سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
تقدیر نفرات برتر کنکور؛

تقدیر بانک پاسارگاد از نفرات برتر کنکور سراسری برای یازدهمین سال متوالی

بانک‌پاسارگاد برای یازدهمین سال متوالی، از نفرات برتر آزمون سراسری سال 1397 تقدیر به عمل خواهد آورد.
نمای شعب بانکی؛

شعب زیبای پاسارگاد

در کنار خدمات رسانی شایسته ،مشتری مدار و روزآمد بانک پاسارگاد، توجه به زیبایی شعب بشکلی خاص،مورد توجه مدیران این بانک خصوصی بوده است. هماهنگی نمای شعب با محیط پیرامون و توجه به ابعاد زیباشناختی در طراحی نمای شعب، چشم نوازی خاصی را سبب شده و زیبایی بصری قابل تحسینی را خلق نموده است.

آمار هفت ساله سهامداران بالای یک درصد بانک پاسارگاد

جهت شفافیت بیشتر بانک پاسارگاد اسامی افراد حقیقی و حقوقی که طی هفت سال( از سال 89 تا 94) سهام بالای یک درصد را در این بانک را در اختیار داشته اند را اعلام کرد.

صورت های مالی حسابرسی شده 11 ساله بانک پاسارگاد

در طی سال های فعالیت بانک پاسارگاد، هر ساله گزارش عملکرد و صورت های مالی این بانک به صورت شفاف در اختیار سهامداران و سایر ذینفعان قرار گرفته است. گزارش زیر، گزارش عملکرد صورت های مالی حسابرسی شده 11 سال اول فعالیت بانک پاسارگاد را به تفکیک سال، ارایه می نماید.

آشنایی با طرح ریتون باشگاه مشتریان بانک پاسارگاد

دنیای امروز به دنیای تکنولوژی مبدل شده و فضای حاکم بر زندگی امروز بشر را به مکانیزه کردن و آسان‌تر نمودن کلیه فعالیت‌ها، حتی فعالیت‌هایی که به نظر غیرممکن و یا دشوار می‌آمدند، رهنمون ساخته است. رشد چشمگیر فناوری‌های ارتباطی و اطلاعاتی منجر به تحولات شگرف در همه ابعاد مختلف اقتصادی و از آن جمله ساختار و عملکرد بازارهای پولی و مالی شده است. ظهور پدیده‌هایی چون تجارت مجازی و بانکداری مجازی از نتایج عمده این تغییرات گسترده در عرصه بانکداری و تجارت است که علاوه بر تسهیل امور مشتریان بانک‌ها، روش‌های سنتی بانکداری را نیز متحول ساخته است.

آشنایی با خدمات CIP بانک پاسارگاد برای مشتریان وفادار

بانک پاسارگاد خدمات رفاهی ویژه ای برای مشتریان وفادار خود در نظر گرفته است از این رو برای مشتریان وفاداری که دارای رده های فرین، زرین و یا سیمین باشند، می توانند از جایگاه تشریفات فرودگاه امام خمینی (ره) بهره مند شوند. در زیر شرایط استفاده از این خدمت آورده شده است.

راهنمای افتتاح حساب ایرانیان خارج از کشور در پاسارگاد

در پاسخ به درخواست های بی شمار هموطنان گرامی خارج از کشور که متقاضی افتتاح حساب در بانک پاسارگاد بودند ، این بانک نمونه های مربوط به برگ وکالتنامه در دو نوع (مخصوص افتتاح حساب های بانکی) منتشر کرد تا با مطالعه و آگاهی از شرایط و مقررات آن ها از طریق وکیل خود اقدام به افتتاح حساب مورد نظر نمایند .

تاریخچه مدیریت ریسک در بانک پاسارگاد

در راستای حفظ و ارتقاء منافع ذی نفعان، بانک پاسارگاد با فعال نمودن کمیته های مدیریت ریسک در سه سطح عالی ( متشکل از اعضای هیات مدیره وهیات عامل)، فرعی (متشکل از مدیران امور) و کارشناسی (کارشناسان خبره واحدها) سعی در مدیریت انواع مخاطرات بالقوه و بالفعل پیش رو داشته است.

آنچه در رابطه با بانک پاسارگاد باید بدانید

بانک پاسارگاد حاصل یک تفکر 8 ساله است که از سال 1376 توسط مدیران یا راهبران فکری آن پایه‌گذاری شده و از نیمه دوم سال 1383 گام‌های اجرایی برای تاسیس بانک برداشته است. در زیر تاریخچه و نحوه تاسیس و همچنین اهداف بانک پاسارگاد را به بیان سایت رسمی این بانک می خوانید.

آشنایی با طرح های باشگاه مشتریان بانک پاسارگاد

بانک پاسارگاد با در نظر گرفتن نیازهای حال و آتی ذی نفعان در عرصه های ملی و بین المللی ضمن تأکید بر بانکداری سبز و مسئولیت های اجتماعی خود، برای کلیه ذی نفعان خلق ارزش می نماید و از شعار "حق با مشتری است" عبور کرده و به باور "مشتری ذات بانک است" عینیت می بخشد تا بتواند روند توسعه پایدار بانک در ابعاد ملی و بین المللی را تضمین نماید، از این رو بانک پاسارگاد با هدف ارج نهادن به اعتماد و همراهی شما مشتریان عزیز، به ویژه مشتریان خاص و وفادار اقدام به راه اندازی باشگاه مشتریان بانک پاسارگاد و نظام امتیاز دهی متناسب با میزان تعامل مشتریان با بانک نموده است.

