سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
ارائه خدمات با طبقه بندی مشتریان؛

بانکداری جامع (Universal Banking) چیست؟

«بانکداری جامع» اصطلاحی است که در مورد موسسات مالی به کار می‌رود که پیشنهادهایی در ابعاد وسیع در زمینه خدمات بانکی به مشتریان خود ارائه می‌دهند و بر اساس الزام بانک مرکزی، مقرر شده است تا بانک‌ها مشتریان خود را بر اساس معیارهایی طبقه‌بندی کرده و خدمات خود را متناسب با طبقه مشتریان ارائه کنند که اهم آن عبارتند از : بانکداری خرد، بانکداری تجاری، بانکداری شرکتی و بانکداری سرمایه‌ای.
به گزارش روابط‌عمومی بانک‌پاسارگاد؛

کودکان با «سرزمین کودک» بانک‌پاسارگاد، بانکداری می‌آموزند

بانک پاسارگاد در اقدامی ابتکاری و با هدف آموزش، فرهنگ‌سازی و سرگرمی کودکان و نوجوانان، از نرم‌افزار موبایلی (اپلیکیشن) تحت‌عنوان «سرزمین کودک» بانک‌پاسارگاد رونمایی کرد.
بانکداری نوین؛

با اپلیکیشن «سرزمین کودک» بانک پاسارگاد آشنا شوید

اپلیکیشن «سرزمین کودک»، نرم‌افزار بانک پاسارگاد است. این اپلیکیشن امکان بازی تعاملی (با هدف آشنایی کودکان با محیط بانک و مفهوم پس‌انداز)، پخش داستان به همراه تصویر و صدا، آموزش طراحی و نقاشی، پخش کارتون، رنگ‌آمیزی و بازی را با هدف تعامل بیشتر کودکان و نوجوانان با مفاهیم بانکداری، فرهنگ‌سازی و سرگرمی فراهم کرده است. نسخه اندروید اپلیکیشن «سرزمین کودک» را می‌توانید از طریق سایت این بانک دانلود کنید.
بانک پاسارگاد هشدار داد؛

لزوم رعایت مسائل امنیتی در استفاده از درگاه‌های بانکداری‌الکترونیکی

بانک‌پاسارگاد جهت افزایش هر چه بیشتر امنیت در استفاده از درگاه‌های بانکداری‌الکترونیکی و جلوگیری از سوء استفاده سودجویان نکاتی را یادآور شد.
بانکداری‌اجتماعی؛

تسهیل تعاملات مالی میان افراد با برنامه موبایلی بانکداری‌اجتماعی بانک‌پاسارگاد (ویپاد)

بانک‌پاسارگاد جهت تسهیل تعاملات مالی میان افراد از طریق شماره تلفن‌همراه و با توجه به ضرورت حرکت در حوزه بانکداری‌اجتماعی (Social Banking) به منظور افزایش رضایتمندی مشتریان، اقدام به طراحی و توسعه محصولی جدید در حوزه بانکداری دیجیتالی با عنوان "ویپاد" کرده‌ است.
روابط عمومی بانک‌‌پاسارگاد؛

دریافت رمز پویا از طریق سامانه‌های بانکداری‌الکترونیک بانک‌پاسارگاد

به منظور کاهش مخاطرات مرتبط با استفاده از رمز دوم کارت‌های بانکی، افزایش امنیت و جلوگیری از سوء استفاده سودجویان، امکان فعال‌سازی و دریافت رمز دوم کارت به‌صورت رمز پویا و یک بار مصرف، با سهولت و بدون نیاز به نصب اپلیکیشن‌های جدید، از طریق سامانه‌های بانکداری‌الکترونیک بانک‌پاسارگاد فراهم است.

نکات امنیتی در استفاده از بانکداری مجازی

دراین نوشتار چند نکته را برای حفظ امنیت شما در بانکداری اینترنتی یادآور می شویم.

با بانکداری مجازی بانک پاسارگاد آشنا شوید

بانکداری مجازی بانک پاسارگاد، طیف وسیعی از خدمات بانکی را در هر زمان و هر مکان در اختیار شما قرار می دهد. این خدمت به مشتری امکان می دهد از طریق برقراری ارتباط توسط اینترنت بتواند بسیاری از امور بانکی خود را انجام دهد. تنها با داشتن یک ارتباط اینترنتی در هر جای دنیا می توانید از خدمات بانکداری مجازی بانک پاسارگاد بهره مند شوید.
نوآوری دیگری از بانک ‌پاسارگاد؛

اپلیکیشن بانکداری اجتماعی بانک‌‌پاسارگاد (ویپاد)

