سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       

امکان غیر فعال‌کردن رمز دوم کارت‌های بانک‌ پاسارگاد

به‌منظور افزایش امنیت اطلاعات کارت مشتریان، امکان غیر فعال‌سازی رمز دوم کارت‌های بانک‌پاسارگاد فراهم شد.
ناصر یمین مردوخی پیشکسوت رسانه در بستر بیماری؛

عیادت صمیمانه مدیرعامل بانک پاسارگاد از پیشکسوت اصحاب رسانه

عیادت دکتر مجید قاسمی مدیرعامل بانک پاسارگاد از ناصر یمین مردوخی
آشنایی با مهم‌ترین مفاهیم اقتصادی که هر کسی باید بداند:

آشنایی با اصول اقتصاد از دیدگاه منکیو

اقتصاد علمی است که نشان می‌دهد چگونه افراد، سازمان‌ها و دولت‌ها، در خصوص مدیریت منابع محدود تصمیم‌گیری می‌کنند. اما این جمله دقیقا به چه معناست؟
آشنایی با اصول اقتصاد سرمایه گذاری:

نرخ بازگشت سرمایه چیست و چگونه محاسبه می‌شود؟

بازده‌ی سرمایه‌گذاری یا نرخ بازگشت سرمایه یا به اختصار ROI نسبتی است که سود حاصل از سرمایه‌گذاری را در قالب درصدی از هزینه‌ی اولیه محاسبه می‌کند. به عبارت دیگر، در قالب درصدی از هزینه‌ی خرید، حساب می‌کند که این سرمایه‌گذاری چقدر سودآوری داشته است.
مسیرهای معمول در حوزه‌های اقتصادی کلیدی

همه چیز درباره رکود اقتصادی

رکود اقتصادی واژه‌ی ناخوشایندی است که احتمالا بارها آن را در خبرها و برنامه‌های اقتصادی شنیده‌اید. تصور کلی ما از این اصطلاح، افزایش قیمت‌ها، کسادی بازار و شرایط نامطلوب اقتصادی است.
مالیات بر ارزش افزوده؛

ویژگی‌‌ها، نحوه محاسبه و مزایای آن

مالیات بر ارزش افزوده (value-added tax) یا به اختصار VAT برآوردی از ارزش ایجادشده در بنگاه‌های اقتصادی در هر مرحله‌ از فرایند تولید و توزیع است که این کار معمولا با هر بار فروش یا افزودن ارزش به محصول اتفاق می‌افتد.
انواع ریسک سرمایه گذاری؛

۱۱ ریسکی که سرمایه شما را تهدید می‌کند

ریسک به زبان ساده احتمالی است قابل اندازه‌گیری از ارزش ازدست‌رفته یا به‌دست‌نیامده. وقتی صحبت از سرما‌یه گذاری است ریسک عبارت است از عدم اطمینانی که در مورد بازدهی مورد انتظار یک سرمایه‌گذاری وجود دارد.
هیچ سر‌رشته‌ای در مدیریت پول‌تان ندارید:

۲۴ پند وارن بافت برای پولدار شدن

وارِن بافِت، پیرمرد ۸۵ ساله‌ی امریکایی متولد اوماها در نبراسکا، که القاب «پیشگوی اوماها»، «جادوگر اوماها» و «دانای اوماها» را یدک می‌کشد، فردی است که دائما در لیست پولدارترین افراد جهان سر و کله‌اش پیدا می‌شود. چیزی که وارن بافت را به اینجا رسانده هوش سرشار او در سرمایه گذاری است.
۷۱ نشانه که می‌گویند سر‌رشته‌ای در مدیریت پول‌تان ندارید؛

توصیه های مهم درباره‌ی پولدار شدن

انسان‌ها اغلب با گذشت زمان، در زمینه‌های مختلف مهارت بیشتری کسب می‌کنند. مثلا ما در مقایسه با ۵۰ سال گذشته، کشاورزان بهتری، دوندگان سریع‌تری، خلبانان مطمئن‌تری و آب‌وهواشناسان دقیق‌تری شده‌ایم.
بهبود فضای کسب‌و‌کار؛

چطور از استخدام یک نیروی سمّی جلوگیری کنیم؟

استخدام یک فرد سمّی هزینه‌ی زیادی را به سازمان و کسب‌و‌کار تحمیل می‌کند. تحقیقات نشان می‌دهد که گستاخی و عدم رعایت ادب، مثل ویروس سرماخوردگی عمل می‌کند و خیلی سریع به همه‌ی بخش‌های سازمان سرایت و همه‌ی افراد درون یک سیستم را درگیر می‌کند.
نحوه برخورد در محیط کار؛

۱۵ نکته‌ای که باعث پیشرفت شغلی‌ می‌شود

اگر قرار است کار جدیدی را شروع کنید، این مطلب نکاتی را به شما پیشنهاد می‌کند که با رعایت آنها، بهتر می‌توانید در کار جدیدتان به موفقیت برسید.
این نشانه‌ها را جدی بگیرید!

