سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کارتون عربستان؛

عربستان در «جنگ کارتونی» ایران را شکست داد

کارتونی در شبکه‌های اجتماعی سعودی منتشر شده که حکایت از توهم سعودی‌ها در تقابل با قدرت ایران دارد، کارتونی که در آن ارتش عربستان توانسته‌است ایران را در جنگ شکست دهد و فرمانده نیروی قدس سپاه را اسیر کند.
امیر پوردستان:

ارتش برنامه‌هایی را برای مقابله با جنگ نرم تدارک دیده است

جانشین فرمانده کل ارتش با بیان اینکه رویکرد دشمن در جنگ، ترکیبی از تهدیدات نرم و سخت است، گفت: ارتش برنامه‌هایی را برای مقابله با جنگ نرم دشمن تدارک دیده است.
سردار نقدی؛

پول بیت‌المال را صرف ساخت فیلم‌های مایوس‌کننده نکنید

معاون فرهنگی اجتماعی سپاه تاکید کرد غرب به اندازه کافی علیه ما فیلم می‌سازد و دیگر لازم نیست پول بیت‌المال را برای ساخت فیلم‌هایی در همان مسیر که مردم را مایوس می‌کنند، خرج کنیم.
یک مقام ارشد نظامی آمریکا:

باید از جنگ سایبری علیه ایران استفاده کنیم

یک مقام ارشد نظامی آمریکا تاکید کرد که باید در فضای مجازی با رویکردی تهاجمی تر با ایران مقابله کرد.
سردار غیب‌پرور در مشهدمقدس:‌

لزوم هم‌افزایی بین نیروهای انقلاب اسلامی در جبهه فضای مجازی

رئیس سازمان بسیج مستضعفین هم‌افزایی بین نیروهای انقلاب اسلامی در جبهه فضای مجازی را مهم دانست و گفت: باید به شکل هم‌افزا و خلاقانه عمل کنیم چراکه درغیر این صورت نتیجه‌ای نخواهیم گرفت.
یک افشاگری دیگر؛

ویکی لیکس ابزار سیا برای دستکاری دوربین های امنیتی را فاش کرد

سایت ویکی لیکس یکی دیگر از ابزارهای جاسوسی سازمان سیا به نام «دامبو» را فاش کرده است. این ابزار قابلیت کنترل و دستکاری اطلاعات ثبت شده توسط دوربین های مدار بسته امنیتی را دارد.
عملیات سایبری علیه روسیه؛

افشای عملیات سری سایبری اوباما علیه روسیه

باراک اوباما رئیس‌جمهور سابق آمریکا پس از آگاهی از تلاش‌های روسیه برای هک کردن سیستم‌های رایانه‌ای انتخاباتی این کشور در آگوست سال ۲۰۱۶ علیه آن وارد عمل شده بود.
امیر پوردستان مطرح کرد:

لزوم افزایش توانمندی در حوزه جنگ سایبر و الکترونیک

جانشین فرمانده کل ارتش گفت: حوزه سایبر و جنگ‌ الکترونیک یکی از مهمترین مولفه‌های قدرت نیروهای مسلح است و باید در این حوزه روز به روز بر توانمندی‌های خود بیافزاییم.
رئیس ستاد فرماندهی مرکزی آمریکا:

باید با ایدئولوژی انقلابی ایران مقابله کنیم/ برنامه موشکی قدرتمند ایران ما را نگران می‌کند

رئیس ستاد فرماندهی مرکزی ایالات متحده آمریکا با تکرار ادعاها علیه ایران گفت: تهران می‌خواهد قدرت مسلط در منطقه باشد.
جانشین اطلاعات سپاه پاسداران خبر داد:

اعتراف جاسوس دستگیر شده آمریکایی به پروژه انحراف زنان وخانواده ها

جانشین اطلاعات سپاه پاسداران گفت: نزار زاکا جاسوسی که با یک واسطه به اوباما وصل بود، بعد از دستگیری اعتراف کرد که ماموریت ویژه او پیگیری انحراف هدفمند در حوزه زنان و خانواده بود.
مبانی جنگ نرم در اندیشه رهبری؛

غلبه بعد فرهنگی جنگ نرم بر سایر ابعاد

پژوهش حاضر درصدد است معنا، مبنا، چیستی و چرایی جنگ نرم را در بیان و اندیشه رهبر معظم انقلاب مورد پرسش و پژوهش قرار دهد و ابعاد مختلف موضوع را از منظر ایشان مورد واکاوی قرار دهد.
حجت‌الاسلام والمسلمین سید مرتضی حسینی:

