سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی:

امکان اخذ هشت واحد درسی به همراه پایان نامه برای دانشجویان کارشناسی ارشد فراهم شد

براساس اصلاح شیوه‌نامه اجرایی آیین‌نامه آموزشی دوره کارشناسی ارشد، از این پس دانشجویان کارشناسی ارشد می‌توانند بدون محدودیت در تعداد دروس، با احتساب پایان‌نامه، تا سقف ۱۴ واحد درسی (هشت واحد درسی به علاوه شش واحد پایان‌نامه) اخذ کنند.

اعلام شرط دانشگاه آزاد برای تدریس حق التدریس ها

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با تأکید بر این که به معاونان آموزشی واحدها اعلام شود که حق التدریس مشروط و منوط به تکمیل ساعت های موظفی اعضای هیأت علمی است، گفت: در صورت کامل نشدن موظفی هر استاد، حق‌التدریس برای آن استاد اجرا نشود.
صالح اسکندری:

دانشگاه آزاد اسلامی با دو هزار کتاب تازه به نمایشگاه کتاب می‌آید

سرپرست سازمان چاپ و امور رسانه های دانشگاه آزاد اسلامی با تاکید بر حضور این دانشگاه در سی یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، گفت: انتشارات دانشگاه امسال با دو هزار عنوان کتاب تازه به صورت منطقه ای و با حضور نمایندگان مناطق دانشگاهی در نمایشگاه سی و یکم حضور دارد.
با ابلاغ معاون فرهنگی و دانشجویی؛

آیین‌نامه اسکان دانشجویان دانشگاه آزاد ابلاغ شد

آیین نامه جامع سرای دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی از سوی معاونت فرهنگی و دانشجویی این دانشگاه ابلاغ شد.
رئیس هیئت موسس و هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی:

آمادگی دانشگاه آزاد برای بورسیه دانشجویان افغانستان

رئیس هیئت موسس و هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی از اعلام آمادگی این دانشگاه برای بورسیه دانشجویان افغان در رشته‌های تخصصی و فوق تخصصی خبر داد.
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی:

شورای راهبردی فرهنگی در دانشگاه تشکیل می‌شود/ نخبگان فرهنگی در این شورا تصمیم‌گیرنده خواهند بود

ابراهیم کلانتری می‌گوید: «یکی از شورا‌هایی که تشکیل آن در دانشگاه پیش‌بینی شده، شورای فرهنگی دانشگاه است که در ساختار جدید دانشگاه این شورا هم کار خود را آغاز خواهد کرد. در گذشته این شورا وجود داشت اما در دوره جدید با ترکیب جدید مدیریتی کار خود را با جدیت شروع می‌کند.»
معاون امور مجلس دانشگاه آزاد خبر داد؛

حمایت از دانشجویان مستعد و نیازمند برای ادامه تحصیل در دانشگاه آزاد

معاون امور مجلس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: سیاست رئیس دانشگاه حمایت از دانشجویان مستعد و کم برخوردار برای ادامه تحصیل است.

وام شهریه به کمک دانشجویان آمد

ثبت‌نام وام شهریه دانشجویی از شنبه 25 فروردین ماه آغاز خواهد شد و دانشجویان یک ماه فرصت دارند برای دریافت وام شهریه صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم ثبت‌نام کنند.
آصفی:

تاسیس شعب دانشگاه آزاد در سوریه عامل مهم پیوند علمی و فرهنگی میان دو کشور است

سفیر پیشین ایران در امارات و فرانسه گفت: جمهوری اسلامی ایران به عنوان امن ترین و پیشرفته ترین کشور منطقه در زمینه های علمی و آموزشی است که امکانات زیادی را می تواند در اختیار دوستان خودش در منطقه قراردهد.
چرا دکتر جاسبی سکوت کرده‌اند؟

