سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
در گفتگو با دکتر قاسمی؛

لزوم رفع موانع سرمایه گذاری حوزه دانش بنیان

رئیس شورای انجمن‌های علمی ایران گفت: بطورکلی در راستای حمایت مالی از ایده پردازان و نوآوران باید ضمن تعریف جدی تر از ساختارهای سرمایه گذاری موانع سرمایه گذاری در حوزه شرکت های دانش بنیان را رفع کرد.
حضور در سازو کار اینستکس؛

علت صف حقوقی‎ها برای خرید نماد بانک پاسارگاد

شرکت سازوکار ویژه تجارت و تأمین مالی ایران و اروپا ثبت گردید و اعضای هیأت مدیره آن مشخص شد. در این بین، یک نام آشنا به چشم می‎خورد که پرده از برخی خرید و فروش‎ها برمی‎دارد.
مدیرعامل بانک‌پاسارگاد در مراسم جایزه ملی مدیریت مالی ایران:

در جنگ اقتصادی، همکاری و همراهی همه ضروری است

دکتر مجید قاسمی مدیرعامل بانک‌پاسارگاد در مراسم نهمین دوره جایزه ملی مدیریت مالی ایران و دوازدهمین کنفرانس حسابداران و مدیران مالی که در تاریخ 6 اسفند 1397 در سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی برگزار شد، ضمن اشاره به شرایط کنونی اقتصادی کشور بیان کرد، ما در جنگ اقتصادی هستیم. همه باید همکاری کنند، هر کسی امکانی در اختیار دارد، باید مسئولانه به هموطن خود خدمت کند.
معامله سهام پاسارگاد در بورس؛

بازگشایی نماد بانک‌پاسارگاد با رشد ۳۳ درصدی در قیمت

پس از برگزاری موفقیت‌آمیز مجمع عمومی عادی سالیانه سال‌های ۱۳۹۵ و ۱۳۹۶ و با انتشار عملکرد درخشان ۶ ماهه‌ی بانک‌پاسارگاد، نماد این بانک در یازدهم دی‌ماه ۱۳۹۷ و اول ژانویه سال ۲۰۱۹ میلادی بازگشایی شد.
برنامه های آتی میدکو:

دیدار رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل میدکو با مقام عالی وزارت صنعت، معدن و تجارت

اخبار فلزات: روز سه شنبه 20 آذرماه 97 جناب آقای دکتر قاسمی رییس محترم هیأت مدیره میدکو و مدیرعامل بانک پاسارگاد، جناب آقای دکتر پورمند مدیرعامل محترم میدکو و تعدادی از مدیران و مشاوران مجموعه میدکو با جناب آقای دکتر رحمانی وزیر محترم صنعت، معدن و تجارت دیدار نمودند. در این دیدار گزارشی از اقدامات و برنامه های میدکو ارائه شد.
بانک پاسارگاد:

ما بدهکار نیستیم؛بانک مرکزی شبانه برداشت می کرد

بانک پاسارگاد نسبت به قرار گرفتن نامش در فهرست بدهکاران به بانک مرکزی واکنش نشان داد
قابل توجه مشتریان بانک‌پاسارگاد؛

راه‌های مسدود کردن کارت‌های نقدی بانک‌پاسارگاد

مشتریان بانک‌پاسارگاد می‌توانند در صورت مفقود شدن و یا سرقت کارت‌های نقدی خود، در اسرع وقت نسبت به غیرفعال و مسدود کردن آنها اقدام کنند.
پژوهش های بانکی پاسارگاد؛

آشنایی با نتایج پژوهش های مرتبط با بانک پاسارگاد(1394-1388)

گزارش زیر اقدام به ارایه چکیده پژوهشی می کند که مستقیما مرتبط با بانک پاسارگاد بوده و یا بخشی از جامعه آماری آن را بانک پاسارگاد تشکیل می دهد(1394-1388). نوع پژوهش های زیر عموما کاربردی بوده در طیفی از پژوهش های پایان نامه ای و طرح های تحقیقاتی ، قرار دارند.چکیده پژوهش های مورد اشاره ، یا در قالب چکیده طرح های تحقیقاتی و پایان نامه مورد استفاده قرار گرفته و یا از چکیده مقالات ارایه شده در همایش ها و نشست های علمی، استخراج شده است.
موزه پاسارگاد؛

آشنایی با برخی آثار موزه بانک پاسارگاد

موزه پاسارگاد را شاید بتوان از معدود موزه های اصیل و غنی کشور که توسط یک بنگاه اقتصادی تاسیس شده است دانست. مجموعه ای که نه با دیگاه انتفاعی، بلکه با رویکرد پاسخگویی به مسئولیت اجتماعی تاسیس شده است. تقویت اقتصاد هنر و شناساندن توانمندی ها و قابلیت های هنری کشور در سطوح بین المللی، بخش کوچکی از دستاوردهای تاسیس این موزه غنی، می باشد.
نوسانات ارزی؛

پاشنه آشیل اخذ تسهیلات مالی خارجی

مهمترین ویژگی تأمین مالی از طریق فاینانس، عدم مشارکت سرمایه‌گذار خارجی در سود و زیان طرح و در نتیجه انتقال کامل ریسک سرمایه‌گذاری (به ویژه نوسانات ارزی) به شرکت سرمایه‌گذار داخلی است.
پاسارگاد در شب؛