مسئولان در برابر جنگ «نفوذ» مستکبران ایستادگی کنند

مشاور فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: مسئولان باید با هوشیاری کامل در مقابل توطئه‌های دشمنان ایستادگی و در برابر جنگ نفوذ سیاسی و فرهنگی مقابله با قدرت داشته باشند.
تلاش آمريكا براي سيطره بر ايران؛

رسانه‌هایی که پازل‌های نفوذ آمریکا را کامل می‌کنند

تلاش‌های آمریکا برای سیطره بر منابع مادی و مقابله با فرهنگ‌ و اصالت‌های ناب دینی و ملی مردم ایران قدمتی به بلندای چندین دهه دارد.
برای مقابله با دشمن در هیچ سطحی “ترس” نداریم

فضای تنفس استعمار در سرزمین‌های اسلامی تنگ شده است

جانشین فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امروز می‌بینید که چگونه فضای تنفس استعمار در سرزمین‌های اسلامی تنگ شده است، سرزمین‌هایی که زمانی در آنجا فرش قرمز برای مقامات غربی پهن می‌شد امروز میدان جهاد برای جهاد مسلمانان شده است.
اعمال سلیقه مکرر غربگرایان؛

غربگرایان از تلگرام خسته شده‌اند!

آنچه در میانه این جنگ سرد ارتباطی دشمن با ملت مهم است از دست رفتن مولفه‌های «حاکمیت خوب» جمهوری اسلامی ایران به واسطه اعمال سلیقه مکرر غربگرایان نفوذی است.
امیر نصیر زاده در گرامیداشت حماسه جاوید کمان ۹۹؛

جنگ نرم دشمن به مراتب مخرب‌تر از جنگ سخت است

معاون هماهنگ کننده نیروی هوایی ارتش گفت: دشمن بعثی قبل از آغاز جنگ تحمیلی در محاسبات غلط خود نقش محوری امام راحل و اراده مردم را نادیده گرفته بود و همین دو عامل منجر به شکست آنان شد.
سردار افشار:

در مقایسه با امکانات هالیوود تقریباً چیزی برای گفتن نداریم

فرمانده قرارگاه جنگ نرم ستاد کل نیروهای مسلح گفت: در جریان جنگ تحمیلی تمام توان کشور برای مبارزه و مقابله با دشمن بسیج شد، اما این اتحاد و همدلی امروز در جنگ نرم دیده نشده است.
حجت الاسلام سعیدی در مجمع فرماندهان و مسئولین سپاه:

باید مراقب نفوذ دشمن در عرصه‌های مختلف بویژه حوزه مناسبات سیاسی باشیم

نماینده ولی فقیه در سپاه جهاد کبیر در عرصه سیاسی را عدم اطاعت و تبعیت از دشمن در عرصه سیاسی دانست و تأکید کرد: ما باید مراقب نفوذ دشمن در عرصه های مختلف بویژه حوزه مناسبات سیاسی باشیم که امروز با طرح مذاکرات هسته‌ای شرایط ویژه ای پیدا کرده است.
هدایت نخبگان جوامع مختلف به سمت ارزش‌های آمریکایی؛

بورس‌های تحصیلی؛ ابزاری برای نفوذ و جذب نخبگان

ایالات متحده آمریکا تمایل دارد بیشتر بودجه برنامه‌های فرهنگی خود را در زمینه هدایت نخبگان جوامع مختلف به سمت ارزش‌های آمریکایی صرف کند که اگر نخبگان ملت‌های مختلف در ارزش‌های آمریکایی پرورش یافتند، خود مبلّغی خواهند شد برای آن.
اومانیسم با هر حکومت اسلامی و دینی مخالفت تام دارد؛

نفوذ فرهنگی و نئولیبرالیسم ایرانی!

هدف از ترویج ایدئولوژی‌ مبتنی بر اومانیسم، خارج کردن دین از تمام شئونات فرهنگی و اجتماعی است که تلاش سال‌های اخیر جبهه سکولاریسم داخلی و خارجی، بر تخریب این عامل پیروزی مردم، متمرکزشده است.
صفحه  از ۳
نظرات و گلایه ها