سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
رئیس ستاد فرماندهی مرکزی آمریکا:

باید با ایدئولوژی انقلابی ایران مقابله کنیم/ برنامه موشکی قدرتمند ایران ما را نگران می‌کند

رئیس ستاد فرماندهی مرکزی ایالات متحده آمریکا با تکرار ادعاها علیه ایران گفت: تهران می‌خواهد قدرت مسلط در منطقه باشد.
جانشین اطلاعات سپاه پاسداران خبر داد:

اعتراف جاسوس دستگیر شده آمریکایی به پروژه انحراف زنان وخانواده ها

جانشین اطلاعات سپاه پاسداران گفت: نزار زاکا جاسوسی که با یک واسطه به اوباما وصل بود، بعد از دستگیری اعتراف کرد که ماموریت ویژه او پیگیری انحراف هدفمند در حوزه زنان و خانواده بود.
مبانی جنگ نرم در اندیشه رهبری؛

غلبه بعد فرهنگی جنگ نرم بر سایر ابعاد

پژوهش حاضر درصدد است معنا، مبنا، چیستی و چرایی جنگ نرم را در بیان و اندیشه رهبر معظم انقلاب مورد پرسش و پژوهش قرار دهد و ابعاد مختلف موضوع را از منظر ایشان مورد واکاوی قرار دهد.
حجت‌الاسلام والمسلمین سید مرتضی حسینی:

مسئولان در برابر جنگ «نفوذ» مستکبران ایستادگی کنند

مشاور فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: مسئولان باید با هوشیاری کامل در مقابل توطئه‌های دشمنان ایستادگی و در برابر جنگ نفوذ سیاسی و فرهنگی مقابله با قدرت داشته باشند.
تلاش آمريكا براي سيطره بر ايران؛

رسانه‌هایی که پازل‌های نفوذ آمریکا را کامل می‌کنند

تلاش‌های آمریکا برای سیطره بر منابع مادی و مقابله با فرهنگ‌ و اصالت‌های ناب دینی و ملی مردم ایران قدمتی به بلندای چندین دهه دارد.
برای مقابله با دشمن در هیچ سطحی “ترس” نداریم

فضای تنفس استعمار در سرزمین‌های اسلامی تنگ شده است

جانشین فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امروز می‌بینید که چگونه فضای تنفس استعمار در سرزمین‌های اسلامی تنگ شده است، سرزمین‌هایی که زمانی در آنجا فرش قرمز برای مقامات غربی پهن می‌شد امروز میدان جهاد برای جهاد مسلمانان شده است.
اعمال سلیقه مکرر غربگرایان؛

غربگرایان از تلگرام خسته شده‌اند!

آنچه در میانه این جنگ سرد ارتباطی دشمن با ملت مهم است از دست رفتن مولفه‌های «حاکمیت خوب» جمهوری اسلامی ایران به واسطه اعمال سلیقه مکرر غربگرایان نفوذی است.
امیر نصیر زاده در گرامیداشت حماسه جاوید کمان ۹۹؛

جنگ نرم دشمن به مراتب مخرب‌تر از جنگ سخت است

معاون هماهنگ کننده نیروی هوایی ارتش گفت: دشمن بعثی قبل از آغاز جنگ تحمیلی در محاسبات غلط خود نقش محوری امام راحل و اراده مردم را نادیده گرفته بود و همین دو عامل منجر به شکست آنان شد.
سردار افشار:

در مقایسه با امکانات هالیوود تقریباً چیزی برای گفتن نداریم

فرمانده قرارگاه جنگ نرم ستاد کل نیروهای مسلح گفت: در جریان جنگ تحمیلی تمام توان کشور برای مبارزه و مقابله با دشمن بسیج شد، اما این اتحاد و همدلی امروز در جنگ نرم دیده نشده است.
حجت الاسلام سعیدی در مجمع فرماندهان و مسئولین سپاه:

باید مراقب نفوذ دشمن در عرصه‌های مختلف بویژه حوزه مناسبات سیاسی باشیم

نماینده ولی فقیه در سپاه جهاد کبیر در عرصه سیاسی را عدم اطاعت و تبعیت از دشمن در عرصه سیاسی دانست و تأکید کرد: ما باید مراقب نفوذ دشمن در عرصه های مختلف بویژه حوزه مناسبات سیاسی باشیم که امروز با طرح مذاکرات هسته‌ای شرایط ویژه ای پیدا کرده است.
هدایت نخبگان جوامع مختلف به سمت ارزش‌های آمریکایی؛

بورس‌های تحصیلی؛ ابزاری برای نفوذ و جذب نخبگان

ایالات متحده آمریکا تمایل دارد بیشتر بودجه برنامه‌های فرهنگی خود را در زمینه هدایت نخبگان جوامع مختلف به سمت ارزش‌های آمریکایی صرف کند که اگر نخبگان ملت‌های مختلف در ارزش‌های آمریکایی پرورش یافتند، خود مبلّغی خواهند شد برای آن.
اومانیسم با هر حکومت اسلامی و دینی مخالفت تام دارد؛

نفوذ فرهنگی و نئولیبرالیسم ایرانی!