شب های روشن پاسارگاد + تصاویر

زیبایی های همکاری با یک بانک تخصصی ، صرفا محدود به ساعات و روز کاری نمی شود. چشم نوازی شعب بانک پاسارگاد و اثرات ان بر زیبا سازی محیط شهری ، حتی در شب نیز غیر قابل انکار است.
پژوهش های بانکی پاسارگاد؛

آشنایی با نتایج 26 پژوهش مرتبط با بانک پاسارگاد(1397-1395)

گزارش زیر اقدام به ارایه چکیده 26 پژوهشی می کند که مستقیما مرتبط با بانک پاسارگاد بوده و یا بخشی از جامعه آماری آن را بانک پاسارگاد تشکیل می دهد(1397-1395). نوع پژوهش های زیر عموما کاربردی بوده در طیفی از پژوهش های پایان نامه ای و طرح های تحقیقاتی ، قرار دارند.چکیده پژوهش های 26 گانه مورد اشاره ، یا در قالب چکیده طرح های تحقیقاتی و پایان نامه مورد استفاده قرار گرفته و یا از چکیده مقالات ارایه شده در همایش ها و نشست های علمی، استخراج شده است.
مطالعه موردی بانک پاسارگاد؛

ارزیابی و تحلیل تاثیر فلات شغلی در استرس شغلی زنان

این پژوهش در صدد بررسی تاثیر فلات شغلی بر روی استرس شغلی زنان در سازمان به انجام رسیده است.
مطالعه موردی: بانک پاسارگاد؛

برآورد احتمال نکول مشتریان حقیقی بانک با استفاده از روش شبکه‌های عصبی

شناسایی عوامل اصلی نکول و استفاده از این اطلاعات در تصمیم‌گیری برای پرداخت تسهیلات، می‌تواند در کاهش هزینه‌های بانک نقش بسیار موثری داشته باشد.
استفاده از دستگاه خودپرداز؛

مراقب این اشتباهات در خودپردازها باشید

باید شما نیز از جمله کسانی هستید که هنگام استفاده از دستگاه خودپرداز بانکی یا همانATM بر اثر اشتباهی کوچک مجبور بوده اید زمان زیادی را برای دریافت پول و رفع آن اشتباه صرف کنید.
دکتر پورمحمدی تشریح کرد؛

حمایت از تولید ملی با اجرای برنامه‌های اقتصاد مقاومتی در سال1397

بیستمین همایش علمی تخصصی اقتصاد مقاومتی، با عنوان «برنامه اقتصاد مقاومتی در سال1397 با تأکید بر حمایت از کالای ایرانی»، با سخنرانی آقای دکتر سید حمید پور محمدی، یکشنبه 9اردیبهشت1397 در محل دانشگاه خاتم برگزار شد.
با حضور مجید قاسمی؛

برگزاری دومین کنفرانس ملی فرهنگ سازمانی با رویکرد اخلاق حرفه‌ای

دومین روز از دومین کنفرانس ملی فرهنگ سازمانی با رویکرد اخلاق حرفه‌ای در دانشگاه خاتم با سخنرانی مجید قاسمی، رئیس هیات مدیره انجمن ایران‌ با موضوع اخلاق حرفه ای در علم اقتصاد آغاز به کار کرد.
خدمات بانکداري الکترونیك؛

مروري بر عملکرد شركت هاي ارائه دهنده خدمات بانکداري الکترونیك در كشور

آغاز فعالیت هاي بانکداری الکترونیک در کشور را می توان از ابتدای سال 1380 دانست. اکنون در ابتدای دهه 90، یک دهه پر افت و خیز در این زمینه را گذرانده ایم. طی ده سال گذشته صنعت بانکداری الکترونیک شاهد موفقیت ها و نابسامانی های بسیاری بوده است.
دکتر مجید قاسمی؛

دانشگاه آرمانی باید بتواند کارآفرینان دانش‌پذیر تربیت کند

پنجمین همایش ملی توسعه علمی کشور، با عنوان راهکارهای رسیدن به دانشگاه نسل سوم در تاریخ 1آذر 1396، در محل دانشگاه تربیت مدرس و با حضور مشاور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، رؤسای انجمن‌ها و دانشگاه‌های گروه یک کشور، اعضای شورای انجمن علمی ایران، کارشناسان و جمعی از دانشجویان برگزار شد.
ارزشگذاری شعار بانک پاسارگاد؛

نقد شعار و لوگوی بانک پاسارگاد

سایت دنیای تبلیغات با دعوت از بزرگان علم تبلیغات در ایران به بررسی شعار های تبلیغاتی 21 بانک کشور از جمله بانک پاسارگاد، پرداخته که در مطلب زیر می توانید بخوانید.
صفحه  از ۴
نظرسنجی
تا چه اندازه از عملکرد بانک پاسارگاد در خدمات رسانی به مشتریان در سطح شعب ، رضایت دارید؟
کم
متوسط
زیاد
نظرات و گلایه ها