سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
مسئله قدس وعده الهی است؛

بیانیه شورای هماهنگی نشریات دانشگاه آزاد اسلامی

زمانی که قلمرو سلطنت داعش با دستان توانمند جمهوری اسلامی ایران و مطابق وعده‌ی سردار رشید اسلام برخلاف تصور و پیش‌بینی خشونت خواهان به تاریخ پیوست؛ هرج‌ومرج خواهان در ظاهر صلح‌طلب، که خود پروراننده‌ی داعش بودند، دست از اقدامات شوم و نابخردانه‌ی خود نکشیدند و با طرح موضوعی دیگر به صورت کاملا ناشیانه در پی لطمه به صلح و امنیت جهانی برآمدند.
ولايتى در تذکر به برگزاری مراسم مبتذل روز دانشجو در دانشگاه نجف آباد:

مسئولان دانشگاه آزاد لابد دریافته‌اند که «کشتیبان را سیاست دیگر آمده است»

رئيس هیئت موسس و هیئت امنای دانشگاه آزاد در نامه‌ای به رئيس دانشگاه آزاد نجف‌آباد نسبت به بروز برخی حواشی مبتذل در مراسم روز دانشجو که در این واحد برگزار شد، تذکر داد.
وزیر علوم:

سخنرانی ۱۰۰ نفر از اصولگرایان برای روز دانشجو در دانشگاه آزاد معقول نیست

منصور غلامی، وزیر علوم درباره سخنرانی ۱۰۰ نفر از اصولگرایان برای روز دانشجو در دانشگاه آزاد گفت: چنین کارهای معقول نیست. معتقدم نباید برای دانشجویان دانشگاه آزاد محدودیت وجود داشته باشد. دانشجویان دانشگاه آزاد هم مثل بقیه دانشجویان باید افکار، نظرات و سخنان احزاب، گروه‌ها و جناح‌های مختلف را بشنوند و خودشان قضاوت کنند.
دکتر رنجبر خبر داد:

تحصیل نخبگان در رشته دوم در دانشگاه آزاد اسلامی/برنامه ریزی برای راه اندازی دانشگاه نوآور

نشست خبری دکتر بیژن رنجبر معاون پژوهش و فناوی دانشگاه آزاد اسلامی با حضور اصحاب رسانه برگزار شد.
کلانتری:

ورود ضدانقلاب به دانشگاه آزاد ممنوع است

معاون فرهنگی دانشگاه آزاد گفت: کسانی که به انقلاب، امام(ره) و رهبری معتقد باشند می‌توانند در برنامه‌های دانشگاه آزاد شرکت کنند و ورود افرادی که به این مسائل اعتقادی ندارند و قبلا هم این را نشان داده‌اند به این دانشگاه ممنوع است.

آغاز برداشت طلاي سرخ در دانشگاه آزاد اسلامي دهاقان

برداشت دومين محصول زعفران از مزرعه زعفران دانشگاه آزاد اسلامي واحد دهاقان آغاز شد.
معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد خبر داد:

ادغام رشته‌های پزشکی و غیرپزشکی در دانشگاه آزاد اسلامی

معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی از فراهم‌شدن مقدمات ادغام رشته‌های علوم غیر‌پزشکی با رشته‌های علوم پزشکی در این دانشگاه برای ارتباط بیشتر دانش و سلامت با یکدیگر خبر داد.
کلانتری:

تشکل‌هایی که در چاچوب قانون باشند برای ۱۶ آذر مجوز می‌گیرند

معاون فرهنگی دانشگاه آزاد در مورد مجوز به تشکل‌های دانشجویی برای برگزاری برنامه برای روز دانشجو گفت: تشکل هایی که در چارچوب قانون باشند مجوز دریافت می‌کنند.
شورای برنامه‌ریزی آموزشی دانشگاه آزاد تصویب کرد؛

بازنگری عنوان و محتوای درس وصایای امام(ره)

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه باید محتوای مناسبی در شان اندیشه‌های امام(ره) تدوین و به دانشجویان ارائه شود، اظهار داشت: عنوان این درس می‌تواند به اندیشه‌ها و وصایای امام(ره) تغییر یابد.
از سوی فرهاد رهبر؛

آیین‌نامه شورای آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی ابلاغ شد

آیین‌نامه شورای آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی از سوی دکتر فرهاد رهبر ابلاغ شد.
عماد افروغ:

