سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
اساتیدی که اصول انقلاب را رعایت نمی‎کنند جایی در دانشگاه آزاد ندارند؛

ترویج بی‌دینی در کلاس‌های دانشگاهی قابل قبول نیست

علی اکبر ولایتی، رئیس هیئت امنا و هیئت موسس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: دانشگاه آزاد محصول انقلاب است و باید مروج انقلاب و ارزش های اسلامی باشد، دانشجویان و اساتیدی که حاضر به رعایت این اصول نیستند جایی در دانشگاه آزاد ندارند.
کلانتری:

دانشجویان دختر دانشگاه آزاد به محل سکونت والدین یا همسر منتقل می‌شوند

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: دانشجویان دختر در نقل و انتقالات دانشجویی به محل سکونت والدین یا همسرشان منتقل می‌شوند.
از سوی دانشگاه ابلاغ شد؛

دستورالعمل ارزیابی جامع و حداقل نمره زبان دانشجویان دکتری دانشگاه آزاد

دستورالعمل ارزیابی جامع و حداقل نمره قابل قبول آزمون زبان انگلیسی برای دانشجویان دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی ابلاغ شد.
نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس:

تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد قوت گرفت

نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به افزایش ۲۲ درصدی شهریه دانشگاه آزاد، عنوان کرد: یکی از مشکلات دانشگاه آزاد مطالبه چند ده میلیاردی از بنیاد شهید است ولی افزایش ۲۲ درصدی شهریه در این شرایط اقتصادی منطقی نیست و موضوع تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد را جدی‌تر می‌کند.
در صحبت‌های رئیس دانشگاه آزاد مطرح شد؛

ظرفیت دکتری به طور جدی کم نشده است

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به تبیین رشته های درست و کارآمد برای اشتغال دانشجویان، اظهار کرد: اگر جذب دانشجویان در مقطع دکتری به منظور تربیت فناوران و پژوهشگرانی باشد که اقتصاد دانش بنیان را حمایت کنند و کارآفرینی را ارتقا دهند، راه درستی را در پیش گرفته ایم.
دکتر محمدمهدی طهرانچی:

تشریح ماموریت‌ آموزشی پژوهشی و فرهنگی دانشگاه

به بهانه سالگرد تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی به سراغ رئیس این دانشگاه رفتیم. او در این گفت‌وگو از نگاه خود درباره اداره دانشگاه در ایران سخن گفت، به فلسفه دانشگاه‌داری در غرب اشاره کرد و از آینده دانشگاه در ایران تحلیلی را ارائه داد.
حضور معاون دانشگاه آزاد اسلامی کشور در گرمسار؛

طرح لغو شهریه دانشجویان دانشگاه آزاد در زمان تحصیل

معاون دانشگاه آزاد اسلامی کشور از برنامه ریزی برای اجرای طرحی خبر داد که در قالب آن دانشجویان این دانشگاه در زمان تحصیل شهریه پرداخت نکنند.
در نشست خبری مطرح شد؛

انتقاد رئیس دانشگاه آزاد از کاهش ظرفیت پذیرش دکتری آزاد

رئیس دانشگاه آزاد با انتقاد از کاهش ظرفیت پذیرش دکتری این دانشگاه در طرح ساماندهی گفت: متأسفانه سیاست وزارت علوم در زمینه ساماندهی دکتری بر دانشگاه آزاد نیز حاکم است.
ضوابط آزمون جامع دوره دکتری دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی ؛

آزمون جامع دوره دکتری دانشگاه آزاد اسلامی چگونه برگزار می‌شود؟

آزمون جامع دوره دکتری دانشگاه آزاد اسلامی نیمه دوم خرداد برگزار می‌شود، دانشجویان باید به ضوابط برگزاری این آزمون توجه کنند.
نصری:

تصویر منتشر شده در فضای مجازی از دانشکده فنی آزاد کرج، خطای یکی از کارمندان بود

مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد کرج گفت: تصویری که از تابلوی اعلانات دانشکده فنی منتشر شده، خطای یکی از کارشناسان گروه برق بوده که حراست دانشگاه با وی برخورد کرده و اطلاعیه جمع‌آوری شده است.
برهانی‌فر مطرح کرد:

