سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
انتخاب رئیس کل بانک مرکزی؛

یادها و خاطره ها: کاریکاتور شرق در سال 1392 به انتخاب دکتر سیف بعنوان رئیس کل بانک مرکزی

سیاست های اشتباه پولی که در دوره سیف انجام شد بنوعی خود باعث کاهش ارزش پول ملی شد و از طرف دیگر سیاست ارز ترجیحی شرایط را بدتر نمود. با توجه به افت ارزش پول ملی نیاز به اصلاح سیاست های پولی و بانکی در شرایط حاضر به شدت احساس می شود تا بتوان بانک مرکزی را از بحران رشد نقدینگی و تورم در اقتصاد نجات داد.
هزینه های میلیاردی تبلیغات بانک ها؛

بانک‌های بزرگ درسال ۹۷چه مبلغی را صرف تبلیغات کردند؟

صورت‌های مالی برخی از بانک‌های خصوصی شده، حکایت از هزینه‌های میلیاردی برخی از آن‌ها برای تبلیغات در سال گذشته دارد. در این خصوص ،بانک های ملت، صادرات و تجارت در راس هستند.
پاسارگاد بانک سود ساز؛

چه خبر از بانک های زیان ده؟

کدام بانک ها بر حسب گزارشاتشان سودده و کدام زیان‌ده هستند؟! در اینفوگرافیک زیر به بررسی صورت مالی بانک های و تعداد شعب این بانک ها پرداخته شده است.
تخریب بانک ها:

حمله رسانه ای به نظام بانکی در فصل مجامع:روش ها ، علل و ریشه ها

بررسی اقدامات تخریبی صورت گرفته در خصوص بانک ها و نظام بانکی کشور در چند سال اخیر، نشان دهنده وجود نوعی روند جالب و جریان شناسی قابل تامل است.یکی از متداول ترین اقدامات تخریبی تکرار شونده در خصوص بانک ها ، حمله پوپولیستی و کور رسانه ای ، در زمان های نزدیک به فصل مجامع و در حین آن، می باشد. گزارش حاضر با رویکردی تحلیلی قصد بررسی روش ها، علل و ریشه های چنین اقدامات مخربی را داشته و پیشنهاداتی جهت اقدام سه گانه مذاکره و ارتباط گیری، حساس سازی نهادهای نظارتی و امنیتی و در نهایت بحث شکایت حقوقی از افراد و رسانه های متخلف را ،ارایه داده است.
اسید پاشی به صورت خانم رئیس؛

لحظه اسید پاشی در بانک پاسارگاد آمل

پیرمرد ۶۳ ساله ای که با حضور در شعبه مرکزی یکی از بانک‌های آمل بر روی رئیس این بانک بنام خانم عبدی روغن ترمز داغ پاشید.
وعده های اقتصادی مسئولین ؛

کارنامه همتی در سالگرد تکیه بر کرسی ریاست بانک مرکزی ایران+ فهرست وعده‌ها

سکاندار میرداماد در طول اولین سال ریاستش تا چه حد به وعده‌هایش عمل کرده است؟ دامنه وعده‌های عبدالناصر همتی در مقام رئیس‌کل بانک مرکزی، از کنترل تورم و رشد نقدینگی تا راه‌اندازی بازار متشکل ارزی و عملیات بازار باز را شامل می‌شده که در یک گزارش به سنجش این وعده‌ها پرداخته ایم.
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان خوزستان:

ورود مدعی العموم جهت تعیین تکلیف بدهی 600 میلیاردی شرکت لوله سازی اهواز به بانک پاسارگاد

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان خوزستان گفت ،به منظور رفع مشکلات اقتصادی شرکت لوله سازی اهواز، تعیین تکلیف بدهی ۶۰۰ میلیارد تومانی این شرکت به بانک پاسارگاد در دستور رسیدگی قرار گرفت و قول افزایش مساعدت ها و حمایت بانک پاسارگاد از صنایع مشکل دار، از مدیرعامل محترم بانک پاسارگاد،جناب دکتر قاسمی،گرفته شد.
توسعه بانکداری و کارآفرینی؛

امضای سه تفاهمنامه در بانک پاسارگاد

در راستای توسعه فعالیت‌های مجموعه شناسا و هم‌افزایی با سایر سازمان‌های مؤثر در اكوسیستم کارآفرینی كشور، سه تفاهم‌نامه همکاری مشترک بین تریگ‌آپ و مجموعه‌های فعال منتخب زیست‌بوم كارآفرینی به امضا رسید.
گزارش تصویری؛

نشست روسای دانشگاه‌های سراسر کشور

نشست روسای دانشگاه‌های سراسر کشور صبح امروز با حضور اسحاق جهانگیری، معاون اول رییس جمهور و منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری آغاز گردید.
مدیر معاملات شرکت کارگزاری بانک پاسارگاد:

اطلاع‌رسانی و فرهنگ‌سازی لازمه پیشرفت بازارسرمایه و اقتصاد هر کشور

مجتبی شهبازی: «با برگزاری چنین همایش‌هایی بین حسابرسان و حسابداران، مدیران مالی، مدیران بنگاه‎ها و اتاق بازرگانی، شاهد اتفاقات بسیار مطلوبی در این حوزه ازجمله افزایش اطلاعات افراد در خصوص تامین مالی از طریق بازار سرمایه خواهیم بود»مجتبی شهبازی، یکی از فعالان حوزه تامین مالی در خصوص برگزاری این همایش بیان کرد: در حوزه تامین مالی از طریق بازار سرمایه یک ضعف بزرگ که همه کارشناسان بر آن اتفاق نظر دارند به اطلاع رسانی و فرهنگ سازی باز می گردد؛ پرداختن به این موضوع، لازمه پیشرفت بازارسرمایه و اقتصاد هر کشوری است.
در گفتگو با دکتر قاسمی؛

