سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
با حضور وزیر ارتباطات در دانشگاه خاتم برگزار شد؛

نخستین کنفرانس بین‌المللی مدیریت ‌دانش با رویکرد توسعه

نخستین کنفرانس بین‌المللی مدیریت ‌دانش با رویکرد توسعه (KM4D) و اولین جایزه مدیریت ‌دانش، به همت «انجمن مدیریت ایران» و با همکاری «انجمن مدیریت دانش اتریش» و «دانشگاه خاتم» برگزار شد.
با حضور دکتر قاسمی؛

نوبخت در جمع مدیران عامل بانک‌ها+تصاویر

صبح امروز مراسم امضای تفاهم‌نامه تامین منابع مالی بازسازی مناطق سیل زده بین سازمان برنامه و بودجه و بانک‌ها با حضور محمدباقر نوبخت و مدیران عامل بانک‌ها روز دوشنبه (3 تیرماه) در محل سازمان برنامه و بودجه برگزار شد.
با حضور قائم‌مقام وزیر علوم؛

برگزاری گرامیداشت مقام روز معلم در دانشگاه خاتم

مراسم گرامیداشت مقام معلم و تقدیر از استادان دانشگاه خاتم و بانک‌پاسارگاد، در تاریخ 11 اردیبهشت سال 1398، در محل دانشگاه خاتم و با حضور قائم مقام وزیر علوم،تحقیقات و فناوری، مدیرعامل بانک‌پاسارگاد، رییس دانشگاه خاتم، اعضای هیأت‌امنای دانشگاه، جمعی از مدیران بانک، استادان و معلمان برگزار شد.
با حضور معاون اول رییس‌جمهور؛

ششمین همایش ملی پیشرفت و توسعه علمی کشور برگزار شد

ششمین همایش ملی پیشرفت و توسعه علمی کشور با موضوع رسالت انجمن‌های علمی در تبیین مسائل راهبردی کشور، با حضور دکتر جهانگیری معاون اول رییس‌جمهور و دکتر غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در تاریخ 30 بهمن 1397 و در محل دانشگاه خاتم برگزار شد.
با حمایت بانک‌پاسارگاد برگزار شد؛

سومین کنفرانس ملی فرهنگ‌سازمانی با حمایت از تولید ملی

سومین کنفرانس ملی فرهنگ‌سازمانی با حمایت از تولیدملی در بستر اقتصاد مقاومتی و همچنین مراسم اعطای سومین جایزه مسئولیت‌اجتماعی مدیریت، در تاریخ 2 و 3 بهمن، با حمایت بانک‌پاسارگاد و در دانشگاه خاتم برگزار شد.
دبیر کنفرانس ملی فرهنگ سازمانی؛

برگزاری سومین کنفرانس فرهنگ سازمانی با رویکرد حمایت از تولید ملی در بستر اقتصاد مقاومتی

دبیر کنفرانس ملی فرهنگ سازمانی از برگزاری سومین کنفرانس با رویکرد حمایت از تولید ملی در بستر اقتصاد مقاومتی و همچنین سومین جایزه مسوولیت‌های اجتماعی مدیریت در روزهای دوم و سوم بهمن ماه سال جاری خبر داد.
اعتماد سهامداران به بانک پاسارگاد:

بانک پاسارگاد، تمام‌قد پای حقوق ذی‌نفعان و سهامداران ایستاده است

سهامداران بانک پاسارگاد درجلسه مجمع عمومی عادی سالیانه نوبت دوم، برای سال مالی منتهی‌به ۳۰ اسفند ۹۵، در تالار کشور جمع شده و با حضور حداکثری از این بانک در تأمین حقوق ذی‌نفعان حمایت کردند.
حمایت و تجاری‌سازی ایده‌های نو؛

در دومین رویداد نوآورانه فین تک ایده‌ها تا پایان مرحله تجاری‌سازی حمایت می‌شوند

نخستین جشنواره و دومین رویداد نوآورانه فین‌تک (fintechfest) با هدف حمایت و تجاری‌سازی ایده‌های نو، حل مسائل جدید و معرفی استارت‌آپ‌های حوزه بانکداری، پرداخت الکترونیکی و بورس برگزار می‌شود.
بنابر اعلام بانک پاسارگاد:

برگزاری کنفرانس ملی فرهنگ ‌سازمانی با رویکرد توسعه و جایزه مسئولیت‌اجتماعی

کنفرانس ملی فرهنگ ‌سازمانی با رویکرد توسعه و جایزه مسئولیت‌اجتماعی، با حضور سیدرضا صالحی امیری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، علی‌اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی‌اتمی‌ایران، اندیشمندان، صاحب‌نظران، استادان و علاقه‌مندان، به همت انجمن مدیریت ایران و دانشگاه خاتم برگزار شد.

