سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
برای ارائه یک مقاله رسمی؛

نحوه صحیح نگارش جملات فارسی در واژه پرداز ورد

برای ارائه یک مقاله رسمی و مناسب به زبان فارسی باید سعی کنیم تمام اصول نگارش جملات را نیز در آن رعایت کنیم، این کار علاوه بر اعتبار متن به زیبایی و خوانایی آن نیز کمک شایانی میکند.
اعظم ذوالفقاری :

راهکارهای طلایی افزایش تمرکز در فصل امتحانات

میهمانی را درایام امتحانات تا حد امکان کاهش دهید چرا که سطح تمرکز فرزندتان در فضای شلوغ به مراتب کاهش پیدا می کند.
در سال جاری:

21 هزار نفر سمنانی زیر پوشش آموزش های مهارتی قرار می گیرند

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان سمنان گفت: بر اساس سند برنامه های اجرایی و آموزشی سال 96 بالغ بر 21 هزار نفر زیر پوشش آموزش های مهارتی این اداره کل قرار می گیرند‌.
راه های شناسایی افرادی که وایفای شما را هک کردند؛

چه کسانی از وای‌فای من استفاده می‌کنند؟

اگر سرعت وای‌فای‌تان کم شده و احتمال می‌دهید فرد یا افرادی از آن استفاده غیرقانونی می‌کنند این مطلب را بخوانید.
اتوبخار و ساختمان آن؛

آشنایی با ساختمان و مدار الکتریکی اتو بخار

از سری آموزش های بخش تعمیر و نگهداری لوازم خانگی، این بار مرحله به مرحله با مطلب آشنایی با ساختمان و مدار الکتریکی اتو بخار با هم همراه می شویم تا با اجزا و مدار الکتریکی اتو بخار آشنا شویم.
قطعات و ساختمان ماشین اصلاح سر و صورت؛

مدار الکتریکی انواع ماشین اصلاح سر و صورت

از سری مقالات بخش لوازم خانگی این بار با مطلب مدار الکتریکی انواع ماشین اصلاح سر و صورت ، با هم همراه می شویم تا با انواع مدارهای الکتریکی و الکترونیکی ماشین های اصلاح موهای سر و صورت آشنا شویم.
ساختمان رادیاتور برقی؛

شناخت اجزای رادیاتور برقی و مدار الکتریکی آن

برای آشنایی با ساختمان رادیاتور برقی زیر، در تصویر بعدی قطعات و اجزای تشکیل دهنده رادیاتور به همراه نام آن ها ارائه و سپس بعضی از اجزای دستگاه تشریح می شود.
ساختمان آسیاب و مخلوط کن برقی؛

شناخت اجزا و قطعات آسیاب و مخلوط کن برقی

برای آشنایی با ساختمان و نحوه مونتاژ قطعات آسیاب و مخلوط کن برقی نقشه انفجاری چند نوع آسیاب و مخلوط کن برقی ارائه می شود.
وزیر آموزش و پرورش:

مهارت‌آموزی به دانش‌آموزان مهمتر از آموزش جدول ضرب است

وزیر آموزش و پرورش مهارت‌آموزی به دانش‌آموزان را مهمتر از آموزش جدول ضرب به آنها دانست.

شش ویژگی جالب انسان های باهوش

اغلب مردم گمان می‌کنند که آدم‌های بسیار باهوش، ابرانسان‌هایی هستند که اسیر موضوعات پیش‌پاافتاده زندگی نیستند، چرا که مغز آن‌ها در همه شرایط زندگی به به یاری آن ها می‌آید.
می‌خواهید باهوش‌تر بشوید؟

۷ ماده غذایی که هوش شما را چندین برابر می‌کند

مسلما همه دوست دارند باهوش و باهوش‌تر بشوند. قدرت یادگیری زیاد، درک بالا و حافظه‌ی خوب از ویژگی‌های افراد باهوش است.
تلنت اسمارت:

۹ عبارتی که افراد باهوش هرگز در مکالمه‌ها به‌کار نمی‌برند

افرادی که هوش عاطفی بالاتری دارند، مراقب هستند تا در محاورات خود از برخی اصطلاحات رایج خودداری کنند. در ادامه ۹ مورد از بدترین جملات منفی که باید از آنها اجتناب کنید، بیان می‌شود.
زیبایی دنیای تخیل؛

