سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
پژوهشگر و کارشناس پیشگیری اعتیاد :

دانش‌آموزان و دانشجویان، اصلی‌ترین مشتریان «گل»

پژوهشگر و کارشناس پیشگیری اعتیاد گفت: خانواده ها اطلاعات زیادی درباره ماده توهم زای «گل» ندارند. برخی از آنها هنگام مراجعه به کلینیک ها می گویند، نمی دانستند گل چه شکلی دارد و تصور می کردند فرزندشان گیاه پرورش می دهد.
عضو موسسه مطالعات جمعیت :

آمار مهاجرت تحصیلکردگان ایرانی نگران کننده نیست

عضو هیات علمی موسسه مطالعات مدیریت جامع و تخصصی جمعیت کشور می گوید: برخلاف باور عمومی آمار مهاجرت تحصیلکردگان ایرانی به خارج از کشور به نسبت میانگین جهانی نگران کننده نیست .
همراه با نمایشگاه پژوهش؛

حضور دانشگاه آزاد اسلامی اصفهان با ۷۰ محصول فناورانه

غرفه دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان با ۷۰ محصول فناورانه توانست توجه بازدیدکنندگان نوزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی، فناوری و فن‌بازار را به خود جلب کند.دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان نیز یکی از غرفه‌های فعال این نمایشگاه را به خود اختصاص داد. هیبرید صیفی‌جات، آفت‌کش نانو اپتوالکترونیکی، دوچرخه الکتریکی، روغن اپوکسی، لارو مگس، تصفیه هوای خانگی و سامانه دخل‌وخرج، رداکس، محصولات بدون قند و گلوتن، کود زیستی و تثبیت ریزگردها با استفاده از مالچ رسی از جمله محصولات ارائه‌شده دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان بود.
تجاری‌سازی پایان‌نامه‌های دانشجویی ؛

پــایــان‌نــامــه‌ات را ســـــــــــکه کن!

کافی است چرخی در سالن ویژه دانشگاه آزاد اسلامی که در محل دائمی نمایشگاه‌ها برای این دوره از نمایشگاه فناوری، پژوهش و فن‌بازار برپا شده، بزنی و با سالن‌هایی روبه‌رو شوی که هرکدام دستاوردهایی از دانشجویان را به معرض نمایش گذاشته‌اند که اگر در جریان اخبار مربوط به دستاوردهای علمی کشور نباشی، تصور می‌کنی همگی آنها از خارج وارد شده‌اند.
طنز بی قانون؛

بالاخره مقصر چپ شدن اتوبوس معلوم شد

پیچ جاده مقصر چپ شدن اتوبوس دانشجویان بود.
عدم ایمنی سیستم حمل و نقل دانشگاه ؛

روایت مجری تلویزیونی که دانشجوی دانشگاه علوم تحقیقات بوده

مجری برنامه تهران۲۰: من خودم دانشجوی علوم تحقیقات بودم و بارها نسبت به عدم ایمنی سیستم حمل و نقل دانشگاه تذکر دادم اما ...
در پی حادثه جانگاه؛

امام خامنه‌ای درگذشت دانشجویان دانشگاه آزاد را تسلیت گفتند

در پی حادثه مصیبت‌بار درگذشت دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات، رهبر معظم انقلاب اسلامی پیام تسلیتی صادر کردند.
حوزه و دانشگاه؛

بزرگداشت روز وحدت حوزه و دانشگاه

صبح امروز همایش وحدت حوزه و دانشگاه با حضور آیت الله امامی کاشانی و آیت الله اعرافی در مدرسه عالی مطهری برگزار شد.
در پی سرقت لپ تاپ؛

دزدها هم قبلا معرفت داشتند!

