سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
اولین کاتد مس در جهان به روش تانک بایولیچینگ تولید شد؛

حضور گسترده‌ بانک پاسارگاد در عرصه‌های بین‌المللی

عضو هیات مدیره بانک پاسارگاد از افتتاح نخستین شعبه خارجی این بانک در آینده نزدیک در هند خبر داد و گفت: این شعبه کارگزار تمام بانک‌های کشور است.
پژوهشکده پولی و بانکی؛

نمره سلامت بانک‌های ایران اعلام شد

بررسی‌ها نشان می‌دهد در بین بانک‌های کشور، بانک‌های «خصوصی» وضعیت بهتری از لحاظ شاخص‌های «سلامت بانکی» دارند و پس از بانک‌های خصوصی نیز بانک‌های «خصوصی شده»، «تخصصی» و در نهایت، «دولتی» به ترتیب قرار می‌گیرند.
ساختمان چندمنظوره بانک پاسارگاد؛

ساختمان مرکزی جدید بانک پاسارگاد

ساختمان مرکزی جدید بانک پاسارگاد با کاربردی چندگانه، توسط معمار سرشناس ایرانی، رضا دانشمیر طراحی شده است. در این بخش قصد داریم نگاهی به این ساختمان بیاندازیم. با ما همراه باشید.
مجله گلوبال فاینانس منتشر کرد؛

امن‌ ترین بانک‌های جهان

مجله گلوبال فاینانس با مطالعه رتبه بندی ارز خارجی دراز مدت از فیتک، اس اند پی و مودی رتبه بندی سالانه امن ترین بانک های جهان در ۲۰۱۶ را اعلام کرد.
تسهیلات بانک پاسارگاد به خریداران کالاهای اساسی و پزشکی؛

بانک پاسارگاد به خریداران کالاهای اساسی و پزشکی تسهیلات مالی کوتاه مدت اعطا می کند

بانک پاسارگاد به خریداران کالاهای اساسی، ضروری وارداتی نظیر دارو، تجهیزات پزشکی و مواد اولیه مورد نیاز واحدهای تولیدی، تسهیلات مالی کوتاه مدت اعطا می‌کند.
در طرح ملی بازار هوشمند آهن آلات (بها)؛

بانک پاسارگاد بانک عامل تسویه معاملات الکترونیکی شد

سامانه ملی بازار هوشمند آهن آلات ایران (بها) با مشارکت بانک‌پاسارگاد و طی مراسمی با حضور معاون توسعه فناوری اطلاعات و وزارت الکترونیکی وزارت صنعت، رئیس انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران، مدیرعامل و برخی از مدیران بانک پاسارگاد رونمایی شد.
با همکاری بانک‌پاسارگاد و مرکز نشر دانشگاهی صورت گرفت؛

ترویج خرید غیرحضوری کتاب های دانشگاهی با استفاده از ابزارهای نوین بانکی در بانک‌پاسارگاد

بانک‌پاسارگاد در اقدامی دیگر و با همکاری مرکز نشر دانشگاهی، اقدامات موثری جهت ترویج خرید غیرحضوری کتاب های دانشگاهی انجام داد.
امیر دریادار حبیب الله سیاری؛

به عنوان یک ایرانی به پیشرفت های بانک پاسارگاد افتخار می کنم

امیر دریادار حبیب الله سیاری فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، به مناسبت هفته دفاع مقدس، ضمن حضور در دانشگاه خاتم وابسته به بانک‌پاسارگاد، در جمع برخی از مدیران و بانکداران بانک‌پاسارگاد و همچنین تعدادی از دانشجویان دانشگاه خاتم، طی سخنانی به تشریح موقعیت استراتژیک ایران، توانمندی‌های نظامی و دریایی و پیشرفت‌های متخصصان کشور در این زمینه‌ها پرداخت.

افزایش ضریب امنیتی مشتریان در بانک پاسارگاد با تطبیق اثر انگشت

بانک‌پاسارگاد در خدمتی منحصر به فرد، جهت افزایش بیش از پیش ضریب امنیت، اقدام به احراز هویت مشتریان از طریق تطبیق اثر انگشت، می‌کند.
پروفسور سمیعی در دیدار با مدیران بانک؛

بانک پاسارگاد ضعف ها را شناسایی و مرتفع کرده است

پروفسور مجید سمیعی رییس فدراسیون جهانی انجمن جراحان اعصاب، با مدیرعامل و چند تن از مدیران بانک‌ پاسارگاد دیدار کرد. وی ضمن تقدیر از عملکرد بسیار خوب بانک‌پاسارگاد، خطاب به دکتر قاسمی مدیرعامل این بانک گفت: شما در بانک‌ پاسارگاد ضعف‌ها را به‌خوبی شناسایی کرده و اقدام به رفع آن‌ها کرده‌اید.
نظرسنجی
تا چه اندازه از عملکرد بانک پاسارگاد در خدمات رسانی به مشتریان در سطح شعب ، رضایت دارید؟
کم
متوسط
زیاد
نظرات و گلایه ها