سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
شایعه سازی بر علیه پاسارگاد:

شایعه جدید: خروج بانک پاسارگاد از دایره نظارت و بازرسی به دستور آقای آملی لاریجانی

دیروز آقای عبدالرضا داوری، اقدام به انتشار توئیتی خاص نموده و در آن توئیت ، ریاست محترم قوه قضائیه را مخاطب قرار داده و مدعی شده اند که با دستور آقای آملی لاریجانی، بانک پاسارگاد و بانک آینده ، از دایره نظارت و بازرسی سازمان بازرسی کل کشور خارج شده اند. این توئیت ، فورا توسط برخی از رسانه های معاند فعال در شبکه اجتماعی مورد سو استفاده قرار گرفت. گزارش حاضر با ارایه ادله های اثباتی،قصد بیان واقعیت ماجرا و توصیه اکید به دوستان سیاسی برای رعایت تقوا و پرهیز از وارد کردن نهادها و موسسات خدمات رسان و توسعه ای کشور، به بازی ها و دعواهای سیاسی بین خود را دارد. از طرف دیگر، حقوق قانونی پیگیری نشر اکاذیب ، مسلما برای این گونه نهادها محفوظ خواهد بود.
حمله به شفافیت؛

بمباران رسانه ای علیه بانک پاسارگاد و بانک مرکزی

مجمع عمومی سالیانه بانک پاسارگاد در حالی در تاریخ ۱۳ مرداد ۹۸ برگزار شد که پیش و پس از آن هجمه های سنگینی از سوی برخی رسانه های خاص به این بانک انجام شده است. عمده این هجمه ها اما در دو محور بنگاه داری و بحث بهداشت اعتباری و مسئله تسهیلات ،خلاصه می شود. سوال این است که هدف این نوع هجمه به بانک پاسارگاد، زدن بانک مرکزی و به رخ کشیدن ضعف نظارتی عالی ترین متولی مدیریت و سیاستگذاری حوزه پولی و بانکی کشور است یا حاشیه سازی و سرپوش نهادن به پرونده های در جریان قضایی از تخلفات ارزی و سومدیریت های تیم مدیریتی قبلی فعال در بانک مرکزی؟
توسط شرکت فناپ؛

تولد پلی پاد، نخستین ابر استریم بازی‌های ویدیویی در ایران و خاورمیانه با حمایت بانک پاسارگاد

​«پلی‌پاد» نخستین ابر استریم بازی‌های رایانه‌ای در ایران و خاورمیانه، توسط شرکت فناپ و با حمایت بانک‌پاسارگاد متولد شد.
بانک پاسارگاد دعوت می نماید؛

مسابقه اینستاگرامی " #روز_خبرنگار"

بانک پاسارگاد ضمن تبریک به مناسبت روز خبرنگار از تمامی خبرنگاران عزیز دعوت می کند با به اشتراک گذاشتن کلیپ تبریک روز خبرنگار بانک پاسارگاد در صفحه‌ی خود به صورت پست پابلیک و درج هشتگ #جامپاسارگادخبرنگار98 در مسابقه اینستاگرامی " روز خبرنگار" بانک پاسارگاد شرکت کرده و به قید قرعه برنده جایزه باشند.
مجمع پاسارگاد؛

تأییدعملکرد بانک‌پاسارگادتوسط سهامداران

مجمع عمومی عادی سالیانه بانک‌پاسارگاد منتهی به 29 اسفند سال 1397 (نوبت دوم)، در تاریخ 13 اَمرداد سال 1398 در محل تالار بزرگ وزارت کشور و با حضور بیش از 90 درصد از سهامداران برگزار شد، مجید قاسمی به عنوان رییس جلسه، علی‌اکبر امین‌تفرشی و آرش به داش به عنوان ناظرین و صدیقه نعیمیان به عنوان منشی جلسه انتخاب شدند.
بر اساس گزارش عملکرد بانک پاسارگاد؛

سود تلفیقی «وپاسار» ۴۲۵ ریال اعلام شد

بانک پاسارگاد در صورت‌های مالی تلفیقی ۱۲ماهه منتهی به ۲۹ اسفند۱۳۹۷، سود هر سهم را ۴۲۵ریال اعلام کرد. ایندر حالی است که سود هرسهم شرکت اصلی ۳۸۰ریال اعلام شده است.
اطلاعیه بانک مرکزی؛

دو شرط بانک مرکزی برای برگزاری مجمع بانک پاسارگاد

مدیر نظارت بر بانک‌ها و موسسات اعتباری بانک مرکزی، برگزاری مجمع سالانه بانک پاسارگاد برای تصویب صورت‌های مالی سال گذشته را منوط به دو شرط دانست که در متن زیر تفصیل آن را مشاهده می نمایید.
گزارش مجمع عمومی عادی سالانه بانک پاسارگاد (نوبت دوم)؛

مدیرعامل بانک پاسارگاد: من از شرف بانک پاسارگاد دفاع می کنم

صبح دیروز سیزدهم مرداد سالن بزرگ همایش های وزارت کشور میزبان مجمع عمومی سالانه بانک پاسارگاد بود. جایی که بیش از نود درصد سهام داران این بانک گرد هم آمدند تا شنونده گزارش عملکرد یک ساله هیات مدیره باشند.
ضرورت پیگیری های امنیتی و قضایی؛