اطلاعیه عجیب یک دانشجوی نابینا دانشگاه تهران در پی سرقت لپ تاپ از جلوی چشمان کم فروغش !
در مجلس شورای اسلامی بررسی شد؛

استفساریه تسری یک مقطع تحصیلی بالاتر به رزمندگان

طرح استفساریه جزء (6) بند «ث» ماده (88) قانون برنامه پنجساله ششم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران به شماره چاپ 1029 که به این کمیسیون به عنوان اصیل ارجاع شده بود، با حضور احدی از طراحان، مسؤولان ذیربط، کارشناس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی، نماینده دیوان محاسبات کشور و نماینده سازمان اداری و استخدامی کشور مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و در جلسه نهایی مورخ 5/6/1397 کمیسیون اجتماعی رد شد.
آغاز توزیع کارت از سه شنبه؛

آزمون فراگیر ارشد پیام نور ۲۳ آذر برگزار می شود

آزمون دوره‌های فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور بهمن ماه سال ۱۳۹۷ صبح روز جمعه ۲۳ آذر ۹۷ برگزار و کارت آزمون از سه شنبه توزیع می شود.
پس از دستگیری جواد رحیقی؛

دولت دانمارک از محقق ایرانی عذر خواهی کرد

مدیر طرح چشمه نور ایران، با اشاره به تلاش های وزارت امور خارجه برای حل مشکلات پیش آمده برای وی در دانمارک گفت: دولت کپنهاگ به صورت شفاهی از وی به خاطر برخورد زشتی که با این استاد دانشگاه در فرودگاه کپنهاگ شده عذر خواهی کرده است و به زودی مکاتبات لازم جهت عذرخواهی کتبی طرف دانمارکی انجام خواهد شد.
نقد دولت؛

طعنه سنگین کودکان یک مدرسه به حسن‌روحانی +عکس

طعنه سنگین کودکان یک مدرسه به حسن‌روحانی
در آستانه‌ی 13 آبان؛

دیدار دانش‌آموزان و دانشجویان با رهبر

در آستانه‌ی ۱۳ آبان، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و روز دانش‌آموز، هزاران نفر از دانش‌آموزان و دانشجویان، صبح امروز شنبه ۱۲ آبان ماه با حضور در حسینیه‌ی امام خمینی با رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.

تمرین دموکراسی دانش آموزان در مدارس بوکان

بیست و یکمین دوره انتخابات شورای دانش آموزی در بیش از ۳۶۵ مدرسه شهرستان بوکان در حال برگزاری است.
اعمال سلیقه!!!

حذف کروات از مجسمه شریعتی در دانشگاه ساری!

حذف کروات مجسمه دکتر شریعتی در دانشگاه فرهنگیان ساری
گزارشی از یک بیانیه؛

امضاهای بی‌دفاع!

چند روز پیش بیانیه‌ای از طرف برخی اساتید خطاب به رهبر معظم انقلاب و سران قوا منتشر شد که تاکنون امضاکنندگان این نامه حاضر به دفاع از امضای خود نشده‌اند.
مخبر دزفولی:

غول کنکور در حال بلعیدن آموزش و پرورش و دانشگاه است

مخبر دزفولی با بیان اینکه درحال حاضر کنکور به یک غول تبدیل شده که در حال بلعیدن آموزش و پرورش و دانشگاه است، تاکید کرد: معضل کنکور، اجرایی شدن برنامه‌ریزی‌های کلان علمی و فناوری مانند نقشه جامع علمی و سند تحول بنیادین آموزش و پرورش را به چالش کشیده است
برگزار شد؛

مجمع عمومی دانشگاه های مجازی جهان اسلام

اولین مجمع عمومی شبکه مجازی دانشگاه‌های مجازی جهان اسلام دوشنبه دوم مهر به ریاست کریم نجفی برزگر، عضو هیأت علمی دانشگاه پیام‌نور در سازمان مرکزی این دانشگاه برگزار شد.
به مناسبت بازگشایی مدارس؛

خاطره رهبر انقلاب از روز اولی که به مدرسه رفتند

به مناسبت بازگشایی مدارس خاطره‌ای از رهبر معظم انقلاب از روز اولی که به مدرسه رفتند، مشاهده می‌کنید.
صفحه  از ۱۳
نظرات و گلایه ها