستورکار بسیج خارج شد/ ضابطین بسیجی می‌توانند نسبت به جرم مشهود ورود کنند

معاون مقاومت مردمی بسیج گفت: ایست و بازرسی به معنا و مفهومی که قبلا بود الان دیگر اصلا وجود ندارد الا به اقتضا که مسئولان امنیتی نظام تشخیص دهند.
سردار ‌غیب‌پرور:

طرح نجات کشاورزی در ۴۰هزار روستای کشور اجرا می‌شود

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: یکی از طرح‌های بسیار خوب در مجموعه بسیج، طرح نجات کشاورزی است که ۴۰هزار روستای کشور را در بر می‌گیرد و بسیار عالی و مؤثر است.
سردار سیف مطرح کرد؛

سازماندهی هزاران عشایری برای دفاع از کشور

مسؤول سازمان بسیج عشایری کشور گفت: سازمان بسیج عشایری در راستای تشکیل بسیج ده‌ها میلیونی اقدام به جذب و سازماندهی و مسلح کردن هزاران عشایری در قالب بسیج عشایری کرده است.
سردار غیب پرور:

دیپلماسی دولت با اتفاقات اخیر به بن بست رسیده/ در حال جنگ اقتصادی هستیم

رئیس سازمان بسیج مستضعفین: کشور در حال جنگ اقتصادی است. با اتفاقات چند روز اخیر شاید دیپلماسی به بن بست رسیده و باید رو یه پایه خودمان بایستیم.
سرتیپ نعمان غلامی:

جنگ اقتصادی؛ آخرین مرحله تهاجم دشمن

رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور: خروج از برجام و جنگ اقتصادی آخرین مرحله از تهاجم دشمن است.
سردار غیب‌پرور:

اعلام برخی صحبت‌ها از بلندگوهای رسمی نمی‌تواند جایگاه سپاه را تضعیف کند

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: اعلام برخی صحبت ها از بلند گوهای رسمی کشور قطعا نمی‌تواند جایگاه سپاه را تضعیف کند چرا که جامعه پاسداری پای انقلاب و رهبری ایستاده است.
با ابلاغ سردار غیب پرور؛

قرارگاه جهادی احمدفداله آغاز به کار کرد

با ابلاغ رئیس سازمان بسیج مستضعفین، قرارگاه جهادی احمدفداله به منظور رفع محرومیت از این منطقه محروم، آغاز به کار کرد.
اصلانی مطرح کرد؛

حجاب انسانیت زن را در جامعه نشان می‌دهد

رئیس بسیج جامعه زنان کشور با بیان اینکه حجاب انسانیت زن را در جامعه نشان می‌دهد، گفت: باید جهت اجرای احکام الهی در جامعه از مسوولین مطالبه‌گری باشیم زیرا کسی که در جمهوری اسلامی مسوولیتی را می‌پذیرد باید احکام الهی را اجرا کند.
صفحه  از ۶
نظرات و گلایه ها