سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
برگزار شد؛

اختتامیه جشنواره ورزشی بانک‌پاسارگاد

مراسم هفتمین جشنواره ورزشی پاسارگادیان در تاریخ 25 بهمن، در محل مجموعه فرهنگی-ورزشی سبز و با حضور جمعی از مدیران و بانکداران بانک‌پاسارگاد برگزار شد.
اقدامی دیگر در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی؛

بانک پاسارگاد کتابخانه احداث می کند

بانک‌پاسارگاد در راستای ایفای رسالت‌های اجتماعی خود، عملیات ساخت کتابخانه‌ی پاسارگاد در منطقه کوهدشت از توابع استان لرستان را آغاز کرد.
در راستای ایفای رسالت اجتماعی؛

اختصاص هزینه تهیه هدایای تبلیغاتی و سررسید به بازسازی مناطق زلزله‌زده توسط بانک‌پاسارگاد

بانک‌پاسارگاد در راستای ایفای رسالت‌های اجتماعی خود، همچون سال گذشته، هزینه‌ی چاپ سررسید و تهیه هدایای تبلیغاتی را به بازسازی مناطق زلزله‌زده کشور و کمک به مناطق محروم اختصاص می‌دهد.
خسرو رفیعی مطرح کرد؛

جزئیات کمک‌های گروه مالی پاسارگاد به زلزله‌زدگان

خسرو رفیعی مشاور مدیرعامل و مدیر روابط‌عمومی بانک پاسارگاد جزئیات کمک‌های این بانک و گروه مالی پاسارگاد، به هم‌میهنانمان در مناطق زلزله‌زده کرمانشاه، با بهره‌مندی از امکانات خود و همچنین کمک‌های مردمی، تشریح کرد.
در راستای کمک به زلزله زدگان؛

اهدایی بانک پاسارگاد به دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه

بانک‌پاسارگاد در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی خود، دو دستگاه آمبولانس و ۱۰ دستگاه دیالیز به دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه اهداء کرد.
برای یازدهمین سال متوالی؛

بانک‌پاسارگاد از نفرات برتر کنکور سراسری تقدیر کرد

بانک‌پاسارگاد برای یازدهمین سال متوالی، از نفرات اول تا سوم آزمون سراسری، در پنج رشته آزمایشی تقدیر کرد.
ایفای مسئولیت‌های اجتماعی؛

توسعه خدمات ویژه بانک‌پاسارگاد برای روشندلان

بانک‌پاسارگاد در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی و ارتقای کیفیت خدمات بانکی، تجهیزات و امکانات ویژه‌ای را برای روشندلان در شعبه‌های خود ایجاد کرده است.
وزیر بهداشت در بازدید از پیشرفت احداث بیمارستان؛

بیمارستان 1000تختخوابی خاتم قم پروژه‌ بی‌نظیری در سطح کشور است

دکتر سید حسن قاضی‌زاده هاشمی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، پنج‌شنبه16فروردین1397 از بیمارستان 1000تختخوابی خاتم در شهر قم که با حمایت بانک پاسارگاد و در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی این بانک ساخته‌می‌شود، بازدید کرد.وی بیان داشت که بیمارستان 1000تختخوابی خاتم قم اثر وضعی بسیار شایانی در خدمات سلامت در کل کشور خواهد داشت.
در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی؛

بانک‌پاسارگاد از نفرات برتر کنکور سراسری سال 1396 تقدیر کرد

مراسم تقدیر از نفرات برتر کنکور سراسری سال 1396، با حضور جمعی از مسئولین وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و سازمان سنجش و آموزش کشور، تعدادی از استادان برجسته دانشگاه‌های کشور، نفرات برتر کنکور سراسری و خانواده ایشان و مدیران بانک‌پاسارگاد، در تاریخ 21 آذر 1396 و در محل دانشگاه خاتم برگزار شد.
با حمایت بانک پاسارگاد؛

بازدید از بیمارستان صحرایی پاسارگاد

دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی و وحید حقانیان نماینده دفتر مقام معظم رهبری از بیمارستان‌ صحرایی بانک پاسارگاد در مناطق زلزله‌زده کرمانشاه بازدید به عمل آوردند و از امکانات درمانی ایجاد شده توسط بانک پاسارگاد در این مناطق تشکر کردند.
در پی وقوع زلزله غم‌انگیز در استان‌های غرب کشور؛

کمک بانک‌پاسارگاد به هم‌میهنانمان در مناطق زلزله‌زده غرب کشور

در پی وقوع زلزله غم‌انگیز در استان‌های غرب کشور و جان باختن و مجروح شدن شماری از هم‌میهنان عزیزمان، شرکت نسیم سلامت بانک‌پاسارگاد کمک‌های پزشکی و دارویی را مستقر کرد و تعداد 10 هزار تخته پتو و یکصد چادر امدادی به مناطق زلزله‌زده ارسال شد.
در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی؛

