سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
اعتماد سهامداران به بانک پاسارگاد:

بانک پاسارگاد، تمام‌قد پای حقوق ذی‌نفعان و سهامداران ایستاده است

سهامداران بانک پاسارگاد درجلسه مجمع عمومی عادی سالیانه نوبت دوم، برای سال مالی منتهی‌به ۳۰ اسفند ۹۵، در تالار کشور جمع شده و با حضور حداکثری از این بانک در تأمین حقوق ذی‌نفعان حمایت کردند.
بنابر اعلام بانک پاسارگاد:

برگزاری کنفرانس ملی فرهنگ ‌سازمانی با رویکرد توسعه و جایزه مسئولیت‌اجتماعی

کنفرانس ملی فرهنگ ‌سازمانی با رویکرد توسعه و جایزه مسئولیت‌اجتماعی، با حضور سیدرضا صالحی امیری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، علی‌اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی‌اتمی‌ایران، اندیشمندان، صاحب‌نظران، استادان و علاقه‌مندان، به همت انجمن مدیریت ایران و دانشگاه خاتم برگزار شد.

همکاری علمی پروفسور دانیل دنیسون با کنفرانس ملی فرهنگ سازمانی

کنفرانس ملی فرهنگ سازمانی با رویکرد توسعه در 27 بهمن 1395، توسط انجمن مدیریت ایران و با همکاری دانشگاه خاتم برگزار می‌شود.
چهارمین همایش پیشرفت و توسعه علمی کشور؛

شورای انجمن های علمی ایران، با حمایت وزارت علوم، بانک پاسارگاد، دانشگاه خاتم و انجمن های علمی برگزار کرد

چهارمین همایش پیشرفت و توسعه علمی کشور، با حضور وزیر علوم و وزیر کشور، توسط شورای انجمن‌های علمی ایران و با حمایت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، بانک‌پاسارگاد، دانشگاه خاتم و انجمن‌های علمی، در تاریخ 3 آبان 1395 برگزار شد.
مدیرعامل بانک پاسارگاد در همایش سالانه انجمن حسابداری ایران؛

اغلب بانک ها در ایران کربانکینگ ندارند

مدیرعامل بانک پاسارگاد گفت: رسیدن به استانداردهای گزارشگری مالی بانک‌ها نیاز به سیستم کربانکینگ قوی دارد، در حالی که خیلی از بانک‌های ما کربانکینگ ندارند و از امکانات تکنولوژیک بی‌بهره‌اند.
همایش انجمن حسابداری ایران؛

دکتر قاسمی: استانداردهای بین المللی گزارشگری مالی، از الزامات بنگاه های اقتصادی است

همایش سالانه انجمن حسابداری ایران با عنوان «نظارت و انضباط مالی» با حمایت بانک‌پاسارگاد در ۱۶ آذر سال 1395، مصادف با روز بزرگداشت «حسابدار»، در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار شد. نظارت و انضباط مالی و تأثیر آن در کاهش فساد اداری، نقش سازمان‌های نظارتی در انضباط مالی ارگان‌‌های دولتی و خصوصی و به‌کارگیری استانداردهای جدید حسابداری از جمله محورهای مهم این همایش بودند.
مدیرعامل بانک پاسارگاد:

راهکارهای لازم جهت ایجاد بستر مناسب با هدف تعامل بانک ها با بانکداری بین الملل

دکتر مجید قاسمی مدیرعامل بانک‌پاسارگاد در بیست و هفتمین همایش بانکداری اسلامی که با عنوان "تعامل نظام بانکداری بدون ربا با بانکداری بین‌الملل" برگزار شد، در خصوص مبحث "راهکارهای لازم جهت ایجاد بستر مناسب با هدف تعامل بانک‌ها با بانکداری بین‌الملل" سخنرانی کرد.
مهندس پورمند:

شرکت میدکو، نمونه بارز اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی است

نهمین همایش مشترک انجمن مدیریت ایران و دانشگاه خاتم، با عنوان همایش علمی، کاربردی اقتصاد مقاومتی در تاریخ 31 اَمرداد سال 1395، در محل دانشگاه خاتم و با حضور استادان برجسته کشور، اقتصاددانان، اعضای انجمن‌های علمی، اعضای انجمن مدیریت ایران، کارشناسان و جمعی از دانشجویان برگزار شد.
دکتر قاسمی در اجلاس ملی اقتصاد زیستی:

اقتصاد مقاومتی، یک ثروت ملی است

اقتصاد مقاومتی یک شعور و ثروت ملی و یک دارایی بسیار ارزشمند است که باید نسبت به آن توجه ویژه‌ای به‌عمل آورد.
دکترخلعتبری و اقتصاد مقاومتی؛

الزامات و پیش نیازهای اقتصاد مقاومتی و رتبه بندی آن ها

سومین همایش مشترک انجمن مدیریت ایران و دانشگاه خاتم، با عنوان همایش علمی، کاربردی اقتصاد مقاومتی در تاریخ 28 دی 1394، در محل دانشگاه خاتم و با حضور استادان برجسته کشور، اقتصاددانان، اعضای انجمن‌های علمی، اعضای انجمن مدیریت ایران، کارشناسان و جمعی از دانشجویان برگزار شد.
دومین همایش اقتصاد مقاومتی؛

دکتر قاسمی: مفاهیم و مبانی نظری اقتصاد مقاومتی

دومین همایش مشترک انجمن مدیریت ایران و دانشگاه خاتم، با عنوان همایش علمی، کاربردی اقتصاد مقاومتی در تاریخ 29 آذر 1394، در محل دانشگاه خاتم و با حضور استادان برجسته کشور، اقتصاددانان، اعضای انجمن‌های علمی، اعضای انجمن مدیریت ایران، کارشناسان و جمعی از دانشجویان برگزار شد.
دکتر هشی در دانشگاه خاتم؛

عوامل موثر برکارایی بانک ها

مراسم سخنرانی دکتر ایرج هشی، اقتصاددان برجسته کشور و استاد دانشگاه استافوردشایر انگلستان، با موضوع عوامل موثر بر کارایی بانک‌ها؛ مقایسه کشورهای در حال گذار به اقتصاد بازار مبنا، در تاریخ 16 مهر 1394 و در دانشگاه خاتم برگزار شد.
در همایش بانکداری اسلامی؛

دکتر قاسمی: تعاملات بانکی بین‌المللی ایران پس از لغو تحریم‌ها

عدم دسترسی به بازارهای پولی بین‌المللی، عواقب و نارسایی‌هایی بسیاری را ایجاد کرده، در حالی که این بخش، پیشانی روابط بین‌الملل است. در واقع بنوعی می توان گفت که سیستم بانکی حتی موثرتر از دستگاه دیپلماسی خارجی کشور، در رابطه با ارتقای جایگاه ایران در سطح بین‌المللی می تواند نقش ایفا کند.
دعوت پاسارگاد از نخبگان:

آمادگی بانک پاسارگاد جهت حمایت از ایده های نوآورانه

بانک‌پاسارگاد، با دعوت از جمعی از نخبگان ایرانی خارج از کشور، سمینار هم‌اندیشی برای بهره‌مندی از نظرها و اعلام آمادگی جهت حمایت از ایده‌های نوآورانه و اقتصادی نخبگان و عملیاتی کردن آنها برگزار کرد.
نظرسنجی
تا چه اندازه از عملکرد بانک پاسارگاد در خدمات رسانی به مشتریان در سطح شعب ، رضایت دارید؟
کم
متوسط
زیاد
نظرات و گلایه ها