دانشگاه ما مروج علم دیگران است

عماد افروغ معتقد است: دانشگاه ما هم‌اکنون بیشتر مروج علم دیگران است. بیشتر از اینکه دارالعلم باشد دارالتجاره است. بیشتر از اینکه دانشگاه باشد، نمایشگاه است.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود:

ساخت مقبره شهدای گمنام در مراحل پایانی است

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود گفت: «پروژه مقبره‌شهدای واحد شاهرود که عملیات ساخت اسکلت آن به اتمام رسیده، پس از اخذ مجوز مورد نیاز برای تامین هزینه‌های اجرایی باقی‌مانده شامل نماسازی و گنبد از سازمان مرکزی دانشگاه ادامه پیدا کرده است.»
کلانتری:

واحدهای زیان‌ده دانشگاه آزاد به قسمت اداری تبدیل می‌شوند

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: با تجمیع بعضی واحدها از برخی هزینه‌های مدیریتی و کارمندی واحد زیان‌ده کم و این واحد به واحد اداری تبدیل می‌شود.
آخرین وضعیت واحد آکسفورد دانشگاه آزاد؛

طرح باز توسعه واحد آکسفورد دانشگاه آزاد اسلامی، در انتظار تصویب

مدیر کل امور بین الملل دانشگاه آزاد گفت: طرح باز توسعه واحد آکسفورد با همکاری این اداره کل و واحد دانشگاهی تدوین شده اما هنوز تصویب نشده است.
دکتر ولایتی:

حذف پست های غیرضروری دانشگاه آزاد از هزینه ها می کاهد

رئیس هیات موسس و امنای دانشگاه آزاد اسلامی تاکید کرد: لازم نیست واحدها همه پست های سازمانی به خصوص در حوزه اجرایی داشته باشند، حذف پستهای غیرضروری، کاهش هزینه ها را بدنبال خواهد داشت.
رئیس هیئت عالی اندیشه‎ورزی سپاه پاسداران ؛

تحریم سپاه به خاطر خنثی سازی نقشه‌های استکبار و رژیم صهیونیستی در منطقه است

اهانت‎ها و اظهارات و تحریم‎های امریکا علیه سپاه، ناشی از همان نقشی است که سپاه در خنثی کردن و ناکام گذاشتن اهداف استکبار جهانی به خصوص امریکا و رژیم صهیونیستی در منطقه داشته است.
محجوب تشریح کرد؛

ماجرای تشکیل صف طولانی مقابل یکی از واحدهای دانشگاه آزاد چه بود؟

سیدامیر محجوب، مسئول بسیج دانشجویی مجتمع آیت‌الله هاشمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی، پیرامون اتفاقات اخیر این مجتمع به گفت‌وگو پرداخت و درباره حواشی ایجاد شده توضیحاتی را ارائه کرد. وی معتقد است برخی قصد داشتند در این ماجرا از آب گل آلود ماهی بگیرند!
رئیس پایگاه استنادی علوم جهان اسلام اعلام کرد؛

دانشگاه آزاد در جمع موثرترین دانشگاه‌های دنیا در رشته علوم کشاورزی، گیاهی و دامی

رئیس پایگاه استنادی علوم جهان اسلام اعلام کرد بررسی پایگاه شاخص‌های اساسی علم آی.اس.آی نشان می دهد که نه دانشگاه کشور در جمع موثرترین دانشگاه‌های دنیا در رشته‌های موضوعی علوم کشاورزی و علوم گیاهی و دامی قرار گرفته‌اند.
با ابلاغ بخشنامه ای از سوی دکتر رهبر؛

تخفیف شهریه دانشگاه آزاد به دانشجویان تحت پوشش بهزیستی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بخشنامه شیوه نامه اجرایی ثبت‌نام و نحوه دریافت هزینه از دانشجویان تحت پوشش سازمان بهزیستی کشور را به روسای واحدها، مراکز آموزشی و سازمان سما دانشگاه آزاد اسلامی ابلاغ کرد.
رئیس مرکز سنجش دانشگاه خبرداد؛

اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد تا ظهر یکشنبه

رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد گفت: نتایج تکمیل ظرفیت دوره های کارشناسی ارشد و دکتری این دانشگاه تا قبل از ظهر یکشنبه ۱۶ مهرماه اعلام می شود.
صفحه  از ۳
نظرات و گلایه ها