سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
قابل توجه مشتریان بانک‌پاسارگاد؛

راه‌های مسدود کردن کارت‌های نقدی بانک‌پاسارگاد

مشتریان بانک‌پاسارگاد می‌توانند در صورت مفقود شدن و یا سرقت کارت‌های نقدی خود، در اسرع وقت نسبت به غیرفعال و مسدود کردن آنها اقدام کنند.
پژوهش های بانکی پاسارگاد؛

آشنایی با نتایج پژوهش های مرتبط با بانک پاسارگاد(1394-1388)

گزارش زیر اقدام به ارایه چکیده پژوهشی می کند که مستقیما مرتبط با بانک پاسارگاد بوده و یا بخشی از جامعه آماری آن را بانک پاسارگاد تشکیل می دهد(1394-1388). نوع پژوهش های زیر عموما کاربردی بوده در طیفی از پژوهش های پایان نامه ای و طرح های تحقیقاتی ، قرار دارند.چکیده پژوهش های مورد اشاره ، یا در قالب چکیده طرح های تحقیقاتی و پایان نامه مورد استفاده قرار گرفته و یا از چکیده مقالات ارایه شده در همایش ها و نشست های علمی، استخراج شده است.
موزه پاسارگاد؛

آشنایی با برخی آثار موزه بانک پاسارگاد

موزه پاسارگاد را شاید بتوان از معدود موزه های اصیل و غنی کشور که توسط یک بنگاه اقتصادی تاسیس شده است دانست. مجموعه ای که نه با دیگاه انتفاعی، بلکه با رویکرد پاسخگویی به مسئولیت اجتماعی تاسیس شده است. تقویت اقتصاد هنر و شناساندن توانمندی ها و قابلیت های هنری کشور در سطوح بین المللی، بخش کوچکی از دستاوردهای تاسیس این موزه غنی، می باشد.
نوسانات ارزی؛

پاشنه آشیل اخذ تسهیلات مالی خارجی

مهمترین ویژگی تأمین مالی از طریق فاینانس، عدم مشارکت سرمایه‌گذار خارجی در سود و زیان طرح و در نتیجه انتقال کامل ریسک سرمایه‌گذاری (به ویژه نوسانات ارزی) به شرکت سرمایه‌گذار داخلی است.
پاسارگاد در شب؛

شب های روشن پاسارگاد + تصاویر

زیبایی های همکاری با یک بانک تخصصی ، صرفا محدود به ساعات و روز کاری نمی شود. چشم نوازی شعب بانک پاسارگاد و اثرات ان بر زیبا سازی محیط شهری ، حتی در شب نیز غیر قابل انکار است.
پژوهش های بانکی پاسارگاد؛

آشنایی با نتایج 26 پژوهش مرتبط با بانک پاسارگاد(1397-1395)

گزارش زیر اقدام به ارایه چکیده 26 پژوهشی می کند که مستقیما مرتبط با بانک پاسارگاد بوده و یا بخشی از جامعه آماری آن را بانک پاسارگاد تشکیل می دهد(1397-1395). نوع پژوهش های زیر عموما کاربردی بوده در طیفی از پژوهش های پایان نامه ای و طرح های تحقیقاتی ، قرار دارند.چکیده پژوهش های 26 گانه مورد اشاره ، یا در قالب چکیده طرح های تحقیقاتی و پایان نامه مورد استفاده قرار گرفته و یا از چکیده مقالات ارایه شده در همایش ها و نشست های علمی، استخراج شده است.
مطالعه موردی بانک پاسارگاد؛

ارزیابی و تحلیل تاثیر فلات شغلی در استرس شغلی زنان

این پژوهش در صدد بررسی تاثیر فلات شغلی بر روی استرس شغلی زنان در سازمان به انجام رسیده است.
مطالعه موردی: بانک پاسارگاد؛

برآورد احتمال نکول مشتریان حقیقی بانک با استفاده از روش شبکه‌های عصبی

شناسایی عوامل اصلی نکول و استفاده از این اطلاعات در تصمیم‌گیری برای پرداخت تسهیلات، می‌تواند در کاهش هزینه‌های بانک نقش بسیار موثری داشته باشد.
استفاده از دستگاه خودپرداز؛

مراقب این اشتباهات در خودپردازها باشید

باید شما نیز از جمله کسانی هستید که هنگام استفاده از دستگاه خودپرداز بانکی یا همانATM بر اثر اشتباهی کوچک مجبور بوده اید زمان زیادی را برای دریافت پول و رفع آن اشتباه صرف کنید.
دکتر پورمحمدی تشریح کرد؛

حمایت از تولید ملی با اجرای برنامه‌های اقتصاد مقاومتی در سال1397

بیستمین همایش علمی تخصصی اقتصاد مقاومتی، با عنوان «برنامه اقتصاد مقاومتی در سال1397 با تأکید بر حمایت از کالای ایرانی»، با سخنرانی آقای دکتر سید حمید پور محمدی، یکشنبه 9اردیبهشت1397 در محل دانشگاه خاتم برگزار شد.
با حضور مجید قاسمی؛

