سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
وزیر اسبق و رئیس کنونیِ کمیسیون تلفیق؛

نامزدها وعده‌های توخالی ندهند

وزیر اسبق و رئیس کنونیِ کمیسیون تلفیق برنامه ششم در مجلس که حالا دیگر امتحان خود را در آموزش و پرورش پس داده، بارها در مصاحبه و سخنرانی‌ها، در نقش منتقد از دولت فعلی و آموزش و پرورش و مدیریت آن ظاهر شده است؛
هفته معلم؛

پرداخت مطالبات حق‌التدریس معلمان به هفته معلم هم نرسید

در حالی که پیشتر از پرداخت مطالبات مربوط به حق‌التدریس شاغلان و حق‌الزحمه امتحانات نهایی در هفته معلم سخن گفته می‌شد اما پرداخت این مطالبات به اواخر اردیبهشت موکول شده است.
با صدور بخشنامه‌ای؛

افزایش حقوق و تمدید قرارداد کارکنان خدمت معین آموزش و پرورش ابلاغ شد

آموزش و پرورش با صدور بخشنامه‌ای صدور حکم تمدید و افزایش حقوق کارکنان قرارداد خدمت معین را ابلاغ کرد.
وزیر آموزش و پرورش خبر داد:

وجود ۲۷۰۰ کلاس خشت و گلی و کانکسی در کشور

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه بیش از ۶۸ هزار کلاس ناامن در کشور داریم، گفت: ۲۷۰۰ کلاس درس خشت و گلی و کانکسی در کشور وجود دارد.

زمان برگزاری امتحانات دانش آموزان مشخص شد

میررضا شفیع پور معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با اشاره به اینکه تنها یک ماه به آغاز برگزاری امتحانات پایان ترم دانش آموزان باقی مانده است اظهار داشت:
افزایش 10 درصدی حقوق فرهنگیان؛

زمان اجرای ضریب افزایش حقوق فرهنگیان

بخشنامه تعیین ضریب حقوق کارکنان وزارت آموزش‌وپرورش ابلاغ شده است که براین اساس افزایش ۱۰ درصدی حقوق فرهنگیان در سال ۹۶ اعمال خواهد شد.
تجزیه و تحلیل کارایی آموزش پرورش ایران و کشورهای پیشرفته؛

تفاوت های آموزش و پرورش ما و کشورهای پیشرفته صنعتی

به طور کلی آموزش و پرورش در جهان محور توسعه است. توجه به آموزش و پرورش توجه به رشد و توسعه است. بنابراین تفاوت های زیادی در آموزش و پرورش کشورهای مختلف وجود دارد.
معاون وزیر آموزش و پرورش :

۵۲ هزار کلاس درس در کشور نیاز داریم

معاون عمرانی وزیر آموزش و پرورش گفت: ۵۲ هزار کلاس درس در کشور نیاز داریم که از این مجموع ۲۵ هزار کلاس درس در مسکن‌ مهر باید ساخته شود.
حسین فرزانه خبر داد؛

حداقل و حداکثر حقوق آموزش و پرورشی‌ها اعلام شد

معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش بخشنامه تعیین ضریب حقوق سال 96 کارکنان را ابلاغ کرد که بر اساس آن ضریب، حداقل و حداکثر حقوق و مزایای مستمر شاغلان مشخص شده است.
تنبیه بدنی دانش‌آموز رودباری؛

رئیس آموزش و پروش رودبار جنوب استعفا کرد

در پی تنبیه بدنی یک دانش‌آموز توسط مدیرآموزگار در روستای ریگ بحرین از توابع شهرستان رودبار جنوب مدیرآموزش و پرورش این شهرستان استعفا داد.
رنجبرزاده مطرح کرد:

استیضاح وزیر آموزش و پرورش با ۵۰ امضا

عضو هیئت‌رئیسه مجلس گفته که طرح استیضاح دانش‌آشتیانی با ۵۰ امضا به این هیئت واصل شده و فردا در صحن علنی پارلمان اعلام وصول می‌شود.
رییس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش خبر داد؛