هدف از ترویج ایدئولوژی‌ مبتنی بر اومانیسم، خارج کردن دین از تمام شئونات فرهنگی و اجتماعی است که تلاش سال‌های اخیر جبهه سکولاریسم داخلی و خارجی، بر تخریب این عامل پیروزی مردم، متمرکزشده است.
حجت الاسلام والمسلمین علی سعیدی:

انگیزه دشمن از تعامل، تصرف در ادراک سیاسی دولتمردان و ادراک فرهنگی مردم است

نماینده ولی فقیه در سپاه انگیزه دشمن برای تعامل و نفوذ را تصرف در ادراک سیاسی دولتمردان، ادراک فرهنگی مردم و زمینه سازی برای نفوذپذیری داخلی توصیف و تاکید کرد: تنها راه پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی استقامت و ایستادگی در جبهه حق است.
رئیس عقیدتی سیاسی نزاجا:

دشمن در پی سلب هویت ایرانی از تک تک ماست

رئیس عقیدتی سیاسی نیروی زمینی ارتش گفت: امروز دشمن به جای قرار گرفتن در مرزها به درون خانواده‌ها نفوذ کرده است.
سردار یکتا در ‌اجلاس ‌«عفاف و حجاب»:

اوضاع اردوگاه دشمن به‌هم ریخته است/در برابر "جنگ حرفه‌ای" دشمنان ‌کار عملیاتی انجام دهیم‌

مسؤل قرارگاه فرهنگی خاتم‌الاوصیاء با بیان اینکه اوضاع اردوگاه دشمن به‌هم ریخته است، گفت: باید در برابر "جنگ حرفه‌ای" دشمنان ‌کار عملیاتی انجام دهیم‌.
سردار ‌افشار ‌در اجلاس ‌«عفاف، عزت، عشق»

نفوذ فرهنگ غرب با ترویج بی‌حیایی/بسیاری از مسئولان‌ جنگ نرم را احساس نمی‌کنند

قائم مقام قرارگاه جنگ نرم نیروهای مسلح گفت: در عرصه مقابله با نفوذ فرهنگ غرب که در رأس آن ترویج بی‌حیایی قرار دارد نیازمند یک حرکت جبهه‌ای در مقابل جبهه غرب هستیم و حرکت مقطعی و جزیره‌ای به نتیجه نمی‌رسد.
«نه عجب اگر در شهر کوران خورشید را دشنام دهند و تاریکی را پرستش کنند...»

گام دوم امپراطوری رسانه ای غرب در تخریب چهره امام خمینی(ره)

راهبرد مطرح کردن ادعاهای بی بی سی در سایت ها و نشریات گوناگون با زبان ملت های مختلف – به ویژه با هدف گیری ملل مسلمان- تشکیل دهنده قسمتی دیگر از «گام دومِ» تخریب چهره امام خمینی است.
به بهانه سند سازي بي‌بي‌سي؛

آیا به جنگ نرم در حوزه‌ی تاریخ می‌اندیشیم؟

مصادیقی همچون انتساب دو نامه به رؤسای جمهور آمریکا توسط امام خمینی را می‌بایست در چارچوب «جنگ نرم» تحلیل کرد. هدف جنگ نرم نیز مشخص است: تغییر باور مردم نسبت به نظام اسلامی.
فرمانده نیروی هوایی ارتش:

آمریکایی‌ها به دنبال اجرای اسلام عربستانی در ایران هستند

فرمانده نیروی هوایی ارتش هدف از برنامه‌های دشمن را از بین بردن اصل ولایت فقیه عنوان کرد و گفت: آمریکایی ها به دنبال اجرای اسلامی شبیه به اسلام عربستانی در ایران هستند.
مشاور عالی شورای سیاستگذاری ائمه‌جمعه کشور:

جنگ نرم با تبلیغات و شایعه پراکنی آغاز می‌شود

مشاور عالی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور گفت: باید جلوی نفوذ دشمن به‌ویژه در عرصه فرهنگی گرفته شود و بدانیم که جنگ نرم با تبلیغات و شایعه پراکنی آغاز می‌شود.
صفحه  از ۲
نظرات و گلایه ها