۱۶ نشانه‌ فرسودگی شغلی

فرسودگی شغلی یکی از خطراتی است که زندگی افراد موفق را تهدید می‌کند. آنها همیشه باید مراقبش باشند. این افراد به علت ویژگی خاص شخصیتی و اعتقادشان بر اینکه می‌توانند هر کاری را انجام دهند، بیشتر اوقات متوجه این خطر نمی‌شوند. این افراد اشتیاق بالایی به کارشان دارند؛ از همین سو نسبت به ساعت‌های خیلی زیادِ کاری، بار سنگین شغلی و فشار زیادی که برای بهتر بودن باید متحمل شوند، بی‌توجه‌اند. همه‌ی این عوامل می‌تواند آنها را مستعد فرسودگی شغلی کند. اما واقعا نشانه‌های فرسودگی شغلی چیست؟
خودتان را برای این سوالات آماده کنید؛

نمونه سوالات روانشناسی در مصاحبه استخدامی

در این نوشته به نمونه سوالات روانشناسی در مصاحبه استخدامی که ممکن است از شما بپرسند، اشاره می‌کنیم.

توضیح بانک پاسارگاد درباره سرقت پنجشنبه

بانک پاسارگاد در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: در ساعت 7 و 45 دقیقه، مورخ 5 اسفندماه 95 یک دستگاه خودرو پول‌رسان بانک‌پاسارگاد که در حال حمل محموله پول‌های فرسوده جهت امحا به سمت بانک‌مرکزی بود، در بزرگراه مدرس مورد تهاجم سارقین مسلح قرار گرفت.
جان فشانی های قابل تقدیر؛

آتش به جان ها

تحلیل نظرات مشتریان نظام بانکی؛

آسیب شناسی اداری نظام بانکی کشور، مشکلات و تنگناها

بدون شک نظام بانکی کشور مهمترین رکن بخش مالی کشور بوده که از طریق تجهیز منابع تدارک نقدینگی ، ارایه ابزار پرداخت ، اعطای تسهیلات ، ایجاد تعامل بین سرمایه گذاری و پس انداز و ایجاد تعادل در بخش خارجی ، بر عملکرد کل اقتصاد تاثیر می گذارد .
فرسایش بانک های اروپایی؛

هشت عامل ورشکستگی بانک های اروپایی

بحران بدهی اروپا در سال‌های اخیر تبدیل به مساله‌ای جدی برای کشورهای اروپایی به‌ویژه اعضای حوزه یورو شده است.
چهره واقعی بدهکاران بانکی؛

نیمه پنهان صورت های مالی بانک ها

روی دیگر سکه صورتهای مالی بانکها، طبقه‌بندی بدهکاران بانکی،وصول مطالبات‌معوق،بدهکاری بانک ها به بانک‌ مرکزی و راهکارهای خروج بانک ها از بحران کمبودمنابع را در گفتگو با یک مدیرعامل بانک بخوانید.
مرکز پژوهش های مجلس؛

آسیب شناسی نظام بانکی بررسی عملکرد سیاستگذار پولی و اعتباری در ایران

مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی در قالب آسیب شناسی نظام بانکی، عملکرد سیاستگذار پولی و اعتباری در ایران را بررسی کرد.
درس هایی از تجارب گذشته؛

استراتژی ناموفق وصول مطالبات معوق در بانك‌ها

برخی از بانک‌ها مدت‌هاست که اقدام به تأسیس شرکت وصول مطالبات کرده‌اند؛ این روش، بار وصول مطالبات را از دوش شعب کم کرده و پیگیری مطالبات معوق را در شرکتی تخصصی متمرکز کرده است.
صفحه  از ۲
نظرسنجی
تا چه اندازه از عملکرد بانک پاسارگاد در خدمات رسانی به مشتریان در سطح شعب ، رضایت دارید؟
کم
متوسط
زیاد
نظرات و گلایه ها