ریشه ها و علل انتشار اخبار دروغ ورشکستگی بانک‌ها

در روزهای اخیر مجددا اخباری مبنی بر ورشکستگی برخی بانک‌های خصوصی شنیده می‌شود. یک منبع آگاه درباره‌ شایعه‌ی ورشکستگی بانک ها می‌گوید:
با کنار رفتن مدیریت سابق بانک مرکزی؛

رفع مشکلات بر سر راه برگزاری مجمع عمومی بانک پاسارگاد پس از یک سال

مجمع عمومی بانک پاسارگاد قرار است روز یکشنبه برگزار شود. مجمع عمومی این بانک سال گذشته نیز در آذرماه با موفقیت برگزار شد و سهامداران نیز نسبت به آن ابراز رضایت کردند.
رویدادهای فناوری ؛

حضور موفق بانک پاسارگاد درنمایشگاه الکامپ

بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ در حوزه محصولات، خدمات و راهکارهای صنایع الکترونیکی، کامپیوتر و دیجیتال در اقتصاد ایران در تاریخ 27 تا 30 تیر ماه 1398 در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی تهران با حضور مجموعه شناسا، از شرکت‌های گروه مالی پاسارگاد برگزار شد.
نماد بانک پاسارگاد باز می ماند؛

مجمع بانک پاسارگاد به حدنصاب نرسید

مجمع عمومی سالیانه «بانک پاسارگاد» به حدنصاب نرسید.
همزمان با کلنگ زنی فناپ 4؛

ساختمان شماره 3 فناپ در پارک فناوری پردیس افتتاح شد

مراسم افتتاح ساختمان شماره 3 فناپ در پارک فناوری پردیس، همزمان با مراسم کلنگ‌زنی ساختمان شماره 4 این شرکت در پارک فناوری سلامت پردیس، برگزار شد.
گزارش تصویری؛

افتتاح ساختمان شماره 3 فناپ

گزارش تصویری افتتاح ساختمان شماره 3 فناپ در پارک فناوری پردیس هم زمان با کلنگ زنی ساختمان شماره 4 را در گزارش تصویری زیر ملاحظه می کنید.
مسابقات اینستاگرامی بانک‌پاسارگاد؛

جوایز برندگان مسابقه اینستاگرامی هفتسینواره بانک‌پاسارگاد اهداء شد

جوایز مسابقه‌ی اینستاگرامی هفتسینواره بانک‌پاسارگاد، با موضوع «ارسال عکس از سفره‌ی هفت‌سین» و «درج کپشن مرتبط با موضوع تکریم خانواده»، به 3 نفر از برندگان این مسابقه اهداء شد.
مدیر روابط‌عمومی بانک‌پاسارگاد خبرداد؛

اهدای جوایز نفیس در سومین جشنواره فیلم ۱۸۰ ثانیه‌ای بانک پاسارگاد

سومین جشنواره فیلم ۱۸۰ ثانیه‌ای بانک‌پاسارگاد در سال جاری برگزار و جوایز نفیسی به برگزیدگان این جشنواره اهداء خواهد شد.
به‌عنوان تنها حامی تیم‌های ملی کشتی ایران؛

تبریک بانک‌ پاسارگاد به‌ مناسبت قهرمانی مقتدرانه تیم ملی کشتی آزاد

تبریک بانک‌پاسارگاد به‌مناسبت قهرمانی مقتدرانه تیم ملی کشتی آزاد ایران در بازی های قهرمانی آسیا - چین.
فاینکس ۲۰۱۹؛

حضور بیمه پاسارگاد در نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه

شرکت بیمه پاسارگاد در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه (فاینکس ۲۰۱۹) با هدف توسعه فرهنگ بیمه و ارائه هر چه بهتر خدمات، همراه با سایر شرکت‌های بیمه حضور فعال دارد.
در دیدار عضو هیأت عامل بانک پاسارگاد با استاندار لرستان؛

بانک پاسارگاد با تمام توان در مناطق سیل‌زده امدادرسانی خواهد کرد

آقای اسماعیل دوستی عضو هیأت عامل بانک پاسارگاد در بازدید از مناطق سیل‌زده استان لرستان با آقای خادمی استاندار لرستان دیدار کرد و از سوی بانک پاسارگاد برای امدادرسانی اعلام آمادگی کرد.
در سالن کنفرانس شرکت کارگزاری بانک پاسارگاد؛

مجمع انجمن خبرنگاران و نویسندگان بازار سرمایه برگزار ‌شد

با برگزاری دومین مجمع عمومی “انجمن خبرنگاران و نویسندگان بازار سرمایه” در روزجاری، اعضای هیئت مدیره و بازرسان این انجمن مشخص شدند.
صفحه  از ۳
نظرسنجی
تا چه اندازه از عملکرد بانک پاسارگاد در خدمات رسانی به مشتریان در سطح شعب ، رضایت دارید؟
کم
متوسط
زیاد
نظرات و گلایه ها