برگزاری دومین کنفرانس ملی فرهنگ سازمانی با رویکرد اخلاق حرفه‌ای

دومین روز از دومین کنفرانس ملی فرهنگ سازمانی با رویکرد اخلاق حرفه‌ای در دانشگاه خاتم با سخنرانی مجید قاسمی، رئیس هیات مدیره انجمن ایران‌ با موضوع اخلاق حرفه ای در علم اقتصاد آغاز به کار کرد.
خدمات بانکداري الکترونیك؛

مروري بر عملکرد شركت هاي ارائه دهنده خدمات بانکداري الکترونیك در كشور

آغاز فعالیت هاي بانکداری الکترونیک در کشور را می توان از ابتدای سال 1380 دانست. اکنون در ابتدای دهه 90، یک دهه پر افت و خیز در این زمینه را گذرانده ایم. طی ده سال گذشته صنعت بانکداری الکترونیک شاهد موفقیت ها و نابسامانی های بسیاری بوده است.
دکتر مجید قاسمی؛

دانشگاه آرمانی باید بتواند کارآفرینان دانش‌پذیر تربیت کند

پنجمین همایش ملی توسعه علمی کشور، با عنوان راهکارهای رسیدن به دانشگاه نسل سوم در تاریخ 1آذر 1396، در محل دانشگاه تربیت مدرس و با حضور مشاور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، رؤسای انجمن‌ها و دانشگاه‌های گروه یک کشور، اعضای شورای انجمن علمی ایران، کارشناسان و جمعی از دانشجویان برگزار شد.
ارزشگذاری شعار بانک پاسارگاد؛

نقد شعار و لوگوی بانک پاسارگاد

سایت دنیای تبلیغات با دعوت از بزرگان علم تبلیغات در ایران به بررسی شعار های تبلیغاتی 21 بانک کشور از جمله بانک پاسارگاد، پرداخته که در مطلب زیر می توانید بخوانید.
معرفی ابزار و نرم افزار؛

مستندات فنی اتصال به درگاه بانک پاسارگاد

در این قسمت مستندات فنی و آموزش اتصال به درگاه بانک پاسارگاد و همچنین سمپل یا نمونه کد مورد نیاز برای اتصال به درگاه بانک پاسارگاد رو قرار دادیم.
وپاسار:

تحلیل بنیادی سهام بانک پاسارگاد

بانک پاسارگاد در تاریخ 22 شهریور 1384 با سرمایه 350 میلیارد تومان، فعالیت خود را آغاز نمود و در تاریخ 17 بهمن 1389 در بورس اوراق بهادار پذیرفته و از تاریخ 25 مرداد 90 در فهرست بورس اوراق بهادار تهران قرار گرفت.
دکتر مجید قاسمی؛

مدیرعامل بانک‌پاسارگاد؛ اقتصاد مقاومتی، هویت مشخص خود را دارد

هفدهمین همایش مشترک انجمن مدیریت ایران و دانشگاه خاتم، با عنوان همایش علمی-کاربردی اقتصاد مقاومتی در تاریخ 29 مرداد سال 1396، در محل دانشگاه خاتم و با حضور استادان، اقتصاددانان، اعضای انجمن‌های علمی، اعضای انجمن مدیریت ایران، کارشناسان و جمعی از دانشجویان برگزار شد.
حمایت از موزه هنری بانک پاسارگاد؛

لطمه ادعاهای منفی به عرصه اقتصاد هنر

نصرالله افجه‌ای، جلال شباهنگی، علی شیرازی، ناصر پلنگی، طاهر شیخ‌الحکمایی، پریوش گنجی، لیلی گلستان و ... ضمن اعلام اینکه آثار خود را به بانک پاسارگاد فروخته‌اند و وجه آنها را دریافت کرده‌اند به رد موضوع بدون شناسنامه بودن این آثارشان در گنجینه موزه پاسارگاد پرداختند.
آشنایی با مهم‌ترین مفاهیم اقتصادی که هر کسی باید بداند:

آشنایی با اصول اقتصاد از دیدگاه منکیو

اقتصاد علمی است که نشان می‌دهد چگونه افراد، سازمان‌ها و دولت‌ها، در خصوص مدیریت منابع محدود تصمیم‌گیری می‌کنند. اما این جمله دقیقا به چه معناست؟
آشنایی با اصول اقتصاد سرمایه گذاری:

نرخ بازگشت سرمایه چیست و چگونه محاسبه می‌شود؟

بازده‌ی سرمایه‌گذاری یا نرخ بازگشت سرمایه یا به اختصار ROI نسبتی است که سود حاصل از سرمایه‌گذاری را در قالب درصدی از هزینه‌ی اولیه محاسبه می‌کند. به عبارت دیگر، در قالب درصدی از هزینه‌ی خرید، حساب می‌کند که این سرمایه‌گذاری چقدر سودآوری داشته است.
صفحه  از ۳
نظرسنجی
تا چه اندازه از عملکرد بانک پاسارگاد در خدمات رسانی به مشتریان در سطح شعب ، رضایت دارید؟
کم
متوسط
زیاد
نظرات و گلایه ها