تکذیب ارسال پیامک ورود و خروج دانشجویان واحد کرج به خانواده‌ها

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج خبر ارسال پیامک ورود و خروج دانشجویان این واحد دانشگاهی به خانواده‌های آنها را تکذیب کرد و از راه اندازی یک گیت عبور و مرور در جلوی درب ورودی این دانشگاه خبر داد.
تکذیب خبر تعطیلی دانشگاه آزاد اهواز؛

خبر "تعطیلی دانشگاه آزاد اهواز تا اطلاع ثانوی" تکذیب شد

با اعلام روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی اهواز، این واحد دانشگاهی تا اطلاع ثانوی تعطیل نبوده و براساس اطلاعیه استانداری خوزستان مبنی بر تعطیلی مدارس و دانشگاه‌های برخی مناطق خوزستان تا روز دوشنبه، ۲۶ فروردین ماه این دانشگاه نیز تا این تاریخ تعطیل است.
نصیرزاده :

منویات رهبری معظم انقلاب الگوی کار در سال جدید است

رئیس مرکز امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی گفت: منویات رهبری معظم بلاشک الگوی کار و فعالیت ما در سال جدید قرار خواهد گرفت.
زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد؛

تسهیلات دانشگاه آزاد اسلامی برای تحصیل در رشته‌های بدون آزمون

ثبت‌نام در رشته‌های بدون آزمون دوره‌های کارشناسی و کاردانی دانشگاه آزاد اسلامی تا ششم شهریور ۹۸ ادامه دارد.
رنجبر:

خلأ مدارس عالی مهارتی در بسیاری از رشته‌ها احساس می‌شود

قائم مقام رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در امور پژوهشی و تحصیلات تکمیلی گفت: خلأ مدارس عالی مهارتی در بسیاری از رشته‌های مقطع کارشناسی احساس می‌شود.
محمدحسین اسدیان:

ارتقای صنعت پرورش میگو با همکاری دانشگاه آزاد اسلامی بندرعباس

مدیر پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس از برگزاری کارگاهی یک روزه با عنوان روش‌های نوین مدیریت مزارع میگو خبر داد.
بررسی کیفیت آموزش؛

سهم استاد به دانشجوی دانشگاه آزاد ۱.۵ برابر میانگین کشوری است

«براساس رتبه‌بندی مرکز جهانی (CWUR)، دانشگاه آزاد اسلامی صدرنشین دانشگاه‌های ایران شد»، «۱۲ دانشگاه ایرانی بین برترین‌های مرکز جهانی رتبه‌بندی دانشگاه‌ها قرار گرفت» و «براساس رتبه‌بندی دانشگاه‌ها و موسسه‌های آموزش عالی تایمز، دانشگاه هاروارد در رتبه اول قرار گرفت.»؛ آیا تاکنون از خود پرسیده‌اید این رتبه‌‌بندی‌ها بر چه اساسی انجام می‌شود؟
از چهارشنبه؛

ثبت نام آزمون EPT و آزمون فراگیر مهارت های عربی آغاز شد

ثبت‌نام آزمون EPT و آزمون فراگیر مهارت های عربی اسفند ماه ۹۷ دانشگاه آزاد اسلامی از چهارشنبه ۲۴ بهمن ماه آغاز شد.
در سفر دکتر طهرانچی به عراق؛

توافق‌نامه همکاری وزارت آموزش عالی عراق و دانشگاه آزاد امضا شد

در سفر دکتر طهرانچی به عراق توافق‌نامه همکاری علمی و فرهنگی میان وزارت آموزش عالی عراق و دانشگاه آزاد اسلامی به امضا رسید.
نسبت استاد به دانشجو در دانشگاه آزاد؛

سهم استاد به دانشجوی دانشگاه آزاد 1.5 برابر میانگین کشوری

نسبت استاد به دانشجو در دانشگاه آزاد اسلامی 1.5 برابر به دانشگاه‌های کل کشور، سه برابر دانشگاه پیام‌نور و 1.4 برابر دانشگاه‌های غیرانتفاعی است.
صفحه  از ۱۲
نظرات و گلایه ها