سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
تنها حامی مالی برتر فدراسیون کشتی؛

تقدیر از بانک پاسارگاد در مسابقات بین‌المللی کشتی آزاد جام تختی

در مسابقات بین المللی کشتی آزاد جام تختی در کرمانشاه از بانک پاسارگاد بعنوان تنها حامی مالی برتر فدراسیون و تیم‌های ملی کشتی تقدیر شد.
روابط عمومی بانک پاسارگاد اعلام کرد؛

بانک‌پاسارگاد هیچ بدهی به بانک مرکزی، بانک‌های دولتی و خصوصی ندارد

بانک پاسارگاد اعلام کرد: این بانک هیچ‌گونه بدهی به بانک مرکزی ج. ا. ا. و سایر بانک‌های دولتی و خصوصی ندارد.
قدردانی از مدیران؛

همایش سراسری مدیران پاسارگاد + عکس

همایش سراسری بانک‌پاسارگاد با حضور مسئولین، اعضای هیأت‌مدیره، مدیران و جمعی از بانکداران بانک‌پاسارگاد در تاریخ 27 دی 1397 و در محل سالن ابوریحان دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد.
به نقل از خسرو رفیعی؛

سومین جشنواره فیلم 180 ثانیه‌ای بانک پاسارگاد برگزار خواهد شد

fا توجه به استقبال بسیار خوب‌ علاقمندان، بانک‌پاسارگاد سومین جشنواره فیلم 180 ثانیه‌ای بانک‌پاسارگاد را برگزار خواهد کرد.
مجمع عمومی سالیانه بانک پاسارگاد برگزار شد؛

مهر تأیید سهامداران بر عملکرد بانک‌پاسارگاد/ حضور اکثریت سهامداران در مجمع بانک‌پاسارگاد

مجمع عمومی عادی سالیانه بانک‌پاسارگاد (نوبت دوم)، در تاریخ 28 آذر 1397 در محل تالار بزرگ وزارت کشور و با حضور اکثریت سهامداران برگزار شد.
واکنش به خبر وزارت اقتصاد؛

واکنش بانک پاسارگاد به خبر بدهی بانکی

بانک‌پاسارگاد به دنبال اعلام خبری تحت‌عنوان «اعلام اسامی بانک‌های دارای بدهی و فاقد بدهی به بانک مرکزی مشمول تسویه با صدور اوراق تسویه خزانه» توسط روابط ع مومی وزارت اقتصاد، در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: به آگاهی می‌رساند در خصوص بدهی بانک‌پاسارگاد به بانک‌مرکزی جمهوری اسلامی ایران، مبلغ مذکور بابت برداشت‌های شبانه و بدون مجوز توسط بانک مرکزی ج.ا.ا از حساب بانک‌ها، تحت‌عنوان ما به‌التفاوت نرخ ارز در تاریخ 29 اسفند سال 1390 است.

همایش معماری معاصر

دانشگاه خاتم با همکاری دانشگاه پلی‌تکنیک میلان و همچنین اساتید و معماران مطرح کشور، اقدام به برگزاری سمپوزیوم بین‌المللی معماری کرد.
حمایت ورزش؛

تقدیر از مدال آوران تیم های ملی کشتی

مراسم تقدیر از مدال‌آوران کشتی کشورمان در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ عصر امروز (یکشنبه) در خانه کشتی عبدالله موحد توسط بانک پاسارگاد برگزار شد.
اطلاعیه؛

جزییات برگزاری سومین جشنواره فیلم 180 ثانیه‌ای پاسارگاد در آینده اعلام خواهد شد

دبیرخانه جشنواره در حال حاضر فعال بوده و در حال مذاکره با شورای سیاست‌گذاری جهت برنامه‌ریزی برای تهیه فراخوان جشنواره و پذیرش آثار عزیزان است.
هیأت مدیره بانک پاسارگاد خبر داد؛

دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه بانک پاسارگاد

به آگاهی سهامداران محترم می رساند؛ مجمع عمومی عادی سالیانه بانک پاسارگاد (سهامی عام) راس ساعت 15 روز یکشنبه مورخ 1397/04/31 در محل تالار بزرگ کشور به نشانی: تهران، خیابان دکتر فاطمی، میدان جهاد، ابتدای خیابان شهید گمنام، نرسیده به میدان گلها تشکیل می گردد.
با هدف فراهم آوردن فرصت برای دانش‌پژوهان؛

دومین دوره مسابقات بین‌المللی تصویر میکروسکوپی آغاز شد

دومین دوره مسابقات بین‌المللی تصویر میکروسکوپی (IMIC2018)، در روز سه‌شنبه 25 اردیبهشت1397 در دانشگاه خاتم آغاز شد.
رویداد های آموزشی؛