چرا گاهی باید واقع‌بینی را کنار بگذاریم؟

یک کپی از یک فردِ موفقِ دیگر یا یک رونوشت از معیارهای اجتماعی است. آیا این نوع زندگی را دوست دارید؟ اگر نه، مطل زیر را دنبال کنید.
برای تغییر بدانیم؛

۱۴ توصیه طلایی اینشتین که نبوغ ما را شکوفا می‌کند

صرف وجود نبوغ کسی را نابغه نمی‌کند. نبوغ، استعداد و پتانسیلی است که باید کشف و شکوفا شود. شاید بهترین راهنما در این مسیر کسی باشد که علی‌رغم اینکه در کودکی کودن و عقب‌مانده شناخته می‌شد، توانست با شکوفایی نبوغ ذاتی خود به یکی از بزرگترین نوابغ تمام دوران‌ بدل شود. پس بیایید با استفاده از توصیه‌های اینشتین این نابغه‌ی خودساخته، در جهت شناخت و شکوفایی نبوغ ذاتی خود گام برداریم.
روشن و تیره؛

رنگ‌ها چطور حال‌و‌هوای شما را تغییر می‌دهند؟

احساسات آدم‌ها از گذشته‌های دور با رنگ‌ها پیوند داشته‌اند. اما آیا واقعا رنگ‌ها روی حال‌و‌هوای ما تاثیر دارند؟ وست معتقد است تاثیر دارند اما ...
چگونه باهوش باشیم؟

تقویت ذهن با ۴ توصیه‌ای که از شما یک فرد باهوش می‌سازد

در این مقاله به ۴ نکته‌ی کلیدی برای تقویت ذهن و شکوفایی پتانسیل‌های ذهنی خود می‌پردازیم.
بیاموزیم؛

رفتاری که شما را از ۹۰ درصد جامعه موفق‌تر می‌سازد

هر فردی توانایی بروز خلاقیت، به دست گرفتن ابتکار عمل و موفق بودن را دارد به شرط آنکه بیاموزد، روی خودش کار کند و خودش را طوری پرورش دهد که بتواند هوشمندانه عمل کند. شما هم حتما می‌توانید!
چگونه منطقی فکر کنیم؛

۱۴ نکته کاربردی برای اینکه بتوانیم طرز فکرمان را تغییر دهیم

روش‌های متعددی برای منطقی فکر کردن وجود دارد. این مطلب به سه روش اصلی و در عین حال ساده‌ی تفکر منطقی می‌پردازد: انجام تمرینات ذهنی، شناخت رفتار و افکار غیرمنطقی و تغییر شیوه‌ی زندگی.
ذهنتان را عوض کنید؛

۵ دروغی که نباید درباره خودتان باور کنید

آگاهی از باورهای منفی و محدودکننده، اولین قدم برای جایگزینی آنها با باورهای مثبت و دستیابی به موفقیت است. در این مقاله به ۵ باور منفی که ممکن است در مورد خودتان پذیرفته باشید، می‌پردازیم.
استفاده از واژه های قدرتمند؛

۱۰ واژه قدرتمند در گفتگو، هر چه می‌خواهید به دست آورید

چه بر این مسئله واقف باشیم یا نه، کلماتی که هر روز استفاده می‌کنیم، اصالت و حقیقت وجودی ما را شکل می‌دهند. نحوه‌ی انتخاب ما از میان واژه‌ها، بر اطرافیان‌مان تاثیری شگرفی بر جای می‌گذارد و تفاوتی نمی‌کند که در حین یک گفتگوی مودبانه در یک خواربارفروشی ادا ‌شوند یا در یک برخورد رسمی‌تر مانند جلسه‌ی ملاقات با یک مشتری. در این مقاله با ۱۰ واژه‌ای آشنا می‌شوید که اگر از آنها استفاده کنید، هر چه می‌خواهید می‌توانید به دست آورید.
صفحه  از ۲
نظرات و گلایه ها