سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
مدیرعامل بانک پاسارگاد:

فناوری بلاک‌چین را در بانکداری مشهد و قزوین اجرا کرده‌ایم

مدیرعامل بانک پاسارگاد معتقد است که نیروی انسانی در صدر برنامه های این بانک برای حرکت در مسیر بانکداری دیجیتال است.

میدکو از معدن تا شمش فولاد

با راه‌اندازی خط ریخته‌گری مداوم کارخانه فولادسازی بردسیر که با حضور مدیرعامل شرکت میدکو و جمعی از مدیران و دست‌اندرکاران این مجموعه انجام پذیرفت، زنجیره تولید فولاد میدکو تکمیل و اولین شمش فولاد تولید شد.
مالکیت ۵۰۰ اثر هنری به کجا رسید؟

حکم اثباتی دادگاه و حقانیت بانک پاسارگاد در مالکیت آثار هنری

اوایل تابستان سال گذشته بود که زمزمه‌هایی درباره مالکیت ۵۰۰ اثر هنری در خزانه فرهنگستان هنر بالا گرفت و با نامه‌ای که رئیس وقت این فرهنگستان یعنی علی معلم دامغانی در اوایل مرداد ماه پارسال نوشت،‌ این موضوع علنی و رسانه‌ای شد. جنجال‌های مربوط به مالکیت این آثار تا چند ماه یکی از خبرهای مهم حوزه فرهنگ و هنر کشور بود.
افتتاح و بهره‌برداری از بیمارستان شهید ستاری قرچک؛

ایفای نقش هلدینگ نسیم سلامت پاسارگاد در ارتقای سطح سلامت عمومی

بیمارستان شهید ستاری قرچک با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، معاون علمی و فناوری رییس‌جمهور، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، رییس ستاد اجرای فرمان امام(ره)، مدیر عامل بنیاد برکت، رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و مقامات و مسئولان در روز پنج‌شنبه 28 تیرماه 1397افتتاح شده و با ایفای نقش مؤثر هلدینگ نسیم سلامت پاسارگاد به بهره‌برداری می‌رسد.
یک منابع آگاه خبر داد؛

پاسارگاد مجوز اعطای شعبه در هند گرفت

تنها چند هفته مانده به آغاز تحریم های جدید آمریکا علیه ایران، دولت هند با پیشنهاد بانک خصوصی پاسارگاد ایران برای گشایش شعبه در بمبئی موافقت کرده است.
با هدف تحکیم روابط اقتصادی و بانکی صورت گرفت؛

پیوستن بانک پاسارگاد به کانون بانک‌های ایرانی در اروپا

بانک پاسارگاد با دریافت لوح عضویت از کانون بانک‌های ایرانی در اروپا – فرانکفورت به این مجموعه پیوست.
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت:

بانک پاسارگاد توانسته سپرده‌های مردمی را در مسیری هدایت کند که موجب اشتغال و تولید شود

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رییس هیأت عامل ایمیدرو از پروژه‌های میدکو در استان کرمان بازدید کرد.
با حمایت بانک پاسارگاد؛

وزیر بهداشت در بازدید از پیشرفت احداث بیمارستان 1000 تختخوابی قم

دکتر سید حسن قاضی‌زاده هاشمی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، پنج‌شنبه16فروردین1397 از بیمارستان 1000تختخوابی خاتم در شهر قم که با حمایت بانک پاسارگاد و در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی این بانک ساخته‌می‌شود، بازدید کرد.
اولین کاتد مس در جهان به روش تانک بایولیچینگ تولید شد؛

حضور گسترده‌ بانک پاسارگاد در عرصه‌های بین‌المللی

عضو هیات مدیره بانک پاسارگاد از افتتاح نخستین شعبه خارجی این بانک در آینده نزدیک در هند خبر داد و گفت: این شعبه کارگزار تمام بانک‌های کشور است.
با حمایت بانک پاسارگاد؛

افتتاح 19 کیلومتر خط ریلی شرکت فولاد بوتیای ایرانیان

سه شنبه 22 اسفند 96 مراسم افتتاح خط ریلی،محوطه مانوری و تخلیه و بارگیری مجتمع فولاد بوتیای ایرانیان با حضور جمعی از مسوولین محترم راه آهن جمهوری اسلامی ایران (رجا) و مقامات استانی برگزار گردید.
گام‌های بلند بانك پاسارگاد؛