استخدام غیرقانونی اعضای هیات علمی نیمه وقت واحد علوم و تحقیقات

مدتی است در اخبار از زبان روسای محترم دانشگاه آزاد اسلامی و واحد علوم تحقیقات سخنانی شنیده می‏‌شود که جای بسی تعجب و تاسف دارد. ظاهر سخن این است که تعدادی از اعضای هیات علمی نیمه وقت واحد علوم و تحقیقات بدون هیچ گونه سابقه قبلی و درخواست دانشگاه آزاد اسلامی و غیرقانونی ساعات حضور خود در دانشگاه‌های دولتی را صرف تدریس در واحد علوم تحقیقات نموده اند و به طور غیرقانونی در دو دانشگاه استخدام! و از دو صندوق حقوق دریافت نموده‏‌اند!! کسانی که با سابقه این امر آشنا نیستند هم تصور بر این دارند که واقعا چنین اقدامی آن هم از سوی اساتید فرهیخته و تراز اول کشور (بدون توجه به مواضع سیاسی ایشان) صورت گرفته است درحالی که در زمان مدیریت جناب آقای دکتر جاسبی به دعوت ایشان و با حمایت آیت اله هاشمی رفسنجانی این دعوت بدون هیچ حقوق اضافی صورت پذیرفته است که این اتهامات بسی جای تاسف دارد.
قدیری ابیانه:

گسترش بین المللی واحدهای دانشگاه آزاد با تکیه بر توان دیپلماسی دکتر ولایتی

عضو شورای بین‌الملل پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی گفت: اقدام دانشگاه آزاد برای تأسیس واحدهای دانشگاهی در کشورهای دیگر در صورتی که دانشجوی کافی در کشور هدف وجود داشته باشد و هزینه های آن توسط دانشجویان یا دولت های محلی پرداخت شود کار بسیار مفیدی است.
با حضور فرهاد رهبر؛

برنامه‌های عملیاتی دانشگاه آزاد اسلامی در سال ۹۷ بررسی شد

رئیس دانشگاه آزاد در جلسه با علیرضا منادی معاون امور مجلس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: برنامه‌های عملیاتی معاونت‌های دانشگاه آزاد اسلامی باید جامع، کامل و با در نظر گرفتن تمامی استراتژی‌های این دانشگاه تهیه، تدوین و در زمان بندی ارائه شده، اجرایی شود.
برای دانشجویان دکتری دانشگاه آزاد؛

صدور مجوز شرکت در آزمون جامع پیش از آزمون زبان

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی از صدور مجوز شرکت در آزمون جامع پیش از آزمون زبان برای دانشجویان دکترای این دانشگاه خبر داد.
شاهانی:

خالی ماندن 50 درصد از ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد از خالی ماندن 50 درصد از ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد گفت و خبر از کاهش ساعت کاری اساتید این دانشگاه داد.
اعلام نتایج آزمون جامع علوم پایه و پیش کارورزی دانشگاه آزاد؛

نتایج آزمون جامع علوم پایه و پیش کارورزی اسفند ماه دانشگاه آزاد اعلام شد

نتایج آزمون جامع علوم پایه و پیش کارورزی اسفند ماه دانشگاه آزاد اسلامی منتشر شد.
مصوبه توقف پذیرش دکتری؛

شورای گسترش آموزش عالی علیه گسترش آموزش عالی

در واپسین روزهای سال 96 بخشنامه‌ای از سوی معاونت آموزشی وزارت «عتف» تحت‌عنوان ممنوعیت ایجاد رشته‌محل جدید در مقطع دکتری تخصصی به‌عنوان مصوبه 29 بهمن 1396 این شورا به کلیه دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی ابلاغ شد.
مدیرکل شاهد و ایثارگر دانشگاه خبرداد:

راه اندازی سامانه اطلاعات دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد

مدیرکل امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد گفت: سامانه جامع اطلاعات دانشجویان شاهد و ایثارگر این دانشگاه در سال جدید راه اندازی می شود.
با همکاری سازمان بسیج علمی کشور؛

مرکز نوآوری پیشرفت در دانشگاه آزاد اسلامی تاسیس می شود

مدیرکل توسعه فناوری و ارتباط با صنعت دانشگاه آزاد اسلامی از توسعه استارت آپ ها و حمایت دانشگاه آزاد اسلامی از آنها خبر داد.
به زودی ابلاغ می‌شود؛

به‌روزرسانی آیین‌نامه استعدادهای درخشان دانشگاه آزاد

آیین‌نامه استعدادهای درخشان دانشگاه آزاد اصلاح و به‌روز شده و به زودی به واحدهای این دانشگاه ابلاغ می شود.
وحیدی:

نحوه تعیین تشویق و رکود علمی اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اعلام شد

مدیرکل امور هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: اعضای هیات علمی با مرتبه‌های مربی، استادیار و دانشیار که در مدت زمان تعریف شده در بخشنامه نتوانند ارتقای علمی یابند، مصداق رکود علمی می‌شوند.
صفحه  از ۷
نظرات و گلایه ها