سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
طی بیانیه ای؛

بانک پاسارگاد خریداری پیام‌رسان آی‌گپ را تکذیب کرد

بانک پاسارگاد اظهارات مدیر آی‌گپ با یکی از خبرگزاریهای کشور را تکذیب کرد.

اعلام ساعت کار بانک‌پاسارگاد در شش ماهه اول سال 1397

بانک‌پاسارگاد ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن سال نو و آرزوی سلامتی و موفقیت برای کلیه هم‌وطنان گرامی، ساعات کار شعبه‌های خود در نیمه اول سال 1397 را اعلام کرد.

فراخوان انتخاب پروژه های صرفه جویی انرژی برای برخورداری از وام های کم بهره

پروژه " بهره ­وری انرژی در صنایع کلیدی ایران" با همکاری سازمان یونیدو (سازمان توسعه صنعتی ملل متحد) و شرکت بهینه ­سازی مصرف سوخت در حال انجام است و مکانیسم مالی مناسب (اعطای وام­های کم بهره) را با همکاری بانک پاسارگاد برای تشویق صنایع در اجرای طرح­های صرفه­ جویی انرژی در دستور کار خود قرار داده است.
دکتر مجید قاسمی تشریح کرد؛

حقوق مدیران بانک‌ها هنوز نجومی است؟

مدیرعامل بانک پاسارگاد با استقبال از طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان گفت: بانک مرکزی فهرست دقیق دارایی مدیران بانک ها را از آنها مطالبه کرده و رصد می کند.
مصطفی بهشتی روی؛

شعبه بانک پاسارگاد در هند بزودی افتتاح می‌شود

عضو هیات مدیره بانک پاسارگاد از افتتاح شعبه این بانک در آینده نزدیک خبر داد و گفت: این شعبه کارگزار تمام بانک‌های کشور است.
مدیرعامل لیزینگ پاسارگاد عنوان کرد:

شرکت‌های لیزینگ حامی اقشار متوسط جامعه هستند

مدیرعامل شرکت لیزینگ پاسارگاد و عضو هیات مدیره انجمن ملی لیزینگ معتقد است دولت‌ها می‌بایست حامی اقشار متوسط جامعه باشند و یکی از روش‌های حمایت اقتصادی از اقشار متوسط، توسعه صنعت لیزینگ به‌منظور تامین کالاهای مورد نیاز این قشر همچون مسکن، خودرو، لوازم خانگی، تجهیزات محل کار است
استخدام بانک پاسارگاد؛

آگهی استخدام بانک پاسارگاد

بانک پاسارگاد به منظور تامین و تکمیل سرمایه انسانی مورد نیاز شعبه های خود از واجدین شرایط پس از ثبت نام الکترونیکی و بر اساس اولویت های مورد نیاز، دعوت به مصاحبه می نماید.
بانک پاسارگاد اعلام‌کرد:

استقبال علاقه‌مندان از دومین جشنواره فیلم ۱۸۰ ثانیه‌ای پاسارگاد

بنابر اعلام بانک‌پاسارگاد، خسرو رفیعی دبیر اجرایی و عضو هیأت‌داوران جشنواره، با اعلام این خبر گفت: بانک‌ پاسارگاد در پی استقبال بسیار خوب علاقه‌مندان از نخستین جشنواره، دومین جشنواره فیلم ۱۸۰ ثانیه‌ای پاسارگاد را برگزار می‌کند.
در راستای رفاه حال مشتریان؛

نسخه جدید وب سایت بانک پاسارگاد راه اندازی می شود

نسخه قدیم وب‌سایت بانک‌پاسارگاد تا آشنایی کامل کاربران و همچنین بهره‌مندی از نظرها و پیشنهادهای این عزیزان فعال باقی خواهد ماند.

خدمات بانکداری‌الکترونیک بانک‌ پاسارگاد برای شش ساعت غیرفعال می شود

ارایه خدمات بانکداری الکترونیکی بانک پاسارگاد به منظور انجام عملیات ارتقا و پشتیبانی برای شش ساعت غیرفعال می شود.
دریچه ای نو به دنیای علم اندوزی؛

دوره های مدرسه تابستانی دانشگاه خاتم آغاز می شود

دانشگاه خاتم در ابتکاری دیگر، برای ایجاد زمینه‌ای مناسب برای بهره‌مندی از دانش استادان بنام دانشگاه‌های معتبر جهان، اقدام به برگزاری مدرسه‌ی تابستانی ( Summer School) کرده‌ است.
نظرسنجی
تا چه اندازه از عملکرد بانک پاسارگاد در خدمات رسانی به مشتریان در سطح شعب ، رضایت دارید؟
کم
متوسط
زیاد
نظرات و گلایه ها