آشنایی با گروه مالی پاسارگاد

بانک پاسارگاد در جهت گسترش فعالیت های بانک و همچنین افزایش ارائه خدمات گوناگون به مشتریان خود، با سرمایه گذاری، در جهت پدید آمدن شرکت های موثری بر آمده است. در مطلب زیر با این شرکت ها آشنا شوید.
مصطفی بهشتی‌روی تشریح کرد؛

حضور گسترده‌ بانک پاسارگاد در عرصه‌های بین‌المللی

عضو هیات مدیره بانک پاسارگاد از افتتاح نخستین شعبه خارجی این بانک در آینده نزدیک در هند خبر داد و گفت: این شعبه کارگزار تمام بانک‌های کشور است.
گسترش خدمات بانکداری الکترونیک در بانک پاسارگاد؛

بانک‌پاسارگاد پیشرو در ارایه خدمات بانکداری‌مجازی

بانک‌پاسارگاد، به‌عنوان بانکی پیشرو در ارایه انواع خدمات بانکداری‌الکترونیک، برای اولین بار در شبکه بانکی کشور، از سال 1389، سیستم بانکداری‌مجازی خود را با قابلیت‌های متفاوت از اینترنت‌بانک‌های آن زمان به مشتریان خود عرضه کرده‌است و اینک با رونمایی از کیپاد و محصولاتی که به زودی رونمایی خواهد شد، قصد دارد در عرصه تحول دیجیتالی نیز سرآمد و پیشرو باشد.

گذری بر خدمات بانکداری الکترونیک بانک پاسارگاد

امروزه بانکداری‌الکترونیک، بخشی اجتناب‌ناپذیر از سیستم بانکی کشور است. بخشی که به‌علت عواملی مانند کاهش هزینه‌ها و تسریع در ارایه خدمات، باعث افزایش رضایت‌مندی مشتریان می‌شود. علاوه بر این، تأثیر بسیار مثبتی در کاهش آلودگی هوا، کاهش رفت‌و آمدهای غیرضروری، رفع تبعات ناشی از آن و صرفه‌جویی در وقت و هزینه مردم دارد که به دنبال آن حفظ محیط ‌زیست و افزایش کارایی را در پی خواهد داشت.
سامانه همراه بانک پاسارگاد؛

همراه بانک‌ پاسارگاد ( موبایل‌بانک) ارتقاء یافت

بانک پاسارگاد خدمت همراه‌بانک (موبایل بانک) را همراه با دیگر خدمات نوین بانکی خود ارائه می‌دهد. مشتریان گرامی با در دست داشتن یک گوشی تلفن همراه می‌توانند در تمام مدت شبانه‌روز از خدمات سامانه همراه بانک پاسارگاد بهره‌مند شوند.
قابل توجه واردکنندگان کالا با ارز آزاد؛

آمادگی بانک پاسارگاد برای گشایش اعتبار اسنادی دیداری

به آگاهی هم‌میهنان گرامی می‌رساند؛ بانک‌پاسارگاد آمادگی گشایش اعتبار اسنادی دیداری را برای کلیه گروه‌های دارای ثبت سفارش با نوع تأمین ارز متقاضی و نوع عملیات بانکی بر اساس بخشنامه بانک مرکزی دارد.

تبدیل شماره حساب بانک پاسارگاد به شماره شبا

کاربران محترم و مشتریان عزیز بانک پاسارگاد می توانند با اتصال به لینک زیر(متعلق به بانک پاسارگاد بوده و مستقر بر سرور خود بانک می باشد. هیچ سرور واسطی وجود ندارد). اقدام به تبدیل متقابل شماره حساب و شماره شبای خود در بانک پاسارگاد نمایند. www.bpi.ir/sheba

محاسبه سود سپرده در بانک پاسارگاد

کاربران محترم و مشتریان عزیز بانک پاسارگاد می توانند با اتصال به لینک زیر(متعلق به بانک پاسارگاد بوده و مستقر بر سرور خود بانک می باشد. هیچ سرور واسطی وجود ندارد). اقدام به محاسبه سود سپرده خود نمایند. لازم به ذکر است که با تغییر در سود سپرده ها، نیاز به تغیر در درصدهای مطرح در نرم افزار بوده که با بروز رسانی درصدها در سامانه بانک پاسارگاد، در پایگاه حاضر نیز، تغییرات اعمال خواهد شد. www1.bpi.ir/calcaccounts1
برای نخستین بار در سیستم بانکداری کشور محقق شد؛

افتتاح سپرده ویژه معاملات آنلاین سهام در شعبه های بانک پاسارگاد

بانک‌پاسارگاد در اقدامی دیگر، برای نخستین بار در سیستم بانکی کشور، اقدام به ارایه سپرده ویژه‌معاملات آنلاین سهام کرد.
روابط‌عمومی بانک‌پاسارگاد گزارش داد؛

مروری بر خدمات بانکداری الکترونیک بانک پاسارگاد

بانکداری مجازی بانک پاسارگاد، طیف وسیعی از خدمات بانکی را در هر زمان و هر مکان در اختیار مشتریان گرامی قرار می دهد.
صفحه  از ۲
نظرسنجی
تا چه اندازه از عملکرد بانک پاسارگاد در خدمات رسانی به مشتریان در سطح شعب ، رضایت دارید؟
کم
متوسط
زیاد
نظرات و گلایه ها