بانک‌پاسارگاد در ادامه حرکت در مسیر بانکداری دیجیتال اقدام به طراحی و توسعه محصولی جدید در حوزه بانکداری اجتماعی با عنوان "ویپاد" کرده است.
طی تفاهم‌نامه‌ای 3 جانبه محقق خواهد شد؛

ایجاد مؤسسه تأمین مالی صادرات مبتنی بر خرید دِین (فورفیتینگ)

در جهت حمایت از صادرات و مشارکت بخش خصوصی در تأمین مالی تجاری، گروه ارزش‌آفرینان پاسارگاد پیشنهاد و طرحی را مبنی بر تأسیس مؤسسه تهران فورفیتینگ (Tehran Forfaiting Association) به بانک توسعه صادرات و صندوق ضمانت صادرات ایران ارایه کرد که در نتیجه‌ی آن صبح روز شنبه مورخ 30 دی 1396 یادداشت تفاهمی سه‌جانبه بین مدیران‌ عامل این بانک، صندوق و همچنین شرکت گروه ارزش‌آفرینان پاسارگاد به امضاء رسید.
با همت شرکت شناسا صورت گرفت؛

حضور پررنگ پاسارگاد در نشست تخصصی سرمایه‌گذاری فناوری صندوق‌های جسورانه

نخستین نشست سرمایه‌گذاری فناوری با حضور صندوق‌های سرمایه‌گذاری مخاطره‌پذیر کشورهای عضو دی-هشت با رویکرد هم‌افزایی بین صندوق‌های مخاطره‌پذیر کشورهای عضو D8 در تاریخ 13 و 14 آذر 96 در پارک فناوری پردیس برگزار شد.
عضو هیأت‌عامل بانک پاسارگاد بررسی نمود؛

ارزیابی شاخص‌های امنیتی فناوری اطلاعات در مورد سامانه‌های بانکی

صنعت بانکداری به‌عنوان یکی از ساختارهای حیاتی کشور دسته‌بندی شده‌است. به‌همین‌ دلیل پیاده‌سازی سیاست‌های امنیت فضای تولید و تبادل اطلاعات و ارتباطات برای این صنعت بسیار مهم است و باید برای آن برنامه‌ریزی دقیقی صورت بگیرد.
ارزیابی عملکرد بانک پاسارگاد؛

ارزيابي عملکرد بانکداري الکترونيک با تلفيق BSC و تحليل شبکه اي فازي

ارزيابي عملکرد در تسهيل اثربخشي سازماني، يک وظيفه مهم و حياتي است. رويکرد کارت امتيازي متوازن، يک چارچوب سنجش عملکرد است که با مجموعه اي از مقياس هاي مالي و غير مالي، نگاهي جامع به عملکرد سازمان دارد.
وزیر ارشاد در مراسم رونمایی از آثار جدید موزه هنرهای تجسمی؛

بانک پاسارگاد، بانک پیشرو در حوزه اقتصاد فرهنگ است

به گزارش روابط‌عمومی بانک‌پاسارگاد، در این مراسم که با حضور دکتر جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، جمعی از هنرمندان بنام، مدیران بانک‌پاسارگاد و گروهی از هنردوستان در محل موزه برگزار شد، دکتر علی جنتی طی سخنانی به لزوم حمایت از فرهنگ و هنر کشور اشاره کرده و گفت: امروز فرهنگ و هنر ایران‌زمین به رغم پیشینه طولانی، شهرت جهانی و پدیدآورندگانِ صاحب‌نام از دو مانع عمده رنج می‌برد.
همایش انجمن حسابداری ایران؛

دکتر قاسمی: استانداردهای بین المللی گزارشگری مالی، از الزامات بنگاه های اقتصادی است

همایش سالانه انجمن حسابداری ایران با عنوان «نظارت و انضباط مالی» با حمایت بانک‌پاسارگاد در ۱۶ آذر سال 1395، مصادف با روز بزرگداشت «حسابدار»، در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار شد. نظارت و انضباط مالی و تأثیر آن در کاهش فساد اداری، نقش سازمان‌های نظارتی در انضباط مالی ارگان‌‌های دولتی و خصوصی و به‌کارگیری استانداردهای جدید حسابداری از جمله محورهای مهم این همایش بودند.

همزمان با افتتاح باشگاه نوگلان بانک پاسارگاد، کارت "نوگلان پاسارگاد" رونمایی شد

کارت "نوگلان ‌پاسارگاد " همزمان با افتتاح باشگاه نوگلان بانک‌پاسارگاد رونمایی شد.
نظرسنجی
تا چه اندازه از عملکرد بانک پاسارگاد در خدمات رسانی به مشتریان در سطح شعب ، رضایت دارید؟
کم
متوسط
زیاد
نظرات و گلایه ها