صدور کارنامه الکترونیکی برای دانش‌آموزان/ استقرار تدریجی "سامانه فارغ‌التحصیلان"

رییس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش آخرین وضعیت راه‌اندازی سامانه جامع دانش آموزی را تشریح کرد و گفت: برای سال جاری در این مرحله استقرار سامانه فارغ‌التحصیلان برای پایه‌های پایین‌تر را دنبال می‌کنیم.
وزیر آموزش و پرورش:

مخالف تنبیه بدنی دانش‌آموزان هستیم/ با ۴ معلم خاطی برخورد کردیم

وزیر آموزش و پرورش تاکید کرد: از زمانی که من وزیر آموزش و پرورش شده‌ام تقریبا با چهار معلم خاطی در مورد تنبیه بدنی دانش‌آموزان برخورد شده است.
مین و زندگی؛

نگاهی به آموزش خطر مین در ایران+تصاویر

روز چهارم آوریل از سوی مجمع عمومی سازمان ملل متحد روز جهانی آگاهی از مین و کمک به اقدام علیه آن نامگذاری شده است.
مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش خبر داد؛

نقل و انتقال فرهنگیان به طورکامل به استان‌ها واگذار شد

مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه نقل و انتقال معلمان به شکل کامل به استان‌ها تفویض اختیار شد، گفت: در سال گذشته 12 هزار نقل و انتقال برون استانی و حدود ۶۰ هزار نقل و انتقال درون استانی داشتیم.
آزمون استخدامی؛

اطلاعیه آموزش‌وپرورش در رابطه با استخدامی‌های سال ۹۴

مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی وزارت آموزش‌وپرورش با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: افرادی که در آزمون استخدامی سال ۹۴ موفق به کسب حدنصاب امتیاز لازم نشدند همراه با قبول‌شدگان سال ۹۵ به مراکز دانشگاهی معرفی شوند.
مدیر برنامه‌ریزی امور آزمون های مرکز پرورش استعدادهای درخشان مطرح کرد؛

دام سایت‌های جعلی برای متقاضیان مدارس تیزهوشان

مدیر برنامه‌ریزی امور المپیادها و آزمون‌های مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان با اشاره به اینکه دانش‌آموزانی که در آزمون مدارس سمپاد ثبت‌نام کرده‌اند برای تکمیل فرآیند ثبت‌نام مراجعه کنند، گفت: خانواده‌ها فریب سایت‌های جعلی در این رابطه را نخورند.
الفبای اعتیاد را کجا می آموزیم؟

مشق اعتیاد، جریمه دانش آموز

نیم نگاه «دانش‌آموز معتاد» یعنی آنکه درصدی از دانش‌آموزان ولو اندک، معتادند و عامل آن هم کاستی‌های آموزشی یا پرورشی است. بنابراین نگاه‌ها و هزینه‌ها باید در این محدوده متمرکز شود.
مدیرکل مدارس غیردولتی:

ابلاغ شهریه مدارس غیردولتی تا 2هفته آینده/مهلت بازگرداندن شهریه با انصراف خانواده‌ها از ثبت‌نام

مدیرکل مدارس غیردولتی وزارت آموزش و پرورش با تاکید بر اینکه پیش ثبت نام در مدارس غیردولتی ممنوع نیست اما نباید در قالب دریافت شهریه باشد گفت: شهریه مدارس غیردولتی طی یک تا دوهفته آینده ابلاغ می‌شود.
معاون پرورشی وزیر آموزش و پرورش خبر داد؛

بسیاری از فعالیتهای آموزش و پرورش تحت تاثیر فضای مجازی است

معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش کشور با اعلام انتصاب مشاور امور فضای مجازی زیر نظر معاونت پرورشی و فرهنگی در وزارت آموزش و پرورش ابراز کرد: فعالیت این مرکز مشاوره رصد وضعیت استفاده دانش‎آموزان از فضای مجازی و هم تولید ایده هایی که استفاده دانش اموزان را به سمت استفاده مفید و مثبت پیش ببرد.
صفحه  از ۳۷
نظرات و گلایه ها