لزوم رفع موانع سرمایه گذاری حوزه دانش بنیان

رئیس شورای انجمن‌های علمی ایران گفت: بطورکلی در راستای حمایت مالی از ایده پردازان و نوآوران باید ضمن تعریف جدی تر از ساختارهای سرمایه گذاری موانع سرمایه گذاری در حوزه شرکت های دانش بنیان را رفع کرد.
حضور در سازو کار اینستکس؛

علت صف حقوقی‎ها برای خرید نماد بانک پاسارگاد

شرکت سازوکار ویژه تجارت و تأمین مالی ایران و اروپا ثبت گردید و اعضای هیأت مدیره آن مشخص شد. در این بین، یک نام آشنا به چشم می‎خورد که پرده از برخی خرید و فروش‎ها برمی‎دارد.
مدیرعامل بانک‌پاسارگاد در مراسم جایزه ملی مدیریت مالی ایران:

در جنگ اقتصادی، همکاری و همراهی همه ضروری است

دکتر مجید قاسمی مدیرعامل بانک‌پاسارگاد در مراسم نهمین دوره جایزه ملی مدیریت مالی ایران و دوازدهمین کنفرانس حسابداران و مدیران مالی که در تاریخ 6 اسفند 1397 در سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی برگزار شد، ضمن اشاره به شرایط کنونی اقتصادی کشور بیان کرد، ما در جنگ اقتصادی هستیم. همه باید همکاری کنند، هر کسی امکانی در اختیار دارد، باید مسئولانه به هموطن خود خدمت کند.
معامله سهام پاسارگاد در بورس؛

بازگشایی نماد بانک‌پاسارگاد با رشد ۳۳ درصدی در قیمت

پس از برگزاری موفقیت‌آمیز مجمع عمومی عادی سالیانه سال‌های ۱۳۹۵ و ۱۳۹۶ و با انتشار عملکرد درخشان ۶ ماهه‌ی بانک‌پاسارگاد، نماد این بانک در یازدهم دی‌ماه ۱۳۹۷ و اول ژانویه سال ۲۰۱۹ میلادی بازگشایی شد.
برنامه های آتی میدکو:

دیدار رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل میدکو با مقام عالی وزارت صنعت، معدن و تجارت

اخبار فلزات: روز سه شنبه 20 آذرماه 97 جناب آقای دکتر قاسمی رییس محترم هیأت مدیره میدکو و مدیرعامل بانک پاسارگاد، جناب آقای دکتر پورمند مدیرعامل محترم میدکو و تعدادی از مدیران و مشاوران مجموعه میدکو با جناب آقای دکتر رحمانی وزیر محترم صنعت، معدن و تجارت دیدار نمودند. در این دیدار گزارشی از اقدامات و برنامه های میدکو ارائه شد.
بانک پاسارگاد:

ما بدهکار نیستیم؛بانک مرکزی شبانه برداشت می کرد

بانک پاسارگاد نسبت به قرار گرفتن نامش در فهرست بدهکاران به بانک مرکزی واکنش نشان داد
قابل توجه مشتریان بانک‌پاسارگاد؛

راه‌های مسدود کردن کارت‌های نقدی بانک‌پاسارگاد

مشتریان بانک‌پاسارگاد می‌توانند در صورت مفقود شدن و یا سرقت کارت‌های نقدی خود، در اسرع وقت نسبت به غیرفعال و مسدود کردن آنها اقدام کنند.
پژوهش های بانکی پاسارگاد؛

آشنایی با نتایج پژوهش های مرتبط با بانک پاسارگاد(1394-1388)

گزارش زیر اقدام به ارایه چکیده پژوهشی می کند که مستقیما مرتبط با بانک پاسارگاد بوده و یا بخشی از جامعه آماری آن را بانک پاسارگاد تشکیل می دهد(1394-1388). نوع پژوهش های زیر عموما کاربردی بوده در طیفی از پژوهش های پایان نامه ای و طرح های تحقیقاتی ، قرار دارند.چکیده پژوهش های مورد اشاره ، یا در قالب چکیده طرح های تحقیقاتی و پایان نامه مورد استفاده قرار گرفته و یا از چکیده مقالات ارایه شده در همایش ها و نشست های علمی، استخراج شده است.
موزه پاسارگاد؛

آشنایی با برخی آثار موزه بانک پاسارگاد

موزه پاسارگاد را شاید بتوان از معدود موزه های اصیل و غنی کشور که توسط یک بنگاه اقتصادی تاسیس شده است دانست. مجموعه ای که نه با دیگاه انتفاعی، بلکه با رویکرد پاسخگویی به مسئولیت اجتماعی تاسیس شده است. تقویت اقتصاد هنر و شناساندن توانمندی ها و قابلیت های هنری کشور در سطوح بین المللی، بخش کوچکی از دستاوردهای تاسیس این موزه غنی، می باشد.
نوسانات ارزی؛

پاشنه آشیل اخذ تسهیلات مالی خارجی

مهمترین ویژگی تأمین مالی از طریق فاینانس، عدم مشارکت سرمایه‌گذار خارجی در سود و زیان طرح و در نتیجه انتقال کامل ریسک سرمایه‌گذاری (به ویژه نوسانات ارزی) به شرکت سرمایه‌گذار داخلی است.
صفحه  از ۵
نظرسنجی
تا چه اندازه از عملکرد بانک پاسارگاد در خدمات رسانی به مشتریان در سطح شعب ، رضایت دارید؟
کم
متوسط
زیاد
نظرات و گلایه ها