مدرسه‌ پاسارگاد در منطقه‌ محروم روستای سورباق شهرستان میانه افتتاح شد

بانک‌پاسارگاد در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی خود، یک باب مدرسه در منطقه‌ی بسیار محروم روستای سورباق، در دهستان گرمه شمالی بخش کندوان شهرستان میانه در استان آذربایجان شرقی افتتاح کرد.
گزارش تصویری؛

دیدار رئیس فدراسیون کشتی با دکتر قاسمی

دکتر خادم رییس فدراسیون کشتی، در مراسمی که در تاریخ 27 تیر 1396 با حضور رییسان هیأت‌های کشتی سراسر کشور، مدیرعامل ‌بانک‌پاسارگاد و جمعی از مدیران این بانک برگزار شد، با بیان این مطلب گفت: از دکتر قاسمی و همکارانشان در بانک‌پاسارگاد، به دلیل زحمات بسیاری که برای ورزش ملی کشور کشیده‌اند، قدردانی می‌کنیم.‌ وی با اشاره به ساخت آکادمی کشتی توسط این بانک ادامه داد: این اقدام ارزشمند نیز نتیجه‌ی دلسوزی و حمایت بانک‌پاسارگاد از کشتی بود که شایسته سپاسگزاری خالصانه است.
رییس فدراسیون کشتی ایران:

حضور بانک‌پاسارگاد در کنار ورزش ملی کشور، خالصانه و صادقانه است

سازمان مدیریت کشتی کشور، همواره و در تمام فراز و نشیب‌ها، حضور گرم، مثبت، خالصانه و صادقانه دکتر قاسمی مدیرعامل بانک‌پاسارگاد و همکارانشان را در کنار خود احساس کرده‌است.
در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی؛

ساخت مدرسه در روستای سورباغ شهرستان میانه توسط بانک‌پاسارگاد آغاز شد

بانک‌پاسارگاد در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی خود، ساخت یک باب مدرسه در مناطق محروم روستای سورباغ از توابع شهرستان میانه در استان آذربایجان شرقی را آغاز کرد.
دبیر اجرایی جشنواره فیلم 180 ثانیه‌ای پاسارگاد خبرداد؛

برگزاری دومین جشنواره فیلم 180 ثانیه‌ای پاسارگاد، در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی بانک‌پاسارگاد

توجه به موضوعات روز جامعه و همچنین حمایت از هنرمندان جوان، اهدافی است که بانک‌پاسارگاد را بر آن داشت تا دومین جشنواره فیلم 180 ثانیه‌ای پاسارگاد را برگزار کند. این اقدام در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی این بانک صورت گرفته‌است.
مدیرعامل شرکت شناسا اعلام کرد؛

تولید یک ربات کمک حرکتی، با حمایت بانک‌پاسارگاد

با حمایت بانک‌پاسارگاد و پس از گذراندن موفقیت‌آمیز آزمون‌های مختلف فنی، ربات اگزواسکلتون به مرحله تولید رسید.
گرایش بانک ها به فرهنگ و هنر؛

پاسارگاد ،مسئولیت اجتماعی و هنر

با توجه به رقابت فشرده بانک ها برای جذب مشتری ،همچنین نظر به ثابت بودن و بخشنامه­ های بودن نرخ خدمات مختلف از جمله بهره وام در کلیه بانک ها و ابلاغ آن توسط بانک مرکزی ،رقابت بر سر نرخ خدمات توسط بانک­ ها کارکرد و کارایی چندانی ندارد و ضرورتا بانک­ ها باید از طریق سایر راهکارها دست به جذب مخاطب و مشتری بزنند.تبلیغات و اطلاع رسانی در مورد خدمات مختلف و تلاش برای نوآوری در خدمات و همچنین تبلیغات غیر مستقیم در قالب ایفای نقش مسئولیت های اجتماعی ،از جمله مهمترین برنامه هایی است که در دستور اغلب بانک­ های کشور وجود دارد.
مسئولیت پذیری اجتماعی؛

بررسی تاثیر مسئولیت پذیری اجتماعی سازمان به وفاداری مشتریان (بانک پاسارگاد اهواز)

اهمیت مسئولیت اجتماعی شرکت در حال افزایش است و نتایج استراتژیکی برای شرکت¬ها در بر دارد.
با مشارکت بانک پاسارگاد صورت گرفت؛

آغاز روند ساخت آکادمی ملی کشتی ایران + گزارش تصویری

روند ساخت آکادمی ملی کشتی با مشارکت بانک پاسارگاد و همکاری صورت گرفته از سوی مسئولان شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی و مدیریت مجموعه ورزشی آزادی تهران آغاز شد.
صفحه  از ۲
نظرسنجی
تا چه اندازه از عملکرد بانک پاسارگاد در خدمات رسانی به مشتریان در سطح شعب ، رضایت دارید؟
کم
متوسط
زیاد
نظرات و گلایه ها