رفع چالش‌های مالی و افزایش اشتغال در واحدهای نفت، گاز و انرژی‌های نو

پروژه‌های متعددی که با حمایت بانک پاسارگاد از طریق "شرکت گسترش انرژی پاسارگاد" در نقاط مختلف کشور اجرا شده و یا در حال اجراست، ضمن انطباق کامل با اهداف اقتصاد مقاومتی برای کاستن از وابستگی ایران، بستر اشتغال سالم و مولد را در محروم‌ترین نقاط کشور به ویژه استان‌های مرزی فراهم ساخته است.
با حمایت بانک پاسارگاد؛

توليد اولين كاتد مس در جهان به روش تانک بايوليچينگ با حمایت بانک پاسارگاد

اولين كاتد مس به روش تانک بايو ليچينگ (استحصال مس با استفاده از باکتری) در مجتمع مس و کاتد مسی شركت بابك مس ايرانيان در روز دوشنبه 21 اسفند ماه 1396، با حضور دکتر پورمند مديرعامل هلدینگ میدکو و جمعی از مدیران و دست اندرکاران این پروژه توليد شد.
بانک پاسارگاد در سال اقتصاد مقاومتی؛

عملکرد درخشان بانک پاسارگاد، در سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال

سال 1396 که از سوی مقام معظم رهبری به عنوان"اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال" نامگذاری شده است، در حالی به روزهای پایانی خود نزدیک می شود که بانک پاسارگاد، کارنامه درخشانی از عمل به این آرمان والا برجا گذاشته است.
بیمارستان خاتم؛

بازدید از مراحل ساخت بیمارستان خاتم +عکس

دکتر علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی، صادقی استاندار قم، جمعی از نماینده های مجلس و مسئولین استان قم، همراه با دکتر مجید قاسمی مدیرعامل بانک پاسارگاد، مدیران و مسئولان ارشد بانک پاسارگاد و دکتر مخبر مدیرعامل هلدینگ سلامت پاسارگاد از پیشرفت پروژه‌ی بیمارستان 1000تختخوابی خاتم در شهر قم بازدید کردند.
دکتر علی لاریجانی:

مناسب بودن سرمایه گذاری بانک پاسارگاد در پروژه‌ بیمارستانی قم

دکتر علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی، در روز پنج‌شنبه مورخ 17اسفند 1396، در مراسم بازدید از بزرگترین و پیشرفته ترین پروژه‌ی بیمارستانی کشور در قم عنوان کردند: "سرمایه گذاری بانک پاسارگاد در این پروژه بسیار سنجیده بوده است"
برافراشته شدن پرچم ایران در ایستگاه اف فرانسه؛

استارتاپ بازی‌سازی پاسارگاد، در راه جهانی شدن

استارتاپ‌ بازی‌سازی پاسارگاد، به‌عنوان نخستین استارتاپ ایرانی توسط بزرگ‌ترین کمپ استارتاپی دنیا یعنی ایستگاه اف (Station F) فرانسه مورد پذیرش قرار گرفت.
نگاهی به عملکرد بانک پاسارگاد؛

عملکرد درخشان بانک پاسارگاد، در سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال

سال ۱۳۹۶ که از سوی مقام معظم رهبری به عنوان "اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال" نامگذاری شده، در حالی به روزهای پایانی خود نزدیک می‌شود که بانک پاسارگاد، کارنامه درخشانی از عمل به این آرمان والا برجا گذاشته است.
در هشتمین کنفرانس ملی سازه و فولاد؛

ساختمان مرکزی بانک‌پاسارگاد، به‌عنوان طرح برتر تقدیرشده فولادی در حوزه ساختمانی کشور معرفی شد

در هشتمین کنفرانس ملی سازه و فولاد؛ ساختمان مرکزی بانک‌پاسارگاد، به‌عنوان طرح برتر تقدیرشده فولادی در حوزه ساختمانی کشور معرفی شد
مدیرعامل بانک پاسارگاد خبرداد؛

حمله سایبری به بانک پاسارگاد

مدیرعامل بانک پاسارگاد، مجید قاسمی، به بیان ناگفته‌هایی از یک حمله سایبری با مرکزیت آمریکا، هند و چین پرداخت.

امضای موافقتنامه قرارداد 10 میلیارد دلاری خط اعتباری«سیتیک تراست» چین و بانک‌پاسارگاد

موافقتنامه قرارداد ۱۰میلیارد دلاری خط اعتباری «سیتیک تراست» چین با بانک‌ پاسارگاد و چهار بانک ایرانی دیگر، در مرکز «سیتیک» چین در پکن امضا شد.
صفحه  از ۲
نظرسنجی
تا چه اندازه از عملکرد بانک پاسارگاد در خدمات رسانی به مشتریان در سطح شعب ، رضایت دارید؟
کم
متوسط
زیاد
نظرات و گلایه ها