سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
تجمیع و باز توزیع منابع مالی؛

انضباط مالی و تزریق صحیح اعتبارات بانکی به صنعت

در دنیای امروزی با توجه به نقش و جایگاه صنعت و نیاز روز افزون به تزریق منابع مالی برای پیشبرد اهداف توسعه صنعتی، نقش بانک ها بعنوان منبعی برای تامین منابع اعتباری ، به شدت احساس می شود، در این راستا ، بانک پاسارگاد یکی از بانک های توسعه گرایی است که بشکل حرفه ای در حوزه صنعت وارده شده و نقش موثری در تامین مالی پروژه های کلان، بر عهده دارد.
در مجمع سالیانه بانک پاسارگاد مطرح شد؛

آمادگی «وپاسار» برای افزایش سرمایه

در مجمع بانک پاسارگاد که امروز برگزار شد، بر عرضه «فناپ» در بورس تاکید و اعلام شد «وپاسار» آماده افزایش سرمایه است.
شوخی شوخی ، با پاسارگاد هم شوخی :

شایعات ورشکستگی بانک ها: این داستان، شوخی زشت با پاسارگاد

با توجه به قوت و قدرت حرفه ای بانک پاسارگاد در حوزه بانکداری ، شاید پخش شایعه ورشکستگی این بانک چندان مهم نبوده و قابل اعتنا نباشد. اما زمانی که این پدیده از چند منظراحتمالی تمایل جریان خارجی جهت تضعیف نظام اقتصادی کشور، کم توجهی و کاهش حساسیت ها و حمایت های نظام از بانک ها و بانکداری، احتمال نشت اطلاعات و گزارشات نظارتی بانک ها و دیگر موارد همانند،بررسی می شود، سکوت در برابر جریانات تخریبی جایز نبوده و می بایست اقدام به ریشه یابی و پاسخ گویی فعال نمود.
مشکل در صورت های مالی نیست به گراها توجه کنید:

تحلیل و ریشه یابی شایعات چند روزه در خصوص بانک هزاره سوم

چند روزی است که بانک پاسارگاد مورد هجمه سنگین و ناعادلانه گروه های خاص و معلوم الحال، قرار گرفته است. نقدهایی که علی الظاهر برای دفاع از حقوق سهامداران بوده ،ولی عموما با نیاتی دیگر و بشکلی التقاطی ، پایه های نظام اقتصادی کشور را هدف قرار داده اند. یک کلام، ریشه ها و خواستگاه های این گونه نقدها را نه در صورت های مالی و شیوه فعالیتی بانک پاسارگاد، بلکه در نیت نقد کننده و گراهای داده شده در انتهای گزارش، جستجو کنید. در صورت نیاز و برای ختم داستان(یک بار برای همیشه)، فاش گویی های مستدل و محکمه پسندی که حیات حرفه ای منتفعان پشت پرده را هدف گرفته باشد، ارایه خواهیم نمود. فاش گویی هایی که مسلما مورد استقبال و تائید دستگاه های قضایی و نظارتی، خواهد بود.
تحلیل صورت‌های مالی بانک پاسارگاد؛

پنج دلیل برای امیدواری سهامداران به آینده بانک پاسارگاد

بانک پاسارگاد در گام اول با انتشار صورت های مالی سه ماهه و در گام بعدی با انتشار گزارش تیرماه نشان داد در مسیر رو به رشد خوبی از نظر رشد درآمد و سودسازی قرار گرفته و شیب صعودی سودآوری شرکت سرعت بیشتری به خود گرفته است.
مدیر عامل بانک پاسارگاد :

ادغام بانک ها کار خوبی است/ شرایط ما خوب است و نیازی به ادغام نیست

تحریم در هر صورت بر کلیه حوزه ها تاثیرگذار است، این امر در برخی حوزه ها موجب خود کفا شدن ما شده و در سایر حوزه ها نیز در صورت استفاده از فرصت های فراهم شده توفیقات خوبی خواهیم داشت.
عملکرد بانک پاسارگاد؛

گزارش مثبت "وپاسار" با ثبت تراز عملیاتی 178 میلیارد تومانی

بانک پاسارگاد با انتشار گزارش عملکرد فروردین ماه 98 ، توانست تراز عملیاتی مثبت 177 میلیارد تومانی را به ثبت برساند.
تراز مثبت بانک پاسارگاد؛

گزارش مثبت بانک پاسارگاد با ثبت تراز عملیاتی ۲.۳ هزار میلیاردی

بانک پاسارگاد با انتشار گزارش عملکرد اسفند و ۱۲ ماهه سال گذشته، توانست تراز عملیاتی مثبت ۲.۳ هزار میلیارد تومانی را به ثبت برساند.
افتخاری دیگر برای ایران توسط گروه مالی پاسارگاد؛

تولید انبوه کاتد مس برای اولین بار در جهان توسط شرکت میدکو

تولید کاتد مس به روش تانک بایولیچینگ، در مجتمع بابک مس ایرانیان از شرکت‌های زیر مجموعه هلدینگ میدکو، برای اولین بار در جهان، با حمایت بانک‌‌پاسارگاد آغاز شد.
مدیرعامل بانک‌پاسارگاد:

توسعه معاملات الگوریتمی می تواند کسب و کارهای جدیدی را در کشور ایجاد کند

دکتر قاسمی مدیرعامل بانک‌پاسارگاد در مراسم پایانی و تقدیر از برگزیدگان نخستین مسابقات معاملات الگوریتمی بر اهمیت به‌کارگیری این روش در بورس اشاره کرد و گفت: توسعه معاملات الگوریتمی می‌تواند کسب و کارهای جدیدی را در کشور ایجاد کند.
سیزدهمین کنفرانس ملی کیفیت؛

تقدیر از بانک پاسارگاد در کنفرانس ملی بهره‌وری

سیزدهمین کنفرانس ملی کیفیت و بهره‌وری، در تاریخ ۲۷ بهمن ۱۳۹۷، در محل دانشگاه خاتم و با حضور جمعی از مدیران و فعالان حوزه بهره‌وری و کیفیت برگزار شد.
با حضور معاون اول رئیس جمهور؛

تولید ۴.۵ میلیون تن فولاد با افتتاح پروژه‌های میدکو در کرمان

علی‌اصغر پورمند مدیر عامل شرکت مادر تخصصی میدکو در آئین افتتاح کارخانه فولادسازی بردسیر با حضور معاون اول رییس جمهور و وزیر صمت گفت: پروژه‌های میدکو تا یک سال آینده به اتمام می‌رسند.
مدیرعامل بانک پاسارگاد:

فناوری بلاک‌چین را در بانکداری مشهد و قزوین اجرا کرده‌ایم

مدیرعامل بانک پاسارگاد معتقد است که نیروی انسانی در صدر برنامه های این بانک برای حرکت در مسیر بانکداری دیجیتال است.

میدکو از معدن تا شمش فولاد

با راه‌اندازی خط ریخته‌گری مداوم کارخانه فولادسازی بردسیر که با حضور مدیرعامل شرکت میدکو و جمعی از مدیران و دست‌اندرکاران این مجموعه انجام پذیرفت، زنجیره تولید فولاد میدکو تکمیل و اولین شمش فولاد تولید شد.
مالکیت ۵۰۰ اثر هنری به کجا رسید؟

حکم اثباتی دادگاه و حقانیت بانک پاسارگاد در مالکیت آثار هنری

اوایل تابستان سال گذشته بود که زمزمه‌هایی درباره مالکیت ۵۰۰ اثر هنری در خزانه فرهنگستان هنر بالا گرفت و با نامه‌ای که رئیس وقت این فرهنگستان یعنی علی معلم دامغانی در اوایل مرداد ماه پارسال نوشت،‌ این موضوع علنی و رسانه‌ای شد. جنجال‌های مربوط به مالکیت این آثار تا چند ماه یکی از خبرهای مهم حوزه فرهنگ و هنر کشور بود.
افتتاح و بهره‌برداری از بیمارستان شهید ستاری قرچک؛

ایفای نقش هلدینگ نسیم سلامت پاسارگاد در ارتقای سطح سلامت عمومی

بیمارستان شهید ستاری قرچک با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، معاون علمی و فناوری رییس‌جمهور، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، رییس ستاد اجرای فرمان امام(ره)، مدیر عامل بنیاد برکت، رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و مقامات و مسئولان در روز پنج‌شنبه 28 تیرماه 1397افتتاح شده و با ایفای نقش مؤثر هلدینگ نسیم سلامت پاسارگاد به بهره‌برداری می‌رسد.
یک منابع آگاه خبر داد؛

پاسارگاد مجوز اعطای شعبه در هند گرفت

تنها چند هفته مانده به آغاز تحریم های جدید آمریکا علیه ایران، دولت هند با پیشنهاد بانک خصوصی پاسارگاد ایران برای گشایش شعبه در بمبئی موافقت کرده است.
با هدف تحکیم روابط اقتصادی و بانکی صورت گرفت؛

پیوستن بانک پاسارگاد به کانون بانک‌های ایرانی در اروپا

بانک پاسارگاد با دریافت لوح عضویت از کانون بانک‌های ایرانی در اروپا – فرانکفورت به این مجموعه پیوست.
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت:

بانک پاسارگاد توانسته سپرده‌های مردمی را در مسیری هدایت کند که موجب اشتغال و تولید شود

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رییس هیأت عامل ایمیدرو از پروژه‌های میدکو در استان کرمان بازدید کرد.
با حمایت بانک پاسارگاد؛

وزیر بهداشت در بازدید از پیشرفت احداث بیمارستان 1000 تختخوابی قم

دکتر سید حسن قاضی‌زاده هاشمی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، پنج‌شنبه16فروردین1397 از بیمارستان 1000تختخوابی خاتم در شهر قم که با حمایت بانک پاسارگاد و در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی این بانک ساخته‌می‌شود، بازدید کرد.
صفحه  از ۳
نظرسنجی
تا چه اندازه از عملکرد بانک پاسارگاد در خدمات رسانی به مشتریان در سطح شعب ، رضایت دارید؟
کم
متوسط
زیاد
نظرات و گلایه ها