همکاری علمی پروفسور دانیل دنیسون با کنفرانس ملی فرهنگ سازمانی

کنفرانس ملی فرهنگ سازمانی با رویکرد توسعه در 27 بهمن 1395، توسط انجمن مدیریت ایران و با همکاری دانشگاه خاتم برگزار می‌شود.
با حضور وزیر ارشاد، رییس سازمان انرژی اتمی و اندیشمندان برگزار شد؛

کنفرانس ملی فرهنگ سازمانی با رویکرد توسعه و جایزه مسئولیت اجتماعی مدیریت برگزار شد

کنفرانس ملی فرهنگ ‌سازمانی با رویکرد توسعه و جایزه مسئولیت‌اجتماعی، با حضور دکتر سیدرضا صالحی امیری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، دکتر علیاکبر صالحی رییس سازمان انرژی‌اتمی‌ایران، اندیشمندان، صاحبنظران، استادان و علاقمندان، به همت انجمن مدیریت ایران و دانشگاه خاتم برگزار شد.
با حمایت سازمان های بزرگ دولتی و خصوصی انجام می گیرد؛

برگزاری کنفرانس ملی فرهنگ سازمانی با رویکرد توسعه و جایزه مسئولیت اجتماعی برای اولین بار در کشور

انجمن مدیریت ایران " کنفرانس ملی فرهنگ سازمانی با رویکرد توسعه " را در تاریخ 27 بهمن ماه 1395 در محل دانشگاه خاتم با حمایت بیش از 50 سازمان بزرگ دولتی و خصوصی، دانشگاه‌ها و انجمن‌های معتبر و با حضور جمع کثیری از مدیران ارشد کشور برگزار خواهد کرد.
چهارمین همایش پیشرفت و توسعه علمی کشور؛

شورای انجمن های علمی ایران، با حمایت وزارت علوم، بانک پاسارگاد، دانشگاه خاتم و انجمن های علمی برگزار کرد

چهارمین همایش پیشرفت و توسعه علمی کشور، با حضور وزیر علوم و وزیر کشور، توسط شورای انجمن‌های علمی ایران و با حمایت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، بانک‌پاسارگاد، دانشگاه خاتم و انجمن‌های علمی، در تاریخ 3 آبان 1395 برگزار شد.
مدیرعامل بانک پاسارگاد:

راهکارهای لازم جهت تعامل بانک ها با بانکداری بین الملل

دکتر مجید قاسمی مدیرعامل بانک‌پاسارگاد در بیست و هفتمین همایش بانکداری اسلامی که با عنوان "تعامل نظام بانکداری بدون ربا با بانکداری بین‌الملل" برگزار شد، در خصوص مبحث "راهکارهای لازم جهت ایجاد بستر مناسب با هدف تعامل بانک‌ها با بانکداری بین‌الملل" سخنرانی کرد.
مهندس پورمند:

شرکت میدکو، نمونه بارز اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی است

نهمین همایش مشترک انجمن مدیریت ایران و دانشگاه خاتم، با عنوان همایش علمی، کاربردی اقتصاد مقاومتی در تاریخ 31 اَمرداد سال 1395، در محل دانشگاه خاتم و با حضور استادان برجسته کشور، اقتصاددانان، اعضای انجمن‌های علمی، اعضای انجمن مدیریت ایران، کارشناسان و جمعی از دانشجویان برگزار شد.
دکتر قاسمی در اجلاس ملی اقتصاد زیستی:

اقتصاد مقاومتی، یک ثروت ملی است

اقتصاد مقاومتی یک شعور و ثروت ملی و یک دارایی بسیار ارزشمند است که باید نسبت به آن توجه ویژه‌ای به‌عمل آورد.
دکترخلعتبری و اقتصاد مقاومتی؛

الزامات و پیش نیازهای اقتصاد مقاومتی و رتبه بندی آن ها

سومین همایش مشترک انجمن مدیریت ایران و دانشگاه خاتم، با عنوان همایش علمی، کاربردی اقتصاد مقاومتی در تاریخ 28 دی 1394، در محل دانشگاه خاتم و با حضور استادان برجسته کشور، اقتصاددانان، اعضای انجمن‌های علمی، اعضای انجمن مدیریت ایران، کارشناسان و جمعی از دانشجویان برگزار شد.
دومین همایش اقتصاد مقاومتی؛

دکتر قاسمی: مفاهیم و مبانی نظری اقتصاد مقاومتی

دومین همایش مشترک انجمن مدیریت ایران و دانشگاه خاتم، با عنوان همایش علمی، کاربردی اقتصاد مقاومتی در تاریخ 29 آذر 1394، در محل دانشگاه خاتم و با حضور استادان برجسته کشور، اقتصاددانان، اعضای انجمن‌های علمی، اعضای انجمن مدیریت ایران، کارشناسان و جمعی از دانشجویان برگزار شد.
دکتر هشی در دانشگاه خاتم؛

عوامل موثر برکارایی بانک ها

مراسم سخنرانی دکتر ایرج هشی، اقتصاددان برجسته کشور و استاد دانشگاه استافوردشایر انگلستان، با موضوع عوامل موثر بر کارایی بانک‌ها؛ مقایسه کشورهای در حال گذار به اقتصاد بازار مبنا، در تاریخ 16 مهر 1394 و در دانشگاه خاتم برگزار شد.
در همایش بانکداری اسلامی؛

دکتر قاسمی: تعاملات بانکی بین‌المللی ایران پس از لغو تحریم‌ها

عدم دسترسی به بازارهای پولی بین‌المللی، عواقب و نارسایی‌هایی بسیاری را ایجاد کرده، در حالی که این بخش، پیشانی روابط بین‌الملل است. در واقع بنوعی می توان گفت که سیستم بانکی حتی موثرتر از دستگاه دیپلماسی خارجی کشور، در رابطه با ارتقای جایگاه ایران در سطح بین‌المللی می تواند نقش ایفا کند.
صفحه  از ۲
نظرسنجی
تا چه اندازه از عملکرد بانک پاسارگاد در خدمات رسانی به مشتریان در سطح شعب ، رضایت دارید؟
کم
متوسط
زیاد
نظرات و گلایه ها