برگزاری رویداد سال فیناپ با حضور فعالان صنعت فین‌تک

سومین دوره رویداد تعاملی آموزشی فیناپ ۱۷ اسفندماه در محل دانشگاه خاتم برگزار می‌شود.
تجلیل از ایده‌های برتر و سازندگان فیلم‌های برتر؛

اختتامیه دومین جشنواره فیلم ۱۸۰ثانیه‌ای بانک پاسارگاد برگزار شد

برگزیدگان دومین جشنواره فیلم ۱۸۰ ثانیه‌ای بانک پاسارگاد با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، استاندار تهران، معاون وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، معاون وزیر جهاد کشاورزی و رییس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور، رییس هیات امنای انجمن اهدای عضو، مدیرعامل انجمن اهدای عضو ایرانیان، هنرمندان، مدیرعامل و مسئولان عالی‌رتبه بانک پاسارگاد معرفی شدند.
ناصر یمین مردوخی پیشکسوت رسانه در بستر بیماری؛

عیادت صمیمانه مدیرعامل بانک پاسارگاد از پیشکسوت اصحاب رسانه

عیادت دکتر مجید قاسمی مدیرعامل بانک پاسارگاد از ناصر یمین مردوخی

اهدای یک جلد کتاب نفیس قرآن‌ توسط بانک‌ پاسارگاد

این قرآن نفیس به خط عبدالله طباخ هروی، از شاگردان جعفر تبریزی (بایسنقری)، از قرآن‌های نفیس و کم‌نظیر گنجینه‌ی آستان قدس رضوی است که در سال 1040 هجری قمری وقف حرم حضرت امام‌رضا (ع) شده‌است. این کتاب در سال 1394 با حمایت بانک‌پاسارگاد چاپ و رونمایی شد.
توسط بانک‌پاسارگاد صورت گرفت؛

اهدای کتاب نفیس قرآن‌طباخ‌ به‌ استانداری اصفهان

بانک‌پاسارگاد، در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی خود و در ادامه‌ی طرح اهدای کتب نفیس به دانشگاه‌ها، مراکز علمی، نهادها، استادان و فرهیختگان، یک جلد کتاب نفیس قرآن طباخ هروی را به‌عنوان اثری ارزشمند و ماندگار، به استاندار اصفهان اهداء کرد.
اهدای کتب نفیس؛

اهدای کتاب نفیس قرآن‌طباخ‌

بانک‌پاسارگاد، در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی خود، در طرحی فرهنگی، اهدای کتب نفیس به دانشگاه‌ها، مراکز علمی، نهادها، استادان و فرهیختگان را دنبال می کند که در ادامه این طرح یک جلد کتاب نفیس قرآن طباخ هروی را به‌عنوان اثری ارزشمند و ماندگار، به استاندار اصفهان و همچنین به دانشگاه و استانداری گیلان اهداء کرد.
توسط بانک‌پاسارگاد صورت گرفت؛

اهدای کتاب نفیس قرآن‌طباخ‌ به دانشگاه و‌ استانداری گیلان

بانک‌پاسارگاد، در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی خود و در ادامه‌ی طرح اهدای کتب نفیس به دانشگاه‌ها، مراکز علمی، نهادها، استادان و فرهیختگان، کتاب نفیس قرآن طباخ هروی و لوح تقدیر را به استانداری گیلان و دانشگاه گیلان اهداء کرد.
از سوی بانک‌پاسارگاد صورت گرفت؛

اهدای قرآن طباخ‌هروی و شاهنامه شاه‌طهماسبی به‌ دانشگاه‌ بیرجند

بانک‌پاسارگاد، در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی خود، قرآن خطی طباخ هروی و شاهنامه شاه‌طهماسبی را به دانشگاه بیرجند هدیه داد.
رونمایی از مصحف شریف قرآن طباخ:

با حضور وزیر فرهنگ، وزیر علوم و با حمایت بانک پاسارگاد

مراسم "رونمایی از کتاب قرآن خطی نفیس به کتابت عبدالله طباخ هروی"، کاتب برجسته قرن نهم هجری قمری و همچنین مراسم "ارتقاء موسسه آموزش عالی خاتم به دانشگاه خاتم" برگزار و از لوح این دانشگاه پرده‌برداری شد.
صفحه  از ۲
نظرسنجی
تا چه اندازه از عملکرد بانک پاسارگاد در خدمات رسانی به مشتریان در سطح شعب ، رضایت دارید؟
کم
متوسط
زیاد
نظرات و گلایه ها